XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 409 utakmica za dan
Subota, 6 Maj 2017

Fudbal

06.05.2017 17:00 Voždovac 3 : 2 Crvena zvezda
06.05.2017 19:00 Vojvodina 2 : 1 Mladost (L)
06.05.2017 17:00 OFK Bačka 2 : 4 Čukarički
06.05.2017 19:00 Borac 1 : 0 Metalac
06.05.2017 16:00 Bournemouth 2 : 2 Stoke
06.05.2017 16:00 Burnley 2 : 2 WBA
06.05.2017 16:00 Hull 0 : 2 Sunderland
06.05.2017 16:00 Leicester 3 : 0 Watford
06.05.2017 13:30 Manchester City 5 : 0 Crystal Palace
06.05.2017 18:30 Swansea 1 : 0 Everton
06.05.2017 15:30 Bayern 1 : 0 Darmstadt 98
06.05.2017 15:30 Borussia Dortmund 2 : 1 Hoffenheim
06.05.2017 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 Augsburg
06.05.2017 18:30 Hertha BSC 1 : 4 RB Leipzig
06.05.2017 15:30 Ingolstadt 1 : 1 Bayer Leverkusen
06.05.2017 15:30 Eintracht 0 : 2 Wolfsburg
06.05.2017 18:00 Napoli 3 : 1 Cagliari
06.05.2017 20:45 Juventus 1 : 1 Torino
06.05.2017 20:00 Nancy 0 : 3 Monaco
06.05.2017 20:00 Lorient 1 : 1 Angers
06.05.2017 20:00 Lille 0 : 2 Metz
06.05.2017 17:00 PSG 5 : 0 Bastia
06.05.2017 20:00 Toulouse 0 : 1 Caen
06.05.2017 20:00 Guingamp 4 : 0 Dijon
06.05.2017 16:15 Atlético Madrid 1 : 0 Eibar
06.05.2017 13:00 Sporting Gijón 1 : 0 Las Palmas
06.05.2017 18:30 Barcelona 4 : 1 Villarreal
06.05.2017 20:45 Granada 0 : 4 Real Madrid
06.05.2017 17:00 Zeta 3 : 0 Jedinstvo
06.05.2017 17:00 Dečić 0 : 0 Mladost
06.05.2017 17:00 Sutjeska 1 : 0 Budućnost
06.05.2017 17:00 Grbalj 0 : 3 Lovćen
06.05.2017 17:00 OFK Petrovac 1 : 3 Bokelj
06.05.2017 17:00 Rudar 2 : 0 Iskra
06.05.2017 17:30 Ribnica 0 : 7 OFK Mladost 1970
06.05.2017 16:30 Radnički (SM) 2 : 1 Omladinac
06.05.2017 16:30 TSC 0 : 0 Železničar
06.05.2017 16:30 Radnički (Zr) 3 : 0 Bačka 1901
06.05.2017 16:30 Crvena zvezda (NS) 1 : 1 Radnički (Š)
06.05.2017 16:30 Radnički (NP) 2 : 0 Sloga
06.05.2017 16:30 Jošanica 0 : 1 Smederevo 1924
06.05.2017 16:30 Šumadija 1903 1 : 1 Karađorđe (T)
06.05.2017 16:30 Sloga (P) 5 : 3 Jedinstvo Putevi
06.05.2017 16:30 FAP 3 : 3 Loznica
06.05.2017 16:30 Šapine 1 : 2 Polet (LJ)
06.05.2017 16:30 Radnički 1923 4 : 0 Mihajlovac 1934
06.05.2017 16:30 OFK Sinđelić 0 : 0 Moravac Orion
06.05.2017 16:30 Trstenik PPT 1 : 1 Dunav
