XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
720 utakmica za dan Nedelja, 8 Novembar 2020


Fudbal

08.11
13:00
Dunav
Be─Źej 1918
0
0
08.11.2020 13:00 0 : 0
08.11
13:00
Borac
Mladost (NS)
0
1
08.11.2020 13:00 0 : 1
08.11
13:00
Budu─çnost (A)
Jedinstvo
0
3
08.11.2020 13:00 0 : 3
08.11
13:00
Jošanica
Smederevo 1924
0
2
08.11.2020 13:00 0 : 2
08.11
13:00
Sušica
Tutin
2
1
08.11.2020 13:00 2 : 1
08.11
13:30
Zvezdara
BASK
0
0
08.11.2020 13:30 0 : 0
08.11
13:30
Jedinstvo
Radni─Źki (NB)
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:30
Vlasina
Rembas
1
1
08.11.2020 13:30 1 : 1
08.11
13:30
┼Żupa
Radan
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
11:00
Car Konstantin
Mladost
3
1
08.11.2020 11:00 3 : 1
08.11
13:30
Budu─çnost (P)
Trstenik PPT
0
0
08.11.2020 13:30 0 : 0
08.11
13:30
SFS Borac
P─Źinja
3
1
08.11.2020 13:30 3 : 1
08.11
11:00
Radni─Źki (S)
Timok 1919
2
1
08.11.2020 11:00 2 : 1
08.11
13:00
Vodoja┼ża
Šumadija 1903
1
2
08.11.2020 13:00 1 : 2
08.11
13:00
Radnik
OFK Ras
5
1
08.11.2020 13:00 5 : 1
08.11
11:00
Proleter
Šumadija (T)
3
3
08.11.2020 11:00 3 : 3
08.11
13:00
Real
Novi Pazar 1928
6
2
08.11.2020 13:00 6 : 2
08.11
13:00
Polet
Budu─çnost
2
1
08.11.2020 13:00 2 : 1
08.11
13:00
OFK Napredak
─Éerdap
0
3
08.11.2020 13:00 0 : 3
08.11
13:00
OFK Mihajlovac
Kara─Ĺor─Ĺe
3
1
08.11.2020 13:00 3 : 1
08.11
13:00
Borac 1932
Zvi┼żd
2
0
08.11.2020 13:00 2 : 0
08.11
13:00
Sloboda
Sloga (M)
5
1
08.11.2020 13:00 5 : 1
08.11
13:00
Pomoravlje
VGSK
5
2
08.11.2020 13:00 5 : 2
08.11
13:00
Jasenica 2017
Morava (VP)
1
0
08.11.2020 13:00 1 : 0
08.11
13:00
RSK
Petar Dobrnjac
2
1
08.11.2020 13:00
RSK
2 : 1
08.11
13:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Rudar (S)
4
2
08.11.2020 13:00 4 : 2
08.11
13:00
Prijevor
Sloga (BB)
0
1
08.11.2020 13:00 0 : 1
08.11
13:00
Polet (T)
FAP
2
2
08.11.2020 13:00 2 : 2
FAP
08.11
11:00
Rampa
Zlatar
0
3
08.11.2020 11:00 0 : 3
08.11
13:00
Drina
Rubribreza
5
0
08.11.2020 13:00 5 : 0
08.11
13:00
Zadrugar
Radni─Źki (K)
4
1
08.11.2020 13:00 4 : 1
08.11
13:00
Borac (L)
Radni─Źki (V)
1
1
08.11.2020 13:00 1 : 1
08.11
13:00
Sloga (B)
Ra─Ĺevac
1
1
08.11.2020 13:00 1 : 1
08.11
13:00
Spartak 1924
Ribnica
0
6
08.11.2020 13:00 0 : 6
08.11
13:00
Mladost (P)
Vrelo Sport
1
0
08.11.2020 13:00 1 : 0
08.11
13:00
Vojvodina (BG)
Bajša
0
1
08.11.2020 13:00 0 : 1
08.11
13:00
Tavankut
Mladost (T)
2
1
08.11.2020 13:00 2 : 1
08.11
13:00
Mladost
Omladinac FAM
4
0
08.11.2020 13:00 4 : 0
