XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
786 utakmica za dan Nedelja, 25 Septembar 2016


Fudbal

25.09
15:30
Dunav
Radni─Źki (┼á)
1
0
25.09.2016 15:30 1 : 0
25.09
11:00
Polet (LJ)
Smederevo 1924
1
0
25.09.2016 11:00 1 : 0
25.09
15:30
Mihajlovac 1934
Budućnost Krušik 2014
0
0
25.09.2016 15:30 0 : 0
25.09
15:30
┼Żelezni─Źar
Jedinstvo Putevi
0
2
25.09.2016 15:30 0 : 2
25.09
15:30
Pukovac
Temni─ç 1924
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Vlasina
Dunav
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Timok
Ozren
2
0
25.09.2016 15:30 2 : 0
25.09
15:30
Car Konstantin
Radan
2
2
25.09.2016 15:30 2 : 2
25.09
15:30
Brodarac 1947
┼Żarkovo
2
1
25.09.2016 15:30 2 : 1
25.09
15:30
Crvena Zvezda
Grafi─Źar
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
11:00
Prva Iskra
IMT
0
3
25.09.2016 11:00 0 : 3
IMT
25.09
11:00
Dor─çol
Radni─Źki (O)
0
2
25.09.2016 11:00 0 : 2
25.09
15:30
Tavankut
Sloga (─î)
1
2
25.09.2016 15:30 1 : 2
25.09
15:30
Tisa (A)
Mladost (T)
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Subotica
Potisje
0
1
25.09.2016 15:30 0 : 1
25.09
15:30
Tekstilac
Budu─çnost (G)
0
5
25.09.2016 15:30 0 : 5
25.09
15:30
Vojvodina 1928
Kozara
0
1
25.09.2016 15:30 0 : 1
25.09
15:30
Dolina
┼ŻAK
1
3
25.09.2016 15:30 1 : 3
25.09
15:30
Hajduk (─î)
Veternik
3
2
25.09.2016 15:30 3 : 2
25.09
10:00
Index
Jedinstvo (SP)
0
3
25.09.2016 10:00 0 : 3
25.09
15:30
Hajduk 1925 Podunavac
Hajduk (B)
5
1
25.09.2016 15:30 5 : 1
25.09
10:00
Sofeks
Slavija
1
0
25.09.2016 10:00 1 : 0
25.09
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Sloboda (─î)
3
2
25.09.2016 15:30 3 : 2
25.09
15:30
Arsenal
Bane
0
0
25.09.2016 15:30 0 : 0
25.09
15:30
Ov─Źar
Takovo
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Petar Dobrnjac
Homoljac
2
0
25.09.2016 15:30 2 : 0
25.09
15:30
RSK
Šumadija (A)
0
1
25.09.2016 15:30
RSK
0 : 1
25.09
11:00
Proleter
Radni─Źki 1926
2
0
25.09.2016 11:00 2 : 0
25.09
15:30
Borac (┼Ż)
Gru┼ża
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Borac 1932
Zvi┼żd
1
2
25.09.2016 15:30 1 : 2
25.09
15:30
Polimlje
Zadrugar
2
1
25.09.2016 15:30 2 : 1
25.09
15:30
OFK Ose─Źina
Radni─Źki Stobex
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Drina
Provo
2
1
25.09.2016 15:30 2 : 1
25.09
15:30
OFK Divci
Ribnica
2
3
25.09.2016 15:30 2 : 3
25.09
15:30
Sloga 1940 (BB)
Jedinstvo (Ub)
0
1
25.09.2016 15:30 0 : 1
25.09
15:30
Šarbanovac
Malošište
4
1
25.09.2016 15:30 4 : 1
