22.09
15:30
Jošanica
Sloga (P)
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Jošanica | 2 : 1 | Sloga (P) | |||||
22.09
15:30
Proleter Mihajlovac
Jedinstvo
0
3
|
22.09.2019 15:30 | Proleter Mihajlovac | 0 : 3 | Jedinstvo |
22.09
16:00
Vojvodina 1928
Bratstvo 1946
1
0
|
22.09.2019 16:00 | Vojvodina 1928 | 1 : 0 | Bratstvo 1946 | |||||
22.09
16:00
Dunav
1. Maj Ruma
0
2
|
22.09.2019 16:00 | Dunav | 0 : 2 | 1. Maj Ruma |
22.09
15:30
Timočanin
Budućnost
2
2
|
22.09.2019 15:30 | Timočanin | 2 : 2 | Budućnost | |||||
22.09
15:30
Temnić 1924
GFK Dubočica
0
1
|
22.09.2019 15:30 | Temnić 1924 | 0 : 1 | GFK Dubočica | |||||
22.09
15:30
Vlasina
GFK Jagodina
1
2
|
22.09.2019 15:30 | Vlasina | 1 : 2 | GFK Jagodina | |||||
22.09
11:00
SFS Borac
Dunav
1
0
|
22.09.2019 11:00 | SFS Borac | 1 : 0 | Dunav |
22.09
15:30
Zvižd
Polet
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Zvižd | 1 : 0 | Polet | |||||
22.09
15:30
Rudar
Petar Dobrnjac
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Rudar | 3 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
22.09
15:30
Udarnik
OFK Napredak
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Udarnik | 1 : 0 | OFK Napredak | |||||
22.09
15:30
Partizan 1945
Mladi borac
4
2
|
22.09.2019 15:30 | Partizan 1945 | 4 : 2 | Mladi borac | |||||
22.09
15:30
Sloboda
Pomoravlje
0
5
|
22.09.2019 15:30 | Sloboda | 0 : 5 | Pomoravlje |
22.09
15:30
Radnički Stobeks
Radnički (V)
0
1
|
22.09.2019 15:30 | Radnički Stobeks | 0 : 1 | Radnički (V) | |||||
22.09
15:30
Rađevac
Mladost (P)
4
1
|
22.09.2019 15:30 | Rađevac | 4 : 1 | Mladost (P) | |||||
22.09
15:30
Borac
Zadrugar
3
0
|
22.09.2019 15:30 | Borac | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
22.09
15:30
OFK Divci
Drina
0
1
|
22.09.2019 15:30 | OFK Divci | 0 : 1 | Drina | |||||
22.09
15:30
Sloga
Brezovica
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Sloga | 3 : 1 | Brezovica | |||||
22.09
15:30
Vrelo Sport
Ribnica
3
0
|
22.09.2019 15:30 | Vrelo Sport | 3 : 0 | Ribnica |
22.09
15:30
Polet
Budućnost
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Polet | 3 : 1 | Budućnost | |||||
22.09
15:30
Radnik
Bane 1931
1
3
|
22.09.2019 15:30 | Radnik | 1 : 3 | Bane 1931 | |||||
22.09
15:30
Real
Šumadija 1903
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Real | 1 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
22.09
15:30
Vodojaža
Korićani
0
1
|
22.09.2019 15:30 | Vodojaža | 0 : 1 | Korićani | |||||
22.09
15:30
Novi Pazar 1928
Šumadija
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Novi Pazar 1928 | 1 : 0 | Šumadija |
22.09
15:30
Lunjevica
Jedinstvo Putevi
1
2
|
22.09.2019 15:30 | Lunjevica | 1 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
22.09
15:30
Sloboda (Č)
Budućnost
1
3
|
22.09.2019 15:30 | Sloboda (Č) | 1 : 3 | Budućnost | |||||
22.09
15:30
Polet (T)
Prijevor
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Polet (T) | 1 : 1 | Prijevor | |||||
22.09
15:30
Polimlje
Polet (Lj)
0
6
|
22.09.2019 15:30 | Polimlje | 0 : 6 | Polet (Lj) |
22.09
16:00
Bačka
Crvenka
0
4
|
22.09.2019 16:00 | Bačka | 0 : 4 | Crvenka | |||||
22.09
16:00
Vojvodina
Krila Krajine
0
0
|
22.09.2019 16:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Krila Krajine | |||||
22.09
16:00
Mladost (BP)
Tavankut
0
1
|
22.09.2019 16:00 | Mladost (BP) | 0 : 1 | Tavankut | |||||
22.09
16:00
Tisa
ČSK Pivara
1
1
|
22.09.2019 16:00 | Tisa | 1 : 1 | ČSK Pivara |
22.09
16:00
Jugović
Sloboda
4
1
|
22.09.2019 16:00 | Jugović | 4 : 1 | Sloboda | |||||
22.09
16:00
Jedinstvo (SP)
Cement
2
0
|
22.09.2019 16:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 0 | Cement | |||||
22.09
16:00
Hajduk (D)
Borac
0
3
|
22.09.2019 16:00 | Hajduk (D) | 0 : 3 | Borac | |||||
22.09
16:00
Jadran
Crvena zvezda
1
0
|
22.09.2019 16:00 | Jadran | 1 : 0 | Crvena zvezda |
22.09
16:00
Crvena zvezda (VS)
Mladost (O)
0
3
|
22.09.2019 16:00 | Crvena zvezda (VS) | 0 : 3 | Mladost (O) | |||||
22.09
16:00
Banat (Č)
Begej
4
1
|
22.09.2019 16:00 | Banat (Č) | 4 : 1 | Begej | |||||
22.09
16:00
ŽAK
Kikinda 1909
2
5
|
22.09.2019 16:00 | ŽAK | 2 : 5 | Kikinda 1909 | |||||
22.09
16:00
Borac (St)
Naftagas
2
2
|
22.09.2019 16:00 | Borac (St) | 2 : 2 | Naftagas |
22.09
15:30
Jastrebac
Sloga
0
0
|
22.09.2019 15:30 | Jastrebac | 0 : 0 | Sloga | |||||
22.09
11:00
Akademija 10
OFK Kosanica
5
0
|
22.09.2019 11:00 | Akademija 10 | 5 : 0 | OFK Kosanica | |||||
22.09
15:30
Jablanica
Budućnost
1
3
|
22.09.2019 15:30 | Jablanica | 1 : 3 | Budućnost | |||||
22.09
15:30
Vranjska Banja
Žitorađa
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Vranjska Banja | 3 : 1 | Žitorađa | |||||
22.09
15:30
Polet 1980
Bobište
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Polet 1980 | 2 : 1 | Bobište | |||||
22.09
11:00
Svetlost Badnjevac
Čekmin
1
2
|
22.09.2019 11:00 | Svetlost Badnjevac | 1 : 2 | Čekmin |
22.09
11:00
Jedinstvo (P)
OFK 019
3
0
|
22.09.2019 11:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | OFK 019 | |||||
22.09
15:30
Lužnica
BSK
1
2
|
22.09.2019 15:30 | Lužnica | 1 : 2 | BSK | |||||
22.09
15:30
Kablovi
Đerdap
3
0
|
22.09.2019 15:30 | Kablovi | 3 : 0 | Đerdap |
22.09
15:30
Meševo
Blagotin
3
0
|
22.09.2019 15:30 | Meševo | 3 : 0 | Blagotin | |||||
22.09
15:30
Mačkovac
Radnički (S)
0
3
|
22.09.2019 15:30 | Mačkovac | 0 : 3 | Radnički (S) | |||||
22.09
15:30
Levač
OFK Lugomir
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Levač | 1 : 1 | OFK Lugomir | |||||
22.09
15:30
Jastrebac
Jedinstvo (M)
4
2
|
22.09.2019 15:30 | Jastrebac | 4 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
22.09
15:30
Kušiljevo
Župa
1
2
|
22.09.2019 15:30 | Kušiljevo | 1 : 2 | Župa | |||||
22.09
15:30
Juhor
Jedinstvo (P)
0
3
|
22.09.2019 15:30 | Juhor | 0 : 3 | Jedinstvo (P) |
22.09
15:30
Rudar
Svrljig
4
2
|
22.09.2019 15:30 | Rudar | 4 : 2 | Svrljig | |||||
22.09
15:30
Moravica
Mladost (M)
0
1
|
22.09.2019 15:30 | Moravica | 0 : 1 | Mladost (M) | |||||
22.09
15:30
Pukovac
Vrtište
5
3
|
22.09.2019 15:30 | Pukovac | 5 : 3 | Vrtište | |||||
22.09
15:30
Jedinstvo (GM)
OFK Brzi Brod
4
2
|
22.09.2019 15:30 | Jedinstvo (GM) | 4 : 2 | OFK Brzi Brod | |||||
22.09
15:30
Malošište
Zemljoradnik
2
3
|
22.09.2019 15:30 | Malošište | 2 : 3 | Zemljoradnik | |||||
22.09
15:30
Bukovik
Orljane
6
2
|
22.09.2019 15:30 | Bukovik | 6 : 2 | Orljane | |||||
22.09
15:30
Morava
OFK Niš
3
2
|
22.09.2019 15:30 | Morava | 3 : 2 | OFK Niš |
22.09
15:30
Dunav
Mladost
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Dunav | 1 : 1 | Mladost | |||||
22.09
15:30
Vrčin
Komgrap
1
4
|
22.09.2019 15:30 | Vrčin | 1 : 4 | Komgrap | |||||
22.09
11:00
Prva Iskra
BSK 1926
1
0
|
22.09.2019 11:00 | Prva Iskra | 1 : 0 | BSK 1926 | |||||
22.09
15:30
BSK Batajnica
Turbina
2
1
|
22.09.2019 15:30 | BSK Batajnica | 2 : 1 | Turbina | |||||
22.09
15:30
Budućnost
BASK
6
1
|
22.09.2019 15:30 | Budućnost | 6 : 1 | BASK |
22.09
16:00
Budućnost (V)
Napredak Simićevo
3
1
|
22.09.2019 16:00 | Budućnost (V) | 3 : 1 | Napredak Simićevo | |||||
22.09
16:00
Mlava (ML)
Borac (K)
0
2
|
22.09.2019 16:00 | Mlava (ML) | 0 : 2 | Borac (K) | |||||
22.09
16:00
Sloga (L)
Integral
3
2
|
22.09.2019 16:00 | Sloga (L) | 3 : 2 | Integral | |||||
22.09
16:00
Sloga (B)
Rudar (Kr)
2
0
|
22.09.2019 16:00 | Sloga (B) | 2 : 0 | Rudar (Kr) | |||||
22.09
16:00
Borac (Ž)
Železničar
2
2
|
22.09.2019 16:00 | Borac (Ž) | 2 : 2 | Železničar | |||||
22.09
16:00
Omladinac (Š)
Obilić
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Omladinac (Š) | 2 : 1 | Obilić |
22.09
15:30
Sloga (L)
Sloga (M)
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Sloga (L) | 3 : 1 | Sloga (M) | |||||
22.09
15:30
Cerovac 2013
Podunavac
2
0
|
22.09.2019 15:30 | Cerovac 2013 | 2 : 0 | Podunavac | |||||
22.09
15:30
Mladi radnik 1940
Pobeda
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Mladi radnik 1940 | 1 : 1 | Pobeda | |||||
22.09
15:30
Osipaonica
Radnik
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Osipaonica | 3 : 1 | Radnik | |||||
22.09
15:30
Železničar Kusadak
Crvena zvezda
0
0
|
22.09.2019 15:30 | Železničar Kusadak | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
22.09
15:30
SASK
Obilić
2
4
|
22.09.2019 15:30 | SASK | 2 : 4 | Obilić |
22.09
15:30
ZSK
OFK Osečina
1
1
|
22.09.2019 15:30 | ZSK | 1 : 1 | OFK Osečina | |||||
22.09
15:30
Tulari
Kolubara 2
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Tulari | 2 : 1 | Kolubara 2 | |||||
22.09
15:30
Pepeljevac
Banjani
1
3
|
22.09.2019 15:30 | Pepeljevac | 1 : 3 | Banjani | |||||
22.09
15:30
Tvrdojevac
OFK Brđanac
5
3
|
22.09.2019 15:30 | Tvrdojevac | 5 : 3 | OFK Brđanac | |||||
22.09
15:30
Dimitrije Tucović
Trlić
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Dimitrije Tucović | 1 : 0 | Trlić |
22.09
15:30
Mladost (PP)
Milan Orlić
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Mladost (PP) | 1 : 1 | Milan Orlić | |||||
22.09
15:30
Drina
Mladost (DD)
2
2
|
