XS
SM
MD
LG

Prona─Ĺeno ukupno 760 utakmica za dan
Nedelja, 2 April 2023


Fudbal

Radni─Źki (N)
Niš
0 : 2
─îukari─Źki
Beograd
02.04.2023 18:00
Radni─Źki (N)
0 : 2
─îukari─Źki
Radnik
Surdulica
0 : 1
TSC
Ba─Źka Topola
02.04.2023 16:00
Radnik
0 : 1
TSC
Podunavac
Belegiš
2 : 2
Stanišić
Stanišić
02.04.2023 16:00
Podunavac
2 : 2
Stanišić
Tisa
Adorjan
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
02.04.2023 16:00
Tisa
1 : 1
Omladinac
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
02.04.2023 10:00
Kabel
3 : 0
Jedinstvo
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
OFK Ba─Źka
Ba─Źka Palanka
02.04.2023 16:00
Borac (Š)
2 : 1
OFK Ba─Źka
Jedinstvo
Sur─Źin
0 : 0
Prva iskra
Bari─Ź
02.04.2023 16:00
Jedinstvo
0 : 0
Prva iskra
Radni─Źki (O)
Obrenovac
1 : 0
Torlak
Beograd
02.04.2023 11:00
Radni─Źki (O)
1 : 0
Torlak
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
02.04.2023 15:30
Smederevo 1924
2 : 1
OFK Mihajlovac
Radni─Źki (P)
Pirot
5 : 0
Vlasina
Vlasotince
02.04.2023 16:00
Radni─Źki (P)
5 : 0
Vlasina
Budu─çnost (P)
Popovac
0 : 0
P─Źinja
Trgovište
02.04.2023 16:00
Budu─çnost (P)
0 : 0
P─Źinja
SFS Borac
Para─çin
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
02.04.2023 11:00
SFS Borac
3 : 1
OFK Brzi Brod
Vojvodina
Ba─Źko Gradi┼íte
5 : 0
Radni─Źki 1918
Ratkovo
02.04.2023 16:00
Vojvodina
5 : 0
Radni─Źki 1918
Mladost (BP)
Ba─Źki Petrovac
3 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
02.04.2023 16:00
Mladost (BP)
3 : 1
OFK Mladost APA
Slavija
Novi Sad
1 : 4
GFK Sloven
Ruma
02.04.2023 10:00
Slavija
1 : 4
GFK Sloven
Hajduk
Divoš
2 : 2
Jedinstvo
Rumenka
02.04.2023 16:00
Hajduk
2 : 2
Jedinstvo
Donji Srem 2015
Pe─çinci
2 : 3
Index
Novi Sad
02.04.2023 16:00
Donji Srem 2015
2 : 3
Index
┼ŻAK
Kikinda
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
02.04.2023 16:00
┼ŻAK
1 : 0
Kozara
Polet
Idvor
5 : 1
Begej
┼Żiti┼íte
02.04.2023 16:00
Polet
5 : 1
Begej
Omladinac FAM
Botoš
2 : 1
Crvena Zvezda
Rusko Selo
02.04.2023 16:00
Omladinac FAM
2 : 1
Crvena Zvezda
Borac
Star─Źevo
2 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
02.04.2023 16:00
Borac
2 : 0
OFK Kikinda
Kosmaj
Ralja
1 : 2
Šušnjar
Šušnjar
02.04.2023 16:00
Kosmaj
1 : 2
Šušnjar
OFK ┼Żarkovo
Beograd
2 : 0
Komgrap
Beograd
02.04.2023 10:00
OFK ┼Żarkovo
2 : 0
Komgrap
PKB
Padinska skela
3 : 1
Bole─Ź
Bole─Ź
02.04.2023 16:00
PKB
3 : 1
Bole─Ź
Hajduk
Beograd
1 : 2
Zuce 2019
Zuce
02.04.2023 11:00
Hajduk
1 : 2
Zuce 2019
OFK Kosanica
Kuršumlija
5 : 0
Svetlost
Badnjevac kod ┼Żitora─Ĺe
02.04.2023 16:00
OFK Kosanica
5 : 0
Svetlost
Planta┼ża
Donje Stopanje
1 : 2
┼Żitora─Ĺa
┼Żitora─Ĺa
02.04.2023 16:00
Planta┼ża
1 : 2
┼Żitora─Ĺa
Jedinstvo
Gornje Stopanje
5 : 1
Jablanica
Medve─Ĺa
02.04.2023 16:00
Jedinstvo
5 : 1
Jablanica
Lugina
Preševo
1 : 4
Nebeski Andjeli
Vranje
02.04.2023 16:00
Lugina
1 : 4
Nebeski Andjeli
OFK Alakince
Alakince
1 : 5
Pusta Reka
Bojnik
02.04.2023 16:00
OFK Alakince
1 : 5
Pusta Reka
Radan
Lebane
1 : 2
Mladost 1959
Vinarce
02.04.2023 16:00
Radan
1 : 2
Mladost 1959
Sloga
Leskovac
5 : 1
Gracko
Staro Gracko
02.04.2023 16:00
Sloga
5 : 1
Gracko
Malošište
Malošište
2 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
02.04.2023 16:00
Malošište
2 : 0
Jedinstvo
Pukovac
Pukovac
3 : 1
Delijski Vis
Niš
02.04.2023 16:00
Pukovac
3 : 1
Delijski Vis
OFK Niš
Niš
5 : 0
Rudar
Jelašnica
02.04.2023 16:00
OFK Niš
5 : 0
Rudar
Mladost (M)
Medoševac
1 : 0
Palilulac
Niš
02.04.2023 16:00
Mladost (M)
1 : 0
Palilulac
Mladost (B)
Batušinac
0 : 9
OFK Sin─Ĺeli─ç
Niš
02.04.2023 16:00
Mladost (B)
0 : 9
OFK Sin─Ĺeli─ç
Orljane
Orljane
1 : 0
Bukovik
Razanj
02.04.2023 16:00
Orljane
1 : 0
Bukovik
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
02.04.2023 16:00
Naša krila 1936
3 : 0
OFK Napredak 1929
Majdevo-Kupci
Majdevo
2 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
02.04.2023 16:00
Majdevo-Kupci
2 : 0
OFK Lugomir
Leva─Ź
Rekovac
1 : 0
┼Żupa
Aleksandrovac
02.04.2023 16:00
Leva─Ź
1 : 0
┼Żupa
Tanasko Raji─ç
Pirot
3 : 0
Lu┼żnica
Babušnica
02.04.2023 11:00
Tanasko Raji─ç
3 : 0
Lu┼żnica
OFK Slatina
Bor
0 : 4
Bor 1919
Bor
02.04.2023 16:00
OFK Slatina
0 : 4
Bor 1919
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Rajko Miti─ç
Bela Palanka
02.04.2023 16:00
Hajduk Veljko
1 : 1
Rajko Miti─ç
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
02.04.2023 15:30
Jošanica
1 : 1
Mokra Gora
Polet (R)
Ratina
0 : 1
Napredak (G)
Gra─Źac
02.04.2023 15:30
Polet (R)
0 : 1
Napredak (G)
Trep─Źa
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Budu─çnost (R)
Resnik
02.04.2023 15:30
Trep─Źa
3 : 0
Budu─çnost (R)
Go─Ź
Vrnja─Źka Banja
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
02.04.2023 15:30
Go─Ź
0 : 2
Šumadija 1903
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 2
Srbija
Ili─çevo
02.04.2023 15:30
OFK Ras
0 : 2
Srbija
Kej
─îa─Źak
0 : 1
Polimlje
Prijepolje
02.04.2023 15:30
Kej
0 : 1
Polimlje
Jedinstvo Putevi
U┼żice
7 : 0
Jasen
Brodarevo
02.04.2023 11:00
Jedinstvo Putevi
7 : 0
Jasen
Zlatar
Nova Varoš
1 : 5
Crnokosa
Kosjeri─ç
02.04.2023 15:30