25.09
15:30
Moravica
Zaplanjac
3
1
25.09.2016 15:30 3 : 1
25.09
15:30
Hajduk Veljko
Bukovik
2
1
25.09.2016 15:30 2 : 1
25.09
15:30
OFK Lugomir
OFK Kosanica
4
3
25.09.2016 15:30 4 : 3
25.09
15:30
┼Żupa
┼Żitora─Ĺa
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Leva─Ź
Sloga
2
1
25.09.2016 15:30 2 : 1
25.09
15:30
Bošnjane
Juhor
1
2
25.09.2016 15:30 1 : 2
25.09
15:30
Rembas
Jedinstvo
5
1
25.09.2016 15:30 5 : 1
25.09
15:30
OFK Brzi Brod
Morava (VH)
3
2
25.09.2016 15:30 3 : 2
25.09
15:30
Mladost (M)
Budu─çnost (P)
0
2
25.09.2016 15:30 0 : 2
25.09
15:30
Vranjska Banja
Ropotovo
0
0
25.09.2016 15:30 0 : 0
25.09
15:30
Jedinstvo (GM)
Nebeski andjeli
2
1
25.09.2016 15:30 2 : 1
25.09
11:00
Hajduk
Jedinstvo
1
0
25.09.2016 11:00 1 : 0
25.09
15:30
Budu─çnost
PKB Padinska Skela
3
0
25.09.2016 15:30 3 : 0
25.09
15:30
Turbina
Borac (O)
2
2
25.09.2016 15:30 2 : 2
25.09
15:30
Vr─Źin
Srem
2
4
25.09.2016 15:30 2 : 4
25.09
16:00
Radni─Źki 1905
Jadran (F)
1
0
25.09.2016 16:00 1 : 0
25.09
16:00
Jadran (S)
Sutjeska
0
3
25.09.2016 16:00 0 : 3
25.09
16:00
Napredak
Obili─ç
2
1
25.09.2016 16:00 2 : 1
25.09
16:00
Bajša
Vinogradar
6
0
25.09.2016 16:00 6 : 0
25.09
16:00
Preporod
Panonija IM Topola
3
2
25.09.2016 16:00 3 : 2
25.09
16:00
Proleter (Nj)
E─Ĺ┼íeg
5
1
25.09.2016 16:00 5 : 1
25.09
15:30
Hajduk Junior
┼ŻAK
3
1
25.09.2016 15:30 3 : 1
25.09
15:30
BSK
Slavija
1
0
25.09.2016 15:30
BSK
1 : 0
25.09
15:30
Borac (BG)
Krila Krajine
2
2
25.09.2016 15:30 2 : 2
25.09
15:30
Budu─çnost
Rusin
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Hercegovac
Mladost (BP)
1
2
25.09.2016 15:30 1 : 2
25.09
15:30
Stari Grad
Lipar
4
1
25.09.2016 15:30 4 : 1
25.09
15:30
Terekveš
Mladost (K)
5
1
25.09.2016 15:30 5 : 1
25.09
16:00
Mladost (O)
Partizan (G)
2
1
25.09.2016 16:00 2 : 1
25.09
16:00
Jedinstvo (V)
BAK
0
1
25.09.2016 16:00 0 : 1
BAK
25.09
16:00
Polet
Crvena zvezda
1
1
25.09.2016 16:00 1 : 1
25.09
16:00
Vulturul
Jedinstvo Stevi─ç
1
1
25.09.2016 16:00 1 : 1
25.09
16:00
Sloga (BNS)
Vojvodina (S)
1
3
25.09.2016 16:00 1 : 3
25.09
16:00
Strela
Vojvodina (C)
4
1
25.09.2016 16:00 4 : 1
25.09
16:00
Borac (St)
Budu─çnost (A)
2
4
25.09.2016 16:00 2 : 4
25.09
15:30
Naftagas (B)
OFK Kikinda
0
5
25.09.2016 15:30 0 : 5
25.09
15:30
Jedinstvo
Mladost (BD)
4
2
25.09.2016 15:30 4 : 2
25.09
15:30
Lehel
Proleter 2006
0
4
25.09.2016 15:30 0 : 4
25.09
15:30
C. Zvezda (VS)
Mladost (L)
3
0
25.09.2016 15:30 3 : 0
25.09
