XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
594 utakmica za dan Nedelja, 17 Mart 2024


Fudbal

17.03
13:30
Mladost (L)
Partizan
1
1
17.03.2024 13:30 1 : 1
17.03
20:00
Napredak
Radni─Źki (N)
1
0
17.03.2024 20:00 1 : 0
17.03
16:00
Crvena zvezda
Radni─Źki 1923
5
0
17.03.2024 16:00 5 : 0
17.03
18:00
┼Żelezni─Źar
Javor Matis
0
1
17.03.2024 18:00 0 : 1
17.03
14:00
Tekstilac
In─Ĺija Toyo Tires
2
1
17.03.2024 14:00 2 : 1
17.03
14:00
OFK Beograd
Kolubara
4
1
17.03.2024 14:00 4 : 1
17.03
14:00
RFK Novi Sad 1921
Smederevo 1924
0
1
17.03.2024 14:00 0 : 1
17.03
14:00
Radni─Źki (NB)
OFK Vršac
1
0
17.03.2024 14:00 1 : 0
17.03
14:00
Jedinstvo (Ub)
Ma─Źva
1
0
17.03.2024 14:00 1 : 0
17.03
14:00
Metalac
GFK Sloboda
2
1
17.03.2024 14:00 2 : 1
17.03
15:00
Budu─çnost (P)
Jedinstvo (P)
1
1
17.03.2024 15:00 1 : 1
17.03
11:00
SFS Borac
Timo─Źanin
3
1
17.03.2024 11:00 3 : 1
17.03
15:00
Borac (Š)
Naftagas
1
2
17.03.2024 15:00 1 : 2
17.03
11:00
Omladinac
Dinamo 1945
3
1
17.03.2024 11:00 3 : 1
17.03
11:00
┼Żelezni─Źar (I)
Kabel
5
0
17.03.2024 11:00 5 : 0
17.03
15:00
Jedinstvo
BASK TEK
0
3
17.03.2024 15:00 0 : 3
17.03
15:00
Zvezdara
Sin─Ĺeli─ç
1
1
17.03.2024 15:00 1 : 1
17.03
14:30
Vrelo Sport
Polet (Lj)
0
1
17.03.2024 14:30 0 : 1
17.03
15:00
Dunav
Jadran
2
0
17.03.2024 15:00 2 : 0
17.03
15:00
Hercegovac
Ravangrad 2018
3
0
17.03.2024 15:00 3 : 0
17.03
15:00
Obili─ç
OFK Mladost APA
3
0
17.03.2024 15:00 3 : 0
17.03
15:00
Radni─Źki 1905
Mladost (BP)
1
0
17.03.2024 15:00 1 : 0
17.03
15:00
Hajduk
Vojvodina (BG)
1
0
17.03.2024 15:00 1 : 0
17.03
15:00
Mladost (T)
Bajša
2
1
17.03.2024 15:00 2 : 1
17.03
15:00
Preporod
Ba─Źka 1901
0
1
17.03.2024 15:00 0 : 1
17.03
15:00
Borac
Radni─Źki (K)
1
2
17.03.2024 15:00 1 : 2
17.03
15:00
Crvena zvezda
Budu─çnost
2
5
17.03.2024 15:00 2 : 5
17.03
15:00
Rusanda
Mladost
2
2
17.03.2024 15:00 2 : 2
17.03
15:00
Vojvodina 1928
Polet
3
0
17.03.2024 15:00 3 : 0
17.03
15:00
Radan
SU Dinamo Jug
0
0
17.03.2024 15:00 0 : 0
17.03
15:00
Gracko
Pusta Reka
5
1
17.03.2024 15:00 5 : 1
17.03
15:00
Mineralac
Jastrebac
4
1
17.03.2024 15:00 4 : 1
17.03
15:00
Jablanica
Gra─Źanica
5
1
17.03.2024 15:00 5 : 1
17.03
15:00
Naša krila 1936
Orljane
5
1
17.03.2024 15:00 5 : 1
17.03
15:00
Jedinstvo
Palilulac
3
1
17.03.2024 15:00 3 : 1
17.03
15:00
Morava
Bukovik
9
1
17.03.2024 15:00 9 : 1
