13.04
16:00
Dunav
Timočanin
3
1
|
13.04.2016 16:00 | Dunav | 3 : 1 | Timočanin | |||||
13.04
16:00
Trstenik PPT
Sloga (D)
3
1
|
13.04.2016 16:00 | Trstenik PPT | 3 : 1 | Sloga (D) | |||||
13.04
16:00
Car Konstantin
Sinđelić
2
3
|
13.04.2016 16:00 | Car Konstantin | 2 : 3 | Sinđelić | |||||
13.04
16:00
Tabane 1970
OFK Bor
13
0
|
13.04.2016 16:00 | Tabane 1970 | 13 : 0 | OFK Bor | |||||
13.04
16:00
Radnički (P)
Moravac Orion
1
0
|
13.04.2016 16:00 | Radnički (P) | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
13.04
16:00
Timok
Jedinstvo (B)
0
0
|
13.04.2016 16:00 | Timok | 0 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
13.04
16:00
Radnički (S)
Temnić 1924
0
4
|
13.04.2016 16:00 | Radnički (S) | 0 : 4 | Temnić 1924 | |||||
13.04
16:00
Ozren
Radan
3
0
|
13.04.2016 16:00 | Ozren | 3 : 0 | Radan |
13.04
16:00
Radnički (SM)
Radnički (NP)
3
0
|
13.04.2016 16:00 | Radnički (SM) | 3 : 0 | Radnički (NP) | |||||
13.04
16:00
Vršac
Železničar
3
1
|
13.04.2016 16:00 | Vršac | 3 : 1 | Železničar | |||||
13.04
16:00
Bačka 1901
Borac (S)
3
1
|
13.04.2016 16:00 | Bačka 1901 | 3 : 1 | Borac (S) | |||||
13.04
16:00
Omladinac
Radnički (Š)
2
0
|
13.04.2016 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | Radnički (Š) | |||||
13.04
16:00
TSC
Banat
1
0
|
13.04.2016 16:00 | TSC | 1 : 0 | Banat | |||||
13.04
16:00
Senta
Dunav
0
0
|
13.04.2016 16:00 | Senta | 0 : 0 | Dunav | |||||
13.04
16:00
Dolina
Odžaci
2
2
|
13.04.2016 16:00 | Dolina | 2 : 2 | Odžaci | |||||
13.04
16:00
Cement
Sloga
2
0
|
13.04.2016 16:00 | Cement | 2 : 0 | Sloga |
13.04
16:00
Stepojevac Vaga
IMR
3
2
|
13.04.2016 16:00 | Stepojevac Vaga | 3 : 2 | IMR | |||||
13.04
16:00
GSP Polet
Radnički (NB)
0
1
|
13.04.2016 16:00 | GSP Polet | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
13.04
16:00
Radnički (O)
Crvena zvezda
3
1
|
13.04.2016 16:00 | Radnički (O) | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
13.04
16:00
Teleoptik
Žarkovo
1
1
|
13.04.2016 16:00 | Teleoptik | 1 : 1 | Žarkovo | |||||
13.04
16:00
Sopot
Budućnost
0
0
|
13.04.2016 16:00 | Sopot | 0 : 0 | Budućnost | |||||
13.04
16:00
BASK
Brodarac 1947
0
0
|
13.04.2016 16:00 | BASK | 0 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
13.04
16:00
IMT
Dorćol
4
0
|
13.04.2016 16:00 | IMT | 4 : 0 | Dorćol | |||||
13.04
16:00
Srem
Turbina
3
2
|
13.04.2016 16:00 | Srem | 3 : 2 | Turbina |
13.04
16:00
Žitorađa
Bošnjane
3
0
|