15:30
Borac
Begej
1
3
25.09.2016 15:30 1 : 3
25.09
16:00
Jadran
Hrtkovci
5
2
25.09.2016 16:00 5 : 2
25.09
16:00
Ljukovo
Sloven
2
0
25.09.2016 16:00 2 : 0
25.09
16:00
Napredak
1. Maj Ruma
0
2
25.09.2016 16:00 0 : 2
25.09
16:00
FK Grani─Źar 1924
Budu─çnost
0
4
25.09.2016 16:00 0 : 4
25.09
16:00
Hajduk
Borac
2
0
25.09.2016 16:00 2 : 0
25.09
16:00
Donji Petrovci
Rudar
1
3
25.09.2016 16:00 1 : 3
25.09
15:30
TSK
Jedinstvo
0
1
25.09.2016 15:30
TSK
0 : 1
25.09
15:30
Borac
OFK Sirig
9
0
25.09.2016 15:30 9 : 0
25.09
15:30
Petrovaradin
Mileti─ç
9
0
25.09.2016 15:30 9 : 0
25.09
15:30
Tatra
Titel
2
0
25.09.2016 15:30 2 : 0
25.09
15:30
Proleter
Omladinac
4
1
25.09.2016 15:30 4 : 1
25.09
16:00
OFK Ras
Real
0
0
25.09.2016 16:00 0 : 0
25.09
16:00
Polet
Omladinac
5
1
25.09.2016 16:00 5 : 1
25.09
16:00
Radnik
Granit
1
3
25.09.2016 16:00 1 : 3
25.09
16:00
Stubal
Ibar
2
0
25.09.2016 16:00 2 : 0
25.09
16:00
Borac
Magnohrom
3
3
25.09.2016 16:00 3 : 3
25.09
16:00
Mataruge
Ribnica
2
3
25.09.2016 16:00 2 : 3
25.09
16:00
Proleter
Go─Ź
1
2
25.09.2016 16:00 1 : 2
25.09
15:30
Donja Vrbava
Polet (T)
0
2
25.09.2016 15:30 0 : 2
25.09
15:30
Omladinac (Z)
Spartak
2
0
25.09.2016 15:30 2 : 0
25.09
15:30
Brezak
Mladost (P)
2
1
25.09.2016 15:30 2 : 1
25.09
15:30
Jedinstvo (K)
Ozrem PMH
4
0
25.09.2016 15:30 4 : 0
25.09
15:30
Napredak
Backovac Junajted
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Zadrugar
Jedinstvo (GG)
5
0
25.09.2016 15:30 5 : 0
25.09
15:30
Podunavac
Polet
4
0
25.09.2016 15:30 4 : 0
25.09
15:30
7. Juli
Udarnik
1
0
25.09.2016 15:30 1 : 0
25.09
15:30
Pobeda
Budu─çnost
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Sloboda
Crvena zvezda
4
2
25.09.2016 15:30 4 : 2
25.09
15:30
Sloga
Cerovac 2013
2
0
25.09.2016 15:30 2 : 0
25.09
15:30
Omladinac
Mladi borac
3
0
25.09.2016 15:30 3 : 0
25.09
15:30
Šumadija
SASK
2
0
25.09.2016 15:30 2 : 0
25.09
15:30
Banja 1957
Omladinac
2
3
25.09.2016 15:30 2 : 3
25.09
15:30
Vin─Źa
OFK Šatornja
4
1
25.09.2016 15:30 4 : 1
25.09
10:00
Vitlina-Bokanja
Trnava
2
1
25.09.2016 10:00 2 : 1
25.09
15:30
Borac
Junkovac
2
2
25.09.2016 15:30 2 : 2
25.09
15:30
Prvi srpski ustanak
BSK
3
1
25.09.2016 15:30 3 : 1
BSK
25.09
15:30
┼ŻSK
OFK Aran─Ĺelovac
0
0
25.09.2016 15:30 0 : 0
25.09
15:30
Radnik (S)
Napredak 1936
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Borac (K)
Mladost (B)
3
0
25.09.2016 15:30 3 : 0
25.09
15:30
Sloga (B)
Mlava (ML)
2
1
25.09.2016 15:30 2 : 1