17.03
15:00
Pukovac
Car Konstantin
2
1
17.03.2024 15:00 2 : 1
17.03
15:00
OFK Niš
Mladost (B)
1
0
17.03.2024 15:00 1 : 0
17.03
15:00
Mladost (M)
OFK Brzi Brod
0
2
17.03.2024 15:00 0 : 2
17.03
15:00
Zemljoradnik
Radni─Źki 2020
5
1
17.03.2024 15:00 5 : 1
17.03
15:00
Brodoremont
Trebi─Ź
2
0
17.03.2024 15:00 2 : 0
17.03
15:00
Branik
Bor 1919
1
0
17.03.2024 15:00 1 : 0
17.03
15:00
Kušiljevo
Temni─ç 1924
3
4
17.03.2024 15:00 3 : 4
17.03
15:00
Mladost
Trstenik PPT
2
0
17.03.2024 15:00 2 : 0
17.03
15:00
Orlovi
Blagotin
7
2
17.03.2024 15:00 7 : 2
17.03
15:00
OFK Lugomir
Rembas
1
1
17.03.2024 15:00 1 : 1
17.03
15:00
Šušnjar 1977
OFK ┼Żarkovo
4
0
17.03.2024 15:00 4 : 0
17.03
15:00
Kalu─Ĺerica 1969
Komgrap
1
1
17.03.2024 15:00 1 : 1
17.03
15:00
Bole─Ź
Hajduk
2
0
17.03.2024 15:00 2 : 0
17.03
14:30
Budu─çnost
Trep─Źa
0
1
17.03.2024 14:30 0 : 1
17.03
14:30
Napredak
Mokra Gora
0
3
17.03.2024 14:30 0 : 3
17.03
14:30
Polet
Go─Ź
1
0
17.03.2024 14:30 1 : 0
17.03
15:00
Zastava 1973
Gru┼ża
2
2
17.03.2024 15:00 2 : 2
17.03
14:30
Savinac 1933
Zlatar
4
1
17.03.2024 14:30 4 : 1
17.03
14:30
Sloboda (─î)
Ov─Źar
1
0
17.03.2024 14:30 1 : 0
17.03
14:30
Budu─çnost (A)
Polet (T)
1
3
17.03.2024 14:30 1 : 3
17.03
14:30
Jedinstvo (K)
Jedinstvo Putevi
1
1
17.03.2024 14:30 1 : 1
17.03
14:30
Lipolist
Ma─Źva 1929
2
1
17.03.2024 14:30 2 : 1
17.03
14:30
Hajduk Stanko
Radni─Źki (V)
2
2
17.03.2024 14:30 2 : 2
17.03
14:30
OFK Ose─Źina
┼Żelezni─Źar
3
0
17.03.2024 14:30 3 : 0
17.03
14:30
Drina
Ra─Ĺevac
1
1
17.03.2024 14:30 1 : 1
17.03
14:30
RSK
Obili─ç
3
4
17.03.2024 14:30
RSK
3 : 4
17.03
11:00
Milo─Źajac
Rudar
2
1
17.03.2024 11:00 2 : 1
17.03
15:00
Radnik
Ibar
0
1
17.03.2024 15:00 0 : 1
17.03
15:00
Omladinac (NS)
Borac (V)
2
1
17.03.2024 15:00 2 : 1
17.03
15:00
Zvezda
OFK Progorelica
1
8
17.03.2024 15:00 1 : 8
17.03
15:00
Lipar
Soko
3
2
17.03.2024 15:00 3 : 2
17.03
15:00
Kulpin
Crvenka
5
1
17.03.2024 15:00 5 : 1
17.03
15:00
Budu─çnost (G)
Budu─çnost (M)
2
0
17.03.2024 15:00 2 : 0
17.03
15:00
Polet
Rusin
3
5
17.03.2024 15:00 3 : 5
17.03
15:00
Budu─çnost (P)
Borac 46
5
0
17.03.2024 15:00 5 : 0
17.03
15:00
Kula
─îSK Pivara
3
0
17.03.2024 15:00 3 : 0
17.03
14:30
Kutlovo
Sloboda
3
3
17.03.2024 14:30 3 : 3
17.03
14:30
Jedinstvo
Pobeda 1926
1
1
17.03.2024 14:30 1 : 1
17.03
14:30
Divostin
Maršić
3
1
17.03.2024 14:30 3 : 1