Zlatar
1 : 5
Crnokosa
Savinac 1933
Visibaba
0 : 1
Omladinac (Z)
Zabla─çe
02.04.2023 15:30
Savinac 1933
0 : 1
Omladinac (Z)
Polet (T)
Trbušani
4 : 1
Spartak 1976
Trnava
02.04.2023 15:30
Polet (T)
4 : 1
Spartak 1976
Lazarica
Prilipac
0 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevi─çi
02.04.2023 15:30
Lazarica
0 : 1
Jedinstvo (K)
RSK
Rabrovo
5 : 2
Šumadija (A)
Aran─Ĺelovac
02.04.2023 15:30
RSK
5 : 2
Šumadija (A)
Rudar
Stamnica
2 : 1
Borac 1932
Ralja
02.04.2023 15:30
Rudar
2 : 1
Borac 1932
Borac
Lešnica
4 : 2
Radni─Źki (K)
Klupci
02.04.2023 15:30
Borac
4 : 2
Radni─Źki (K)
OFK Divci
Divci
1 : 0
Ka─Źer
Belanovica
02.04.2023 15:30
OFK Divci
1 : 0
Ka─Źer
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 3
Ribnica
Mionica
02.04.2023 15:30
Vrelo Sport
2 : 3
Ribnica
OFK Ose─Źina
Ose─Źina
2 : 0
Radni─Źki (V)
Valjevo
02.04.2023 15:30
OFK Ose─Źina
2 : 0
Radni─Źki (V)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 1
BAK
Bela Crkva
02.04.2023 16:00
Sloga (BNS)
1 : 1
BAK
Potporanj
Potporanj
3 : 3
Hajdu─Źica
Hajdu─Źica
02.04.2023 16:00
Potporanj
3 : 3
Hajdu─Źica
Unirea
Uzdin
2 : 1
Vulturul
Grebenac
02.04.2023 16:00
Unirea
2 : 1
Vulturul
Dolovo
Dolovo
4 : 1
Partizan (U)
Uljma
02.04.2023 16:00
Dolovo
4 : 1
Partizan (U)
Budu─çnost (A)
Alibunar
3 : 3
Sloga (P)
Plandište
02.04.2023 16:00
Budu─çnost (A)
3 : 3
Sloga (P)
Spartak 1911
Debelja─Źa
4 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
02.04.2023 16:00
Spartak 1911
4 : 1
Karaš (J)
Partizan (G)
Gaj
3 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
02.04.2023 16:00
Partizan (G)
3 : 2
Crvena zvezda
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 0
Tavankut
Tavankut
02.04.2023 16:00
Jedinstvo
2 : 0
Tavankut
Budu─çnost
Savino Selo
1 : 4
Sutjeska
Ba─Źko Dobro Polje
02.04.2023 16:00
Budu─çnost
1 : 4
Sutjeska
AFK
Ada
1 : 2
─Éur─Ĺin
─Éur─Ĺin
02.04.2023 11:00
AFK
1 : 2
─Éur─Ĺin
Budu─çnost (G)
Glo┼żan
2 : 0
Budu─çnost (M)
Mladenovo
02.04.2023 16:00
Budu─çnost (G)
2 : 0
Budu─çnost (M)
Rusin
Ruski Krstur
3 : 1
┼ŻAK
Sombor
02.04.2023 16:00
Rusin
3 : 1
┼ŻAK
Budu─çnost (P)
Parage
1 : 1
─îSK Pivara
─îelarevo
02.04.2023 16:00
Budu─çnost (P)
1 : 1
─îSK Pivara
Borac 46
Obrovac
3 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
02.04.2023 16:00
Borac 46
3 : 0
Naša Zvezda
Radni─Źki 1911
Jaša Tomić
1 : 0
Delija
Mokrin
02.04.2023 16:00
Radni─Źki 1911
1 : 0
Delija
Polet
Nakovo
0 : 3
Budu─çnost
Srpska Crnja
02.04.2023 16:00
Polet
0 : 3
Budu─çnost
Napredak
─îestereg
1 : 1
Rusanda
Melenci
02.04.2023 16:00
Napredak
1 : 1
Rusanda
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 0
ASK
Aradac
02.04.2023 16:00
Vojvodina
2 : 0
ASK
Mladost
Banatski Despotovac
2 : 0
2. Oktobar
Kumane
02.04.2023 16:00
Mladost
2 : 0
2. Oktobar
Banat
─îenta
10 : 0
Krajina
Krajišnik
02.04.2023 16:00
Banat
10 : 0
Krajina
┼ŻFK Banat
Zrenjanin
1 : 0
MSK
Mihajlovo
02.04.2023 16:00
┼ŻFK Banat
1 : 0
MSK
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
1 : 1
OFK Staji─çevo
Staji─çevo
02.04.2023 16:00
Crvena zvezda
1 : 1
OFK Staji─çevo
Sremac (D)
De─Ź
0 : 3
Sloga
Voganj
02.04.2023 16:00
Sremac (D)
0 : 3
Sloga
Radni─Źki
Irig
0 : 3
Fruškogorac
Man─Ĺelo┼í
02.04.2023 16:00
Radni─Źki
0 : 3
Fruškogorac
Borac 1925
Martinci
3 : 1
Partizan
Vitojevci
02.04.2023 16:00
Borac 1925
3 : 1
Partizan
Jadran
Golubinci
4 : 0
Grani─Źar (K)
Kuzmin
02.04.2023 16:00
Jadran
4 : 0
Grani─Źar (K)
Šumar
Ogar
1 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
02.04.2023 16:00
Šumar
1 : 1
Hajduk (V)
Budu─çnost
Salaš Noćajski
0 : 0
Sremac (V)
Vojka
02.04.2023 16:00
Budu─çnost
0 : 0
Sremac (V)
OFK Sirig
Sirig
3 : 2
┼ŻSK
┼Żabalj
02.04.2023 17:00
OFK Sirig
3 : 2
┼ŻSK
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 0
Ba─Źka (B)
Bege─Ź
02.04.2023 17:00
Fruškogorac
1 : 0
Ba─Źka (B)
TSK
Temerin
5 : 0
Jedinstvo
Gospo─Ĺinci
02.04.2023 17:00
TSK
5 : 0
Jedinstvo
Tatra
Kisa─Ź
0 : 1
Omladinac
Stepanovi─çevo
02.04.2023 17:00
Tatra
0 : 1
Omladinac
Ba─Źka 1923
─Éur─Ĺevo
3 : 0
Dinamo
Budisava
02.04.2023 17:00
Ba─Źka 1923
3 : 0
Dinamo
Jugovi─ç
Ka─ç
0 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
02.04.2023 17:00
Jugovi─ç
0 : 2
Petrovaradin
BSK 1925
Batajnica
2 : 3
Dunav
Veliko Selo
02.04.2023 16:00
BSK 1925
2 : 3
Dunav
Busije
Zemun
3 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
02.04.2023 16:00
Busije
3 : 1
Siti Sport Klub
Posavac Tišma
Boljevci
4 : 3
Beograd Karaburma
Beograd
02.04.2023 16:00
Posavac Tišma
4 : 3
Beograd Karaburma
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 4
Umka
Umka
02.04.2023 16:00
Poštar Zvezdara
0 : 4
Umka
Rojkovac
Obrenovac
4 : 1
Šumadija
Šopić
02.04.2023 16:00
Rojkovac
4 : 1
Šumadija
Vrani─ç
Vrani─ç
7 : 1
Strelac
Mislo─Ĺin
02.04.2023 16:00
Vrani─ç
7 : 1
Strelac
OFK Budu─çnost
Dudovica
7 : 1
Budu─çnost
Zve─Źka
02.04.2023 16:00
OFK Budu─çnost
7 : 1
Budu─çnost
Lisovi─ç 1977
Lisovi─ç
1 : 0
OFK Zabre┼żje
Zabre┼żje
02.04.2023 16:00
Lisovi─ç 1977
1 : 0
OFK Zabre┼żje
Turbina
Vreoci
0 : 3
Radni─Źki
Rudovci
02.04.2023 16:00
Turbina
0 : 3
Radni─Źki
Krtinska