13.04.2016 16:00 | Žitorađa | 3 : 0 | Bošnjane | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo (M)
SFS Borac
1
2
|
13.04.2016 16:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 2 | SFS Borac | |||||
13.04
16:00
Lugomir
FUD
2
0
|
13.04.2016 16:00 | Lugomir | 2 : 0 | FUD | |||||
13.04
16:00
Kopaonik
Rembas
0
0
|
13.04.2016 16:00 | Kopaonik | 0 : 0 | Rembas | |||||
13.04
16:00
Kosanica
Morava
1
1
|
13.04.2016 16:00 | Kosanica | 1 : 1 | Morava | |||||
13.04
16:00
Juhor
Župa
2
2
|
13.04.2016 16:00 | Juhor | 2 : 2 | Župa | |||||
13.04
16:00
Levač
Poljoprivrednik
2
0
|
13.04.2016 16:00 | Levač | 2 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo (P)
Sloga (Ć)
5
1
|
13.04.2016 16:00 | Jedinstvo (P) | 5 : 1 | Sloga (Ć) |
13.04
16:00
Hajduk Veljko
Brodoremont
9
1
|
13.04.2016 16:00 | Hajduk Veljko | 9 : 1 | Brodoremont | |||||
13.04
16:00
Bučje
Radnički (L)
2
2
|
13.04.2016 16:00 | Bučje | 2 : 2 | Radnički (L) | |||||
13.04
16:00
Kablovi
Rudar Alpos
2
1
|
13.04.2016 16:00 | Kablovi | 2 : 1 | Rudar Alpos | |||||
13.04
16:00
Rudar (P)
Svrljig
4
3
|
13.04.2016 16:00 | Rudar (P) | 4 : 3 | Svrljig | |||||
13.04
16:00
Zaplanjac
Pukovac
1
0
|
13.04.2016 16:00 | Zaplanjac | 1 : 0 | Pukovac | |||||
13.04
16:00
Moravica
Napredak
3
1
|
13.04.2016 16:00 | Moravica | 3 : 1 | Napredak | |||||
13.04
16:00
Đerdap
Rtanj
1
1
|
13.04.2016 16:00 | Đerdap | 1 : 1 | Rtanj |
13.04
16:00
Nebeski Andjeli
Vranjska Banja
0
1
|
13.04.2016 16:00 | Nebeski Andjeli | 0 : 1 | Vranjska Banja | |||||
13.04
16:00
Bobište
Budućnost (O)
1
0
|
13.04.2016 16:00 | Bobište | 1 : 0 | Budućnost (O) | |||||
13.04
16:00
Lužnica
Ropotovo
0
0
|
13.04.2016 16:00 | Lužnica | 0 : 0 | Ropotovo | |||||
13.04
16:00
Budućnost (P)
Pusta Reka
1
1
|
13.04.2016 16:00 | Budućnost (P) | 1 : 1 | Pusta Reka | |||||
13.04
16:00
Mladost (M)
Jedinstvo (P)
1
2
|
13.04.2016 16:00 | Mladost (M) | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
13.04
16:00
Balkanski
Morava
0
1
|
13.04.2016 16:00 | Balkanski | 0 : 1 | Morava | |||||
13.04
16:00
Vlasina
Sloga (L)
4
1
|
13.04.2016 16:00 | Vlasina | 4 : 1 | Sloga (L) |
13.04
16:00
Polet
ŽAK
0
1
|
13.04.2016 16:00 | Polet | 0 : 1 | ŽAK | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo (BK)
Radnički (S)
5
3
|
13.04.2016 16:00 | Jedinstvo (BK) | 5 : 3 | Radnički (S) | |||||
13.04
16:00
Radnički Zrenjanin
Kozara
1
0
|
13.04.2016 16:00 | Radnički Zrenjanin | 1 : 0 | Kozara | |||||
13.04
16:00
Crvena zvezda (RS)
Budućnost
1
0
|
