XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 621 utakmica za dan
Subota, 21 Oktobar 2017


Fudbal

Loznica
Loznica
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
21.10.2017 14:30
Loznica
1 : 2
Zlatibor
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
21.10.2017 14:30
Šumadija (A)
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Karađorđe
Topola
0 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
21.10.2017 14:30
Karađorđe
0 : 1
Proleter Mihajlovac
FAP
Priboj
0 : 0
Provo
Provo
21.10.2017 14:30
FAP
0 : 0
Provo
Rtanj
Boljevac
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
21.10.2017 15:00
Rtanj
1 : 0
Trstenik PPT
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Ozren
Sokobanja
21.10.2017 15:00
OFK Sinđelić
1 : 0
Ozren
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 0
Tabane 1970
Jagodina
21.10.2017 15:00
Jedinstvo (B)
3 : 0
Tabane 1970
Bratstvo 1946
Prigrevica
4 : 0
Dunav
Stari Banovci
21.10.2017 15:00
Bratstvo 1946
4 : 0
Dunav
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
21.10.2017 15:00
Radnički (SM)
1 : 3
Radnički (NP)
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Borac (S)
Sakule
21.10.2017 15:00
Bačka 1901
0 : 2
Borac (S)
Radnički (ZR)
Zrenjanin
5 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
21.10.2017 15:00
Radnički (ZR)
5 : 1
Mladost (BJ)
Omladinac (NB)
Novi Banovci
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
21.10.2017 15:00
Omladinac (NB)
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Cement
Beočin
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
21.10.2017 15:00
Cement
0 : 1
Dinamo 1945
Odžaci
Odžaci
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
21.10.2017 15:00
Odžaci
0 : 2
Bečej 1918
Sopot
Sopot
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
21.10.2017 13:30
Sopot
0 : 1
Radnički (NB)
IMT
Novi Beograd
0 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
21.10.2017 13:30
IMT
0 : 0
BSK Batajnica
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
21.10.2017 13:30
Radnički (O)
1 : 1
Stepojevac Vaga
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Žarkovo
Beograd
21.10.2017 13:30
OFK Beograd
1 : 2
Žarkovo
GSP Polet Dorćol
Beograd
0 : 1
BSK Borča
Borča
21.10.2017 11:00
GSP Polet Dorćol
0 : 1
BSK Borča
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
BASK
Beograd
21.10.2017 13:30
Kolubara
2 : 2
BASK
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
21.10.2017 13:30
Lokomotiva
1 : 1
Jedinstvo
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
21.10.2017 14:30
Slavija
2 : 1
Orlovac
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
21.10.2017 14:30
Goč
0 : 0
Jošanica
Ovčar
Markovica
2 : 1
Bane
Raška
21.10.2017 14:30
Ovčar
2 : 1
Bane
Trepča
Kosovska Mitrovica
5 : 1
Sušica
Kragujevac
21.10.2017 14:30
Trepča
5 : 1
Sušica
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 2
Radnički (K)
Kovači
21.10.2017 14:30
Sloga (K)
3 : 2
Radnički (K)
Rudar 2001
Kostolac
2 : 1
Šumadija
Toponica
21.10.2017 14:30
Rudar 2001
2 : 1
Šumadija
Gruža
Gruža
2 : 2
Udarnik
Lozovik
21.10.2017 14:30
Gruža
2 : 2
Udarnik
Zadrugar
Lajkovac
4 : 0
Sovljak
Sovljak
21.10.2017 14:30
Zadrugar
4 : 0
Sovljak
Sevojno
Sevojno
0 : 1
Borac
Lešnica
21.10.2017 14:30
Sevojno
0 : 1
Borac
Ribnica
Mionica
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
21.10.2017 14:30
Ribnica
1 : 0
Sloga (BB)
Spartak
Ljig
3 : 0
OFK Osečina
Osečina
21.10.2017 14:30
Spartak
3 : 0
OFK Osečina
Radnički Gorenje
Valjevo
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
21.10.2017 14:30
Radnički Gorenje
1 : 0
Sloga (S)
Budućnost (O)
Orašje
4 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
21.10.2017 15:00
Budućnost (O)
4 : 0
Nebeski Andjeli
Pusta Reka
Bojnik
3 : 2
Sloga (L)
Leskovac
21.10.2017 15:00
Pusta Reka
3 : 2
Sloga (L)
Lužnica
Babušnica
3 : 0
Jablanica
Medveđa
21.10.2017 15:00
Lužnica
3 : 0
Jablanica
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
21.10.2017 15:00
Balkanski
3 : 0
Vranjska Banja
GFK Dubočica
Leskovac
4 : 0
Vlasina
Vlasotince
21.10.2017 15:00
GFK Dubočica
4 : 0
Vlasina
Pčinja
Trgovište
2 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
21.10.2017 15:00
Pčinja
2 : 0
OFK Brzi Brod
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
21.10.2017 15:00
Morava (VH)
2 : 0
Tanasko Rajić
Đerdap
Kladovo
0 : 0
Sloga
Kobišnica
21.10.2017 15:00
Đerdap
0 : 0
Sloga
Svrljig
Svrljig
3 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
21.10.2017 15:00
Svrljig
3 : 3
Hajduk Veljko
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Bošnjane
Bošnjane
21.10.2017 15:00
SFS Borac
2 : 1
Bošnjane
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Sloga (D)
Despotovac
21.10.2017 15:00
OFK Kosanica
2 : 0
Sloga (D)
Kopaonik
Brus
1 : 0
Napredak
Drenovac
21.10.2017 15:00
