XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 532 utakmica za dan
Nedelja, 7 Novembar 2021

Fudbal

07.11.2021 13:00 Tisa : Borac (Š)
07.11.2021 13:00 Rađevac : GFK Sloboda
07.11.2021 13:00 RSK : Sušica
07.11.2021 13:30 Zvezdara : OFK Beograd
07.11.2021 13:30 Leštane : Prva iskra
07.11.2021 13:30 Jedinstvo : Radnički (NB)
07.11.2021 13:00 Rembas : Meševo
07.11.2021 13:00 Timočanin : GFK Jagodina
07.11.2021 13:00 OFK Brzi Brod : GFK Dubočica
07.11.2021 13:00 Vlasina : Budućnost (P)
07.11.2021 13:00 Radnički (P) : Trayal
07.11.2021 13:00 Hajduk Veljko : Radnički (S)
07.11.2021 13:00 Mladost : Begej
07.11.2021 13:00 Vojvodina 1928 : Sloboda
07.11.2021 13:00 Polet : Jedinstvo (V)
07.11.2021 13:00 Crvena zvezda (RS) : BAK
07.11.2021 10:00 Index : Sloga (T)
07.11.2021 13:00 Donji Srem : Dunav
07.11.2021 13:00 Preporod : OFK Mladost APA
07.11.2021 13:00 Njegoš : Tavankut
07.11.2021 13:00 Hercegovac : Bačka (P)
07.11.2021 10:00 Torlak : PKB
07.11.2021 13:30 Crvena zvezda (MML) : BSK 1925
07.11.2021 13:00 Budućnost : Polet
07.11.2021 13:00 Bane 1931 : Mokra Gora
07.11.2021 13:00 Šumadija (T) : Karađorđe
07.11.2021 13:00 Polimlje : Jedinstvo (K)
07.11.2021 11:00 Jedinstvo Putevi : Polet (T)
07.11.2021 13:00 Savinac : Zlatar
07.11.2021 13:00 Omladinac : Sevojno
07.11.2021 13:00 Prijevor : FAP
07.11.2021 13:00 Sloboda : Parmenac
07.11.2021 11:00 Polet (LJ) : Jasen
07.11.2021 13:00 OFK Divci : Borac
07.11.2021 13:00 Železničar : Zadrugar
07.11.2021 13:00 Mladost : Drina
07.11.2021 13:00 Sloga : Jedinstvo Vladimirci 1924
07.11.2021 13:00 OFK Napredak : Morava
07.11.2021 13:00 Mladi borac : Pomoravlje 1946
07.11.2021 13:00 Đerdap : Rudar (S)
07.11.2021 13:00 OFK Mihajlovac : Sloga 33
07.11.2021 13:00 OFK Napredak 1929 : Jedinstvo (GM)
07.11.2021 13:00 Bukovik : Mladost (M)
07.11.2021 13:00 Aluminjum : Car Konstantin
07.11.2021 13:00 Mladost (B) : OFK Niš
07.11.2021 13:00 Rudar : Pukovac
07.11.2021 13:00 Malošište : Morava
07.11.2021 13:00 Orljane : Naša krila 1936
07.11.2021 13:00 OFK Alakince : Pusta Reka
07.11.2021 13:00 Žitorađa : SFK Morava
07.11.2021 13:00 Svetlost : Trnovac
07.11.2021 13:00 Čekmin : Radan
07.11.2021 13:00 Plantaža : Jablanica
07.11.2021 13:00 Sloga (M) : SFS Borac
07.11.2021 13:00 Jedinstvo (M) : Kušiljevo
07.11.2021 13:00 Levač : Orlovi
07.11.2021 13:00 OFK Lugomir : Sloga (D)
07.11.2021 13:00 OFK 019 : Jedinstvo (P)
07.11.2021 11:00 Tanasko Rajić : OFK Knjaz
07.11.2021 13:00 Lužnica : Zvezda
07.11.2021 13:00 OFK Slatina : Đerdap
07.11.2021 11:00 Sloga : Rajko Mitić
07.11.2021 13:00 Rusin : Budućnost (G)
07.11.2021 13:00 Borac 46 : Budućnost (P)
