XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 847 utakmica za dan
Nedelja, 3 Oktobar 2021


Fudbal

Tisa
Adorjan
1 : 4
OFK Vršac
Vršac
03.10.2021 15:30
Tisa
1 : 4
OFK Vršac
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Radnički 1912
Sombor
03.10.2021 15:30
Borac (Š)
2 : 1
Radnički 1912
Borac (S)
Sakule
1 : 3
Omladinac
Novi Banovci
03.10.2021 15:30
Borac (S)
1 : 3
Omladinac
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
03.10.2021 15:00
Sušica
0 : 1
Takovo
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
Zvezdara
Beograd
03.10.2021 15:30
Jedinstvo
1 : 0
Zvezdara
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Vlasina
Vlasotince
03.10.2021 15:00
Radnički (P)
0 : 0
Vlasina
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
03.10.2021 15:00
Hajduk Veljko
1 : 0
OFK Brzi Brod
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
03.10.2021 11:00
Radnički (S)
3 : 0
Jedinstvo (P)
Budućnost (P)
Popovac
1 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
03.10.2021 15:00
Budućnost (P)
1 : 1
GFK Jagodina
Borac
Starčevo
2 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
03.10.2021 15:30
Borac
2 : 1
Crvena zvezda (RS)
Omladinac FAM
Botoš
1 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
03.10.2021 15:30
Omladinac FAM
1 : 0
Sloboda
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
03.10.2021 15:30
Budućnost
1 : 2
Radnički (NP)
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 0
Index
Novi Sad
03.10.2021 15:30
Sloboda
1 : 0
Index
Hajduk
Divoš
6 : 0
Veternik
Veternik
03.10.2021 15:30
Hajduk
6 : 0
Veternik
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
03.10.2021 15:30
Podunavac
1 : 0
Dunav
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
Sloga
Čonoplja
03.10.2021 15:30
Mladost (BP)
2 : 0
Sloga
Mladost (T)
Turija
0 : 1
Bajša
Bajša
03.10.2021 15:30
Mladost (T)
0 : 1
Bajša
Bačka (P)
Pačir
3 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
03.10.2021 15:30
Bačka (P)
3 : 0
Krila Krajine
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Stanišić
Stanišić
03.10.2021 15:30
Tavankut
1 : 2
Stanišić
Komgrap
Beograd
1 : 2
Napredak
Medoševac
03.10.2021 15:30
Komgrap
1 : 2
Napredak
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
2 : 1
Zvezda
Konatice
03.10.2021 15:30
Crvena zvezda (MML)
2 : 1
Zvezda
BSK 1925
Batajnica
1 : 4
Sremčica
Sremčica
03.10.2021 15:30
BSK 1925
1 : 4
Sremčica
Zuce 2019
Zuce
5 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
03.10.2021 15:30
Zuce 2019
5 : 1
GSP Polet Dorćol
PKB
Padinska skela
2 : 2
Sinđelić
Beograd
03.10.2021 11:00
PKB
2 : 2
Sinđelić
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 1
Kosmaj
Ralja
03.10.2021 15:30
Poštar Zvezdara
0 : 1
Kosmaj
Šumadija (T)
Toponica
2 : 2
Bane 1931
Raška
03.10.2021 15:00
Šumadija (T)
2 : 2
Bane 1931
Jošanica
Novi Pazar
3 : 1
Korićani
Korićani
03.10.2021 15:00
Jošanica
3 : 1
Korićani
Prijevor
Prijevor
3 : 0
Polimlje
Prijepolje
03.10.2021 15:00
Prijevor
3 : 0
Polimlje
Sloboda
Čačak
3 : 1
Omladinac
Zablaće
03.10.2021 15:00
Sloboda
3 : 1
Omladinac
Polet (LJ)
Ljubić
5 : 1
Savinac
Visibaba
03.10.2021 11:00
Polet (LJ)
5 : 1
Savinac
Jasen
Brodarevo
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
03.10.2021 15:00
Jasen
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Mladost
Prnjavor
1 : 0
Železničar
Lajkovac
03.10.2021 15:00
Mladost
1 : 0
Železničar
Drina
Ljubovija
1 : 1
Borac
Lešnica
03.10.2021 15:00
Drina
1 : 1
Borac
Zadrugar
Lajkovac
1 : 1
Ribnica
Mionica
03.10.2021 15:00
Zadrugar
1 : 1
Ribnica
Sloga (B)
Batočina
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
03.10.2021 15:00
Sloga (B)
2 : 0
Mladi borac
Đerdap
Golubac
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
03.10.2021 15:00
Đerdap
3 : 1
VGSK
Rudar (S)
Stamnica
3 : 0
Grizli ML
Saranovo
03.10.2021 15:00
Rudar (S)
3 : 0
Grizli ML
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
2 : 0
Sloboda
Lipe
03.10.2021 15:00
Pomoravlje 1946
2 : 0
Sloboda
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
03.10.2021 11:00
Car Konstantin
1 : 0
Jedinstvo (GM)
Mladost (M)
Medoševac
0 : 3
OFK Niš
Niš
03.10.2021 15:00
Mladost (M)
0 : 3
OFK Niš
Delijski Vis
Niš
0 : 1
Pukovac
Pukovac
03.10.2021 15:00
Delijski Vis
0 : 1
Pukovac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 1
Morava
Žitkovac
03.10.2021 15:00
OFK Napredak 1929
2 : 1
Morava
Bukovik
Razanj
3 : 1
Orljane
Orljane
03.10.2021 15:00
Bukovik
3 : 1
Orljane
Aluminijum
Niš
4 : 3
Malošište
Malošište
03.10.2021 15:00
Aluminijum
4 : 3
Malošište
Mladost (B)
Batušinac
4 : 1
Rudar
Jelašnica
03.10.2021 15:00
Mladost (B)
4 : 1
Rudar
Trnovac
Trnovac
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
03.10.2021 15:00
Trnovac
1 : 1
Pusta Reka
OFK Alakince
Alakince
1 : 4
Radan
Lebane
03.10.2021 15:00
OFK Alakince
1 : 4
Radan
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 0
Jablanica
Medveđa
03.10.2021 15:00
OFK Topličanin
0 : 0
Jablanica
Žitorađa
Žitorađa
0 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
03.10.2021 15:00
Žitorađa
0 : 1
Plantaža
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 1
Čekmin
Čekmin
03.10.2021 15:00
Svetlost
3 : 1
Čekmin