Krtinska
0 : 2
Rušanj
Rušanj
02.04.2023 16:00
Krtinska
0 : 2
Rušanj
Hajduk
Kamendo
1 : 4
Vr─Źin
Vr─Źin
02.04.2023 16:00
Hajduk
1 : 4
Vr─Źin
Gro─Źanski fudbalski klub
Grocka
0 : 7
Vin─Źa
Vin─Źa
02.04.2023 16:00
Gro─Źanski fudbalski klub
0 : 7
Vin─Źa
Kova─Źevac 1956
Kova─Źevac
1 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
02.04.2023 16:00
Kova─Źevac 1956
1 : 3
Velika Krsna
Zaklopa─Źa
Zaklopa─Źa
2 : 1
Kalu─Ĺerica 1969
Kalu─Ĺerica
02.04.2023 16:00
Zaklopa─Źa
2 : 1
Kalu─Ĺerica 1969
Šumadija 1962
Jagnjilo
5 : 1
Pudarci
Pudarci
02.04.2023 16:00
Šumadija 1962
5 : 1
Pudarci
Rabrovac
Rabrovac
3 : 1
Vis
Parcani
02.04.2023 16:00
Rabrovac
3 : 1
Vis
Polet 57
Milutovac
0 : 3
Sloga (L)
Lozna
02.04.2023 16:30
Polet 57
0 : 3
Sloga (L)
Sloga (D)
Dašnica
0 : 0
Rubin
Donji Stupanj
02.04.2023 16:30
Sloga (D)
0 : 0
Rubin
13. April
Lomnica
4 : 2
FUD
Brus
02.04.2023 16:30
13. April
4 : 2
FUD
Dedina
Dedina
3 : 0
Parunovac
Parunovac
02.04.2023 16:30
Dedina
3 : 0
Parunovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 2
Temni─ç 1924
Varvarin
02.04.2023 16:30
Gornji Stepoš
0 : 2
Temni─ç 1924
─îitluk
─îitluk
2 : 0
Ma─Źkovac
Ma─Źkovac
02.04.2023 16:30
─îitluk
2 : 0
Ma─Źkovac
Rajac
Kadina Luka
0 : 2
Toplica
Donja Toplica
02.04.2023 15:30
Rajac
0 : 2
Toplica
─îu─Źuge
─îu─Źuge
2 : 1
Iskra
Donja Bukovica
02.04.2023 15:00
─îu─Źuge
2 : 1
Iskra
Banjani
Banjani
1 : 0
OFK Jabu─Źje
Jabu─Źje
02.04.2023 15:30
Banjani
1 : 0
OFK Jabu─Źje
Dimitrije Tucovi─ç
─ćelije
0 : 5
┼Żabari
┼Żabari (Valjevo)
02.04.2023 15:30
Dimitrije Tucovi─ç
0 : 5
┼Żabari
Trli─ç
Trli─ç
1 : 2
Radnik
Ub
02.04.2023 15:30
Trli─ç
1 : 2
Radnik
OFK Senjak
Valjevo
0 : 4
Mladost
Dra─Źi─ç
02.04.2023 15:30
OFK Senjak
0 : 4
Mladost
Prvi srpski ustanak
Orašac
4 : 0
Banja
Banja
02.04.2023 15:30
Prvi srpski ustanak
4 : 0
Banja
Sloga
Milatovac
1 : 1
Lokomotiva
Lapovo
02.04.2023 15:30
Sloga
1 : 1
Lokomotiva
Šumadija
Toponica
2 : 1
Vin─Źa
Vin─Źa (Topola)
02.04.2023 15:30
Šumadija
2 : 1
Vin─Źa
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 1
┼ŻSK
┼Żirovnica
02.04.2023 15:30
Šumadinac (S)
3 : 1
┼ŻSK
Grizli ML
Saranovo
3 : 0
BSK (Be)
Belosavci
02.04.2023 15:30
Grizli ML
3 : 0
BSK (Be)
Plaskovac
Plaskovac
3 : 1
Trnava
Donja Trnava
02.04.2023 15:30
Plaskovac
3 : 1
Trnava
Mladi rudar
Bukovik
0 : 2
BSK (Bo)
Bora─Ź
02.04.2023 15:30
Mladi rudar
0 : 2
BSK (Bo)
Radni─Źki 1924
Ko─Źane
1 : 0
Toplica
Šarlinac
02.04.2023 16:00
Radni─Źki 1924
1 : 0
Toplica
Sloga 1980
Jovanovac
5 : 2
Jastrebac
Tešica
02.04.2023 16:00
Sloga 1980
5 : 2
Jastrebac
Polet
Radevac
6 : 2
Sloga (K)
Korman
02.04.2023 16:00
Polet
6 : 2
Sloga (K)
Zemljoradnik
Balajnac
5 : 2
Taskovi─çi
Taskovi─çi
02.04.2023 16:00
Zemljoradnik
5 : 2
Taskovi─çi
Bali─Źevac
Bali─Źevac
2 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
02.04.2023 16:00
Bali─Źevac
2 : 3
Moravac (ZT)
Moravac (─î)
─îe─Źina
1 : 1
Pobeda
Rusna
02.04.2023 16:00
Moravac (─î)
1 : 1
Pobeda
BSK
Belanovce
2 : 5
┼Żelezni─Źar
Brestovac
02.04.2023 16:00
BSK
2 : 5
┼Żelezni─Źar
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 1
Polet
Stajkovce
02.04.2023 16:00
Jedinstvo (B)
3 : 1
Polet
Milanovo
Milanovo
6 : 1
Moravac Orion
Mrštane
02.04.2023 16:00
Milanovo
6 : 1
Moravac Orion
─îekmin
─îekmin
1 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
02.04.2023 16:00
─îekmin
1 : 1
Jedinstvo (G)
Vu─Źje
Vu─Źje
2 : 1
OFK Morava
Leskovac
02.04.2023 16:00
Vu─Źje
2 : 1
OFK Morava
Lemind 1953
Leskovac
0 : 1
Sloga
Lipovica
02.04.2023 11:00
Lemind 1953
0 : 1
Sloga
Donja Lomnica
Donja Lomnica
1 : 1
Budu─çnost
Orašje
02.04.2023 11:00
Donja Lomnica
1 : 1
Budu─çnost
Zlo─çudovo
Zlo─çudovo
1 : 1
Mladost
Batulovce
02.04.2023 16:00
Zlo─çudovo
1 : 1
Mladost
Petli─ç SD 2006
Smederevo
2 : 4
Mladi radnik 1940
Radinac
02.04.2023 15:30
Petli─ç SD 2006
2 : 4
Mladi radnik 1940
Podunavac
Udovice
2 : 1
Polet
Trnov─Źe
02.04.2023 15:30
Podunavac
2 : 1
Polet
SASK
Saraorci
1 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
02.04.2023 15:30
SASK
1 : 2
Radnik
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 1
┼Żelezni─Źar Kusadak
Kusadak
02.04.2023 15:30
Mladi borac
1 : 1
┼Żelezni─Źar Kusadak
Pobeda
Golobok
1 : 0
Proleter 1947
Vranovo
02.04.2023 15:30
Pobeda
1 : 0
Proleter 1947
Sloga
Lugav─Źina
0 : 3
OFK Napredak
Markovac
02.04.2023 15:30
Sloga
0 : 3
OFK Napredak
Branik
Štubik
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
02.04.2023 16:00
Branik
3 : 1
Rudna Glava
Polet
Jabukovac
0 : 6
Mala Vrbica
Mala Vrbica
02.04.2023 16:00
Polet
0 : 6
Mala Vrbica
Blizna
Blizna
2 : 1
Pore─Ź
Donji milanovac
02.04.2023 16:00
Blizna
2 : 1
Pore─Ź
Klju─Ź
Podvrška
4 : 3
Radni─Źki (K)
Kloko─Źevac
02.04.2023 11:00
Klju─Ź
4 : 3
Radni─Źki (K)
Rudar (Kr)
Krepoljin
3 : 2
Krilaš
─ćovdin
02.04.2023 15:30
Rudar (Kr)
3 : 2
Krilaš
Vihor
đťđ░ljurevac
0 : 1
Šapine
Šapine
02.04.2023 15:30
Vihor
0 : 1
Šapine
BSK 1931
Bre┼żane
3 : 0
Borac (K)
Klenovnik
02.04.2023 15:30
BSK 1931
3 : 0
Borac (K)
Napredak (S)
Simi─çevo
3 : 0
Sirakovo
Sirakovo
02.04.2023 15:30
Napredak (S)
3 : 0
Sirakovo
┼Żelezni─Źar
Po┼żarevac