17.03
14:30
Kori─çani
Šumadija 1934
0
3
17.03.2024 14:30 0 : 3
17.03
14:30
Budu─çnost
Kolonija
4
1
17.03.2024 14:30 4 : 1
17.03
15:30
Hajduk
Ba─Źka (B)
2
0
17.03.2024 15:30 2 : 0
17.03
15:30
Ba─Źka 1923
OFK Futog
3
2
17.03.2024 15:30 3 : 2
17.03
15:30
Jugovi─ç
Petrovaradin
3
0
17.03.2024 15:30 3 : 0
17.03
15:00
Budu─çnost (BB)
Radni─Źki (B)
2
1
17.03.2024 15:00 2 : 1
17.03
15:00
Vulturul
Spartak 1911
2
2
17.03.2024 15:00 2 : 2
17.03
15:00
Jedinstvo Stevi─ç
Ševac
1
1
17.03.2024 15:00 1 : 1
17.03
15:00
Hajdu─Źica
Crvena zvezda
1
4
17.03.2024 15:00 1 : 4
17.03
15:00
Dolovo
Sloga (BNS)
6
1
17.03.2024 15:00 6 : 1
17.03
15:00
Dolina
Unirea
3
1
17.03.2024 15:00 3 : 1
17.03
15:00
Potporanj
Glogonj
3
0
17.03.2024 15:00 3 : 0
17.03
15:30
OFK Staji─çevo
Polet
0
4
17.03.2024 15:30 0 : 4
17.03
15:30
Napredak (─î)
Jedinstvo
8
2
17.03.2024 15:30 8 : 2
17.03
15:30
Banat (─î)
Bile─çanin
0
1
17.03.2024 15:30 0 : 1
17.03
15:30
Napredak (BT)
┼ŻFK Banat
0
1
17.03.2024 15:30 0 : 1
17.03
15:30
Vojvodina
Crvena zvezda
2
0
17.03.2024 15:30 2 : 0
17.03
15:30
2. Oktobar
Delija
1
1
17.03.2024 15:30 1 : 1
17.03
15:30
Mladost
MSK
1
2
17.03.2024 15:30 1 : 2
MSK
17.03
14:30
─îoka
Tomislavci
0
1
17.03.2024 14:30 0 : 1
17.03
14:30
Sutjeska
Budu─çnost
2
0
17.03.2024 14:30 2 : 0
17.03
14:30
Udarnik Višnjevac
Iskra
0
0
17.03.2024 14:30 0 : 0
17.03
15:00
Radni─Źki (I)
Grani─Źar (K)
1
0
17.03.2024 15:00 1 : 0
17.03
15:00
Šumar
Sremac (V)
3
0
17.03.2024 15:00 3 : 0
17.03
15:00
Polet (NK)
Sremac (D)
0
0
17.03.2024 15:00 0 : 0
17.03
15:00
Napredak
Sloga (V)
2
0
17.03.2024 15:00 2 : 0
17.03
15:00
Srem
Podrinje
2
3
17.03.2024 15:00 2 : 3
17.03
15:00
Budu─çnost
LSK
1
0
17.03.2024 15:00 1 : 0
LSK
17.03
15:00
Fruškogorac
Hajduk (V)
0
2
17.03.2024 15:00 0 : 2
17.03
15:00
Parunovac
Rubin
0
0
17.03.2024 15:00 0 : 0
17.03
15:00
Bošnjane
Trudbenik
2
3
17.03.2024 15:00 2 : 3
17.03
15:00
13. April
OFK Kopaonik 1931
1
10
17.03.2024 15:00 1 : 10
17.03
15:00
Ma─Źkovac
Gradina
7
1
17.03.2024 15:00 7 : 1
17.03
15:00
Polet 57
Sloga (L)
2
2
17.03.2024 15:00 2 : 2
17.03
13:00
─îitluk
Dedina
3
2
17.03.2024 13:00 3 : 2
17.03
17:00
Borac
Sloga (D)
1
0
17.03.2024 17:00 1 : 0
17.03
15:00
Sloga (─ć)
Gornji Stepoš
8
2
17.03.2024 15:00 8 : 2
17.03
15:00
┼ŻSK
Mladi rudar
3
0
17.03.2024 15:00 3 : 0
17.03
15:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Saranovo 1936
1
0
17.03.2024 15:00 1 : 0
17.03
15:00
Šumadinac (S)
Prvi srpski ustanak
1
2
17.03.2024 15:00 1 : 2
17.03
10:00
Šumadija
Marjan
5
3
17.03.2024 10:00 5 : 3
17.03
15:00
Plaskovac
Banja
3
0
17.03.2024 15:00 3 : 0
17.03
15:00
Kopljari
Lokomotiva
1
2
17.03.2024 15:00 1 : 2
17.03
15:00
BSK
Omladinac
3
0
17.03.2024 15:00
BSK
3 : 0
17.03
15:00
Polet
SFU Rudar 1934
0
3
17.03.2024 15:00 0 : 3
17.03
15:00
Urovica
Klju─Ź
5
0
17.03.2024 15:00 5 : 0
17.03
11:00
Mala Vrbica
Šarbanovac
3
3
17.03.2024 11:00 3 : 3
17.03
15:00
Nemetali
Miloševo
2
3
17.03.2024 15:00 2 : 3
17.03
15:00
Rudar (P)
Kolare
5
4
17.03.2024 15:00 5 : 4
17.03
15:00
Sin─Ĺeli─ç
Donja Mutnica
5
0
17.03.2024 15:00 5 : 0
17.03
15:00
Napredak
Moravac 2015
2
1
17.03.2024 15:00 2 : 1
17.03
15:00
Budu─çnost (─É)
Morava
0
4
17.03.2024 15:00 0 : 4
17.03
15:00
GFK Tabane
Jedinstvo
4
0
17.03.2024 15:00 4 : 0
17.03
15:00
Mladost
Partizan
0
1
17.03.2024 15:00 0 : 1
17.03
15:00
Dragocvet
Kolonija
1
2
17.03.2024 15:00 1 : 2
17.03
15:00
Budu─çnost (M)
Vinogradar
1
0
17.03.2024 15:00 1 : 0
17.03
14:30
Napredak
─îu─Źuge
4
3
17.03.2024 14:30 4 : 3
17.03
14:30
Toplica
OFK Jabu─Źje
1
3
17.03.2024 14:30 1 : 3
17.03
14:30
Trli─ç
Zadrugar
1
1
17.03.2024 14:30 1 : 1
17.03
11:00
Proleter
┼Żabari
1
1
17.03.2024 11:00 1 : 1
17.03
14:30
ZSK
Radnik
1
0
17.03.2024 14:30
ZSK
1 : 0
17.03
14:30
Podunavac
Osipaonica
0
3
17.03.2024 14:30 0 : 3
17.03
14:30
Sloga (L)
┼Żelezni─Źar Kusadak
3
2
17.03.2024 14:30 3 : 2
17.03
14:30
Omladinac
Crvena zvezda
1
4
17.03.2024 14:30 1 : 4
17.03
14:30
Mladi radnik 1940
Mladost
2
0
17.03.2024 14:30 2 : 0
17.03
14:30
Udarnik
Jasenica 2017
1
3
17.03.2024 14:30 1 : 3
17.03
14:30
SASK
Lunjevac
3
1
17.03.2024 14:30 3 : 1
17.03
14:30
Pobeda
Radnik
6
1
17.03.2024 14:30 6 : 1
17.03
14:30
Sloga (M)
Borac 1932
5
1
17.03.2024 14:30 5 : 1
17.03
14:30
Rudar
Slatina
2
0
17.03.2024 14:30 2 : 0
17.03
14:30
Mladost
Kej
2
0
17.03.2024 14:30 2 : 0
Kej
17.03
14:30
Prijevor
Zadrugar
0
1
17.03.2024 14:30 0 : 1
17.03
14:30
Devi─çi
Jedinstvo (P)
1
4
17.03.2024 14:30 1 : 4
17.03
14:30
Jedinstvo (GG)
Prilike
1
1
17.03.2024 14:30 1 : 1
17.03
11:00
Trgova─Źki
Zvi┼żd
0
6
17.03.2024 11:00 0 : 6
17.03
14:30
Batovac
Jasenovac
1
2
17.03.2024 14:30 1 : 2
17.03
14:30
Krilaš
Napredak (S)
0
0