06.05.2017 16:30 Timok 1 : 0 Temnić 1924
06.05.2017 16:30 Sloga (D) 0 : 1 Jedinstvo (P)
06.05.2017 16:30 Radnički (O) 0 : 2 BSK Batajnica
06.05.2017 10:00 Rakovica 1 : 2 BASK
06.05.2017 16:30 Brodarac 1947 1 : 0 GSP Polet
06.05.2017 16:30 Potisje 0 : 0 Polet (K)
06.05.2017 16:30 Radnički (S) 3 : 0 Mladost APA
06.05.2017 16:30 OFK Vrbas 0 : 3 Bečej 1918
06.05.2017 16:30 Vršac united 3 : 0 Budućnost (SC)
06.05.2017 16:30 Radnički (S) 3 : 0 Slavia
06.05.2017 16:30 Sloboda 2 : 2 ŽAK
06.05.2017 16:30 Jedinstvo (BK) 0 : 2 Kozara
06.05.2017 16:30 Sloga 4 : 0 Proleter (BK)
06.05.2017 16:30 Slavija 1 : 3 Hajduk (B)
06.05.2017 16:30 Mladost (BJ) 4 : 0 Kupinovo
06.05.2017 16:30 Sloga 2 : 0 Arsenal
06.05.2017 16:30 VGSK 1 : 2 Morava
06.05.2017 16:30 Šumadija (A) 7 : 0 Borac (Ž)
06.05.2017 16:30 Radnički 1926 6 : 0 Borac 1932
06.05.2017 16:30 Zadrugar 2 : 0 OFK Osečina
06.05.2017 16:30 OFK Bor 1 : 3 Bukovik
06.05.2017 16:30 Brodoremont 4 : 0 Majdanpek
06.05.2017 16:30 Svrljig 1 : 3 Šarbanovac
06.05.2017 14:00 Kopaonik 4 : 0 Morava 1918
06.05.2017 16:30 OFK Topličanin 4 : 0 OFK Lugomir
06.05.2017 16:30 Nebeski andjeli 1 : 0 Morava (VH)
06.05.2017 16:30 Budućnost (O) 1 : 3 Jedinstvo (P)
06.05.2017 16:30 GFK Dubočica 2 : 2 Ropotovo
06.05.2017 16:30 Pusta reka 1 : 2 Budućnost (P)
06.05.2017 16:30 Balkanski 1 : 1 OFK Brzi Brod
06.05.2017 16:30 Milutinac 1 : 1 Zvezdara
06.05.2017 16:30 Balkan Mirijevo 3 : 2 PKB Padinska Skela
06.05.2017 16:30 Lokomotiva 6 : 0 Hajduk
06.05.2017 16:30 Avala 3 : 2 Budućnost
06.05.2017 17:00 Obilić 1 : 3 Senta
06.05.2017 17:00 Panonija IM Topola 1 : 3 Njegoš
06.05.2017 17:00 BAK 2 : 0 Vulturul
06.05.2017 17:00 Jedinstvo Stević 3 : 0 Strela
06.05.2017 16:30 OFK Kikinda 2 : 2 Jedinstvo
06.05.2017 16:30 Proleter 2006 0 : 1 Krajina
06.05.2017 16:30 Mladost (L) 0 : 2 Begej
06.05.2017 16:30 Sloven 1 : 2 Podrinje
06.05.2017 16:30 Partizan 2 : 0 FK Graničar 1924
06.05.2017 16:30 1. Maj Ruma 1 : 0 Hajduk
06.05.2017 17:00 Omladinac 5 : 1 Vinogradar
06.05.2017 17:00 Šajkaš 1908 5 : 1 Titel
06.05.2017 17:00 Jugović 5 : 0 Bačka
06.05.2017 17:00 OFK Futog 1 : 4 Jedinstvo
06.05.2017 17:00 Omladinac 3 : 1 Radnik
06.05.2017 17:00 Magnohrom 3 : 2 Proleter
06.05.2017 16:30 Vinogradi DB 3 : 2 Budućnost
