Borac iz Gornjeg Katuna porazom u Brusu pao na treće mesto

03.04.2023 Žarko Arsić

OFK Kopaonik 1931 je možda i najboljom igrom ovog proleća savladao do prehodnog kola lidera na tebeli ekipu Borca iz Gornjeg Katuna. Domaćin je  sve rešio u prvom delu utakmice ne dozvolivši gostima ni promil nade da mogu bilo šta da urade. Danilović je već u 2. minutu doveo domaćina u vođstvo  posle dobre akcije za 1:0.  Vukojević je u 17. minutu povećao prednost domaćih na 2:0. Konačan rezultat meča postavio je Vukojević svojim drugim golom na meču u 26. minutu za konačnih 3:0.

Mogli su vukovi da pobede i ubedljivije ali Vukojević nije iskoristio opravdan dosuđeni jedanaesterac. U narednom kolu OFK Kopaonik gostuje u Tobolcu ekipi Beli Orlovi.

OFK Kopaonik1931 - Borac (GK) 3:0 (3:0)

Brus-Gradski Stadion. Gledalaca: 100. Sudija: Miloš Grujičić (Kragujevac) 7,5. Strelci: Danilović  2, Vukojević 17, i 26. minutu. Žuti kartoni: Danilović (OFK Kopaonik 1931), Bogdanović (Borac). Igrač utakmice: Zdravković.

OFK Kopaonik 1931: I.Nikolić -, N.Knežević 7 (Terzić -), U.Knežević 7 (Mitrović-), Danilović 7, Đokić 7 (Jovanović7), Vilimonović 7 (Čolić-), Živanović 7,5, Vukojević 7,5, Kovačević 7, Zdravković 8, Mehmedi 7,5 .

Borac (GK): Ružić 6, Mišić 6,5, J.Kojić 6,5, Svrzić 6,5, Todorović 6,5, S.Kojić 6,5, N.Kojić 7, Bogdanović 7, Đurđević 6,5, Pantić 6 (Janković 6), Aksentijević 6,5 (Obradović 6).