XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 597 utakmica za dan
Subota, 28 Oktobar 2017


Fudbal

Rad
Beograd
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
28.10.2017 19:00
Rad
0 : 3
Vojvodina
Sloboda
Užice
2 : 1
Teleoptik
Zemun
28.10.2017 14:30
Sloboda
2 : 1
Teleoptik
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
FAP
Priboj
28.10.2017 13:30
Mladi radnik 1926
0 : 0
FAP
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 3
Jedinstvo (Ub)
Ub
28.10.2017 13:30
Mokra Gora
0 : 3
Jedinstvo (Ub)
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
28.10.2017 13:30
Proleter Mihajlovac
0 : 2
Smederevo 1924
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Karađorđe
Topola
28.10.2017 13:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Karađorđe
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
28.10.2017 13:30
Sloga (P)
2 : 1
Šumadija (A)
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Polet
Ljubić
28.10.2017 13:30
Šumadija 1903
0 : 0
Polet
Zlatibor
Čajetina
0 : 2
Tutin
Tutin
28.10.2017 13:30
Zlatibor
0 : 2
Tutin
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 2
Rtanj
Boljevac
28.10.2017 14:00
Radnički (S)
0 : 2
Rtanj
Dunav
Prahovo
2 : 0
Budućnost (P)
Popovac
28.10.2017 14:00
Dunav
2 : 0
Budućnost (P)
Tabane 1970
Jagodina
2 : 3
Moravac Orion
Mrštane
28.10.2017 14:00
Tabane 1970
2 : 3
Moravac Orion
Timok
Zaječar
1 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
28.10.2017 14:00
Timok
1 : 2
Jedinstvo (B)
Jedinstvo (P)
Paraćin
4 : 2
Pukovac
Pukovac
28.10.2017 14:00
Jedinstvo (P)
4 : 2
Pukovac
Ozren
Sokobanja
2 : 3
Car Konstantin
Niš
28.10.2017 14:00
Ozren
2 : 3
Car Konstantin
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
28.10.2017 14:00
Trstenik PPT
0 : 0
OFK Sinđelić
Bečej 1918
Bečej
2 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
28.10.2017 14:00
Bečej 1918
2 : 0
Bratstvo 1946
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Odžaci
Odžaci
28.10.2017 14:00
Dinamo 1945
1 : 0
Odžaci
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
0 : 1
Cement
Beočin
28.10.2017 14:00
Crvena zvezda (NS)
0 : 1
Cement
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 2
Omladinac (NB)
Novi Banovci
28.10.2017 14:00
Mladost (BJ)
1 : 2
Omladinac (NB)
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
28.10.2017 14:00
Radnički (NP)
2 : 0
Bačka 1901
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
28.10.2017 14:00
Radnički (Š)
1 : 0
Radnički (SM)
Prva Iskra
Barič
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
28.10.2017 13:30
Prva Iskra
2 : 2
Lokomotiva
BASK
Beograd
0 : 0
Grafičar
Beograd
28.10.2017 10:00
BASK
0 : 0
Grafičar
BSK Borča
Borča
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
28.10.2017 13:30
BSK Borča
0 : 1
Kolubara
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
IMT
Novi Beograd
28.10.2017 13:30
Radnički (NB)
0 : 0
IMT
Takovo
Gornji Milanovac
5 : 0
Slavija
Kragujevac
28.10.2017 13:30
Takovo
5 : 0
Slavija
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
28.10.2017 13:30
Sloga 33
3 : 0
Morava (VP)
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Rudar 2001
Kostolac
28.10.2017 13:30
VGSK
3 : 1
Rudar 2001
Budućnost
Arilje
5 : 0
Radjevac
Krupanj
28.10.2017 13:30
Budućnost
5 : 0
Radjevac
Drina
Ljubovija
1 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
28.10.2017 13:30
Drina
1 : 0
Radnički Gorenje
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 3
Spartak
Ljig
28.10.2017 13:30
Sloga (BB)
4 : 3
Spartak
Sovljak
Sovljak
2 : 3
Sevojno
Sevojno
28.10.2017 13:30
Sovljak
2 : 3
Sevojno
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
28.10.2017 14:00
Vranjska Banja
1 : 1
GFK Dubočica
Sloga (L)
Leskovac
2 : 2
Lužnica
Babušnica
28.10.2017 14:00
Sloga (L)
2 : 2
Lužnica
Nebeski Andjeli
Vranje
4 : 1
Polet 1980
Laplje Selo
28.10.2017 14:00
Nebeski Andjeli
4 : 1
Polet 1980
BSK
Bogovina
2 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
28.10.2017 14:00
BSK
2 : 0
Šarbanovac
Sloga (D)
Despotovac
2 : 0
Kopaonik
Brus
28.10.2017 14:00
Sloga (D)
2 : 0
Kopaonik
Morava 1918
Ćuprija
2 : 4
SFS Borac
Paraćin
28.10.2017 14:00
Morava 1918
2 : 4
SFS Borac
OFK Topličanin
Prokuplje
8 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
28.10.2017 14:00
OFK Topličanin
8 : 0
Sloga (Ć)
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 1
OFK Vršac
Vršac
28.10.2017 14:00
Kikinda 1909
3 : 1
OFK Vršac
Radnički (S)
Sutjeska
4 : 3
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
28.10.2017 14:00
Radnički (S)
4 : 3
Jedinstvo (NB)
Radnički (K)
Kovin