22.09.2019 15:30 | Drina | 2 : 2 | Mladost (DD) | |||||
22.09
15:30
Hajduk Stanko
Cer
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Hajduk Stanko | 3 : 1 | Cer | |||||
22.09
15:30
Karađorđe
Majur
2
4
|
22.09.2019 15:30 | Karađorđe | 2 : 4 | Majur | |||||
22.09
15:30
Jedinstvo (ŠT)
Mladi borac
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Jedinstvo (ŠT) | 1 : 0 | Mladi borac | |||||
22.09
15:30
Podrinje
Sinđelić
4
0
|
22.09.2019 15:30 | Podrinje | 4 : 0 | Sinđelić | |||||
22.09
15:30
Sloga
Duško
4
1
|
22.09.2019 15:30 | Sloga | 4 : 1 | Duško |
22.09
16:00
Gruža
Kraljevo Hajduk
1
1
|
22.09.2019 16:00 | Gruža | 1 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
22.09
16:00
Mataruge
Ribnica
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Mataruge | 2 : 1 | Ribnica | |||||
22.09
16:00
Budućnost
Karađorđe
0
0
|
22.09.2019 16:00 | Budućnost | 0 : 0 | Karađorđe | |||||
22.09
16:00
Tavnik
Popovići Vrnjci
6
0
|
22.09.2019 16:00 | Tavnik | 6 : 0 | Popovići Vrnjci | |||||
22.09
16:00
Granit
Proleter
1
5
|
22.09.2019 16:00 | Granit | 1 : 5 | Proleter | |||||
22.09
16:00
Borac (V)
Rudar
1
2
|
22.09.2019 16:00 | Borac (V) | 1 : 2 | Rudar |
22.09
16:00
Napredak
Rudar
1
3
|
22.09.2019 16:00 | Napredak | 1 : 3 | Rudar | |||||
22.09
16:00
Donja Vrbava
Mladost (P)
1
1
|
22.09.2019 16:00 | Donja Vrbava | 1 : 1 | Mladost (P) | |||||
22.09
16:00
Ozrem
Dedinje Junajted
5
3
|
22.09.2019 16:00 | Ozrem | 5 : 3 | Dedinje Junajted | |||||
22.09
16:00
Jedinstvo (K)
Parmenac
1
5
|
22.09.2019 16:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 5 | Parmenac | |||||
22.09
16:00
Zadrugar
Mladost (A)
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Mladost (A) | |||||
22.09
16:00
Omladinac (Z)
Slatina
4
0
|
22.09.2019 16:00 | Omladinac (Z) | 4 : 0 | Slatina |
22.09
16:00
Budućnost (M)
Borac 46
4
3
|
22.09.2019 16:00 | Budućnost (M) | 4 : 3 | Borac 46 | |||||
22.09
16:00
Budućnost (P)
Kulpin
6
2
|
22.09.2019 16:00 | Budućnost (P) | 6 : 2 | Kulpin | |||||
22.09
16:00
Hercegovac
ŽAK
6
0
|
22.09.2019 16:00 | Hercegovac | 6 : 0 | ŽAK | |||||
22.09
16:00
BSK
Rusin
3
3
|
22.09.2019 16:00 | BSK | 3 : 3 | Rusin | |||||
22.09
16:00
Slavija
Kordun
4
0
|
22.09.2019 16:00 | Slavija | 4 : 0 | Kordun | |||||
22.09
16:00
Radnički 1918
Omladinac
6
1
|
22.09.2019 16:00 | Radnički 1918 | 6 : 1 | Omladinac |
22.09
16:00
Đurđin
Iskra
4
1
|
22.09.2019 16:00 | Đurđin | 4 : 1 | Iskra | |||||
22.09
16:00
Obilić (Z)
Sloga
3
2
|
22.09.2019 16:00 | Obilić (Z) | 3 : 2 | Sloga | |||||
22.09
16:00
Senta
Radnički 1905
5
2
|
22.09.2019 16:00 | Senta | 5 : 2 | Radnički 1905 |
22.09
16:30
Mitros
Rudar
1
1
|
22.09.2019 16:30 | Mitros | 1 : 1 | Rudar | |||||
22.09
16:30
LSK Laćarak
Hajduk (B)
0
0
|
22.09.2019 16:30 | LSK Laćarak | 0 : 0 | Hajduk (B) | |||||
22.09
16:30
Borac (M)
PSK Putinci
2
0
|
22.09.2019 16:30 | Borac (M) | 2 : 0 | PSK Putinci | |||||
22.09
16:30
Železničar
Napredak
3
1
|
22.09.2019 16:30 | Železničar | 3 : 1 | Napredak | |||||
22.09
16:30
Ljukovo
Donji Petrovci
2
0
|
22.09.2019 16:30 | Ljukovo | 2 : 0 | Donji Petrovci |
22.09
16:00
Jedinstvo
Omladinac
4
1
|
22.09.2019 16:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Omladinac | |||||
22.09
16:00
TSK
Petrovaradin
2
1
|
22.09.2019 16:00 | TSK | 2 : 1 | Petrovaradin | |||||
22.09
16:00
Fruškogorac
OFK Sirig
0
1
|
22.09.2019 16:00 | Fruškogorac | 0 : 1 | OFK Sirig | |||||
22.09
16:00
Hajduk
Bačka (B)
3
3
|
22.09.2019 16:00 | Hajduk | 3 : 3 | Bačka (B) | |||||
22.09
16:00
Šajkaš 1908
Veternik
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Šajkaš 1908 | 2 : 1 | Veternik |
22.09
16:00
OFK Klek
Borac
1
1
|
22.09.2019 16:00 | OFK Klek | 1 : 1 | Borac | |||||
22.09
16:00
Potisje
Mladost (L)
3
2
|
22.09.2019 16:00 | Potisje | 3 : 2 | Mladost (L) | |||||
22.09
16:00
Omladinac FAM
Crvena zvezda
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Omladinac FAM | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
22.09
16:00
2. Oktobar
Radnički 1911
7
1
|
22.09.2019 16:00 | 2. Oktobar | 7 : 1 | Radnički 1911 | |||||
22.09
16:00
Tamiš
Mladost (BD)
1
0
|
22.09.2019 16:00 | Tamiš | 1 : 0 | Mladost (BD) | |||||
22.09
16:00
Vojvodina
Rusanda
5
1
|
22.09.2019 16:00 | Vojvodina | 5 : 1 | Rusanda | |||||
22.09
16:00
Lehel
Jedinstvo
4
0
|
22.09.2019 16:00 | Lehel | 4 : 0 | Jedinstvo |
22.09
16:00
Dolina
Sloga (BNS)
3
0
|
22.09.2019 16:00 | Dolina | 3 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
22.09
16:00
Strela
Radnički (K)
1
0
|
22.09.2019 16:00 | Strela | 1 : 0 | Radnički (K) | |||||
22.09
16:00
Spartak 1911
Hajdučica
3
1
|
22.09.2019 16:00 | Spartak 1911 | 3 : 1 | Hajdučica | |||||
22.09
16:00
Polet (Id)
Budućnost (A)
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Polet (Id) | 2 : 1 | Budućnost (A) | |||||
22.09
16:00
Potporanj
Radnički (B)
5
1
|
22.09.2019 16:00 | Potporanj | 5 : 1 | Radnički (B) | |||||
22.09
16:00
Jedinstvo (V)
Partizan (G)
5
0
|
22.09.2019 16:00 | Jedinstvo (V) | 5 : 0 | Partizan (G) | |||||
22.09
16:00
Jugoslavija
BAK
0
0
|
22.09.2019 16:00 | Jugoslavija | 0 : 0 | BAK |
22.09
15:30
Vučje
Zloćudovo
1
2
|
22.09.2019 15:30 | Vučje | 1 : 2 | Zloćudovo | |||||
22.09
15:30
Kumarevo 65
Železničar
0
6
|
22.09.2019 15:30 | Kumarevo 65 | 0 : 6 | Železničar | |||||
22.09
15:30
Umac
Polet
4
0
|
22.09.2019 15:30 | Umac | 4 : 0 | Polet | |||||
22.09
15:30
Šumadija
Moravac
2
0
|
22.09.2019 15:30 | Šumadija | 2 : 0 | Moravac | |||||
22.09
15:30
Progres
Mladi borac
7
2
|
22.09.2019 15:30 | Progres | 7 : 2 | Mladi borac | |||||
22.09
15:30
Sloga
BSK
3
4
|
22.09.2019 15:30 | Sloga | 3 : 4 | BSK | |||||
22.09
15:30
Real
OFK Morava
1
4
|
22.09.2019 15:30 | Real | 1 : 4 | OFK Morava | |||||
22.09
15:30
Jedinstvo
Mladost 1959
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Mladost 1959 |
22.09
11:00
Ključ
Poreč
0
2
|
22.09.2019 11:00 | Ključ | 0 : 2 | Poreč | |||||
22.09
16:00
Radnički
Urovica
3
3
|
22.09.2019 16:00 | Radnički | 3 : 3 | Urovica | |||||
22.09
16:00
Nemetali
Krivelj
3
1
|
22.09.2019 16:00 | Nemetali | 3 : 1 | Krivelj | |||||
22.09
16:00
Polet
Blizna
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Polet | 2 : 1 | Blizna |
22.09
16:00
Osnić
Radnički 1946
2
5
|
22.09.2019 16:00 | Osnić | 2 : 5 | Radnički 1946 | |||||
22.09
16:00
Velika Jasikova
PRO Rudar
1
1
|
22.09.2019 16:00 | Velika Jasikova | 1 : 1 | PRO Rudar | |||||
22.09
16:00
Kosovo
Sloga (M)
3
2
|
22.09.2019 16:00 | Kosovo | 3 : 2 | Sloga (M) | |||||
22.09
16:00
Omladinac
Graničar
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Graničar |
22.09
15:30
Sloga (Ć)
Čitluk
6
0
|
22.09.2019 15:30 | Sloga (Ć) | 6 : 0 | Čitluk | |||||
22.09
15:30
Kupci
Žabare
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Kupci | 1 : 1 | Žabare | |||||
22.09
15:30
13. April
Šanac
4
0
|
22.09.2019 15:30 | 13. April | 4 : 0 | Šanac | |||||
22.09
15:30
Sloga (M)
Varvarin
4
1
|
22.09.2019 15:30 | Sloga (M) | 4 : 1 | Varvarin | |||||
22.09
15:30
Gradina
Donji Kopaonik
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Gradina | 3 : 1 | Donji Kopaonik | |||||
22.09
15:30
Vinogradar
Ribnik
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Vinogradar | 2 : 1 | Ribnik | |||||
22.09
15:30
Mladost
Trudbenik
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Mladost | 1 : 0 | Trudbenik | |||||
22.09
15:30
Sebečevac
FUD
2
0
|
22.09.2019 15:30 | Sebečevac | 2 : 0 | FUD |
22.09
15:30
Mladost (D)
Bratstvo
1
3
|
22.09.2019 15:30 | Mladost (D) | 1 : 3 | Bratstvo | |||||
22.09
15:30
OFK Batinac
Orlovi
1
2
|
22.09.2019 15:30 | OFK Batinac | 1 : 2 | Orlovi | |||||
22.09
15:30
Kolare
Napredak (D)
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Kolare | 3 : 1 | Napredak (D) | |||||
22.09
15:30
OFK Bratstvo
Resavac
2
1
|
22.09.2019 15:30 | OFK Bratstvo | 2 : 1 | Resavac | |||||
22.09
15:30
Mladost (K)
Morava (R)
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Mladost (K) | 1 : 0 | Morava (R) | |||||
22.09
15:30
Mladost (J)
Moravac 2015
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Mladost (J) | 3 : 1 | Moravac 2015 | |||||
22.09
15:30
Partizan (M)
Morava (KS)
3
2
|
22.09.2019 15:30 | Partizan (M) | 3 : 2 | Morava (KS) | |||||
22.09
15:30
Juhor
Javor
4
4
|
22.09.2019 15:30 | Juhor | 4 : 4 | Javor |
22.09
15:30
Balkan Mirijevo
Sinđelić 2012
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Balkan Mirijevo | 1 : 0 | Sinđelić 2012 | |||||
22.09
15:30
Srem
Hajduk
0
1
|
22.09.2019 15:30 | Srem | 0 : 1 | Hajduk | |||||
22.09
15:30
Institut
Poštar Zvezdara
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Institut | 1 : 1 | Poštar Zvezdara | |||||
22.09
15:30
PKB Kovilovo
Borac (O)
4
0
|
22.09.2019 15:30 | PKB Kovilovo | 4 : 0 | Borac (O) | |||||
22.09
16:00
011
Šumadinac
4
1
|
22.09.2019 16:00 | 011 | 4 : 1 | Šumadinac | |||||
22.09
15:30
Heroj Polet
Posavac Tišma
2
0
|
22.09.2019 15:30 | Heroj Polet | 2 : 0 | Posavac Tišma | |||||
22.09
15:30
Borac (P)
Rakovica
3
4
|
22.09.2019 15:30 | Borac (P) | 3 : 4 | Rakovica |