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
03.10.2021 15:00
Kušiljevo
2 : 1
Župa
Sloga (M)
Majdevo
4 : 0
Gradina
Pejovac
03.10.2021 15:00
Sloga (M)
4 : 0
Gradina
Jedinstvo (M)
Mijatovac
4 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
03.10.2021 15:00
Jedinstvo (M)
4 : 0
OFK Lugomir
OFK 019
Zaječar
4 : 0
Ozren
Sokobanja
03.10.2021 15:00
OFK 019
4 : 0
Ozren
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
03.10.2021 11:00
Tanasko Rajić
3 : 0
Balkanski
OFK Slatina
Bor
2 : 1
BSK
Bogovina
03.10.2021 15:00
OFK Slatina
2 : 1
BSK
Sloga
Kobišnica
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
03.10.2021 11:00
Sloga
2 : 2
Brodoremont
Lipar
Lipar
4 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
03.10.2021 15:30
Lipar
4 : 1
Borac (BG)
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 1
Rusin
Ruski Krstur
03.10.2021 15:30
Budućnost (M)
0 : 1
Rusin
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 3
Budućnost (G)
Gložan
03.10.2021 15:30
Naša Zvezda
1 : 3
Budućnost (G)
Kordun
Kljajićevo
2 : 0
Budućnost (P)
Parage
03.10.2021 15:30
Kordun
2 : 0
Budućnost (P)
Bačka 1923
Đurđevo
3 : 1
ŽSK
Žabalj
03.10.2021 16:00
Bačka 1923
3 : 1
ŽSK
TSK
Temerin
0 : 0
Tatra
Kisač
03.10.2021 16:00
TSK
0 : 0
Tatra
Dinamo
Budisava
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
03.10.2021 16:00
Dinamo
1 : 0
Petrovaradin
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 3
Šajkaš 1908
Kovilj
03.10.2021 16:00
Fruškogorac
1 : 3
Šajkaš 1908
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 2
Borac
Novi Sad
03.10.2021 16:00
Jedinstvo
1 : 2
Borac
Partizan (G)
Gaj
0 : 1
Potporanj
Potporanj
03.10.2021 15:30
Partizan (G)
0 : 1
Potporanj
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Hajdučica
Hajdučica
03.10.2021 15:30
Jugoslavija
3 : 1
Hajdučica
Spartak 1911
Debeljača
0 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
03.10.2021 15:30
Spartak 1911
0 : 2
Sloga (BNS)
Vulturul
Grebenac
3 : 1
Dolovo
Dolovo
03.10.2021 15:30
Vulturul
3 : 1
Dolovo
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Dolina
Padina
03.10.2021 15:30
Crvena zvezda
1 : 1
Dolina
Sremac (D)
Dobrinci
0 : 2
Jadran
Golubinci
03.10.2021 15:30
Sremac (D)
0 : 2
Jadran
Borac (K)
Klenak
1 : 2
Hajduk
Beška
03.10.2021 15:30
Borac (K)
1 : 2
Hajduk
Ljukovo
Ljukovo
2 : 2
Sremac (V)
Vojka
03.10.2021 15:30
Ljukovo
2 : 2
Sremac (V)
Borac (M)
Martinci
2 : 3
Napredak
Popinci
03.10.2021 15:30
Borac (M)
2 : 3
Napredak
Fruškogorac
Manđelos
2 : 0
Radnički
Irig
03.10.2021 15:30
Fruškogorac
2 : 0
Radnički
Obilić (Z)
Zmajevo
2 : 0
Sloga
Ostojićevo
03.10.2021 15:30
Obilić (Z)
2 : 0
Sloga
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
5 : 0
Napredak
Nadalj
03.10.2021 15:30
Sutjeska
5 : 0
Napredak
Budućnost
Savino Selo
3 : 0
Iskra
Kucura
03.10.2021 15:30
Budućnost
3 : 0
Iskra
Bačinac
Bačinac
1 : 2
Mladi radnik 1940
Radinac
03.10.2021 15:00
Bačinac
1 : 2
Mladi radnik 1940
Polet
Trnovče
2 : 5
Mladost 1948
Donja Livadica
03.10.2021 15:00
Polet
2 : 5
Mladost 1948
Borac 1932
Ralja
0 : 2
SASK
Saraorci
03.10.2021 15:00
Borac 1932
0 : 2
SASK
Podunavac
Udovice
0 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
03.10.2021 15:00
Podunavac
0 : 0
Radnik
Glavaš
Glibovac
2 : 2
Sloga
Lugavčina
03.10.2021 15:00
Glavaš
2 : 2
Sloga
Mladi rudar 1954
Bukovik
1 : 3
Sloga (M)
Milatovac
03.10.2021 15:30
Mladi rudar 1954
1 : 3
Sloga (M)
Vinča
Vinča
2 : 5
Banja 1957
Banja
03.10.2021 15:30
Vinča
2 : 5
Banja 1957
Plaskovac
Plaskovac
5 : 1
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
03.10.2021 15:30
Plaskovac
5 : 1
Omladinac (D.R.)
Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Jasenica
Božurnja
03.10.2021 15:30
Badnjevac
2 : 1
Jasenica
BSK
Belosavci
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
03.10.2021 15:30
BSK
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Šumadinac 1913
Natalinci
4 : 0
Trnava
Donja Trnava
03.10.2021 15:30
Šumadinac 1913
4 : 0
Trnava
Lokomotiva
Lapovo
1 : 2
ŽSK
Žirovnica
03.10.2021 15:30
Lokomotiva
1 : 2
ŽSK
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 4
Zlot
Zlot
03.10.2021 11:00
Mala Vrbica
3 : 4
Zlot
Urovica
Urovica
2 : 1
Blizna
Blizna
03.10.2021 15:30
Urovica
2 : 1
Blizna
Nemetali
Donja Bela Reka
7 : 1
BSK
Bukovče
03.10.2021 15:30
Nemetali
7 : 1
BSK
Branik
Štubik
3 : 1
Polom
Leskovo
03.10.2021 15:30
Branik
3 : 1
Polom
Brestovac
Borski Brestovac
6 : 2
Ključ
Podvrška
03.10.2021 15:30
Brestovac
6 : 2
Ključ
Vučje
Vučje
4 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
03.10.2021 15:30
Vučje
4 : 1
Jedinstvo (Š)
Progres
Ladovica
4 : 2
Budućnost
Orašje
03.10.2021 15:30
Progres
4 : 2
Budućnost
Donja Lomnica
Donja Lomnica
0 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
03.10.2021 11:00
Donja Lomnica
0 : 1
Zloćudovo
Polet
Stajkovce
3 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
03.10.2021 15:30
Polet
3 : 1
Kumarevo 65
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 1
OFK Brza
Brza
03.10.2021 15:30
Bratstvo
1 : 1
OFK Brza
Umac
Miroševce
2 : 8
Jedinstvo (G)
Grdelica
03.10.2021 15:30
Umac
2 : 8
Jedinstvo (G)
Bobište
Bobište
3 : 4
Jedinstvo (B)
Bošnjace
03.10.2021 15:30
Bobište
3 : 4
Jedinstvo (B)
OFK Morava
Leskovac
