Prvi poraz za SAS ove sezone
24.10.2020 ZR KLIK

Fudbaleri SAS-a u ā€œKristalnojā€ dvorani, u okviru 6. kola Druge futsal lige, pretrpeli su prvi ovosezonski poraz od gostiju iz Ivanjice rezultatom 1:4. Poveli su gosti u 14.minutu nakon Å”to je golman gostiju Jovanović ispucao loptu, a ona prevarila golmana Rodića i zavrÅ”ila iza njegovih leđa za 0:1.Ā  U 24. minutu Novković je sruÅ”en u kaznenom prostoru, penal za SAS izvodi Tomin i izjednačuje na 1:1.
Ā
Nakon brze kontre gostiju Stojković u 28. minutu pogađa za vođstvo gostiju od 2:1. Minut kasnije nakon odlično odigranog pasa Stojkovića, Nikolić povećava na 3:1 za goste iz Ivanjice. Probali su igrači SAS-a da nadoknade rezultatsku prednost gostiju, ali sreća nije bila na njihovoj strani. U tome ih je velikim delom sprečio i golman gostiju Jovanović koji je bio na visini zadatka.
Ā
Zadnjih 2. minute SAS je igrao sa pet igrača u polju bez golmana i to je iskoristio Stojković i postigao svoj drugi gol na utakmici za konačnih 4:1 za goste.