XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 286 utakmica za dan
Sreda, 28 Maj 2014

Fudbal

28.05.2014 17:00 Radnički 1923 1 : 1 Jagodina
28.05.2014 17:00 Javor Matis 4 : 3 Napredak
28.05.2014 17:00 Vojvodina 3 : 3 Crvena zvezda
28.05.2014 17:00 OFK Beograd 0 : 1 Donji Srem
28.05.2014 17:00 Sloboda Point 0 : 1 Voždovac
28.05.2014 17:00 Rad 2 : 1 Spartak
28.05.2014 17:00 Partizan 2 : 0 Čukarički
28.05.2014 17:00 Radnički (N) 2 : 0 Novi Pazar
28.05.2014 17:00 Teleoptik 2 : 4 Bežanija
28.05.2014 17:00 Inđija 1 : 0 Timok
28.05.2014 17:00 Sloga (PM) 1 : 1 Radnik
28.05.2014 17:00 Sindjelić 4 : 3 Smederevo
28.05.2014 17:00 BSK Borča 1 : 0 Dolina
28.05.2014 17:00 Metalac (GM) 0 : 2 Mladost (L)
28.05.2014 17:00 Jedinstvo Putevi 1 : 2 Borac
28.05.2014 17:00 Proleter 2 : 1 Sloga (K)
28.05.2014 17:00 Rudar 1 : 1 GFK Jasenica 1911
28.05.2014 17:00 Polet 7 : 1 Mladi radnik
28.05.2014 17:00 Mačva 1 : 0 Pobeda
28.05.2014 17:00 Krušik 1 : 1 Železničar
28.05.2014 17:00 Seljak 0 : 1 Partizan
28.05.2014 17:00 Jošanica ND 2011 1 : 1 Bane
28.05.2014 17:00 Šumadija 2 : 2 Šapine
28.05.2014 17:00 Loznica 5 : 0 Sloboda
28.05.2014 17:00 Dubočica 1923 1 : 2 Jedinstvo (P)
28.05.2014 17:00 Žitorađa 1 : 0 Trstenik PPT
28.05.2014 17:00 Tabane Trgovački 2 : 3 Hajduk Veljko
28.05.2014 17:00 SFK Moravac 1 : 0 Radnički (P)
28.05.2014 17:00 Timočanin 1 : 0 Kopaonik
28.05.2014 17:00 Sinđelić 0 : 1 Moravac Orion
28.05.2014 17:00 Sloga (D) 1 : 0 Radnički (S)
28.05.2014 17:00 Đerdap 5 : 0 Car Konstantin
28.05.2014 17:30 Železnik Lasta 3 : 2 Radnički (O)
28.05.2014 17:30 Kolubara 0 : 0 Šumadija
28.05.2014 17:30 Dorćol 1 : 2 BASK
28.05.2014 17:30 OFK Mladenovac 1 : 4 Budućnost
28.05.2014 17:30 Sopot 1 : 0 Srem
28.05.2014 17:30 Žarkovo 1 : 1 Turbina
28.05.2014 17:30 Zemun 0 : 1 IM Rakovica
28.05.2014 17:30 Lokomotiva 3 : 1 Hajduk
28.05.2014 17:00 Metalac 2 : 1 Tutin
28.05.2014 17:00 Rudar 2 : 1 Orlovac
28.05.2014 17:00 Polet 3 : 1 Karađorđe
28.05.2014 17:00 Omladinac 2 : 1 Trepča
28.05.2014 17:00 Arsenal 4 : 1 Mokra Gora
28.05.2014 17:00 Dragačevo 1 : 0 Slavija
28.05.2014 17:00 Šumadija 1903 0 : 1 Vodojaža
28.05.2014 17:00 Obilić 1 : 3 Zvižd
28.05.2014 17:00 Udarnik 0 : 3 Mladi radnik
28.05.2014 17:00 Morava 1 : 2 Borac
28.05.2014 17:00 VGSK 4 : 1 Šumadinac 1913
28.05.2014 17:00 Homoljac 3 : 1 Železničar
28.05.2014 17:00 Karađorđe 4 : 0 Šumadinac (B)
28.05.2014 17:00 Gruža 1 : 2 Napredak
28.05.2014 17:00 Šumadija 2 : 0 Sloga
28.05.2014 17:00 Sloga 1940 4 : 0 Mladost (DD)
28.05.2014 17:00 Zlatar 0 : 2 Brezovica
28.05.2014 17:00 Radnički (V) 0 : 0 Jedinstvo 1945
28.05.2014 17:00 Sevojno 2 : 2 FAP
28.05.2014 17:00 Radnički Stobeks 2 : 3 Polimlje
28.05.2014 17:00 Sloga (S) 1 : 0 Ribnica
28.05.2014 17:00 Sloga (P) 1 : 0 Budućnost
28.05.2014 17:00 Borac 0 : 2 Jedinstvo (UB)
28.05.2014 17:00 BSK Bujanovac 1 : 2 Zaplanjac
28.05.2014 17:00 Bukovik 3 : 1 Napredak
28.05.2014 17:00 Budućnost 0 : 0 Radan
28.05.2014 17:00 Vlasina 3 : 0 Dinamo
28.05.2014 17:00 Pusta Reka 1 : 0 Svrljig
28.05.2014 17:00 Lužnica 2 : 0 Sloga
28.05.2014 17:00 Balkanski 3 : 2 Pukovac
28.05.2014 17:00 Rudar Alpos 2 : 0 Topličanin
28.05.2014 17:00 Radnički 1 : 2 OFK Bor
28.05.2014 17:00 Rembas 3 : 0 Župa
28.05.2014 17:00 SFS Borac 5 : 1 Majdanpek
28.05.2014 17:00 Rtanj 0 : 0 Dunav
28.05.2014 17:00 Kablovi 3 : 1 Juhor
28.05.2014 17:00 Ozren 3 : 0 Borac (B)
28.05.2014 17:00 Rudar 0 : 0 Dragocvet
28.05.2014 17:00 Trajal 1 : 0 Lugomir
28.05.2014 17:30 Baćevac 2 : 2 Grafičar
28.05.2014 17:30 Radnički (NB) 1 : 0 Železničar
28.05.2014 17:30 Lepušnica 2 : 0 Radnički (R)
28.05.2014 17:30 Crvena zvezda (MML) 0 : 0 Zvezdara
28.05.2014 17:30 Resnik 1 : 5 PKB
28.05.2014 17:30 Vrčin 0 : 1 IMT
28.05.2014 17:30 Sremčica 2 : 0 Palilulac
28.05.2014 17:30 Pazar Juniors 2011 4 : 0 Granit
28.05.2014 17:00 Donja Vrbava 1 : 0 Slatina
28.05.2014 17:00 Jedinstvo (K) 1 : 2 Rudar
28.05.2014 17:00 Spartak 3 : 1 Ovčar
28.05.2014 17:00 Mladost (A) 1 : 3 Omladinac
28.05.2014 17:00 Mladost (P) 3 : 1 Napredak
28.05.2014 17:00 Gorušica 5 : 3 Morava
28.05.2014 17:00 Prijevor 4 : 2 Miokovci
28.05.2014 17:00 Jedinstvo (GG) 2 : 0 Backovac Junajted
28.05.2014 17:00 Partizan 2 : 3 Aranđelovac
28.05.2014 17:00 Trgovački 6 : 2 Integral
28.05.2014 17:00 Basarac 3 : 1 Makce
28.05.2014 17:00 Polet 6 : 0 Vihor
28.05.2014 16:30 Rutevac 7 : 0 Radnički 1924 (K)
28.05.2014 16:30 Rad 5 : 1 Mekiš
28.05.2014 16:30 Palilula 5 : 1 Mladost (B)
28.05.2014 16:30 Morava 4 : 1 Orljane
28.05.2014 16:30 Zemljoradnik 3 : 4 Naša krila 1936
28.05.2014 16:30 Borac (T) 3 : 2 Mladi Radnik
28.05.2014 16:30 Naisus 2 : 0 Malošište
28.05.2014 16:30 Rasovača 5 : 0 Borac (A)
28.05.2014 16:30 Radnički 1947 (Č) 2 : 4 Moravica
28.05.2014 17:00 Mladost (L) 1 : 1 Proleter (M)
28.05.2014 17:00 Rudar 4 : 2 Omladinac
28.05.2014 17:00 Radnički 2 : 2 Plantaža
28.05.2014 17:00 Vučje 4 : 0 Gradac
28.05.2014 17:00 Bobište 2 : 1 Umac
28.05.2014 17:00 Čekmin 5 : 1 Zloćudovo
28.05.2014 17:00 Sloga 4 : 1 Mladi Borac
28.05.2014 17:00 Jedinstvo (G) 6 : 3 Šumadija
28.05.2014 17:00 Jedinstvo (GS) 2 : 3 Jedinstvo (B)
28.05.2014 17:00 Budućnost 4 : 1 Lemind Livnica
28.05.2014 17:00 Progres 2 : 4 Jablanica
28.05.2014 16:30 OFK Alakince 5 : 0 Trešnjevka
28.05.2014 16:30 OFK Pavlovac 3 : 1 Ternoci
28.05.2014 16:30 Mladost (B) 3 : 0 Biljači
28.05.2014 16:30 Mladost (S) 4 : 1 Čelik
28.05.2014 16:30 Morava 4 : 1 Vranjska Banja
28.05.2014 16:30 Nebeski Anđeli 3 : 3 Pčinja
28.05.2014 17:30 Slavija 5 : 1 Partizan (G)
28.05.2014 17:30 Tempo 0 : 1 Polet
28.05.2014 17:30 Mladost (O) 1 : 2 Crvena zvezda
28.05.2014 17:30 BAK 2 : 1 Sloga (BNS)
28.05.2014 17:30 Vojvodina 2 : 0 Vulturul
28.05.2014 17:30 Sloga (P) 1 : 1 Železničar
28.05.2014 17:30 Kolonija 3 : 2 Jugoslavija
28.05.2014 17:30 Radnički (B) 8 : 1 Budućnost (A)
28.05.2014 17:30 Jadran 6 : 0 AFK
28.05.2014 17:30 Preporod 5 : 0 Njegoš
28.05.2014 17:30 Olimpija (G) 2 : 2 Krivaja
28.05.2014 17:30 Vinogradar 0 : 6 Subotica
28.05.2014 17:30 Čoka 2 : 2 Olimpija (TS)
28.05.2014 17:30 Tavankut 2 : 0 Bačka
28.05.2014 17:30 Panonija IM Topola 2 : 2 Čantavir
28.05.2014 17:00 Omladinac (D) 2 : 1 Kordun
28.05.2014 17:00 Borac 5 : 2 BSK
28.05.2014 17:00 Stanišić 3 : 1 Sloga
28.05.2014 17:00 Hajduk 0 : 4 ŽAK
28.05.2014 17:00 Kula 3 : 2 OFK Odžaci
28.05.2014 17:00 Graničar 0 : 3 Omladinac (B)
28.05.2014 17:00 OFK Mladost APA 5 : 1 Crvenka
28.05.2014 17:00 Zadrugar 5 : 0 Polet
28.05.2014 17:30 Obilić 4 : 1 Policajac
28.05.2014 17:30 Jedinstvo 3 : 1 Milutinac
28.05.2014 17:30 13. maj 3 : 1 Banja
28.05.2014 17:30 Zmaj 1953 1 : 0 Brodarac
28.05.2014 17:30 Borac 2 : 2 Veliki Borak
28.05.2014 17:30 Napredak 1 : 0 Šumadija
28.05.2014 17:30 Podunavac 2 : 0 Velika Krsna
28.05.2014 17:30 Napredak 1 : 1 Dunavac
28.05.2014 17:30 Kosmaj 4 : 4 Torlak
28.05.2014 17:30 Vlaška 2 : 3 OFK Leštane
28.05.2014 17:30 Boleč 7 : 2 Pudarci
28.05.2014 17:30 Nemenikuće 1 : 2 Vinča
28.05.2014 17:30 Bogutovačka Banja 2 : 3 Tavnik
28.05.2014 16:00 Ratkovac 0 : 3 Proleter
28.05.2014 17:00 Gorobilje 7 : 1 Lazarica
28.05.2014 17:00 Avijatičar 5 : 1 Dobrinjac
28.05.2014 17:00 Duškovci 2 : 1 Trešnjica
28.05.2014 17:00 Pobeda 1 : 2 Lauš
28.05.2014 17:00 Glumač 2 : 3 Borac
28.05.2014 17:00 Napredak 4 : 0 Ježevica
28.05.2014 17:00 Blagaja 2 : 1 Plavi tok
28.05.2014 17:00 Moravac (Č) 4 : 3 Moravac (ZT)
28.05.2014 17:00 Dušnik 4 : 1 Pobeda
28.05.2014 17:00 Knežica 5 : 3 Doljevac 1971
28.05.2014 17:00 Toplica 3 : 1 Real
28.05.2014 17:00 Polet (R) 7 : 2 Kraljevo
28.05.2014 17:00 OFK Draževac 6 : 3 Napredak 2012
28.05.2014 17:00 Vukašinovac 0 : 2 Pobeda 1976
28.05.2014 17:00 OFK Sloga (D) 2 : 5 Polet (V)
28.05.2014 17:00 Gredetin 7 : 0 Feniks 2012
28.05.2014 17:00 Sloga (K) 3 : 0 Crvena Zvezda
28.05.2014 17:00 Ratar 0 : 4 Jedinstvo
28.05.2014 17:00 Dobrič 0 : 1 Koprijan 1975
28.05.2014 10:00 Mladost 1976 1 : 4 Baličevac 1974
28.05.2014 10:00 Jugovići 1976 1 : 2 Sloga 1980
28.05.2014 17:00 Omladinac 5 : 2 Pontes
28.05.2014 17:00 Napredak 2 : 1 Egeta
28.05.2014 17:00 Lokomotiva 7 : 2 Rtkovo
28.05.2014 17:00 Velika Vrbica 0 : 5 Mala Vrbica 1958
28.05.2014 17:00 Koča Andjelković 3 : 0 Kladušnica
28.05.2014 17:00 Deli Jovan 1 : 0 Vidrovac
28.05.2014 17:00 Slatina 2 : 1 Miloševo
28.05.2014 17:00 OFK Klek 2 : 0 Naftagas
28.05.2014 17:00 ŽFK Banat-Bagljaš 1 : 4 Proleter 2006
28.05.2014 17:00 Lehel 0 : 1 Mladost
28.05.2014 17:00 OFK Gradnulica 1 : 3 Radnički Ratar
28.05.2014 17:00 Omladinac 3 : 2 Borac
28.05.2014 17:00 Banat 2 : 1 Zlatica
28.05.2014 17:00 Panonija 0 : 3 Rusin
28.05.2014 17:00 Graničar 2 : 1 OFK Metalac
28.05.2014 17:00 Dinamo 2 : 2 Aleksa Šantić
28.05.2014 17:00 Terekveš 5 : 1 Radnički 1918
28.05.2014 17:00 Rastina 1918 0 : 8 Partizan
28.05.2014 17:00 Mladost 6 : 0 Jedinstvo
28.05.2014 17:00 Lipar 3 : 0 Jedinstvo 1947
28.05.2014 17:00 Dunav 3 : 0 OFK Šikara
28.05.2014 17:00 Sloga Milšped 5 : 4 Fruškogorac
28.05.2014 17:00 Napredak (Ž) 2 : 0 Šumar
28.05.2014 17:00 Sremac 4 : 5 Dunav
28.05.2014 17:00 Jedinstvo (P) 0 : 3 Podunavac
28.05.2014 17:00 ČSK Čortanovci 2 : 2 Graničar
28.05.2014 17:00 Napredak (P) 4 : 0 Sloven
28.05.2014 17:00 PSK Putinci 3 : 1 Fruška Gora
28.05.2014 17:30 OFK Bačinci 7 : 2 Sloboda
28.05.2014 17:30 Fruškogorac (K) 1 : 0 Borac (M)
28.05.2014 17:30 Jedinstvo (M) 2 : 1 Napredak (V)
28.05.2014 17:30 Noćaj 2 : 1 Omladinac (M)
28.05.2014 17:00 Slavija 2 : 1 Šajkaš 1908
28.05.2014 17:00 Sofeks 1 : 1 Susek
28.05.2014 17:00 Sirig 5 : 0 Železničar
28.05.2014 17:00 Fruškogorac 2 : 1 OFK Futog
28.05.2014 17:00 Proleter 5 : 1 Dinamo
28.05.2014 17:00 Vinogradar 3 : 0 Borac
28.05.2014 17:00 Omladinac 3 : 0 Bačka
28.05.2014 17:00 Sremac Beomal 1 : 2 Tatra
28.05.2014 17:00 Fruškogorski partizan 5 : 1 Čenej
28.05.2014 17:00 Hajduk (Gard.) 0 : 3 Titel
28.05.2014 17:30 Mladi Borac 5 : 0 Dimitrije Tucović
28.05.2014 17:30 Mladi radnik 0 : 0 Sloga
28.05.2014 17:30 Sloboda 8 : 1 Šumadija (MC)
28.05.2014 17:30 OFK Burovo 3 : 2 Rudar
28.05.2014 17:30 TEK Sloga 3 : 4 Mladost (Č)
28.05.2014 17:30 Polet 5 : 0 Bistrica
28.05.2014 17:30 OFK Budućnost 2 : 1 Lazarevac
28.05.2014 16:30 Mladost (R) 4 : 3 Jedinstvo
28.05.2014 17:00 Mladost(L) 2 : 2 Napredak
28.05.2014 16:30 Pek 1 : 2 Carevac
28.05.2014 16:30 Radnički 1 : 3 Žika Marković Uča
28.05.2014 16:30 Kumane 5 : 0 Desine
28.05.2014 16:30 Električar 0 : 4 OFK Braničevo
28.05.2014 16:30 Usije 4 : 2 Polet
28.05.2014 16:30 Ram 1 : 1 Graničar 2013
28.05.2014 16:30 Srednjevo 3 : 3 Mrčkovac
28.05.2014 16:30 Barič 3 : 1 OFK Vinci
28.05.2014 17:00 Sloga (L) 2 : 2 Sopot
28.05.2014 17:00 Pobeda 3 : 2 Sloga (D)
28.05.2014 17:00 Zemljoradnik 3 : 0 Proleter
28.05.2014 17:00 Dizel 4 : 1 Napredak (P)