22.09
15:30
Lisović
Posavina
0
3
|
22.09.2019 15:30 | Lisović | 0 : 3 | Posavina | |||||
22.09
15:30
Barajevo
OFK Zabrežje
4
1
|
22.09.2019 15:30 | Barajevo | 4 : 1 | OFK Zabrežje | |||||
22.09
15:30
Duboko
Radnički
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Duboko | 1 : 1 | Radnički | |||||
22.09
15:30
Budućnost
Zvezda
2
0
|
22.09.2019 15:30 | Budućnost | 2 : 0 | Zvezda | |||||
22.09
15:30
Omladinac
Strelac
3
2
|
22.09.2019 15:30 | Omladinac | 3 : 2 | Strelac | |||||
22.09
15:30
Rojkovac
OFK Borac
1
2
|
22.09.2019 15:30 | Rojkovac | 1 : 2 | OFK Borac |
22.09
15:30
Kosmaj
Zuce 2019
2
0
|
22.09.2019 15:30 | Kosmaj | 2 : 0 | Zuce 2019 | |||||
22.09
15:30
Šumadija 1962
Velika Krsna
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Šumadija 1962 | 3 : 1 | Velika Krsna | |||||
22.09
15:30
Kosmajac
Kaluđerica 1969
3
3
|
22.09.2019 15:30 | Kosmajac | 3 : 3 | Kaluđerica 1969 | |||||
22.09
15:30
Dunavac
Zaklopača
6
1
|
22.09.2019 15:30 | Dunavac | 6 : 1 | Zaklopača |
22.09
16:00
Moravac (ZT)
Rudar Alpos
1
2
|
22.09.2019 16:00 | Moravac (ZT) | 1 : 2 | Rudar Alpos | |||||
22.09
16:00
Radnički 1924
Zaplanjac
3
0
|
22.09.2019 16:00 | Radnički 1924 | 3 : 0 | Zaplanjac | |||||
22.09
16:00
Baličevac
Elid
2
2
|
22.09.2019 16:00 | Baličevac | 2 : 2 | Elid | |||||
22.09
11:00
Palilula
Napredak 2012
3
1
|
22.09.2019 11:00 | Palilula | 3 : 1 | Napredak 2012 | |||||
22.09
16:00
OFK Rutevac 1908
Doljevac
5
1
|
22.09.2019 16:00 | OFK Rutevac 1908 | 5 : 1 | Doljevac | |||||
22.09
16:00
Pobeda
Naisus 1977
0
2
|
22.09.2019 16:00 | Pobeda | 0 : 2 | Naisus 1977 |
22.09
15:30
Banja
Vinča
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Banja | 1 : 0 | Vinča | |||||
22.09
15:30
Omladinac (DR)
Borac
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Omladinac (DR) | 2 : 1 | Borac | |||||
22.09
15:30
BSK
Plaskovac
1
0
|
22.09.2019 15:30 | BSK | 1 : 0 | Plaskovac | |||||
22.09
15:30
Jasenica
Marjan
4
2
|
22.09.2019 15:30 | Jasenica | 4 : 2 | Marjan | |||||
22.09
15:30
Trnava
Šumadinac (S)
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Trnava | 2 : 1 | Šumadinac (S) | |||||
22.09
15:30
Sloga
Mladost MG
2
3
|
22.09.2019 15:30 | Sloga | 2 : 3 | Mladost MG | |||||
22.09
15:30
Šumadinac (N)
Prvi srpski ustanak
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Šumadinac (N) | 3 : 1 | Prvi srpski ustanak |
22.09
16:00
Dragoš
Gnjilan
5
2
|
22.09.2019 16:00 | Dragoš | 5 : 2 | Gnjilan | |||||
22.09
16:00
Mladost
Željuša
0
1
|
22.09.2019 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Željuša | |||||
22.09
16:00
Padež
Sloga
1
1
|
22.09.2019 16:00 | Padež | 1 : 1 | Sloga |
22.09
15:30
Bakionica
Prvi partizan
3
2
|
22.09.2019 15:30 | Bakionica | 3 : 2 | Prvi partizan | |||||
22.09
15:30
Sečica
Omladinac
3
0
|
22.09.2019 15:30 | Sečica | 3 : 0 | Omladinac | |||||
22.09
15:30
Čajetina
Ježevica
4
1
|
22.09.2019 15:30 | Čajetina | 4 : 1 | Ježevica | |||||
22.09
15:30
Savinac
Polet
4
2
|
22.09.2019 15:30 | Savinac | 4 : 2 | Polet | |||||
22.09
15:30
Jedinstvo
Kotroman
6
1
|
22.09.2019 15:30 | Jedinstvo | 6 : 1 | Kotroman | |||||
22.09
15:30
Lazarica
Višesava
8
0
|
22.09.2019 15:30 | Lazarica | 8 : 0 | Višesava | |||||
22.09
11:00
Ariljska rampa
Perućac
1
0
|
22.09.2019 11:00 | Ariljska rampa | 1 : 0 | Perućac |
22.09
16:00
Maršić
Sloga (D)
3
0
|
22.09.2019 16:00 | Maršić | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
22.09
16:00
Šumadinac KG
Srbija
2
3
|
22.09.2019 16:00 | Šumadinac KG | 2 : 3 | Srbija | |||||
22.09
16:00
Kolonija
Kutlovo
2
0
|
22.09.2019 16:00 | Kolonija | 2 : 0 | Kutlovo | |||||
22.09
16:00
Borac (D)
OFK Bagremar
5
4
|
22.09.2019 16:00 | Borac (D) | 5 : 4 | OFK Bagremar | |||||
22.09
16:00
Sloboda (G)
Zastava
5
0
|
22.09.2019 16:00 | Sloboda (G) | 5 : 0 | Zastava | |||||
22.09
16:00
Mladost (P)
Pobeda 1926
0
3
|
22.09.2019 16:00 | Mladost (P) | 0 : 3 | Pobeda 1926 | |||||
22.09
16:00
Jedinstvo (P)
Šumadija 1934
2
0
|
22.09.2019 16:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 0 | Šumadija 1934 |
22.09
15:30
Čegar 2013
Mladost (DK)
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Čegar 2013 | 1 : 1 | Mladost (DK) | |||||
22.09
15:30
Palilulac
Radnički 1936
1
2
|
22.09.2019 15:30 | Palilulac | 1 : 2 | Radnički 1936 | |||||
22.09
15:30
Sloboda
Mladost (L)
0
2
|
22.09.2019 15:30 | Sloboda | 0 : 2 | Mladost (L) | |||||
22.09
15:30
Crvena zastava
Vulkan 1963
2
4
|
22.09.2019 15:30 | Crvena zastava | 2 : 4 | Vulkan 1963 | |||||
22.09
15:30
Proleter
Omladinac
0
5
|
22.09.2019 15:30 | Proleter | 0 : 5 | Omladinac | |||||
22.09
15:30
Morava
Delijski Vis
1
4
|
22.09.2019 15:30 | Morava | 1 : 4 | Delijski Vis |
22.09
15:30
OFK Alakince
Mladost (S)
4
2
|
22.09.2019 15:30 | OFK Alakince | 4 : 2 | Mladost (S) | |||||
22.09
15:30
Levosoje
Mineralac
3
5
|
22.09.2019 15:30 | Levosoje | 3 : 5 | Mineralac | |||||
22.09
15:30
Lugina
FSU Južna pruga
7
0
|
22.09.2019 15:30 | Lugina | 7 : 0 | FSU Južna pruga | |||||
22.09
15:30
Mladost (B)
Ternoci
1
3
|
22.09.2019 15:30 | Mladost (B) | 1 : 3 | Ternoci |
22.09
11:00
Žabari
Tešnjar
1
1
|
22.09.2019 11:00 | Žabari | 1 : 1 | Tešnjar | |||||
22.09
11:00
Milenko Pavlović
Komanice
5
1
|
22.09.2019 11:00 | Milenko Pavlović | 5 : 1 | Komanice | |||||
22.09
11:00
Ribnikar
Jadar 2013
2
2
|
22.09.2019 11:00 | Ribnikar | 2 : 2 | Jadar 2013 | |||||
22.09
15:30
Popadić
Joks Junajted
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Popadić | 2 : 1 | Joks Junajted | |||||
22.09
11:00
Rakac Stave
Mladost
1
1
|
22.09.2019 11:00 | Rakac Stave | 1 : 1 | Mladost | |||||
22.09
15:30
OFK Senjak
Stari drugari
2
2
|
22.09.2019 15:30 | OFK Senjak | 2 : 2 | Stari drugari |
22.09
15:30
Pambukovica
Crvena Jabuka
2
0
|
22.09.2019 15:30 | Pambukovica | 2 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
22.09
15:30
Kolubara (J)
Polet (DL)
0
2
|
22.09.2019 15:30 | Kolubara (J) | 0 : 2 | Polet (DL) | |||||
22.09
15:30
Čučuge
Joševa
4
0
|
22.09.2019 15:30 | Čučuge | 4 : 0 | Joševa |
22.09
16:00
Jedinstvo (D)
Bogutovačka Banja
4
1
|
22.09.2019 16:00 | Jedinstvo (D) | 4 : 1 | Bogutovačka Banja | |||||
22.09
16:00
Jovo Kursula
Mineral 2015
1
0
|
22.09.2019 16:00 | Jovo Kursula | 1 : 0 | Mineral 2015 | |||||
22.09
16:00
Mladost 1981
Miločajac
1
1
|
22.09.2019 16:00 | Mladost 1981 | 1 : 1 | Miločajac | |||||
22.09
16:00
Zvezda
Stubal
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Zvezda | 2 : 1 | Stubal |
22.09
16:00
Mladost
Omladinac
2
4
|
22.09.2019 16:00 | Mladost | 2 : 4 | Omladinac | |||||
22.09
16:00
Hajduk
Jedinstvo
4
0
|
22.09.2019 16:00 | Hajduk | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
22.09
16:00
SU Stanišić 1920
Dunav
6
0
|
22.09.2019 16:00 | SU Stanišić 1920 | 6 : 0 | Dunav | |||||
22.09
16:00
Terekveš
OFK Odžaci
2
0
|
22.09.2019 16:00 | Terekveš | 2 : 0 | OFK Odžaci | |||||
22.09
16:00
Kula
Aleksa Šantić
7
1
|
22.09.2019 16:00 | Kula | 7 : 1 | Aleksa Šantić | |||||
22.09
16:00
Polet
Borac
1
3
|
22.09.2019 16:00 | Polet | 1 : 3 | Borac | |||||
22.09
16:00
Zadrugar
Lipar
6
2
|
22.09.2019 16:00 | Zadrugar | 6 : 2 | Lipar |
22.09
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Fruška Gora
4
1
|
22.09.2019 16:30 | OFK Zeka Buljubaša | 4 : 1 | Fruška Gora | |||||
22.09
16:30
Sloga (V)
Sremac
2
1
|
22.09.2019 16:30 | Sloga (V) | 2 : 1 | Sremac | |||||
22.09
16:30
Sloboda
OFK Bikić
1
1
|
22.09.2019 16:30 | Sloboda | 1 : 1 | OFK Bikić | |||||
22.09
16:30
Trgovački
Graničar 1924
2
2
|
22.09.2019 16:30 | Trgovački | 2 : 2 | Graničar 1924 | |||||
22.09
16:30
BSK
Sloven
0
1
|
22.09.2019 16:30 | BSK | 0 : 1 | Sloven | |||||
22.09
16:30
Obilić 1993
Fruškogorac
4
1
|
22.09.2019 16:30 | Obilić 1993 | 4 : 1 | Fruškogorac |
22.09
16:00
Borac
Obilić
4
0
|
22.09.2019 16:00 | Borac | 4 : 0 | Obilić | |||||
22.09
16:00
Sloga
Železničar
0
4
|
22.09.2019 16:00 | Sloga | 0 : 4 | Železničar | |||||
22.09
16:00
Hajduk
Dinamo
2
0
|
22.09.2019 16:00 | Hajduk | 2 : 0 | Dinamo | |||||
22.09
16:00
Čenej
Slanobarac
3
0
|
22.09.2019 16:00 | Čenej | 3 : 0 | Slanobarac | |||||
22.09
16:00
Moskva
Jedinstvo (G)
1
2
|
22.09.2019 16:00 | Moskva | 1 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
22.09
16:00
Proleter
Miletić
6
0
|
22.09.2019 16:00 | Proleter | 6 : 0 | Miletić |
22.09
16:00
OFK Stajićevo
Mladost
3
1
|
22.09.2019 16:00 | OFK Stajićevo | 3 : 1 | Mladost | |||||
22.09
16:00
Naftagas
ASK
0
2
|
22.09.2019 16:00 | Naftagas | 0 : 2 | ASK | |||||
22.09
16:00
Zadrugar
Zlatica
8
3
|
22.09.2019 16:00 | Zadrugar | 8 : 3 | Zlatica | |||||
22.09
16:00
Tisa 1933
Jedinstvo 2014
6
1
|
22.09.2019 16:00 | Tisa 1933 | 6 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
22.09
16:00
OFK Gradnulica
Bilećanin
2
1
|
22.09.2019 16:00 | OFK Gradnulica | 2 : 1 | Bilećanin |
22.09
16:00
Ševac
Borac (VS)
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Ševac | 2 : 1 | Borac (VS) | |||||
22.09
16:00
Banat (I)
Partizan (K)
4
1
|
22.09.2019 16:00 | Banat (I) | 4 : 1 | Partizan (K) | |||||