08.11
13:00
Borac
Begej
0
1
08.11.2020 13:00 0 : 1
08.11
13:00
Banat
Radni─Źki (K)
2
2
08.11.2020 13:00 2 : 2
08.11
13:00
Crvena zvezda
Naftagas
3
3
08.11.2020 13:00 3 : 3
08.11
13:00
┼ŻAK
Radni─Źki (S)
3
0
08.11.2020 13:00 3 : 0
08.11
13:00
Podunavac
Sremac Vojka
3
1
08.11.2020 13:00 3 : 1
08.11
13:00
Jugovi─ç
Crvena Zvezda
0
4
08.11.2020 13:00 0 : 4
08.11
13:00
Sloboda
Borac
2
0
08.11.2020 13:00 2 : 0
08.11
13:00
Jadran
Budu─çnost
1
2
08.11.2020 13:00 1 : 2
08.11
13:30
Moravac 2015
OFK Lugomir
1
2
08.11.2020 13:30 1 : 2
08.11
13:30
Bošnjane
Sloga (M)
3
0
08.11.2020 13:30 3 : 0
08.11
13:30
Temni─ç 1924
Juhor
3
2
08.11.2020 13:30 3 : 2
08.11
13:30
Jedinstvo (M)
Jastrebac
3
0
08.11.2020 13:30 3 : 0
08.11
13:30
Rajko Miti─ç
Tanasko Raji─ç
0
3
08.11.2020 13:30 0 : 3
08.11
13:30
Hajduk Veljko
OFK 019
6
1
08.11.2020 13:30 6 : 1
08.11
13:30
OFK Slatina
Balkanski
6
2
08.11.2020 13:30 6 : 2
08.11
13:30
Orljane
Naša krila 1936
1
3
08.11.2020 13:30 1 : 3
08.11
13:30
Jedinstvo (GM)
Zemljoradnik
4
3
08.11.2020 13:30 4 : 3
08.11
13:30
Bukovik
OFK Napredak 1929
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:30
Rudar
OFK Niš
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:30
Pukovac
OFK Brzi Brod
1
1
08.11.2020 13:30 1 : 1
08.11
13:30
Alakince
Svetlost
5
3
08.11.2020 13:30 5 : 3
08.11
13:30
┼Żitora─Ĺa
Nebeski Andjeli
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Poštar Zvezdara
Šumadija
0
2
08.11.2020 13:30 0 : 2
08.11
13:30
Kosmaj
Budu─çnost (Z)
2
0
08.11.2020 13:30 2 : 0
08.11
10:00
Torlak
Dunav
1
0
08.11.2020 10:00 1 : 0
08.11
13:30
BSK 1926
Milutinac
0
0
08.11.2020 13:30 0 : 0
08.11
13:30
Mladost (C)
Prva iskra
0
2
08.11.2020 13:30 0 : 2
08.11
13:30
Šljivar
Sloga
7
2
08.11.2020 13:30 7 : 2
08.11
13:30
Rudar (P)
Osni─ç
6
1
08.11.2020 13:30 6 : 1
08.11
13:30
OFK Rtanj
Rtanj
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Omladinac
Ozren
2
3
08.11.2020 13:30 2 : 3
08.11
13:30
Grani─Źar
Trebi─Ź
2
3
08.11.2020 13:30 2 : 3
08.11
13:30
Ma─Źkovac
Sloga (L)
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:30
Sloga (─ć)
─îitluk
3
2
08.11.2020 13:30 3 : 2
08.11
13:30
Donji Kopaonik
Vinogradar
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Kupci
Mladost (DK)
4
2
08.11.2020 13:30 4 : 2
08.11
13:30
Gradina
13. April
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Trudbenik
Mladost (T)
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:30
Borac (K)
Sremac
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:30