17.03.2024 14:30 0 : 0
17.03
14:30
Pomoravlje 1946
BSK 1931
8
2
17.03.2024 14:30 8 : 2
17.03
14:30
Sirakovo
Polet (SD)
0
2
17.03.2024 14:30 0 : 2
17.03
14:30
Integral
┼Żelezni─Źar
2
2
17.03.2024 14:30 2 : 2
17.03
14:30
Sloga 1945
Rudar Kostolac
1
0
17.03.2024 14:30 1 : 0
17.03
15:00
Siti Sport Klub
BUSK
2
1
17.03.2024 15:00 2 : 1
17.03
15:00
Heroj Polet
Borac
0
0
17.03.2024 15:00 0 : 0
17.03
15:00
Srem─Źica
Busije
0
2
17.03.2024 15:00 0 : 2
17.03
15:00
Posavac Tišma
PKB Kovilovo
1
1
17.03.2024 15:00 1 : 1
17.03
11:00
Lokomotiva
Dunav
0
0
17.03.2024 11:00 0 : 0
17.03
15:00
Torpedo
OFK Borac
0
0
17.03.2024 15:00 0 : 0
17.03
15:00
Strelac
Beljina
5
0
17.03.2024 15:00 5 : 0
17.03
15:00
Vrani─ç
Turbina
2
0
17.03.2024 15:00 2 : 0
17.03
15:00
OFK Zabre┼żje
Radni─Źki
2
1
17.03.2024 15:00 2 : 1
17.03
15:00
Lisovi─ç 1977
Krtinska
1
0
17.03.2024 15:00 1 : 0
17.03
15:00
Omladinac
OFK Mladost
6
3
17.03.2024 15:00 6 : 3
17.03
11:00
Pudarci
Hajduk
6
0
17.03.2024 11:00 6 : 0
17.03
15:00
Dunavac
Šumadija 1962
2
0
17.03.2024 15:00 2 : 0
17.03
10:00
Mali Po┼żarevac
Rabrovac
4
5
17.03.2024 10:00 4 : 5
17.03
15:00
Vr─Źin
Vin─Źa
0
0
17.03.2024 15:00 0 : 0
17.03
15:00
FSU Kraljevica
Grani─Źar
0
3
17.03.2024 15:00 0 : 3
17.03
15:00
Omladinac
Osni─ç
0
3
17.03.2024 15:00 0 : 3
17.03
15:00
Malinik
Rgotina
2
0
17.03.2024 15:00 2 : 0
17.03
15:00
Hajduk
Rudar (P)
4
0
17.03.2024 15:00 4 : 0
17.03
15:00
OFK 019
BSK
1
4
17.03.2024 15:00 1 : 4
BSK
17.03
15:00
Vulkan 1963
Proleter
1
1
17.03.2024 15:00 1 : 1
17.03
15:00
Sloga 1948
Mladost
5
2
17.03.2024 15:00 5 : 2
17.03
15:00
Sloga (DT)
Stevan Nešticki
1
0
17.03.2024 15:00 1 : 0
17.03
11:00
Rudar
Planinac 1933
1
3
17.03.2024 11:00 1 : 3
17.03
15:00
Novoselac
Jedinstvo
2
0
17.03.2024 15:00 2 : 0
17.03
15:00
Aluminijum
Sloboda
2
2
17.03.2024 15:00 2 : 2
17.03
15:00
OFK Morava 2022
Omladinac
3
1
17.03.2024 15:00 3 : 1
17.03
15:00
Sloga 1980
Arbanasce
1
2
17.03.2024 15:00 1 : 2
17.03
15:00
Naisus 1977
Polet (R)
4
3
17.03.2024 15:00 4 : 3
17.03
15:00
Rudar 2016
Taskovi─çi
4
3
17.03.2024 15:00 4 : 3
17.03
15:00
Malošište
Bali─Źevac
6
0
17.03.2024 15:00 6 : 0
17.03
15:00
Polet (V)
Jastrebac
2
1
17.03.2024 15:00 2 : 1
17.03
15:00
Sloga (K)
Radni─Źki 1924
0
2
17.03.2024 15:00 0 : 2
17.03
15:00
Milanovo
Budu─çnost
0
4
17.03.2024 15:00 0 : 4
17.03
15:00
─îekmin
Jedinstvo