07.11.2021 13:00 Radnički 1918 : Naša Zvezda
07.11.2021 13:00 Lipar : ŽAK
07.11.2021 13:30 Petrovaradin : Borac
07.11.2021 13:30 Tatra : Fruškogorski partizan
07.11.2021 13:30 Jugović : Jedinstvo
07.11.2021 13:30 ŽSK : Fruškogorac
07.11.2021 13:30 Budućnost (A) : Partizan (G)
07.11.2021 13:30 Stari Tamiš : Dolina
07.11.2021 13:30 Sloga (BNS) : Crvena zvezda
07.11.2021 13:30 Hajdučica : Vulturul
07.11.2021 13:30 Potporanj : Strela
07.11.2021 13:30 Jugoslavija : Partizan (U)
07.11.2021 13:30 Spartak 1911 : Jedinstvo Stević
07.11.2021 13:00 Napredak : Sremac (D)
07.11.2021 13:00 Sremac (V) : Radnički
07.11.2021 13:00 Sremac (Deč) : Fruškogorac
07.11.2021 13:00 Hajduk : Partizan
07.11.2021 13:00 Jadran : Borac (M)
07.11.2021 13:00 Borac (K) : GFK Sloven
07.11.2021 13:00 Đurđin : OFK Vrbas
07.11.2021 13:00 Bačka : Iskra
07.11.2021 13:00 Obilić (Z) : AFK
07.11.2021 13:00 Sutjeska : Jadran
07.11.2021 13:30 Osipaonica : Bačinac
07.11.2021 13:30 SASK : Radnik
07.11.2021 13:30 Železničar Kusadak : Sloga
07.11.2021 13:30 Jedinstvo : Podunavac
07.11.2021 13:30 Mladi radnik 1940 : Jasenica 2017
07.11.2021 13:30 Polet : Petlić SD 026
07.11.2021 13:30 Prvi srpski ustanak : Mladi rudar 1954
07.11.2021 13:30 Jasenica : Trnava
07.11.2021 13:30 Omladinac (D.R.) : ŽSK
07.11.2021 13:30 Banja 1957 : Lokomotiva
07.11.2021 13:30 Marjan : Šumadinac 1913
07.11.2021 13:30 Sloga (M) : BSK
07.11.2021 13:30 Sloga (Z) : Badnjevac
07.11.2021 13:30 Vinča : Plaskovac
07.11.2021 13:30 Zloćudovo : OFK Brza
07.11.2021 13:30 Mladost : Bratstvo
07.11.2021 13:30 Vučje : Polet
07.11.2021 13:30 Progres : Donja Lomnica
07.11.2021 13:30 Moravac : Mladi borac
07.11.2021 13:30 Železničar : Mladost 1959
07.11.2021 13:30 Jedinstvo (B) : Sloboda
07.11.2021 13:30 Real : Milanovo
07.11.2021 13:30 Bobište : Veliko Trnjane
07.11.2021 13:30 OFK Morava : BSK
07.11.2021 13:00 Borac : Rad
07.11.2021 13:00 Moravac : Jastrebac
07.11.2021 13:00 Zemljoradnik : Pobeda
07.11.2021 13:00 Toplica : Radnički 1924
07.11.2021 13:00 Baličevac : Polet
07.11.2021 13:00 Naisus 1977 : Taskovići
07.11.2021 14:00 Osnić : Omladinac
07.11.2021 14:00 FSU Kraljevica : OFK Rtanj
07.11.2021 14:00 Radnički 1946 : Graničar
07.11.2021 14:00 Velika Jasikova : Trebič
07.11.2021 14:00 Sloga : Kosovo
07.11.2021 13:30 Bošnjane : Kupci
07.11.2021 13:30 Sloga (L) : Mačkovac
07.11.2021 13:30 FUD : Trudbenik
07.11.2021 13:30 Jastrebac (VŠ) : Parunovac
07.11.2021 13:30 13. April : Rubin
07.11.2021 13:30 Sebečevac : Čitluk
07.11.2021 13:30 Sloga (Ć) : Temnić 1924
07.11.2021 13:30 Budućnost (Đ) : Kolare
07.11.2021 13:30 Javor : Partizan (M)