06.05.2017 16:30 Slatina 3 : 1 Lunjevica
06.05.2017 16:30 Podunavac 1 : 3 Mladi borac
06.05.2017 16:30 Polet (SD) 1 : 0 Krilaš
06.05.2017 17:00 Sindjelić 2 : 1 Majur
06.05.2017 17:00 Radnički Šabački 2 : 0 Borac (V)
06.05.2017 16:30 Junior Novo Naselje 3 : 2 Tvrdojevac
06.05.2017 16:30 Crvena Zvezda 4 : 4 Mladost 1976
06.05.2017 16:30 Palilula 3 : 4 Doljevac 1971
06.05.2017 17:00 Napredak (D) 15 : 1 Morava
06.05.2017 Veterani Jastrebac 1 : 8 Jastrebac
06.05.2017 16:30 Palilulac 2 : 1 Crvena zastava
06.05.2017 16:30 Vladimir Durković 3 : 0 Padež
06.05.2017 16:30 Zvezda 5 : 2 Spartak
06.05.2017 17:00 Jedinstvo (Š) 0 : 3 Polet
06.05.2017 16:30 Glama 4 : 0 Morava
06.05.2017 16:30 Sloga 4 : 0 Izmornik
06.05.2017 Brezovica 3 : 0 Radnički
06.05.2017 Sitnica 3 : 0 Ugljare
06.05.2017 16:30 Mladost (C) 3 : 3 Šumadija
06.05.2017 16:30 Vinča 0 : 0 Kosmaj
06.05.2017 17:00 Borac 1805 2 : 3 Rudar
06.05.2017 17:00 Radnički (T) 1 : 2 Moravac
06.05.2017 17:00 Zenit 2 : 1 Šumadinac
06.05.2017 17:00 Sloga (K) 4 : 0 OFK Rutevac 1908
06.05.2017 17:00 Napredak 1976 0 : 3 Jedinstvo 1952
06.05.2017 17:00 Bukovik 1 : 1 Sloga
06.05.2017 17:00 Marjan MB 1 : 1 Atletiko
06.05.2017 17:00 Jedinstvo (M) 1 : 4 Slavija
06.05.2017 17:00 Tornjoš 1 : 1 Jedinstvo (SK)
06.05.2017 16:30 Crvenka 4 : 0 Dunav
06.05.2017 17:00 Železničar 3 : 1 Obilić
06.05.2017 17:00 Centar 2 : 1 Moskva
06.05.2017 17:00 RFK Novi Sad 1921 1 : 1 Borac
06.05.2017 17:00 Grdica 1 : 1 Napredak (G)
06.05.2017 16:30 Bjelica 0 : 3 Voćar
06.05.2017 00:00 Sparta 1 : 6 Ozremica
06.05.2017 16:30 Omladinac (V) 6 : 1 Crvena zvezda
06.05.2017 16:30 Polet (V) 5 : 4 Napredak (P)
06.05.2017 17:00 Torpedo 2 : 0 Mladost (MM)
06.05.2017 17:00 Mladost (DD) 2 : 2 Vidojevica
06.05.2017 17:00 Jadar (S) 2 : 1 Milan Orlić
06.05.2017 16:30 Mladost 2 : 1 Gunjevac
06.05.2017 16:30 Polet (DL) 3 : 6 Crvena Jabuka
06.05.2017 16:30 Kalenić 1 : 1 OFK Paljuvi
06.05.2017 16:30 Rubribreza 3 : 3 Polet (T)
06.05.2017 16:30 Vrelo Sport 11 : 0 Proleter
06.05.2017 16:30 OFK Sikole 2 : 1 Rečka
06.05.2017 17:00 Rasina 2 : 2 Gornji Stepoš
06.05.2017 17:00 Jedinstvo 1936 3 : 2 Mladost VPD
06.05.2017 17:00 Varvarin 5 : 0 Gradina
06.05.2017 16:30 Minel 0 : 0 Crvenka