13.04.2016 16:00 | Crvena zvezda (RS) | 1 : 0 | Budućnost | |||||
13.04
16:00
Mladost (L)
Slavia
3
2
|
13.04.2016 16:00 | Mladost (L) | 3 : 2 | Slavia | |||||
13.04
16:00
Sloga
Radnički (K)
3
0
|
13.04.2016 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Radnički (K) | |||||
13.04
16:00
Sloboda
Vršac United
0
1
|
13.04.2016 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | Vršac United | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo (NB)
Proleter (BK)
1
0
|
13.04.2016 16:00 | Jedinstvo (NB) | 1 : 0 | Proleter (BK) |
13.04
16:00
ŽAK
Tekstilac
0
0
|
13.04.2016 16:00 | ŽAK | 0 : 0 | Tekstilac | |||||
13.04
16:00
Tavankut
Sloga (Č)
0
1
|
13.04.2016 16:00 | Tavankut | 0 : 1 | Sloga (Č) | |||||
13.04
16:00
Polet (S)
OFK Mladost APA
2
1
|
13.04.2016 16:00 | Polet (S) | 2 : 1 | OFK Mladost APA | |||||
13.04
16:00
Zadrugar
Bečej 1918
2
0
|
13.04.2016 16:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Bečej 1918 | |||||
13.04
16:00
Srbobran
Mladost (T)
1
1
|
13.04.2016 16:00 | Srbobran | 1 : 1 | Mladost (T) | |||||
13.04
16:00
Tisa (A)
Bratstvo 1946
2
3
|
13.04.2016 16:00 | Tisa (A) | 2 : 3 | Bratstvo 1946 | |||||
13.04
16:00
OFK Vrbas
Bačka (P)
3
1
|
13.04.2016 16:00 | OFK Vrbas | 3 : 1 | Bačka (P) | |||||
13.04
10:00
Subotica
Radnički (S)
0
0
|
13.04.2016 10:00 | Subotica | 0 : 0 | Radnički (S) |
13.04
16:00
ŽSK
Veternik
2
4
|
13.04.2016 16:00 | ŽSK | 2 : 4 | Veternik | |||||
13.04
10:00
Kabel
Mladost (BJ)
2
1
|
13.04.2016 10:00 | Kabel | 2 : 1 | Mladost (BJ) | |||||
13.04
16:00
Jugović
Borac
2
7
|
13.04.2016 16:00 | Jugović | 2 : 7 | Borac | |||||
13.04
16:00
Budućnost (G)
Crvena Zvezda
0
0
|
13.04.2016 16:00 | Budućnost (G) | 0 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo (SP)
Sremac
2
0
|
13.04.2016 16:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 0 | Sremac | |||||
13.04
16:00
Slavija
Budućnost (SN)
4
3
|
13.04.2016 16:00 | Slavija | 4 : 3 | Budućnost (SN) | |||||
13.04
16:00
Hajduk (B)
Kupinovo
3
0
|
13.04.2016 16:00 | Hajduk (B) | 3 : 0 | Kupinovo | |||||
13.04
16:00
LSK Laćarak
Sloga
1
0
|
13.04.2016 16:00 | LSK Laćarak | 1 : 0 | Sloga |
13.04
17:00
Dragocvet
Mladi radnik
1
0
|
13.04.2016 17:00 | Dragocvet | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
13.04
17:00
Mladost (K)
Kušiljevo
2
3
|
13.04.2016 17:00 | Mladost (K) | 2 : 3 | Kušiljevo | |||||
13.04
17:00
Budućnost
Napredak (Z)
4
5
|
13.04.2016 17:00 | Budućnost | 4 : 5 | Napredak (Z) | |||||
13.04
17:00
OFK Batinac
