XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:30 Sindjelić - Radnički Šabački 1:0
2 21.08.2016 17:00 Jevremovac - Sindjelić 3:2
3 27.08.2016 16:30 Sindjelić - Borac (L) 1:0
4 03.09.2016 16:00 Sindjelić - Antimon 4:2
5 11.09.2016 16:00 Cer - Sindjelić 4:2
6 17.09.2016 16:00 Sindjelić - Hajduk Stanko 4:3
8 01.10.2016 15:00 Sindjelić - Mačva 2005 4:1
9 08.10.2016 15:00 Majur - Sindjelić 3:1
10 15.10.2016 15:00 Sindjelić - Mladi Borac 5:2
11 22.10.2016 15:00 Borac (V) - Sindjelić 5:4
12 29.10.2016 13:30 Sindjelić - Jedinstvo 3:2
13 06.11.2016 13:00 Podrinje - Sindjelić 3:1
14 12.11.2016 13:00 Sindjelić - Mladost (PP) 6:5
15 19.11.2016 13:00 Mladost (P) - Sindjelić 2:0
16 11.03.2017 15:00 Radnički Šabački - Sindjelić 3:1
17 18.03.2017 15:00 Sindjelić - Jevremovac 2:4
18 26.03.2017 16:00 Borac (L) - Sindjelić 6:0
19 02.04.2017 16:00 Antimon - Sindjelić 2:5
20 08.04.2017 16:30 Sindjelić - Cer 3:1
21 16.04.2017 16:30 Hajduk Stanko - Sindjelić 4:2
23 29.04.2017 17:00 Mačva 2005 - Sindjelić 4:0
24 06.05.2017 17:00 Sindjelić - Majur 2:1
25 14.05.2017 17:00 Mladi Borac - Sindjelić 2:1
26 20.05.2017 17:30 Sindjelić - Borac (V) 2:1
27 28.05.2017 17:30 Jedinstvo - Sindjelić 5:1
28 03.06.2017 18:00 Sindjelić - Podrinje 4:4
29 11.06.2017 18:00 Mladost (PP) - Sindjelić 2:1
30 18.06.2017 18:00 Sindjelić - Mladost (P) 4:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Drina Borac (L) 28 17 5 6 56
2 Mladost (P) 28 14 7 7 49
3 Radnički Šabački 28 14 5 9 47
4 Cer 28 13 6 9 45
5 Mladi Borac 28 12 5 11 41
6 Jevremovac 28 12 4 12 40
7 Mačva 2005 28 12 4 12 40
8 Jedinstvo 28 12 4 12 40
9 Sindjelić 28 13 1 14 40
10 Podrinje 28 11 6 11 39
11 Majur 28 12 3 13 39
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga "Pocerina" Borac (V) 28 11 6 11 39
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Mačva” Hajduk Stanko 28 11 5 12 38
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga "Pocerina" Mladost (PP) 28 10 2 16 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Jadar” Antimon (-1) 28 4 1 23 12