2
2
17.03.2024 15:00 2 : 2
17.03
15:00
BSK
Bobište
1
3
17.03.2024 15:00
BSK
1 : 3
17.03
15:00
Progres
Mladost
4
2
17.03.2024 15:00 4 : 2
17.03
15:00
Sloga
┼Żelezni─Źar
2
3
17.03.2024 15:00 2 : 3
17.03
15:00
Polet
Moravac
4
3
17.03.2024 15:00 4 : 3
17.03
15:00
Gradac
Lemind 1953
3
6
17.03.2024 15:00 3 : 6
17.03
11:00
Donja Lomnica
Vu─Źje
4
0
17.03.2024 11:00 4 : 0
17.03
15:00
Zlo─çudovo
OFK Morava
5
2
17.03.2024 15:00 5 : 2
17.03
15:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Duško
5
2
17.03.2024 15:00 5 : 2
17.03
15:00
Antimon
Mladost
1
0
17.03.2024 15:00 1 : 0
17.03
15:00
Jedinstvo (Š)
Radni─Źki
0
2
17.03.2024 15:00 0 : 2
17.03
15:00
Podrinje
Kara─Ĺor─Ĺe
1
0
17.03.2024 15:00 1 : 0
17.03
14:00
Gluma─Ź
Crnokosa
1
3
17.03.2024 14:00 1 : 3
17.03
14:00
Sloga
Kotroman
2
0
17.03.2024 14:00 2 : 0
17.03
14:00
Bakionica
Gorobilje
4
2
17.03.2024 14:00 4 : 2
17.03
14:00
Polet
Rampa
4
2
17.03.2024 14:00 4 : 2
17.03
11:00
Tara
Je┼żevica
2
3
17.03.2024 11:00 2 : 3
17.03
14:00
Lazarica
Omladinac
3
0
17.03.2024 14:00 3 : 0
17.03
15:00
OFK AS
Vihor
17.03.2024 15:00 :
17.03
15:00
Levosoje
FSU Ju┼żna pruga
3
2
17.03.2024 15:00 3 : 2
17.03
15:00
Torpedo 1973
Trnovac
1
6
17.03.2024 15:00 1 : 6
17.03
11:00
Biljanovac
Magnohrom
1
0
17.03.2024 11:00 1 : 0
17.03
19:00
Popovi─çi Vrnjci
Bogutova─Źka Banja
2
0
17.03.2024 19:00 2 : 0
17.03
15:00
Omladinac
Jedinstvo 2017
1
0
17.03.2024 15:00 1 : 0
17.03
15:00
Jedinstvo (G)
Stubal
4
1
17.03.2024 15:00 4 : 1
17.03
15:00
Gru┼ża
Tavnik
3
0
17.03.2024 15:00 3 : 0
17.03
15:00
Dunav
Vojvodina (S)
3
1
17.03.2024 15:00 3 : 1
17.03
15:00
Banat (VŠ)
Ratar
5
1
17.03.2024 15:00 5 : 1
17.03
15:00
Polet
Partizan (U)
0
3
17.03.2024 15:00 0 : 3
17.03
15:00
Banatul
Borac (VS)
4
0
17.03.2024 15:00 4 : 0
17.03
15:00
Omladinac
Karaš (J)
3
4
17.03.2024 15:00 3 : 4
17.03
15:00
Ba─Źka (D)
Mladost (MB)
1
2
17.03.2024 15:00 1 : 2
17.03
15:00
Neštin
Ba─Źki Hajduk
5
2
17.03.2024 15:00 5 : 2
17.03
12:00
OFK Orašje 1960
Poljoprivrednik
3
0
17.03.2024 12:00 3 : 0
17.03
12:30
Vinogradar
Mladost 1977
1
2
17.03.2024 12:30 1 : 2
17.03
15:00
Mladost (DK)
Donji Kopaonik
0
2
17.03.2024 15:00 0 : 2
17.03
13:00
Garevina
Omladinac
2
0
17.03.2024 13:00 2 : 0
17.03
15:00
Mladost (T)
Borac
3
4
17.03.2024 15:00 3 : 4
17.03
13:00
Ribnik
Velika Drenova
1
3
17.03.2024 13:00 1 : 3