Morava 1918
2
3
|
13.04.2016 17:00 | OFK Batinac | 2 : 3 | Morava 1918 | |||||
13.04
17:00
Mladost (J)
Bratstvo
3
3
|
13.04.2016 17:00 | Mladost (J) | 3 : 3 | Bratstvo | |||||
13.04
17:00
BSK
Sloga
0
2
|
13.04.2016 17:00 | BSK | 0 : 2 | Sloga | |||||
13.04
17:00
OFK Bratstvo
Napredak (D)
2
0
|
13.04.2016 17:00 | OFK Bratstvo | 2 : 0 | Napredak (D) |
13.04
16:00
Topličanin
Borac
3
0
|
13.04.2016 16:00 | Topličanin | 3 : 0 | Borac | |||||
13.04
16:00
Dobrič
Real
4
0
|
13.04.2016 16:00 | Dobrič | 4 : 0 | Real | |||||
13.04
16:00
Mladost 1982
Kaćuša
2
1
|
13.04.2016 16:00 | Mladost 1982 | 2 : 1 | Kaćuša | |||||
13.04
16:00
Jastrebac
Polet
8
0
|
13.04.2016 16:00 | Jastrebac | 8 : 0 | Polet | |||||
13.04
16:00
Svetlost
Trbunje
1
0
|
13.04.2016 16:00 | Svetlost | 1 : 0 | Trbunje | |||||
13.04
16:00
Dunđerski
Jug Bogdan
5
0
|
13.04.2016 16:00 | Dunđerski | 5 : 0 | Jug Bogdan | |||||
13.04
16:00
Pobeda
Kosovac
1
5
|
13.04.2016 16:00 | Pobeda | 1 : 5 | Kosovac | |||||
13.04
16:00
NS Tatko
Omladinac
4
1
|
13.04.2016 16:00 | NS Tatko | 4 : 1 | Omladinac |
13.04
16:00
Palilula
Orljane
4
2
|
13.04.2016 16:00 | Palilula | 4 : 2 | Orljane | |||||
13.04
16:00
Mladost 1976 (Bilj.)
Zemljoradnik
4
3
|
13.04.2016 16:00 | Mladost 1976 (Bilj.) | 4 : 3 | Zemljoradnik | |||||
13.04
16:00
Radnički 1947 (Č)
Koprijan 1975
3
0
|
13.04.2016 16:00 | Radnički 1947 (Č) | 3 : 0 | Koprijan 1975 | |||||
13.04
16:00
Rasovača
Doljevac
8
0
|
13.04.2016 16:00 | Rasovača | 8 : 0 | Doljevac | |||||
13.04
16:00
Polet
Mladost (Batuš.)
0
3
|
13.04.2016 16:00 | Polet | 0 : 3 | Mladost (Batuš.) | |||||
13.04
16:00
Malošište
Radnički 1924
5
0
|
13.04.2016 16:00 | Malošište | 5 : 0 | Radnički 1924 | |||||
13.04
16:00
Naša krila 1936
Jedinstvo (B)
7
0
|
13.04.2016 16:00 | Naša krila 1936 | 7 : 0 | Jedinstvo (B) |
13.04
16:00
Čubra
Rudna Glava
2
5
|
13.04.2016 16:00 | Čubra | 2 : 5 | Rudna Glava | |||||
13.04
16:00
Ključ
BSK
1
1
|
13.04.2016 16:00 | Ključ | 1 : 1 | BSK | |||||
13.04
16:00
Deli Jovan
Branik
1
1
|
13.04.2016 16:00 | Deli Jovan | 1 : 1 | Branik |
13.04
16:00
Bukuroca
Samolica
1
5
|
13.04.2016 16:00 | Bukuroca | 1 : 5 | Samolica |
13.04
16:00
Begej
Proleter 2006
0
1
|
13.04.2016 16:00 | Begej | 0 : 1 | Proleter 2006 |
13.04
16:30
Njegoš
Bajša
3
1
|
13.04.2016 16:30 | Njegoš | 3 : 1 | Bajša | |||||
13.04
16:30
Vinogradar
Bačka
6
1
|
13.04.2016 16:30 | Vinogradar | 6 : 1 | Bačka | |||||
13.04
16:30
Preporod
Potisje
0
0
|
