XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 10.08.2013 17:30 Sloboda Point - Spartak 1:1
2 17.08.2013 17:30 Čukarički - Sloboda Point 1:0
3 24.08.2013 17:00 Sloboda Point - Novi Pazar 0:0
4 31.08.2013 17:00 Radnički (N) - Sloboda Point 2:0
5 14.09.2013 16:30 Sloboda Point - Partizan 1:2
6 21.09.2013 16:30 Rad - Sloboda Point 0:0
7 28.09.2013 15:30 Sloboda Point - Radnički 1923 2:1
8 05.10.2013 15:30 Sloboda Point - OFK Beograd 2:2
9 19.10.2013 16:00 Vojvodina - Sloboda Point 1:2
10 26.10.2013 18:00 Sloboda Point - Javor Matis 0:1
11 03.11.2013 19:00 Jagodina - Sloboda Point 2:0
12 09.11.2013 17:00 Sloboda Point - Napredak 2:1
13 23.11.2013 17:00 Crvena zvezda - Sloboda Point 4:1
14 30.11.2013 16:30 Sloboda Point - Donji Srem 0:1
15 07.12.2013 13:00 Voždovac - Sloboda Point 0:2
16 22.02.2014 13:30 Spartak - Sloboda Point 0:1
17 02.03.2014 14:30 Sloboda Point - Čukarički 1:2
18 08.03.2014 14:00 Novi Pazar - Sloboda Point 2:1
19 15.03.2014 14:30 Sloboda Point - Radnički (N) 0:0
20 22.03.2014 17:00 Partizan - Sloboda Point 1:0
21 29.03.2014 17:00 Sloboda Point - Rad 1:0
22 05.04.2014 15:30 Radnički 1923 - Sloboda Point 1:1
23 13.04.2014 16:00 OFK Beograd - Sloboda Point 1:0
24 17.04.2014 18:30 Sloboda Point - Vojvodina 1:2
25 22.04.2014 16:00 Javor Matis - Sloboda Point 0:1
26 26.04.2014 16:00 Sloboda Point - Jagodina 0:4
27 04.05.2014 19:00 Napredak - Sloboda Point 3:1
28 10.05.2014 17:30 Sloboda Point - Crvena zvezda 0:2
29 25.05.2014 17:00 Donji Srem - Sloboda Point 0:0
30 28.05.2014 17:00 Sloboda Point - Voždovac 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Kvalifikacije za Ligu Šampiona Crvena zvezda 30 23 3 4 72
2 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Partizan 30 22 5 3 71
3 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Jagodina 30 13 9 8 48
4 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Vojvodina 30 11 12 7 45
5 Čukarički 30 12 8 10 44
6 Radnički (N) 30 10 13 7 43
7 Voždovac 30 12 6 12 42
8 Novi Pazar 30 11 6 13 39
9 Napredak 30 9 8 13 35
10 Spartak 30 8 10 12 34
11 OFK Beograd 30 10 3 17 33
12 Donji Srem 30 7 11 12 32
13 Radnički 1923 30 7 11 12 32
14 Baraž Igra baraž protiv ekipe Metalac (GM) Rad 30 8 5 17 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Javor Matis 30 6 11 13 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Sloboda Point 30 7 7 16 28