Kopaonik
1 : 0
Napredak
OFK Vršac
Vršac
6 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
21.10.2017 15:00
OFK Vršac
6 : 0
Jedinstvo (BK)
Sloga
Plandište
4 : 2
Radnički (K)
Kovin
21.10.2017 15:00
Sloga
4 : 2
Radnički (K)
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
21.10.2017 15:00
Proleter
2 : 1
Radnički (S)
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
1 : 0
Polet
Nakovo
21.10.2017 15:00
Sloboda (NK)
1 : 0
Polet
Begej
Žitište
3 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
21.10.2017 15:00
Begej
3 : 3
Kikinda 1909
Hajduk (D)
Divoš
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
21.10.2017 15:00
Hajduk (D)
0 : 0
Jedinstvo (SP)
OFK Slavija
Novi Sad
2 : 1
Sremac
Vojka
21.10.2017 15:00
OFK Slavija
2 : 1
Sremac
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 2
Preporod
Novi Žednik
21.10.2017 15:00
Sloga (Č)
2 : 2
Preporod
Srbobran
Srbobran
0 : 0
Tisa
Adorjan
21.10.2017 15:00
Srbobran
0 : 0
Tisa
Rakovica
Beograd
0 : 1
Sremčica
Sremčica
21.10.2017 10:30
Rakovica
0 : 1
Sremčica
Balkan
Mirijevo
4 : 1
Borac
Lazarevac
21.10.2017 13:30
Balkan
4 : 1
Borac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 1
Leštane
Leštane
21.10.2017 16:00
TEK Sloga
2 : 1
Leštane
Milutinac
Zemun
2 : 3
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
21.10.2017 13:30
Milutinac
2 : 3
Crvena Zvezda
Bilećanin
Sečanj
2 : 5
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
21.10.2017 14:30
Bilećanin
2 : 5
Crvena Zvezda (RS)
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Naftagas (E)
Elemir
21.10.2017 14:30
Krajina
2 : 0
Naftagas (E)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 4
Partizan (U)
Uljma
21.10.2017 15:00
Jedinstvo Stević
4 : 4
Partizan (U)
Rudar
Vrdnik
4 : 1
Sloven
Ruma
21.10.2017 15:00
Rudar
4 : 1
Sloven
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 2
Železničar
Inđija
21.10.2017 15:00
1. Maj Ruma
2 : 2
Železničar
ŽAK
Sombor
1 : 2
FK Stanišić
Stanišić
21.10.2017 14:00
ŽAK
1 : 2
FK Stanišić
Mladost (K)
Kruščić
2 : 2
Slavija
Pivnice
21.10.2017 14:00
Mladost (K)
2 : 2
Slavija
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
21.10.2017 14:30
Obilić
3 : 0
Proleter (RS)
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
21.10.2017 14:30
Panonija IM Topola
0 : 1
OFK Vrbas
Poreč
Donji milanovac
3 : 2
Brestovac
Borski Brestovac
21.10.2017 15:00
Poreč
3 : 2
Brestovac
Zlot
Zlot
5 : 1
Ključ
Podvrška
21.10.2017 15:00
Zlot
5 : 1
Ključ
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 3
Čubra
Čubra
21.10.2017 15:00
Rudna Glava
1 : 3
Čubra
Avala
Beli Potok
1 : 4
Komgrap
Beograd
21.10.2017 13:30
Avala
1 : 4
Komgrap
PKB (PS)
Padinska Skela
2 : 0
Šumadinac
Bečmen
21.10.2017 13:30
PKB (PS)
2 : 0
Šumadinac
Borac (O)
Ostružnica
5 : 0
Heroj Polet
Jajinci
21.10.2017 13:30
Borac (O)
5 : 0
Heroj Polet
Šumadija
Šopić
1 : 1
Strelac
Mislođin
21.10.2017 13:30
Šumadija
1 : 1
Strelac
Omladinac
Veliko Polje
2 : 2
Zabrežje
Zabrežje
21.10.2017 13:30
Omladinac
2 : 2
Zabrežje
Sindjelić
Lipnica
3 : 1
Majur
Majur
21.10.2017 15:00
Sindjelić
3 : 1
Majur
BSK
Belosavci
1 : 0
Borac
Pajsijevići
21.10.2017 14:30
BSK
1 : 0
Borac
Parmenac
Parmenac
2 : 2
Slatina
Slatina
21.10.2017 15:00
Parmenac
2 : 2
Slatina
Blagotin
Poljna
6 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
21.10.2017 14:30
Blagotin
6 : 2
Donji Kopaonik
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
21.10.2017 14:30
Trgovački
2 : 0
Budućnost (V)
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 2
Dragoš
Pirot
21.10.2017 14:30
Vladimir Durković
2 : 2
Dragoš
Senjak
Pirot
3 : 1
Zadrugar
Krupac
21.10.2017 14:30
Senjak
3 : 1
Zadrugar
Zvezda
Blato
2 : 2
Rajko Mitić
Bela Palanka
21.10.2017 14:30
Zvezda
2 : 2
Rajko Mitić
Omladinac
Novo Selo
1 : 0
Popovići
Popovići
21.10.2017 14:00
Omladinac
1 : 0
Popovići
Prvi partizan
Užice
1 : 2
Zlatar
Nova Varoš
21.10.2017 14:30
Prvi partizan
1 : 2
Zlatar
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 0
Mladost
Dračić
21.10.2017 13:30
Vrelo Sport
3 : 0
Mladost
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 6
Trlić
Trlić
21.10.2017 13:30
Pepeljevac
3 : 6
Trlić
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 1
Radnik
Ub
21.10.2017 13:30
OFK Jabučje
3 : 1
Radnik
Banjani
Banjani
2 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
21.10.2017 13:30
Banjani
2 : 0
Junior Novo Naselje
Ćava
Grošnica
1 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
21.10.2017 15:00
Ćava
1 : 0
Sloga (D)
Jedinstvo GVD
Grejač
3 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
21.10.2017 15:00
Jedinstvo GVD
3 : 0
Doljevac 1971
Rasovača
Rasovača
1 : 0
Radnički 1924
Kočane
21.10.2017 15:00
Rasovača
1 : 0
Radnički 1924
Vulkan 1963
Brenica
5 : 3
Budućnost
Prva Kutina
21.10.2017 15:00
Vulkan 1963
5 : 3
Budućnost
