OFK 019 bolji rival u susretu sa Jedinstvom iz Pirota

U 13. kolu Zone "Istok" izabranici trenera Radeta DoÅ”enovića su pobedili ekipu Jedinstvo iz Pirota rezultatom 4:1. Domaći su poveli već u 12. minutu, kada je Nemanja Jovanović u kaznenom prostoru nesebično dodao loptu do MiloÅ”a A. Nikolića, koji rezantnim udarcem sa osam metara, iskosa sa leve strane postiže svoj prvi pogodak.

Ā

Na 2:0 povisio je brzonogi MiloÅ” A. Nikolić, kada je odlično u solo prodoru proÅ”ao po desnoj strani, a potom manirom iskusnog strelca udvostručio prednost. I za treći pogodak velike zasluge pripadaju M. A. Nikoliću, najboljem akteru susreta, kada je sa centra pobegao odbrani gostiju, potom je kao na tacni poslužio centarfora Nemanju Jovanovića, koji rutinski Å”alje loptu u mrežu za 3:0. Gosti su u 73. minutu preko kapitena Predraga Petkovića, iz opravdano dosuđenog penala smanjili na 3:1. Konačan rezultat ovog fer i korektnog susreta postavio je Nemanja Jovanović is slobodnog udarca (4:1). Sudija Mladen Veselinović iz Knjaževca sa svojim pomoćnicima bez greÅ”ke je odsudio ovaj korektan susret, a u tome puno su mu pomogli i svi akteri na terenu.

OFK 019 - JEDINSTVO (Pirot) 4:1 (1:0)

ZAJEČAR. IgraliÅ”te kod spomenika ā€žLjubi Didićuā€œ. Gledalaca: 50. Sudija: Mladen Veselinović (Knjaževac). Strelci: MiloÅ” A.
Nikolić u 12, 48, Nemanja Jovanović u 66, 85. minutu za OFK 019, a Predrag Petković u 73. minutu (iz penala) za Jedinstvo.

OFK 019:Ā Pivljanin, Ljupković, Andrejević, Todorović, Petrović, Stanković, Jovanović, MiloÅ” Ž. Nikolić (Golubović ), Mladenović (Mitrović), MiloÅ” A. Nikolić, PaÅ”ić
JEDINSTVO (P):Ā Stanković, Petković, Filipović, Cvetković, Mijić, Nikolov, Ivković, Sokolov, MiloÅ”ević, Potić, Kostić (Đorđević)

Zonske lige Zonske lige Zona "Istok" OFK 019 Jedinstvo (P)