24.08
17:00
Svrljig
Brodoremont
2
1
|
24.08.2016 17:00 | Svrljig | 2 : 1 | Brodoremont |
24.08
16:30
Kopaonik
Bošnjane
3
0
|
24.08.2016 16:30 | Kopaonik | 3 : 0 | Bošnjane |
24.08
17:00
Radnički 1905
Vinogradar
2
2
|
24.08.2016 17:00 | Radnički 1905 | 2 : 2 | Vinogradar | |||||
24.08
17:00
Sutjeska
Čantavir
9
1
|
24.08.2016 17:00 | Sutjeska | 9 : 1 | Čantavir | |||||
24.08
17:00
Jadran (F)
Panonija IM Topola
2
1
|
24.08.2016 17:00 | Jadran (F) | 2 : 1 | Panonija IM Topola | |||||
24.08
17:00
Jadran (S)
Eđšeg
3
0
|
24.08.2016 17:00 | Jadran (S) | 3 : 0 | Eđšeg | |||||
24.08
17:00
Napredak
Krivaja
3
1
|
24.08.2016 17:00 | Napredak | 3 : 1 | Krivaja | |||||
24.08
17:00
Bajša
Njegoš
1
0
|
24.08.2016 17:00 | Bajša | 1 : 0 | Njegoš | |||||
24.08
17:00
Senta
Proleter (Nj)
2
0
|
24.08.2016 17:00 | Senta | 2 : 0 | Proleter (Nj) | |||||
24.08
17:00
Proleter (RS)
Preporod
4
3
|
24.08.2016 17:00 | Proleter (RS) | 4 : 3 | Preporod |
24.08
17:00
Sloga
Podunavac
1
0
|
24.08.2016 17:00 | Sloga | 1 : 0 | Podunavac | |||||
24.08
17:00
Osipaonica
Budućnost
5
1
|
24.08.2016 17:00 | Osipaonica | 5 : 1 | Budućnost |
24.08
17:00
Crni Vrh
Osaonica
4
2
|
24.08.2016 17:00 | Crni Vrh | 4 : 2 | Osaonica |
24.08
17:00
Graničar (K)
Obilić 1993
2
1
|
24.08.2016 17:00 | Graničar (K) | 2 : 1 | Obilić 1993 |
24.08
17:00
Grbalj
OFK Petrovac
0
1
|
24.08.2016 17:00 | Grbalj | 0 : 1 | OFK Petrovac | |||||
24.08
17:00
Jedinstvo
Iskra
1
2
|
24.08.2016 17:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Iskra | |||||
24.08
17:00
Lovćen
Budućnost
0
2
|
24.08.2016 17:00 | Lovćen | 0 : 2 | Budućnost | |||||
24.08
17:00
Mladost
Dečić
1
0
|
24.08.2016 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Dečić | |||||
24.08
17:00
Bokelj
Rudar
2
1
|
24.08.2016 17:00 | Bokelj | 2 : 1 | Rudar | |||||
24.08
17:00
Zeta
Sutjeska
1
0
|
24.08.2016 17:00 | Zeta | 1 : 0 | Sutjeska |
24.08
17:00
Spartak ŽK
Čukarički
0
4
|
24.08.2016 17:00 | Spartak ŽK | 0 : 4 | Čukarički | |||||
24.08
11:00
Jagodina
Partizan
1
2
|
24.08.2016 11:00 | Jagodina | 1 : 2 | Partizan | |||||
24.08
13:00
Radnički (N)
OFK Beograd
0
2
|
24.08.2016 13:00 | Radnički (N) | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
24.08
16:00
Radnički (V)
Radnički (P)
2
5
|
24.08.2016 16:00 | Radnički (V) | 2 : 5 | Radnički (P) | |||||
24.08
17:00
Lokomotiva
Crvena zvezda
3
1
|
24.08.2016 17:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
24.08
11:00
Brodarac
Mačva
4
0
|
24.08.2016 11:00 | Brodarac | 4 : 0 | Mačva | |||||
24.08
11:00
Vojvodina
Rad
3
2
|
24.08.2016 11:00 | Vojvodina | 3 : 2 | Rad | |||||
24.08
13:00
Napredak
Voždovac
1
2
|
24.08.2016 13:00 | Napredak | 1 : 2 | Voždovac |
24.08
15:00
Spartak ŽK
Čukarički
0
2
|
24.08.2016 15:00 | Spartak ŽK | 0 : 2 | Čukarički | |||||
24.08
13:30
Jagodina
Partizan
0
1
|
24.08.2016 13:30 | Jagodina | 0 : 1 | Partizan | |||||
24.08
13:00
Moravac Orion
OFK Beograd
1
2
|
24.08.2016 13:00 | Moravac Orion | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
24.08
16:00
Novi Pazar
Real Niš
5
1
|
24.08.2016 16:00 | Novi Pazar | 5 : 1 | Real Niš | |||||
24.08
16:00
Zemun
Crvena zvezda
0
4
|
24.08.2016 16:00 | Zemun | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
24.08
13:30
Brodarac
Kiker
0
1
|
24.08.2016 13:30 | Brodarac | 0 : 1 | Kiker | |||||
24.08
13:00
Vojvodina
Rad
5
2
|
24.08.2016 13:00 | Vojvodina | 5 : 2 | Rad | |||||
24.08
13:00
Teleoptik
Studentski Grad
4
0
|
24.08.2016 13:00 | Teleoptik | 4 : 0 | Studentski Grad |