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 0
Mladost
Novi Sad
21.10.2017 14:30
RFK Novi Sad 1921
2 : 0
Mladost
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
21.10.2017 14:30
Šajkaš 1908
2 : 1
Omladinac
Veternik
Veternik
1 : 0
Proleter
Banoštor
21.10.2017 14:30
Veternik
1 : 0
Proleter
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 1
Tatra
Kisač
21.10.2017 14:30
Fruškogorski partizan
1 : 1
Tatra
Midžor
Kalna
3 : 0
Mladost
Sumrakovac
21.10.2017 15:00
Midžor
3 : 0
Mladost
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
2 : 0
Real
Jasenica
21.10.2017 14:30
Svetlost Badnjevac
2 : 0
Real
Kaćuša
Kuršumliija
2 : 1
Omladinac
Podina
21.10.2017 14:30
Kaćuša
2 : 1
Omladinac
OFK Alakince
Alakince
4 : 1
Lugina
Aliđerce
21.10.2017 15:00
OFK Alakince
4 : 1
Lugina
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 0
Trešnjevka
Lopardince
21.10.2017 15:00
Mladost (S)
3 : 0
Trešnjevka
Mineralac
Klokot
3 : 0
Rudar
Kosovska Kamenica
21.10.2017 15:00
Mineralac
3 : 0
Rudar
Oskar
Pasjane
0 : 1
Glama
Koretište
21.10.2017 15:00
Oskar
0 : 1
Glama
Ropotovo
Ropotovo
6 : 0
Sloga
Ranilug
21.10.2017 15:00
Ropotovo
6 : 0
Sloga
Izmornik
Pančelo - Tomance
4 : 1
Morava
Parteš
21.10.2017 15:00
Izmornik
4 : 1
Morava
Gračanica
Gračanica
2 : 1
Radnički
Velika Hoča
21.10.2017 15:00
Gračanica
2 : 1
Radnički
Ugljare
Ugljare
1 : 2
Čaglavica
Čaglavica
21.10.2017 15:00
Ugljare
1 : 2
Čaglavica
Radnik
Prilužje
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
21.10.2017 14:00
Radnik
0 : 3
Rudar
Zenit
Oparić
6 : 2
Vinorača
Vinorača
21.10.2017 14:00
Zenit
6 : 2
Vinorača
Zlatica
Zlatica
3 : 4
Jedinstvo
Ečka
21.10.2017 14:30
Zlatica
3 : 4
Jedinstvo
OFK Stajićevo
Stajićevo
5 : 3
ASK
Aradac
21.10.2017 14:30
OFK Stajićevo
5 : 3
ASK
MSK
Mihajlovo
1 : 4
Tamiš
Farkaždin
21.10.2017 14:30
MSK
1 : 4
Tamiš
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
21.10.2017 14:30
ŽFK Banat
1 : 0
OFK Gradnulica
Potisje
Knićanin
1 : 0
OFK Klek
Klek
21.10.2017 14:30
Potisje
1 : 0
OFK Klek
Radnički 1911
Jaša Tomić
7 : 0
Zadrugar
Lazarevo
21.10.2017 14:30
Radnički 1911
7 : 0
Zadrugar
Ajaks
Beograd
2 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
21.10.2017 13:30
Ajaks
2 : 0
Posavac Tišma
OFK Šabac
Šabac
3 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
21.10.2017 15:00
OFK Šabac
3 : 1
Omladinac 2013
Milicionar
Bogatić
0 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
21.10.2017 15:00
Milicionar
0 : 3
Hajduk Stanko
Torpedo 1924
Tabanović
4 : 2
Proleter
Šabac
21.10.2017 15:00
Torpedo 1924
4 : 2
Proleter
Rudar
Radljevo
0 : 0
Joševa
Joševa
21.10.2017 13:30
Rudar
0 : 0
Joševa
OFK Brđanac
Valjevo
3 : 0
Stari drugari
Kadina Luka
21.10.2017 13:30
OFK Brđanac
3 : 0
Stari drugari
Jugovići
Bogdanje
5 : 1
Ušće
Grad Stalać
21.10.2017 14:30
Jugovići
5 : 1
Ušće
Varvarin
Varvarin
4 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
21.10.2017 14:30
Varvarin
4 : 0
Beli Orlovi
Delija
Mokrin
12 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
21.10.2017 14:30
Delija
12 : 1
1.Oktobar
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 4
Pobeda
Beloševac
21.10.2017 15:00
OFK Bagremar
1 : 4
Pobeda
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
21.10.2017 15:00
OFK Sloga
2 : 0
OFK Rutevac 1908
Jedinstvo (B)
Bobovište
0 : 2
Borac
Trnjane
21.10.2017 15:00
Jedinstvo (B)
0 : 2
Borac
Rastina 1918
Rastina
1 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
21.10.2017
Rastina 1918
1 : 2
Radnički 1918
Kralj Petar I
Topola
3 : 1
Šamot
Aranđelovac
21.10.2017 14:30
Kralj Petar I
3 : 1
Šamot
Mladost (R)
Ranovac
4 : 3
BSK 1924
Boževac
21.10.2017 14:30
Mladost (R)
4 : 3
BSK 1924
Rade Milošević
Dubočka
2 : 2
Jasenovac
Krepoljin
21.10.2017 14:30
Rade Milošević
2 : 2
Jasenovac
Centar
Novi Sad
3 : 0
Bačka
Begeč
21.10.2017 14:00
Centar
3 : 0
Bačka
Hajduk
Podlokanj
1 : 0
Bačka
Mol
21.10.2017 14:30
Hajduk
1 : 0
Bačka
Krivaja
Krivaja
2 : 1
Sloboda
Stara Moravica
21.10.2017 15:00
Krivaja
2 : 1
Sloboda
Rongo Siti
Pirot
2 : 9
Lokomotiva
Belo Polje
21.10.2017 14:30
Rongo Siti
2 : 9
Lokomotiva
Napredak
Izvor
1 : 0
Temac
Temska
21.10.2017 14:30
Napredak
1 : 0
Temac
Sloboda
Rasnica
2 : 1
Mladost
Mali Suvodol
21.10.2017 14:30
Sloboda
2 : 1
Mladost
Kulpin
Kulpin
5 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
21.10.2017 14:30
Kulpin
5 : 0
Naša Zvezda
Borac
Vizić
2 : 0
Tvrdjava
Bač
21.10.2017 14:30
Borac
2 : 0
Tvrdjava
Krivanj
Selenča
4 : 0
Borac 46
Obrovac
21.10.2017 14:30
Krivanj
4 : 0
Borac 46
Sloga
Plavna
2 : 3
Maglić
Bački Maglić
21.10.2017 14:30
Sloga
2 : 3
Maglić
Bačka
Despotovo
0 : 0
Neštin
Neštin
21.10.2017 14:30
Bačka
0 : 0
Neštin
Velereč 94
Velereč
3 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
21.10.2017 14:00
Velereč 94
3 : 0
Mladost 09
Radnički PDM
Mladenovac
6 : 1
Omladinac
Rajkovac
21.10.2017 13:30