1 : 2
Rudar 2001
Kostolac
02.04.2023 15:30
┼Żelezni─Źar
1 : 2
Rudar 2001
Obili─ç
┼Żivica
3 : 1
Budu─çnost (V)
Vezi─Źevo
02.04.2023 15:30
Obili─ç
3 : 1
Budu─çnost (V)
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 2
Budu─çnost
Konarevo
02.04.2023 16:00
Jedinstvo 2017
1 : 2
Budu─çnost
Borac (V)
Vraneši
2 : 0
Mladost
Vrdila
02.04.2023 16:00
Borac (V)
2 : 0
Mladost
Omladinac
Novo Selo
0 : 2
Milo─Źajac
Milo─Źaj
02.04.2023 16:00
Omladinac
0 : 2
Milo─Źajac
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Ribnica
Jovac
02.04.2023 16:00
Ibar
1 : 1
Ribnica
OFK Progorelica
Progorelica
2 : 0
Radnik
Ušće
02.04.2023 16:00
OFK Progorelica
2 : 0
Radnik
Proleter
Pe─Źenog
1 : 0
Tavnik
Tavnik
02.04.2023 11:00
Proleter
1 : 0
Tavnik
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 1
Osaonica
Bagrdan
02.04.2023 16:30
Donja Mutnica
2 : 1
Osaonica
Budu─çnost (M)
Miliva
3 : 2
Napredak
Drenovac
02.04.2023 16:30
Budu─çnost (M)
3 : 2
Napredak
Dragocvet
Dragocvet
1 : 3
Moravac 2015
Krušar
02.04.2023 16:30
Dragocvet
1 : 3
Moravac 2015
Juhor
Glavinci
2 : 0
Kolare
Kolare
02.04.2023 16:30
Juhor
2 : 0
Kolare
Mladost (T)
Te─Źi─ç
2 : 1
Borac 1950
Bošnjane
02.04.2023 16:30
Mladost (T)
2 : 1
Borac 1950
Rudar (St)
Stenjevac
2 : 1
GFK Tabane
Jagodina
02.04.2023 16:30
Rudar (St)
2 : 1
GFK Tabane
Mladost (J)
Jovac
2 : 2
Partizan
Majur
02.04.2023 16:30
Mladost (J)
2 : 2
Partizan
Budu─çnost (─É)
─Éurinac
0 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
02.04.2023 16:30
Budu─çnost (─É)
0 : 0
Rudar (SR)
Mladost
Lalinac
3 : 1
Vulkan 1963
Brenica
02.04.2023 16:00
Mladost
3 : 1
Vulkan 1963
Planinac 1933
Prva Kutina
5 : 0
Sloga
Donja Trnava
02.04.2023 16:00
Planinac 1933
5 : 0
Sloga
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 1
Radni─Źki 2020
Knez Selo
02.04.2023 16:00
Stevan Nešticki
1 : 1
Radni─Źki 2020
Radni─Źki 1936
Trupale
1 : 4
Morava
Krušce
02.04.2023 16:00
Radni─Źki 1936
1 : 4
Morava
Novoselac
Novo Selo
0 : 2
Omladinac
Gornji Komren
02.04.2023 16:00
Novoselac
0 : 2
Omladinac
Sloboda
Gornja Vre┼żina
2 : 0
Aluminijum
Niš
02.04.2023 16:00
Sloboda
2 : 0
Aluminijum
─îegar 1946
Donji Matejevac
1 : 4
Proleter
Donja Vre┼żina
02.04.2023 16:00
─îegar 1946
1 : 4
Proleter
Drina (Lj)
Ljubovija
3 : 1
Vidojevica
Lešnica
02.04.2023 15:30
Drina (Lj)
3 : 1
Vidojevica
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
02.04.2023 15:30
Hajduk Stanko
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Drina (B)
Badovinci
0 : 9
Podrinje
Lozni─Źko Polje
02.04.2023 15:30
Drina (B)
0 : 9
Podrinje
Kara─Ĺor─Ĺe
Mišar
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
02.04.2023 15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Mladi borac
Dublje
1 : 0
Rudar
Brasina
02.04.2023 15:30
Mladi borac
1 : 0
Rudar
Kutlovo
Kutlovo
4 : 2
Kolonija
Kragujevac
02.04.2023 15:00
Kutlovo
4 : 2
Kolonija
Stanovo 1941
Stanovo
1 : 1
Maršić
Maršić
02.04.2023 15:00
Stanovo 1941
1 : 1
Maršić
Zastava 1973
Kragujevac
5 : 1
Šumadija 1934
Dra─Źa
02.04.2023 15:00
Zastava 1973
5 : 1
Šumadija 1934
Sloboda (G)
Grbice
1 : 2
Košutnjak
Kragujevac
02.04.2023 15:00
Sloboda (G)
1 : 2
Košutnjak
Slavija
Kragujevac
0 : 5
Divostin
Kragujevac
02.04.2023 15:00
Slavija
0 : 5
Divostin
Omladinac
Grezna
1 : 3
Osni─ç
Osni─ç
02.04.2023
Omladinac
1 : 3
Osni─ç
Hajduk
Rujevica
4 : 4
Malinik
Podgorac
02.04.2023
Hajduk
4 : 4
Malinik
Šljivar
Šljivar
02.04.2023
Grani─Źar
Veliki Izvor
02.04.2023
Šljivar
:
Grani─Źar
Rudar
Podvis
0 : 3
FSU Kraljevica
Zaje─Źar
02.04.2023
Rudar
0 : 3
FSU Kraljevica
Sloga
Mini─çevo
0 : 0
Kosovo
Zvezdan
02.04.2023
Sloga
0 : 0
Kosovo
Višesava
Bajina Bašta
6 : 2
Peru─çac
Peru─çac
02.04.2023 15:00
Višesava
6 : 2
Peru─çac
Tara
Kremna
0 : 0
Kotroman
Mokra Gora
02.04.2023 15:00
Tara
0 : 0
Kotroman
Prvi partizan
U┼żice
0 : 2
Je┼żevica
Velika Je┼żevica
02.04.2023 11:00
Prvi partizan
0 : 2
Je┼żevica
Se─Źica
Se─Źa reka
1 : 3
Gorobilje
Gorobilje
02.04.2023 15:00
Se─Źica
1 : 3
Gorobilje
Bakionica
Bakionica
0 : 4
Rampa
Po┼żega
02.04.2023 15:00
Bakionica
0 : 4
Rampa
─îajetina
─îajetina
6 : 0
Sloga
Sjenica
02.04.2023 15:00
─îajetina
6 : 0
Sloga
Polet
Rasna
3 : 1
Omladinac
Zdrav─Źi─çi
02.04.2023 15:00
Polet
3 : 1
Omladinac
Mladost
Preljina
3 : 1
Prijevor
Prijevor
02.04.2023 15:30
Mladost
3 : 1
Prijevor
Velere─Ź 94
Velere─Ź
0 : 2
Rudar
Bresnica
02.04.2023 15:30
Velere─Ź 94
0 : 2
Rudar
Donja Vrbava
Donja Vrbava
5 : 0
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
02.04.2023 15:30
Donja Vrbava
5 : 0
Jedinstvo
Ozrem PMH
Ozrem
0 : 3
Zadrugar
Donja Trep─Źa
02.04.2023 15:30
Ozrem PMH
0 : 3
Zadrugar
─îa─Źak 94
─îa─Źak
5 : 1
Draga─Źevo
Gu─Źa
02.04.2023 15:30
─îa─Źak 94
5 : 1
Draga─Źevo
Gorušica
Vi─Źa
1 : 4
Morava
Katrga
02.04.2023 15:30
Gorušica
1 : 4
Morava
FSU Ju┼żna pruga
Stubla
0 : 3
OFK AS
Bujanovac
02.04.2023
FSU Ju┼żna pruga
0 : 3
OFK AS
Vihor
┼Żbevac
3 : 1
Radni─Źki 2021
Vranje
02.04.2023
Vihor
3 : 1
Radni─Źki 2021
SU Dinamo Jug
Vranje
4 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
02.04.2023
SU Dinamo Jug
4 : 1
Mladost (S)
Torpedo 1973
Vranje
3 : 2
─îelik
Belo polje
02.04.2023
Torpedo 1973
3 : 2
─îelik
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 1
Levosoje
Levosoje
02.04.2023
BSK Bujanovac
2 : 1
Levosoje
Pavlovac
Pavlovac
2 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
02.04.2023
Pavlovac
2 : 0
Mladost (B)
Mineralac
Vranjska Banja
3 : 0
Dinamo (V)
Vranje
02.04.2023
Mineralac
3 : 0
Dinamo (V)
Kosovac
Prokuplje
2 : 2
Jug Bogdan
─Éakus
02.04.2023 16:00
Kosovac
2 : 2
Jug Bogdan
Kriva Reka
Novo Brdo
1 : 0
Mineralac
Klokot
02.04.2023 14:00
Kriva Reka
1 : 0
Mineralac
Ropotovo
Ropotovo
2 : 3
Rudar
Kosovska Kamenica
02.04.2023 16:00
Ropotovo
2 : 3
Rudar
Sloga
Ranilug
2 : 1
Oskar
Pasjane
02.04.2023 15:00
Sloga
2 : 1
Oskar
Polet (S)
Sivac
3 : 0
BSK
Ba─Źki Brestovac
02.04.2023 16:00
Polet (S)
3 : 0
BSK
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
Mladost
Kru┼í─Źi─ç
02.04.2023 16:00
Terekveš
3 : 0
Mladost
Zadrugar
Srpski Mileti─ç
2 : 1
OFK Od┼żaci
Od┼żaci
02.04.2023 16:00
Zadrugar
2 : 1
OFK Od┼żaci
Dinamo 1923
Ba─Źki Breg
1 : 1
Omladinac (D)
Deronje
02.04.2023 16:00
Dinamo 1923
1 : 1
Omladinac (D)
Radni─Źki (S)
Sombor
1 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
02.04.2023 16:00
Radni─Źki (S)
1 : 1
Omladinac (B)
Kula
Kula
4 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
02.04.2023 16:00
Kula
4 : 0
Aleksa Šantić
Polet (R)
Rastina
7 : 0
Tele─Źka
Tele─Źka
02.04.2023 16:00
Polet (R)
7 : 0
Tele─Źka
Vinogradar
Riljac
5 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
02.04.2023 16:30
Vinogradar
5 : 2
Kamenorezac 76
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 1
Mladost 1977
Garevina
02.04.2023 16:30
Mladost (DK)
2 : 1
Mladost 1977
Garevina
Garevina
1 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
02.04.2023 16:30
Garevina
1 : 2
Donji Kopaonik
Omladinac
Ugljarevo
3 : 1
Jezero 2017
Zlatari
02.04.2023 16:30
Omladinac
3 : 1
Jezero 2017
Velika Drenova
Velika Drenova
4 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
02.04.2023 16:00
Velika Drenova
4 : 0
Ribnik
OFK Kopaonik 1931
Brus
3 : 0
Borac
Gornji Katun
02.04.2023 16:30
OFK Kopaonik 1931
3 : 0
Borac
Proleter
Mramorak
2 : 3
Radni─Źki
Baranda
02.04.2023 16:00
Proleter
2 : 3
Radni─Źki
Mundial
Pan─Źevo
1 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
02.04.2023 16:00
Mundial
1 : 1
BSK Bavanište
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 2
Mladost
Vojlovica
02.04.2023 16:00
Omladinac (D)
3 : 2
Mladost
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 3
Jugoslavija
Jabuka
02.04.2023 16:00
Stari Tamiš
2 : 3
Jugoslavija
Budu─çnost
Banatski Brestovac
6 : 2
Omladinac (O)
Opovo
02.04.2023 16:00
Budu─çnost
6 : 2
Omladinac (O)
Šarbane
Šarbane
2 : 0
Jedinstvo (M)
Milorci
02.04.2023 15:30
Šarbane
2 : 0
Jedinstvo (M)
Ratkovac
Ratkovac
2 : 2
Joševa
Joševa
02.04.2023 15:30
Ratkovac
2 : 2
Joševa
Polet (T)
Takovo
1 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
02.04.2023 15:30
Polet (T)
1 : 3
OFK Paljuvi
Tulari
Tulari
2 : 4
Sovljak
Sovljak
02.04.2023 15:30
Tulari
2 : 4
Sovljak
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
5 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
02.04.2023 15:30
Pepeljevac
5 : 0
Polet (DL)
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 0
Omladinac (K)
Kalinovac
02.04.2023 15:30
Tvrdojevac
3 : 0
Omladinac (K)
Pambukovica
Pambukovica
1 : 0
Crvena Jabuka
Ub
02.04.2023 15:30
Pambukovica
1 : 0
Crvena Jabuka
Potisje
Kni─çanin
1 : 3
Naftagas
Boka
02.04.2023 16:00
Potisje
1 : 3
Naftagas
Bile─çanin
Se─Źanj
2 : 1
OFK Klek
Klek
02.04.2023 16:00
Bile─çanin
2 : 1
OFK Klek
Borac
Zrenjanin
14 : 0
Partizan
Tomaševac
02.04.2023 16:00
Borac
14 : 0
Partizan
Mladost (BB)
Belo Blato
1 : 0
Mladost (L)
Luki─çevo
02.04.2023 16:00
Mladost (BB)
1 : 0
Mladost (L)
Lehel
Mu┼żlja
2 : 3
OFK Gradnulica
Zrenjanin
02.04.2023 16:00
Lehel
2 : 3
OFK Gradnulica
Zadrugar
Lazarevo
4 : 1
Tamiš
Farka┼żdin
02.04.2023 16:00
Zadrugar
4 : 1
Tamiš
ZSK
Valjevo
0 : 1
Tešnjar
Valjevo
02.04.2023 11:00
ZSK
0 : 1
Tešnjar
Polet
Popu─Źke
7 : 3
Popadi─ç
Popadi─ç
02.04.2023 11:00
Polet
7 : 3
Popadi─ç
Napredak
Jaj─Źi─ç
2 : 3
Kotešica
Kotešica
02.04.2023 11:00
Napredak
2 : 3
Kotešica
Jadar 2013
Valjevo
1 : 1
Rakac Stave
Stave
02.04.2023 11:00
Jadar 2013
1 : 1
Rakac Stave
Milenko Pavlovi─ç
Gornje Crniljevo
3 : 0
Kolubara 2
Valjevo
02.04.2023 11:00
Milenko Pavlovi─ç
3 : 0
Kolubara 2
Stari drugari
Ljig
5 : 0
Ribnikar
Pecka
02.04.2023 15:30
Stari drugari
5 : 0
Ribnikar
Banat (I)
Iland┼ża
1 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
02.04.2023 16:00
Banat (I)
1 : 3
Borac (VS)
Banatul
Lokve
4 : 0
Sloga
Margita
02.04.2023 16:00
Banatul
4 : 0
Sloga
Partizan
Kajtasovo
1 : 3
Omladinac
Zagajica
02.04.2023 16:00
Partizan
1 : 3
Omladinac
Vinogradar
Gudurica
3 : 4
Karaš (K)
Kuštilj
02.04.2023 16:00
Vinogradar
3 : 4
Karaš (K)
Vladimirovac
Vladimirovac
4 : 3
Dunav
Banatska Palanka
02.04.2023 16:00
Vladimirovac
4 : 3
Dunav
Ševac
Kusi─ç
3 : 2
Ratar
Kru┼í─Źica
02.04.2023 16:00
Ševac
3 : 2
Ratar
Polet
Izbište
1 : 1
Banat (D)
Dupljaja