07.11.2021 13:30 Juhor (G) : Mladost
07.11.2021 13:30 Dragocvet : Moravac 2015
07.11.2021 13:30 Sloga : Rudar (SR)
07.11.2021 13:30 Morava : Rudar (St)
07.11.2021 13:30 OFK Juhor 2016 : Mladi Borac
07.11.2021 13:30 GFK Tabane : Napredak
07.11.2021 13:30 Sirakovo : Napredak 1936
07.11.2021 13:30 Budućnost (V) : Borac (K)
07.11.2021 13:30 Sloga (L) : Vihor
07.11.2021 13:30 Šapine : Zvižd
07.11.2021 13:30 Rudar (Kr) : Železničar
07.11.2021 13:30 Krilaš : Borac (Ž)
07.11.2021 13:30 Mladost : OFK Budućnost
07.11.2021 13:30 BSK 1926 : Dimitrije Tucović
07.11.2021 13:30 Omladinac : Krtinska
07.11.2021 13:30 Lisović 1977 : Beljina
07.11.2021 10:00 Radnički (R) : Barajevo
07.11.2021 13:30 Siti Sport Klub : Heroj Polet
07.11.2021 11:00 Hajduk : Beograd Karaburma
07.11.2021 13:30 Posavac Tišma : Dunav
07.11.2021 13:30 Srem : Rakovica
07.11.2021 13:30 Balkan Mirijevo : Šećeranac Ada
07.11.2021 14:00 Šumadinac : Mladost (P)
07.11.2021 14:00 Šumadija 1934 : Srbija
07.11.2021 14:00 Pobeda 1926 : Jedinstvo
07.11.2021 14:00 Kutlovo : Maršić
07.11.2021 14:00 Zastava : Sloga (D)
07.11.2021 14:00 Slavija : Košutnjak
07.11.2021 14:00 ZSK : OFK Jabučje
07.11.2021 14:00 Dimitrije Tucović : Toplica
07.11.2021 14:00 Mladost (D) : Trlić
07.11.2021 11:00 Kačer : Iskra
07.11.2021 14:00 Banjani : Žabari
07.11.2021 11:00 Proleter : OFK Osečina
07.11.2021 13:00 Vulkan 1963 : Mladost
07.11.2021 13:00 Morava : Radnički 1936
07.11.2021 13:00 Palilulac : Planinac 1933
07.11.2021 13:00 Čegar 1946 : Radnički 2020
07.11.2021 13:00 Sloboda : Proleter
07.11.2021 13:00 Stevan Nešticki : Omladinac
07.11.2021 13:00 Crvena zastava : Čegar 2013
07.11.2021 14:00 Dragačevo : Slatina
07.11.2021 14:00 Morava : Ovčar
07.11.2021 14:00 Prilike : Kej
07.11.2021 14:00 Gorušica : Voćar
07.11.2021 14:00 Orlovac 1932 : Šumadija
07.11.2021 14:00 Jedinstvo (GG) : Mladost
07.11.2021 14:00 Zadrugar : Ozrem
07.11.2021 14:00 Donja Vrbava : Rudar
07.11.2021 14:30 Omladinac (NS) : Tavnik
07.11.2021 11:00 Proleter : Zvezda
07.11.2021 14:30 Novi Pazar 1928 : Ribnica
07.11.2021 14:30 Ibar : Radnik
07.11.2021 14:30 Budućnost : OFK Ras
07.11.2021 14:30 Jedinstvo 2017 : Mladost (V)
07.11.2021 14:30 Napredak : Mataruge
07.11.2021 13:30 Jedinstvo (MZ) : Hajduk Stanko
07.11.2021 13:30 Rudar : Cer
07.11.2021 13:30 Sloga : Drina
07.11.2021 13:30 Jedinstvo (Š) : Gučevo 1929
07.11.2021 13:30 Radnički (Kl) : Karađorđe
07.11.2021 11:00 Vidojevica : Majur
07.11.2021 13:30 Milan Orlić : Lipolist
07.11.2021 13:30 Radnički (Ko) : Podrinje
07.11.2021 13:00 FSU Južna pruga : Lugina
07.11.2021 13:00 Radnički 2021 : Čelik
07.11.2021 13:00 Pavlovac : Levosoje