Radnički PDM
6 : 1
Omladinac
Rojkovac
Obrenovac
4 : 1
Partizan
Draževac
21.10.2017 14:00
Rojkovac
4 : 1
Partizan
Petka
Petka
3 : 3
Mladi borac
Županjac
21.10.2017 14:00
Petka
3 : 3
Mladi borac
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 2
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
21.10.2017 14:00
Mladost (Č)
1 : 2
Šumadija (MC)
Badljevica
Badljevica
4 : 1
Drugovac
Drugovac
21.10.2017 14:30
Badljevica
4 : 1
Drugovac
Mladost 1948
Donja Livadica
4 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
21.10.2017 14:00
Mladost 1948
4 : 1
Jedinstvo
Bresje Superior
Velika Plana
5 : 0
Jasenica
Kruševo
21.10.2017 14:00
Bresje Superior
5 : 0
Jasenica
Rtanj
Vrmdža
0 : 2
Bukovik
Vrbovac
21.10.2017 15:00
Rtanj
0 : 2
Bukovik
Napredak
Jošanica
1 : 2
Slemen
Milušinac
21.10.2017 15:00
Napredak
1 : 2
Slemen
Soko
Bajina Bašta
0 : 3
Kriva Reka
Kriva Reka
21.10.2017 15:30
Soko
0 : 3
Kriva Reka
Rasina
Vitanovac
1 : 1
Mladost VPD
Kruševac
21.10.2017 13:30
Rasina
1 : 1
Mladost VPD
Jugovići
Jug Bogdanovac
2 : 3
Padina
Padina
21.10.2017 15:00
Jugovići
2 : 3
Padina
Kastrum
Gamzigrad
2 : 3
Borac
Vražogrnac
21.10.2017 15:00
Kastrum
2 : 3
Borac
Nacional
Lukovo
0 : 4
Velika Jasikova
Velika Jasikova
21.10.2017 15:00
Nacional
0 : 4
Velika Jasikova
Sparta
Kaona
1 : 4
Torpedo
Lojanice
21.10.2017 14:30
Sparta
1 : 4
Torpedo
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 3
Petrovac 74
Kujavica
21.10.2017 14:30
Mladost 2013
3 : 3
Petrovac 74
Radnik
Davidovac
0 : 4
Radnički
Tekija
21.10.2017 13:30
Radnik
0 : 4
Radnički
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
2 : 1
Napredak
Bogojevce
21.10.2017 14:30
Gornje Sinkovce
2 : 1
Napredak
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 0
Moravac
Guberevac
21.10.2017 14:30
Mladost (DL)
3 : 0
Moravac
Sloboda
Donje Brijanje
10 : 1
Jašunja
Jašunja
21.10.2017 14:30
Sloboda
10 : 1
Jašunja
Todorovce
Todorovce
4 : 2
Gornje Krajince
Gornje Krajince
21.10.2017 16:30
Todorovce
4 : 2
Gornje Krajince
Turekovac
Turekovac
1 : 0
Atletiko
Donja Jajina
21.10.2017 16:30
Turekovac
1 : 0
Atletiko
Veternica
Leskovac
2 : 2
Badince
Badince
21.10.2017 16:30
Veternica
2 : 2
Badince
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 2
Omladinac (D)
Drakčići
21.10.2017 14:00
Bogutovačka Banja
3 : 2
Omladinac (D)
Vrnjci
Vrnjci
1 : 5
Jovo Kursula
Cvetke
21.10.2017 14:00
Vrnjci
1 : 5
Jovo Kursula
Dobra Voda
Dobra Voda
9 : 0
Belica
Belica
21.10.2017 14:00
Dobra Voda
9 : 0
Belica
Viner DSV
Bukovac
1 : 5
Sindjelić
Vojnik
21.10.2017 14:00
Viner DSV
1 : 5
Sindjelić
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
1 : 4
Batovac
Batovac
21.10.2017 14:30
Rudar Kostolac 2008
1 : 4
Batovac
Mladost (DB)
Donja Borina
1 : 0
Sloga
Korenita
21.10.2017 15:00
Mladost (DB)
1 : 0
Sloga
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 1
Jelav
Jelav
21.10.2017 15:00
Studenac
2 : 1
Jelav
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
21.10.2017 15:00
Jadar 1961
3 : 1
TE Gučevo
Mladost (G)
Gradilište
1 : 4
Hajduk
Ribarica
21.10.2017 15:00
Mladost (G)
1 : 4
Hajduk
Luk
Voćnjak
5 : 0
Granit
Radalj
21.10.2017 15:00
Luk
5 : 0
Granit
Usije
Usije
3 : 3
Mladost 1970
Radoševac
21.10.2017 14:30
Usije
3 : 3
Mladost 1970
Borac
Kloka
7 : 1
Jarmenovci
Jarmenovci
21.10.2017 14:30
Borac
7 : 1
Jarmenovci
Napredak
Trnovče
1 : 3
Vukan
Ždrelo
21.10.2017 13:30
Napredak
1 : 3
Vukan
Mlava Trgovački
Petrovac
0 : 1
Mladost
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
21.10.2017 11:00
Mlava Trgovački
0 : 1
Mladost
Melnica
Melnica
3 : 2
Udarnik 2015
Ćovdin
21.10.2017 11:00
Melnica
3 : 2
Udarnik 2015
Pobednik
Piroman
1 : 2
Proleter
Jasenak
21.10.2017 14:00
Pobednik
1 : 2
Proleter
Borac (A)
Arapovac
5 : 0
Šumadinac
Kruševica
21.10.2017 14:00
Borac (A)
5 : 0
Šumadinac
Strmovo
Strmovo
0 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
21.10.2017 14:00
Strmovo
0 : 1
Dimitrije Tucović
Veliko Laole
Veliko Laole
3 : 5
BSK
Bošnjak
21.10.2017 13:30
Veliko Laole
3 : 5
BSK
Dragoš
Oreškovica
0 : 3
Zabrđe 1936
Zabrđe
21.10.2017 13:30
Dragoš
0 : 3
Zabrđe 1936
Burovac
Burovac
3 : 1
Radnik
Pankovo
21.10.2017 13:30
Burovac
3 : 1
Radnik
Dobrnje
Dobrnje
2 : 1
Soko
Krvije
21.10.2017 13:30
Dobrnje
2 : 1
Soko
OFK Jelen
Jelenča
0 : 3
Sava
Mrđenovac
21.10.2017 15:00
OFK Jelen
0 : 3
Sava
Jedinstvo
Oplanić
0 : 1
Mladost
Pretoke
21.10.2017
Jedinstvo
0 : 1
Mladost
Kotlenik
Selo Leskovac
5 : 2
Borac 1939
Ljuljaci
21.10.2017
Kotlenik
5 : 2
Borac 1939
Azbukovica
Crnča
6 : 2
Čobanče
Čitluk
21.10.2017
Azbukovica
6 : 2
Čobanče
Crnča
Crnča
1 : 4
Jezero
Amajić
21.10.2017
Crnča
1 : 4
Jezero
Sloga DB
Donja Bukovica
2 : 1
Selanac
Selanac
21.10.2017
Sloga DB
2 : 1
Selanac
Borjak 2013
Okruglica
2 : 1
Omladinac
Ugljarevo
21.10.2017 16:30
Borjak 2013
2 : 1
Omladinac
Mladost
Mala Drenova
6 : 0