17.03
15:00
Omladinac
Jedinstvo Lemeš
0
0
17.03.2024 15:00 0 : 0
17.03
15:00
Mladost
Kordun
0
1
17.03.2024 15:00 0 : 1
17.03
15:00
Dinamo 1923
Borac
5
0
17.03.2024 15:00 5 : 0
17.03
15:00
Terekveš
Radni─Źki
1
4
17.03.2024 15:00 1 : 4
17.03
15:00
Zadrugar
Polet
0
2
17.03.2024 15:00 0 : 2
17.03
15:00
Proleter
Voja Ga─Źi─ç
0
3
17.03.2024 15:00 0 : 3
17.03
15:00
Partizan
Stari Tamiš
2
2
17.03.2024 15:00 2 : 2
17.03
15:00
Omladinac
Tempo
1
4
17.03.2024 15:00 1 : 4
17.03
15:00
Jugoslavija
Borac
0
1
17.03.2024 15:00 0 : 1
17.03
15:00
BSK Bavanište
OFK Mladost
5
1
17.03.2024 15:00 5 : 1
17.03
15:00
Polet
Kameni
1
2
17.03.2024 15:00 1 : 2
17.03
15:00
Fruškogorac
Rudar
2
0
17.03.2024 15:00 2 : 0
17.03
15:00
OFK Bresta─Ź
─îSK ─îortanovci
2
3
17.03.2024 15:00 2 : 3
17.03
15:00
Hajduk 1932
Mladost
6
1
17.03.2024 15:00 6 : 1
17.03
15:00
Planinac
Car Uroš
1
1
17.03.2024 15:00 1 : 1
17.03
15:00
Hrtkovci
Ljukovo
0
3
17.03.2024 15:00 0 : 3
17.03
15:00
Napredak
Grani─Źar
1
0
17.03.2024 15:00 1 : 0
17.03
15:00
Duboko
Rekreativo
3
1
17.03.2024 15:00 3 : 1
17.03
15:00
Rvati
Sloga
6
2
17.03.2024 15:00 6 : 2
17.03
10:00
Budu─çnost
Munja
1
0
17.03.2024 10:00 1 : 0
17.03
10:00
Polet
Jedinstvo
1
2
17.03.2024 10:00 1 : 2
17.03
15:00
Borac
Omladinac
2
1
17.03.2024 15:00 2 : 1
17.03
10:00
OFK Urovci
Posavina
1
1
17.03.2024 10:00 1 : 1
17.03
15:00
OFK Dragoševac
Osaonica
3
2
17.03.2024 15:00 3 : 2
17.03
15:00
Ursule
Sloboda
1
2
17.03.2024 15:00 1 : 2
17.03
15:00
Mladost (G)
Partizan
2
0
17.03.2024 15:00 2 : 0
17.03
15:00
Mladost (K)
Jedinstvo
4
3
17.03.2024 15:00 4 : 3
17.03
15:00
Šantarovac
Vinora─Źa
3
1
17.03.2024 15:00 3 : 1
17.03
14:30
Jedinstvo 2014
Krajina
4
3
17.03.2024 14:30 4 : 3
17.03
14:30
Naftagas
Lehel
3
4
17.03.2024 14:30 3 : 4
17.03
14:30
Mladost (BB)
OFK Gradnulica
0
5
17.03.2024 14:30 0 : 5
17.03
14:30
Mladost (L)
Tamiš
7
2
17.03.2024 14:30 7 : 2
17.03
14:30
Borac
OFK Klek
6
0
17.03.2024 14:30 6 : 0
17.03
14:30
Potisje
KSK Konak 1926
2
0
17.03.2024 14:30 2 : 0
17.03
14:30
ASK
Zadrugar
0
3
17.03.2024 14:30
ASK
0 : 3
17.03
14:30
Šarbane
Polet (DL)
6
0
17.03.2024 14:30 6 : 0
17.03
14:30
OFK Paljuvi
OFK Stublenica
0
0
17.03.2024 14:30 0 : 0
17.03
14:30
Kolubara (LP)
Tulari
3
0
17.03.2024 14:30 3 : 0
17.03
11:00
Trnjaci 2021
Sloga (V)
2
6
17.03.2024 11:00 2 : 6
17.03
14:30
Joševa