13.04.2016 16:30 | Preporod | 0 : 0 | Potisje | |||||
13.04
16:30
Krivaja
Proleter
1
0
|
13.04.2016 16:30 | Krivaja | 1 : 0 | Proleter | |||||
13.04
16:30
Obilić
Tornjoš
10
0
|
13.04.2016 16:30 | Obilić | 10 : 0 | Tornjoš | |||||
13.04
16:30
Radnički 1905
Eđšeg
6
1
|
13.04.2016 16:30 | Radnički 1905 | 6 : 1 | Eđšeg | |||||
13.04
16:30
Panonija IM Topola
Sloga
1
1
|
13.04.2016 16:30 | Panonija IM Topola | 1 : 1 | Sloga |
13.04
15:30
Trgovački
Budućnost
3
4
|
13.04.2016 15:30 | Trgovački | 3 : 4 | Budućnost | |||||
13.04
15:30
Mlava
Borac
2
0
|
13.04.2016 15:30 | Mlava | 2 : 0 | Borac | |||||
13.04
15:30
Napredak
Polet
2
0
|
13.04.2016 15:30 | Napredak | 2 : 0 | Polet | |||||
13.04
15:30
Makce
Rudar
4
2
|
13.04.2016 15:30 | Makce | 4 : 2 | Rudar | |||||
13.04
15:30
Đerdap
Petar Dobrnjac
1
3
|
13.04.2016 15:30 | Đerdap | 1 : 3 | Petar Dobrnjac | |||||
13.04
15:30
Sloga (Ć)
Integral
5
0
|
13.04.2016 15:30 | Sloga (Ć) | 5 : 0 | Integral | |||||
13.04
15:30
Dizel
Sloga (B)
1
1
|
13.04.2016 15:30 | Dizel | 1 : 1 | Sloga (B) | |||||
13.04
15:30
Železničar
Vojvoda Milenko
0
0
|
13.04.2016 15:30 | Železničar | 0 : 0 | Vojvoda Milenko | |||||
13.04
15:30
Krilaš
Mladost
0
1
|
13.04.2016 15:30 | Krilaš | 0 : 1 | Mladost |
13.04
16:00
Aranđelovac
BSK
2
1
|
13.04.2016 16:00 | Aranđelovac | 2 : 1 | BSK | |||||
13.04
16:00
Lepenica
Junkovac
3
2
|
13.04.2016 16:00 | Lepenica | 3 : 2 | Junkovac | |||||
13.04
16:00
Vinča
Borac
4
1
|
13.04.2016 16:00 | Vinča | 4 : 1 | Borac | |||||
13.04
16:00
Vitlina-Bokanja
ŽSK
1
0
|
13.04.2016 16:00 | Vitlina-Bokanja | 1 : 0 | ŽSK | |||||
13.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Pobeda
3
0
|
13.04.2016 16:00 | Prvi srpski ustanak | 3 : 0 | Pobeda | |||||
13.04
16:00
Karađorđe
Banja
1
2
|
13.04.2016 16:00 | Karađorđe | 1 : 2 | Banja | |||||
13.04
16:00
Šatornja
Trnava
3
0
|
13.04.2016 16:00 | Šatornja | 3 : 0 | Trnava | |||||
13.04
16:00
Šumadija
Šumadinac
2
0
|
13.04.2016 16:00 | Šumadija | 2 : 0 | Šumadinac |
13.04
16:30
Radnički Šabački
Jedinstvo (Š)
5
0
|
13.04.2016 16:30 | Radnički Šabački | 5 : 0 | Jedinstvo (Š) |
13.04
16:00
Pobeda
Ćava
1
6
|
13.04.2016 16:00 | Pobeda | 1 : 6 | Ćava | |||||
13.04
16:00
Maršić
Mladost
2
0
|
13.04.2016 16:00 | Maršić | 2 : 0 | Mladost | |||||
13.04
16:00
Kolonija
Vinogradi DB
0
1
|
13.04.2016 16:00 | Kolonija | 0 : 1 | Vinogradi DB | |||||
13.04
16:00
Sloboda
Sloga (D)
3
2
|
13.04.2016 16:00 | Sloboda | 3 : 2 | Sloga (D) | |||||
13.04
16:00