25.09
15:30
Makce
Polet (SD)
1
5
25.09.2016 15:30 1 : 5
25.09
15:30
Rudar (S)
─Éerdap
4
3
25.09.2016 15:30 4 : 3
25.09
15:30
Krilaš
Sloga 33
3
5
25.09.2016 15:30 3 : 5
25.09
15:30
Cer
Borac (L)
0
0
25.09.2016 15:30
Cer
0 : 0
25.09
15:30
Hajduk Stanko
Antimon
3
0
25.09.2016 15:30 3 : 0
25.09
15:30
Mladi Borac
Mladost (P)
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Borac (V)
Mladost (PP)
0
0
25.09.2016 15:30 0 : 0
25.09
15:30
Jedinstvo
Podrinje
2
2
25.09.2016 15:30 2 : 2
25.09
15:30
Sovljak
Junior Novo Naselje
0
0
25.09.2016 15:30 0 : 0
25.09
15:30
Tvrdojevac
Trli─ç
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
ZSK
Tešnjar
0
2
25.09.2016 15:30
ZSK
0 : 2
25.09
15:30
Joševa
Ka─Źer
0
4
25.09.2016 15:30 0 : 4
25.09
15:30
Iskra
Brezovica
3
0
25.09.2016 15:30 3 : 0
25.09
15:30
Višesava
Polet
0
3
25.09.2016 15:30 0 : 3
25.09
15:30
Savinac
Je┼żevica
0
0
25.09.2016 15:30 0 : 0
25.09
15:30
┼Żelezni─Źar
Peru─çac
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Lazarica
Jasen
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Jedinstvo (K)
Budu─çnost
1
8
25.09.2016 15:30 1 : 8
25.09
16:00
Blizna
Brestovac
3
1
25.09.2016 16:00 3 : 1
25.09
16:00
─îubra
Zlot
3
0
25.09.2016 16:00 3 : 0
25.09
16:00
Krivelj
Sloga
0
9
25.09.2016 16:00 0 : 9
25.09
16:00
BSK
Radni─Źki
0
2
25.09.2016 16:00
BSK
0 : 2
25.09
16:00
Slatina
Pore─Ź
2
1
25.09.2016 16:00 2 : 1
25.09
16:00
Polom
Deli Jovan
4
1
25.09.2016 16:00 4 : 1
25.09
11:00
Klju─Ź
Nemetali
3
0
25.09.2016 11:00 3 : 0
25.09
15:30
Zemljoradnik
Crvena Zvezda
4
2
25.09.2016 15:30 4 : 2
25.09
15:30
Mladost 1976
Moravac (ZT)
3
2
25.09.2016 15:30 3 : 2
25.09
15:30
Doljevac 1971
Rudar Alpos
0
4
25.09.2016 15:30 0 : 4
25.09
15:30
Mladost (Ba)
Morava (┼Ż)
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Naisus 1977
Rasova─Źa
0
3
25.09.2016 15:30 0 : 3
25.09
15:30
Naša krila
Radni─Źki 1947
5
0
25.09.2016 15:30 5 : 0
25.09
16:00
Omladinac
Sloga
4
1
25.09.2016 16:00 4 : 1
25.09
16:00
Malinik
Radni─Źki (L)
1
2
25.09.2016 16:00 1 : 2
25.09
16:00
Kablovi
OFK Knjaz
1
0
25.09.2016 16:00 1 : 0
25.09
16:00
Vratarnica
Osni─ç
0
2
25.09.2016 16:00 0 : 2
25.09
15:00
Kušiljevo
Budu─çnost
3
0
25.09.2016 15:00 3 : 0
25.09
15:00
Mladost (J)
Morava
1
0
25.09.2016 15:00 1 : 0
25.09
15:00
Dragocvet
OFK Batinac
2
2
25.09.2016 15:00 2 : 2
25.09
15:00
Napredak (D)
OFK Bratstvo
3
0
25.09.2016 15:00 3 : 0
25.09
15:00
Partizan
Napredak (Z)
1
1