22.09
16:00
Karaš (J)
Polet
1
0
|
22.09.2019 16:00 | Karaš (J) | 1 : 0 | Polet | |||||
22.09
16:00
Ratar
Karaš (K)
3
1
|
22.09.2019 16:00 | Ratar | 3 : 1 | Karaš (K) | |||||
22.09
16:00
Borac (VG)
Vulturul
3
6
|
22.09.2019 16:00 | Borac (VG) | 3 : 6 | Vulturul |
22.09
15:30
Todorovce
Donja Lomnica
1
5
|
22.09.2019 15:30 | Todorovce | 1 : 5 | Donja Lomnica | |||||
22.09
15:30
Badince
Lemind 1953
7
3
|
22.09.2019 15:30 | Badince | 7 : 3 | Lemind 1953 | |||||
22.09
11:00
Bratstvo
Jedinstvo (Š)
2
0
|
22.09.2019 11:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
22.09
15:30
Plantaža
Sloboda
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Plantaža | 2 : 1 | Sloboda | |||||
22.09
15:30
Milanovo
Marjan MB
3
3
|
22.09.2019 15:30 | Milanovo | 3 : 3 | Marjan MB | |||||
22.09
11:00
Gradac
Radnik Sušica 2012
3
3
|
22.09.2019 11:00 | Gradac | 3 : 3 | Radnik Sušica 2012 |
22.09
15:30
14. Oktobar
Omladinac
5
1
|
22.09.2019 15:30 | 14. Oktobar | 5 : 1 | Omladinac | |||||
22.09
15:30
Rubin
Kamenorezac 76
7
0
|
22.09.2019 15:30 | Rubin | 7 : 0 | Kamenorezac 76 | |||||
22.09
15:30
Mladost
Sloga (L)
2
2
|
22.09.2019 15:30 | Mladost | 2 : 2 | Sloga (L) | |||||
22.09
15:30
Garevina
Velika Drenova
4
1
|
22.09.2019 15:30 | Garevina | 4 : 1 | Velika Drenova | |||||
22.09
15:30
Sloga (D)
Stari Trstenik
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Sloga (D) | 1 : 0 | Stari Trstenik |
22.09
15:30
Napredak (Sv)
Pomoravlje
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Napredak (Sv) | 2 : 1 | Pomoravlje | |||||
22.09
15:30
Rudar (P)
Beljanica
1
2
|
22.09.2019 15:30 | Rudar (P) | 1 : 2 | Beljanica | |||||
22.09
15:30
Šumadija
OFK Juhor 2016
3
4
|
22.09.2019 15:30 | Šumadija | 3 : 4 | OFK Juhor 2016 | |||||
22.09
15:30
Mladost (S)
15. Avgust 1950
1
6
|
22.09.2019 15:30 | Mladost (S) | 1 : 6 | 15. Avgust 1950 | |||||
22.09
15:30
Mladost (GM)
Istok 63
5
2
|
22.09.2019 15:30 | Mladost (GM) | 5 : 2 | Istok 63 |
22.09
15:30
Mladost
Šumadinac
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Mladost | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
22.09
15:30
Osaonica
GFK Tabane
2
2
|
22.09.2019 15:30 | Osaonica | 2 : 2 | GFK Tabane | |||||
22.09
15:30
Kupinovac
Budućnost
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Kupinovac | 1 : 0 | Budućnost | |||||
22.09
15:30
Sloboda
Vinorača
7
1
|
22.09.2019 15:30 | Sloboda | 7 : 1 | Vinorača |
22.09
16:00
Jedinstvo
Polet
0
1
|
22.09.2019 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Polet | |||||
22.09
16:00
Skela
Partizan
3
1
|
22.09.2019 16:00 | Skela | 3 : 1 | Partizan | |||||
22.09
16:00
Krtinska
Ljubinić
3
0
|
22.09.2019 16:00 | Krtinska | 3 : 0 | Ljubinić | |||||
22.09
11:00
Trstenica
Proleter
0
0
|
22.09.2019 11:00 | Trstenica | 0 : 0 | Proleter | |||||
22.09
16:00
Rvati
Sloga
3
0
|
22.09.2019 16:00 | Rvati | 3 : 0 | Sloga | |||||
22.09
11:00
Borac
Belo Polje
4
2
|
22.09.2019 11:00 | Borac | 4 : 2 | Belo Polje |
22.09
15:30
Rušanj
Vranić
2
4
|
22.09.2019 15:30 | Rušanj | 2 : 4 | Vranić | |||||
22.09
15:30
Veliki Borak
Beljina
0
0
|
22.09.2019 15:30 | Veliki Borak | 0 : 0 | Beljina |
22.09
15:30
Velika Moštanica
Bežanija
1
3
|
22.09.2019 15:30 | Velika Moštanica | 1 : 3 | Bežanija | |||||
22.09
15:30
Busije
Rekreativo 011
3
2
|
22.09.2019 15:30 | Busije | 3 : 2 | Rekreativo 011 | |||||
22.09
15:30
Zmaj 1953
13. maj
1
2
|
22.09.2019 15:30 | Zmaj 1953 | 1 : 2 | 13. maj | |||||
22.09
Novi Beograd
Dedinje
3
0
|
22.09.2019 | Novi Beograd | 3 : 0 | Dedinje | |||||
22.09
10:00
DIF
Sparta Železnik
2
0
|
22.09.2019 10:00 | DIF | 2 : 0 | Sparta Železnik | |||||
22.09
15:30
BUSK
Mladi proleter
3
0
|
22.09.2019 15:30 | BUSK | 3 : 0 | Mladi proleter | |||||
22.09
10:00
Šećeranac Ada
Umka
0
2
|
22.09.2019 10:00 | Šećeranac Ada | 0 : 2 | Umka |
22.09
16:30
Hrtkovci
Napredak
2
0
|
22.09.2019 16:30 | Hrtkovci | 2 : 0 | Napredak | |||||
22.09
16:30
ČSK
Graničar
4
1
|
22.09.2019 16:30 | ČSK | 4 : 1 | Graničar | |||||
22.09
16:30
OFK Brestač
Radnički
2
1
|
22.09.2019 16:30 | OFK Brestač | 2 : 1 | Radnički | |||||
22.09
16:30
Sremac (Dob)
Mladost
5
0
|
22.09.2019 16:30 | Sremac (Dob) | 5 : 0 | Mladost | |||||
22.09
16:30
Sremac Deč
Krušedol
5
1
|
22.09.2019 16:30 | Sremac Deč | 5 : 1 | Krušedol | |||||
22.09
16:30
Dunav
Šumar
3
0
|
22.09.2019 16:30 | Dunav | 3 : 0 | Šumar | |||||
22.09
16:30
Srem
Polet
2
0
|
22.09.2019 16:30 | Srem | 2 : 0 | Polet |
22.09
16:00
Tisa
Jedinstvo
1
4
|
22.09.2019 16:00 | Tisa | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
22.09
16:00
Čoka
Jadran
2
2
|
22.09.2019 16:00 | Čoka | 2 : 2 | Jadran | |||||
22.09
16:00
Horgoš 1911
Graničar
4
2
|
22.09.2019 16:00 | Horgoš 1911 | 4 : 2 | Graničar | |||||
22.09
16:00
Hajduk
Potisje
2
5
|
22.09.2019 16:00 | Hajduk | 2 : 5 | Potisje | |||||
22.09
16:00
Tromedja
Šampion
2
4
|
22.09.2019 16:00 | Tromedja | 2 : 4 | Šampion |
22.09
15:30
Sloboda
Omladinac 2013 (SL)
1
6
|
22.09.2019 15:30 | Sloboda | 1 : 6 | Omladinac 2013 (SL) | |||||
22.09
15:30
Budućnost (DO)
Napredak
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Budućnost (DO) | 1 : 1 | Napredak | |||||
22.09
15:30
Gorki
Premijer
2
0
|
22.09.2019 15:30 | Gorki | 2 : 0 | Premijer | |||||
22.09
15:30
Omladinac (BO)
OFK Šabac
3
0
|
22.09.2019 15:30 | Omladinac (BO) | 3 : 0 | OFK Šabac |
22.09
15:30
Mladost M.I.
OFK Rogača
7
0
|
22.09.2019 15:30 | Mladost M.I. | 7 : 0 | OFK Rogača | |||||
22.09
13:00
Mali Požarevac
Rudar 2012
6
1
|
22.09.2019 13:00 | Mali Požarevac | 6 : 1 | Rudar 2012 | |||||
22.09
15:30
Sibnica
Nemenikuće
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Sibnica | 1 : 0 | Nemenikuće | |||||
22.09
15:30
Djurinci
Mladost G.
9
0
|
22.09.2019 15:30 | Djurinci | 9 : 0 | Mladost G. | |||||
22.09
13:00
Popović
Vis
0
3
|
22.09.2019 13:00 | Popović | 0 : 3 | Vis |
22.09
15:30
Antimon
Velika Reka
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Antimon | 2 : 1 | Velika Reka | |||||
22.09
15:30
Sloga
Jedinstvo (ZA)
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Jedinstvo (ZA) | |||||
22.09
15:30
Jedinstvo (MZ)
Hajduk
4
0
|
22.09.2019 15:30 | Jedinstvo (MZ) | 4 : 0 | Hajduk | |||||
22.09
15:30
Rudar
Jezero
3
0
|
22.09.2019 15:30 | Rudar | 3 : 0 | Jezero |
22.09
15:30
Sloga
Pričinović
5
1
|
22.09.2019 15:30 | Sloga | 5 : 1 | Pričinović | |||||
22.09
15:30
Cerić
OFK Jelen
2
4
|
22.09.2019 15:30 | Cerić | 2 : 4 | OFK Jelen | |||||
22.09
15:30
Vlašić
Jevremovac
4
1
|
22.09.2019 15:30 | Vlašić | 4 : 1 | Jevremovac | |||||
22.09
15:30
Rankovac
Dobrava
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Rankovac | 3 : 1 | Dobrava | |||||
22.09
15:30
Vojvoda Stepa Stepanović
PSK
3
3
|
22.09.2019 15:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 3 : 3 | PSK | |||||
22.09
15:30
Šipurske livade
Trešnjevka
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Šipurske livade | 1 : 1 | Trešnjevka | |||||
22.09
15:30
Mrovska
Radnički
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Mrovska | 3 : 1 | Radnički |
22.09
15:30
Sveti Stefan
Resnik
0
5
|
22.09.2019 15:30 | Sveti Stefan | 0 : 5 | Resnik | |||||
22.09
15:30
Pinosava
Palilulac
2
2
|
22.09.2019 15:30 | Pinosava | 2 : 2 | Palilulac | |||||
22.09
11:00
Boka Seniors
Avala 1939
2
2
|
22.09.2019 11:00 | Boka Seniors | 2 : 2 | Avala 1939 | |||||
22.09
10:00
Siti Sport Klub
Minel
1
0
|
22.09.2019 10:00 | Siti Sport Klub | 1 : 0 | Minel | |||||
22.09
15:30
OFK Crvenka
Lepušnica
4
0
|
22.09.2019 15:30 | OFK Crvenka | 4 : 0 | Lepušnica |
22.09
16:00
Budućnost
Proleter
4
2
|
22.09.2019 16:00 | Budućnost | 4 : 2 | Proleter | |||||
22.09
16:00
Borac
Neštin
1
1
|
22.09.2019 16:00 | Borac | 1 : 1 | Neštin | |||||
22.09
16:00
Bačka
Bačka 1945
4
3
|
22.09.2019 16:00 | Bačka | 4 : 3 | Bačka 1945 | |||||
22.09
16:00
Naša Zvezda
Sloga
6
0
|
22.09.2019 16:00 | Naša Zvezda | 6 : 0 | Sloga | |||||
22.09
16:00
Mladost
Soko
1
0
|
22.09.2019 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Soko |
22.09
15:30
Mladi radnik (D)
Karađorđe (V)
1
4
|
22.09.2019 15:30 | Mladi radnik (D) | 1 : 4 | Karađorđe (V) | |||||
22.09
15:30
Jedinstvo (O)
Omladinac-Šumadinac (V)
5
0
|
22.09.2019 15:30 | Jedinstvo (O) | 5 : 0 | Omladinac-Šumadinac (V) | |||||
22.09
15:30
Badnjevac
Napredak (MK)
4
0
|
22.09.2019 15:30 | Badnjevac | 4 : 0 | Napredak (MK) | |||||
22.09
15:30
BSK
Kruševica 1980
1
3
|
22.09.2019 15:30 | BSK | 1 : 3 | Kruševica 1980 | |||||
22.09
15:30
Partizan (BB)
Sloga (Z)
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Partizan (BB) | 1 : 1 | Sloga (Z) |
22.09
16:00
Napredak 1936
Rade Milošević
3
1
|
22.09.2019 16:00 | Napredak 1936 | 3 : 1 | Rade Milošević | |||||
22.09
16:00
Borac (V)
Krilaš
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Borac (V) | 2 : 1 | Krilaš | |||||
22.09
16:00
Manastirica
Jasenovac
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Manastirica | 2 : 1 | Jasenovac | |||||
22.09
16:00
Zadrugar 1947
Radnički (K)
4
0
|