4 : 1
Železničar
Brestovac
03.10.2021 15:30
OFK Morava
4 : 1
Železničar
BSK
Belanovce
2 : 0
Moravac
Pečenjevce
03.10.2021 15:30
BSK
2 : 0
Moravac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 1
Sloga
Lipovica
03.10.2021 15:30
Veliko Trnjane
1 : 1
Sloga
Milanovo
Milanovo
2 : 2
Mladi borac
Živkovo
03.10.2021 15:30
Milanovo
2 : 2
Mladi borac
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 3
Mladost 1959
Vinarce
03.10.2021 15:30
Sloboda
0 : 3
Mladost 1959
Naisus 1977
Rožina
7 : 1
Toplica
Šarlinac
03.10.2021 15:00
Naisus 1977
7 : 1
Toplica
Radnički 1947
Čapljinac
0 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
03.10.2021 15:00
Radnički 1947
0 : 3
Zemljoradnik
Taskovići
Taskovići
7 : 2
Palilula
Aleksinac
03.10.2021 15:00
Taskovići
7 : 2
Palilula
Polet
Radevac
2 : 3
Rad
Merošina
03.10.2021 15:00
Polet
2 : 3
Rad
Pobeda
Rusna
4 : 1
Jastrebac
Tešica
03.10.2021 15:00
Pobeda
4 : 1
Jastrebac
Sloga
Minićevo
3 : 0
Osnić
Osnić
03.10.2021 15:30
Sloga
3 : 0
Osnić
Šljivar
Šljivar
4 : 0
Hajduk
Rujevica
03.10.2021 15:30
Šljivar
4 : 0
Hajduk
Kosovo
Zvezdan
0 : 2
Omladinac
Grezna
03.10.2021 15:30
Kosovo
0 : 2
Omladinac
Trebič
Sokobanja
3 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
03.10.2021 15:30
Trebič
3 : 1
OFK Rtanj
Graničar
Veliki Izvor
5 : 0
Rudar (P)
Podvis
03.10.2021 15:30
Graničar
5 : 0
Rudar (P)
13. April
Lomnica
2 : 5
Vinogradar
Zleginje
03.10.2021 15:00
13. April
2 : 5
Vinogradar
Temnić 1924
Varvarin
4 : 3
FUD
Brus
03.10.2021 15:00
Temnić 1924
4 : 3
FUD
Čitluk
Čitluk
1 : 2
Sloga (L)
Lozna
03.10.2021 15:00
Čitluk
1 : 2
Sloga (L)
Mladost (T)
Toljevac
1 : 4
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
03.10.2021 15:00
Mladost (T)
1 : 4
Gornji Stepoš
Parunovac
Parunovac
0 : 0
Kupci
Kupci
03.10.2021 15:00
Parunovac
0 : 0
Kupci
Trudbenik
Stalać
0 : 2
Mačkovac
Mačkovac
03.10.2021 15:00
Trudbenik
0 : 2
Mačkovac
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 0
Banat
Čenta
03.10.2021 15:30
Vojvodina (NM)
1 : 0
Banat
Borac
Aleksandrovo
0 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
03.10.2021 15:30
Borac
0 : 2
Budućnost
ASK
Aradac
5 : 0
Krajina
Krajišnik
03.10.2021 15:30
ASK
5 : 0
Krajina
Polet
Nakovo
3 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
03.10.2021 15:30
Polet
3 : 0
Vojvodina (B)
Mladost (L)
Lukićevo
4 : 1
Rusanda
Melenci
03.10.2021 15:30
Mladost (L)
4 : 1
Rusanda
Napredak
Čestereg
6 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
03.10.2021 15:30
Napredak
6 : 0
Mladost (BD)
Kolare
Kolare
1 : 0
Morava
Kočino Selo
03.10.2021 14:30
Kolare
1 : 0
Morava
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 2
Sloga
Voljavče
03.10.2021 14:30
OFK Juhor 2016
3 : 2
Sloga
GFK Tabane
Jagodina
4 : 3
Dragocvet
Dragocvet
03.10.2021 14:30
GFK Tabane
4 : 3
Dragocvet
Napredak
Drenovac
4 : 1
Juhor (G)
Glavinci
03.10.2021 14:30
Napredak
4 : 1
Juhor (G)
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
03.10.2021 14:30
Rudar (SR)
2 : 0
Budućnost (Đ)
Moravac 2015
Krušar
3 : 0
Budućnost (M)
Miliva
03.10.2021 14:30
Moravac 2015
3 : 0
Budućnost (M)
Mladost
Jovac
5 : 0
Partizan (M)
Majur
03.10.2021 14:30
Mladost
5 : 0
Partizan (M)
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 4
Šapine
Šapine
03.10.2021 15:30
Rudar (Kr)
2 : 4
Šapine
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
Sloga (L)
Lučica
03.10.2021 15:30
Krilaš
3 : 1
Sloga (L)
Borac (Ž)
Žabari
4 : 2
Žitkovica 2017
Žitkovica
03.10.2021 15:30
Borac (Ž)
4 : 2
Žitkovica 2017
Železničar
Požarevac
4 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
03.10.2021 15:30
Železničar
4 : 2
Budućnost (V)
Mladost (R)
Ranovac
6 : 2
Sirakovo
Sirakovo
03.10.2021 15:30
Mladost (R)
6 : 2
Sirakovo
Vihor
Маljurevac
2 : 0
Obilić
Živica
03.10.2021 15:30
Vihor
2 : 0
Obilić
Gnjilan
Gnjilan
7 : 0
Željuša
Željuša
03.10.2021 15:00
Gnjilan
7 : 0
Željuša
Pobeda
Držina
2 : 1
Sloboda
Rasnica
03.10.2021 15:00
Pobeda
2 : 1
Sloboda
Dragoš
Pirot
2 : 1
Senjak
Pirot
03.10.2021 15:00
Dragoš
2 : 1
Senjak
Radnički (R)
Rudovci
2 : 2
Omladinac
Veliko Polje
03.10.2021 10:00
Radnički (R)
2 : 2
Omladinac
Budućnost (Z)
Zvečka
0 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
03.10.2021 15:30
Budućnost (Z)
0 : 3
Dimitrije Tucović
Beljina
Beljina
0 : 4
Krtinska
Krtinska
03.10.2021 15:30
Beljina
0 : 4
Krtinska
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
5 : 0
Dunavac
Grocka
03.10.2021 11:00
Kaluđerica 1969
5 : 0
Dunavac
Boleč
Boleč
7 : 0
Rabrovac
Rabrovac
03.10.2021 15:30
Boleč
7 : 0
Rabrovac
SUF Dubona
Dubona
4 : 4
Podunavac
Ritopek
03.10.2021 15:30
SUF Dubona
4 : 4
Podunavac
Napredak
Međulužje
1 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
03.10.2021 15:30
Napredak
1 : 1
Velika Krsna
Pudarci
Pudarci
2 : 3
Vrčin
Vrčin
03.10.2021 15:30
Pudarci
2 : 3
Vrčin
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
0 : 2
Šumadija 1962
Jagnjilo
03.10.2021 15:30
SUF Kovačevac 1956
0 : 2
Šumadija 1962
Srem
Jakovo
2 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
03.10.2021 15:30
Srem
2 : 1
Siti Sport Klub
Balkan Mirijevo
Beograd
6 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
03.10.2021 15:30
Balkan Mirijevo
6 : 0
Posavac Tišma