06.05.2017 16:30 Senjak 1 : 1 Rajko Mitić
06.05.2017 16:30 Nišavac 1 : 2 Rongo Siti
06.05.2017 16:30 Mekiš 1 : 2 Toplica
06.05.2017 Knežica 0 : 4 Moravac
06.05.2017 16:30 Kosovo 1 : 4 Šljivar
06.05.2017 16:30 Kastrum 1 : 2 Timok 1928
06.05.2017 17:00 Koprijan 1975 1 : 4 Banaćanin
06.05.2017 16:30 Todorovce 0 : 1 Nomanica
06.05.2017 16:30 Moravac (P) 1 : 0 Turekovac
06.05.2017 16:30 Soko 1 : 4 Borac
06.05.2017 16:30 Veliko Laole 0 : 5 Radnik
06.05.2017 16:30 Manastirica 10 : 1 Udarnik 2015
06.05.2017 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Mladost (L)
06.05.2017 11:00 Brana Paunović 1933 2 : 2 Melnica
06.05.2017 16:30 Rudar Kostolac 2008 6 : 2 Sopot
06.05.2017 17:00 Beljanica 2 : 0 Resava
06.05.2017 17:00 Graničar 3 : 0 Crvena Zvezda
06.05.2017 17:00 Solunac 3 : 0 Gaj
06.05.2017 17:00 Naša Krajina 2 : 2 Sloga
06.05.2017 17:00 Mladost 1 : 1 Janošik
06.05.2017 16:30 Stara Čaršija 4 : 0 Morava
06.05.2017 16:30 Kamenorezac 76 3 : 0 Rujišnik
06.05.2017 16:30 Mladost 4 : 1 Borjak 2013
06.05.2017 17:00 Radnik 3 : 0 Budućnost
06.05.2017 17:00 Razvitak 0 : 7 OFK Borac
06.05.2017 TE Gučevo 3 : 1 Mladost (DB)
06.05.2017 Mladost (G) 5 : 1 Granit
06.05.2017 17:00 Bogutovačka Banja 2 : 1 Budućnost
06.05.2017 16:30 Kralj Petar I 1 : 0 Borac
06.05.2017 17:00 Sloga 5 : 4 Bečevica
06.05.2017 17:00 Kotlenik 4 : 4 Mladi Radnik
06.05.2017 17:00 Omladinac 5 : 3 Bair
06.05.2017 17:00 Sloboda 3 : 0 Stojan Lazarac
06.05.2017 16:30 Neresnica 0 : 1 BSK 2015
06.05.2017 16:30 Sloga 3 : 0 Zviždic
06.05.2017 16:30 Radenka 3 : 0 Pobeda
06.05.2017 17:00 Ušće 9 : 1 Kostrež
06.05.2017 17:00 Velika Morava 0 : 3 OFK Orašje
06.05.2017 16:30 Jasenovac 8 : 3 Budućnost
06.05.2017 16:30 Vrelo 1971 0 : 3 Pobeda 1953
06.05.2017 11:00 Maovi MH 4 : 1 Bojić
06.05.2017 17:00 Pocerina 3 : 1 Metlić
06.05.2017 17:00 Domaćin 2 : 1 Oniks
06.05.2017 17:30 Munja 5 : 0 Crvena Zastava
06.05.2017 17:30 Trstenica 2 : 1 Tornado
06.05.2017 17:30 Rojkovac 5 : 2 Zadrugar
06.05.2017 17:30 Petka 4 : 2 Strmovo
06.05.2017 19:30 Spartak 1 : 0 Crvena zvezda
06.05.2017 15:00 Šumadija 1903 7 : 0 Jagodina
06.05.2017 Majdanpek 2 : 1 Knjaževac 2015
06.05.2017 Krstarica 3 : 4 Radnički 2012
06.05.2017 11:00 Karađorđe 3 : 0 Sloga 036
