SAS podelio bodove sa gostima iz Ivanjice

U okviru 8. kola Prve futsal lige, SAS je pred domaćom publikom u Kristalnoj dvorani podelio bodove saĀ  gostima iz Ivanjice rezultatom 1:1.

Ā

Prvi je na utakmici zapretio Radenković u 6. minutu, ali je njegov Å”ut sa 9 metara odbranio golman gostiju Jovanović. Potom su gosti preko Nikolića zapretili, ali je golman domaćih Rodić bio na mestu.

U 12. minutu igrač gostiju VukaÅ”inović, nakon odličnog prodora po desnoj strani, na drugoj stativi pronalazi Rakića koji sa gol linije rutinski pogađa za 0:1. Minut kasnije, nakon brze kontre, lopta stiže do Matića koji dribla golmana gostiju, aliĀ  potom maÅ”i prazan gol. U 16. minutu, nakon kornera Živanova, Radenković hvata lep volej sa 10 metara, ali odlično je odreagovao golman gostiju Jovanović. U poslednjim sekundama prvog poluvremena igrač gostiju Lakićević ruÅ”i Blagoja Markovića i čini 6 prekrÅ”aj. Matić izvodi najstrožu kaznu i pogađa raÅ”lje za 1:1.

Na početku drugog poluvremena sa 7 metara Å”utirao je VukaÅ”inović, ali je Rodić odlično intervenisao. Minut kasnije Radenković je snažno Å”utirao sa 10 metara, ali je lopta zavrÅ”ila tik pored gola.

U nastavku seĀ  vodila rovovska bitka na terenu za svaku loptu i bilo je prilika na obe strane.Ā  Igrač gostijuĀ  LiÅ”anin jeĀ  u 35. minutu pogodio stativu, da bi dva minuta kasnijeĀ  VukaÅ”inović nakon slobodnog udarca snažno Å”utirao, ali je večeras Đuro Rodić bio na visini zadatka i nereÅ”iva enigma za goste. SAS i KMF Ivanjica podelili su bodove u Kristalnoj dvorani.

U sledećem kolu futsaleri SAS-a, 10. novembra u BeograduĀ  igraju protiv ekipe FON Banjica.

SAS: Rodić, Marković R, Živanov, Radenković i Matić. Zamenici igrača: Stančev, Marković B, Prec, Tomin, Petrović, Mastilo i Šarenac.

IVANJICA: Jovanović, Nikolić, Milovanović, LiÅ”anin G. i VukaÅ”inović. Zamenici igrača: Čolović, LiÅ”anin Đ, Kolaković, Rakić, Remović i Lakičević.