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 2
Hajduk
Beograd
03.10.2021 15:30
PKB Kovilovo
0 : 2
Hajduk
Dunav
Veliko Selo
3 : 2
Umka
Umka
03.10.2021 15:30
Dunav
3 : 2
Umka
Zastava
Kragujevac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
03.10.2021 15:00
Zastava
2 : 1
Kutlovo
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
03.10.2021 15:00
Slavija
1 : 1
Pobeda 1926
Košutnjak
Kragujevac
2 : 2
Šumadija 1934
Drača
03.10.2021 15:00
Košutnjak
2 : 2
Šumadija 1934
Maršić
Maršić
2 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
03.10.2021 15:00
Maršić
2 : 0
Mladost (P)
Jedinstvo
Petrovac
0 : 3
Srbija
Ilićevo
03.10.2021 15:00
Jedinstvo
0 : 3
Srbija
Kačer
Belanovica
5 : 0
ZSK
Valjevo
03.10.2021 11:00
Kačer
5 : 0
ZSK
Banjani
Banjani
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
03.10.2021 15:00
Banjani
3 : 0
Spartak 1924
Proleter
Bajevac
2 : 2
Mladost (D)
Dračić
03.10.2021 11:00
Proleter
2 : 2
Mladost (D)
OFK Osečina
Osečina
3 : 1
Radnik
Ub
03.10.2021 15:00
OFK Osečina
3 : 1
Radnik
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
03.10.2021 15:00
Žabari
1 : 2
Dimitrije Tucović
Iskra
Donja Bukovica
4 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
03.10.2021 15:00
Iskra
4 : 0
OFK Jabučje
Trlić
Trlić
2 : 1
OFK Senjak
Valjevo
03.10.2021 15:00
Trlić
2 : 1
OFK Senjak
Mladost
Lalinac
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
03.10.2021 15:00
Mladost
2 : 1
Sloboda
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
03.10.2021 15:00
Stevan Nešticki
0 : 1
Čegar 1946
Crvena zastava
Hum
1 : 4
Palilulac
Niš
03.10.2021 15:00
Crvena zastava
1 : 4
Palilulac
Omladinac
Gornji Komren
1 : 0
Vulkan 1963
Brenica
03.10.2021 15:00
Omladinac
1 : 0
Vulkan 1963
Proleter
Donja Vrežina
3 : 1
Radnički 1936
Trupale
03.10.2021 15:00
Proleter
3 : 1
Radnički 1936
Kej
Čačak
1 : 1
Jedinstvo
Puhovo
03.10.2021 15:30
Kej
1 : 1
Jedinstvo
Voćar
Kotraža
1 : 0
Slatina
Slatina
03.10.2021 15:30
Voćar
1 : 0
Slatina
Gorušica
Viča
4 : 2
Spartak 1976
Trnava
03.10.2021 15:30
Gorušica
4 : 2
Spartak 1976
Prilike
Prilike
3 : 0
Morava
Katrga
03.10.2021 15:30
Prilike
3 : 0
Morava
Napredak
Svračkovci
4 : 3
Orlovac 1932
Mrčajevci
03.10.2021 15:30
Napredak
4 : 3
Orlovac 1932
Ozrem
Ozrem
1 : 0
Mladost
Preljina
03.10.2021 15:30
Ozrem
1 : 0
Mladost
Rudar
Bresnica
7 : 2
Šumadija
Brđani
03.10.2021 15:30
Rudar
7 : 2
Šumadija
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
03.10.2021 15:30
Donja Vrbava
3 : 0
Jedinstvo (GG)
Zadrugar
Donja Trepča
4 : 1
Rakova
Rakova
03.10.2021 15:30
Zadrugar
4 : 1
Rakova
Tavnik
Tavnik
1 : 2
Budućnost
Konarevo
03.10.2021 15:30
Tavnik
1 : 2
Budućnost
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
03.10.2021 15:30
Jedinstvo 2017
3 : 2
Ibar
Napredak
Gračac
5 : 0
Koštampolje
Delimeđe
03.10.2021 15:30
Napredak
5 : 0
Koštampolje
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Rudar
Baljevac
03.10.2021 15:30
Mataruge
2 : 1
Rudar
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
03.10.2021 15:30
OFK Ras
4 : 0
Omladinac (NS)
Radnik
Ušće
5 : 1
Zvezda
Čukojevac
03.10.2021 15:30
Radnik
5 : 1
Zvezda
Ribnica
Jovac
3 : 1
OFK Progorelica
Progorelica
03.10.2021 15:30
Ribnica
3 : 1
OFK Progorelica
Vidojevica
Lešnica
0 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
03.10.2021 11:00
Vidojevica
0 : 0
Jedinstvo (MZ)
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 0
Radnički (Kl)
Klupci
03.10.2021 15:00
Milan Orlić
2 : 0
Radnički (Kl)
Radnički (Ko)
Koceljeva
0 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
03.10.2021 15:00
Radnički (Ko)
0 : 1
Jedinstvo (Š)
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Sloga
Lipnički Šor
03.10.2021 15:00
Podrinje
3 : 0
Sloga
Lipolist
Lipolist
2 : 0
Rudar
Brasina
03.10.2021 15:00
Lipolist
2 : 0
Rudar
Majur
Majur
1 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
03.10.2021 15:00
Majur
1 : 2
Hajduk Stanko
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
03.10.2021 15:00
Karađorđe
1 : 0
Cer
Gučevo 1929
Banja Koviljača
1 : 1
Drina
Badovinci
03.10.2021 15:00
Gučevo 1929
1 : 1
Drina
Ježevica
Velika Ježevica
4 : 1
Jedinstvo
Kalenić
03.10.2021 15:00
Ježevica
4 : 1
Jedinstvo
Avijatičar Vranjani
Vranjani
1 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
03.10.2021 15:00
Avijatičar Vranjani
1 : 1
Plavi Tok
Bakionica
Bakionica
1 : 3
Omladinac
Zdravčići
03.10.2021 15:00
Bakionica
1 : 3
Omladinac
OFK Kotroman
Mokra Gora
5 : 1
Sečica
Seča reka
03.10.2021 15:00
OFK Kotroman
5 : 1
Sečica
Tara
Kremna
1 : 2
Sloga
Sjenica
03.10.2021 11:00
Tara
1 : 2
Sloga
Prvi partizan
Užice
2 : 1
Rampa
Požega
03.10.2021 11:00
Prvi partizan
2 : 1
Rampa
Lazarica
Prilipac
3 : 0
Perućac
Perućac
03.10.2021 15:00
Lazarica
3 : 0
Perućac
Lugina
Preševo
2 : 1
Pavlovac
Pavlovac
03.10.2021 14:30
Lugina
2 : 1
Pavlovac
Vihor
Žbevac
1 : 1
Radnički 2021
Vranje
03.10.2021 14:30
Vihor
1 : 1
Radnički 2021
Mineralac
Vranjska Banja
3 : 2
Čelik
Belo polje
03.10.2021 14:30
Mineralac
3 : 2
Čelik
Dobrič
Pejkovac
2 : 0
Jug Bogdan
Đakus
03.10.2021 15:30
Dobrič
2 : 0
Jug Bogdan
Kosovac
Prokuplje
2 : 0
Polet
Samarinovac
03.10.2021 15:30
Kosovac
2 : 0
Polet
Borac
Držanovac
3 : 0
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