Ljukovo
Partizan
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Hajduk (V)
Radni─Źki
1
2
08.11.2020 13:30 1 : 2
08.11
13:30
Borac (M)
Sloga
3
0
08.11.2020 13:30 3 : 0
08.11
13:30
PSK
Napredak
0
2
08.11.2020 13:30
PSK
0 : 2
08.11
13:30
Mitros
BSK
4
1
08.11.2020 13:30 4 : 1
BSK
08.11
13:30
Stari Tamiš
Budu─çnost (A)
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:30
Sloga (BNS)
Dolina
3
2
08.11.2020 13:30 3 : 2
08.11
13:30
Potporanj
Strela
3
1
08.11.2020 13:30 3 : 1
08.11
13:30
Polet (Id)
Radni─Źki (B)
3
0
08.11.2020 13:30 3 : 0
08.11
13:30
Partizan (G)
Crvena zvezda
3
0
08.11.2020 13:30 3 : 0
08.11
13:30
Spartak 1911
Hajdu─Źica
0
1
08.11.2020 13:30 0 : 1
08.11
13:30
Banat (I)
Partizan (U)
2
2
08.11.2020 13:30 2 : 2
08.11
13:00
Zadrugar
┼ŻAK
2
1
08.11.2020 13:00 2 : 1
08.11
13:00
SU Stanišić 1920
Budu─çnost (P)
2
1
08.11.2020 13:00 2 : 1
08.11
13:00
Radni─Źki 1918
Kordun
2
2
08.11.2020 13:00 2 : 2
08.11
13:00
BSK
Borac 46
0
1
08.11.2020 13:00
BSK
0 : 1
08.11
13:00
Budu─çnost (M)
Rusin
2
0
08.11.2020 13:00 2 : 0
08.11
13:00
Slavija
Borac (BG)
0
1
08.11.2020 13:00 0 : 1
08.11
13:00
Kulpin
Magli─ç
3
1
08.11.2020 13:00 3 : 1
08.11
13:00
Budu─çnost
Radni─Źki 1905
4
0
08.11.2020 13:00 4 : 0
08.11
13:00
Obili─ç
Proleter (RS)
2
6
08.11.2020 13:00 2 : 6
08.11
13:00
Preporod
─Éur─Ĺin
3
0
08.11.2020 13:00 3 : 0
08.11
13:00
E─Ĺ┼íeg
Sutjeska
2
3
08.11.2020 13:00 2 : 3
08.11
13:00
Proleter (Nj)
AFK
2
2
08.11.2020 13:00 2 : 2
AFK
08.11
13:30
Mladost (BD)
MSK
2
0
08.11.2020 13:30 2 : 0
MSK
08.11
13:30
2. Oktobar
Delija
1
1
08.11.2020 13:30 1 : 1
08.11
13:30
Vojvodina (NM)
OFK Klek
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Borac
Rusanda
7
0
08.11.2020 13:30 7 : 0
08.11
13:30
Tamiš
Lehel
3
1
08.11.2020 13:30 3 : 1
08.11
13:30
Polet
Crvena zvezda
1
2
08.11.2020 13:30 1 : 2
08.11
13:30
Radni─Źki 1911
Potisje
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
Sloga (M)
Polet
0
2
08.11.2020 0 : 2
08.11
Crvena zvezda
Budu─çnost
1
2
08.11.2020 1 : 2
08.11
Sloga (L)
Obili─ç
1
3
08.11.2020 1 : 3
08.11
Mladi radnik 1940
Radnik (SP)
3
2
08.11.2020 3 : 2
08.11
00:00
Mladi borac
SASK
6
1
08.11.2020 00:00 6 : 1
08.11
Ba─Źinac
┼Żelezni─Źar Kusadak
2
0
08.11.2020 2 : 0
08.11
Osipaonica
Bresje Superior
5
2
08.11.2020 5 : 2
08.11
13:30
Prvi srpski ustanak
Sloga (Z)
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Šumadinac (S)
Lokomotiva
1
2
08.11.2020 13:30 1 : 2
08.11
13:30