25.09.2016 15:00 1 : 1
25.09
15:30
Ma─Źkovac
Naupare
4
0
25.09.2016 15:30 4 : 0
25.09
15:30
Ribnik
Sloga
2
0
25.09.2016 15:30 2 : 0
25.09
15:30
Mladi radnik
13. April
0
6
25.09.2016 15:30 0 : 6
25.09
15:30
Šanac
Vinogradar
4
1
25.09.2016 15:30 4 : 1
25.09
15:30
Kupci
Jastrebac
1
0
25.09.2016 15:30 1 : 0
25.09
15:30
Pobeda
Mladost 1982
0
0
25.09.2016 15:30 0 : 0
25.09
15:30
Omladinac
Polet
6
0
25.09.2016 15:30 6 : 0
25.09
15:30
Borac
Real
4
2
25.09.2016 15:30 4 : 2
25.09
15:30
Proleter (M)
Crvena zastava
1
2
25.09.2016 15:30 1 : 2
25.09
15:30
Rudar
AZ Borac 2014
2
2
25.09.2016 15:30 2 : 2
25.09
15:30
Vrtište
Proleter (DV)
1
4
25.09.2016 15:30 1 : 4
25.09
15:30
Mladost
Budu─çnost
4
0
25.09.2016 15:30 4 : 0
25.09
15:30
Sloga 1948
Morava
0
2
25.09.2016 15:30 0 : 2
25.09
15:30
Sloboda
Aluminijum
2
1
25.09.2016 15:30 2 : 1
25.09
16:00
Mladost (PR)
Vladimir Durkovi─ç
0
1
25.09.2016 16:00 0 : 1
25.09
16:00
Gnjilan
Zvezda
2
1
25.09.2016 16:00 2 : 1
25.09
16:00
Pade┼ż
Zadrugar
1
0
25.09.2016 16:00 1 : 0
25.09
15:30
Omladinac (DS)
Jedinstvo (GS)
0
5
25.09.2016 15:30 0 : 5
25.09
15:30
Kumarevo 65
Bobište
2
2
25.09.2016 15:30 2 : 2
25.09
15:30
Brza
Jedinstvo (Š)
1
2
25.09.2016 15:30 1 : 2
25.09
15:30
Mladi Borac
─îekmin
0
1
25.09.2016 15:30 0 : 1
25.09
15:30
Planta┼ża
Sloga
1
2
25.09.2016 15:30 1 : 2
25.09
15:30
Vu─Źje
Zlo─çudovo
0
0
25.09.2016 15:30 0 : 0
25.09
15:30
Polet
Umac
4
1
25.09.2016 15:30 4 : 1
25.09
15:30
┼Żelezni─Źar
Progres
2
1
25.09.2016 15:30 2 : 1
25.09
15:30
Jablanica
Radni─Źki (P)
5
0
25.09.2016 15:30 5 : 0
25.09
15:30
Mladost (B)
Pavlovac
2
3
25.09.2016 15:30 2 : 3
25.09
15:30
Vihor
Levosoje
3
0
25.09.2016 15:30 3 : 0
25.09
15:30
Ju┼żna pruga
BSK Bujanovac
7
2
25.09.2016 15:30 7 : 2
25.09
15:30
Lugina
Bilja─Źi
3
0
25.09.2016 15:30 3 : 0
25.09
15:30
Ternoci
Trešnjevka
5
1
25.09.2016 15:30 5 : 1
25.09
15:30
Mladost (S)
Crnotince
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Borac
Mladi proleter
4
1
25.09.2016 15:30 4 : 1
25.09
13:00
Brodarac
Sin─Ĺeli─ç 2012
3
1
25.09.2016 13:00 3 : 1
25.09
15:30
Banja
Zmaj 1953
0
1
25.09.2016 15:30 0 : 1
25.09
15:30
Lepušnica
PKB Kovilovo
3
0
25.09.2016 15:30 3 : 0
25.09
15:30
Komgrap
Dunav
2
2
25.09.2016 15:30 2 : 2
25.09
15:30
Poštar Zvezdara
13. Maj Zemun
1
0
25.09.2016 15:30 1 : 0
25.09
15:30
Šumadinac
Institut
1
0
25.09.2016 15:30 1 : 0
25.09
15:30
Mladost (B)
Zabre┼żje
2
0
25.09.2016 15:30 2 : 0
25.09
15:30
BSK
Urovci
0
3