2 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
28.10.2017 14:00
Radnički (K)
2 : 2
Proleter
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 0
Sloga
Plandište
28.10.2017 14:00
Budućnost
3 : 0
Sloga
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
ŽAK
Kikinda
28.10.2017 14:00
Kozara
1 : 0
ŽAK
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
28.10.2017 14:00
Jedinstvo (BK)
3 : 0
Vojvodina 1928
Sloga (E)
Erdevik
3 : 0
Jugović
Kać
28.10.2017 14:00
Sloga (E)
3 : 0
Jugović
Sloga (T)
Temerin
3 : 1
OFK Slavija
Novi Sad
28.10.2017 14:00
Sloga (T)
3 : 1
OFK Slavija
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
28.10.2017 14:00
Jedinstvo (SP)
1 : 0
Hajduk (B)
Polet (K)
Karavukovo
5 : 1
Bačka (P)
Pačir
28.10.2017 14:00
Polet (K)
5 : 1
Bačka (P)
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Mladost (T)
Turija
28.10.2017 14:00
Radnički (S)
1 : 0
Mladost (T)
Napredak
Medoševac
0 : 2
Milutinac
Zemun
28.10.2017 13:30
Napredak
0 : 2
Milutinac
Brodarac
Novi Beograd
4 : 1
Hajduk
Beograd
28.10.2017 11:00
Brodarac
4 : 1
Hajduk
Naftagas (E)
Elemir
0 : 2
Banat
Čenta
28.10.2017 13:30
Naftagas (E)
0 : 2
Banat
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 1
Borac
Aleksandrovo
28.10.2017 13:30
Mladost (L)
1 : 1
Borac
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 0
Rusanda
Melenci
28.10.2017 13:30
Proleter 2006
4 : 0
Rusanda
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
28.10.2017 15:00
BAK
2 : 0
Crvena zvezda
Partizan (U)
Uljma
4 : 3
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
28.10.2017 15:00
Partizan (U)
4 : 3
Jedinstvo (V)
Dunav
Banatska Palanka
2 : 7
Dolina
Padina
28.10.2017 15:00
Dunav
2 : 7
Dolina
Partizan
Vitojevci
0 : 1
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
28.10.2017 14:00
Partizan
0 : 1
Sloboda (DT)
Sloven
Ruma
0 : 3
PSK Putinci
Putinci
28.10.2017 14:00
Sloven
0 : 3
PSK Putinci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
5 : 0
Rudar
Vrdnik
28.10.2017 14:00
Podrinje
5 : 0
Rudar
FK Stanišić
Stanišić
0 : 0
Budućnost (P)
Parage
28.10.2017 13:30
FK Stanišić
0 : 0
Budućnost (P)
Vojvodina
Tovariševo
4 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
28.10.2017 13:30
Vojvodina
4 : 2
Krila Krajine
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
28.10.2017 14:00
Njegoš
2 : 0
Horgoš 1911
Radnički 1905
Bajmok
1 : 6
Bajša
Bajša
28.10.2017 14:00
Radnički 1905
1 : 6
Bajša
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
28.10.2017 14:00
OFK Vrbas
2 : 1
Vinogradar
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 0
Senta
Senta
28.10.2017 14:00
Proleter (RS)
1 : 0
Senta
Brestovac
Borski Brestovac
5 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
28.10.2017 14:00
Brestovac
5 : 1
Nemetali
Krivelj
Krivelj
2 : 0
Poreč
Donji milanovac
28.10.2017 14:00
Krivelj
2 : 0
Poreč
Studenski Grad
Novi Beograd
6 : 0
Avala
Beli Potok
28.10.2017 13:30
Studenski Grad
6 : 0
Avala
Vinča
Vinča
5 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
28.10.2017 13:30
Vinča
5 : 2
Velika Krsna
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Pudarci
Pudarci
28.10.2017 13:30
Mladenovac
3 : 0
Pudarci
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
28.10.2017 15:00
Mačva 2005
3 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Lokomotiva
Lapovo
0 : 2
BSK
Belosavci
28.10.2017 13:30
Lokomotiva
0 : 2
BSK
Slatina
Slatina
2 : 1
Spartak
Trnava
28.10.2017 14:30
Slatina
2 : 1
Spartak
Đerdap
Golubac
4 : 2
Rudar (K)
Krepoljin
28.10.2017 13:30
Đerdap
4 : 2
Rudar (K)
Polet (SD)
Suvi Do
4 : 5
Železničar
Požarevac
28.10.2017 13:30
Polet (SD)
4 : 5
Železničar
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
28.10.2017 13:30
Jedinstvo (Lj)
2 : 1
Trgovački
Borac
Barje Čiflik
4 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
28.10.2017 14:00
Borac
4 : 1
Vladimir Durković
Spartak
Pirot
1 : 1
Jedinstvo
Pirot
28.10.2017 14:00
Spartak
1 : 1
Jedinstvo
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Ježevica
Ježevica
28.10.2017 13:30
Zlatar
3 : 0
Ježevica
Crnokosa
Kosjerić
2 : 0
Ariljska rampa
Požega
28.10.2017 13:30
Crnokosa
2 : 0
Ariljska rampa
Radnik
Ub
3 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
28.10.2017 13:30
Radnik
3 : 2
Tvrdojevac
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 1
Brezovica
Brezovica
28.10.2017 13:30
Vrelo Sport
1 : 1
Brezovica
Radnički 1924
Kočane
1 : 3
Orljane
Orljane
28.10.2017 14:00
Radnički 1924
1 : 3
Orljane
AZ Borac 2014
Azbresnica
6 : 0
Čegar 2013
Kamenica
28.10.2017 14:00
AZ Borac 2014
6 : 0
Čegar 2013
Palilulac
Niš
1 : 4
Mladost (M)