Vinogradar
Riljac
21.10.2017 16:30
Mladost
6 : 0
Vinogradar
Stevka Božurevka
Božurevac
0 : 4
Stara Čaršija
Osaonica
21.10.2017 16:30
Stevka Božurevka
0 : 4
Stara Čaršija
Topoljak
Grabovac
2 : 1
Omladinac
Odžaci
21.10.2017 16:30
Topoljak
2 : 1
Omladinac
Rujišnik
Rujišnik
3 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
21.10.2017 16:30
Rujišnik
3 : 2
Kamenorezac 76
Kumane
Kumane
1 : 0
Baštovan 2015
Carevac
21.10.2017 14:00
Kumane
1 : 0
Baštovan 2015
Partizan
Drenovac
3 : 3
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
21.10.2017 15:00
Partizan
3 : 3
OFK Letnjikovac 1983
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 0
Lipolist
Lipolist
21.10.2017 15:00
Zadrugar
2 : 0
Lipolist
Napredak
Ševarice
2 : 2
Metaloplastika
Šabac
21.10.2017 15:00
Napredak
2 : 2
Metaloplastika
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 12
Culjković
Culjković
21.10.2017 15:00
POFK Letnjikovac
1 : 12
Culjković
Radenka
Radenka
21.10.2017
15:00
Pobeda
Ševica
21.10.2017 15:00
Radenka
:
Pobeda
Neresnica
Neresnica
21.10.2017
15:00
Zviždić
Kučevo
21.10.2017 15:00
Neresnica
:
Zviždić
Dragovo
Dragovo
2 : 2
Goša
Vukmanovac
21.10.2017
Dragovo
2 : 2
Goša
Povratak otpisanih
Rekovac
3 : 0
Prosvetar
Belušić
21.10.2017
Povratak otpisanih
3 : 0
Prosvetar
Polet
Sekurič
0 : 1
Blagotin
Belušić
21.10.2017
Polet
0 : 1
Blagotin
Levač 2
Rekovac
2 : 2
Šumadija
Prevešt
21.10.2017
Levač 2
2 : 2
Šumadija
Pobeda 1953
Osanica
4 : 1
OFK Homolje
Žagubica
21.10.2017 14:30
Pobeda 1953
4 : 1
OFK Homolje
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
0 : 1
Vrelo 1971
Milanovac
21.10.2017 14:30
Budućnost
0 : 1
Vrelo 1971
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Tulež
Tulež
21.10.2017 11:00
Trešnjevica
3 : 0
Tulež
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 3
Misača
Misača
21.10.2017 15:00
KMF Aranđelovac
2 : 3
Misača
PSS-192
Jagodina
2 : 6
OFK Dragoševac
Dragoševac
21.10.2017 14:00
PSS-192
2 : 6
OFK Dragoševac
Vitez
Vitez
2 : 2
Mladost
Kakanj
21.10.2017 15:00
Vitez
2 : 2
Mladost
Čelik
Zenica
1 : 0
Borac
Banja Luka
21.10.2017 15:00
Čelik
1 : 0
Borac
Zrinjski
Mostar
1 : 3
Sarajevo
Sarajevo
21.10.2017 19:00
Zrinjski
1 : 3
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
0 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
21.10.2017 17:00
Sloboda
0 : 3
Široki Brijeg
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 1
Radnik
Bijeljina
21.10.2017 15:00
Krupa
1 : 1
Radnik
Kozara
Gradiška
1 : 1
Tekstilac
Derventa
21.10.2017 15:00
Kozara
1 : 1
Tekstilac
Slavija
Istočno Sarajevo
4 : 2
Napredak
Donji Šepak
21.10.2017 15:00
Slavija
4 : 2
Napredak
Sloga
Doboj
2 : 0
Podrinje
Janja
21.10.2017 15:00
Sloga
2 : 0
Podrinje
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 0
Sutjeska
Foča
21.10.2017 15:00
Rudar Prijedor
3 : 0
Sutjeska
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 2
Drina
Zvornik
21.10.2017 15:00
Sloboda
1 : 2
Drina
Iskra
Danilovgrad
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
21.10.2017 12:30
Iskra
0 : 1
Sutjeska
Grbalj
Radanovići
1 : 1
Dečić
Tuzi
21.10.2017 13:30
Grbalj
1 : 1
Dečić
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
Rudar
Pljevlja
21.10.2017 13:30
OFK Petrovac
0 : 0
Rudar
Zeta
Golubovci
4 : 2
Kom
Podgorica
21.10.2017 13:30
Zeta
4 : 2
Kom
Brskovo
Mojkovac
1 : 0
Komovi
Andrijevica
21.10.2017 13:30
Brskovo
1 : 0
Komovi
Radnički
Berane
2 : 3
Polimlje
Murino
21.10.2017 13:30
Radnički
2 : 3
Polimlje
Hajduk
Bar
1 : 3
Sloga (R)
Radovići
21.10.2017 14:30
Hajduk
1 : 3
Sloga (R)
Huddersfield
Huddersfield
2 : 1
Manchester Utd
Manchester
21.10.2017 16:00
Huddersfield
2 : 1
Manchester Utd
Manchester City
Manchester
3 : 0
Burnley
Burnley
21.10.2017 16:00
Manchester City
3 : 0
Burnley
Newcastle
Newcastle upon Tyne
1 : 0
Crystal Palace
London
21.10.2017 16:00
Newcastle
1 : 0
Crystal Palace
Stoke
Stoke-on-Trent
1 : 2
Bournemouth
Bournemouth
21.10.2017 16:00
Stoke
1 : 2
Bournemouth
Swansea
Swansea
1 : 2
Leicester
Leicester
21.10.2017 16:00
Swansea
1 : 2
Leicester
Southampton
Southampton
1 : 0
WBA
West Bromwich
21.10.2017 18:30
Southampton
1 : 0
WBA
Chelsea
London
4 : 2
Watford
Watford
21.10.2017 13:30
Chelsea
4 : 2
Watford
Levante
Valencia
1 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
21.10.2017 13:00
Levante
1 : 1
Getafe
Barcelona
Barcelona
2 : 0
Málaga
Málaga
21.10.2017 20:45
Barcelona
2 : 0
Málaga
Valencia
Valencia
4 : 0
Sevilla
Sevilla
21.10.2017 18:30
Valencia
4 : 0
Sevilla
Real Betis
Sevilla
2 : 0
Alavés
Vitoria-Gasteiz
21.10.2017 16:15
Real Betis
2 : 0
Alavés
RB Leipzig
Leipzig
1 : 0
Stuttgart
Stuttgart
21.10.2017 15:30
RB Leipzig
1 : 0
Stuttgart
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
1 : 5
Bayer Leverkusen
Leverkusen
21.10.2017 15:30
Borussia Mönchengladbach
1 : 5
Bayer Leverkusen
Eintracht
Frankfurt am Main