22.09.2019 16:00 | Zadrugar 1947 | 4 : 0 | Radnički (K) | |||||
22.09
16:00
Sloga 1952
Omladinac (B)
1
3
|
22.09.2019 16:00 | Sloga 1952 | 1 : 3 | Omladinac (B) |
22.09
16:00
Ljubičevo
Napredak (P)
6
0
|
22.09.2019 16:00 | Ljubičevo | 6 : 0 | Napredak (P) | |||||
22.09
16:00
Desine
Baštovan 2015
1
1
|
22.09.2019 16:00 | Desine | 1 : 1 | Baštovan 2015 | |||||
22.09
16:00
Vihor
Žitkovica 2017
3
2
|
22.09.2019 16:00 | Vihor | 3 : 2 | Žitkovica 2017 | |||||
22.09
16:00
Mlava (B)
Mladost (B)
0
3
|
22.09.2019 16:00 | Mlava (B) | 0 : 3 | Mladost (B) | |||||
22.09
16:00
Dizel
Sloga (M)
1
0
|
22.09.2019 16:00 | Dizel | 1 : 0 | Sloga (M) | |||||
22.09
16:00
Stig 1955
Žika Marković Uča
4
1
|
22.09.2019 16:00 | Stig 1955 | 4 : 1 | Žika Marković Uča |
22.09
15:30
B 2000
Budućnost
3
2
|
22.09.2019 15:30 | B 2000 | 3 : 2 | Budućnost | |||||
22.09
10:00
Šamot
Borac
2
1
|
22.09.2019 10:00 | Šamot | 2 : 1 | Borac | |||||
22.09
15:30
Radoje Domanović
Vrbica
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Radoje Domanović | 1 : 1 | Vrbica | |||||
22.09
10:00
Sloga
Venčani
1
1
|
22.09.2019 10:00 | Sloga | 1 : 1 | Venčani | |||||
22.09
15:30
Kopljari
Mladi rudar
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Kopljari | 1 : 1 | Mladi rudar | |||||
22.09
15:30
Brezovac
Trešnjevica
1
2
|
22.09.2019 15:30 | Brezovac | 1 : 2 | Trešnjevica |
22.09
15:30
Planinac
Mršinci
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Planinac | 1 : 0 | Mršinci | |||||
22.09
15:30
Vujan
Kej
0
1
|
22.09.2019 15:30 | Vujan | 0 : 1 | Kej | |||||
22.09
15:30
Gavrilo Princip
Malba
0
3
|
22.09.2019 15:30 | Gavrilo Princip | 0 : 3 | Malba | |||||
22.09
15:30
Čačak 94
Budućnost
4
1
|
22.09.2019 15:30 | Čačak 94 | 4 : 1 | Budućnost | |||||
22.09
11:00
Rakova
Morava
2
6
|
22.09.2019 11:00 | Rakova | 2 : 6 | Morava | |||||
22.09
15:30
Orlovac 1932
Prijatelji
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Orlovac 1932 | 1 : 0 | Prijatelji |
22.09
16:00
Jadran
Sloga Lužnice 2016
1
7
|
22.09.2019 16:00 | Jadran | 1 : 7 | Sloga Lužnice 2016 | |||||
22.09
16:00
Dobrača
21. oktobar
1
4
|
22.09.2019 16:00 | Dobrača | 1 : 4 | 21. oktobar | |||||
22.09
16:00
Vinogradi DB
Ćava
1
0
|
22.09.2019 16:00 | Vinogradi DB | 1 : 0 | Ćava | |||||
22.09
16:00
Divostin
Košutnjak
5
1
|
22.09.2019 16:00 | Divostin | 5 : 1 | Košutnjak |
22.09
16:30
Elektrovojvodina
Palić
7
1
|
22.09.2019 16:30 | Elektrovojvodina | 7 : 1 | Palić | |||||
22.09
16:30
Lokomotiva
Vinogradar
2
1
|
22.09.2019 16:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
22.09
16:30
Hajduk
Udarnik Višnjevac
0
2
|
22.09.2019 16:30 | Hajduk | 0 : 2 | Udarnik Višnjevac | |||||
22.09
16:30
Solid
OFK Mala Bosna 2015
2
4
|
22.09.2019 16:30 | Solid | 2 : 4 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
22.09
16:30
Čantavir
Žednik
1
3
|
22.09.2019 16:30 | Čantavir | 1 : 3 | Žednik |
22.09
16:00
Mundial
Jedinstvo Stević
3
1
|
22.09.2019 16:00 | Mundial | 3 : 1 | Jedinstvo Stević | |||||
22.09
16:00
Omladinac 1927
Pobeda
1
0
|
22.09.2019 16:00 | Omladinac 1927 | 1 : 0 | Pobeda | |||||
22.09
16:00
Tempo
Vojlovica 2018
1
1
|
22.09.2019 16:00 | Tempo | 1 : 1 | Vojlovica 2018 | |||||
22.09
16:00
Unirea
Glogonj
0
0
|
22.09.2019 16:00 | Unirea | 0 : 0 | Glogonj |
22.09
16:00
Mladost
Dolovo
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Dolovo | |||||
22.09
16:00
Jedinstvo
Budućnost
1
3
|
22.09.2019 16:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Budućnost | |||||
22.09
16:00
BSK
Proleter
0
1
|
22.09.2019 16:00 | BSK | 0 : 1 | Proleter | |||||
22.09
16:00
Omladinac
Stari Tamiš
0
3
|
22.09.2019 16:00 | Omladinac | 0 : 3 | Stari Tamiš |
22.09
15:30
Naupare
Konjuh
4
0
|
22.09.2019 15:30 | Naupare | 4 : 0 | Konjuh | |||||
22.09
11:00
Polet
Čarapan
8
1
|
22.09.2019 11:00 | Polet | 8 : 1 | Čarapan | |||||
22.09
15:30
Parunovac
Gaglovo
2
0
|
22.09.2019 15:30 | Parunovac | 2 : 0 | Gaglovo | |||||
22.09
15:30
Mudrakovac
Modrica
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Mudrakovac | 1 : 1 | Modrica | |||||
22.09
15:30
Globoder
Rasina
0
3
|
22.09.2019 15:30 | Globoder | 0 : 3 | Rasina | |||||
22.09
15:30
Borac
Gornji Stepoš
0
3
|
22.09.2019 15:30 | Borac | 0 : 3 | Gornji Stepoš |
22.09
16:00
Mladost Radost
Sloboda
3
0
|
22.09.2019 16:00 | Mladost Radost | 3 : 0 | Sloboda | |||||
22.09
16:00
Eđšeg
Mladost (R)
5
1
|
22.09.2019 16:00 | Eđšeg | 5 : 1 | Mladost (R) | |||||
22.09
16:00
Tomislavci
Slavija
4
1
|
22.09.2019 16:00 | Tomislavci | 4 : 1 | Slavija | |||||
22.09
16:00
Pobeda
Budućnost
0
4
|
22.09.2019 16:00 | Pobeda | 0 : 4 | Budućnost |
22.09
16:30
Sloga
Jedinstvo
2
0
|
22.09.2019 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
22.09
16:30
Slemen
Rtanj
1
1
|
22.09.2019 16:30 | Slemen | 1 : 1 | Rtanj | |||||
22.09
16:30
Palilulac
Sokograd
4
2
|
22.09.2019 16:30 | Palilulac | 4 : 2 | Sokograd |
22.09
15:30
Umčari
Pudarci
1
3
|
22.09.2019 15:30 | Umčari | 1 : 3 | Pudarci | |||||
22.09
15:30
Hajduk
Podunavac
0
4
|
22.09.2019 15:30 | Hajduk | 0 : 4 | Podunavac |
22.09
15:30
Stari Hrast 2018
Hajduk Veljko 1934
6
0
|
22.09.2019 15:30 | Stari Hrast 2018 | 6 : 0 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
22.09
15:30
Proleter 1947
Budućnost
0
4
|
22.09.2019 15:30 | Proleter 1947 | 0 : 4 | Budućnost | |||||
22.09
15:30
OFK Slavija
Zeppelin 026
1
10
|
22.09.2019 15:30 | OFK Slavija | 1 : 10 | Zeppelin 026 | |||||
22.09
15:30
Jezava
Vrbovac
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Jezava | 2 : 1 | Vrbovac |
22.09
15:30
Landol
Vučak
2
2
|
22.09.2019 15:30 | Landol | 2 : 2 | Vučak | |||||
22.09
15:30
Petrijevac
Badljevica
2
3
|
22.09.2019 15:30 | Petrijevac | 2 : 3 | Badljevica | |||||
22.09
15:30
Drugovac
7. Juli
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Drugovac | 1 : 1 | 7. Juli |
22.09
Mladost 1948
Jasenica
7
1
|
22.09.2019 | Mladost 1948 | 7 : 1 | Jasenica | |||||
22.09
Omladinac
Jedinstvo
0
1
|
22.09.2019 | Omladinac | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
22.09
Karadjordje
AF Đokić
5
3
|
22.09.2019 | Karadjordje | 5 : 3 | AF Đokić |
22.09
11:00
Crvena zvezda
OFK Sloga
3
2
|
22.09.2019 11:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | OFK Sloga | |||||
22.09
11:00
Rutevac
Tempo
5
0
|
22.09.2019 11:00 | Rutevac | 5 : 0 | Tempo | |||||
22.09
15:30
Vukašinovac
Jastrebac
1
6
|
22.09.2019 15:30 | Vukašinovac | 1 : 6 | Jastrebac | |||||
22.09
11:00
Borac
Polet (R)
0
1
|
22.09.2019 11:00 | Borac | 0 : 1 | Polet (R) |
22.09
Šumadija
Beli Orlovi
2
1
|
22.09.2019 | Šumadija | 2 : 1 | Beli Orlovi | |||||
22.09
Bačinac
Budućnost 1948
2
0
|
22.09.2019 | Bačinac | 2 : 0 | Budućnost 1948 | |||||
22.09
Glavaš
Palanka
|
22.09.2019 | Glavaš | : | Palanka |
22.09
15:30
Rujnik
Čegar 1946
0
3
|
22.09.2019 15:30 | Rujnik | 0 : 3 | Čegar 1946 | |||||
22.09
15:30
Sloga 1948
Spartak
2
0
|
22.09.2019 15:30 | Sloga 1948 | 2 : 0 | Spartak | |||||
22.09
15:30
Jasenovik 2018
Planinac 1933
1
4
|
22.09.2019 15:30 | Jasenovik 2018 | 1 : 4 | Planinac 1933 | |||||
22.09
15:30
Durlan Siti
Supovac
1
3
|
22.09.2019 15:30 | Durlan Siti | 1 : 3 | Supovac |
22.09
15:30
Dubona
Selo Mladenovac
17
0
|
22.09.2019 15:30 | Dubona | 17 : 0 | Selo Mladenovac | |||||
22.09
15:30
Kovačevac 1956
Sloga
4
1
|
22.09.2019 15:30 | Kovačevac 1956 | 4 : 1 | Sloga | |||||
22.09
15:30
Napredak
Vlaška
0
2
|
22.09.2019 15:30 | Napredak | 0 : 2 | Vlaška | |||||
22.09
15:30
Borac
Omladinac
2
2
|
22.09.2019 15:30 | Borac | 2 : 2 | Omladinac |
22.09
16:00
Mladi Borac
BSK
8
0
|
22.09.2019 16:00 | Mladi Borac | 8 : 0 | BSK | |||||
22.09
16:00
Vreoci
Sloga
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Vreoci | 2 : 1 | Sloga | |||||
22.09
16:00
Dimitrije Tucović
OFK Burovo
3
0
|
22.09.2019 16:00 | Dimitrije Tucović | 3 : 0 | OFK Burovo |
22.09
16:00
Bistrica
20. Oktobar
5
1
|
22.09.2019 16:00 | Bistrica | 5 : 1 | 20. Oktobar | |||||
22.09
16:00
Šumadinac
Mladost
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Šumadinac | 2 : 1 | Mladost |
22.09
13:00
Blagaja
Knjaz
0
3
|
22.09.2019 13:00 | Blagaja | 0 : 3 | Knjaz | |||||
22.09
16:30
Trešnjica
Napredak
0
4
|
22.09.2019 16:30 | Trešnjica | 0 : 4 | Napredak | |||||
22.09
14:30
Plavi Tok
Glumač
0
3
|
22.09.2019 14:30 | Plavi Tok | 0 : 3 | Glumač | |||||
22.09
16:30
Duškovci
Avijatičar Vranjani
1
1
|
22.09.2019 16:30 | Duškovci | 1 : 1 | Avijatičar Vranjani | |||||
22.09
16:30
Dobrinjac
Gorobilje
5
3
|
22.09.2019 16:30 | Dobrinjac | 5 : 3 | Gorobilje |
22.09
15:30
Šumadija
Takovski Ustanak
8
0
|
22.09.2019 15:30 | Šumadija | 8 : 0 | Takovski Ustanak | |||||
22.09
15:30
Stella Rossa
Backovac Junajted
2
6
|
22.09.2019 15:30 | Stella Rossa | 2 : 6 | Backovac Junajted | |||||
22.09
15:30
Ozremica
Jablanica
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Ozremica | 3 : 1 | Jablanica | |||||
22.09
15:30
Šilopaj
Omladinac
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Šilopaj | 3 : 1 | Omladinac | |||||
22.09
15:30
Brezak