07.11.2021 13:00 BSK Bujanovac : Mineralac
07.11.2021 13:00 Vihor : Mladost (S)
07.11.2021 Omladinac : Dobrič
07.11.2021 Akademija 10 : Spartak
07.11.2021 Polet : Jastrebac
07.11.2021 Jug Bogdan : Partizanski put
07.11.2021 Kosovac : Borac
07.11.2021 NS Tatko : OFK Kosanica
07.11.2021 11:00 Dračić 2018 : Milenko Pavlović
07.11.2021 11:00 Mali korak : Jadar 2013
07.11.2021 11:00 Popadić : Lukavac
07.11.2021 11:00 Rakac Stave : Stari drugari
07.11.2021 11:00 Kotešica : OFK Povlen
07.11.2021 11:00 Kolubara 2 : Tešnjar
07.11.2021 13:30 Graničar : Mladost
07.11.2021 13:30 Polet : Hajduk
07.11.2021 13:30 Aleksa Šantić : BSK
07.11.2021 13:30 Dunav : Zadrugar
07.11.2021 13:30 Omladinac (D) : Omladinac (B)
07.11.2021 13:30 Terekveš : OFK Odžaci
07.11.2021 13:30 Kula : Dinamo 1923
07.11.2021 13:30 Kamenorezac 76 : Župski biseri
07.11.2021 13:30 Polet 57 : Jezero 2017
07.11.2021 13:30 Velika Drenova : Donji Kopaonik
07.11.2021 13:30 Stari Trstenik : 14. Oktobar
07.11.2021 13:30 Mladost : Vinogradar
07.11.2021 13:30 Glogonj : Omladinac 1927
07.11.2021 13:30 Omladinac (D) : Mladost (V)
07.11.2021 13:30 BSK Bavanište : Mundial
07.11.2021 13:30 Pobeda : Radnički (B)
07.11.2021 14:00 Šarbane : Čučuge
07.11.2021 14:00 OFK Paljuvi : Joševa
07.11.2021 14:00 Tvrdojevac : Crvena Jabuka
07.11.2021 14:00 Ratkovac : Mladost (V)
07.11.2021 14:00 Sovljak : Pepeljevac
07.11.2021 14:00 Jedinstvo (M) : Polet (DL)
07.11.2021 14:00 Nepričava : Omladinac (K)
07.11.2021 14:00 Polet (T) : Pambukovica
07.11.2021 13:30 PSK Putinci : Graničar (G)
07.11.2021 13:30 Napredak : Fruškogorac
07.11.2021 13:30 Hajduk 1932 : Jedinstvo
07.11.2021 13:30 Šumar : Graničar (O)
07.11.2021 13:30 ČSK Čortanovci : Krušedol
07.11.2021 13:30 Mladost : Rudar
07.11.2021 13:30 Srem : Polet
07.11.2021 13:30 Jedinstvo : Luk
07.11.2021 13:30 Jelav : Velika Reka
07.11.2021 13:30 Prva Iskra : Sloga
07.11.2021 13:30 Studenac : Jadar 1961
07.11.2021 13:30 Mladost (DB) : 7. Juli
07.11.2021 13:30 Munja : Rojkovac
07.11.2021 13:30 Duboko : Jedinstvo
07.11.2021 13:30 Rvati : Posavina
07.11.2021 11:00 Polet : Pobednik
07.11.2021 13:30 Borac : Skela
07.11.2021 13:30 Omladinac : Sloga
07.11.2021 13:30 Pomoravlje : Rudar
07.11.2021 13:30 Sinđelić : OFK Batinac
07.11.2021 13:30 15. Avgust 1950 : Donja Mutnica
07.11.2021 13:30 Busije : 13. maj
07.11.2021 13:30 Šumadinac : BUSK
07.11.2021 10:00 Bežanija : Dedinje
07.11.2021 13:30 Zmaj Novi grad : Velika Moštanica
07.11.2021 10:00 Miljakovac : Novi Beograd
07.11.2021 10:00 Rekreativo 011 : Borac
07.11.2021 10:00 Železnik 1930 : Sinđelić 2012
07.11.2021 13:30 Minel : Pionir