2 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
21.10.2017 15:30
Eintracht
2 : 2
Borussia Dortmund
Augsburg
Augsburg
1 : 2
Hannover 96
Hannover
21.10.2017 15:30
Augsburg
1 : 2
Hannover 96
Hamburger SV
Hamburg
0 : 1
Bayern
München
21.10.2017 18:30
Hamburger SV
0 : 1
Bayern
Napoli
Napoli
0 : 0
Internazionale
Milano
21.10.2017 20:45
Napoli
0 : 0
Internazionale
Sampdoria
Genova
5 : 0
Crotone
Crotone
21.10.2017 18:00
Sampdoria
5 : 0
Crotone
Amiens SC
Amiens
1 : 0
Bordeaux
Bordeaux
21.10.2017 20:00
Amiens SC
1 : 0
Bordeaux
Angers
Angers
0 : 1
Toulouse
Toulouse
21.10.2017 20:00
Angers
0 : 1
Toulouse
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 2
Dijon
Dijon
21.10.2017 20:00
Metz
1 : 2
Dijon
Monaco
Monaco
2 : 0
Caen
Caen
21.10.2017 17:00
Monaco
2 : 0
Caen
Nantes
Nantes
2 : 1
Guingamp
Guingamp
21.10.2017 20:00
Nantes
2 : 1
Guingamp
Rennes
Rennes
1 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
21.10.2017 20:00
Rennes
1 : 0
Lille
Mačva
Šabac
1 : 0
Borac
Čačak
21.10.2017 15:00
Mačva
1 : 0
Borac
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Radnik
Surdulica
21.10.2017 17:00
Javor Matis
1 : 0
Radnik
Spartak ŽK
Subotica
0 : 0
Čukarički
Beograd
21.10.2017 15:00
Spartak ŽK
0 : 0
Čukarički
Voždovac
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
21.10.2017 17:00
Voždovac
3 : 0
Rad
Napredak
Kruševac
2 : 1
Zemun
Zemun
21.10.2017 17:00
Napredak
2 : 1
Zemun
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
21.10.2017 14:30
TSC
1 : 0
Budućnost
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 2
Dinamo
Vranje
21.10.2017 14:30
Metalac
0 : 2
Dinamo
Jagodina
Jagodina
2 : 2
Proleter
Novi Sad
21.10.2017 14:30
Jagodina
2 : 2
Proleter
Sinđelić
Beograd
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
21.10.2017 14:30
Sinđelić
2 : 0
Radnički (P)
Levač
Rekovac
5 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
21.10.2017 15:00
Levač
5 : 0
Knjaževac 2015
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Krstarica
Prokuplje
21.10.2017 13:00
Jagodina
3 : 1
Krstarica
Inđija
Inđija
4 : 3
Internacional
Beograd
21.10.2017 11:00
Inđija
4 : 3
Internacional
Napredak
Kruševac
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
21.10.2017 12:00
Napredak
1 : 2
Radnički (P)
Čukarički
Beograd
2 : 2
Partizan
Beograd
21.10.2017 15:30
Čukarički
2 : 2
Partizan
BASK
Beograd
4 : 1
Sindjelć
Beograd
21.10.2017 09:00
BASK
4 : 1
Sindjelć
Grafičar
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
21.10.2017 11:00
Grafičar
1 : 1
Bežanija
Brodarac 2
Beograd
3 : 1
IM Rakovica
Rakovica
21.10.2017 15:00
Brodarac 2
3 : 1
IM Rakovica
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 4
Mladi radnik 1940
Radinac
21.10.2017 14:30
Proleter Mihajlovac
2 : 4
Mladi radnik 1940
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
21.10.2017 14:30
Mladi radnik 1926
3 : 2
Smederevo 1924
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 5
Šumadija (A)
Aranđelovac
21.10.2017 14:30
Mladi borac
4 : 5
Šumadija (A)
Proleter 1947
Vranovo
1 : 1
Karadjordje
Topola
21.10.2017 14:30
Proleter 1947
1 : 1
Karadjordje
Poštar 1930
Beograd
3 : 4
DIF
Beograd
21.10.2017 12:00
Poštar 1930
3 : 4
DIF
Vinča
Vinča
2 : 2
Žarkovo
Beograd
21.10.2017 12:30
Vinča
2 : 2
Žarkovo
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 3
Trudbenik
Trudbenik
21.10.2017 10:00
Novi Beograd
1 : 3
Trudbenik
Zvezdara
Beograd
4 : 1
Šumadinac
Bečmen
21.10.2017 13:00
Zvezdara
4 : 1
Šumadinac
Minel
Beograd
1 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
21.10.2017 15:30
Minel
1 : 2
Stepojevac Vaga
Beograd 1929
Beograd
8 : 0
Posavina
Stubline
21.10.2017 13:00
Beograd 1929
8 : 0
Posavina
Budućnost
Zvečka
2 : 5
Palilulac
Beograd
21.10.2017 14:00
Budućnost
2 : 5
Palilulac
Proleter
Novi Sad
0 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
21.10.2017 10:00
Proleter
0 : 2
Borac (NS)
Dolina
Padina
6 : 1
Omladinac 1927
Opovo
21.10.2017 16:00
Dolina
6 : 1
Omladinac 1927
Borac (Sa)
Sakule
8 : 0
Glogonj
Glogonj
21.10.2017 12:00
Borac (Sa)
8 : 0
Glogonj
Spartak
Debeljača
4 : 1
Tempo
Sefkerin
21.10.2017 15:30
Spartak
4 : 1
Tempo
Dolovo
Dolovo
0 : 8
Mladost (O)
Omoljica
21.10.2017 15:00
Dolovo
0 : 8
Mladost (O)
Partizan (G)
Gaj
2 : 8
Dunav
Bantska Palanka
21.10.2017 11:00
Partizan (G)
2 : 8
Dunav
Polet
Grabovac
3 : 0
Jedinstvo
Dren
21.10.2017 13:00
Polet
3 : 0
Jedinstvo
BAK
Bela Crkva
4 : 2
Železničar
Pančevo
21.10.2017 11:00
BAK
4 : 2
Železničar
Podunavac
Udovice
9 : 0
Vrbovac
Vrbovac
21.10.2017 14:30
Podunavac
9 : 0
Vrbovac
Budućnost
Mala Krsna
2 : 1
Polet
Trnovče
21.10.2017 14:30
Budućnost
2 : 1
Polet
Sinđelić MK
Beograd
2 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
21.10.2017 09:00
Sinđelić MK
2 : 1
Lokomotiva MK
Rad 2 MO
Beograd
3 : 3
Zuce MK
Zuce
21.10.2017 09:00
Rad 2 MO
3 : 3
Zuce MK