02.04.2023 16:00
Polet
1 : 1
Banat (D)
Car Uroš
Jazak
2 : 5
Ljukovo
Ljukovo
02.04.2023 16:00
Car Uroš
2 : 5
Ljukovo
Krušedol
Krušedol
6 : 1
Sremac
Dobrinci
02.04.2023 16:00
Krušedol
6 : 1
Sremac
Grani─Źar
Obre┼ż
2 : 2
Polet (NK)
Novi Karlovci
02.04.2023 16:00
Grani─Źar
2 : 2
Polet (NK)
Polet (N)
Nikinci
1 : 0
Kameni
Ašanja
02.04.2023 16:00
Polet (N)
1 : 0
Kameni
Napredak
┼Żarkovac
1 : 2
Rudar
Vrdnik
02.04.2023 16:00
Napredak
1 : 2
Rudar
─îSK ─îortanovci
─îortanovci
3 : 3
Hajduk 1932
Šimanovci
02.04.2023 16:00
─îSK ─îortanovci
3 : 3
Hajduk 1932
Mladost
Bu─Ĺanovci
1 : 2
Fruškogorac
Kr─Źedin
02.04.2023 16:00
Mladost
1 : 2
Fruškogorac
Susek
Susek
6 : 0
Titel
Titel
02.04.2023 17:00
Susek
6 : 0
Titel
Borac (R)
Rakovac
0 : 0
Vinogradar
Ledinci
02.04.2023 17:00
Borac (R)
0 : 0
Vinogradar
Hajduk (G)
Gardinovci
3 : 2
─îenej
─îenej
02.04.2023 17:00
Hajduk (G)
3 : 2
─îenej
Slanobarac
Budisava
3 : 1
Sloga
Lok
02.04.2023 17:00
Slanobarac
3 : 1
Sloga
Mileti─ç
Mošorin
1 : 4
Hajduk (─î)
─îurug
02.04.2023 17:00
Mileti─ç
1 : 4
Hajduk (─î)
Obili─ç
Vilovo
0 : 2
Sofeks
Futog
02.04.2023 17:00
Obili─ç
0 : 2
Sofeks
Rudar 2016
Aleksina─Źki Rudnik
7 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
02.04.2023 11:00
Rudar 2016
7 : 0
Vukašinovac
Jedinstvo
Bobovište
1 : 5
Polet
Vitoševac
02.04.2023 11:00
Jedinstvo
1 : 5
Polet
Rutevac
Rutevac
1 : 4
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
02.04.2023 16:00
Rutevac
1 : 4
Crvena zvezda
Kraljevo
Selo Kraljevo
3 : 2
Jastrebac 2022
Donje Suhotno
02.04.2023 11:00
Kraljevo
3 : 2
Jastrebac 2022
Beljanica
Strmosten
0 : 3
Rudar
Plazane
02.04.2023 16:30
Beljanica
0 : 3
Rudar
Resavski Despoti
Vitance
0 : 2
Omladinac
Šaludovac
02.04.2023 16:30
Resavski Despoti
0 : 2
Omladinac
Sin─Ĺeli─ç
Vojnik
3 : 0
Kolonija
Jagodina
02.04.2023 16:30
Sin─Ĺeli─ç
3 : 0
Kolonija
Istok 63
Plana
2 : 0
OFK Batinac
Batinac
02.04.2023 16:30
Istok 63
2 : 0
OFK Batinac
Radni─Źki
Tekija
4 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
02.04.2023 16:30
Radni─Źki
4 : 1
Pomoravlje
Morava (R)
Ribare
4 : 0
Šumadinac
Dragovo
02.04.2023 16:30
Morava (R)
4 : 0
Šumadinac
Sin─Ĺeli─ç
Grabovac
2 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
02.04.2023 16:30
Sin─Ĺeli─ç
2 : 1
Jedinstvo
Vinora─Źa
Vinora─Źa
2 : 2
Partizan
Glogovac
02.04.2023 16:30
Vinora─Źa
2 : 2
Partizan
Vinogradar
Crkvenac
5 : 0
Mladost (K)
Kon─Źarevo
02.04.2023 16:30
Vinogradar
5 : 0
Mladost (K)
Omladinac
Drak─Źi─çi
3 : 2
Lazac
Lazac
02.04.2023 16:00
Omladinac
3 : 2
Lazac
Magnohrom
Kraljevo
0 : 3
Gru┼ża
Vitanovac
02.04.2023 16:00
Magnohrom
0 : 3
Gru┼ża
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
7 : 2
Mineral 2015
Rudno
02.04.2023 16:00
Jedinstvo (D)
7 : 2
Mineral 2015
Apolon 2018
Kova─Źi
4 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
02.04.2023 16:00
Apolon 2018
4 : 1
Kraljevo Hajduk
Mataruge
Mataruge
1 : 3
Jedinstvo (G)
Goda─Źica
02.04.2023 16:00
Mataruge
1 : 3
Jedinstvo (G)
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 2
Popovi─çi Vrnjci
Vrnjci
02.04.2023 16:00
Jovo Kursula
0 : 2
Popovi─çi Vrnjci
LSK
La─çarak
3 : 1
Obili─ç 1993
Kukujevci
02.04.2023 15:30
LSK
3 : 1
Obili─ç 1993
Grani─Źar
Adaševci
1 : 0
Srem
Sremska Ra─Źa
02.04.2023 15:30
Grani─Źar
1 : 0
Srem
Jedinstvo
Ruma
2 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
02.04.2023 15:30
Jedinstvo
2 : 2
Borac (VR)
Erdevik 2017
Erdevik
3 : 3
Fruška Gora
Ruma
02.04.2023 15:30
Erdevik 2017
3 : 3
Fruška Gora
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
OFK Biki─ç
Biki─ç Do
02.04.2023 15:30
OFK Zeka Buljubaša
0 : 0
OFK Biki─ç
BSK
Bešenovo
0 : 2
Zmaj
No─çaj
02.04.2023 15:30
BSK
0 : 2
Zmaj
Jedinstvo (S)
Smoljinac
4 : 1
Trgova─Źki
Petrovac na Mlavi
02.04.2023 15:30
Jedinstvo (S)
4 : 1
Trgova─Źki
Zadrugar 1947
Tabanovac
0 : 1
Integral
Batuša
02.04.2023 15:30
Zadrugar 1947
0 : 1
Integral
Mladost (K)
Krupaja
4 : 3
Borac (V)
Vukovac
02.04.2023 15:30
Mladost (K)
4 : 3
Borac (V)
BSK 1924
Bo┼żevac
3 : 3
Zabr─Ĺe 1936
Zabr─Ĺe
02.04.2023 15:30
BSK 1924
3 : 3
Zabr─Ĺe 1936
Rade Milošević
Dubo─Źka
1 : 0
Jasenovac
Krepoljin
02.04.2023 15:30
Rade Milošević
1 : 0
Jasenovac
Pobeda 1953
Osanica
3 : 1
Bata Buli─ç
Bistrica
02.04.2023 15:30
Pobeda 1953
3 : 1
Bata Buli─ç
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
02.04.2023 15:30
Mlava (ML)
3 : 0
Polet (SD)
Beli Orao
Bradarac
3 : 0
Napredak (P)
Poljana
02.04.2023 15:30
Beli Orao
3 : 0
Napredak (P)
Napredak 1934
Nabr─Ĺe
3 : 2
Napredak (B)
Bubušinac
02.04.2023 15:30
Napredak 1934
3 : 2
Napredak (B)
Vojvoda Milenko
Kli─Źevac
4 : 2
Polet (V)
Voluja
02.04.2023 15:30
Vojvoda Milenko
4 : 2
Polet (V)
Kumane
Kumane
2 : 1
Bari─Ź
Bari─Ź
02.04.2023 15:30
Kumane
2 : 1
Bari─Ź
Mladi Borac
Majilovac
2 : 1
Sloga (L)
Lu─Źica
02.04.2023 15:30
Mladi Borac
2 : 1
Sloga (L)
OFK Brani─Źevo
Brani─Źevo
2 : 0
Dizel
Bare
02.04.2023 15:30
OFK Brani─Źevo
2 : 0
Dizel
Mlava (B)
Bratinac
2 : 1
┼Żitkovica 2017
┼Żitkovica
02.04.2023 15:30
Mlava (B)
2 : 1
┼Żitkovica 2017
Slavija (P)
Pivnice
5 : 0
Slavija (B)
Bo─Ĺani
02.04.2023 16:30