07.11.2021 13:30 Sveti Stefan : Lepušnica
07.11.2021 11:00 Mladi proleter : OFK Crvenka
07.11.2021 13:30 Pinosava : Resnik
07.11.2021 13:30 Palilulac : OFK Lug 2020
07.11.2021 14:00 OFK Bagremar : Divostin
07.11.2021 11:00 Kragujevac : OFK Žeželj
07.11.2021 14:00 21. oktobar : Ćava
07.11.2021 11:00 Seljak : Dobrača
07.11.2021 13:30 Mladost (G) : GFK Strelište
07.11.2021 13:30 Vinorača : Sinđelić 1934
07.11.2021 13:30 Trnava : Mladost (D)
07.11.2021 13:30 Osaonica : Mladost (K)
07.11.2021 13:30 Mladost (T) : Morava
07.11.2021 13:30 Vinogradar : Ursule
07.11.2021 13:30 Bratstvo : Kupinovac
07.11.2021 13:30 Venčani : Borac
07.11.2021 11:00 Gorski Car : Trešnjevica
07.11.2021 13:30 Tulež : Šamot
07.11.2021 11:00 B 2000 : Šumadinac
07.11.2021 13:30 Mladost (R) : Mladost (J)
07.11.2021 11:00 Kalipolje : Kopljari
07.11.2021 13:30 Slavija (P) : Mladost
07.11.2021 13:30 Maglić : Kulpin
07.11.2021 13:30 Krivanj : Bački Hajduk
07.11.2021 13:30 Bačka 1945 : Orlovi
07.11.2021 13:30 Neštin : Tvrđava
07.11.2021 13:30 Slavija (B) : Borac
07.11.2021 13:30 Budućnost (Z) : Mladost
07.11.2021 13:30 Mladi borac : Petlovača
07.11.2021 13:30 Napredak : Duško
07.11.2021 13:30 Omladinac : Budućnost (PD)
07.11.2021 13:30 Torpedo : Sloboda
07.11.2021 13:30 Sloga : Stojan Lazarac
07.11.2021 13:30 Jedinstvo (G) : Gruža
07.11.2021 13:30 Mineral 2015 : Borac
07.11.2021 13:30 Omladinac : Granit
07.11.2021 13:30 Apolon 2018 : Braća Vuković
07.11.2021 11:00 Studen Vitez : Jedinstvo (D)
07.11.2021 13:30 Lazac : Popovići Vrnjci
07.11.2021 11:00 Miločajac : Jovo Kursula
07.11.2021 13:30 Kraljevo Hajduk : Mlada krila
07.11.2021 13:30 Dumača : Vlašić
07.11.2021 13:30 Sloga (M) : OFK Letnjikovac 1983
07.11.2021 13:30 Pričinović : Jevremovac
07.11.2021 13:30 Dobrava Žabar 2020 : Dobrava
07.11.2021 13:30 Trešnjevka : Sloga (K)
07.11.2021 13:30 Vojvoda Stepa Stepanović : Mladost (PP)
07.11.2021 13:30 Šipurske livade : Mrovska
07.11.2021 13:00 Novoselac : Vrtište
07.11.2021 13:00 Mezgraja : Mladost
07.11.2021 13:00 Real Niš : Sloga 1948
07.11.2021 13:00 Mramor : Sloga (DT)
07.11.2021 13:00 Standard 2021 : Jasenovik 2018
07.11.2021 13:00 Spartak : Supovac
07.11.2021 13:30 Dizel : Sloga 1932
07.11.2021 13:30 Mladi Borac : Stig 1955
07.11.2021 13:30 Napredak 1934 : Napredak (B)
07.11.2021 13:30 BSK 1931 : Polet (V)
07.11.2021 13:30 Beli Orao : Barič
07.11.2021 13:30 Batovac : Ljubičevo
07.11.2021 13:30 Integral : Soko
07.11.2021 13:30 Jedinstvo (S) : Mlava (ML)
07.11.2021 13:30 Rade Milošević : Zadrugar 1947
07.11.2021 13:30 Napredak (S) : Manastirica
07.11.2021 13:30 Sloga 1945 : Pobeda 1953
07.11.2021 13:30 Veliki Suvodol : Padež