Velereč 94
5
2
|
22.09.2019 15:30 | Brezak | 5 : 2 | Velereč 94 |
22.09
11:00
Egeta
Lokomotiva
1
1
|
22.09.2019 11:00 | Egeta | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
22.09
11:00
Omladinac
Rtkovo
0
3
|
22.09.2019 11:00 | Omladinac | 0 : 3 | Rtkovo | |||||
22.09
16:00
Milutinovac
Mala Vrbica
0
3
|
22.09.2019 16:00 | Milutinovac | 0 : 3 | Mala Vrbica | |||||
22.09
16:00
Pontes
Kladušnica
0
0
|
22.09.2019 16:00 | Pontes | 0 : 0 | Kladušnica |
22.09
16:00
OFK Sikole
Miloševo
1
0
|
22.09.2019 16:00 | OFK Sikole | 1 : 0 | Miloševo | |||||
22.09
11:00
Vrelo
OFK Tamnič
2
0
|
22.09.2019 11:00 | Vrelo | 2 : 0 | OFK Tamnič | |||||
22.09
16:00
Rečka
Mladost
1
7
|
22.09.2019 16:00 | Rečka | 1 : 7 | Mladost |
22.09
16:00
Toplica
Klisura
|
22.09.2019 16:00 | Toplica | : | Klisura | |||||
22.09
11:00
Taskovići
10. februar
3
1
|
22.09.2019 11:00 | Taskovići | 3 : 1 | 10. februar | |||||
22.09
11:00
Knežica
Grkinja
0
1
|
22.09.2019 11:00 | Knežica | 0 : 1 | Grkinja | |||||
22.09
11:00
Mekiš
Marina Kutina
2
1
|
22.09.2019 11:00 | Mekiš | 2 : 1 | Marina Kutina |
22.09
16:00
BSK 2014
Omladinac
2
4
|
22.09.2019 16:00 | BSK 2014 | 2 : 4 | Omladinac | |||||
22.09
16:00
Zgodačica
Šumadija
2
2
|
22.09.2019 16:00 | Zgodačica | 2 : 2 | Šumadija | |||||
22.09
16:00
Stara Čaršija
Budućnost (S)
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Stara Čaršija | 2 : 1 | Budućnost (S) | |||||
22.09
16:00
Mladost 1925
Milakovac 2018
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Mladost 1925 | 2 : 1 | Milakovac 2018 | |||||
22.09
16:00
Sloga Obrva
Morava (M)
4
0
|
22.09.2019 16:00 | Sloga Obrva | 4 : 0 | Morava (M) | |||||
22.09
16:00
Koštam Polje
Partizan (V)
3
0
|
22.09.2019 16:00 | Koštam Polje | 3 : 0 | Partizan (V) |
22.09
15:30
Sloga
Železničar
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Sloga | 3 : 1 | Železničar | |||||
22.09
11:00
ISK Izvor
Borac 1950
3
1
|
22.09.2019 11:00 | ISK Izvor | 3 : 1 | Borac 1950 | |||||
22.09
15:30
BSK Buljane
Popovac
5
1
|
22.09.2019 15:30 | BSK Buljane | 5 : 1 | Popovac | |||||
22.09
15:30
Budućnost
Omladinski
3
0
|
22.09.2019 15:30 | Budućnost | 3 : 0 | Omladinski | |||||
22.09
15:30
Donja Mutnica
Jedinstvo
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Donja Mutnica | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
22.09
15:30
Razvitak
Heroj
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Razvitak | 2 : 1 | Heroj |
22.09
11:00
Vukona
Budućnost 1995
0
4
|
22.09.2019 11:00 | Vukona | 0 : 4 | Budućnost 1995 | |||||
22.09
11:00
Dokmir
Gunjevac
1
1
|
22.09.2019 11:00 | Dokmir | 1 : 1 | Gunjevac | |||||
22.09
11:00
Jedinstvo (M)
OFK Stublenica
1
4
|
22.09.2019 11:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 4 | OFK Stublenica | |||||
22.09
11:00
Sloga (V)
Murgaš 2012
2
1
|
22.09.2019 11:00 | Sloga (V) | 2 : 1 | Murgaš 2012 | |||||
22.09
11:00
Omladinac (K)
Kolubara (LP)
1
0
|
22.09.2019 11:00 | Omladinac (K) | 1 : 0 | Kolubara (LP) |
22.09
16:30
Jedinstvo (M)
Borac
1
4
|
22.09.2019 16:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 4 | Borac | |||||
22.09
16:30
Napredak
Jedinstvo (Lj)
2
1
|
22.09.2019 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Jedinstvo (Lj) | |||||
22.09
16:30
Erdevik 2017
Graničar
3
0
|
22.09.2019 16:30 | Erdevik 2017 | 3 : 0 | Graničar | |||||
22.09
16:30
OFK Bingula
Omladinac
4
1
|
22.09.2019 16:30 | OFK Bingula | 4 : 1 | Omladinac | |||||
22.09
16:30
OFK Bačinci
Sinđelić
3
0
|
22.09.2019 16:30 | OFK Bačinci | 3 : 0 | Sinđelić |
22.09
11:00
Mladost (Z)
Torpedo
2
2
|
22.09.2019 11:00 | Mladost (Z) | 2 : 2 | Torpedo | |||||
22.09
11:00
Polet
Verko
3
0
|
22.09.2019 11:00 | Polet | 3 : 0 | Verko | |||||
22.09
11:00
Jedinstvo 2014
Hajduk
2
0
|
22.09.2019 11:00 | Jedinstvo 2014 | 2 : 0 | Hajduk | |||||
22.09
16:00
Petrovac 74
Sloga 1949
2
0
|
22.09.2019 16:00 | Petrovac 74 | 2 : 0 | Sloga 1949 |
22.09
11:00
Radnik
Stojan Lazarac
0
2
|
22.09.2019 11:00 | Radnik | 0 : 2 | Stojan Lazarac |
22.09
16:00
Hajduk 1936
Bukorovac
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Hajduk 1936 | 2 : 1 | Bukorovac | |||||
22.09
16:00
Partizan (C)
Seljak (C)
0
0
|
22.09.2019 16:00 | Partizan (C) | 0 : 0 | Seljak (C) |
22.09
10:30
Jašunja
Napredak
4
4
|
22.09.2019 10:30 | Jašunja | 4 : 4 | Napredak | |||||
22.09
15:30
Radnik 2013
Rudar 1973
1
5
|
22.09.2019 15:30 | Radnik 2013 | 1 : 5 | Rudar 1973 |
22.09
11:00
Padež
Grkljane
3
2
|
22.09.2019 11:00 | Padež | 3 : 2 | Grkljane | |||||
22.09
11:00
Mladost 2015
Vratare
4
2
|
22.09.2019 11:00 | Mladost 2015 | 4 : 2 | Vratare | |||||
22.09
15:30
Kruševica
Dedina
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Kruševica | 2 : 1 | Dedina | |||||
22.09
11:00
Dvorane
Mladost VPD
1
1
|
22.09.2019 11:00 | Dvorane | 1 : 1 | Mladost VPD |
22.09
15:30
Dobra Voda
Mladost
2
0
|
22.09.2019 15:30 | Dobra Voda | 2 : 0 | Mladost | |||||
22.09
15:30
Belica
Omladinac
1
2
|
22.09.2019 15:30 | Belica | 1 : 2 | Omladinac | |||||
22.09
15:30
Crni Vrh
Mladi radnik
7
1
|
22.09.2019 15:30 | Crni Vrh | 7 : 1 | Mladi radnik | |||||
22.09
15:30
Dražmirovac
Trnava
4
3
|
22.09.2019 15:30 | Dražmirovac | 4 : 3 | Trnava |
22.09
15:30
Omladinac
Bujačić
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | Bujačić | |||||
22.09
15:30
Mladost (VK)
Zadrugar
7
0
|
22.09.2019 15:30 | Mladost (VK) | 7 : 0 | Zadrugar | |||||
22.09
15:30
Sloga Gorić
OFK Povlen
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Sloga Gorić | 1 : 0 | OFK Povlen | |||||
22.09
11:00
Beloševac
Mali korak
1
1
|
22.09.2019 11:00 | Beloševac | 1 : 1 | Mali korak |
22.09
Udarnik 2015
BSK
2
0
|
22.09.2019 | Udarnik 2015 | 2 : 0 | BSK |
22.09
Hajduk 1932
Kameni
1
1
|
22.09.2019 | Hajduk 1932 | 1 : 1 | Kameni | |||||
22.09
Kupinovo
Vitez
6
0
|
22.09.2019 | Kupinovo | 6 : 0 | Vitez | |||||
22.09
Sloven
Mladost 1935
3
0
|
22.09.2019 | Sloven | 3 : 0 | Mladost 1935 |
22.09
11:00
OFK Varna
Metlić
5
1
|
22.09.2019 11:00 | OFK Varna | 5 : 1 | Metlić | |||||
22.09
11:00
Jedinstvo
Zablaće
1
4
|
22.09.2019 11:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Zablaće | |||||
22.09
11:00
Pocerina
Mladost
2
2
|
22.09.2019 11:00 | Pocerina | 2 : 2 | Mladost | |||||
22.09
11:00
Bojić
Dumača
1
0
|
22.09.2019 11:00 | Bojić | 1 : 0 | Dumača |
22.09
15:30
Batovac
Proleter 1932
3
0
|
22.09.2019 15:30 | Batovac | 3 : 0 | Proleter 1932 |
22.09
15:30
Vojvoda Milenko
Napredak 1934
2
5
|
22.09.2019 15:30 | Vojvoda Milenko | 2 : 5 | Napredak 1934 | |||||
22.09
15:30
Napredak (B)
Sloga 1936
6
1
|
22.09.2019 15:30 | Napredak (B) | 6 : 1 | Sloga 1936 | |||||
22.09
15:30
Zemljoradnik 1932
Pobeda
2
0
|
22.09.2019 15:30 | Zemljoradnik 1932 | 2 : 0 | Pobeda |
22.09
16:00
POFK Letnjikovac
Napredak
2
7
|
22.09.2019 16:00 | POFK Letnjikovac | 2 : 7 | Napredak | |||||
22.09
11:00
Partizan
Culjković
5
3
|
22.09.2019 11:00 | Partizan | 5 : 3 | Culjković |
22.09
10:00
Maskar
Kalipolje
4
2
|
22.09.2019 10:00 | Maskar | 4 : 2 | Kalipolje | |||||
22.09
10:00
Mladost
Krćevac 04
2
0
|
22.09.2019 10:00 | Mladost | 2 : 0 | Krćevac 04 | |||||
22.09
10:00
Budućnost MI
Junkovac
0
0
|
22.09.2019 10:00 | Budućnost MI | 0 : 0 | Junkovac |
22.09
11:00
Rudar
Sava
0
2
|
22.09.2019 11:00 | Rudar | 0 : 2 | Sava | |||||
22.09
11:00
Galeb
Korman
4
0
|
22.09.2019 11:00 | Galeb | 4 : 0 | Korman | |||||
22.09
11:00
Mladost Svileuva
OFK Letnjikovac 1983
1
2
|
22.09.2019 11:00 | Mladost Svileuva | 1 : 2 | OFK Letnjikovac 1983 |
22.09
Graničar
Jedinstvo
1
3
|
22.09.2019 | Graničar | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
22.09
Borac
Polet
3
0
|
22.09.2019 | Borac | 3 : 0 | Polet | |||||
22.09
Fruškogorac
Jedinstvo (P)
0
8
|
22.09.2019 | Fruškogorac | 0 : 8 | Jedinstvo (P) |
22.09
Fruškogorac
Car Uroš
|
22.09.2019 | Fruškogorac | : | Car Uroš | |||||
22.09
Planinac
Sloga (M)
1
4
|
22.09.2019 | Planinac | 1 : 4 | Sloga (M) | |||||
22.09
27. Oktobar
Vojvodina
1
5
|
22.09.2019 | 27. Oktobar | 1 : 5 | Vojvodina | |||||
22.09
Borac
Sloga (K)
8
1
|
22.09.2019 | Borac | 8 : 1 | Sloga (K) |
22.09
15:30
Borac
Kačer
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Borac | 2 : 1 | Kačer | |||||
22.09
15:30
Gornji Lajkovac
Toplica
1
2
|
22.09.2019 15:30 | Gornji Lajkovac | 1 : 2 | Toplica | |||||
22.09
12:30
Babajić
Tolić
4
1
|
22.09.2019 12:30 | Babajić | 4 : 1 | Tolić |
22.09
11:00
Stig (MC)
Jedinstvo (S)
1
2
|
22.09.2019 11:00 | Stig (MC) | 1 : 2 | Jedinstvo (S) | |||||
22.09
11:00
BSK 1924
Sloga 1945
1
9
|
22.09.2019 11:00 | BSK 1924 | 1 : 9 | Sloga 1945 |
22.09
15:30
Ram
Mirko Tomić
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Ram | 1 : 1 | Mirko Tomić | |||||
22.09
15:30
Mladi Borac
Stiški Kurjak
4
0
|
22.09.2019 15:30 | Mladi Borac | 4 : 0 | Stiški Kurjak | |||||
22.09
15:30
Kumane
Dunavac 1929
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Kumane | 2 : 1 | Dunavac 1929 | |||||
22.09
15:30
Pek
Sloga-Top
2
2
|
22.09.2019 15:30 | Pek | 2 : 2 | Sloga-Top |
22.09
15:30