03.10.2021 15:30
Borac
3 : 0
Spartak
Partizanski put
Grudaš
1 : 1
Jastrebac
Blace
03.10.2021 15:30
Partizanski put
1 : 1
Jastrebac
Kotešica
Kotešica
5 : 3
Dračić 2018
Dračić
03.10.2021 11:00
Kotešica
5 : 3
Dračić 2018
Kolubara 2
Valjevo
4 : 1
Rakac Stave
Stave
03.10.2021 11:00
Kolubara 2
4 : 1
Rakac Stave
Tešnjar
Valjevo
4 : 3
Popadić
Popadić
03.10.2021 10:00
Tešnjar
4 : 3
Popadić
Polet
Popučke
4 : 1
Mali korak
Oglađenovac
03.10.2021 11:00
Polet
4 : 1
Mali korak
OFK Povlen
Brezovice
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
03.10.2021 11:00
OFK Povlen
2 : 1
Milenko Pavlović
Stari drugari
Ljig
3 : 1
Lukavac
Lukavac
03.10.2021 11:00
Stari drugari
3 : 1
Lukavac
Omladinac (D)
Deronje
4 : 0
Graničar
Riđica
03.10.2021 15:30
Omladinac (D)
4 : 0
Graničar
Kula
Kula
1 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
03.10.2021 15:30
Kula
1 : 0
Aleksa Šantić
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 2
Polet
Sivac
03.10.2021 15:30
Dinamo 1923
1 : 2
Polet
OFK Odžaci
Odžaci
8 : 0
Mladost
Kruščić
03.10.2021 15:30
OFK Odžaci
8 : 0
Mladost
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 3
Hajduk
Stapar
03.10.2021 15:30
Omladinac (B)
2 : 3
Hajduk
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 6
BSK
Bački Brestovac
03.10.2021 15:30
Zadrugar
0 : 6
BSK
Župski biseri
Lacisled
1 : 5
Stari Trstenik
Stari Trstenik
03.10.2021 14:00
Župski biseri
1 : 5
Stari Trstenik
Garevina
Garevina
3 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
03.10.2021 13:00
Garevina
3 : 2
Velika Drenova
Vinogradar
Riljac
1 : 2
Polet 57
Milutovac
03.10.2021 15:00
Vinogradar
1 : 2
Polet 57
14. Oktobar
Izbenica
1 : 4
Kamenorezac 76
Dublje
03.10.2021 15:00
14. Oktobar
1 : 4
Kamenorezac 76
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 1
Omladinac
Ugljarevo
03.10.2021 15:00
Donji Kopaonik
3 : 1
Omladinac
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 4
Jezero 2017
Zlatari
03.10.2021 15:00
Ribnik
0 : 4
Jezero 2017
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 3
Glogonj
Glogonj
03.10.2021 15:30
Mladost (V)
2 : 3
Glogonj
Mundial
Pančevo
0 : 2
Unirea
Uzdin
03.10.2021 15:30
Mundial
0 : 2
Unirea
Pobeda
Samoš
4 : 1
Omladinac 1927
Opovo
03.10.2021 15:30
Pobeda
4 : 1
Omladinac 1927
Radnički (B)
Baranda
2 : 2
Proleter (M)
Mramorak
03.10.2021 15:30
Radnički (B)
2 : 2
Proleter (M)
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
03.10.2021 15:30
BSK Bavanište
0 : 1
Omladinac (D)
Jedinstvo (M)
Milorci
2 : 1
Šarbane
Šarbane
03.10.2021 15:00
Jedinstvo (M)
2 : 1
Šarbane
Nepričava
Nepričava
0 : 1
Sovljak
Sovljak
03.10.2021 15:00
Nepričava
0 : 1
Sovljak
Polet (T)
Takovo
1 : 0
Ratkovac
Ratkovac
03.10.2021 15:00
Polet (T)
1 : 0
Ratkovac
Pambukovica
Pambukovica
1 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
03.10.2021 15:00
Pambukovica
1 : 1
Tvrdojevac
Omladinac (K)
Kalinovac
0 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
03.10.2021 11:00
Omladinac (K)
0 : 3
OFK Paljuvi
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 2
Čučuge
Čučuge
03.10.2021 15:00
Polet (DL)
4 : 2
Čučuge
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 0
Joševa
Joševa
03.10.2021 15:00
Pepeljevac
3 : 0
Joševa
Mladost (V)
Vračević
1 : 3
Crvena Jabuka
Ub
03.10.2021 15:00
Mladost (V)
1 : 3
Crvena Jabuka
ČSK Čortanovci
Čortanovci
4 : 1
PSK Putinci
Putinci
03.10.2021 15:00
ČSK Čortanovci
4 : 1
PSK Putinci
Mladost
Buđanovci
2 : 6
Šumar
Ogar
03.10.2021 15:00
Mladost
2 : 6
Šumar
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
03.10.2021 15:00
Srem
2 : 1
Hajduk 1932
Polet
Novi Karlovci
1 : 2
Napredak
Žarkovac
03.10.2021 15:00
Polet
1 : 2
Napredak
Krušedol
Krušedol
4 : 1
Fruškogorac
Krčedin
03.10.2021 15:00
Krušedol
4 : 1
Fruškogorac
Graničar (O)
Obrež
5 : 2
Jedinstvo
Platičevo
03.10.2021 15:00
Graničar (O)
5 : 2
Jedinstvo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 1
Potisje
Knićanin
03.10.2021 15:30
OFK Gradnulica
3 : 1
Potisje
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 1
OFK Klek
Klek
03.10.2021 15:30
OFK Stajićevo
1 : 1
OFK Klek
Tisa 1933
Taraš
3 : 5
Radnički 1911
Jaša Tomić
03.10.2021 15:30
Tisa 1933
3 : 5
Radnički 1911
Tamiš
Farkaždin
1 : 1
Naftagas
Boka
03.10.2021 15:30
Tamiš
1 : 1
Naftagas
Bilećanin
Sečanj
1 : 4
MSK
Mihajlovo
03.10.2021 15:30
Bilećanin
1 : 4
MSK
Partizan
Tomaševac
2 : 2
Lehel
Mužlja
03.10.2021 15:30
Partizan
2 : 2
Lehel
Jašunja
Jašunja
6 : 0
Radnički (P)
Pertate
03.10.2021 11:00
Jašunja
6 : 0
Radnički (P)
Lemind 1953
Leskovac
9 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
03.10.2021 11:00
Lemind 1953
9 : 1
Marjan MB
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
Sinđelić
Lipnica
03.10.2021 15:00
Studenac
2 : 0
Sinđelić
7. Juli
Bela Crkva
0 : 2
Jelav
Jelav
03.10.2021 15:00
7. Juli
0 : 2
Jelav
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
03.10.2021 15:00
Jadar 1961
3 : 0
Jedinstvo
Sloga
Straža
0 : 4
Velika Reka
Velika Reka
03.10.2021 15:00
Sloga
0 : 4
Velika Reka
TE Gučevo
Trbušnica
0 : 1
Antimon
Zajača
03.10.2021 15:00
TE Gučevo
0 : 1
Antimon
Rojkovac
Obrenovac
5 : 3
OFK Zabrežje
Zabrežje
03.10.2021 15:30
Rojkovac
5 : 3
OFK Zabrežje
Polet
Grabovac