Medoševac
28.10.2017 14:00
Palilulac
1 : 4
Mladost (M)
ŽSK
Žabalj
1 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
28.10.2017 13:30
ŽSK
1 : 2
Fruškogorski partizan
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 1
TSK
Temerin
28.10.2017 13:30
Omladinac
2 : 1
TSK
OFK Futog
Futog
2 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
28.10.2017 13:30
OFK Futog
2 : 2
Šajkaš 1908
Mladost
Novi Sad
0 : 2
OFK Sirig
Sirig
28.10.2017 13:30
Mladost
0 : 2
OFK Sirig
Polet
Samarinovac
5 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
28.10.2017
Polet
5 : 0
Pobeda
Ropotovo
Ropotovo
10 : 0
Rudar
Kosovska Kamenica
28.10.2017 15:00
Ropotovo
10 : 0
Rudar
Sloga
Ranilug
4 : 2
Morava
Parteš
28.10.2017 15:00
Sloga
4 : 2
Morava
Oskar
Pasjane
3 : 0
Izmornik
Pančelo - Tomance
28.10.2017 15:00
Oskar
3 : 0
Izmornik
Glama
Koretište
6 : 0
Mineralac
Klokot
28.10.2017 15:00
Glama
6 : 0
Mineralac
Sitnica
Lepina
2 : 1
Ugljare
Ugljare
28.10.2017 15:00
Sitnica
2 : 1
Ugljare
Brezovica
Štrpce
2 : 0
Gračanica
Gračanica
28.10.2017 15:00
Brezovica
2 : 0
Gračanica
Ibar
Leposavić
3 : 0
Kopaonik
Lešak
28.10.2017 14:00
Ibar
3 : 0
Kopaonik
Mlada krila
Metikoši
2 : 1
Lasta
Vitkovac
28.10.2017 14:00
Mlada krila
2 : 1
Lasta
Grdica
Grdica
2 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
28.10.2017 14:00
Grdica
2 : 2
Jedinstvo (G)
Beljanica
Strmosten
2 : 2
Borac 1805
Ivankovac
28.10.2017 14:00
Beljanica
2 : 2
Borac 1805
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
1 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
28.10.2017 14:00
Rudar (SR)
1 : 1
Mladost (GM)
Rudar (St)
Stenjevac
2 : 2
Istok 63
Plana
28.10.2017 14:00
Rudar (St)
2 : 2
Istok 63
Ursule
Ursule
3 : 1
Zenit
Oparić
28.10.2017 14:00
Ursule
3 : 1
Zenit
Jedinstvo
Ečka
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
28.10.2017 13:30
Jedinstvo
2 : 0
Zadrugar
OFK Klek
Klek
3 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
28.10.2017 13:30
OFK Klek
3 : 0
Radnički 1911
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 3
Potisje
Knićanin
28.10.2017 13:30
OFK Gradnulica
2 : 3
Potisje
Tamiš
Farkaždin
0 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
28.10.2017 13:30
Tamiš
0 : 0
ŽFK Banat
ASK
Aradac
2 : 0
MSK
Mihajlovo
28.10.2017 13:30
ASK
2 : 0
MSK
Zlatica
Zlatica
1 : 3
OFK Stajićevo
Stajićevo
28.10.2017 13:30
Zlatica
1 : 3
OFK Stajićevo
Atakante
Rakovica
6 : 0
BUSK
Beograd
28.10.2017 14:30
Atakante
6 : 0
BUSK
Minel
Ripanj
7 : 0
Zaklopača
Zaklopača
28.10.2017 13:30
Minel
7 : 0
Zaklopača
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
5 : 0
Provo 2015
Provo
28.10.2017 15:00
Dušan Silni
5 : 0
Provo 2015
ŠFU Derbi 2016
Vlase
2 : 4
OFK Morava
Leskovac
28.10.2017 14:00
ŠFU Derbi 2016
2 : 4
OFK Morava
Crvena Jabuka
Ub
3 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
28.10.2017 13:30
Crvena Jabuka
3 : 2
Polet (DL)
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 2
Trudbenik
Stalać
28.10.2017 13:30
Velika Drenova
1 : 2
Trudbenik
Polet (R)
Radevac
2 : 4
Borac
Trnjane
28.10.2017 14:30
Polet (R)
2 : 4
Borac
Napredak 2012
Krušje
3 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
28.10.2017 14:30
Napredak 2012
3 : 1
OFK Sloga
Polet
Sivac
6 : 0
Hajduk
Stapar
28.10.2017
Polet
6 : 0
Hajduk
Polet (V)
Voluja
4 : 1
Sirakovo
Sirakovo
28.10.2017 13:30
Polet (V)
4 : 1
Sirakovo
Jasenovac
Krepoljin
1 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
28.10.2017 13:30
Jasenovac
1 : 0
Omladinac (Š)
Železničar
Novi Sad
2 : 0
Moskva
Budisava
28.10.2017 13:30
Železničar
2 : 0
Moskva
Tornjoš
Tornjoš
2 : 3
Jadran
Sanad
28.10.2017 14:00
Tornjoš
2 : 3
Jadran
Čoka
Čoka
3 : 2
Hajduk
Podlokanj
28.10.2017 14:00
Čoka
3 : 2
Hajduk
Mladost
Mali Suvodol
3 : 1
Rongo Siti
Pirot
28.10.2017 14:00
Mladost
3 : 1
Rongo Siti
Nišavac
Staničenje
2 : 1
Sloboda
Rasnica
28.10.2017 14:00
Nišavac
2 : 1
Sloboda
Neštin
Neštin
1 : 2
Kulpin
Kulpin
28.10.2017 14:00
Neštin
1 : 2
Kulpin
Maglić
Bački Maglić
4 : 1
Bačka
Despotovo
28.10.2017 14:00
Maglić
4 : 1
Bačka
Borac 46
Obrovac
6 : 1
Sloga
Plavna
28.10.2017 14:00
Borac 46
6 : 1
Sloga
Tvrdjava
Bač
3 : 1
Krivanj
Selenča
28.10.2017 14:00
Tvrdjava
3 : 1
Krivanj
Naša Zvezda
Silbaš
4 : 0
Borac
Vizić
28.10.2017 14:00
Naša Zvezda
4 : 0
Borac
Bjelica
Milatovići
1 : 1
Sloga
Kaona
28.10.2017 14:30
Bjelica
1 : 1
Sloga
Sloga (B)
Batočina
3 : 1
Napredak (MK)
Malo Krčmare
28.10.2017 13:30
Sloga (B)
3 : 1
Napredak (MK)
Borac
Ušće
1 : 1
Rojkovac
Obrenovac
28.10.2017 14:00
Borac
1 : 1
Rojkovac
Krtinska
Krtinska
1 : 1
Sloga
Ratari
28.10.2017 14:00
Krtinska
1 : 1
Sloga