07.11.2021 13:30 Lokomotiva : Temac
07.11.2021 13:30 Sloga : Rongo Siti
07.11.2021 13:00 Rudar 2016 : Tempo
07.11.2021 10:00 Ratar : Škriljac
07.11.2021 10:00 Borac : Sloga
07.11.2021 13:30 Badljevica : Godomin
07.11.2021 13:30 Budućnost : Lunjevac
07.11.2021 13:30 Omladinac : Proleter 1947
07.11.2021 13:30 Jezava : Landol
07.11.2021 13:30 Stari Hrast 2018 : Vožd 2020
07.11.2021 13:30 Skobalj : Crvena zvezda
07.11.2021 13:00 Tromeđa : Čoka
07.11.2021 13:00 Šampion : Horgoš 1911
07.11.2021 13:00 Tisa : Jedinstvo (M)
07.11.2021 13:00 Jadran : Graničar
07.11.2021 13:00 Jedinstvo (SK) : Slavija
07.11.2021 13:00 OFK Zeka Buljubaša : Zmaj
07.11.2021 13:00 Jedinstvo : Obilić 1993
07.11.2021 13:00 Graničar (K) : Erdevik 2017
07.11.2021 13:00 Graničar (A) : LSK Laćarak
07.11.2021 13:00 BSK : Srem
07.11.2021 13:00 OFK Bikić : Hajduk
07.11.2021 13:00 Lunjevica : Backovac Junajted
07.11.2021 13:00 Takovski Ustanak : Jablanica
07.11.2021 13:00 Šilopaj : Ozremica
07.11.2021 13:00 Brezak : Omladinac
07.11.2021 13:00 Semedraž : FC Stella Rossa
07.11.2021 13:00 Majdan : Velereč 94
07.11.2021 13:30 Solid : Žednik
07.11.2021 13:30 Udarnik Višnjevac : Čantavir
07.11.2021 13:30 Lokomotiva : OFK Mala Bosna 2015
07.11.2021 13:30 Bikovo : Palić
07.11.2021 13:30 Banat (D) : Vitorul
07.11.2021 13:30 Karaš (K) : Borac (VS)
07.11.2021 13:30 Graničar : Ševac
07.11.2021 13:30 Banat (I) : Polet
07.11.2021 13:30 Omladinac : Karaš (J)
07.11.2021 13:30 Dunav : Partizan
07.11.2021 Proleter : Tomislavci
07.11.2021 Pobeda : Sloboda
07.11.2021 Eđšeg : Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
07.11.2021 Mladost : Slavija
07.11.2021 13:00 Egeta : Rtkovo
07.11.2021 13:00 Lokomotiva : Omladinac
07.11.2021 13:30 Padež : Gaglovo
07.11.2021 13:30 Naupare : Modrica
07.11.2021 13:30 Bukovica : Polet
07.11.2021 13:30 Borac : Žabare
07.11.2021 13:30 Mudrakovac : Rasina
07.11.2021 11:00 Dedina : Kapidžija
07.11.2021 11:00 Konjuh : Makrešane
07.11.2021 13:30 Sloga : Obilić
07.11.2021 13:30 Borac : Vinogradar
07.11.2021 10:00 Moskva : Čenej
07.11.2021 13:30 OFK Hajduk : Miletić
07.11.2021 13:30 Susek : Bačka
07.11.2021 13:30 OFK Sirig : Proleter
07.11.2021 13:30 Hajduk (Č) : Hajduk (G)
07.11.2021 13:30 Skupljen 2013 : Provo 2015
07.11.2021 13:30 Verko : Mladost (Z)
07.11.2021 13:30 Belpos : Petrovac 74
07.11.2021 10:00 Bobovik : Hajduk
07.11.2021 10:00 Jedinstvo 2014 : Sparta
07.11.2021 10:00 Torpedo : Polet
07.11.2021 13:30 Rušanj : OFK Boždarevac
07.11.2021 13:30 OFK Borac : Veliki Borak
07.11.2021 14:00 Hajduk 1936 : Kremenac
07.11.2021 14:00 Azbest : Borba
07.11.2021 14:00 Bukorovac : Apolon 4