25.09.2016 15:30
BSK
0 : 3
25.09
10:00
Radni─Źki
Šumadija
1
1
25.09.2016 10:00 1 : 1
25.09
15:30
Strelac
Rušanj
5
3
25.09.2016 15:30 5 : 3
25.09
15:30
Polet
Mladost (C)
0
4
25.09.2016 15:30 0 : 4
25.09
10:00
Selo Mladenovac
Hajduk
1
1
25.09.2016 10:00 1 : 1
25.09
15:30
Bole─Ź
Kosmaj
1
0
25.09.2016 15:30 1 : 0
25.09
15:30
Mladost
Dunavac
2
6
25.09.2016 15:30 2 : 6
25.09
15:30
Ropo─Źevo
Leštane
3
3
25.09.2016 15:30 3 : 3
25.09
11:00
Sloga (K)
Pobeda 1976
6
1
25.09.2016 11:00 6 : 1
25.09
15:30
OFK Rutevac 1908
Gredetin
4
1
25.09.2016 15:30 4 : 1
25.09
15:30
Polet (R)
Planinac 2015
3
0
25.09.2016 15:30 3 : 0
25.09
11:00
Jedinstvo
Mladi Radnik
4
0
25.09.2016 11:00 4 : 0
25.09
15:30
OFK Dra┼żevac
Ratar
6
2
25.09.2016 15:30 6 : 2
25.09
16:00
Slemen
Rtanj
7
2
25.09.2016 16:00 7 : 2
25.09
16:00
Jedinstvo 1952
Bukovik
0
3
25.09.2016 16:00 0 : 3
25.09
16:00
Palilulac
Sloboda 2013
4
1
25.09.2016 16:00 4 : 1
25.09
15:30
Marjan MB
Mladost (DL)
2
2
25.09.2016 15:30 2 : 2
25.09
15:30
Sušica 2012
BSK
3
0
25.09.2016 15:30 3 : 0
BSK
25.09
15:30
Jedinstvo (G)
Lemind
3
0
25.09.2016 15:30 3 : 0
25.09
15:30
Mladost (V)
OFK Morava
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Atletiko
Milanovo
0
4
25.09.2016 15:30 0 : 4
25.09
15:30
Sloboda (DB)
Mladost (B)
3
1
25.09.2016 15:30 3 : 1
25.09
15:30
Šumadija
Navalin
4
0
25.09.2016 15:30 4 : 0
25.09
15:30
BUSK
Sparta ┼Żeleznik
4
0
25.09.2016 15:30 4 : 0
25.09
15:30
Atakante
011
2
0
25.09.2016 15:30 2 : 0
011
25.09
15:30
Rekreativo 011
Studenski Grad
1
2
25.09.2016 15:30 1 : 2
25.09
15:30
Busije
Šećeranac Ada
0
3
25.09.2016 15:30 0 : 3
25.09
15:30
Petrov─Źi─ç
Posavac Tišma
3
2
25.09.2016 15:30 3 : 2
25.09
16:00
Bikovo
Bratstvo
2
0
25.09.2016 16:00 2 : 0
25.09
16:00
Pali─ç
┼Żednik
1
3
25.09.2016 16:00 1 : 3
25.09
16:00
Elektrovojvodina
─Éur─Ĺin
4
0
25.09.2016 16:00 4 : 0
25.09
16:00
Solid
Lokomotiva
5
3
25.09.2016 16:00 5 : 3
25.09
16:00
OFK Mala Bosna 2015
Hajduk
1
3
25.09.2016 16:00 1 : 3
25.09
16:00
Iskra
Mladost Radost
4
1
25.09.2016 16:00 4 : 1
25.09
16:00
Budu─çnost
Sloboda
8
0
25.09.2016 16:00 8 : 0
25.09
16:00
Pobeda
Obili─ç
1
2
25.09.2016 16:00 1 : 2
25.09
16:00
Tomislavci
Vojvodina
2
2
25.09.2016 16:00 2 : 2
25.09
16:00
Mladost
Jedinstvo
2
3
25.09.2016 16:00 2 : 3
25.09
16:00
Grani─Źar
─îoka
4
0
25.09.2016 16:00 4 : 0
25.09
16:00
Slavija
Šampion
2
2
25.09.2016 16:00 2 : 2
25.09
16:00
Hajduk
Tromedja
7
0
25.09.2016 16:00 7 : 0
25.09
16:00