Cepelin 026
Smederevo
2 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
28.10.2017 13:30
Cepelin 026
2 : 0
Hajduk Veljko 1934
Jasenica
Kruševo
0 : 2
Plana
Velika Plana
28.10.2017 14:00
Jasenica
0 : 2
Plana
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
28.10.2017 14:00
Jedinstvo
0 : 2
Bresje Superior
AF Đokić
Velika Plana
2 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
28.10.2017 14:00
AF Đokić
2 : 0
Mladost 1948
Bukovik
Vrbovac
2 : 1
Napredak
Jošanica
28.10.2017 14:30
Bukovik
2 : 1
Napredak
Mladost
Resnik
7 : 2
Rtanj
Vrmdža
28.10.2017 14:30
Mladost
7 : 2
Rtanj
Hajduk
Rujevica
0 : 3
Sloga
Žučkovac
28.10.2017 14:30
Hajduk
0 : 3
Sloga
OFK Sikole
Sikole
1 : 2
OFK Tamnič
Tamnič
28.10.2017 14:30
OFK Sikole
1 : 2
OFK Tamnič
Borac
Bivolje
4 : 1
Rasina
Vitanovac
28.10.2017 13:30
Borac
4 : 1
Rasina
Kapidžija
Kapidžija
3 : 3
Bukovica
Bukovica
28.10.2017 13:30
Kapidžija
3 : 3
Bukovica
Borac
Azbresnica
1 : 2
Arbanasce
Arbanasce
28.10.2017 14:00
Borac
1 : 2
Arbanasce
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 1
Šljivar
Šljivar
28.10.2017 14:00
Velika Jasikova
3 : 1
Šljivar
Lovac
Mali Izvor
1 : 2
Nacional
Lukovo
28.10.2017 14:00
Lovac
1 : 2
Nacional
Mrovska
Mrovska
7 : 1
Verko
Suvo Selo
28.10.2017 15:00
Mrovska
7 : 1
Verko
Belpos
Belotić
4 : 0
Sloga (R)
Ridjake
28.10.2017 13:30
Belpos
4 : 0
Sloga (R)
Radnički
Tekija
6 : 2
Sloboda
Krežbinac
28.10.2017 13:30
Radnički
6 : 2
Sloboda
Sloboda
Donje Brijanje
5 : 1
Donja Lomnica
Donja Lomnica
28.10.2017 14:00
Sloboda
5 : 1
Donja Lomnica
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 0
Napredak
Bogojevce
28.10.2017 14:00
Mladost (DL)
3 : 0
Napredak
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 4
Navalin
Navalin
28.10.2017 16:30
Gornje Sinkovce
1 : 4
Navalin
Veternica
Leskovac
1 : 2
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
28.10.2017 16:30
Veternica
1 : 2
Veliko Trnjane
Turekovac
Turekovac
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
28.10.2017 16:30
Turekovac
3 : 0
Gornje Krajince
Todorovce
Todorovce
3 : 0
Nomanica
Nomanica
28.10.2017 16:30
Todorovce
3 : 0
Nomanica
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 1
Mladost 1981
Štulac
28.10.2017 14:00
Jovo Kursula
2 : 1
Mladost 1981
Dunav
Ostrovo
6 : 0
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
28.10.2017 13:30
Dunav
6 : 0
Rudar Kostolac 2008
OFK Građanski
Požarevac
0 : 6
Mip Majdan
Požarevac
28.10.2017 13:30
OFK Građanski
0 : 6
Mip Majdan
Sloga
Korenita
2 : 0
Granit
Radalj
28.10.2017 14:00
Sloga
2 : 0
Granit
Hajduk
Ribarica
2 : 1
Luk
Voćnjak
28.10.2017 14:00
Hajduk
2 : 1
Luk
TE Gučevo
Trbušnica
4 : 2
Mladost (G)
Gradilište
28.10.2017 14:00
TE Gučevo
4 : 2
Mladost (G)
Jelav
Jelav
1 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
28.10.2017 14:00
Jelav
1 : 2
Jadar 1961
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
28.10.2017 14:00
Mladost (DB)
2 : 2
Studenac
Mladost
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
5 : 1
Melnica
Melnica
28.10.2017 13:30
Mladost
5 : 1
Melnica
Brana Paunović
Rašanac
5 : 0
Mlava Trgovački
Petrovac
28.10.2017 13:30
Brana Paunović
5 : 0
Mlava Trgovački
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 0
Napredak
Trnovče
28.10.2017 13:30
Jedinstvo
3 : 0
Napredak
Mladi radnik
Junkovac
6 : 1
Proleter
Vrbovno
28.10.2017 13:30
Mladi radnik
6 : 1
Proleter
Radnik
Pankovo
3 : 0
Dobrnje
Dobrnje
28.10.2017 13:30
Radnik
3 : 0
Dobrnje
Zabrđe 1936
Zabrđe
5 : 0
Burovac
Burovac
28.10.2017 13:30
Zabrđe 1936
5 : 0
Burovac
BSK
Bošnjak
3 : 0
Dragoš
Oreškovica
28.10.2017 11:00
BSK
3 : 0
Dragoš
Borac
Veliko Laole
8 : 0
Veliko Laole
Veliko Laole
28.10.2017 13:30
Borac
8 : 0
Veliko Laole
Rudar
Donje Crniljevo
4 : 2
Galeb
Cerovac
28.10.2017 14:00
Rudar
4 : 2
Galeb
Borac BTG
Batalage
2 : 4
Mladost
Svileuva
28.10.2017 14:00
Borac BTG
2 : 4
Mladost
Sloga
Zabojnica
1 : 0
Mladi Radnik
Dragušica
28.10.2017
Sloga
1 : 0
Mladi Radnik
Borac 1939
Ljuljaci
2 : 1
Bečevica
Bečevica
28.10.2017
Borac 1939
2 : 1
Bečevica
Mladost
Pretoke
6 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
28.10.2017
Mladost
6 : 0
Kotlenik
Grivac
Grivac
0 : 3
Jedinstvo
Oplanić
28.10.2017
Grivac
0 : 3
Jedinstvo
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 0
Borjak 2013
Okruglica
28.10.2017 16:30
Kamenorezac 76
3 : 0
Borjak 2013
Omladinac
Odžaci
2 : 0
Rujišnik
Rujišnik
28.10.2017 16:30
Omladinac
2 : 0
Rujišnik
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 2
Topoljak
Grabovac
28.10.2017 16:30
Stara Čaršija
0 : 2
Topoljak
Vinogradar
Riljac
2 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