Borac
Vodojaža
2
1
|
13.04.2016 16:00 | Borac | 2 : 1 | Vodojaža | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo
Srbija
2
2
|
13.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Srbija | |||||
13.04
16:00
Budućnost
Šumadinac
1
2
|
13.04.2016 16:00 | Budućnost | 1 : 2 | Šumadinac |
13.04
17:00
Hajduk
Polet
4
1
|
13.04.2016 17:00 | Hajduk | 4 : 1 | Polet | |||||
13.04
17:00
Rudar (SR)
Moravac
2
2
|
13.04.2016 17:00 | Rudar (SR) | 2 : 2 | Moravac | |||||
13.04
17:00
Omladinac
Rudar (P)
2
3
|
13.04.2016 17:00 | Omladinac | 2 : 3 | Rudar (P) | |||||
13.04
17:00
Rudar Stenjevac
Mladost (S)
4
2
|
13.04.2016 17:00 | Rudar Stenjevac | 4 : 2 | Mladost (S) | |||||
13.04
17:00
Supska
Napredak (Sv)
3
1
|
13.04.2016 17:00 | Supska | 3 : 1 | Napredak (Sv) | |||||
13.04
17:00
Omladinski
Šumadija
2
1
|
13.04.2016 17:00 | Omladinski | 2 : 1 | Šumadija | |||||
13.04
17:00
Istok 63
Radnički
6
0
|
13.04.2016 17:00 | Istok 63 | 6 : 0 | Radnički | |||||
13.04
17:00
Napredak Stubica
Javor
0
3
|
13.04.2016 17:00 | Napredak Stubica | 0 : 3 | Javor |
13.04
17:00
Ursule
Budućnost
4
0
|
13.04.2016 17:00 | Ursule | 4 : 0 | Budućnost | |||||
13.04
17:00
Sloga
Blagotin
3
1
|
13.04.2016 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Blagotin | |||||
13.04
17:00
Osaonica
Kolare
3
0
|
13.04.2016 17:00 | Osaonica | 3 : 0 | Kolare | |||||
13.04
17:00
Kupinovac
Crni Vrh
1
0
|
13.04.2016 17:00 | Kupinovac | 1 : 0 | Crni Vrh | |||||
13.04
17:00
Napredak (SL)
Morava
0
4
|
13.04.2016 17:00 | Napredak (SL) | 0 : 4 | Morava | |||||
13.04
17:00
Mladost (G)
Mladost (D)
0
1
|
13.04.2016 17:00 | Mladost (G) | 0 : 1 | Mladost (D) | |||||
13.04
17:00
Šumadinac
Vinorača
2
2
|
13.04.2016 17:00 | Šumadinac | 2 : 2 | Vinorača | |||||
13.04
17:00
Juhor
Resavac
1
2
|
13.04.2016 17:00 | Juhor | 1 : 2 | Resavac |
13.04
16:00
Urovica
Graničar
2
1
|
13.04.2016 16:00 | Urovica | 2 : 1 | Graničar | |||||
13.04
16:00
Srbovo
OFK Tamnič
2
8
|
13.04.2016 16:00 | Srbovo | 2 : 8 | OFK Tamnič | |||||
13.04
16:00
Kovilovo
Slatina
3
1
|
13.04.2016 16:00 | Kovilovo | 3 : 1 | Slatina | |||||
13.04
16:00
Polet
Malajnica
3
1
|
13.04.2016 16:00 | Polet | 3 : 1 | Malajnica | |||||
13.04
16:00
Ratar
Miloševo
1
1
|
13.04.2016 16:00 | Ratar | 1 : 1 | Miloševo |
13.04
15:30
Ilićka 01
Famos
1
0
|
13.04.2016 15:30 | Ilićka 01 | 1 : 0 | Famos |
13.04
16:00
Požega
Sloga 036
4
0
|
13.04.2016 16:00 | Požega | 4 : 0 | Sloga 036 |
13.04
10:00
Vojvodina
Spartak
2
1