06.05.2017 11:00 Radnički (V) 0 : 2 Brodarac
06.05.2017 13:00 Radnički (N) 0 : 1 Vojvodina
06.05.2017 16:00 Jagodina 1 : 1 Napredak
06.05.2017 11:30 Čukarički 3 : 0 Voždovac
06.05.2017 11:00 Partizan 3 : 3 Rad
06.05.2017 11:00 Radnički (P) 3 : 1 Crvena zvezda
06.05.2017 10:00 Omladinac 5 : 2 Begej
06.05.2017 11:00 Partizan 2 : 3 Goč
06.05.2017 14:00 Jošanica 0 : 3 Budućnost (K)
06.05.2017 16:30 Karadjordje 6 : 0 Šumadija
06.05.2017 16:30 Mihajlovac 1 : 2 Radnički 1926
06.05.2017 16:30 Smederevo 1924 5 : 1 Morava
06.05.2017 16:30 Sloga 33 10 : 0 Mladi borac
06.05.2017 16:30 Šapine 5 : 6 Homoljac
06.05.2017 12:30 Studentski Grad 1 : 0 IMT
06.05.2017 15:00 Sindjelic 1 : 5 Internacional
06.05.2017 12:30 BASK 3 : 2 IM Rakovica
06.05.2017 15:00 Žarkovo 1 : 7 Brodarac 2
06.05.2017 14:00 Bežanija 2 : 0 Radnički (O)
06.05.2017 16:00 Budućnost 1 : 6 Stari Tamiš
06.05.2017 16:00 Polet 2 : 1 Borac (Sa)
06.05.2017 16:00 Jugoslavija 2 : 0 Omladinac 1927
06.05.2017 16:00 Glogonj 5 : 3 Dolina
06.05.2017 Osipaonica 4 : 1 Udarnik
06.05.2017 09:00 Trudbenik 1 : 10 Budućnost
06.05.2017 17:00 Omladinac 1 : 6 BSK 1925
06.05.2017 10:00 Sremcica 0 : 5 Vinča
06.05.2017 11:00 Postar 1930 1 : 1 Seceranac Ada
06.05.2017 09:30 DIF 4 : 0 Dunavac Grocka
06.05.2017 09:00 Sinđelić MK 7 : 1 Studenski Grad MK
06.05.2017 09:00 Rad MK 9 : 0 BASK MK
06.05.2017 09:00 Zemun MK 4 : 2 Voždovac MK
06.05.2017 Stepojevac Vaga MK 3 : 0 Palilulac MK
06.05.2017 16:00 IMT MK 4 : 0 Šumadinac MK
06.05.2017 15:00 Novi Pazar 1 : 1 Brodarac
06.05.2017 14:00 Moravac Orion 1 : 2 Vojvodina
06.05.2017 09:00 Čukarički 10 : 0 Studentski Grad
06.05.2017 13:00 Partizan 3 : 2 Rad
06.05.2017 13:00 OFK Beograd 2 : 0 Kiker
06.05.2017 13:00 Spartak 3 : 1 Dinamo 1945
06.05.2017 12:00 Radnički (NP) 0 : 3 Novi Sad 1921
06.05.2017 12:00 Indeks 3 : 1 Inđija
06.05.2017 12:00 Hajduk junior 5 : 2 Bačka (BP)
06.05.2017 10:00 ŽAK junior 3 : 1 Vrbas
06.05.2017 16:30 Apolon 4 4 : 0 Nacional AG
06.05.2017 16:30 Sloga (K) 2 : 1 Tutin
06.05.2017 16:30 Radnički 1923 3 : 2 Bane
06.05.2017 16:30 Jošanica 4 : 0 Mokra Gora
06.05.2017 16:30 Rudar 3 : 0 Šumadija 1903
06.05.2017 12:00 Savacium : OFK Šabac
06.05.2017 12:00 Jedinstvo : Budućnost-Krušik 2014