Partizan (BB)
Marjan (K)
3
2
08.11.2020 13:30 3 : 2
08.11
13:30
Vin─Źa
Plaskovac
6
1
08.11.2020 13:30 6 : 1
08.11
13:30
Grizli ML
┼ŻSK
3
0
08.11.2020 13:30 3 : 0
08.11
13:30
Partizan 1945
Omladinac
1
3
08.11.2020 13:30 1 : 3
08.11
13:30
Šumadinac 1913
Trnava
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
BSK
Jasenica (B)
2
1
08.11.2020 13:30
BSK
2 : 1
08.11
10:30
DIF
Sin─Ĺeli─ç 2012
0
3
08.11.2020 10:30
DIF
0 : 3
08.11
13:30
Balkan Mirijevo
Rakovica
1
1
08.11.2020 13:30 1 : 1
08.11
13:30
Posavac Tišma
Borac (O)
2
5
08.11.2020 13:30 2 : 5
08.11
13:30
Heroj Polet
PKB (PS)
1
2
08.11.2020 13:30 1 : 2
08.11
13:30
Umka
Hajduk
0
0
08.11.2020 13:30 0 : 0
08.11
13:30
PKB Kovilovo
Institut
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:30
Šumadinac
Borac (P)
0
0
08.11.2020 13:30 0 : 0
08.11
13:30
OFK Budu─çnost
Mladost
4
2
08.11.2020 13:30 4 : 2
08.11
13:30
OFK Zabre┼żje
Duboko
1
2
08.11.2020 13:30 1 : 2
08.11
13:30
OFK Borac
Lisovi─ç 1977
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Zvezda
Rojkovac
1
1
08.11.2020 13:30 1 : 1
08.11
13:30
Jedinstvo
Polet
4
0
08.11.2020 13:30 4 : 0
08.11
13:30
Omladinac
Radni─Źki
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:30
Strelac
Vrani─ç
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Bole─Ź
Šumadija 1962
2
2
08.11.2020 13:30 2 : 2
08.11
13:30
Kosmajac
Dunavac
0
2
08.11.2020 13:30 0 : 2
08.11
13:30
Pudarci
Zuce 2019
1
1
08.11.2020 13:30 1 : 1
08.11
13:30
Velika Krsna
Ivan─Źa
2
2
08.11.2020 13:30 2 : 2
08.11
10:00
Kalu─Ĺerica 1969
Rabrovac
6
0
08.11.2020 10:00 6 : 0
08.11
13:30
Petrovaradin
┼ŻSK
3
1
08.11.2020 13:30 3 : 1
08.11
13:30
Ba─Źka 1923
Fruškogorac
0
0
08.11.2020 13:30 0 : 0
08.11
13:30
Tatra
Veternik
0
4
08.11.2020 13:30 0 : 4
08.11
13:30
Ba─Źka (B)
Šajkaš 1908
1
1
08.11.2020 13:30 1 : 1
08.11
13:30
Hajduk
TSK
0
5
08.11.2020 13:30 0 : 5
TSK
08.11
13:30
Jedinstvo
Susek
11
0
08.11.2020 13:30 11 : 0
08.11
13:30
Radni─Źki
Pore─Ź
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
11:00
Klju─Ź
Rudna Glava
0
2
08.11.2020 11:00 0 : 2
08.11
13:30
Mladost
Nemetali
1
2
08.11.2020 13:30 1 : 2
08.11
13:30
Blizna
Sloga
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:00
Kutlovo
Maršić
2
0
08.11.2020 13:00 2 : 0
08.11
13:00
Jedinstvo
Kolonija
2
0
08.11.2020 13:00 2 : 0
08.11
13:00
Zastava
21. oktobar
4
1
08.11.2020 13:00 4 : 1
08.11
13:00
Šumadinac KG
Mladost (P)
3
1
08.11.2020 13:00 3 : 1
08.11
13:00
Pobeda 1926
Sloboda (G)
0
1
08.11.2020 13:00 0 : 1
08.11
13:00
Srbija
Slavija
0
3
08.11.2020 13:00 0 : 3
08.11
13:30
Mladost (L)
Crvena zastava
1
1
08.11.2020 13:30 1 : 1
08.11
13:30
─îegar 2013
─îegar 1946
1
3
08.11.2020 13:30 1 : 3
08.11
13:30
Aluminjum
Morava
1
3
08.11.2020 13:30 1 : 3
08.11
13:30
Palilulac
Omladinac
0
1
08.11.2020 13:30 0 : 1
08.11
13:30
Planinac 1933
Sloboda
0
4
08.11.2020 13:30 0 : 4
08.11
13:30
Vulkan 1963
Mladost (DK)
3
0
08.11.2020 13:30 3 : 0
08.11
13:30
Radni─Źki 1936
Stevan Nešticki
2
0
08.11.2020 13:30 2 : 0
08.11
13:30
Mlava (ML)
Napredak 1936
0
1
08.11.2020 13:30 0 : 1
08.11
13:30
Borac (K)
Sirakovo
3
0
08.11.2020 13:30 3 : 0
08.11
13:30
Rudar (Kr)
Sloga (L)
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Mladost (B)
Rudar 2001
1
4
08.11.2020 13:30 1 : 4
08.11
13:30
Integral
Napredak Simi─çevo
1
3
08.11.2020 13:30 1 : 3
08.11
13:30
Vihor
Omladinac (Š)
1
2
08.11.2020 13:30 1 : 2
08.11
13:30
Manastirica
Budu─çnost (V)
1
4
08.11.2020 13:30 1 : 4
08.11
13:00
Doljevac
Mladost
3
0
08.11.2020 13:00 3 : 0
08.11
11:00
Palilula
Borac
0
2
08.11.2020 11:00 0 : 2
08.11
13:00
Radni─Źki 1924
Radni─Źki 1947
1
2
08.11.2020 13:00 1 : 2
08.11
13:00
Sloga
Moravac (─î)
4
1
08.11.2020 13:00 4 : 1
08.11
13:00
Pobeda
Taskovi─çi
1
1
08.11.2020 13:00 1 : 1
08.11
13:00
Elid
OFK Rutevac 1908
5
1
08.11.2020 13:00 5 : 1
08.11
13:00
Moravac (ZT)
Svrljig
0
3
08.11.2020 13:00 0 : 3
08.11
13:30
Budu─çnost
Mladi radnik 1925
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:30
Gru┼ża
Popovi─çi Vrnjci
1
4
08.11.2020 13:30 1 : 4
08.11
13:30
Ibar
Tavnik
0
0
08.11.2020 13:30 0 : 0
08.11
13:30
Ribnica
Jedinstvo 2017
0
4
08.11.2020 13:30 0 : 4
08.11
13:30
Kraljevo Hajduk
Napredak
4
2
08.11.2020 13:30 4 : 2
08.11
13:30
Dragocvet
Juhor (G)
1
2
08.11.2020 13:30 1 : 2
08.11
13:30
OFK Juhor 2016
Mladost (J)
2
0
08.11.2020 13:30 2 : 0
08.11
13:30
Napredak
Sloga
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Orlovi
Budu─çnost (─É)
3
2
08.11.2020 13:30 3 : 2
08.11
13:30
Partizan
Mladost (K)
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:30
Kolare
Resavac
3
1
08.11.2020 13:30 3 : 1
08.11
13:30
Morava (R)
Budu─çnost (M)
0
4
08.11.2020 13:30 0 : 4
08.11
13:30
Kolubara 2
Radnik (Ub)
0
3
08.11.2020 13:30 0 : 3
08.11
13:30
OFK Senjak
Iskra
0
2
08.11.2020 13:30 0 : 2
08.11
13:30
Dimitrije Tucovi─ç
ZSK
3
0
08.11.2020 13:30 3 : 0
ZSK
08.11
13:30
Tvrdojevac
Banjani
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:30
Pambukovica
Strmovo 1968