07.11.2021 14:00 Šumadija : Jovanovac
07.11.2021 Stara Čaršija : Velika Morava
07.11.2021 Gradac : Borjak 2013
07.11.2021 Ratajac : Mladost 1977
07.11.2021 13:00 Jedinstvo Lemeš : PIK
07.11.2021 13:00 Jedinstvo (R) : Dinamo
07.11.2021 13:00 Polet : Telečka
07.11.2021 13:00 Omladinac : Dražmirovac
07.11.2021 13:00 Kolonija : Mladi radnik
07.11.2021 13:00 Sloboda : Dobra Voda
07.11.2021 13:00 Jedinstvo : Mladost
07.11.2021 13:00 Domaćin : Napredak
07.11.2021 14:00 Razvitak : Jedinstvo
07.11.2021 13:00 Žika Marković - Uča : Dunavac 1929
07.11.2021 13:00 Ram : Baštovan 2015
07.11.2021 13:00 Mirko Tomić : Mladost 1970
07.11.2021 13:00 Sloga TOP : Radnički
07.11.2021 13:00 Pek : Stiški Kurjak
07.11.2021 13:00 Polet : Kumane
07.11.2021 13:00 Borac : Proleter
07.11.2021 13:00 Izviđač : Napredak
07.11.2021 13:00 Mladost : Rubribreza
07.11.2021 13:00 Kolubara : Stepanje
07.11.2021 10:00 Borac (V) : Zvezda
07.11.2021 10:00 Vukovac 98 : Sloga (J)
07.11.2021 10:00 Mlava (R) : Vrelo
07.11.2021 11:00 BSK 1924 : Radnik
07.11.2021 13:30 Rapid : Naša Krajina
07.11.2021 13:30 Dobrica : Banatul
07.11.2021 13:30 Janošik : Vladimirovac
07.11.2021 10:00 Krćevac 04 : Maskar
07.11.2021 10:00 Junkovac : Jarmenovci
07.11.2021 10:00 Budućnost (B) : Šumadinac
07.11.2021 10:00 Partizan : Roma-Odžino selo
07.11.2021 10:00 OFK Varna : Culjković
07.11.2021 10:00 Napredak : Džemerovac 2020
07.11.2021 10:00 Metlić : Galeb
07.11.2021 10:00 Mišar : Rankovac
07.11.2021 10:00 Zablaće : Bojić
07.11.2021 10:00 Borac BTG : Korman
07.11.2021 10:00 Sava : Mladost Svileuva
07.11.2021 10:00 Rudar : Jedinstvo
07.11.2021 16:00 Polet : Bare
07.11.2021 13:30 Resavac : Resava
07.11.2021 13:30 Napredak : Jasenovo
07.11.2021 13:30 Zeppelin 026 : Vrbovac
07.11.2021 13:30 Kolarac : Železničar
07.11.2021 13:30 Petrijevac : Drugovac
07.11.2021 17:30 Mladost : Arsenal
07.11.2021 17:30 OFK Titograd : Kom
07.11.2021 17:30 Igalo : Berane
07.11.2021 17:30 Bokelj : Cetinje
07.11.2021 17:30 Jedinstvo : Grbalj
07.11.2021 00:00 Alaves : Levante
07.11.2021 00:00 Athletic Bilbao : Cadiz
07.11.2021 00:00 Real Betis : Sevilla
07.11.2021 00:00 Celta Vigo : Barcelona
07.11.2021 00:00 Mallorca : Elche
07.11.2021 00:00 Espanyol : Granada
07.11.2021 00:00 Osasuna : Real Sociedad
07.11.2021 00:00 Real Madrid : Rayo Vallecano
07.11.2021 00:00 Valencia : Atletico Madrid
07.11.2021 00:00 Villarreal : Getafe
07.11.2021 13:30 Sunrise Šabac : Šumadija 1903
07.11.2021 13:30 Železničar : Mladost (L)
07.11.2021 13:30 Zlatibor : Mladi radnik 1926
07.11.2021 13:30 Radnički (V) : GFK Sloboda
07.11.2021 13:30 Jedinstvo : Novi Pazar