28.10.2017 16:30
Vinogradar
2 : 0
Stevka Božurevka
Omladinac
Ugljarevo
2 : 2
Mladost
Mala Drenova
28.10.2017 16:30
Omladinac
2 : 2
Mladost
Sport
Bezdan
3 : 0
Dinamo
Sonta
28.10.2017 13:30
Sport
3 : 0
Dinamo
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 2
Partizan
Drenovac
28.10.2017 14:00
POFK Letnjikovac
1 : 2
Partizan
Metaloplastika
Šabac
1 : 8
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
28.10.2017 14:00
Metaloplastika
1 : 8
Zadrugar
Lipolist
Lipolist
1 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
28.10.2017 14:00
Lipolist
1 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Pobeda
Ševica
28.10.2017
15:00
Neresnica
Neresnica
28.10.2017 15:00
Pobeda
:
Neresnica
Zviždić
Kučevo
28.10.2017
15:00
Radenka
Radenka
28.10.2017 15:00
Zviždić
:
Radenka
Šumadija
Prevešt
1 : 1
Dragovo
Dragovo
28.10.2017
Šumadija
1 : 1
Dragovo
Blagotin
Belušić
5 : 2
Levač 2
Rekovac
28.10.2017
Blagotin
5 : 2
Levač 2
Prosvetar
Belušić
4 : 6
Polet
Sekurič
28.10.2017
Prosvetar
4 : 6
Polet
Goša
Vukmanovac
2 : 6
Povratak otpisanih
Rekovac
28.10.2017
Goša
2 : 6
Povratak otpisanih
OFK Homolje
Žagubica
2 : 2
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
28.10.2017 13:30
OFK Homolje
2 : 2
Budućnost
Borac
Vukovac
4 : 2
Pobeda 1953
Osanica
28.10.2017 13:30
Borac
4 : 2
Pobeda 1953
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 5
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
28.10.2017 14:30
KMF Aranđelovac
4 : 5
Trešnjevica
Misača
Misača
1 : 2
Tulež
Tulež
28.10.2017 14:30
Misača
1 : 2
Tulež
Gaglovo
Gaglovo
8 : 2
Polet (Š)
Šavrane
28.10.2017 13:30
Gaglovo
8 : 2
Polet (Š)
Padež
Padež
1 : 7
Grkljane
Grkljane
28.10.2017 13:30
Padež
1 : 7
Grkljane
Lomnica
Lomnica
0 : 2
Globoder
Globoder
28.10.2017 13:30
Lomnica
0 : 2
Globoder
PSS-192
Jagodina
2 : 4
Dražmirovac
Dražmirovac
28.10.2017 14:00
PSS-192
2 : 4
Dražmirovac
Budućnost
Podgorica
4 : 1
Grbalj
Radanovići
28.10.2017 13:30
Budućnost
4 : 1
Grbalj
Dečić
Tuzi
0 : 0
Rudar
Pljevlja
28.10.2017 13:30
Dečić
0 : 0
Rudar
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
28.10.2017 13:30
Iskra
0 : 0
OFK Petrovac
Kom
Podgorica
2 : 1
Mladost
Podgorica
28.10.2017 13:30
Kom
2 : 1
Mladost
Sutjeska
Nikšić
1 : 0
Zeta
Golubovci
28.10.2017 13:30
Sutjeska
1 : 0
Zeta
Polimlje
Murino
2 : 1
Pljevlja 97
Pljevlja
28.10.2017 13:30
Polimlje
2 : 1
Pljevlja 97
Fair Play
Bijelo Polje
4 : 0
Radnički
Berane
28.10.2017 13:30
Fair Play
4 : 0
Radnički
Gusinje
Gusinje
1 : 2
OFK Borac
Bijelo Polje
28.10.2017 13:30
Gusinje
1 : 2
OFK Borac
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 0
Vitez
Vitez
28.10.2017 13:30
Krupa
3 : 0
Vitez
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Sloboda
Tuzla
28.10.2017 13:30
Radnik
1 : 0
Sloboda
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Mladost
Kakanj
28.10.2017 16:30
Željezničar
2 : 0
Mladost
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 2
Drina
Zvornik
28.10.2017 14:30
Zvijezda 09
2 : 2
Drina
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 3
Sutjeska
Foča
28.10.2017 14:30
Sloboda
1 : 3
Sutjeska
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Podrinje
Janja
28.10.2017 14:30
Rudar Prijedor
1 : 0
Podrinje
Sloga
Doboj
3 : 1
Napredak
Donji Šepak
28.10.2017 14:30
Sloga
3 : 1
Napredak
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Tekstilac
Derventa
28.10.2017 14:30
Slavija
2 : 1
Tekstilac
Kozara
Gradiška
1 : 1
Željezničar
Banja Luka
28.10.2017 14:30
Kozara
1 : 1
Željezničar
Manchester Utd
Manchester
1 : 0
Tottenham
London
28.10.2017 13:30
Manchester Utd
1 : 0
Tottenham
Arsenal
London
2 : 1
Swansea
Swansea
28.10.2017 16:00
Arsenal
2 : 1
Swansea
Crystal Palace
London
2 : 2
West Ham
London
28.10.2017 16:00
Crystal Palace
2 : 2
West Ham
Liverpool
Liverpool
3 : 0
Huddersfield
Huddersfield
28.10.2017 16:00
Liverpool
3 : 0
Huddersfield
Watford
Watford
0 : 1
Stoke
Stoke-on-Trent
28.10.2017 16:00
Watford
0 : 1
Stoke
WBA
West Bromwich
2 : 3
Manchester City
Manchester
28.10.2017 16:00
WBA
2 : 3
Manchester City
Bournemouth
Bournemouth
0 : 1
Chelsea
London
28.10.2017 18:30
Bournemouth
0 : 1
Chelsea
Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 2
Valencia
Valencia
28.10.2017 13:00
Alavés
1 : 2
Valencia
Sevilla
Sevilla
2 : 1
Leganés
Leganés
28.10.2017 22:30
Sevilla
2 : 1
Leganés
Atlético Madrid
Madrid
1 : 1
Villarreal
Villarreal
28.10.2017 18:30
Atlético Madrid
1 : 1
Villarreal
Athletic Club
Bilbao
0 : 2
Barcelona
Barcelona
28.10.2017 20:45
Athletic Club
0 : 2
Barcelona
Bayern
München
2 : 0
RB Leipzig
Leipzig
28.10.2017 18:30
