XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:30 Šapine - FAP 2:1
2 20.08.2016 17:00 Sloga (P) - Šapine 1:0
3 27.08.2016 16:30 Šapine - Šumadija 1903 2:1
4 03.09.2016 16:30 Jošanica - Šapine 0:0
5 10.09.2016 16:00 Šapine - Karađorđe (T) 4:3
6 18.09.2016 16:00 Jedinstvo Putevi - Šapine 2:3
7 24.09.2016 15:30 Šapine - Loznica 0:1
8 01.10.2016 15:30 Zlatibor (Č) - Šapine 1:2
9 08.10.2016 14:30 Šapine - Budućnost Krušik 2014 2:1
10 16.10.2016 14:30 Polet (LJ) - Šapine 0:0
11 22.10.2016 13:30 Šapine - Mihajlovac 1934 4:1
12 29.10.2016 13:30 Radnički 1923 - Šapine 2:0
13 05.11.2016 13:30 Šapine - Smederevo 1924 1:0
14 12.11.2016 13:00 Šapine - Železničar 1:0
15 19.11.2016 13:00 Mokra Gora - Šapine 1:1
16 11.03.2017 14:00 FAP - Šapine 1:1
17 18.03.2017 14:30 Šapine - Sloga (P) 2:0
18 25.03.2017 14:30 Šumadija 1903 - Šapine 3:1
19 01.04.2017 15:30 Šapine - Jošanica 3:0
20 08.04.2017 15:30 Karađorđe (T) - Šapine 0:0
21 12.04.2017 15:30 Šapine - Jedinstvo Putevi 1:1
22 15.04.2017 15:30 Loznica - Šapine 1:2
23 22.04.2017 16:00 Šapine - Zlatibor (Č) 0:1
24 29.04.2017 16:00 Budućnost Krušik 2014 - Šapine 1:0
25 06.05.2017 16:30 Šapine - Polet (LJ) 1:2
26 14.05.2017 16:30 Mihajlovac 1934 - Šapine 1:3
27 17.05.2017 16:30 Šapine - Radnički 1923 0:1
28 20.05.2017 16:30 Smederevo 1924 - Šapine 0:0
29 28.05.2017 17:00 Železničar - Šapine 2:2
30 04.06.2017 17:30 Šapine - Mokra Gora 0:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 30 17 11 2 62
2 Budućnost Krušik 2014 30 17 8 5 59
3 Sloga (P) 30 17 5 8 56
4 Šapine 30 13 9 8 48
5 Zlatibor (Č) 30 10 12 8 42
6 Šumadija 1903 30 11 7 12 40
7 Smederevo 1924 30 11 6 13 39
8 Polet (LJ) 30 10 8 12 38
9 Karađorđe (T) 30 9 11 10 38
10 Jedinstvo Putevi 30 9 9 12 36
11 FAP 30 8 11 11 35
12 Loznica 30 9 7 14 34
13 Mokra Gora 30 8 8 14 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mihajlovac 1934 30 7 10 13 31
15 Železničar 30 8 7 15 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Jošanica 30 5 13 12 28