4 : 0
Rvati
Obrenovac
03.10.2021 11:00
Polet
4 : 0
Rvati
Borac
Ušće
1 : 2
Duboko
Mala Moštanica
03.10.2021 15:30
Borac
1 : 2
Duboko
Skela
Skela
3 : 2
Munja
Barič
03.10.2021 15:30
Skela
3 : 2
Munja
Partizan
Draževac
3 : 5
Posavina
Stubline
03.10.2021 15:30
Partizan
3 : 5
Posavina
Sinđelić
Vojnik
3 : 0
Planinac
Panjevac
03.10.2021 15:00
Sinđelić
3 : 0
Planinac
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
03.10.2021 15:00
15. Avgust 1950
2 : 1
Pomoravlje
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 1
Šumadija
Trešnjevica
03.10.2021 15:00
Donja Mutnica
1 : 1
Šumadija
OFK Batinac
Batinac
5 : 0
Sloga
Donje Vidovo
03.10.2021 15:00
OFK Batinac
5 : 0
Sloga
Rekreativo 011
Beograd
1 : 2
Zmaj Novi grad
Zemun
03.10.2021 10:00
Rekreativo 011
1 : 2
Zmaj Novi grad
Železnik 1930
Železnik
0 : 2
Bežanija
Beograd
03.10.2021 10:00
Železnik 1930
0 : 2
Bežanija
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 0
Šumadinac
Bečmen
03.10.2021 15:30
Sinđelić 2012
2 : 0
Šumadinac
Borac
Progar
3 : 0
13. maj
Zemun
03.10.2021 15:30
Borac
3 : 0
13. maj
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 1
BUSK
Beograd
03.10.2021 15:30
Novi Beograd
2 : 1
BUSK
Velika Moštanica
Velika Moštanica
1 : 1
Dedinje
Beograd
03.10.2021 15:30
Velika Moštanica
1 : 1
Dedinje
Mladi proleter
Beograd
2 : 1
Bratstvo
Krnjača
03.10.2021 11:00
Mladi proleter
2 : 1
Bratstvo
Pinosava
Pinosava
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
03.10.2021 15:30
Pinosava
3 : 0
Sveti Stefan
Palilulac
Beograd
5 : 2
Minel
Ripanj
03.10.2021 15:30
Palilulac
5 : 2
Minel
OFK Lug 2020
Lug
0 : 3
Avala 1939
Beli Potok
03.10.2021 10:00
OFK Lug 2020
0 : 3
Avala 1939
OFK Crvenka
Borča
1 : 2
KFK Ravna gora
Zemun
03.10.2021 15:30
OFK Crvenka
1 : 2
KFK Ravna gora
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 4
Pionir
Besni Fok
03.10.2021 15:30
Lepušnica
0 : 4
Pionir
Divostin
Kragujevac
2 : 0
Ćava
Grošnica
03.10.2021 15:00
Divostin
2 : 0
Ćava
Dobrača
Dobrača
1 : 5
OFK Žeželj
Donja Sabanta
03.10.2021 15:00
Dobrača
1 : 5
OFK Žeželj
Jadran
Kragujevac
1 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
03.10.2021 15:00
Jadran
1 : 0
OFK Bagremar
Seljak
Cvetojevac
2 : 2
21. oktobar
Kragujevac
03.10.2021 11:00
Seljak
2 : 2
21. oktobar
Jedinstvo
Oplanić
2 : 2
Borac
Pajsijevići
03.10.2021 15:30
Jedinstvo
2 : 2
Borac
Kruševica 1980
Kneževac
3 : 1
Karađorđe
Vučić
03.10.2021 11:00
Kruševica 1980
3 : 1
Karađorđe
Feniks
Rača
1 : 1
Sloga
Zabojnica
03.10.2021 10:00
Feniks
1 : 1
Sloga
Partizan
Bumbarevo Brdo
2 : 1
BSK
Borač
03.10.2021 15:30
Partizan
2 : 1
BSK
Vinogradar
Crkvenac
2 : 2
Mladost (T)
Tečić
03.10.2021 15:00
Vinogradar
2 : 2
Mladost (T)
Bratstvo
Međureč
1 : 0
Osaonica
Bagrdan
03.10.2021 15:00
Bratstvo
1 : 0
Osaonica
Ursule
Ursule
1 : 1
Vinorača
Vinorača
03.10.2021 15:00
Ursule
1 : 1
Vinorača
Šantarovac
Šantarovac
2 : 3
Mladost (G)
Gložane
03.10.2021 15:00
Šantarovac
2 : 3
Mladost (G)
Mladost (K)
Končarevo
1 : 0
Mladost (D)
Dublje
03.10.2021 15:00
Mladost (K)
1 : 0
Mladost (D)
Borac
Kloka
2 : 5
B 2000
Aranđelovac
03.10.2021 15:30
Borac
2 : 5
B 2000
Mladost (R)
Rajkovac
2 : 0
Tulež
Tulež
03.10.2021 15:30
Mladost (R)
2 : 0
Tulež
Kalipolje
Žabare
2 : 5
Gorski Car
Garaši
03.10.2021 11:00
Kalipolje
2 : 5
Gorski Car
Kopljari
Kopljari
1 : 0
Venčani
Venčani
03.10.2021 15:30
Kopljari
1 : 0
Venčani
Mladost (J)
Jelenac
1 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
03.10.2021 15:30
Mladost (J)
1 : 2
Trešnjevica
Šumadinac
Stojnik
4 : 0
Šamot
Aranđelovac
03.10.2021 15:30
Šumadinac
4 : 0
Šamot
Neštin
Neštin
2 : 2
Krivanj
Selenča
03.10.2021 15:30
Neštin
2 : 2
Krivanj
Slavija (B)
Bođani
0 : 7
Maglić
Bački Maglić
03.10.2021 15:30
Slavija (B)
0 : 7
Maglić
Borac
Vizić
1 : 0
Soko
Nova Gajdobra
03.10.2021 15:30
Borac
1 : 0
Soko
Orlovi
Bačka Palanka
2 : 1
Bačka (D)
Despotovo
03.10.2021 15:30
Orlovi
2 : 1
Bačka (D)
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 2
Kulpin
Kulpin
03.10.2021 15:30
Bački Hajduk
3 : 2
Kulpin
Mladost
Mačvanski Metković
0 : 0
Omladinac
Slepčević
03.10.2021 15:00
Mladost
0 : 0
Omladinac
Torpedo
Tabanović
1 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
03.10.2021 15:00
Torpedo
1 : 1
Napredak
Sloga
Duvanište
1 : 5
Mladi borac
Dublje
03.10.2021 15:00
Sloga
1 : 5
Mladi borac
Stojan Lazarac
Sovljak
5 : 0
Milicionar
Bogatić
03.10.2021 15:00
Stojan Lazarac
5 : 0
Milicionar
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 0
Budućnost (Z)
Zminjak
03.10.2021 15:00
Sloboda
1 : 0
Budućnost (Z)
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 2
Gorki
Glušci
03.10.2021 15:00
Budućnost (PD)
4 : 2
Gorki
Duško
Klenje
1 : 0
Petlovača
Petlovača
03.10.2021 15:00
Duško
1 : 0
Petlovača
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Lazac
Lazac
03.10.2021 15:30
Gruža
1 : 0
Lazac
Miločajac
Miločaj
7 : 0
Studen Vitez
Studenica
03.10.2021 11:00
Miločajac
7 : 0
Studen Vitez
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 3
Apolon 2018
Kovači
03.10.2021 15:30
Kraljevo Hajduk
3 : 3
Apolon 2018
Jovo Kursula
Cvetke
5 : 1
Mineral 2015
Rudno
03.10.2021 15:30
Jovo Kursula
5 : 1
Mineral 2015
Popovići Vrnjci
Vrnjci
0 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