Bayern
2 : 0
RB Leipzig
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 3
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
28.10.2017 15:30
Hoffenheim
1 : 3
Borussia Mönchengladbach
Hertha BSC
Berlin
2 : 1
Hamburger SV
Hamburg
28.10.2017 15:30
Hertha BSC
2 : 1
Hamburger SV
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
28.10.2017 15:30
Schalke 04
1 : 1
Wolfsburg
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 1
Köln
Köln
28.10.2017 15:30
Bayer Leverkusen
2 : 1
Köln
Hannover 96
Hannover
4 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
28.10.2017 15:30
Hannover 96
4 : 2
Borussia Dortmund
Milan
Milano
0 : 2
Juventus
Torino
28.10.2017 18:00
Milan
0 : 2
Juventus
Roma
Roma
1 : 0
Bologna
Bologna
28.10.2017 20:45
Roma
1 : 0
Bologna
Bordeaux
Bordeaux
0 : 2
Monaco
Monaco
28.10.2017 17:00
Bordeaux
0 : 2
Monaco
Caen
Caen
1 : 0
Troyes
Troyes
28.10.2017 20:00
Caen
1 : 0
Troyes
Dijon
Dijon
1 : 0
Nantes
Nantes
28.10.2017 20:00
Dijon
1 : 0
Nantes
Guingamp
Guingamp
1 : 1
Amiens SC
Amiens
28.10.2017 20:00
Guingamp
1 : 1
Amiens SC
Montpellier
Montpellier
0 : 1
Rennes
Rennes
28.10.2017 20:00
Montpellier
0 : 1
Rennes
Strasbourg
Strasbourg
2 : 2
Angers
Angers
28.10.2017 20:00
Strasbourg
2 : 2
Angers
Spartak
Subotica
11 : 0
Sloga Radnički
Zemun
28.10.2017 13:30
Spartak
11 : 0
Sloga Radnički
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 4
Kolibri
Kuršumlija
28.10.2017
Knjaževac 2015
0 : 4
Kolibri
Majdanpek
Majdanpek
0 : 4
Jagodina
Jagodina
28.10.2017 11:30
Majdanpek
0 : 4
Jagodina
Krstarica
Prokuplje
3 : 3
Levač
Rekovac
28.10.2017
Krstarica
3 : 3
Levač
Partizan
Beograd
3 : 0
Spartak
Subotica
28.10.2017 11:00
Partizan
3 : 0
Spartak
Radnički (P)
Pirot
0 : 5
Čukarički
Beograd
28.10.2017 11:00
Radnički (P)
0 : 5
Čukarički
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Napredak
Kruševac
28.10.2017 13:00
Crvena zvezda
4 : 0
Napredak
Internacional
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
28.10.2017 15:00
Internacional
1 : 0
OFK Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 1
Inđija
Inđija
28.10.2017 14:00
Voždovac
2 : 1
Inđija
IMT
Beograd
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
28.10.2017 18:00
IMT
3 : 1
Radnički (O)
Zemun
Zemun
4 : 2
Kolubara
Lazarevac
28.10.2017 10:00
Zemun
4 : 2
Kolubara
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 3
BASK
Beograd
28.10.2017 10:00
Siti Sport Klub
0 : 3
BASK
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 1
Proleter 1947
Vranovo
28.10.2017 13:30
Morava (VP)
1 : 1
Proleter 1947
Karadjordje
Topola
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
28.10.2017 13:30
Karadjordje
3 : 0
Mladi borac
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
28.10.2017 13:30
Šumadija (A)
2 : 3
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
Smederevo
8 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
28.10.2017 13:30
Smederevo 1924
8 : 0
Proleter Mihajlovac
Mladi radnik 1940
Radinac
2 : 3
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
28.10.2017 13:30
Mladi radnik 1940
2 : 3
Jasenica 2017
Žarkovo
Beograd
8 : 3
Zmaj 1953
Beograd
28.10.2017 09:00
Žarkovo
8 : 3
Zmaj 1953
DIF
Beograd
7 : 1
Budućnost
Dobanovci
28.10.2017 09:00
DIF
7 : 1
Budućnost
Srem
Jakovo
1 : 3
Poštar 1930
Beograd
28.10.2017 10:00
Srem
1 : 3
Poštar 1930
Palilulac
Beograd
2 : 2
Zvezdara
Beograd
28.10.2017 14:30
Palilulac
2 : 2
Zvezdara
Avala
Beograd
3 : 1
Budućnost
Zvečka
28.10.2017 10:00
Avala
3 : 1
Budućnost
Posavina
Stubline
0 : 3
GSP Polet
Beograd
28.10.2017 12:30
Posavina
0 : 3
GSP Polet
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 5
Beograd 1929
Beograd
28.10.2017 13:00
Stepojevac Vaga
1 : 5
Beograd 1929
Šumadinac
Bečmen
3 : 0
Minel
Beograd
28.10.2017 14:00
Šumadinac
3 : 0
Minel
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
28.10.2017 10:00
Borac (NS)
1 : 1
Crvena zvezda
Omladinac 1927
Opovo
1 : 7
Dolina
Padina
28.10.2017 11:00
Omladinac 1927
1 : 7
Dolina
Glogonj
Glogonj
0 : 3
Borac (Sa)
Sakule
28.10.2017 12:30
Glogonj
0 : 3
Borac (Sa)
Strela
Ivanovo
6 : 4
Partizan (G)
Gaj
28.10.2017 11:00
Strela
6 : 4
Partizan (G)
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 7
Dinamo 1945
Pančevo
28.10.2017 10:00
RFK N.S. 1921
2 : 7
Dinamo 1945
Radnički MK
Novi Beograd
0 : 0
011 MK
Beograd
28.10.2017 09:00
Radnički MK
0 : 0
011 MK
Rad MK
Beograd
2 : 1
Sinđelić MK
Beograd
28.10.2017 09:00
Rad MK
2 : 1
Sinđelić MK
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
1 : 0
Rad 2 MO
Beograd
28.10.2017 15:00
Crvena zvezda MML MK
1 : 0
Rad 2 MO
Dinamo