0
3
08.11.2020 13:30 0 : 3
08.11
13:30
Trli─ç
OFK Br─Ĺanac
1
1
08.11.2020 13:30 1 : 1
08.11
13:30
Umac
Vu─Źje
2
2
08.11.2020 13:30 2 : 2
08.11
13:30
Bobište
OFK Brza
4
0
08.11.2020 13:30 4 : 0
08.11
11:00
Bratstvo
Polet
1
1
08.11.2020 11:00 1 : 1
08.11
13:30
Jedinstvo
Donja Lomnica
0
3
08.11.2020 13:30 0 : 3
08.11
13:30
Kumarevo 65
Progres
2
0
08.11.2020 13:30 2 : 0
08.11
13:30
Zlo─çudovo
Gradac
3
0
08.11.2020 13:30 3 : 0
08.11
13:30
Moravac
BSK
3
4
08.11.2020 13:30 3 : 4
BSK
08.11
13:30
Planta┼ża
Sloga
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Real
Mladost 1959
3
2
08.11.2020 13:30 3 : 2
08.11
13:30
OFK Morava
Mladi borac
4
3
08.11.2020 13:30 4 : 3
08.11
13:30
Šumadija
┼Żelezni─Źar
3
2
08.11.2020 13:30 3 : 2
08.11
13:30
Milanovo
Sloboda
3
1
08.11.2020 13:30 3 : 1
08.11
13:30
Dragoš
Gnjilan
0
2
08.11.2020 13:30 0 : 2
08.11
13:30
Mladost
Vladimir Durkovi─ç
2
4
08.11.2020 13:30 2 : 4
08.11
13:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Podrinje
4
2
08.11.2020 13:30 4 : 2
08.11
13:30
Sloga (KR)
Jedinstvo
1
2
08.11.2020 13:30 1 : 2
08.11
09:45
Vidojevica
Cer (PE)
0
5
08.11.2020 09:45 0 : 5
08.11
13:30
Cer (JL)
Gu─Źevo 1929
4
1
08.11.2020 13:30 4 : 1
08.11
13:30
Mladi borac
Hajduk Stanko
0
0
08.11.2020 13:30 0 : 0
08.11
13:30
Sloga (LŠ)
Rudar
1
1
08.11.2020 13:30 1 : 1
08.11
13:30
Majur
Milan Orli─ç
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:30
Duško
Drina
1
3
08.11.2020 13:30 1 : 3
08.11
13:30
Trnovac
Lugina
5
1
08.11.2020 13:30 5 : 1
08.11
13:30
Pavlovac
Mladost (S)
3
2
08.11.2020 13:30 3 : 2
08.11
13:30
Vihor
Mladost (B)
5
2
08.11.2020 13:30 5 : 2
08.11
13:30
FSU Ju┼żna pruga
BSK Bujanovac
1
1
08.11.2020 13:30 1 : 1
08.11
13:30
Mineralac
─îelik
1
1
08.11.2020 13:30 1 : 1
08.11
Omladinac
Dun─Ĺerski
08.11.2020 :
08.11
Kaćuša
NS Tatko
08.11.2020 :
08.11
Spartak
Jastrebac
08.11.2020 :
08.11
Partizanski put
Jastreb
08.11.2020 :
08.11
Polet
Mladost 1982
08.11.2020 :
08.11
Kosovac
Real
08.11.2020 :
08.11
Borac
Jug Bogdan
08.11.2020 :
08.11
Pobeda
Akademija 10
08.11.2020 :
08.11
13:30
Vinogradar
Garevina
0
1
08.11.2020 13:30 0 : 1
08.11
13:30
Polet 57
Jezero
2
0
08.11.2020 13:30 2 : 0
08.11
13:30
14. Oktobar
Borac
2
2
08.11.2020 13:30 2 : 2
08.11
13:30
Omladinac (U)
Stari Trstenik
0
2
08.11.2020 13:30 0 : 2
08.11
13:30
Velika Drenova
Beli Orlovi
2
3
08.11.2020 13:30 2 : 3
08.11
13:30
Polet
Ševac
1
3
08.11.2020 13:30 1 : 3
08.11
13:30
Partizan (K)
Grani─Źar
4
0
08.11.2020 13:30 4 : 0