03.10.2021 15:30
Popovići Vrnjci
0 : 1
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 3
Borac
Vraneši
03.10.2021 15:30
Jedinstvo (D)
0 : 3
Borac
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 1
Trešnjevka
Trbusac
03.10.2021 15:00
Vlašić
4 : 1
Trešnjevka
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
5 : 1
Dobrava Žabar 2020
Žabar
03.10.2021 15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
5 : 1
Dobrava Žabar 2020
Šipurske livade
Šabac
1 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
03.10.2021 15:00
Šipurske livade
1 : 0
Pričinović
Mrovska
Mrovska
3 : 0
Sloga (M)
Matijevac
03.10.2021 15:00
Mrovska
3 : 0
Sloga (M)
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
9 : 0
Dumača
Pocerski Metković
03.10.2021 15:00
Mladost (PP)
9 : 0
Dumača
Sloga (K)
Krnić
3 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
03.10.2021 15:00
Sloga (K)
3 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Jevremovac
Jevremovac
03.10.2021 15:00
Dobrava
1 : 2
Jevremovac
Mramor
Mramor
0 : 0
Novoselac
Novo Selo
03.10.2021 15:00
Mramor
0 : 0
Novoselac
Standard 2021
Čamurlija
0 : 7
Real Niš
Niš
03.10.2021 15:00
Standard 2021
0 : 7
Real Niš
Spartak
Sićevo
2 : 2
Mezgraja
Mezgraja
03.10.2021 15:00
Spartak
2 : 2
Mezgraja
Supovac
Supovac
0 : 4
Vrtište
Vrtište
03.10.2021 15:00
Supovac
0 : 4
Vrtište
Jasenovik 2018
Jasenovik
2 : 1
Mladost
Donji Komren
03.10.2021 15:00
Jasenovik 2018
2 : 1
Mladost
Sloga (DT)
Donja Trnava
0 : 4
Sloga 1948
Malča
03.10.2021 15:00
Sloga (DT)
0 : 4
Sloga 1948
Terekveš
Hetin
2 : 1
Proleter
Međa
03.10.2021 15:30
Terekveš
2 : 1
Proleter
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 3
2. Oktobar
Kumane
03.10.2021 15:30
Omladinac
1 : 3
2. Oktobar
1. Oktobar
Srpski Itebej
3 : 2
Napredak
Banatska Topola
03.10.2021 15:30
1. Oktobar
3 : 2
Napredak
Batovac
Batovac
0 : 4
Napredak 1934
Nabrđe
03.10.2021 15:30
Batovac
0 : 4
Napredak 1934
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 2
Mladi Borac
Majilovac
03.10.2021 15:30
Ljubičevo
2 : 2
Mladi Borac
Mlava (B)
Bratinac
0 : 0
Dizel
Bare
03.10.2021 15:30
Mlava (B)
0 : 0
Dizel
Barič
Barič
3 : 0
Stig 1955
Beranje
03.10.2021 15:30
Barič
3 : 0
Stig 1955
Soko
Krvije
0 : 4
Napredak (S)
Simićevo
03.10.2021 15:30
Soko
0 : 4
Napredak (S)
Sloga 1945
Veliko Selo
3 : 0
Rade Milošević
Dubočka
03.10.2021 15:30
Sloga 1945
3 : 0
Rade Milošević
Pobeda 1953
Osanica
2 : 0
Jedinstvo (S)
Smoljinac
03.10.2021 15:30
Pobeda 1953
2 : 0
Jedinstvo (S)
Manastirica
Manastirica
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
03.10.2021 15:30
Manastirica
2 : 1
Mlava (ML)
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
03.10.2021 15:00
Sloga
2 : 0
Lokomotiva
Mladost (MS)
Mali Suvodol
3 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
03.10.2021 11:00
Mladost (MS)
3 : 1
Veliki Suvodol
Mladost (PR)
Poljska Ržana
2 : 0
Temac
Temska
03.10.2021 15:00
Mladost (PR)
2 : 0
Temac
Tempo
Mozgovo
0 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
03.10.2021 11:00
Tempo
0 : 1
Crvena zvezda
Borac
Trnjane
4 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
03.10.2021 11:00
Borac
4 : 2
Ratar
Napredak 2012
Krušje
5 : 1
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
03.10.2021 11:00
Napredak 2012
5 : 1
Rudar 2016
Sloga
Korman
4 : 0
Rutevac
Rutevac
03.10.2021 15:00
Sloga
4 : 0
Rutevac
Jezava
Smederevo
2 : 3
Badljevica
Badljevica
03.10.2021 15:00
Jezava
2 : 3
Badljevica
Skobalj
Skobalj
5 : 2
Budućnost
Mala Krsna
03.10.2021 15:00
Skobalj
5 : 2
Budućnost
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 0
Godomin
Smederevo
03.10.2021 15:00
Crvena zvezda
3 : 0
Godomin
Vožd 2020
Vodanj
1 : 2
Lunjevac
Lunjevac
03.10.2021 15:00
Vožd 2020
1 : 2
Lunjevac
Landol
Landol
1 : 3
Proleter 1947
Vranovo
03.10.2021 15:00
Landol
1 : 3
Proleter 1947
Gradina
Rti
2 : 3
Sloga
Kaona
03.10.2021 15:30
Gradina
2 : 3
Sloga
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 1
Bratstvo
Dljin
03.10.2021 15:30
Vrelo
0 : 1
Bratstvo
Jelica
Goračići
3 : 5
Radnički
Turica
03.10.2021 15:30
Jelica
3 : 5
Radnički
Tisa
Padej
5 : 0
Tromeđa
Majdan
03.10.2021 15:30
Tisa
5 : 0
Tromeđa
Jadran
Sanad
2 : 3
Potisje
Kanjiža
03.10.2021 15:30
Jadran
2 : 3
Potisje
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 1
Šampion
Orom
03.10.2021 15:30
Jedinstvo (SK)
2 : 1
Šampion
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 3
Čoka
Čoka
03.10.2021 15:30
Slavija
2 : 3
Čoka
Graničar
Đala
1 : 4
Horgoš 1911
Horgoš
03.10.2021 15:30
Graničar
1 : 4
Horgoš 1911
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 2
Hajduk
Podlokanj
03.10.2021 15:30
Jedinstvo (M)
0 : 2
Hajduk
Graničar (A)
Adaševci
3 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
03.10.2021 15:30
Graničar (A)
3 : 0
OFK Bačinci
BSK
Bešenovo
0 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
03.10.2021 15:30
BSK
0 : 1
Graničar (K)
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 1
Jedinstvo
Ruma
03.10.2021 15:30
OFK Bikić
0 : 1
Jedinstvo
Hajduk
Višnjićevo
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
03.10.2021 15:30
Hajduk
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Srem
Sremska Rača
2 : 0
Fruška Gora