Slavija (P)
5 : 0
Slavija (B)
Labudnja─Źa
Vajska
1 : 0
Borac
Vizi─ç
02.04.2023 16:30
Labudnja─Źa
1 : 0
Borac
OFK Stari Grad
Ba─Źka Palanka
10 : 1
Mladost
Mali Ba─Ź
02.04.2023 16:30
OFK Stari Grad
10 : 1
Mladost
Neštin
Neštin
3 : 1
Vojvodina
Tovariševo
02.04.2023 16:30
Neštin
3 : 1
Vojvodina
Ba─Źka
Despotovo
0 : 3
Kulpin
Kulpin
02.04.2023 16:30
Ba─Źka
0 : 3
Kulpin
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 0
Omladinac
Slep─Źevi─ç
02.04.2023 15:30
Sloboda
3 : 0
Omladinac
Budu─çnost (Z)
Zminjak
3 : 1
Budu─çnost (PD)
Pocerski Dobri─ç
02.04.2023 15:30
Budu─çnost (Z)
3 : 1
Budu─çnost (PD)
Duško
Klenje
2 : 1
Petlova─Źa
Petlova─Źa
02.04.2023 15:30
Duško
2 : 1
Petlova─Źa
Bair
Bogati─ç
3 : 0
Napredak
Ma─Źvanski Beloti─ç
02.04.2023 15:30
Bair
3 : 0
Napredak
Torpedo
Tabanovi─ç
4 : 3
Sloga
Bogosavac
02.04.2023 15:30
Torpedo
4 : 3
Sloga
Stojan Lazarac
Sovljak
4 : 2
Mladost (MM)
Ma─Źvanski Metkovi─ç
02.04.2023 15:30
Stojan Lazarac
4 : 2
Mladost (MM)
Radni─Źki
Pertate
2 : 0
Real
Donja Jajina
02.04.2023 16:00
Radni─Źki
2 : 0
Real
Progres
Ladovica
5 : 0
Gradac
Konopnica
02.04.2023 16:00
Progres
5 : 0
Gradac
OFK Brza
Brza
3 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
02.04.2023 16:00
OFK Brza
3 : 2
Bratstvo
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 3
Umac
Miroševce
02.04.2023 16:00
Sloboda
0 : 3
Umac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 1
Šumadija
Razgojna
02.04.2023 16:00
Veliko Trnjane
1 : 1
Šumadija
Moravac (G)
Guberevac
1 : 4
Bobište
Bobište
02.04.2023 16:00
Moravac (G)
1 : 4
Bobište
Sloga (K)
Krni─ç
4 : 0
Radni─Źki (K)
Koceljeva
02.04.2023 15:30
Sloga (K)
4 : 0
Radni─Źki (K)
Šipurske Livade
Šabac
2 : 0
Mrovska
Mrovska
02.04.2023 15:30
Šipurske Livade
2 : 0
Mrovska
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Draginje
3 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
02.04.2023 15:30
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
3 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Bobovik
Bobovik
0 : 1
Pri─Źinovi─ç
Pocerski Pri─Źinovi─ç
02.04.2023 15:30
Bobovik
0 : 1
Pri─Źinovi─ç
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 3
Dobrava ┼Żabar 2020
┼Żabar
02.04.2023 15:30
Vlašić
4 : 3
Dobrava ┼Żabar 2020
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 3
Jedinstvo
Zavlaka
02.04.2023 15:30
Cer
1 : 3
Jedinstvo
Jelav
Jelav
3 : 1
Studenac
Gornja Kovilja─Źa
02.04.2023 15:30
Jelav
3 : 1
Studenac
Mladost
Donja Borina
2 : 1
TE Gu─Źevo
Trbušnica
02.04.2023 15:30
Mladost
2 : 1
TE Gu─Źevo
Milan Orli─ç
Novo Selo
2 : 0
Sloga
Stra┼ża
02.04.2023 15:30
Milan Orli─ç
2 : 0
Sloga
Hajduk
Ribarica
0 : 2
Prva Iskra
Runjani
02.04.2023 15:30
Hajduk
0 : 2
Prva Iskra
7. Juli
Bela Crkva
5 : 3
Jadar 1961
Gornji Dobri─ç
02.04.2023 15:30
7. Juli
5 : 3
Jadar 1961
Kaonik
Kaonik
1 : 1
Modrica
Modrica
02.04.2023 11:00
Kaonik
1 : 1
Modrica
Gaglovo
Gaglovo
2 : 2
Konjuh
Konjuh
02.04.2023 11:00
Gaglovo
2 : 2
Konjuh
Bukovica
Bukovica
1 : 1
Pade┼ż
Pade┼ż
02.04.2023 11:00
Bukovica
1 : 1
Pade┼ż
┼Żabare
┼Żabare
2 : 2
BSK
Bela Voda
02.04.2023 11:00
┼Żabare
2 : 2
BSK
Naupare
Naupare
2 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
02.04.2023 11:00
Naupare
2 : 0
Mudrakovac
Makrešane
Makrešane
4 : 0
Kapid┼żija
Kapid┼żija
02.04.2023 16:00
Makrešane
4 : 0
Kapid┼żija
Polet
Šavrane
0 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
02.04.2023 16:00
Polet
0 : 0
Pepeljevac 1947
Rekreativo 011
Beograd
3 : 2
13. maj
Zemun
02.04.2023 15:30
Rekreativo 011
3 : 2
13. maj
Velika Moštanica
Velika Moštanica
4 : 3
Sin─Ĺeli─ç 2012
Ugrinovci
02.04.2023 16:00
Velika Moštanica
4 : 3
Sin─Ĺeli─ç 2012
Be┼żanija
Beograd
2 : 0
BUSK
Beograd
02.04.2023 16:00
Be┼żanija
2 : 0
BUSK
Dedinje
Beograd
0 : 2
Borac
Progar
02.04.2023 10:00
Dedinje
0 : 2
Borac
Srem
Jakovo
2 : 0
Šumadinac
Be─Źmen
02.04.2023 16:00
Srem
2 : 0
Šumadinac
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 1
Rakovica
Beograd
02.04.2023 16:00
PKB Kovilovo
0 : 1
Rakovica
Avala 1939
Beli Potok
2 : 1
OFK Lug 2020
Lug
02.04.2023 16:00
Avala 1939
2 : 1
OFK Lug 2020
Kelti
Novi Beograd
2 : 0
Palilulac
Beograd
02.04.2023 18:00
Kelti
2 : 0
Palilulac
Sveti Stefan
Slanci
4 : 1
Mladi proleter
Beograd
02.04.2023 16:00
Sveti Stefan
4 : 1
Mladi proleter
Budu─çnost 1948
Ratari
6 : 0
Glavaš
Glibovac
02.04.2023 15:30
Budu─çnost 1948
6 : 0
Glavaš
Beli Orlovi
Pridvorice
2 : 1
Novi Mladi borac
Vodice
02.04.2023 15:30
Beli Orlovi
2 : 1
Novi Mladi borac
Bukovac
Mramorac
4 : 1
Udarnik
Bani─Źina
02.04.2023 15:30
Bukovac
4 : 1
Udarnik
Ba─Źinac
Ba─Źinac
4 : 2
Proleter
Mala Plana
02.04.2023 15:30
Ba─Źinac
4 : 2
Proleter
Azbest 1927
Stragari
2 : 3
Jadran
Kragujevac
02.04.2023 15:00
Azbest 1927
2 : 3
Jadran
Kragujevac
Kragujevac
0 : 1
OFK ┼Że┼żelj
Donja Sabanta
02.04.2023 11:00
Kragujevac
0 : 1
OFK ┼Że┼żelj
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 1
Borac (D)
Drenovac
02.04.2023 15:00
Mladost (P)
2 : 1
Borac (D)
Šumadinac KG
Kragujevac
2 : 4
─ćava
Veliko polje
02.04.2023 15:00
Šumadinac KG
2 : 4
─ćava
Jasenovik 2018
Jasenovik
2 : 1