Jasenovo
Planinac
5
2
|
22.09.2019 15:30 | Jasenovo | 5 : 2 | Planinac |
22.09
Selanac
Crnča
2
1
|
22.09.2019 | Selanac | 2 : 1 | Crnča | |||||
22.09
Čobanče
Azbukovica
1
3
|
22.09.2019 | Čobanče | 1 : 3 | Azbukovica |
22.09
15:30
Kiseljak
Velika Morava
0
2
|
22.09.2019 15:30 | Kiseljak | 0 : 2 | Velika Morava | |||||
22.09
15:30
Gradac
OFK Orašje
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Gradac | 2 : 1 | OFK Orašje |
22.09
15:30
Nepričava
Sloga
1
1
|
22.09.2019 15:30 | Nepričava | 1 : 1 | Sloga | |||||
22.09
15:30
Proleter
Ratkovac
2
0
|
22.09.2019 15:30 | Proleter | 2 : 0 | Ratkovac |
22.09
11:00
Borjak 2013
Omladinac
1
5
|
22.09.2019 11:00 | Borjak 2013 | 1 : 5 | Omladinac | |||||
22.09
11:00
Beli Orlovi
Mladost
1
1
|
22.09.2019 11:00 | Beli Orlovi | 1 : 1 | Mladost | |||||
22.09
11:00
Stara Čaršija
Stevka Božurevka
6
0
|
22.09.2019 11:00 | Stara Čaršija | 6 : 0 | Stevka Božurevka |
22.09
15:30
Ranilović
Gorski Car
0
1
|
22.09.2019 15:30 | Ranilović | 0 : 1 | Gorski Car |
22.09
15:30
Oniks
PSS-192
4
0
|
22.09.2019 15:30 | Oniks | 4 : 0 | PSS-192 |
22.09
16:30
Zvijezda 09
Velež
1
2
|
22.09.2019 16:30 | Zvijezda 09 | 1 : 2 | Velež | |||||
22.09
16:30
Zrinjski
Čelik
3
0
|
22.09.2019 16:30 | Zrinjski | 3 : 0 | Čelik |
22.09
16:00
Krupa
Kozara
3
0
|
22.09.2019 16:00 | Krupa | 3 : 0 | Kozara |
22.09
18:00
OFK Titograd
Zeta
0
1
|
22.09.2019 18:00 | OFK Titograd | 0 : 1 | Zeta | |||||
22.09
16:00
Sutjeska
Grbalj
5
0
|
22.09.2019 16:00 | Sutjeska | 5 : 0 | Grbalj | |||||
22.09
15:00
Iskra
Budućnost
2
2
|
22.09.2019 15:00 | Iskra | 2 : 2 | Budućnost | |||||
22.09
15:00
Rudar
OFK Petrovac
4
0
|
22.09.2019 15:00 | Rudar | 4 : 0 | OFK Petrovac | |||||
22.09
15:00
Podgorica
Kom
4
2
|
22.09.2019 15:00 | Podgorica | 4 : 2 | Kom |
22.09
15:00
Arsenal
Bokelj
1
0
|
22.09.2019 15:00 | Arsenal | 1 : 0 | Bokelj | |||||
22.09
15:00
Jezero
Mornar
1
0
|
22.09.2019 15:00 | Jezero | 1 : 0 | Mornar | |||||
22.09
15:00
Jedinstvo (BP)
Dečić
1
2
|
22.09.2019 15:00 | Jedinstvo (BP) | 1 : 2 | Dečić | |||||
22.09
15:00
Ibar
Drezga
2
0
|
22.09.2019 15:00 | Ibar | 2 : 0 | Drezga | |||||
22.09
15:00
Otrant Olympic
Lovćen
0
1
|
22.09.2019 15:00 | Otrant Olympic | 0 : 1 | Lovćen |
22.09
OFK Borac
Berane
1
3
|
22.09.2019 | OFK Borac | 1 : 3 | Berane | |||||
22.09
Pljevlja 97
Gusinje
|
22.09.2019 | Pljevlja 97 | : | Gusinje | |||||
22.09
Petnjica
Komovi
1
3
|
22.09.2019 | Petnjica | 1 : 3 | Komovi |
22.09
15:00
Crystal Palace
Wolverhampton
1
1
|
22.09.2019 15:00 | Crystal Palace | 1 : 1 | Wolverhampton | |||||
22.09
15:00
West Ham
Manchester United
2
0
|
22.09.2019 15:00 | West Ham | 2 : 0 | Manchester United | |||||
22.09
17:30
Arsenal
Aston Villa
3
2
|
22.09.2019 17:30 | Arsenal | 3 : 2 | Aston Villa | |||||
22.09
17:30
Chelsea
Liverpool
1
2
|
22.09.2019 17:30 | Chelsea | 1 : 2 | Liverpool |
22.09
18:30
Athletic Club
Deportivo Alavés
2
0
|
22.09.2019 18:30 | Athletic Club | 2 : 0 | Deportivo Alavés | |||||
22.09
18:30
Atlético Madrid
Celta de Vigo
0
0
|
22.09.2019 18:30 | Atlético Madrid | 0 : 0 | Celta de Vigo | |||||
22.09
14:00
Espanyol
Real Sociedad
1
3
|
22.09.2019 14:00 | Espanyol | 1 : 3 | Real Sociedad | |||||
22.09
12:00
Getafe
Mallorca
4
2
|
22.09.2019 12:00 | Getafe | 4 : 2 | Mallorca | |||||
22.09
16:00
Levante
Eibar
0
0
|
22.09.2019 16:00 | Levante | 0 : 0 | Eibar | |||||
22.09
21:00
Osasuna
Real Betis
0
0
|
22.09.2019 21:00 | Osasuna | 0 : 0 | Real Betis | |||||
22.09
21:00
Sevilla
Real Madrid
0
1
|
22.09.2019 21:00 | Sevilla | 0 : 1 | Real Madrid | |||||
22.09
16:00
Valencia
Leganés
1
1
|
22.09.2019 16:00 | Valencia | 1 : 1 | Leganés | |||||
22.09
13:00
Villarreal
Real Valladolid
2
0
|
22.09.2019 13:00 | Villarreal | 2 : 0 | Real Valladolid |
22.09
15:30
Borussia M'gladbach
Fortuna
2
1
|
22.09.2019 15:30 | Borussia M'gladbach | 2 : 1 | Fortuna | |||||
22.09
18:00
Eintracht
Borussia Dortmund
2
2
|
22.09.2019 18:00 | Eintracht | 2 : 2 | Borussia Dortmund |
22.09
18:00
Atalanta
Fiorentina
2
2
|
22.09.2019 18:00 | Atalanta | 2 : 2 | Fiorentina | |||||
22.09
15:00
Bologna
Roma
1
2
|
22.09.2019 15:00 | Bologna | 1 : 2 | Roma | |||||
22.09
20:45
Lazio
Parma
2
0
|
22.09.2019 20:45 | Lazio | 2 : 0 | Parma | |||||
22.09
15:00
Lecce
Napoli
1
4
|
22.09.2019 15:00 | Lecce | 1 : 4 | Napoli | |||||
22.09
15:00
Sampdoria
Torino
1
0
|
22.09.2019 15:00 | Sampdoria | 1 : 0 | Torino | |||||
22.09
12:30
Sassuolo
SPAL
3
0
|
22.09.2019 12:30 | Sassuolo | 3 : 0 | SPAL |
22.09
15:00
Rennes
Lille
1
1
|
22.09.2019 15:00 | Rennes | 1 : 1 | Lille | |||||
22.09
21:00
Olympique Lyonnais
PSG
0
1
|
22.09.2019 21:00 | Olympique Lyonnais | 0 : 1 | PSG |
22.09
18:00
Partizan
Crvena zvezda
2
0
|
22.09.2019 18:00 | Partizan | 2 : 0 | Crvena zvezda |
22.09
14:00
Kabel
RFK Grafičar
1
1
|
22.09.2019 14:00 | Kabel | 1 : 1 | RFK Grafičar |
22.09
16:00
Spartak
Sloga
5
0
|
22.09.2019 16:00 | Spartak | 5 : 0 | Sloga | |||||
22.09
14:00
Požarevac
Crvena zvezda
0
7
|
22.09.2019 14:00 | Požarevac | 0 : 7 | Crvena zvezda |
22.09
16:00
Rad
TSC
0
2
|
22.09.2019 16:00 | Rad | 0 : 2 | TSC | |||||
22.09
16:30
Kolubara
Spartak DOO
6
1
|
22.09.2019 16:30 | Kolubara | 6 : 1 | Spartak DOO | |||||
22.09
16:00
Majdanpek
ŽGFK Lavice Dubočica
2
1
|
22.09.2019 16:00 | Majdanpek | 2 : 1 | ŽGFK Lavice Dubočica |
22.09
12:30
Slatke male
Šabac
2
0
|
22.09.2019 12:30 | Slatke male | 2 : 0 | Šabac |
22.09
13:00
Trajal
Rad
0
3
|
22.09.2019 13:00 | Trajal | 0 : 3 | Rad | |||||
22.09
13:00
Spartak ŽK
Radnički (N)
3
0
|
22.09.2019 13:00 | Spartak ŽK | 3 : 0 | Radnički (N) | |||||
22.09
11:00
Vojvodina
Čukarički
1
4
|
22.09.2019 11:00 | Vojvodina | 1 : 4 | Čukarički |
22.09
10:00
Radnički (Z)
Inđija
0
2
|
22.09.2019 10:00 | Radnički (Z) | 0 : 2 | Inđija | |||||
22.09
10:00
OFK Vršac
Omladinac
1
3
|
22.09.2019 10:00 | OFK Vršac | 1 : 3 | Omladinac | |||||
22.09
10:00
Dinamo 1945
Radnički (SM)
2
2
|
22.09.2019 10:00 | Dinamo 1945 | 2 : 2 | Radnički (SM) |
22.09
Timok 1919
Topličanin
1
4
|
22.09.2019 | Timok 1919 | 1 : 4 | Topličanin | |||||
22.09
Jedinstvo (P)
Moravac Orion
6
0
|
22.09.2019 | Jedinstvo (P) | 6 : 0 | Moravac Orion | |||||
22.09
Radnički (P)
Sinđelić
4
0
|
22.09.2019 | Radnički (P) | 4 : 0 | Sinđelić | |||||
22.09
Radnik
Kopernikus Želežničar
3
1
|
22.09.2019 | Radnik | 3 : 1 | Kopernikus Želežničar | |||||
22.09
Trstenik PPT
Bor 1919
2
3
|
22.09.2019 | Trstenik PPT | 2 : 3 | Bor 1919 |
22.09
10:00
TSC
OFK Bačka
2
2
|
22.09.2019 10:00 | TSC | 2 : 2 | OFK Bačka | |||||
22.09
10:00
Kabel
Proleter (NS)
2
3
|
22.09.2019 10:00 | Kabel | 2 : 3 | Proleter (NS) | |||||
22.09
10:00
Radnički 1912
Njerš Ištvan
3
1
|
22.09.2019 10:00 | Radnički 1912 | 3 : 1 | Njerš Ištvan |
22.09
11:00
AFK
Senta
5
2
|
22.09.2019 11:00 | AFK | 5 : 2 | Senta | |||||
22.09
10:00
Tornjoš
Jedinstvo
4
1
|
22.09.2019 10:00 | Tornjoš | 4 : 1 | Jedinstvo |
22.09
12:00
Sloga 33
Mladi radnik 1926
0
2
|
22.09.2019 12:00 | Sloga 33 | 0 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
22.09
11:00
Polet
VGSK
3
3
|
22.09.2019 11:00 | Polet | 3 : 3 | VGSK |
22.09
Brodarac
Rad
1
3
|
22.09.2019 | Brodarac | 1 : 3 | Rad | |||||
22.09
Radnički (NB)
IMT
3
0
|
22.09.2019 | Radnički (NB) | 3 : 0 | IMT | |||||
22.09
Internacional
Zemun
6
0
|
22.09.2019 | Internacional | 6 : 0 | Zemun | |||||
22.09
OFK Beograd
Sinđelić
2
0
|
22.09.2019 | OFK Beograd | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
22.09
011
Voždovac
3
1
|
22.09.2019 | 011 | 3 : 1 | Voždovac | |||||
22.09
Partizan
Lokomotiva
3
1
|
22.09.2019 | Partizan | 3 : 1 | Lokomotiva |
22.09
11:00
Apolon 4
Zemun
2
1
|
22.09.2019 11:00 | Apolon 4 | 2 : 1 | Zemun | |||||
22.09
11:00
Crvena zvezda
Mačva
9
1
|
22.09.2019 11:00 | Crvena zvezda | 9 : 1 | Mačva | |||||
22.09
11:00
Spartak ŽK
Radnički (N)
3
2
|
22.09.2019 11:00 | Spartak ŽK | 3 : 2 | Radnički (N) | |||||
22.09
13:00
Vojvodina
Čukarički
2
0
|
22.09.2019 13:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Čukarički |
22.09
13:00
Lokomotiva
Internacional
1
2
|
22.09.2019 13:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | Internacional | |||||
22.09
15:30
Radnički (NB)
011
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Radnički (NB) | 3 : 1 | 011 | |||||
22.09
15:00
IMT
Bežanija
7
0
|
22.09.2019 15:00 | IMT | 7 : 0 | Bežanija |
22.09
12:00
TSC
OFK Bačka
5
0
|
22.09.2019 12:00 | TSC | 5 : 0 | OFK Bačka | |||||
22.09
12:00
Kabel
Proleter
2
1
|
22.09.2019 12:00 | Kabel | 2 : 1 | Proleter | |||||
22.09
12:00
Petrika
Hajduk 1912
3
0
|
22.09.2019 12:00 | Petrika | 3 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
22.09
12:00
Borac
Bačka 1901
1
1
|
22.09.2019 12:00 | Borac | 1 : 1 | Bačka 1901 | |||||
22.09
12:00
Radnički (S)
Proleter 2006
0
9
|
22.09.2019 12:00 | Radnički (S) | 0 : 9 | Proleter 2006 |
22.09
12:00
Radnički (Zr)
Inđija
0
2
|
22.09.2019 12:00 | Radnički (Zr) | 0 : 2 | Inđija | |||||
22.09
12:00
OFK Vršac
Omladinac
4
4
|
22.09.2019 12:00 | OFK Vršac | 4 : 4 | Omladinac | |||||