08.11
13:30
Vulturul
Borac (VS)
5
2
08.11.2020 13:30 5 : 2
08.11
13:30
Karaš (J)
Ratar
1
1
08.11.2020 13:30 1 : 1
08.11
13:30
Borac (VG)
Banat (D)
1
2
08.11.2020 13:30 1 : 2
08.11
13:30
Omladinac
Dunav
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Radni─Źki
─îSK
2
0
08.11.2020 13:30 2 : 0
08.11
13:30
Dunav
Hrtkovci
1
3
08.11.2020 13:30 1 : 3
08.11
13:30
Mladost
Šumar
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Sremac
Grani─Źar
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Kameni
Srem
1
4
08.11.2020 13:30 1 : 4
08.11
13:30
OFK Bresta─Ź
Jedinstvo
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:30
Napredak
Krušedol
3
1
08.11.2020 13:30 3 : 1
08.11
13:30
Fruškogorac
Polet
1
2
08.11.2020 13:30 1 : 2
08.11
10:00
Fruška Gora
Grani─Źar 1924
3
2
08.11.2020 10:00 3 : 2
08.11
13:30
Grani─Źar (K)
Trgova─Źki
4
0
08.11.2020 13:30 4 : 0
08.11
13:30
Sremac (J)
Sloboda
0
2
08.11.2020 13:30 0 : 2
08.11
13:30
Sremac (B)
Sloga
08.11.2020 13:30
08.11
13:30
Fruškogorac
Obili─ç 1993
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Zmaj
OFK Biki─ç
3
1
08.11.2020 13:30 3 : 1
08.11
13:30
OFK Zeka Buljubaša
Erdevik 2017
5
0
08.11.2020 13:30 5 : 0
08.11
13:30
Jedinstvo
Jednota
6
1
08.11.2020 13:30 6 : 1
08.11
13:30
Mladost (R)
Gorski Car
3
2
08.11.2020 13:30 3 : 2
08.11
13:30
Budu─çnost
Vrbica
1
6
08.11.2020 13:30 1 : 6
08.11
10:00
Mladost (J)
B 2000
3
2
08.11.2020 10:00 3 : 2
08.11
13:30
Radoje Domanovi─ç
Brezovac
2
0
08.11.2020 13:30 2 : 0
08.11
10:00
Mladi rudar
Šamot
4
1
08.11.2020 10:00 4 : 1
08.11
13:30
Kopljari
Trešnjevica
1
5
08.11.2020 13:30 1 : 5
08.11
10:00
Mladi radnik (D)
Badnjevac
0
5
08.11.2020 10:00 0 : 5
08.11
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe (V)
Šumadija (S)
0
0
08.11.2020 11:00 0 : 0
08.11
13:30
BSK
Napredak (MK)
3
0
08.11.2020 13:30
BSK
3 : 0
08.11
11:00
─îestin
Omladinac-Šumadinac (V)
2
2
08.11.2020 11:00 2 : 2
08.11
13:30
Mladost (R)
Sloga (Z)
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:00
Bratstvo 2019
OFK Od┼żaci
3
0
08.11.2020 13:00 3 : 0
08.11
13:00
Lipar
Aleksa Šantić
2
1
08.11.2020 13:00 2 : 1
08.11
13:00
Terekveš
Kula
1
0
08.11.2020 13:00 1 : 0
08.11
13:00
Omladinac
Mladost
8
0
08.11.2020 13:00 8 : 0
08.11
13:00
Hajduk
Jedinstvo
4
1
08.11.2020 13:00 4 : 1
08.11
13:00
Dunav
Dinamo 1923
3
1
08.11.2020 13:00 3 : 1
08.11
10:00
OFK Hajduk
Borac (NS)
1
4
08.11.2020 10:00 1 : 4
08.11
13:30
Proleter
Sloga
7
1
08.11.2020 13:30 7 : 1
08.11