Jedinstvo (SK)
Horgoš 1911
1
0
25.09.2016 16:00 1 : 0
25.09
15:30
Aleksa Šantić
Kordun
1
0
25.09.2016 15:30 1 : 0
25.09
15:30
Hajduk (S)
Kula
2
3
25.09.2016 15:30 2 : 3
25.09
15:30
Omladinac (D)
Stanišić
0
0
25.09.2016 15:30 0 : 0
25.09
15:30
Omladinac (B)
Crvenka
2
3
25.09.2016 15:30 2 : 3
25.09
15:30
Grani─Źar (R)
Radni─Źki 1918
4
4
25.09.2016 15:30 4 : 4
25.09
15:30
Kulpin
Krivanj
4
3
25.09.2016 15:30 4 : 3
25.09
15:30
Magli─ç
Tvrdjava
4
1
25.09.2016 15:30 4 : 1
25.09
15:30
Neštin
Naša Zvezda
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Budu─çnost
Borac
2
1
25.09.2016 15:30 2 : 1
25.09
16:00
Borac (VG)
Borac (VS)
1
1
25.09.2016 16:00 1 : 1
25.09
16:00
Partizan (K)
Potporanj
1
5
25.09.2016 16:00 1 : 5
25.09
16:00
Ševac
Vladimirovac
1
0
25.09.2016 16:00 1 : 0
25.09
16:00
Hajdu─Źica
Dunav
1
0
25.09.2016 16:00 1 : 0
25.09
16:00
Karaš (K)
Dobrica
2
1
25.09.2016 16:00 2 : 1
25.09
16:00
Vojvodina (CC)
Radni─Źki 1927
2
0
25.09.2016 16:00 2 : 0
25.09
16:00
Banat
Ratar
1
5
25.09.2016 16:00 1 : 5
25.09
16:00
Omladinac 1927
Radni─Źki (B)
0
1
25.09.2016 16:00 0 : 1
25.09
16:00
Mladost
Glogonj
2
0
25.09.2016 16:00 2 : 0
25.09
16:00
Tempo
Unirea
2
2
25.09.2016 16:00 2 : 2
25.09
16:00
Spartak 1911
Pobeda
10
0
25.09.2016 16:00 10 : 0
25.09
16:00
BSK Bavanište
Omladinac (D)
4
1
25.09.2016 16:00 4 : 1
25.09
16:00
Budu─çnost (BB)
Borac
8
3
25.09.2016 16:00 8 : 3
25.09
16:00
Kolonija
Jedinstvo
0
2
25.09.2016 16:00 0 : 2
25.09
16:00
Dolovo
Proleter
0
2
25.09.2016 16:00 0 : 2
25.09
15:30
MSK
Rusanda
1
1
25.09.2016 15:30
MSK
1 : 1
25.09
15:30
ASK
Potisje
2
0
25.09.2016 15:30
ASK
2 : 0
25.09
15:30
OFK Klek
┼ŻFK Banat
4
3
25.09.2016 15:30 4 : 3
25.09
15:30
Zlatica
Radni─Źki 1911
0
0
25.09.2016 15:30 0 : 0
25.09
15:30
Omladinac
Zadrugar
4
1
25.09.2016 15:30 4 : 1
25.09
15:30
OFK Staji─çevo
OFK Gradnulica
3
1
25.09.2016 15:30 3 : 1
25.09
15:30
Terekves
Borac (I)
2
0
25.09.2016 15:30 2 : 0
25.09
15:30
Bega
Vojvodina (NM)
1
7
25.09.2016 15:30 1 : 7
25.09
15:30
Roham
Vojvodina (B)
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Proleter
2. Oktobar
5
6
25.09.2016 15:30 5 : 6
25.09
15:30
1.Oktobar
Delija
1
2
25.09.2016 15:30 1 : 2
25.09
16:00
PSK Putinci
Mladost
2
1
25.09.2016 16:00 2 : 1
25.09
16:00
OFK Bresta─Ź
Fruškogorac
1
3
25.09.2016 16:00 1 : 3
25.09
16:00
Grani─Źar (K)
Jedinstvo (M)
0
0
25.09.2016 16:00 0 : 0
25.09
16:00
Grani─Źar (O)
OFK Zeka Buljubaša
3
0
25.09.2016 16:00 3 : 0