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Dinamo
Pančevo
21.10.2017 12:00
Teleoptik
3 : 1
Dinamo
Čukarički
Beograd
1 : 3
Partizan
Beograd
21.10.2017 13:00
Čukarički
1 : 3
Partizan
Kiker
Kraljevo
1 : 0
Apolon 4
Kragujevac
21.10.2017 13:00
Kiker
1 : 0
Apolon 4
Borča
Borča
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
21.10.2017 11:00
Borča
1 : 2
Radnički (NB)
BSK 1925
Beograd
0 : 2
Teleoptik
Zemun
21.10.2017 09:00
BSK 1925
0 : 2
Teleoptik
Studenski grad
Novi Beograd
8 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
21.10.2017 12:30
Studenski grad
8 : 1
Radnički (O)
Sloga
Miloševac
7 : 1
Cerovac
Cerovac
21.10.2017 14:30
Sloga
7 : 1
Cerovac
Zmaj 1953
Beograd
2 : 1
Prva Iskra
Barič
21.10.2017 12:00
Zmaj 1953
2 : 1
Prva Iskra
Bane
Raška
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
21.10.2017 14:00
Bane
1 : 1
Šumadija 1903
Sloga
Kraljevo
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
21.10.2017 14:00
Sloga
2 : 1
Radnički 1923
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 5
AS
Novi Pazar
21.10.2017 14:00
OFK Ras
1 : 5
AS
Vojvodina
Novi Sad
7 : 0
Radnički (Š)
Šid
21.10.2017 12:00
Vojvodina
7 : 0
Radnički (Š)
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
21.10.2017 12:30
Borac (NS)
1 : 1
Radnički (SM)
Indeks
Novi sad
1 : 3
Petar Puača
Novi Sad
21.10.2017 12:00
Indeks
1 : 3
Petar Puača
Hajduk junior
Kula
0 : 3
TSC
Bačka Topola
21.10.2017 12:00
Hajduk junior
0 : 3
TSC
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 4
Spartak
Subotica
21.10.2017 12:00
Bačka (BP)
0 : 4
Spartak
Polet
Idvor
5 : 7
Radnički (B)
Baranda
21.10.2017 15:00
Polet
5 : 7
Radnički (B)
Banat
Vršac
2 : 2
Sloga
Plandište
21.10.2017 10:00
Banat
2 : 2
Sloga
Strelac
Mislodjin
0 : 6
Zabrezje
Zabrezje
21.10.2017 10:00
Strelac
0 : 6
Zabrezje
Rvati
Obrenovac
4 : 2
Crvena Zastava
Obrenovac
21.10.2017 13:00
Rvati
4 : 2
Crvena Zastava
Borac
Lešnica
3 : 13
Cer
Jadranska Lešnica
21.10.2017
Borac
3 : 13
Cer
Loznica
Loznica
1 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
21.10.2017
Loznica
1 : 3
Podrinje
Jadar
Stupnica
7 : 2
Mladost
Donji Dobrić
21.10.2017
Jadar
7 : 2
Mladost
Rudar
Brasina
0 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
21.10.2017
Rudar
0 : 1
Radnički Stobeks
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
21.10.2017 12:00
Bečkerek 023
0 : 3
Proleter 2006
Železničar
Pančevo
6 : 0
ŽAK
Kikinda
21.10.2017 12:00
Železničar
6 : 0
ŽAK
1. Maj
Ruma
21.10.2017
15:00
Rudar
Vrdnik
21.10.2017 15:00
1. Maj
:
Rudar
Napredak
Žarkovac
21.10.2017
15:00
Fruška Gora
Ruma
21.10.2017 15:00
Napredak
:
Fruška Gora
Jedinstvo
Platičevo
2 : 1
Partizan
Vitojevci
21.10.2017 15:00
Jedinstvo
2 : 1
Partizan
Donji Petrovci
Donji Petrovci
21.10.2017
15:00
Borac
Klenak
21.10.2017 15:00
Donji Petrovci
:
Borac
Mladost
Buđanovci
0 : 3
Radnički
Irig
21.10.2017 15:00
Mladost
0 : 3
Radnički
PSK Putinci
Putinci
21.10.2017
15:00
Hrtkovci
Hrtkovci
21.10.2017 15:00
PSK Putinci
:
Hrtkovci
AFK
Ada
10 : 0
Tisa
Adorjan
21.10.2017
AFK
10 : 0
Tisa
Potisje
Kanjiža
0 : 18
Senta
Senta
21.10.2017
Potisje
0 : 18
Senta
Mladenovac MK
Mladenovac
0 : 3
Čukarički MK
Beograd
21.10.2017 10:00
Mladenovac MK
0 : 3
Čukarički MK
Brodarac MK
Beograd
1 : 2
Rad MK
Beograd
21.10.2017 10:30
Brodarac MK
1 : 2
Rad MK
011 MK
Beograd
1 : 1
Zemun MK
Zemun
21.10.2017 11:30
011 MK
1 : 1
Zemun MK
Brodarac B MK
Novi Beograd
21.10.2017
12:45
Kolubara MK
Lazarevac
21.10.2017 12:45
Brodarac B MK
:
Kolubara MK
Rad V MK
Beograd
1 : 2
Rakovica MK
Rakovica
21.10.2017 13:00
Rad V MK
1 : 2
Rakovica MK
Jedinstvo MK
Dren
0 : 1
OLE MK
Zemun
21.10.2017 13:00
Jedinstvo MK
0 : 1
OLE MK
Rad
Beograd
1 : 2
Čukarički
Beograd
21.10.2017 11:00
Rad
1 : 2
Čukarički
011
Beograd
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
21.10.2017 13:00
011
1 : 0
Brodarac
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
21.10.2017 20:15
OFK Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Zemun
4 : 1
Kolubara
Lazarevac
21.10.2017 14:00
Zemun
4 : 1
Kolubara
OLE
Zemun
5 : 0
Sinđelić
Beograd
21.10.2017 12:00
OLE
5 : 0
Sinđelić
Lola
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
21.10.2017 10:00
Lola
0 : 1
Lokomotiva
Internacional
Beograd
1 : 1
BSK
Borča
21.10.2017 10:00
Internacional
1 : 1
BSK
Studentski Grad
Beograd
3 : 4
Radnički (O)
Obrenovac
21.10.2017 09:30
Studentski Grad
3 : 4
Radnički (O)
Dominus
Beograd
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
21.10.2017 10:00
Dominus
2 : 2
Radnički (NB)
Soko 2015
Saraoci
5 : 3
Sloboda
Lipe
21.10.2017 14:30
Soko 2015
5 : 3
Sloboda
Budućnost
Mala Krsna
0 : 1
AF Djokić
Velika Plana
21.10.2017 14:30
Budućnost
0 : 1
AF Djokić
Osipaonica
Osipaonica
0 : 0
Napredak
Markovac
21.10.2017 14:30
Osipaonica
0 : 0
Napredak
Jedinstvo
Krnjevo
5 : 0
Udarnik
Lozovik
