XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 83 utakmica za dan
Subota, 22 Decembar 2012

Košarka

22.12.2012 19:00 Crvena zvezda Telekom 88 : 79 Zadar
22.12.2012 17:00 Krka 58 : 66 Partizan mts
22.12.2012 19:00 Borac Mozzart Sport 89 : 84 Mega Vizura
22.12.2012 19:30 Tamiš 70 : 63 Konstantin
22.12.2012 19:30 Metalac 75 : 68 BKK Radnički
22.12.2012 19:00 Sloboda 84 : 69 Sloga
22.12.2012 16:00 Beovuk 72 83 : 78 Spartak
22.12.2012 19:00 Napredak (A) 66 : 72 Meridiana
22.12.2012 19:00 Mladost (Z) 99 : 95 Crnokosa
22.12.2012 Svilajnac Kompo 97 : 95 Polet
22.12.2012 Šabac 92 : 71 Železničar
22.12.2012 Zlatar 102 : 85 Prva Petoletka
22.12.2012 Ub 100 : 95 Novi Pazar
22.12.2012 Temnić 85 : 104 Radnički Student
22.12.2012 Mašinac 0 : 20 Priboj
22.12.2012 Bor RTB 84 : 74 Rtanj
22.12.2012 Pirot 78 : 71 OKK Junior
22.12.2012 Zdravlje 09 92 : 73 Jug
22.12.2012 Kuršumlija 71 : 59 Dimitrovgrad
22.12.2012 Prokuplje 75 : 80 Zdravlje Leskovac
22.12.2012 Niš 101 : 82 Knjaževac
22.12.2012 Sveti Đorđe 65 : 63 Topola
22.12.2012 Nova Pazova 70 : 87 Vrbas
22.12.2012 Odžaci 70 : 76 Dunav
22.12.2012 Mladost Teletehnika 20 : 0 Veternik
22.12.2012 Srem 91 : 70 Akademik
22.12.2012 Jedinstvo 91 : 96 Stara Pazova
22.12.2012 Bane 78 : 62 Župa
22.12.2012 Paraćin 69 : 74 Sloga (D)
22.12.2012 Stari Ras 0 : 20 Požarevac
22.12.2012 Mokra Gora 62 : 68 Korićani
22.12.2012 Mladost 86 : 56 Starinski
22.12.2012 Šumarice 82 : 83 Trepča
22.12.2012 Play off 71 : 95 Užice
22.12.2012 Čačak 94 61 : 81 Student BB
22.12.2012 Mileševac 109 : 86 Vladimirci
22.12.2012 Mionica 104 : 101 Loznica
22.12.2012 Radnik 80 : 49 Radan
22.12.2012 Nibak 93 : 57 Zone Boys
22.12.2012 Vlasotince 71 : 89 Mladost Vesna
22.12.2012 Negotin 65 : 78 Sokobanja
22.12.2012 Naisus 81 : 72 Hajduk Veljko
22.12.2012 Subrina Ilirija 0 : 20 Vršac
22.12.2012 19:00 Mladi Krajišnik 69 : 67 Voždovac
22.12.2012 19:00 Čelarevo 42 : 84 Šumadija
22.12.2012 17:00 Student 65 : 82 Jagodina 2001
22.12.2012 18:00 Stara Pazova 69 : 45 Srbobran Reahem

Odbojka

22.12.2012 19:00 Spartak (LJ) 3 : 2 Mladi radnik
22.12.2012 18:00 Jagodina 0 : 3 Smederevo
22.12.2012 18:00 Kosovska Mitrovica 3 : 2 Sloven
22.12.2012 19:00 Obilić 3 : 2 Topličanin
22.12.2012 19:00 Klek Srbijašume 3 : 2 Mladenovac
22.12.2012 17:00 Borac 3 : 1 Dunav Volley
22.12.2012 Jedinstvo 2 : 3 Obrenovac
22.12.2012 Radnički 2 0 : 3 Sterija
22.12.2012 Zaslon 2 : 3 Loznica
22.12.2012 VGSK 3 : 0 Šumadija
22.12.2012 19:00 Železničar 3 : 0 Jedinstvo (SP)
22.12.2012 20:00 Tent 2 : 3 Dinamo
22.12.2012 19:00 NIS Spartak 3 : 1 Jedinstvo (U)
22.12.2012 20:00 Radnički (B) 0 : 3 Radnički (K)
22.12.2012 16:00 Poštar 0 : 3 Crnokosa Artos
22.12.2012 17:00 Futog 3 : 0 Obilić
22.12.2012 19:30 Lazarevac 3 : 0 Vojvodina
22.12.2012 19:00 Kraguj 3 : 1 Smeč 5
22.12.2012 NS Volej tim 3 : 1 Vršac
22.12.2012 Vrbas 3 : 0 KI 0230
22.12.2012 Klek Srbijašume 3 : 1 Ruma
22.12.2012 Iton Srem Tempo 3 : 1 Omladinac

Vaterpolo

22.12.2012 BVK Crvena zvezda 10 : 8 Radnički
22.12.2012 ŽAK 15 : 9 Dunav
22.12.2012 Vojvodina 6 : 11 Partizan
22.12.2012 Singidunum 13 : 6 Beograd
22.12.2012 Bečejac 18 : 5 Proleter
22.12.2012 Šabac 11 : 8 Zemun
22.12.2012 Spartak Prozivka 10 : 17 TENT
22.12.2012 Partizan 2 5 : 8 Nais

Futsal

22.12.2012 18:00 Kopernikus 1 : 3 Ekonomac
22.12.2012 19:00 Vranje 2 : 2 Pirot
22.12.2012 19:30 Bečej 3 : 5 VIK Naisus
22.12.2012 Bajina Bašta 4 : 3 Ekonomac 2
22.12.2012 15:30 Novi Pazar 3 : 6 Fontana
22.12.2012 Metalac Kolorado 3 : 0 Župski Rubin
Hammer16 je tipovao utakmicu
Hammer16 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Hammer16 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Hammer16 je tipovao utakmicu
Hammer16 je tipovao utakmicu
Hammer16 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Hammer16 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu