XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 473 utakmica za dan
Nedelja, 12 Maj 2019

Fudbal

12.05.2019 16:30 Provo : Mokra Gora
12.05.2019 16:30 Radan : Jagodina Tabane
12.05.2019 11:00 Car Konstantin : Moravac Orion
12.05.2019 16:30 Zaplanjac : Radnički (P)
12.05.2019 16:30 Pukovac : Jedinstvo (P)
12.05.2019 16:30 Jedinstvo : Zvezdara
12.05.2019 16:30 Stepojevac Vaga : Prva Iskra
12.05.2019 16:30 ŽAK : Kikinda 1909
12.05.2019 16:30 Vojvodina 1928 : Sloboda
12.05.2019 16:30 Tatra : Sloga (E)
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (SP) : Jugović
12.05.2019 16:30 Sremac Vojka : Podrinje
12.05.2019 16:30 Hajduk (B) : LSK Laćarak
12.05.2019 16:30 Tekstilac : Mladost (T)
12.05.2019 16:30 Tisa : Bačka
12.05.2019 16:30 Budućnost : Bajša
12.05.2019 16:30 Mladost (BP) : OFK Vrbas
12.05.2019 16:30 Vodojaža : Sloga
12.05.2019 16:30 Polet : Šumadija 1903
12.05.2019 16:30 Real : Apolon 2018
12.05.2019 16:30 Novi Pazar 1928 : Bane 1931
12.05.2019 16:30 OFK Napredak : RSK
12.05.2019 16:30 Borac 1932 : Rudar
12.05.2019 16:30 Partizan 1945 : Karađorđe
12.05.2019 16:30 Udarnik : Morava
12.05.2019 16:30 Zvižd : OFK Aranđelovac 1979
12.05.2019 16:30 Homoljac : VGSK
12.05.2019 16:30 Petar Dobrnjac : Mladi borac
12.05.2019 16:30 Železničar : Radnički (V)
12.05.2019 16:30 Brezovica : Mačva 2005
12.05.2019 16:30 OFK Osečina : OFK Divci
12.05.2019 16:30 Vrelo Sport : Radjevac
12.05.2019 16:30 Borac : Radnički Stobeks
12.05.2019 16:30 Sloboda : Takovo
12.05.2019 16:30 Orlovac : Polet (T)
12.05.2019 16:30 Sloga (S) : Sevojno
12.05.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : Prijevor
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (GS) : OFK Brzi Brod
12.05.2019 16:30 Vlasina : Budućnost
12.05.2019 11:00 Jedinstvo (P) : OFK Niš
12.05.2019 16:30 Dragocvet : Jastrebac (VŠ)
12.05.2019 16:30 Župa : Jastrebac (B)
12.05.2019 16:30 Rembas : OFK Topličanin
12.05.2019 16:30 OFK Lugomir : Juhor
12.05.2019 16:30 Levač : Žitorađa
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (M) : Napredak (D)
12.05.2019 16:30 Majdanpek : Kablovi
12.05.2019 16:30 OFK Slatina : Orljane
12.05.2019 16:30 Bukovik : BSK
12.05.2019 16:30 Moravica : Rudar Alpos
12.05.2019 16:30 Malošište : Timočanin
12.05.2019 16:30 Naša krila 1936 : Svrljig
12.05.2019 10:00 Torlak : Studenski Grad
12.05.2019 11:00 Hajduk : BSK Baćevac
12.05.2019 16:30 Leštane : Milutinac
12.05.2019 16:30 BSK Batajnica : Budućnost
12.05.2019 10:00 Borac : Napredak
12.05.2019 17:00 Omladinac FAM : Vojvodina
12.05.2019 17:00 Naftagas : Lehel
12.05.2019 17:00 Radnički 1911 : Delija
12.05.2019 17:00 Borac : Banat
12.05.2019 17:00 Crvena Zvezda (RS) : 2. Oktobar
12.05.2019 17:00 Crvena zvezda (VS) : Mladost (BD)
12.05.2019 17:00 Hercegovac : Kulpin
12.05.2019 17:00 Polet (S) : Vojvodina (T)
12.05.2019 17:00 Kula : Rusin
12.05.2019 17:00 OFK Odžaci : Radnički 1918
12.05.2019 17:00 Stari Grad : Lipar
12.05.2019 17:00 Borac 46 : Budućnost (P)
12.05.2019 17:00 Slavija : Tvrđava
12.05.2019 16:30 Trnava : Lokomotiva
12.05.2019 16:30 Vinča : Borac
12.05.2019 16:30 Plaskovac : Omladinac
12.05.2019 16:30 Prvi srpski ustanak : Junkovac
12.05.2019 16:30 ŽSK : Šumadinac (N)
12.05.2019 16:30 Mladi rudar 1954 : Mladost MG
12.05.2019 10:00 Index : ŽSK
12.05.2019 17:00 Šajkaš 1908 : Miletić
12.05.2019 17:00 Petrovaradin : Fruškogorski partizan
12.05.2019 17:00 TSK : Bačka
12.05.2019 17:00 OFK Sirig : RFK Novi Sad 1921
12.05.2019 17:00 Jadran : Vojvodina
12.05.2019 17:00 Đurđin : Senta
12.05.2019 17:00 Vinogradar : Sutjeska
12.05.2019 17:00 Preporod : Napredak
12.05.2019 17:00 OFK Bratstvo : Javor
12.05.2019 17:00 Partizan : Bratstvo
12.05.2019 17:00 Juhor : Mladost (S)
12.05.2019 17:00 Mladost (D) : Resavac
12.05.2019 17:00 Mladost (K) : OFK Batinac
12.05.2019 17:00 Kolare : Omladinac
12.05.2019 16:30 Srem : Poštar Zvezdara
12.05.2019 16:30 PKB Kovilovo : Balkan Mirijevo
12.05.2019 16:30 Sinđelić : Borac (O)
12.05.2019 16:30 Šumadinac : Institut
12.05.2019 16:30 Strelac : Šumadija
12.05.2019 16:30 Omladinac : Rušanj
12.05.2019 16:30 Lisović : Sloboda
12.05.2019 16:30 Mladost (B) : Duboko
12.05.2019 10:00 Radnički : Zabrežje
12.05.2019 16:30 Mladost (C) : Borac
12.05.2019 16:30 Kosmaj : Dunavac
12.05.2019 16:30 Šumadija : Pudarci
12.05.2019 16:30 Vrčin : Selo Mladenovac
12.05.2019 11:00 Ropočevo : Boleč
12.05.2019 16:30 Rabrovac : Velika Krsna
12.05.2019 16:30 Backovac Junajted : Omladinac
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (GG) : Parmenac
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (K) : Napredak
12.05.2019 16:30 Slatina : Ozrem
12.05.2019 16:30 Lunjevica : Zadrugar
12.05.2019 16:30 Rudar : Rakova
12.05.2019 16:30 Mladost : Spartak
12.05.2019 17:00 Radnik : Omladinac
12.05.2019 17:00 Popovići Vrnjci : Napredak
12.05.2019 17:00 Granit : Lasta
12.05.2019 17:00 Ribnica : Gruža
12.05.2019 17:00 Stubal : Kraljevo Hajduk
12.05.2019 11:00 Proleter : Rudar
12.05.2019 17:00 Ibar : Mataruge
12.05.2019 17:00 OFK Ras : Budućnost
12.05.2019 17:00 Donji Kopaonik : Sloga (Ć)
12.05.2019 17:00 Sloga (M) : Mačkovac
12.05.2019 17:00 Šanac : Jedinstvo 1936
12.05.2019 17:00 13. April : Kupci
12.05.2019 17:00 Poljoprivrednik : Blagotin
12.05.2019 17:00 Mladi Borac : Podrinje
12.05.2019 17:00 Mladost (PR) : Sloga (LŠ)
12.05.2019 17:00 Dušan Silni : Sloga (BO)
12.05.2019 17:00 Duško : Cer
12.05.2019 17:00 Mladost (DD) : Karađorđe
12.05.2019 17:00 Jedinstvo (MZ) : Jedinstvo (ŠT)
12.05.2019 17:00 Vojvodina (S) : Jedinstvo (V)
12.05.2019 17:00 Dolina : Crvena zvezda
12.05.2019 17:00 Vulturul : Polet
12.05.2019 17:00 Strela : Spartak 1911
12.05.2019 17:00 Radnički (B) : Potporanj
12.05.2019 17:00 Partizan (U) : Borac (St)
12.05.2019 17:00 Jugoslavija : Jedinstvo Stević
12.05.2019 16:30 Budućnost : Rudar 2001
12.05.2019 16:30 Železničar : Rudar (K)
12.05.2019 16:30 Sloga (B) : Omladinac (Š)
12.05.2019 16:30 Obilić : Borac (Ž)
12.05.2019 16:30 Mlava (ML) : Borac (K)
12.05.2019 16:30 Sloga : Moravac
12.05.2019 16:30 Rasovača : Naisus 1977
12.05.2019 16:30 Radnički 1924 : Palilula
12.05.2019 16:30 Doljevac : Mladost (B)
12.05.2019 16:30 Padina : Zemljoradnik
12.05.2019 16:30 Moravac : Elid
12.05.2019 16:30 Nemetali : Brestovac
12.05.2019 16:30 Sloga : OFK Bor
12.05.2019 16:30 Branik : Ključ
12.05.2019 17:00 ZSK : Ribnikar
12.05.2019 17:00 Mladost : Kolubara 2
12.05.2019 17:00 Trlić : Tvrdojevac
12.05.2019 17:00 Iskra : Pepeljevac
12.05.2019 17:00 Sovljak : OFK Brđanac
12.05.2019 17:00 Sloga (D) : Pobeda 1926
12.05.2019 17:00 Jedinstvo : Korićani
12.05.2019 17:00 Kutlovo : Jadran
12.05.2019 17:00 Šumadija 1934 : Sloboda
12.05.2019 17:00 OFK Bagremar : Slavija
12.05.2019 17:00 Mladost (P) : Budućnost
12.05.2019 17:00 Erdoglija 1931 : Srbija
12.05.2019 16:30 Sečica : Višesava
12.05.2019 16:30 Ježevica : Jasen
12.05.2019 16:30 Prvi partizan : Omladinac
12.05.2019 16:30 Lauš : Ariljska rampa
12.05.2019 16:30 Savinac : Lazarica
12.05.2019 17:00 OFK Knjaz : Sloga (M)
12.05.2019 17:00 OFK 019 : Malinik
12.05.2019 17:00 Graničar : Omladinac
12.05.2019 17:00 Osnić : Bučje Podvis
12.05.2019 17:00 Kosovo : slobodno kolo
12.05.2019 17:00 Trebič : Velika Jasikova
12.05.2019 16:30 Spartak : Senjak
12.05.2019 16:30 Dragoš : Vladimir Durković
12.05.2019 16:30 Sloga : Mladost
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (GM) : Palilulac
12.05.2019 16:30 Crvena zastava : Mladost (L)
12.05.2019 16:30 Mladost (DK) : Vrtište
12.05.2019 16:30 Sloboda : Čegar 2013
12.05.2019 16:30 Stevan Nešticki : Budućnost
12.05.2019 16:30 Vulkan 1963 : Proleter
12.05.2019 15:00 Glama : Oskar
12.05.2019 16:30 Joševa : Mladost
12.05.2019 16:30 OFK Paljuvi : Kalenić
12.05.2019 16:30 Polet (T) : Gunjevac
12.05.2019 16:30 Šarbane : Vrelo
12.05.2019 16:30 Čučuge : Polet (DL)
12.05.2019 17:30 Polet : Jedinstvo
12.05.2019 17:30 Belo Polje : Pobednik
12.05.2019 17:30 Borac : Rojkovac
12.05.2019 17:30 Krtinska : Posavina
12.05.2019 17:30 Sloga : Skela
12.05.2019 17:00 Vinogradar : Dinamo
12.05.2019 17:00 Titel : Bačka
12.05.2019 17:00 Borac : Obilić
12.05.2019 17:00 Moskva : Hajduk
12.05.2019 17:00 Ševac : Janošik
12.05.2019 17:00 Karaš (J) : Sloga (M)
12.05.2019 17:00 Partizan (K) : Hajdučica
12.05.2019 17:00 Dobrica : Budućnost (A)
12.05.2019 17:00 Borac (VS) : Ratar
12.05.2019 17:00 Borac (VG) : Vinogradar
12.05.2019 17:00 Borac : Garevina
12.05.2019 17:00 Rubin : Trudbenik
12.05.2019 17:00 Beli Orlovi : Velika Drenova
12.05.2019 17:00 Polet 57 : Kamenorezac 76
12.05.2019 17:00 Omladinac : Sloga (L)
12.05.2019 17:00 Mladost : Sloga (D)
12.05.2019 17:00 Ušće : 14. Oktobar
12.05.2019 17:00 Radnički : Napredak
12.05.2019 17:00 Rudar (St) : Istok 63
12.05.2019 17:00 Pomoravlje : 15. Avgust 1950
12.05.2019 17:00 Mladost (J) : Borac 1805
12.05.2019 11:00 Žabari : Junior Novo Naselje
12.05.2019 17:00 Lukavac : Rajac
12.05.2019 17:00 Borac : Rakac Stave
12.05.2019 17:00 Mladost (L) : Komanice
12.05.2019 17:00 Popadić : Milenko Pavlović
12.05.2019 17:00 Stari drugari : Jadar 2013
12.05.2019 17:00 Polet : Mladost (VK)
12.05.2019 11:00 13. Maj : Penjarol
12.05.2019 16:30 Umka : Sparta Železnik
12.05.2019 16:30 Dedinje : Rekreativo 011
12.05.2019 12:00 011 : Busije
12.05.2019 16:30 Posavac Tišma : Mladi Proleter
12.05.2019 10:00 Šećeranac Ada : BUSK
12.05.2019 16:30 Sveti Stefan : Zuce
12.05.2019 16:30 Poštar : Minel
12.05.2019 16:30 Pinosava : PKB Padinska Skela
12.05.2019 16:30 Lepušnica : Avala
12.05.2019 16:30 Heroj Polet : Siti Sport Klub
12.05.2019 17:00 Progorelica : Mineral 2015
12.05.2019 17:00 Borac (V) : Metalac
12.05.2019 17:00 Zvezda : Tavnik
12.05.2019 17:00 Jovo Kursula : Mladi Radnik 1925
12.05.2019 17:00 Jedinstvo (D) : Borac (A)
12.05.2019 16:30 Mladost (R) : Badnjevac
12.05.2019 11:00 Karađorđe (V) : Marjan
12.05.2019 16:30 BSK : Udarnik Trska 1947
12.05.2019 16:30 Omladinac-Šumadinac : Sloga (M)
12.05.2019 16:30 Sloga (Z) : Mladi radnik
12.05.2019 16:30 Beljina : Guncate
12.05.2019 16:30 Veliki Borak : Barajevo
12.05.2019 17:00 Omladinac : Terekves
12.05.2019 17:00 Jedinstvo : Bega
12.05.2019 17:00 Vojvodina : Proleter
12.05.2019 17:00 Napredak (Č) : 1.Oktobar
12.05.2019 17:00 Roham : Napredak (BT)
12.05.2019 17:00 Rudar : Sloga
12.05.2019 17:00 Jedinstvo : Antimon
12.05.2019 17:00 Jadar 1961 (GD) : Milan Orlić
12.05.2019 17:00 Borac : 7. Juli
12.05.2019 17:00 Mladost : Prva Iskra
12.05.2019 16:30 Sloga : Kopljari
12.05.2019 16:30 Mladost (J) : Jasenica
12.05.2019 16:30 Radoje Domanović : Trešnjevica
12.05.2019 11:00 B 2000 : Vrbica
12.05.2019 16:30 Ranilović : Šumadinac (S)
12.05.2019 16:30 Šamot : Borac
12.05.2019 17:00 Budućnost (PD) : Torpedo 1924
12.05.2019 17:00 Zadrugar : Cer
12.05.2019 17:00 Premijer : Budućnost 1929 (ZM)
12.05.2019 17:00 Sloboda : Majur
12.05.2019 17:00 Mladost : Sloga (MA)
12.05.2019 17:00 Sava : Vlašić
12.05.2019 11:00 Provo 2015 : Vojvoda Stepa Stepanović
12.05.2019 17:00 Šipurske livade : Dobrava
12.05.2019 17:00 Trešnjevka : Rankovac
12.05.2019 17:00 Slavija : Potisje
12.05.2019 17:00 Bačka : Jedinstvo (SK)
12.05.2019 17:00 Jedinstvo (M) : Tornjoš
12.05.2019 17:00 Tromedja : Hajduk
12.05.2019 17:00 Čoka : Šampion
12.05.2019 17:00 Jadran : AFK
12.05.2019 17:00 Horgoš 1911 : Graničar
12.05.2019 17:30 Krivanj : Budućnost
12.05.2019 17:30 Neštin : Sloga
12.05.2019 17:30 Mladost : Bačka 1945
12.05.2019 17:30 Slavija : Borac
12.05.2019 17:30 Bački Hajduk : Bačka (D)
12.05.2019 16:30 Dizel : Polet (V)
12.05.2019 16:30 Napredak 1934 : Sloga (L)
12.05.2019 16:30 Napredak (P) : Desine
12.05.2019 16:30 Sirakovo : Sloga (M)
12.05.2019 16:30 Mladost (B) : Polet (B)
12.05.2019 16:30 Vihor : Stig 1955
12.05.2019 16:30 BSK : Rade Milošević
12.05.2019 16:30 Radnički (K) : Zadrugar (T)
12.05.2019 16:30 Napredak 1936 : Bata Bulić
12.05.2019 16:30 Manastirica : Integral
12.05.2019 16:30 Napredak (S) : Omladinac (B)
12.05.2019 16:30 Obilić : Sloboda
12.05.2019 16:30 Eđšeg : Mladost Radost
12.05.2019 16:30 Jedinstvo : Pobeda
12.05.2019 16:30 Mladost (R) : Tomislavci
12.05.2019 17:30 Polet : Bistrica
12.05.2019 16:30 Milutinovac : Napredak
12.05.2019 16:30 Lokomotiva : Pontes
12.05.2019 16:30 Omladinac : Kladušnica
12.05.2019 16:30 Egeta : Rtkovo
12.05.2019 16:30 Ivanča : Napredak
12.05.2019 16:30 Vlaška : Šepšin
12.05.2019 16:30 OFK Student : Borac
12.05.2019 16:30 Markovac : Omladinac
12.05.2019 16:30 Dedinje : Sloga
12.05.2019 17:00 Polet : Pobeda
12.05.2019 17:00 Unirea : Vojlovica 2018
12.05.2019 17:00 Tempo : Mundial
12.05.2019 17:00 Glogonj : Omladinac 1927
12.05.2019 Mladost : Hajduk
12.05.2019 Zadrugar : Kordun
12.05.2019 Omladinac (B) : OFK Šikara
12.05.2019 Omladinac (D) : Aleksa Šantić
12.05.2019 Partizan : Dunav
12.05.2019 Terekveš : Jedinstvo
12.05.2019 11:00 Škriljac : Jastrebac
12.05.2019 17:00 OFK Rutevac 1908 : Jedinstvo
12.05.2019 11:00 Borac : Ratar
12.05.2019 11:00 Polet (R) : OFK Sloga
12.05.2019 17:00 Hajduk : Palić
12.05.2019 17:00 Solid : Elektrovojvodina
12.05.2019 17:00 Žednik : Čantavir
12.05.2019 17:00 Bikovo : Udarnik Višnjevac
12.05.2019 17:00 OFK Mala Bosna 2015 : Lokomotiva
12.05.2019 17:00 Voćar : Brezova
12.05.2019 17:00 Gradina : Bratstvo
12.05.2019 17:00 Vrelo : Jelica
12.05.2019 17:00 Dedinje Junajted : Gorušica
12.05.2019 11:00 Prilike : Sloga
12.05.2019 17:00 Jedinstvo : Slemen
12.05.2019 17:00 Sloga : Sokograd
12.05.2019 17:00 Kolonija : Divostin
12.05.2019 17:00 Ćava : Maršić
12.05.2019 17:00 Vinogradi DB : Seljak
12.05.2019 17:00 OFK Žeželj : Sloga Lužnice 2016
12.05.2019 17:30 Trešnjica : Napredak
12.05.2019 17:30 Gorobilje : Borac
12.05.2019 13:30 Glumač : Blagaja
12.05.2019 17:30 Dobrinjac : Avijatičar Vranjani
12.05.2019 17:30 Bakionica : Plavi Tok
12.05.2019 17:00 Mladost : Rečka
12.05.2019 11:00 Miloševo : Urovica
12.05.2019 17:00 Polet : Slatina
12.05.2019 11:00 Šarkamen : OFK Sikole
12.05.2019 16:30 Mekiš : Grkinja
12.05.2019 16:30 Pobeda : Marina Kutina
12.05.2019 11:00 Petrovac 74 : Verko
12.05.2019 11:00 Torpedo : Dragojevac
12.05.2019 11:00 Skupljen 2013 : Polet
12.05.2019 11:00 Mladost (Z) : Mladost 2013
12.05.2019 17:00 OFK Juhor 2016 : Popovac
12.05.2019 17:00 Razvitak : Sloga
12.05.2019 17:00 Budućnost : Donja Mutnica
12.05.2019 17:00 ISK Izvor : BSK Buljane
12.05.2019 17:00 Napredak : Heroj
12.05.2019 17:00 Jedinstvo : Radnik
12.05.2019 17:00 Šumadija : Miločajac
12.05.2019 17:00 Stara Čaršija : Braća Vuković
12.05.2019 17:00 Morava : Magnohrom
12.05.2019 17:00 Mladost 1925 : Zgodačica
12.05.2019 17:00 Koštam Polje : Omladinac
12.05.2019 17:00 Studen Vitez : Jedinstvo 2017
12.05.2019 11:00 Rudar : OFK Jelen
12.05.2019 11:00 Galeb : Mladost Slatina
12.05.2019 11:00 Bojić : Jedinstvo
12.05.2019 11:00 Mladost Svileuva : Cerić
12.05.2019 11:00 Žabar : OFK Varna
12.05.2019 11:00 Volujac : Korman
12.05.2019 11:00 Zablaće : Borac BTG
12.05.2019 17:30 Omladinac : Sloboda
12.05.2019 17:30 Dobra Voda : GFK Tabane
12.05.2019 17:30 Mladost : Domaćin
12.05.2019 17:30 Belica : Trnava
12.05.2019 17:30 Napredak : Dražmirovac
12.05.2019 16:30 Moravac 1933 : Batovac
12.05.2019 16:30 Sloga (Ć) : Mip Majdan
12.05.2019 16:30 Ljubičevo : Morava 1932
12.05.2019 16:30 Proleter 1932 : BSK 1931
12.05.2019 16:30 Zemljoradnik : Pobeda (SK)
12.05.2019 16:30 Napredak (B) : Metalac
12.05.2019 16:30 Mlava (B) : Vojvoda Milenko
12.05.2019 16:30 Sloga 1936 : Beli Orao
12.05.2019 11:00 Dumača : Culjković
12.05.2019 17:00 Pocerina : Omladinac
12.05.2019 17:00 Borac : Partizan
12.05.2019 11:00 Murgaš : Budućnost 1995
12.05.2019 11:00 Kolubara : Dokmir
12.05.2019 11:00 Brgule : Vukona
12.05.2019 11:00 Omladinac : Sloga
12.05.2019 17:00 Polet 1959 : Timok 1928
12.05.2019 11:00 Rudar 1947 : Melnica
12.05.2019 17:30 Zadrugar : Proleter
12.05.2019 17:30 Crvena Zastava : Trstenica
12.05.2019 17:00 Mladi Borac : Resavac
12.05.2019 17:00 Resava : Sinđelić
12.05.2019 17:00 Rudar : Mladi Radnik
12.05.2019 Proleter : Ratkovac
12.05.2019 Strmovo 1968 : Kolubara
12.05.2019 Sloga : Nepričava
12.05.2019 16:30 Napredak : Jedinstvo (M)
12.05.2019 16:30 Jedinstvo (LJ) : Jednota