Standard 2021
─îamurlija
02.04.2023 16:00
Jasenovik 2018
2 : 1
Standard 2021
Mezgraja
Mezgraja
1 : 3
OFK Morava 2022
Mramor
02.04.2023 16:00
Mezgraja
1 : 3
OFK Morava 2022
Spartak
Si─çevo
1 : 1
Sloga 1948
Mal─Źa
02.04.2023 16:00
Spartak
1 : 1
Sloga 1948
Moravac 1948
Gornje Me─Ĺurovo
1 : 5
Real Niš
Niš
02.04.2023 16:00
Moravac 1948
1 : 5
Real Niš
Vrtište
Vrtište
2 : 0
Supovac
Supovac
02.04.2023 16:00
Vrtište
2 : 0
Supovac
Terekveš
Hetin
3 : 2
1. Oktobar
Srpski Itebej
02.04.2023 16:00
Terekveš
3 : 2
1. Oktobar
Proleter
Me─Ĺa
2 : 4
Jedinstvo
Novi Be─Źej
02.04.2023 16:00
Proleter
2 : 4
Jedinstvo
Borac
Aleksandrovo
2 : 2
SU Podgrme─Ź
┼Żiti┼íte
02.04.2023 16:00
Borac
2 : 2
SU Podgrme─Ź
Roham
Nova Crnja
2 : 0
Napredak
Banatska Topola
02.04.2023 16:00
Roham
2 : 0
Napredak
Vojvodina
Bašaid
0 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
02.04.2023 16:00
Vojvodina
0 : 0
Omladinac
Grani─Źar
─Éala
1 : 4
Tisa
Padej
02.04.2023 16:00
Grani─Źar
1 : 4
Tisa
Hajduk
Podlokanj
2 : 0
Slavija
Banatsko Aran─Ĺelovo
02.04.2023 16:00
Hajduk
2 : 0
Slavija
Šampion
Orom
2 : 0
Trome─Ĺa
Majdan
02.04.2023 16:00
Šampion
2 : 0
Trome─Ĺa
Jadran
Sanad
2 : 1
Ba─Źka
Mol
02.04.2023 16:00
Jadran
2 : 1
Ba─Źka
Partizan
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Sloga
Zabojnica
02.04.2023 15:30
Partizan
1 : 1
Sloga
Mladost (R)
Rašković
3 : 1
Bare
Bare
02.04.2023 15:30
Mladost (R)
3 : 1
Bare
Kruševica 1980
Kne┼żevac
0 : 0
Borac
Pajsijevi─çi
02.04.2023 15:30
Kruševica 1980
0 : 0
Borac
Mladi radnik
Dragušica
2 : 1
Omladinac
Donja Ra─Źa
02.04.2023 15:30
Mladi radnik
2 : 1
Omladinac
Kara─Ĺor─Ĺe
Vu─Źi─ç
2 : 2
Mladost (P)
Pretoke
02.04.2023 15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
2 : 2
Mladost (P)
Kalipolje
┼Żabare
1 : 4
Kopljari
Kopljari
02.04.2023 11:00
Kalipolje
1 : 4
Kopljari
Partizan 1945
Darosava
2 : 0
Jasenica
Bo┼żurnja
02.04.2023 15:30
Partizan 1945
2 : 0
Jasenica
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
3 : 3
Tule┼ż
Tule┼ż
02.04.2023 15:30
Gornja Trnava 1938
3 : 3
Tule┼ż
Ven─Źani
Ven─Źani
4 : 0
Borac
Kloka
02.04.2023 15:30
Ven─Źani
4 : 0
Borac
Mladost
Jelenac
2 : 0
Gorski Car
Garaši
02.04.2023 15:30
Mladost
2 : 0
Gorski Car
B 2000
Aran─Ĺelovac
3 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
02.04.2023 11:00
B 2000
3 : 1
Trešnjevica
Borac
Barje ─îiflik
0 : 6
Gnjilan
Gnjilan
02.04.2023 16:00
Borac
0 : 6
Gnjilan
Ponor SU
Ponor
0 : 0
Napredak
Izvor
02.04.2023 16:00
Ponor SU
0 : 0
Napredak
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 4
Lokomotiva
Belo Polje
02.04.2023 16:00
Veliki Suvodol
1 : 4
Lokomotiva
SU Gradište
Gradište
0 : 2
Jugovi─çi 1976
Jug Bogdanovac
02.04.2023 13:00
SU Gradište
0 : 2
Jugovi─çi 1976
Lepaja 2018
Lepaja
4 : 6
SU Balajnac
Balajnac
02.04.2023 10:00
Lepaja 2018
4 : 6
SU Balajnac
Arbanasce
Arbanasce
4 : 0
Jastrebac
Krajkovac
02.04.2023 14:00
Arbanasce
4 : 0
Jastrebac
Stojnik
Stojnik
0 : 3
Mladost (G)
Guberevac
02.04.2023 16:00
Stojnik
0 : 3
Mladost (G)
OFK Slatina
Slatina
0 : 3
Mali Po┼żarevac
Mali Po┼żarevac
02.04.2023 16:00
OFK Slatina
0 : 3
Mali Po┼żarevac
Vojvoda
Du─Źina
0 : 4
Mladost (MI)
Mala Ivan─Źa
02.04.2023 16:00
Vojvoda
0 : 4
Mladost (MI)
Nemeniku─çe
Nemeniku─çe
0 : 0
OFK Roga─Źa
Roga─Źa
02.04.2023 16:00
Nemeniku─çe
0 : 0
OFK Roga─Źa
Polet
Grabovac
4 : 1
Posavina
Stubline
02.04.2023 11:00
Polet
4 : 1
Posavina
Godomin
Smederevo
2 : 2
Vo┼żd 2020
Vodanj
02.04.2023 15:30
Godomin
2 : 2
Vo┼żd 2020
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
Ravni Gaj
Malo Orašje
02.04.2023 15:30
Osipaonica
3 : 1
Ravni Gaj
┼Żelezni─Źar 1930
Smederevo
1 : 3
Budu─çnost
Mala Krsna
02.04.2023 15:30
┼Żelezni─Źar 1930
1 : 3
Budu─çnost
Landol
Landol
3 : 2
Lunjevac
Lunjevac
02.04.2023 15:30
Landol
3 : 2
Lunjevac
Badljevica
Badljevica
1 : 4
Stari Hrast 2018
Kuli─Ź-┼áalinac
02.04.2023 15:30
Badljevica
1 : 4
Stari Hrast 2018
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
02.04.2023 16:00
Elektrovojvodina
2 : 2
Vinogradar
SFU Grani─Źar 024
Kelebija
0 : 2
Kelebijska šuma
Kelebija
02.04.2023 16:00
SFU Grani─Źar 024
0 : 2
Kelebijska šuma
Lokomotiva
Subotica
2 : 0
─îantavir
─îantavir
02.04.2023 16:00
Lokomotiva
2 : 0
─îantavir
Hajduk 1950
Ba─Źko Du┼íanovo
3 : 2
Solid
Subotica
02.04.2023 16:00
Hajduk 1950
3 : 2
Solid
Bikovo
Bikovo
2 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
02.04.2023 16:00
Bikovo
2 : 2
OFK Mala Bosna 2015
┼Żednik
Stari ┼Żednik
1 : 1
Pali─ç
Pali─ç
02.04.2023 16:00
┼Żednik
1 : 1
Pali─ç
Devi─çi
Devi─çi
0 : 0
Radni─Źki
Turica
02.04.2023 16:00
Devi─çi
0 : 0
Radni─Źki
Vo─çar
Kotra┼ża
4 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
02.04.2023 16:00
Vo─çar
4 : 1
Vrelo
Bratstvo
Dljin
1 : 1
Brezova
Brezova
02.04.2023 16:00
Bratstvo
1 : 1
Brezova
Gluma─Ź
Gluma─Ź
3 : 0
Pobeda
Mili─çevo Selo
02.04.2023
Gluma─Ź
3 : 0
Pobeda
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 6
Plavi Tok
Dra┼żinovi─çi
02.04.2023
Dobrinjac
1 : 6
Plavi Tok
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 5
Trešnjica
Tvrdi─çi
02.04.2023 12:30
Napredak
0 : 5