21.10.2017 11:00
Jedinstvo
5 : 0
Udarnik
DIF
Beograd
3 : 0
Sopot
Sopot
21.10.2017 10:00
DIF
3 : 0
Sopot
Beograd 1929
Beograd
2 : 6
Selo Mladenovac
Mladenovac
21.10.2017 10:00
Beograd 1929
2 : 6
Selo Mladenovac
Vinča
Beograd
1 : 6
Dunavac
Grocka
21.10.2017 09:30
Vinča
1 : 6
Dunavac
Preporod
Novi Žednik
0 : 7
Arena Su
Subotica
21.10.2017 10:00
Preporod
0 : 7
Arena Su
Tavankut
Tavankut
1 : 3
Radnički 1905
Bajmok
21.10.2017 10:00
Tavankut
1 : 3
Radnički 1905
OFK National AG
Novi Pazar
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
21.10.2017
OFK National AG
3 : 1
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
6 : 1
Arsenal
Kragujevac
21.10.2017
Apolon 4
6 : 1
Arsenal
Kosmet
Leposavić
1 : 2
Kiker
Kraljevo
21.10.2017
Kosmet
1 : 2
Kiker
Bubamara
Kraljevo
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
21.10.2017
Bubamara
2 : 2
Radnički 1923
Bane
Raška
0 : 4
Pazar Juniors
Novi Pazar
21.10.2017
Bane
0 : 4
Pazar Juniors
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
OFK AS 2003
Novi Pazar
21.10.2017
Šumadija 1903
0 : 1
OFK AS 2003
Apolon
Kraljevo
3 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
21.10.2017
Apolon
3 : 1
Sport Klub 99
Vojvodina
Novi Sad
14 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
21.10.2017 10:00
Vojvodina
14 : 0
Srem
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
21.10.2017 10:00
Prof. Bolesnikov
1 : 1
Radnički (SM)
Indeks
Novi sad
0 : 2
Petar Puača
Novi Sad
21.10.2017 10:00
Indeks
0 : 2
Petar Puača
Hajduk junior
Kula
2 : 2
TSC
Bačka Topola
21.10.2017 10:00
Hajduk junior
2 : 2
TSC
Radnički (K)
Kovin
5 : 3
Borac (St)
Starčevo
21.10.2017 10:00
Radnički (K)
5 : 3
Borac (St)
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Borac (Sa)
Sakule
21.10.2017 09:00
Dinamo 1945
5 : 0
Borac (Sa)
Coerver junior FA
Vršac
3 : 1
OFK Vršac
Vršac
21.10.2017 15:00
Coerver junior FA
3 : 1
OFK Vršac
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
21.10.2017 11:00
Proleter
3 : 2
Jedinstvo (V)
Potporanj
Potporanj
5 : 1
Banat (I)
Ilandža
21.10.2017 10:00
Potporanj
5 : 1
Banat (I)
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
2 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
21.10.2017 11:00
Budućnost (BB)
2 : 0
Omladinac (D)
BSK
Bavanište
4 : 2
Proleter
Mramorak
21.10.2017 15:00
BSK
4 : 2
Proleter
Unirea
Uzdin
1 : 3
Pobeda
Samoš
21.10.2017 10:00
Unirea
1 : 3
Pobeda
Belo Polje
Belo Polje
5 : 3
Buducnost
Zvecka
21.10.2017 14:00
Belo Polje
5 : 3
Buducnost
Vidojevica
Lešnica
7 : 2
Sinđelić
Lipnica
21.10.2017
Vidojevica
7 : 2
Sinđelić
Antimon
Zajača
3 : 3
Sloga
Korenita
21.10.2017
Antimon
3 : 3
Sloga
Loznica
Loznica
0 : 0
Pčelinjo
Loznica
21.10.2017
Loznica
0 : 0
Pčelinjo
Radnički Stobeks
Klupci
4 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
21.10.2017
Radnički Stobeks
4 : 1
Podrinje
Jadar 07 2
Loznica
0 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
21.10.2017
Jadar 07 2
0 : 0
Jedinstvo
Jadar 07 1
Loznica
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
21.10.2017
Jadar 07 1
3 : 0
Cer
Bežanija
Beograd
3 : 2
Sinđelić
Ugrinovci
21.10.2017 13:00
Bežanija
3 : 2
Sinđelić
13. Maj
Zemun
3 : 0
Graficar
Beograd
21.10.2017 16:00
13. Maj
3 : 0
Graficar
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
21.10.2017 10:00
Bečkerek 023
0 : 0
Proleter 2006
Železničar
Pančevo
4 : 2
ŽAK
Kikinda
21.10.2017 10:00
Železničar
4 : 2
ŽAK
Borac
Žabari
3 : 1
Pinkum
Veliko Gradište
21.10.2017 11:00
Borac
3 : 1
Pinkum
Partizan 1945
Darosava
3 : 0
Derbi 2017
Aranđelovac
21.10.2017 11:00
Partizan 1945
3 : 0
Derbi 2017
Banja 1957
Banja
2 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
21.10.2017 10:00
Banja 1957
2 : 0
Aranđelovac
Mladi Rudar
Bukovik
2 : 6
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
21.10.2017 11:00
Mladi Rudar
2 : 6
KMF Aranđelovac
Proleter 1976
Jelovik
3 : 4
Venčani
Venčane
21.10.2017 11:00
Proleter 1976
3 : 4
Venčani
BSK Borča MK
Borča
0 : 1
Rad MK
Beograd
21.10.2017 15:00
BSK Borča MK
0 : 1
Rad MK
Brodarac MK
Novi Beograd
3 : 2
Internacional MK
Beograd
21.10.2017 17:00
Brodarac MK
3 : 2
Internacional MK
OFK Beograd MK
Beograd
3 : 1
DIF MK
Beograd
21.10.2017 17:30
OFK Beograd MK
3 : 1
DIF MK
Ada MK
Beograd
5 : 0
Brodarac MK-B
Novi Beograd
21.10.2017 11:15
Ada MK
5 : 0
Brodarac MK-B
Lokomotiva MK
Beograd
6 : 1
Trijumf MK
Sremčica
21.10.2017 08:45
Lokomotiva MK
6 : 1
Trijumf MK
Zemun B MK
Zemun
4 : 0
Jedinstvo MK
Surčin
21.10.2017 16:00
Zemun B MK
4 : 0
Jedinstvo MK
Morava
Žitkovac
4 : 0
Levač
Rekovac
21.10.2017 11:00
Morava
4 : 0
Levač
Vučje
Vučje
1 : 7
Napredak
Kruševac
21.10.2017
Vučje
1 : 7
Napredak
Obilić
Beograd
21.10.2017
Rad
Beograd
21.10.2017
Obilić
:
Rad
Leštane
Leštane
21.10.2017
Zemun
Zemun
21.10.2017
Leštane
:
Zemun
OLE
Borča
0 : 1
Čukarički
Beograd
21.10.2017 09:30
OLE
0 : 1