25.09
16:00
Jedinstvo (P)
Borac
2
3
25.09.2016 16:00 2 : 3
25.09
16:00
Hajduk
Obili─ç 1993
4
3
25.09.2016 16:00 4 : 3
25.09
16:00
Napredak
Sloga
3
0
25.09.2016 16:00 3 : 0
25.09
15:30
Obili─ç
Susek
1
3
25.09.2016 15:30 1 : 3
25.09
15:30
─îenej
Centar
2
1
25.09.2016 15:30 2 : 1
25.09
15:30
Jedinstvo
RFK Novi Sad 1921
1
0
25.09.2016 15:30 1 : 0
25.09
15:30
Borac
Fruškogorac
1
2
25.09.2016 15:30 1 : 2
25.09
16:30
Budu─çnost (K)
Mlada krila
3
2
25.09.2016 16:30 3 : 2
25.09
10:00
Metalac
Jedinstvo (D)
2
1
25.09.2016 10:00 2 : 1
25.09
16:30
Tavnik
Borac (A)
1
4
25.09.2016 16:30 1 : 4
25.09
16:30
Lazac
Grdica
1
0
25.09.2016 16:30 1 : 0
25.09
16:30
Mladost (V)
Kraljevo Hajduk
1
1
25.09.2016 16:30 1 : 1
25.09
16:30
Napredak (G)
Zvezda
8
1
25.09.2016 16:30 8 : 1
25.09
15:30
Lugovi
Morava (K)
2
2
25.09.2016 15:30 2 : 2
25.09
15:30
Planinac
Rudar
3
4
25.09.2016 15:30 3 : 4
25.09
15:30
Vujan
Budu─çnost
1
3
25.09.2016 15:30 1 : 3
25.09
11:00
Rakova
Malba
1
0
25.09.2016 11:00 1 : 0
25.09
15:30
Morava (M)
Gavrilo Princip
2
0
25.09.2016 15:30 2 : 0
25.09
15:30
Prijatelji
─îa─Źak 94
2
1
25.09.2016 15:30 2 : 1
25.09
16:00
Gorušica
Bjelica
6
2
25.09.2016 16:00 6 : 2
25.09
16:00
Vo─çar
Brezova
2
0
25.09.2016 16:00 2 : 0
25.09
16:00
Jelica
Bratstvo
2
3
25.09.2016 16:00 2 : 3
25.09
16:00
Sloga
Vrelo
3
1
25.09.2016 16:00 3 : 1
25.09
11:00
Prilike
Gradina
3
0
25.09.2016 11:00 3 : 0
25.09
15:30
Velere─Ź 94
Takovski Ustanak
0
1
25.09.2016 15:30 0 : 1
25.09
15:30
Ozremica
Jablanica
2
1
25.09.2016 15:30 2 : 1
25.09
15:30
Šilopaj
Omladinac
2
1
25.09.2016 15:30 2 : 1
25.09
15:30
Šumadija
Mladost 09
2
0
25.09.2016 15:30 2 : 0
25.09
15:30
Vrbovac
OFK Slavija
3
0
25.09.2016 15:30 3 : 0
25.09
15:30
Jezava
Skobalj
3
1
25.09.2016 15:30 3 : 1
25.09
15:30
Budu─çnost
┼Żelezni─Źar
3
0
25.09.2016 15:30 3 : 0
25.09
15:30
Vu─Źak
Hajduk Veljko 1934
6
0
25.09.2016 15:30 6 : 0
25.09
15:30
Drugovac
Petrijevac
3
4
25.09.2016 15:30 3 : 4
25.09
15:30
Lunjevac
Omladinac
0
0
25.09.2016 15:30 0 : 0
25.09
15:30
Kolarac
Landol
0
1
25.09.2016 15:30 0 : 1
25.09
16:00
Udarnik
Ba─Źinac
1
0
25.09.2016 16:00 1 : 0
25.09
16:00
Glavaš
Radnik
1
0
25.09.2016 16:00 1 : 0
25.09
16:00
Jasenica
Obili─ç
0
1
25.09.2016 16:00 0 : 1
25.09
15:30
Kopljari
Ranilovi─ç
1
1
25.09.2016 15:30 1 : 1
25.09
15:30
Jasenica
Šamot
3
2
25.09.2016 15:30 3 : 2
25.09
11:00
B 2000
Sloga
2
0
25.09.2016 11:00 2 : 0
25.09
11:00
Šumadinac (S)
Šumadinac (N)
0
3