Kraljevica stigla do jedanaeste pobede na teškom gostovanju u Velikom Izvoru

FSU Kraljevica je upisala svoju jedanaestu uzastopnu pobedu na uvek neugodnom gostavanju u Velikom Izvoru. Tvrda utakmica bez mnogo šansi pripala je izabranicima trenera Jugoslava Prvulovića. U 17. minutu najbolji akter susreta, Stefan Radović, donosi vođstvo svojoj ekipi iz slobodnog udarca nakon kiksa golmana domaćih Mančića. Pred sam kraj prvog poluvremena Žikić je poslao loptu u prostor Radoviću koji biva spretniji i brži od kompletne odbrane Graničara za 0:2. U 51. minutu nadu domaćima vratio je Željko Nedeljković golom iz slobodnog udarca sa same ivice kaznenog prostora za, ispostaviće se kasnije, konačnih 1:2. U narednom kolu FSU Kraljevica gostuje ekipi Osnića dok Graničar ide na megdan sokobanjskom Trebiču.

GRANIČAR – FSU KRALJEVICA 1:2 (0:2)

VELIKI IZVOR: Teren kod OŠ ’’Vuk Karadžić’’. Gledalaca: 100. Glavni sudija: Aleksandar Matejić (Niš), pomoćnici: Miloš Martinović (Zaječar) i Lazar Simić (Zaječar). Strelci: Željko Nedeljković u 51. minutu (Graničar) i Stefan Radović u 17. i 45. minutu (FSU Kraljevica). Žuti kartoni: Saša Stanković, Đorđe Krstić (Graničar), Shaffer Kevin i Stefan Radović (FSU Kraljevica). Crveni kartoni: Nebojša Grozdanović (Graničar) i Marko Ćosić (FSU Kraljevica) u 94. minutu.

GRANIČAR: Mančić, Stanković (Stojanović), Mitov, Petrović (Petković), Novković, Ignjatović, Marinković, Merdović (Krstić), Mašić (Grozdanović), Nedeljković, Cvetković
FSU KRALJEVICA: Miladinović (Stanojković), Brkić, Jelenković, Ćosić, Dinić, Shaffer (Tasev), M. Gligorijević, Radović, M. Žikić, Aleksić, Denić (Čikarić)