12.05.2019 16:30 Sremac : Erdevik 2017
12.05.2019 16:30 Graničar : Omladinac
12.05.2019 16:30 OFK Bingula : Borac
12.05.2019 16:30 Sinđelić : OFK Bačinci
12.05.2019 11:00 Budućnost (B) : Jarmenovci
12.05.2019 11:00 Maskar : Budućnost MI
12.05.2019 11:00 Kalipolje : Krćevac 04
12.05.2019 16:30 Stiški Kurjak : Dunavac
12.05.2019 16:30 Mirko Tomić : Pek
12.05.2019 16:30 Sloga : Kumane
12.05.2019 16:30 Srednjevo : Baštovan 2015
12.05.2019 16:30 Mladi Borac : Ram
12.05.2019 11:00 BSK 1924 : Napredak 1927
12.05.2019 11:00 Sloga 1945 : Stig (MC)
12.05.2019 11:00 Jedinstvo (S) : Stig (C)
12.05.2019 17:00 Hajduk : Bukorovac
12.05.2019 17:00 Azbest : Kremenac
12.05.2019 17:30 Lipar : PSS-192
12.05.2019 17:30 OFK Dragoševac : GFK Strelište
12.05.2019 16:00 Brighton : Manchester City
12.05.2019 16:00 Burnley : Arsenal
12.05.2019 16:00 Crystal Palace : AFC Bournemouth
12.05.2019 16:00 Fulham : Newcastle United
12.05.2019 16:00 Leicester : Chelsea
12.05.2019 16:00 Liverpool : Wolverhampton
12.05.2019 16:00 Manchester United : Cardiff City
12.05.2019 16:00 Southampton : Huddersfield Town
12.05.2019 16:00 Tottenham Hotspur : Everton
12.05.2019 16:00 Watford : West Ham United
12.05.2019 00:00 Athletic Club : Celta de Vigo
12.05.2019 00:00 Atlético Madrid : Sevilla
12.05.2019 00:00 Barcelona : Getafe
12.05.2019 00:00 Real Betis : Huesca
12.05.2019 00:00 Girona : Levante
12.05.2019 00:00 Rayo Vallecano : Real Valladolid
12.05.2019 00:00 Valencia : Deportivo Alavés
12.05.2019 00:00 Villarreal : Eibar
12.05.2019 00:00 Leganés : Espanyol
12.05.2019 00:00 Real Sociedad : Real Madrid
12.05.2019 00:00 Internazionale : Chievo
12.05.2019 00:00 Sampdoria : Empoli
12.05.2019 00:00 Atalanta : Genoa
12.05.2019 00:00 Cagliari : Lazio
12.05.2019 00:00 Fiorentina : Milan
12.05.2019 00:00 SPAL : Napoli
12.05.2019 00:00 Bologna : Parma
12.05.2019 00:00 Torino : Sassuolo
12.05.2019 00:00 Frosinone : Udinese
12.05.2019 20:30 Roma : Juventus
12.05.2019 00:00 Olympique Marseille : Olympique Lyonnais
12.05.2019 17:00 Jadar 07 : Radnički
12.05.2019 17:00 Mladost : Železničar
12.05.2019 17:00 Omladinac 2014 : Sunrise
12.05.2019 10:00 Radnički 1905 : Njerš Ištvan
12.05.2019 10:00 Rvati : Budućnost
12.05.2019 10:00 Bajša : Đurđin
12.05.2019 13:00 Bačka 1901 : Spartak
12.05.2019 10:00 Tavankut : Obilić
12.05.2019 10:00 Mladost APA : Njerš Ištvan
12.05.2019 10:00 CFK : OFK Bačka
12.05.2019 10:00 Bečej 1918 : Crvenka
12.05.2019 10:00 TSC : Arena Su
12.05.2019 11:30 Arena SU : Spartak '07
12.05.2019 10:00 Spartak '06 : Čantavir
12.05.2019 18:00 Plavi 2000 : Resnik

Vaterpolo

12.05.2019 Vračar : Vojvodina
12.05.2019 Palilula : Senta
12.05.2019 Crvena zvezda : Taš 2000