Pančevo
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
28.10.2017 11:00
Dinamo
0 : 2
OFK Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Čukarički
Beograd
28.10.2017 11:00
Novi Pazar
1 : 0
Čukarički
Voždovac
Beograd
3 : 1
Teleoptik
Zemun
28.10.2017 11:00
Voždovac
3 : 1
Teleoptik
Zemun
Zemun
2 : 0
Kiker
Kraljevo
28.10.2017 13:00
Zemun
2 : 0
Kiker
Partizan
Beograd
3 : 0
Spartak
Subotica
28.10.2017 13:00
Partizan
3 : 0
Spartak
Brodarac
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
28.10.2017 13:30
Brodarac
2 : 0
Radnički (N)
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Jagodina
Jagodina
28.10.2017 15:00
Crvena zvezda
6 : 0
Jagodina
011
Beograd
4 : 0
Sindjelić
Beograd
28.10.2017 11:00
011
4 : 0
Sindjelić
IMT
Beograd
0 : 3
Rad
Beograd
28.10.2017 14:00
IMT
0 : 3
Rad
Balkan
Beograd
5 : 0
Omladinac
Veliko Polje
28.10.2017 13:00
Balkan
5 : 0
Omladinac
OLE
Zemun
3 : 0
GSP Polet
Beograd
28.10.2017 13:00
OLE
3 : 0
GSP Polet
Pobeda
Golobok
5 : 2
Sloga
Miloševac
28.10.2017 13:30
Pobeda
5 : 2
Sloga
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 3
Morava
Velika Plana
28.10.2017 13:30
Radnik
3 : 3
Morava
Šumadija
Azanja
0 : 4
7.juli
Vodanj
28.10.2017 13:30
Šumadija
0 : 4
7.juli
Rakovica
Rakovica
3 : 1
Zmaj 1953
Beograd
28.10.2017 08:30
Rakovica
3 : 1
Zmaj 1953
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
Prva Iskra
Barič
28.10.2017 12:30
Novi Beograd
3 : 0
Prva Iskra
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 4
Preporod
Novi Žednik
28.10.2017 14:00
Vinogradar
3 : 4
Preporod
Slavija
Kragujevac
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
28.10.2017 13:30
Slavija
3 : 0
OFK Ras
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Sloga
Kraljevo
28.10.2017 13:30
Šumadija 1903
0 : 1
Sloga
Tutin
Tutin
3 : 4
Bane
Raška
28.10.2017 13:30
Tutin
3 : 4
Bane
Radnički (Š)
Šid
1 : 2
Indeks
Novi sad
28.10.2017 12:00
Radnički (Š)
1 : 2
Indeks
Petar Puača
Novi Sad
1 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
28.10.2017 12:30
Petar Puača
1 : 0
Borac (NS)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
28.10.2017 12:00
Radnički (SM)
1 : 1
RFK N.S. 1921
Spartak
Subotica
1 : 2
Hajduk junior
Kula
28.10.2017 10:30
Spartak
1 : 2
Hajduk junior
Polet
Idvor
2 : 6
Jugoslavija
Jabuka
28.10.2017 11:00
Polet
2 : 6
Jugoslavija
Crvena Zastava
Obrenovac
4 : 7
Strelac
Mislodjin
28.10.2017 11:00
Crvena Zastava
4 : 7
Strelac
OFK Vršac
Vršac
2 : 1
Železničar
Pančevo
28.10.2017 12:00
OFK Vršac
2 : 1
Železničar
ŽAK
Kikinda
1 : 4
Radnički (Zr)
Zrenjanin
28.10.2017 12:00
ŽAK
1 : 4
Radnički (Zr)
Rudar
Vrdnik
28.10.2017
14:00
Hrtkovci
Hrtkovci
28.10.2017 14:00
Rudar
:
Hrtkovci
Radnički
Irig
28.10.2017
14:00
PSK Putinci
Putinci
28.10.2017 14:00
Radnički
:
PSK Putinci
Borac
Klenak
3 : 0
Mladost
Buđanovci
28.10.2017 14:00
Borac
3 : 0
Mladost
Partizan
Vitojevci
28.10.2017
14:00
Donji Petrovci
Donji Petrovci
28.10.2017 14:00
Partizan
:
Donji Petrovci
Fruška Gora
Ruma
28.10.2017
14:00
Jedinstvo
Platičevo
28.10.2017 14:00
Fruška Gora
:
Jedinstvo
1. Maj
Ruma
28.10.2017
14:00
Napredak
Žarkovac
28.10.2017 14:00
1. Maj
:
Napredak
Potisje
Kanjiža
0 : 16
AFK
Ada
28.10.2017
Potisje
0 : 16
AFK
Tisa
Adorjan
0 : 14
Senta
Senta
28.10.2017
Tisa
0 : 14
Senta
Sinđelić MK
Beograd
2 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
28.10.2017 12:00
Sinđelić MK
2 : 1
Lokomotiva MK
Rad MK
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda MK
Beograd
28.10.2017 11:00
Rad MK
0 : 0
Crvena zvezda MK
Čukarički MK
Beograd
0 : 0
Brodarac MK
Beograd
28.10.2017 10:30
Čukarički MK
0 : 0
Brodarac MK
Kolubara MK
Lazarevac
28.10.2017
11:00
011 MK
Beograd
28.10.2017 11:00
Kolubara MK
:
011 MK
OFK Beograd B MK
Beograd
2 : 1
Brodarac B MK
Novi Beograd
28.10.2017 15:45
OFK Beograd B MK
2 : 1
Brodarac B MK
Lola MK
Beograd
4 : 1
DIF MK
Beograd
28.10.2017 13:00
Lola MK
4 : 1
DIF MK
Nord Star MK
Beograd
0 : 2
IMT
Novi Beograd
28.10.2017 10:00
Nord Star MK
0 : 2
IMT
Rakovica MK
Rakovica
3 : 0
Jedinstvo MK
Dren
28.10.2017 12:30
Rakovica MK
3 : 0
Jedinstvo MK
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 6
Sremčica MK
Sremčica
28.10.2017 10:00
OFK Beograd MK
1 : 6
Sremčica MK
Kosmaj MK
Ralja
28.10.2017
10:00
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
28.10.2017 10:00
Kosmaj MK
:
Radnički (NB) MK
Partizan
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
28.10.2017 15:00
Partizan
2 : 0
Rad
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
BSK 1925
Beograd
28.10.2017 12:00
Kolubara
2 : 0
BSK 1925
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