22.09
12:00
Dinamo 1945
Radnički (SM)
13
0
|
22.09.2019 12:00 | Dinamo 1945 | 13 : 0 | Radnički (SM) |
22.09
11:00
Karađorđe
OPK Rudar 1933
0
1
|
22.09.2019 11:00 | Karađorđe | 0 : 1 | OPK Rudar 1933 | |||||
22.09
10:00
Rudar
Sloga 33
9
3
|
22.09.2019 10:00 | Rudar | 9 : 3 | Sloga 33 |
22.09
Potporanj
Polet
9
0
|
22.09.2019 | Potporanj | 9 : 0 | Polet | |||||
22.09
11:00
Partizan
Jedinstvo
1
0
|
22.09.2019 11:00 | Partizan | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
22.09
Sloga
Dobrica
12
2
|
22.09.2019 | Sloga | 12 : 2 | Dobrica | |||||
22.09
Coerver junior
Proleter
3
0
|
22.09.2019 | Coerver junior | 3 : 0 | Proleter |
22.09
14:00
Čantavir
Radnički 1905
2
5
|
22.09.2019 14:00 | Čantavir | 2 : 5 | Radnički 1905 |
22.09
10:00
Jošanica
Apolon 2018
0
4
|
22.09.2019 10:00 | Jošanica | 0 : 4 | Apolon 2018 | |||||
22.09
11:00
Kiker
Radnički 1923
1
0
|
22.09.2019 11:00 | Kiker | 1 : 0 | Radnički 1923 | |||||
22.09
14:00
Sport Klub 99
OFK Ras(ODUSTAO)
|
22.09.2019 14:00 | Sport Klub 99 | : | OFK Ras(ODUSTAO) | |||||
22.09
13:00
Bubamara
Sloga (K)
2
4
|
22.09.2019 13:00 | Bubamara | 2 : 4 | Sloga (K) |
22.09
14:30
Brodarac
Internacional
10
1
|
22.09.2019 14:30 | Brodarac | 10 : 1 | Internacional | |||||
22.09
10:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
0
2
|
22.09.2019 10:00 | OFK Beograd | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
22.09
09:00
Čukarički
Voždovac
7
0
|
22.09.2019 09:00 | Čukarički | 7 : 0 | Voždovac |
22.09
10:00
Bečkerek 023
Radnički (K)
0
1
|
22.09.2019 10:00 | Bečkerek 023 | 0 : 1 | Radnički (K) | |||||
22.09
10:00
Mladost (L)
Radnički (Z)
4
2
|
22.09.2019 10:00 | Mladost (L) | 4 : 2 | Radnički (Z) |
22.09
12:00
Prof. Bolesnikov
Radnički (Š)
1
1
|
22.09.2019 12:00 | Prof. Bolesnikov | 1 : 1 | Radnički (Š) |
22.09
10:00
GDM 021
Kabel
4
5
|
22.09.2019 10:00 | GDM 021 | 4 : 5 | Kabel | |||||
22.09
10:00
Radnički 1912
CFK
2
2
|
22.09.2019 10:00 | Radnički 1912 | 2 : 2 | CFK | |||||
22.09
10:00
Arena Su
ODR
0
6
|
22.09.2019 10:00 | Arena Su | 0 : 6 | ODR | |||||
22.09
10:00
Bečej 1918
Spartak ŽK
2
8
|
22.09.2019 10:00 | Bečej 1918 | 2 : 8 | Spartak ŽK | |||||
22.09
10:00
OFK Bačka
Crvenka
8
1
|
22.09.2019 10:00 | OFK Bačka | 8 : 1 | Crvenka |
22.09
11:00
Ševac
Ratar
0
5
|
22.09.2019 11:00 | Ševac | 0 : 5 | Ratar |
22.09
12:00
Bajša
Vinogradar
2
0
|
22.09.2019 12:00 | Bajša | 2 : 0 | Vinogradar |
22.09
09:00
Njerš Ištvan
Bačka
5
6
|
22.09.2019 09:00 | Njerš Ištvan | 5 : 6 | Bačka | |||||
22.09
10:00
Jedinstvo
Kevi
0
2
|
22.09.2019 10:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Kevi | |||||
22.09
09:00
AFK
Senta
2
0
|
22.09.2019 09:00 | AFK | 2 : 0 | Senta | |||||
22.09
10:00
Sloga
Tisa
9
1
|
22.09.2019 10:00 | Sloga | 9 : 1 | Tisa |
22.09
11:00
Mataruge
Kraljevo Hajduk
6
0
|
22.09.2019 11:00 | Mataruge | 6 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
22.09
11:00
Morava (M)
Radnik
2
4
|
22.09.2019 11:00 | Morava (M) | 2 : 4 | Radnik |
22.09
15:30
Radnički
Omladinac 2014
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Radnički | 3 : 1 | Omladinac 2014 | |||||
22.09
15:30
Mačva
Loznica
1
0
|
22.09.2019 15:30 | Mačva | 1 : 0 | Loznica | |||||
22.09
15:30
Mačva 1929
Šabac
3
1
|
22.09.2019 15:30 | Mačva 1929 | 3 : 1 | Šabac |
22.09
10:00
Mladost
Sloga (BB)
5
3
|
22.09.2019 10:00 | Mladost | 5 : 3 | Sloga (BB) | |||||
22.09
10:00
FAP
Zlatibor
1
1
|
22.09.2019 10:00 | FAP | 1 : 1 | Zlatibor | |||||
22.09
10:00
Borac 1926
Čačak 94
9
2
|
22.09.2019 10:00 | Borac 1926 | 9 : 2 | Čačak 94 |
22.09
10:00
OPK Rudar 1933
Cepelin 026
2
2
|
22.09.2019 10:00 | OPK Rudar 1933 | 2 : 2 | Cepelin 026 | |||||
22.09
10:00
Sloga 33
Bačinac
2
3
|
22.09.2019 10:00 | Sloga 33 | 2 : 3 | Bačinac | |||||
22.09
10:00
Petlić SD 2006
Pomoravlje 1946
6
0
|
22.09.2019 10:00 | Petlić SD 2006 | 6 : 0 | Pomoravlje 1946 |
22.09
10:00
Milutinac
TEK Sloga
6
1
|
22.09.2019 10:00 | Milutinac | 6 : 1 | TEK Sloga | |||||
22.09
16:30
Prva Iskra
Budućnost
4
2
|
22.09.2019 16:30 | Prva Iskra | 4 : 2 | Budućnost |
22.09
12:30
Šumadinac
Karioke
0
4
|
22.09.2019 12:30 | Šumadinac | 0 : 4 | Karioke | |||||
22.09
12:00
Vrčin
Banja
6
3
|
22.09.2019 12:00 | Vrčin | 6 : 3 | Banja | |||||
22.09
10:00
Heroj Polet
Kaluđerica
7
0
|
22.09.2019 10:00 | Heroj Polet | 7 : 0 | Kaluđerica | |||||
22.09
10:30
PKB
Boleč
4
4
|
22.09.2019 10:30 | PKB | 4 : 4 | Boleč | |||||
22.09
08:30
Šećeranac Ada
Kosmaj
1
11
|
22.09.2019 08:30 | Šećeranac Ada | 1 : 11 | Kosmaj |
22.09
13:00
Radnički 1923
Karađorđe
5
1
|
22.09.2019 13:00 | Radnički 1923 | 5 : 1 | Karađorđe | |||||
22.09
12:00
Šampion
Požarevac
5
3
|
22.09.2019 12:00 | Šampion | 5 : 3 | Požarevac | |||||
22.09
13:00
Loznica
Sloga 036
6
0
|
22.09.2019 13:00 | Loznica | 6 : 0 | Sloga 036 |
22.09
11:00
Jagodina
Napredak junior 2018
1
7
|
22.09.2019 11:00 | Jagodina | 1 : 7 | Napredak junior 2018 |
22.09
12:00
Arena SU
Čantavir
8
0
|
22.09.2019 12:00 | Arena SU | 8 : 0 | Čantavir |
22.09
11:00
Mladost (B)
Akademija fudbala
2
1
|
22.09.2019 11:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Akademija fudbala | |||||
22.09
11:00
Budućnost
Kolubara
6
0
|
22.09.2019 11:00 | Budućnost | 6 : 0 | Kolubara | |||||
22.09
10:00
Borac (L)
Sloboda
1
0
|
22.09.2019 10:00 | Borac (L) | 1 : 0 | Sloboda | |||||
22.09
10:00
Srećno stopalo
Radnički
3
1
|
22.09.2019 10:00 | Srećno stopalo | 3 : 1 | Radnički |
22.09
16:00
OFK Vlada Dimitrijević
Rudar (KM)
5
2
|
22.09.2019 16:00 | OFK Vlada Dimitrijević | 5 : 2 | Rudar (KM) |
22.09
10:00
Budućnost Krušik 2
Tešnjar
|
22.09.2019 10:00 | Budućnost Krušik 2 | : | Tešnjar | |||||
22.09
10:00
Vojvode
Jedinstvo
1
4
|
22.09.2019 10:00 | Vojvode | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
22.09
10:00
Železničar
OFK Osečina
3
0
|
22.09.2019 10:00 | Železničar | 3 : 0 | OFK Osečina | |||||
22.09
10:00
Radnički
Omladinac
4
0
|
22.09.2019 10:00 | Radnički | 4 : 0 | Omladinac | |||||
22.09
10:00
Senjak 1
Budućnost Krušik 1
0
4
|
22.09.2019 10:00 | Senjak 1 | 0 : 4 | Budućnost Krušik 1 |
22.09
10:45
Šumadija
Kolubara 1
0
4
|
22.09.2019 10:45 | Šumadija | 0 : 4 | Kolubara 1 | |||||
22.09
10:00
Železničar
Kolubara 2
2
2
|
22.09.2019 10:00 | Železničar | 2 : 2 | Kolubara 2 | |||||
22.09
11:30
Napredak
TEK Sloga
1
2
|
22.09.2019 11:30 | Napredak | 1 : 2 | TEK Sloga | |||||
22.09
11:30
Omladinac
ŽFK Borac
11
2
|
22.09.2019 11:30 | Omladinac | 11 : 2 | ŽFK Borac | |||||
22.09
08:30
Akademija fudbala
Sloboda
0
0
|
22.09.2019 08:30 | Akademija fudbala | 0 : 0 | Sloboda | |||||
22.09
09:15
Kalimero
Turbina
5
0
|
22.09.2019 09:15 | Kalimero | 5 : 0 | Turbina |
22.09
10:45
Mladost (C)
Omladinac
0
0
|
22.09.2019 10:45 | Mladost (C) | 0 : 0 | Omladinac | |||||
22.09
08:30
Kalimero 2
Mladost (Č)
1
4
|
22.09.2019 08:30 | Kalimero 2 | 1 : 4 | Mladost (Č) | |||||
22.09
10:00
Akademija fudbala 2
Real 2
3
0
|
22.09.2019 10:00 | Akademija fudbala 2 | 3 : 0 | Real 2 | |||||
22.09
09:15
Real 1
Akademija fudbala 1
4
0
|
22.09.2019 09:15 | Real 1 | 4 : 0 | Akademija fudbala 1 |
22.09
17:30
Lavovi BP
Vrbas Petrol
33
34
|
22.09.2019 17:30 | Lavovi BP | 33 : 34 | Vrbas Petrol | |||||
22.09
19:00
Kolubara
SC Voždovac 2012
29
25
|
22.09.2019 19:00 | Kolubara | 29 : 25 | SC Voždovac 2012 | |||||
22.09
19:00
Sivac 69
Mačva (B)
25
25
|
22.09.2019 19:00 | Sivac 69 | 25 : 25 | Mačva (B) |
22.09
19:00
Jagodina
Bela Palanka
32
26
|
22.09.2019 19:00 | Jagodina | 32 : 26 | Bela Palanka | |||||
22.09
19:00
Žitorađa
Kuršumlija
29
51
|
22.09.2019 19:00 | Žitorađa | 29 : 51 | Kuršumlija |
22.09
20:00
Crvena Zvezda
Jabuka
21
22
|
22.09.2019 20:00 | Crvena Zvezda | 21 : 22 | Jabuka | |||||
22.09
16:00
Dolovo
Mladost
33
21
|
22.09.2019 16:00 | Dolovo | 33 : 21 | Mladost |
22.09
17:00
Obilić
Borac
28
24
|
22.09.2019 17:00 | Obilić | 28 : 24 | Borac |
22.09
18:00
Hajduk
Putinci
23
23
|
22.09.2019 18:00 | Hajduk | 23 : 23 | Putinci | |||||
22.09
18:00
Radnički
Titel
45
26
|
22.09.2019 18:00 | Radnički | 45 : 26 | Titel |
22.09
20:00
Obilić
Dinamo
22
26
|
22.09.2019 20:00 | Obilić | 22 : 26 | Dinamo |
22.09
17:00
Radnički
Spartak
26
36
|
22.09.2019 17:00 | Radnički | 26 : 36 | Spartak | |||||
22.09
19:30
Petrovaradin
Dolovo
30
18
|
22.09.2019 19:30 | Petrovaradin | 30 : 18 | Dolovo | |||||
22.09
20:00
Halas Jožef
Temerin
36
20
|
22.09.2019 20:00 | Halas Jožef | 36 : 20 | Temerin |
22.09
21:00
Voždovac 1955
Mladost NP
25
30
|
22.09.2019 21:00 | Voždovac 1955 | 25 : 30 | Mladost NP |
22.09
17:00
Beograd
Topličanin
32
36
|
22.09.2019 17:00 | Beograd | 32 : 36 | Topličanin | |||||
22.09
17:30
Mladi radnik
Junior
35
29
|
22.09.2019 17:30 | Mladi radnik | 35 : 29 | Junior | |||||
22.09
18:30
Sloga
Đerdap
49
36
|
22.09.2019 18:30 | Sloga | 49 : 36 | Đerdap |
22.09
15:30
Radnički 2010
Metalac Kolorado
6
8
|
22.09.2019 15:30 | Radnički 2010 | 6 : 8 | Metalac Kolorado |
22.09
15:00
Vojvodina
Dinamo 1954
31
21
|
22.09.2019 15:00 | Vojvodina | 31 : 21 | Dinamo 1954 |