28.05.2014 17:00 Mip Majdan 1 : 2 Dunavac
28.05.2014 17:00 Sloga 1936 2 : 0 Napredak 1947
28.05.2014 17:00 Napredak 1934 7 : 2 Dunav
28.05.2014 17:00 Metalac 3 : 1 Stig 1955
28.05.2014 17:00 Sušica 2012 3 : 5 Gornje Krajince
28.05.2014 17:00 Bratstvo 0 : 0 Goblen
28.05.2014 16:00 Sindjelić 1 : 4 Mladost 1950
28.05.2014 17:30 Fruškogorac 6 : 0 Vojvodina
28.05.2014 17:30 Borac (K) 11 : 1 Mladost (P)
28.05.2014 17:30 Polet 4 : 1 Sremac
28.05.2014 17:30 Planinac 1 : 2 Borac (S)
28.05.2014 17:30 27. Oktobar 0 : 6 Krušedol
28.05.2014 17:30 OFK Kraljevci 1 : 2 Mladost (B)
28.05.2014 17:30 Sloga 1 : 1 Car Uroš
28.05.2014 17:00 Borac 7 : 0 Lovac
28.05.2014 17:00 Srem 3 : 3 Vitez
28.05.2014 17:00 OFK Brestač 1 : 0 Graničar
28.05.2014 17:00 Sloga 5 : 3 Sloboda
28.05.2014 17:00 Mladost 2 : 1 Polet
28.05.2014 17:00 Spartak 5 : 0 Napredak
28.05.2014 16:30 Mašinac 1 : 4 LASK Crvena zvezda
28.05.2014 17:00 Požarevac 3 : 0 Jagodina
28.05.2014 17:00 Novi Bečej 2 : 4 Trijumf
28.05.2014 10:00 Indeks 2 : 1 Inđija
28.05.2014 Radnički (S) 4 : 1 Donji Srem
28.05.2014 17:00 AFK 0 : 11 Obilić
28.05.2014 17:00 BSK 21 : 1 Strela
28.05.2014 Mokra Gora 3 : 1 Trepča

Rukomet

28.05.2014 19:00 Partizan 30 : 28 Železničar 1949
28.05.2014 19:00 Crvena Zvezda 25 : 25 Metaloplastika
28.05.2014 19:00 Radnički 23 : 23 Vojvodina
28.05.2014 19:00 Jugović 27 : 27 Vrbas
28.05.2014 19:00 Spartak 10 : 0 Napredak
28.05.2014 19:00 Rudar 35 : 35 Kolubara
28.05.2014 Crvenka 27 : 25 Metalac
28.05.2014 Dinamo 31 : 27 Mokra Gora
28.05.2014 Požarevac 18 : 15 Jagodina
28.05.2014 Sloga 22 : 22 Planinka PV
28.05.2014 Zlatar 39 : 31 Obilić
28.05.2014 19:00 Radnički 34 : 27 Sloga
Pedja14 je dislajkovao utakmicu
simeontm je ocenio utakmicu
simeontm je dislajkovao utakmicu
Odigrane su revanš utakmice „baraža“ za popunu seniorskih liga FSB u takmičarskoj sezoni 2019/2020. FK „Sremčica“ je izborila srpskoligaški status, za ˝Zonu˝ se izborila Šopićka FK ˝Šumadija˝, zatim FK „Rojkovac“ u Prvoj beogradskoj ligi – grupa „B“, a u svojim ligama ostali OFK „Balkan“ i FK „Rabrovac“. Evo i postignutih rezultata. Za Srpsku ligu – grupa „Beograd“ FK „Stepojevac Vaga“ - FK „SREMČICA“ 1:1 (prva utakmica 0:1) Za ˝Beogradsku zonu˝ FK ˝Turbina˝Vreoci - FK ˝ŠUMADIJA˝ŠOPIĆ 1:3 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ OFK „BALKAN MIRIJEVO“ - FK „Poštar 1930“ 2:0 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „ROJKOVAC“ - FK „Duboko“ 5:0 (prva utakmica 1:2) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ OFK „Student“ (Mladenovac) - FK „RABROVAC“ 0:4 (prva utakmica 0:3)
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.