06.05.2017 10:00 Loznica 5 : 2 Drina
06.05.2017 12:00 Donjošorac Sunrise : Radnički (V)
06.05.2017 12:00 Mladenovac 0 : 6 011
06.05.2017 12:00 Internacional 3 : 0 PKB
06.05.2017 12:30 Lokomotiva 4 : 1 Radnički (O)
06.05.2017 16:30 Radnicki (NB) 1 : 3 Teleoptik
06.05.2017 16:30 Budućnost 0 : 1 Crvena zvezda
06.05.2017 16:30 Jedinstvo 0 : 0 Hrtkovci
06.05.2017 10:00 Bačka 1901 7 : 0 Subotica
06.05.2017 16:00 Borac 0 : 3 Mladost (V)
06.05.2017 10:00 Mladost (O) 4 : 1 Radnički
06.05.2017 10:00 Tempo 1 : 5 Dinamo 1945
06.05.2017 13:00 Polet 3 : 1 Strelac
06.05.2017 13:00 Posavina 2 : 3 Jedinstvo
06.05.2017 17:00 Mladost 2 : 7 Podrinje
06.05.2017 17:00 Jedinstvo 6 : 0 Borac
06.05.2017 09:00 Čukarički MK 0 : 1 Rad MK
06.05.2017 11:00 Crvena zvezda MK 6 : 0 Studentski grad MK
06.05.2017 13:00 Sinđelić MK 1 : 4 Voždovac MK
06.05.2017 13:30 Brodarac MK 1 : 7 OFK Beograd MK
06.05.2017 19:00 Radnički NB MK 2 : 0 BSK Borča MK
06.05.2017 11:00 Rad MK 9 : 0 Crvena Zvezda MML MK
06.05.2017 10:00 Šumadija 1962 MK 3 : 1 IMT MK
06.05.2017 11:30 Zemun MK-V 3 : 0 OFK Zabrežje MK
06.05.2017 09:30 13. Maj MK 4 : 0 011 V MK
06.05.2017 12:00 Srem MK 2 : 0 Rad MK
06.05.2017 11:00 Spartak 2 : 0 Železničar
06.05.2017 10:00 CFK 1 : 3 Petar Puača
06.05.2017 10:00 Radnički (NP) 0 : 2 Novi Sad 1921
06.05.2017 10:00 Indeks 0 : 0 Inđija
06.05.2017 11:00 TSC 15 : 0 Vrbas
06.05.2017 11:00 Kosmet 3 : 0 Apolon
06.05.2017 13:00 Novi Pazar 3 : 2 Apolon 4
06.05.2017 11:00 Jošanica 0 : 2 Sport Klub 99
06.05.2017 11:00 Radnički 1923 1 : 1 Pazar Juniors
06.05.2017 13:00 Kiker 3 : 0 AS
06.05.2017 11:00 OFK Osečina 2 : 3 OFK Šabac
06.05.2017 10:00 Savacijum 4 : 2 Omladinac 2014
06.05.2017 10:00 Jedinstvo 0 : 1 Drina
06.05.2017 10:00 Železničar 5 : 1 Ribnica
06.05.2017 12:00 Loznica 3 : 4 Radnički (V)
06.05.2017 10:00 Presing 4 : 1 Cepelin 026
06.05.2017 11:00 011 1 : 1 Čukarički
06.05.2017 11:30 Brodarac 0 : 1 Vozdovac
06.05.2017 Osipaonica 10 : 0 Udarnik
06.05.2017 SASK 14 : 1 Sloboda
06.05.2017 Borac 1932 1 : 9 Sloga
06.05.2017 10:00 Vidojevica 1 : 20 Jadar 07 II
06.05.2017 11:00 Arena Su 1 : 0 Njerš Ištvan
06.05.2017 16:00 Omladinac 5 : 3 Kolonija
06.05.2017 16:00 Borac 3 : 4 Spartak 1911