07.11.2021 13:30 Loznica : Borac 1926
07.11.2021 13:30 Metalac (GM) : Sloga (K)
07.11.2021 13:30 Sloga (P) : Javor
07.11.2021 10:00 Radnički (K) : Budućnost Krušik 2014
07.11.2021 10:00 Budućnost (A) : Takovo
07.11.2021 10:00 Karađorđe : Crnokosa
07.11.2021 10:00 OFK Senjak : Novi Pazar
07.11.2021 Omladinac : Proleter 1947
07.11.2021 Stari Hrast 2018 : Vožd 2020
07.11.2021 Skobalj : Crvena Zvezda Suvodol
07.11.2021 11:00 Sunrise Šabac : Šumadija 1903
07.11.2021 11:00 Apolon 4 : Radnički 1923
07.11.2021 11:00 Mačva : Apolon 2018
07.11.2021 11:00 Radnički (V) : GFK Sloboda
07.11.2021 11:00 Jedinstvo : Novi Pazar
07.11.2021 11:00 Loznica : Borac 1926
07.11.2021 11:00 Metalac (GM) : Sloga (K)
07.11.2021 11:00 Savacijum : Javor
07.11.2021 10:00 Bane 1931 : Bubamara
07.11.2021 10:00 Tutin : Trepča
07.11.2021 10:00 Jedinstvo 2017 : Karađorđe
07.11.2021 10:00 Novi Pazar : Kiker
07.11.2021 10:00 Radnički 1923 : VGSK
07.11.2021 10:00 Sušica : Rudar (S)
07.11.2021 10:00 Mladi radnik 1926 : Smederevo 1924
07.11.2021 10:00 Arsenal : Đerdap
07.11.2021 10:00 Šumadija (A) : OPK Rudar 1933
07.11.2021 10:00 Jasenica 2017 : Železničar
07.11.2021 10:00 Tavankut : Bačka 1901
07.11.2021 13:00 Vinogradar : Radnički 1905
07.11.2021 10:00 AF AS Novi Pazar : Šumadija 1903
07.11.2021 10:00 Apolon 4 : Kiker
07.11.2021 10:00 Sloga (K) : Apolon 2018
07.11.2021 10:00 Rudar (KM) : Kosmet
07.11.2021 10:00 Radnički 1923 : Novi Pazar
07.11.2021 10:00 Sport Klub 99 : Sušica
07.11.2021 10:00 Bane 1931 : Jedinstvo 2017
07.11.2021 10:00 Pazar Juniors : Bubamara
07.11.2021 10:00 Gaučosi : Polimlje
07.11.2021 10:00 Sloga (BB) : Zlatibor
07.11.2021 10:00 ARES 2015 : Metalac
07.11.2021 10:00 Borac 1926 : Sloga (P)
07.11.2021 10:00 FAP : Sloboda (Č)
07.11.2021 10:00 Jedinstvo Putevi : Takovo
07.11.2021 10:00 Mladost (L) : GFK Sloboda
07.11.2021 10:00 Spartak 1976 : Javor Matis
07.11.2021 10:00 VGSK : Jasenica 2017
07.11.2021 10:00 Plana : AF Đokić
07.11.2021 10:00 OPK Rudar 1933 : Šumadija
07.11.2021 10:00 Sloga 33 : Mladi radnik 1926
07.11.2021 10:00 Smederevo 1924 : Soko 2015
07.11.2021 10:00 Petlić SD 2006 : AF Duljaj
07.11.2021 10:00 Cepelin 026 : RSK
07.11.2021 10:00 Zvižd : Železničar
07.11.2021 10:00 Ribnica : OFK Divci
07.11.2021 10:00 Budućnost Krušik 014 : Radnički (V)
07.11.2021 10:00 Zadrugar : POFK Železničar
07.11.2021 10:00 OFK Senjak : Pambukovica
07.11.2021 10:00 OFK Osečina : Jedinstvo (Ub)
07.11.2021 10:00 Tešnjar Stari Grad : Vojvode

Rukomet

07.11.2021 18:30 Sinđelić : Apatin
07.11.2021 SU Hazena : Kosmaj
07.11.2021 Grand Zvezda : ORK Beograd
07.11.2021 Studentski grad : Radnički