Spartak ŽK
BASK TEK
Mladost (L)
Banovo brdo previsoko za Šumadince

Samo 42 sata po završetku utakmice Lige konferencije sa Ferencvarošem i napornog puta od Leskovca do Beograda, Čukarički je morao ponovo na teren. Gost im je ekipa Radničkog iz Kragujevca koja je u prethodnom kolu doživela fijasko kod kuće kada su prosto pregaženi od Novog Pazara rezultatom 4:0. Kao da nisu umorni od silnih putešestvija ove jeseni ˝Brđani˝ su ušli aktivno u meč što je rezultiralo ranim vođstvom u 8. minutu. Nakon pogrešnog pasa između gostujućih igrača, na rubu šesnaesterca lopte se dokopao Miladinović, divnim pasom ostavio je samog Ivanovića, a ovaj rutinski savladao nemoćnog Lekovića.

Sve do 35. minuta nema uzbuđenja niti ozbiljnijih prilika, a posle još jedne nepažnje u odbrani gostiju, kada je Pecelj oborio u svom kaznenom prostoru Kovača, Adžić je sa penala povisio na 2:0. Do poluvremena Čukarički postiže još dva pogotka. Igrao se 42. minut kada je Sisoko dubinskom loptom uposlio Adžića, a ovaj nesebično vratio na peterac odakle je Cvetković bio neumoljiv. Nepun minut kasnije na asistenciju Ivanovića strelac je bio Miladinović, gostima iz Kragujevca preti  pravi debakl, primili su poker golova za poluvreme.

Spustili su domaći ritam u drugom delu, Radnički ima prividnu inicijativu, a Uždi u 58. minutu preti snažnim šutem van kaznenog prostora, odbranom se istakao golman domaćih Filipović. Francuski internacionalac iz redova gostiju bio je mnogo precizniji u 87. minutu, iz slobodnjaka sa oko 22 metra pronašao je gornje ćoše, Filipović je paradom samo ulepšao pogodak. Počasni pogodak je ujedno bilo sve od danas veoma slabih Kragujevčana.
Čukarički u sredu u okviru osmine finala Kupa Srbije dočekuje Javor Matis, a potom ih za vikend očekuje prvenstveni duel sa istim protivnikom u Ivanjici, dok Radnički u sredu u Kupu igra u Kragujevcu protiv Smedereva, a za vikend će biti domaćin vicešampionu države iz Bačke Topole, ekipi TSC.

ČUKARIČKI - RADNIČKI (KG) 4:1 (4:0)

STADION: FK Čukarički. GLEDALACA: 300. GL.SUDIJA: Radaković Nikola. POM.SUDIJE: Peranović Dragan i Rijavec Nikola. STRELCI: Ivanović 8, Adžić 35. (k.u.), Cvetković 42. i Miladinović 43.min (Čukarički), Uždi 87.min (Radnički Kg). ŽUTI KARTONI: Endiaje (Čukarički), Pecelj, Uždi, Izučukvu i Milošević (Radnički Kg).
ČUKARIČKI: Filipović, Ivanović (Endiaje), Adžić (Sing), Sisoko (Alinvi), Subotić, Jovanović, Stanković, Miladinović (Tomović), Nikčević, Kovač, Cvetković (Adetunđi).
RADNIČKI (KG): Leković, Čolović (Gluščević), Simović, Pecelj, Adžić, Vidović (Milošević), Ristić, Izučukvu, Aleksić (Uždi), Vidakov (Činedu), Bevis (Đurić).

Superliga Srbije Superliga Srbije Mozzart Bet Super liga Srbije Čukarički Radnički 1923