Ruma
03.10.2021 15:30
Srem
2 : 0
Fruška Gora
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Zmaj
Noćaj
03.10.2021 15:30
LSK Laćarak
2 : 0
Zmaj
Erdevik 2017
Erdevik
2 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
03.10.2021 15:30
Erdevik 2017
2 : 2
Obilić 1993
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 1
Brezak
Pranjani
03.10.2021 15:00
Backovac Junajted
2 : 1
Brezak
Semedraž
Semedraž
3 : 0
Šilopaj
Šilopaj
03.10.2021 15:00
Semedraž
3 : 0
Šilopaj
Majdan
Majdan
4 : 3
Takovski Ustanak
Takovo
03.10.2021 15:00
Majdan
4 : 3
Takovski Ustanak
Velereč 94
Velereč
3 : 0
Lunjevica
Lunjevica
03.10.2021 15:00
Velereč 94
3 : 0
Lunjevica
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
0 : 4
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
03.10.2021 15:00
FC Stella Rossa
0 : 4
Jablanica
Omladinac
Kalimanići
1 : 4
Ozremica
Beršići
03.10.2021 15:00
Omladinac
1 : 4
Ozremica
Lepaja 2018
Lepaja
1 : 0
Koprijan
Gradište
03.10.2021
Lepaja 2018
1 : 0
Koprijan
Arbanasce
Arbanasce
3 : 1
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
03.10.2021
Arbanasce
3 : 1
Jugovići 1976
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
3 : 6
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
03.10.2021 16:00
Hajduk 1950
3 : 6
Udarnik Višnjevac
Lokomotiva
Subotica
2 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
03.10.2021 16:00
Lokomotiva
2 : 2
Vinogradar
Bikovo
Bikovo
4 : 2
Solid
Subotica
03.10.2021 16:00
Bikovo
4 : 2
Solid
Palić
Palić
1 : 1
SFU Graničar 024
Kelebija
03.10.2021 16:00
Palić
1 : 1
SFU Graničar 024
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 2
Žednik
Stari Žednik
03.10.2021 16:00
OFK Mala Bosna 2015
0 : 2
Žednik
Čantavir
Čantavir
0 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
03.10.2021 16:00
Čantavir
0 : 3
Elektrovojvodina
Banat (I)
Ilandža
2 : 0
Banat (D)
Dupljaja
03.10.2021 15:30
Banat (I)
2 : 0
Banat (D)
Omladinac
Zagajica
4 : 0
Graničar
Miletićevo
03.10.2021 15:30
Omladinac
4 : 0
Graničar
Dunav
Banatska Palanka
6 : 2
Sloga (M)
Margita
03.10.2021 15:30
Dunav
6 : 2
Sloga (M)
Partizan
Kajtasovo
1 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
03.10.2021 15:30
Partizan
1 : 3
Karaš (K)
Karaš (J)
Jasenovo
6 : 1
Vitorul
Straža
03.10.2021 15:30
Karaš (J)
6 : 1
Vitorul
Polet
Izbište
0 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
03.10.2021 15:30
Polet
0 : 0
Borac (VS)
Ševac
Kusić
1 : 1
Ratar
Kruščica
03.10.2021 15:30
Ševac
1 : 1
Ratar
Pobeda
Golobok
0 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
03.10.2021 15:00
Pobeda
0 : 0
Cerovac 2013
Beli Orlovi
Pridvorice
2 : 2
Bukovac
Mramorac
03.10.2021 15:00
Beli Orlovi
2 : 2
Bukovac
Selevac 1919
Selevac
1 : 3
Udarnik
Baničina
03.10.2021 12:00
Selevac 1919
1 : 3
Udarnik
Karadjordje
Radovanje
1 : 2
Obilić
Staro Selo
03.10.2021 00:00
Karadjordje
1 : 2
Obilić
Sloga
Miloševac
1 : 2
Mladost
Novo Selo
03.10.2021 00:00
Sloga
1 : 2
Mladost
Omladinac
Rakinac
0 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
03.10.2021 00:00
Omladinac
0 : 1
Bresje Superior
Palilulac
Šarbanovac
2 : 3
Mladost
Resnik
03.10.2021 15:30
Palilulac
2 : 3
Mladost
Sloga
Žučkovac
0 : 3
Rtanj
Vrmdža
03.10.2021 15:30
Sloga
0 : 3
Rtanj
Slemen
Milušinac
3 : 0
Jedinstvo
Mužinac
03.10.2021 15:30
Slemen
3 : 0
Jedinstvo
Elid
Donji Dušnik
1 : 3
Mekiš
Mekiš
03.10.2021 11:00
Elid
1 : 3
Mekiš
Moravac
Zaplanjska Toponica
3 : 6
Grkinja
Grkinja
03.10.2021 15:30
Moravac
3 : 6
Grkinja
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 1
Proleter
Njegoševo
03.10.2021 15:30
Eđšeg
1 : 1
Proleter
Mladost
Radičević
1 : 3
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
03.10.2021 15:30
Mladost
1 : 3
Jedinstvo
Slavija
Novo Orahovo
0 : 3
Tomislavci
Tomislavci
03.10.2021 15:30
Slavija
0 : 3
Tomislavci
Mladost
Karbulovo
1 : 3
Krivelj
Krivelj
03.10.2021 15:30
Mladost
1 : 3
Krivelj
OFK Tamnič
Tamnič
4 : 4
Vrelo
Šarkamen
03.10.2021 15:30
OFK Tamnič
4 : 4
Vrelo
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 2
Kladušnica
Kladušnica
03.10.2021 15:00
Lokomotiva
0 : 2
Kladušnica
Koča Anđelković
Tekija
0 : 3
Rtkovo
Rtkovo
03.10.2021 15:00
Koča Anđelković
0 : 3
Rtkovo
Duškovci
Duškovci
2 : 4
Gorobilje
Gorobilje
03.10.2021 12:30
Duškovci
2 : 4
Gorobilje
Knjaz
Srednja Dobrinja
1 : 2
Napredak
Gornja Dobrinja
03.10.2021 15:30
Knjaz
1 : 2
Napredak
Glumač
Glumač
6 : 4
Trešnjica
Tvrdići
03.10.2021 12:00
Glumač
6 : 4
Trešnjica
Soko
Bajina Bašta
3 : 4
Višesava 2
Bajina Bašta
03.10.2021
Soko
3 : 4
Višesava 2
Gaglovo
Gaglovo
0 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
03.10.2021 11:00
Gaglovo
0 : 0
Mudrakovac
Dedina
Dedina
2 : 0
Borac
Bivolje
03.10.2021 11:00
Dedina
2 : 0
Borac
Konjuh
Konjuh
5 : 3
Bukovica
Bukovica
03.10.2021 11:00
Konjuh
5 : 3
Bukovica
Kapidžija
Kapidžija
0 : 3
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
03.10.2021 15:00
Kapidžija
0 : 3
Pepeljevac 1947
Rasina
Vitanovac
2 : 2
Padež
Padež
03.10.2021 15:00
Rasina
2 : 2
Padež
Žabare
Žabare
4 : 0
Zmajevac
Belasica
03.10.2021 15:00
Žabare
4 : 0
Zmajevac
Polet
Šavrane
0 : 3
Modrica
Modrica
03.10.2021 11:00
Polet
0 : 3
Modrica
Obilić
Vilovo
0 : 8
OFK Sirig
Sirig
03.10.2021 16:00
Obilić
0 : 8
OFK Sirig