13:30
Borac (R)
Slanobarac
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Dinamo
Moskva
4
0
08.11.2020 13:30 4 : 0
08.11
13:30
Vinogradar
─îenej
6
1
08.11.2020 13:30 6 : 1
08.11
13:30
Pek
Batovac
0
5
08.11.2020 13:30
Pek
0 : 5
08.11
13:30
Baštovan 2015
Napredak (P)
4
2
08.11.2020 13:30 4 : 2
08.11
13:30
Ljubi─Źevo
Bari─Ź
3
0
08.11.2020 13:30 3 : 0
08.11
13:30
Borac 2016
BSK 1931
1
3
08.11.2020 13:30 1 : 3
08.11
13:30
Polet (V)
Stig 1955
4
2
08.11.2020 13:30 4 : 2
08.11
13:30
Sloga (M)
Mladi Borac
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Mlava (B)
Napredak (B)
4
3
08.11.2020 13:30 4 : 3
08.11
17:00
Šećeranac Ada
Busije
6
2
08.11.2020 17:00 6 : 2
08.11
13:30
Zmaj 1953
Rekreativo 011
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
09:30
Dedinje
BUSK
0
2
08.11.2020 09:30 0 : 2
08.11
10:00
Be┼żanija
Novi Beograd
3
1
08.11.2020 10:00 3 : 1
08.11
11:00
13. maj
┼Żeleznik 1930
2
0
08.11.2020 11:00 2 : 0
08.11
10:00
Siti Sport Klub
Lepušnica
5
1
08.11.2020 10:00 5 : 1
08.11
11:00
Mladi proleter
Boka Seniors
6
3
08.11.2020 11:00 6 : 3
08.11
13:30
Sveti Stefan
Avala 1939
3
1
08.11.2020 13:30 3 : 1
08.11
13:30
Pinosava
Pionir
2
2
08.11.2020 13:30 2 : 2
08.11
13:30
Resnik
Palilulac
3
0
08.11.2020 13:30 3 : 0
08.11
13:30
OFK Crvenka
Minel
2
5
08.11.2020 13:30 2 : 5
08.11
13:30
Jedinstvo (D)
Sloga Obrva
4
1
08.11.2020 13:30 4 : 1
08.11
13:30
Mineral 2015
Mladost 1981
6
1
08.11.2020 13:30 6 : 1
08.11
11:00
Milo─Źajac
Jedinstvo (G)
3
1
08.11.2020 11:00 3 : 1
08.11
13:30
Borac (A)
Bogutova─Źka Banja
0
0
08.11.2020 13:30 0 : 0
08.11
13:30
Bra─ça Vukovi─ç
Stubal
1
0
08.11.2020 13:30 1 : 0
08.11
13:30
Borac (V)
Lazac
0
1
08.11.2020 13:30 0 : 1
08.11
13:30
Mladost 1925
Zvezda
3
1
08.11.2020 13:30 3 : 1
08.11
13:30
Zadrugar 1947
Jasenovac
0
0
08.11.2020 13:30 0 : 0
08.11
13:30
Mladost (R)
Udarnik (S)
4
2
08.11.2020 13:30 4 : 2
08.11
13:30
Krilaš
Pobeda 1953
4
2
08.11.2020 13:30 4 : 2
08.11
13:30
Borac (V)
Rade Milošević
3
2
08.11.2020 13:30 3 : 2
08.11
13:30
Jedinstvo (K)
Zabr─Ĺe 1936
2
6
08.11.2020 13:30 2 : 6
08.11
13:30
Sloga 1945
Bata Buli─ç
2
1
08.11.2020 13:30 2 : 1
08.11
13:30
Rudar (P)
Pomoravlje
1
2
08.11.2020 13:30 1 : 2
08.11
13:30
Jasenovo
OFK Batinac
0
2
08.11.2020 13:30 0 : 2
08.11
13:30
Napredak (St)
Rudar (S)
1
2
08.11.2020 13:30 1 : 2
08.11
13:30
Radni─Źki
Sin─Ĺeli─ç
2
0
08.11.2020 13:30 2 : 0
08.11
13:30
Jedinstvo
Kupinovac
0
1
08.11.2020 13:30 0 : 1
08.11
13:30
Osaonica
GFK Tabane