|
13.04.2016 10:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Spartak |
13.04
10:00
Radnički (NP)
OFK Hajduk
2
1
|
13.04.2016 10:00 | Radnički (NP) | 2 : 1 | OFK Hajduk |
13.04
16:00
Iskra
Lovćen
0
0
|
13.04.2016 16:00 | Iskra | 0 : 0 | Lovćen | |||||
13.04
16:00
Radnicki
Zeta
0
3
|
13.04.2016 16:00 | Radnicki | 0 : 3 | Zeta | |||||
13.04
16:00
Budućnost
Mladost
2
0
|
13.04.2016 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Mladost | |||||
13.04
16:00
Sutjeska
OFK Petrovac
4
0
|
13.04.2016 16:00 | Sutjeska | 4 : 0 | OFK Petrovac | |||||
13.04
16:00
Brskovo
Dečić
1
2
|
13.04.2016 16:00 | Brskovo | 1 : 2 | Dečić | |||||
13.04
16:00
Graficar
Mornar
5
2
|
13.04.2016 16:00 | Graficar | 5 : 2 | Mornar | |||||
13.04
16:00
Igalo
Bokelj
2
1
|
13.04.2016 16:00 | Igalo | 2 : 1 | Bokelj | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo
Rudar
1
0
|
13.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Rudar |
13.04
12:00
Vojvodina
Spartak
2
0
|
13.04.2016 12:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Spartak |
13.04
12:00
Loznica
Senjak
0
0
|
13.04.2016 12:00 | Loznica | 0 : 0 | Senjak | |||||
13.04
12:00
Drina
OFK Šabac
1
5
|
13.04.2016 12:00 | Drina | 1 : 5 | OFK Šabac | |||||
13.04
12:00
Budućnost Krušik 2014
Šampion
6
0
|
13.04.2016 12:00 | Budućnost Krušik 2014 | 6 : 0 | Šampion | |||||
13.04
14:00
Mačva
Železničar
2
1
|
13.04.2016 14:00 | Mačva | 2 : 1 | Železničar | |||||
13.04
12:00
Radnički Šabački
Savacium
1
5
|
13.04.2016 12:00 | Radnički Šabački | 1 : 5 | Savacium |
13.04
10:00
Vojvodina
Spartak
3
1
|
13.04.2016 10:00 | Vojvodina | 3 : 1 | Spartak |
13.04
10:00
Drina
OFK Šabac
1
3
|
13.04.2016 10:00 | Drina | 1 : 3 | OFK Šabac | |||||
13.04
10:00
Budućnost Krušik 2014
Radnički
2
1
|
13.04.2016 10:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 1 | Radnički | |||||
13.04
12:00
Mačva
Železničar
3
0
|
13.04.2016 12:00 | Mačva | 3 : 0 | Železničar | |||||
13.04
10:00
OFK Osečina
Jedinstvo
0
4
|
13.04.2016 10:00 | OFK Osečina | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
13.04
10:00
Donjošorac
Savacijum
2
0
|
13.04.2016 10:00 | Donjošorac | 2 : 0 | Savacijum |
13.04
17:00
AFK
Jedinstvo
3
1
|
13.04.2016 17:00 | AFK | 3 : 1 | Jedinstvo |
13.04
16:00
Belo Polje
Omladinac
2
3
|
13.04.2016 16:00 | Belo Polje | 2 : 3 | Omladinac | |||||
13.04
16:00
Skela
Strelac
4
0
|
13.04.2016 16:00 | Skela | 4 : 0 | Strelac | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo
Zadrugar
2
1
|
13.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
13.04
16:00
Pobeda
Budućnost
2
11
|
13.04.2016 16:00 | Pobeda | 2 : 11 | Budućnost | |||||
13.04
16:00
Posavina
Radnički
1
5
|
13.04.2016 16:00 | Posavina | 1 : 5 | Radnički |
13.04
Mladost (P)
Lipolist
1
2
|
13.04.2016 | Mladost (P) | 1 : 2 | Lipolist |
13.04
19:30
Klik
Priboj
73
80
|
13.04.2016 19:30 | Klik | 73 : 80 | Priboj |
13.04
19:00
Široki
Kakanj
69
81
|
13.04.2016 19:00 | Široki | 69 : 81 | Kakanj | |||||
13.04
19:00
Mladost
Spars
74
61
|
13.04.2016 19:00 | Mladost | 74 : 61 | Spars | |||||
13.04
19:00
Igokea
Leotar Swisslion
86
76
|
13.04.2016 19:00 | Igokea | 86 : 76 | Leotar Swisslion |
13.04
20:00
Radnik BN Basket
Građanski
89
84
|
13.04.2016 20:00 | Radnik BN Basket | 89 : 84 | Građanski | |||||
13.04
20:00
Bošnjak
Sloboda
72
82
|
13.04.2016 20:00 | Bošnjak | 72 : 82 | Sloboda | |||||
13.04
20:00
Student
Zrinjski
66
75
|
13.04.2016 20:00 | Student | 66 : 75 | Zrinjski |
13.04
Crvena zvezda
Radivoj Korać
51
62
|
13.04.2016 | Crvena zvezda | 51 : 62 | Radivoj Korać | 0:2 |
13.04
20:00
Jabuka
Kikinda
24
22
|
13.04.2016 20:00 | Jabuka | 24 : 22 | Kikinda |
13.04
18:00
Prva Iskra Barič
Umčari
31
28
|
13.04.2016 18:00 | Prva Iskra Barič | 31 : 28 | Umčari |
13.04
18:00
Izviđač
Vogošća
30
26
|
13.04.2016 18:00 | Izviđač | 30 : 26 | Vogošća | |||||
13.04
18:00
Maglaj
Krajina
33
25
|
13.04.2016 18:00 | Maglaj | 33 : 25 | Krajina | |||||
13.04
18:00
Zrinjski
Prijedor
29
20
|
13.04.2016 18:00 | Zrinjski | 29 : 20 | Prijedor | |||||
13.04
18:00
Sloga
Konjuh
29
22
|
13.04.2016 18:00 | Sloga | 29 : 22 | Konjuh | |||||
13.04
18:00
Bosna
Bosna
29
27
|
13.04.2016 18:00 | Bosna | 29 : 27 | Bosna | |||||
13.04
18:00
Čelik
Derventa
36
29
|
13.04.2016 18:00 | Čelik | 36 : 29 | Derventa | |||||
13.04
18:00
Igman
Sloboda
0
10
|
13.04.2016 18:00 | Igman | 0 : 10 | Sloboda | |||||
13.04
18:00
Gradačac
Gračanica
24
25
|
13.04.2016 18:00 | Gradačac | 24 : 25 | Gračanica |
13.04
18:00
Crvena zvezda
Partizan
25
26
|
13.04.2016 18:00 | Crvena zvezda | 25 : 26 | Partizan | |||||
13.04
19:30
Vojvodina
Sloga
24
16
|
13.04.2016 19:30 | Vojvodina | 24 : 16 | Sloga |
13.04
19:30
Požarevac
Železničar 1949
31
24
|
13.04.2016 19:30 | Požarevac | 31 : 24 | Železničar 1949 | |||||
13.04
19:00
Morava
Jugović
29
28
|
13.04.2016 19:00 | Morava | 29 : 28 | Jugović | |||||
13.04
18:00
Rudar
Radnički
27
21
|
13.04.2016 18:00 | Rudar | 27 : 21 | Radnički |