Jedinstvo (M)
2
0
17.03.2024 14:30 2 : 0
17.03
14:30
Brezovica
Crvena Jabuka
2
1
17.03.2024 14:30 2 : 1
17.03
11:00
Milenko Pavlovi─ç
Kotešica
1
1
17.03.2024 11:00 1 : 1
17.03
11:00
Tešnjar
Mali korak
2
0
17.03.2024 11:00 2 : 0
17.03
14:30
OFK Povlen
Popadi─ç
4
4
17.03.2024 14:30 4 : 4
17.03
11:00
Jadar 2013
Polet
1
2
17.03.2024 11:00 1 : 2
17.03
14:30
Babaji─ç
Rakac Stave
1
4
17.03.2024 14:30 1 : 4
17.03
11:00
Beloševac
Stari drugari
2
5
17.03.2024 11:00 2 : 5
17.03
11:00
Kolubara 2
Rajac
0
0
17.03.2024 11:00 0 : 0
17.03
14:30
Morava 1932
Sloga (L)
5
3
17.03.2024 14:30 5 : 3
17.03
14:30
Dizel
Stig 1955
6
0
17.03.2024 14:30 6 : 0
17.03
14:30
Mladi Borac
Napredak 1934
2
0
17.03.2024 14:30 2 : 0
17.03
14:30
Sloga TOP
Zemljoradnik 1932
2
0
17.03.2024 14:30 2 : 0
17.03
14:30
Beli Orao
Kumane
2
1
17.03.2024 14:30 2 : 1
17.03
14:30
Napredak (B)
Borac (K)
0
0
17.03.2024 14:30 0 : 0
17.03
14:30
Soko
Rade Milošević
0
3
17.03.2024 14:30 0 : 3
17.03
14:30
Zadrugar 1947
Crni Vitez 1924
3
1
17.03.2024 14:30 3 : 1
17.03
14:30
Mlava (ML)
Rudar (K)
3
2
17.03.2024 14:30 3 : 2
17.03
14:30
Mladost (K)
BSK 1924
2
1
17.03.2024 14:30 2 : 1
17.03
15:30
Hajduk (G)
─îenej
6
0
17.03.2024 15:30 6 : 0
17.03
15:30
Vinogradar
Borac (R)
3
0
17.03.2024 15:30 3 : 0
17.03
15:30
Slanobarac
Titel
1
9
17.03.2024 15:30 1 : 9
17.03
15:30
Obili─ç
Borac (NS)
2
4
17.03.2024 15:30 2 : 4
17.03
15:30
┼Żelezni─Źar NS
Mileti─ç
4
1
17.03.2024 15:30 4 : 1
17.03
15:00
Veliko Trnjane
Radni─Źki
1
2
17.03.2024 15:00 1 : 2
17.03
15:00
Šumadija
Moravac (G)
3
0
17.03.2024 15:00 3 : 0
17.03
15:00
OFK Brza
Umac
2
3
17.03.2024 15:00 2 : 3
17.03
15:00
Mladost 1976
Mladi borac
4
2
17.03.2024 15:00 4 : 2
17.03
15:00
Moravac Orion
Bratstvo
1
2
17.03.2024 15:00 1 : 2
17.03
15:00
15. Avgust 1950
Javor
0
0
17.03.2024 15:00 0 : 0
17.03
15:00
OFK Batinac
Dra┼żmirovac
8
1
17.03.2024 15:00 8 : 1
17.03
15:00
Omladinac
Napredak (S)
5
2
17.03.2024 15:00 5 : 2
17.03
15:00
Šumadija
Beljanica
3
1
17.03.2024 15:00 3 : 1
17.03
15:00
Pomoravlje
Heroj
2
1
17.03.2024 15:00 2 : 1
17.03
15:00
Mladost
Omladinac
2
2
17.03.2024 15:00 2 : 2
17.03
15:00
Drina
Budu─çnost (PD)
1
4
17.03.2024 15:00 1 : 4
17.03
15:00
Majur
Sloga
3
3
17.03.2024 15:00 3 : 3
17.03
15:00
Petlova─Źa
Sloboda
6
2
17.03.2024 15:00 6 : 2
17.03
15:00
Bair
POFK Metaloplastika 2006