06.05.2017 16:00 Stenli 3 : 2 Jedinstvo Stević
06.05.2017 16:00 Hajdučica 2 : 2 Vulturul
06.05.2017 16:00 Partizan 0 : 5 Sloga
06.05.2017 16:00 Crvena zvezda 3 : 5 Vojvodina
06.05.2017 09:00 Belo Polje 9 : 0 Pobeda
06.05.2017 10:00 Buducnost 12 : 0 Posavina
06.05.2017 10:30 Obrenovac 1905 10 : 2 Polet
06.05.2017 11:00 Sloga (L) 0 : 3 Rudar (S)
06.05.2017 11:00 Rudar Kostolac 2008 3 : 0 Šapine
06.05.2017 IMT 6 : 3 Graficar
06.05.2017 Buducnost 3 : 0 GSP Polet
06.05.2017 Lola 8 : 1 Dorcol
06.05.2017 Institut 3 : 1 Zuce
06.05.2017 15:00 Rakovica 3 : 3 Balkan
06.05.2017 11:00 Beograd 1929 3 : 0 Obilic
06.05.2017 13:00 Banja 0 : 4 OLE
06.05.2017 12:00 Hajduk 5 : 3 Palilulac
06.05.2017 10:00 Kolubara 4 : 2 Studentski Grad
06.05.2017 13:00 Vinca 2 : 0 Seceranac Ada
06.05.2017 09:00 Trijumf 0 : 2 Sremcica
06.05.2017 12:00 Čukarički MK 8 : 0 Studenski grad MK
06.05.2017 10:30 OFK Beograd MK 1 : 1 Voždovac MK
06.05.2017 13:00 Rad MK 3 : 1 Teleoptik MK
06.05.2017 17:00 Selo Mladenovac MK 4 : 1 Sinđelić MK
06.05.2017 16:00 Kosmaj MK 1 : 0 Boleč MK
06.05.2017 10:00 Dunavac MK 9 : 0 Petlić MK
06.05.2017 11:00 Napredak MK 5 : 2 Prva Iskra MK
06.05.2017 12:00 Sinđelić MK 7 : 0 Forza MK
06.05.2017 16:00 Borac MK 0 : 3 Bežanija MK
06.05.2017 14:00 Tempo MK 0 : 3 Olimpik MK
06.05.2017 11:00 Fer Plej 06 MK 2 : 2 Zemun MK
06.05.2017 Knjaževac 2015 0 : 2 Lavice Dubočica
06.05.2017 18:00 Čukarički 6 : 0 BSK 1925
06.05.2017 10:00 Radnički (O) 0 : 1 Rad
06.05.2017 Jedinstvo 0 : 5 Jadar 07
06.05.2017 Sloga 1 : 9 Loznica I
06.05.2017 Loznica II 7 : 2 Podrinje
06.05.2017 Radnički Stobeks 0 : 17 Pčelinjo
06.05.2017 12:00 Bačka 1901 0 : 7 Subotica
06.05.2017 09:30 Bajša 0 : 6 TSC
06.05.2017 10:00 Urovci 7 : 2 Duboko
06.05.2017 10:00 Zabrezje 6 : 1 Belo Polje
06.05.2017 12:00 Obrenovac 1905 1 : 1 Zvezda
06.05.2017 10:00 Omladinac 8 : 1 Sloga
06.05.2017 Ribnica 0 : 4 OFK Senjak
06.05.2017 Jedinstvo 9 : 0 Šampion
06.05.2017 Radnički 4 : 0 Železničar
06.05.2017 OFK Osečina 3 : 0 Polet
06.05.2017 Omladinac 0 : 2 Budućnost Krušik
06.05.2017 Potisje 4 : 1 Bačka
06.05.2017 10:00 Sinjdjelic 3 : 1 Jedinstvo
06.05.2017 09:00 Ada 7 : 0 Buducnost
06.05.2017 10:00 Dominus 1 : 0 Olimpik
06.05.2017 10:00 Srem 1 : 5 Studentski Grad
