OFK 019 ubedljiv protiv Ozrena

Fudbaleri OFK 019, koje kao trener predvodi Rade DoÅ”enović i Ozrena iz Sokobanje, na čijem se kormilu nalaze iskusni stratezi Milovan Filipović i Marko Bajić, prikazali su odličnu partiju, posebno ā€žromantičariā€œ sa Kraljevice, koji su kvalitetnu partiju krunisali sa četiri pogotka (4:0). Domaći fudbaleri poveli su u 14. minutu pogotkom Nenada PaÅ”ića, posle centarÅ”uta MiloÅ”a A. Nikolića. Minut kasnije MiloÅ” A. Nikolić je ponovo lepo dodao loptu do kapitena MiloÅ”a Ž. Nikolića, koji udvostručuje prednost (2:0). Treći gol postigao je kapiten MiloÅ” Ž. Nikolić u 72. minutu.

Ā

Nemanja Petrović je centrirao, golman je kratko odbio loptu do kapitena Nikolića koji svojim drugim golom povećava vođstvo na 3:0. Konačan rezultat postavio je MiloÅ” A. Nikolić u 82. minutu, posle slaloma Nemanje Petrovića po desnoj strani, kada je preÅ”ao nekoliko odbrambenih fudbalera Ozrena.

OFK 019 - OZREN 4:0 (2:0)

ZAJEČAR. IgraliÅ”te pored spomenika "Ljubi Didiću". Gledalaca: 150. Sudija: Mladen Veselinović (Knjaževac). Strelci: Nenad PaÅ”ić u 14, MiloÅ” Ž. Nikolić u 15, 72, MiloÅ” A. Nikolić u 82. minutu. Žuti karton: Kocić (Ozren).

OFK 019:Ā Pivljanin, Trukić, Bućin, Ljupković (od 57. Todorović), Stanković (od 70. Mladenović), Jovanović (od 74. Badicović), MiloÅ” Ž. Nikolić, Petrović, Petrunović (od 57. Jelenković), MiloÅ” A. Nikolić, PaÅ”ić (od 70. Žikić)
OZREN:Ā Stamenković, Tasić, Aleksić, Kocić, Miletić, Zemljak, Đorđević, Milovanović (od 68. Mladenović), Milosavljević (od 62. Milenković), Branković, PeÅ”ić (od 82. Antonić).