06.05.2017 12:00 Bezanija 1 : 0 Lola
06.05.2017 10:00 Hajduk 4 : 0 Lepusnica
06.05.2017 11:00 Zvezdara 0 : 5 Balkan
06.05.2017 11:00 Banja 0 : 13 OLE
06.05.2017 10:00 Atakante 7 : 1 IMT B
06.05.2017 16:00 Sindjelic 3 : 1 Postar
06.05.2017 10:30 Trijumf 2 : 2 Rakovica
06.05.2017 12:30 DIF 3 : 2 Karioke
06.05.2017 11:00 BSK 1926 3 : 0 Komgrap
06.05.2017 10:00 Borac 1 : 2 Lokomotiva
06.05.2017 11:00 Sopot 0 : 3 OFK Beograd B
06.05.2017 10:15 Vinca 3 : 7 Crvena Zvezda MML
06.05.2017 13:00 Radnicki NB 2 : 2 Forza
06.05.2017 11:00 Milutinac 10 : 0 Torlak
06.05.2017 18:45 Lokomotiva V 3 : 0 Zmaj 1953
06.05.2017 09:30 Brodarac 1947 3 : 6 Zemun B
06.05.2017 09:00 BSK 1925 B 1 : 3 IMT
06.05.2017 Radnički Stobeks 07 0 : 1 Loznica 06
06.05.2017 Sloga 1 : 4 Gučevo 2016
06.05.2017 ŠF Lipnica - Bradić 0 : 1 Jadar
06.05.2017 Pčelinjo 1 : 0 Podrinje
06.05.2017 Loznica 07 0 : 0 Radnički Stobeks 06
06.05.2017 Gučevo 3 : 0 Borac
06.05.2017 10:00 Posavina 1 : 9 Skela
06.05.2017 12:00 Duboko 0 : 3 Pobeda
06.05.2017 11:00 Radnicki 1 : 1 Feniks

Košarka

06.05.2017 19:30 Partizan NIS 93 : 87 Borac
06.05.2017 19:00 Mega Leks 75 : 86 Dynamic BG
06.05.2017 18:00 Vršac 76 : 94 Crvena zvezda mts

Rukomet

06.05.2017 12:00 Studentski grad 27 : 20 Loznica
06.05.2017 19:30 Žitorađa 32 : 19 Hisar
06.05.2017 16:00 Planinka 45 : 20 Jagodina
06.05.2017 17:00 Radnički 41 : 21 Jastrebac
06.05.2017 18:00 Župa 54 46 : 22 Trepča
06.05.2017 16:30 BASK Soko 36 : 21 Lazarevac
06.05.2017 13:30 Dorćol 26 : 45 Metaloplastika 2
06.05.2017 18:00 Palanka 24 : 26 Smederevo
06.05.2017 18:30 Majdanpek 31 : 26 Rudar
06.05.2017 20:00 ORK Beograd 33 : 25 Loznica grad
06.05.2017 18:00 Grand Zvezda 19 : 32 Mačva
06.05.2017 19:00 Mladost 31 : 29 Jastrebac
06.05.2017 16:30 Naisa 2 34 : 28 Žitorađa
06.05.2017 17:00 Dubočica 28 : 22 Radnički
06.05.2017 18:00 Pirot 29 : 22 Radan
06.05.2017 19:00 Rtanj 22 : 25 Đerdap
06.05.2017 18:30 Prijepolje 34 : 17 Sočanica
06.05.2017 19:00 Hajduk Veljko 21 : 25 Jagodina 2
06.05.2017 16:00 Vranje 20 : 26 Vlasotince
06.05.2017 14:00 Dubočica 2 20 : 20 Morava Han

Američki fudbal

06.05.2017 15:30 Knights Klek 30 : 0 Bečej GTC Vianor Vidre

Ragbi 15

06.05.2017 16:00 RK Vukovi 55 : 19 Rad Mozzart