28.10.2017 15:45
Brodarac
2 : 0
OFK Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 1
011
Beograd
28.10.2017 12:00
Čukarički
4 : 1
011
Napredak
Markovac
3 : 0
Obilić
Staro Selo
28.10.2017 09:00
Napredak
3 : 0
Obilić
AF Djokić
Velika Plana
6 : 1
Osipaonica
Osipaonica
28.10.2017 12:00
AF Djokić
6 : 1
Osipaonica
Sloboda
Lipe
4 : 1
Budućnost
Mala Krsna
28.10.2017 13:30
Sloboda
4 : 1
Budućnost
Palilulac
Beograd
5 : 1
Vinča
Beograd
28.10.2017 10:00
Palilulac
5 : 1
Vinča
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Boleč
Bolec
28.10.2017 09:00
Selo Mladenovac
0 : 0
Boleč
Sopot
Sopot
4 : 1
Beograd 1929
Beograd
28.10.2017 13:00
Sopot
4 : 1
Beograd 1929
Milutinac
Beograd
4 : 2
Ada
Beograd
28.10.2017 10:00
Milutinac
4 : 2
Ada
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
28.10.2017
Novi Pazar
0 : 1
Sport Klub 99
OFK AS 2003
Novi Pazar
2 : 2
Apolon
Kraljevo
28.10.2017
OFK AS 2003
2 : 2
Apolon
Pazar Juniors
Novi Pazar
5 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
28.10.2017
Pazar Juniors
5 : 0
Šumadija 1903
Radnički 1923
Kragujevac
10 : 1
Bane
Raška
28.10.2017
Radnički 1923
10 : 1
Bane
Kiker
Kraljevo
7 : 1
Bubamara
Kraljevo
28.10.2017
Kiker
7 : 1
Bubamara
Arsenal
Kragujevac
3 : 0
Kosmet
Leposavić
28.10.2017
Arsenal
3 : 0
Kosmet
OFK National AG
Novi Pazar
0 : 4
Apolon 4
Kragujevac
28.10.2017
OFK National AG
0 : 4
Apolon 4
Srem
Sremska Mitrovica
5 : 3
Indeks
Novi sad
28.10.2017 09:30
Srem
5 : 3
Indeks
Petar Puača
Novi Sad
2 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
28.10.2017 10:00
Petar Puača
2 : 0
Prof. Bolesnikov
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
28.10.2017 10:00
Radnički (SM)
0 : 1
RFK N.S. 1921
Radnički (S)
Sombor
4 : 0
Tekstilac
Odžaci
28.10.2017 10:00
Radnički (S)
4 : 0
Tekstilac
Spartak
Subotica
2 : 1
Hajduk junior
Kula
28.10.2017 10:00
Spartak
2 : 1
Hajduk junior
TSC
Bačka Topola
1 : 0
CFK
Vrbas
28.10.2017 10:00
TSC
1 : 0
CFK
Coerver junior FA
Vršac
1 : 1
Radnički (K)
Kovin
28.10.2017 10:00
Coerver junior FA
1 : 1
Radnički (K)
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
Mundial
Pančevo
28.10.2017 14:00
OFK Vršac
1 : 1
Mundial
BAK
Bela Crkva
2 : 7
Dinamo 1945
Pančevo
28.10.2017 10:00
BAK
2 : 7
Dinamo 1945
Banat (I)
Ilandža
5 : 3
Hajdučica
Hajdučica
28.10.2017 10:00
Banat (I)
5 : 3
Hajdučica
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 4
Proleter
Banatski Karlovac
28.10.2017 10:00
Budućnost (A)
2 : 4
Proleter
Proleter
Mramorak
4 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
28.10.2017 14:00
Proleter
4 : 1
Budućnost (BB)
Mladost (O)
Omoljica
4 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
28.10.2017 10:00
Mladost (O)
4 : 3
Stari Tamiš
Sinđelić
Lipnica
2 : 3
Cer
Jadranska Lešnica
28.10.2017
Sinđelić
2 : 3
Cer
Jedinstvo
Mali Zvornik
1 : 3
Jadar 07 1
Loznica
28.10.2017
Jedinstvo
1 : 3
Jadar 07 1
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 10
Jadar 07 2
Loznica
28.10.2017
Podrinje
2 : 10
Jadar 07 2
Pčelinjo
Loznica
6 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
28.10.2017
Pčelinjo
6 : 0
Radnički Stobeks
Sloga
Korenita
1 : 4
Loznica
Loznica
28.10.2017
Sloga
1 : 4
Loznica
Vidojevica
Lešnica
4 : 1
Antimon
Zajača
28.10.2017
Vidojevica
4 : 1
Antimon
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 0
IMT
Beograd
28.10.2017 10:00
Novi Beograd
2 : 0
IMT
Sinđelić
Ugrinovci
3 : 0
Borac
Progar
28.10.2017 10:00
Sinđelić
3 : 0
Borac
Graficar
Beograd
0 : 0
Bežanija
Beograd
28.10.2017 14:00
Graficar
0 : 0
Bežanija
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Železničar
Pančevo
28.10.2017 10:00
OFK Vršac
2 : 0
Železničar
ŽAK
Kikinda
0 : 5
Radnički (Zr)
Zrenjanin
28.10.2017 10:00
ŽAK
0 : 5
Radnički (Zr)
Tornjoš
Tornjoš
19 : 0
Tisa
Adorjan
28.10.2017
Tornjoš
19 : 0
Tisa
Zvižd
Kučevo
3 : 0
Homoljac
Žagubica
28.10.2017
Zvižd
3 : 0
Homoljac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 16
Kostolac 2008
Kostolac
28.10.2017
Petar Dobrnjac
1 : 16
Kostolac 2008
Derbi 2017
Aranđelovac
0 : 5
Venčani
Venčane
28.10.2017 10:00
Derbi 2017
0 : 5
Venčani
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
12 : 0
Proleter 1976
Jelovik
28.10.2017 12:00
KMF Aranđelovac
12 : 0
Proleter 1976
Aranđelovac
Aranđelovac
6 : 2
Mladi Rudar
Bukovik
28.10.2017 12:00
Aranđelovac
6 : 2
Mladi Rudar
Partizan 1945
Darosava
2 : 0
Banja 1957
Banja
28.10.2017 11:00
Partizan 1945
2 : 0
Banja 1957
011 MK
Beograd
0 : 14
Čukarički MK
Beograd
28.10.2017 09:30
011 MK
0 : 14
Čukarički MK
DIF MK
Beograd
0 : 4
Radnički (O) MK
Obrenovac
28.10.2017 15:00
DIF MK
0 : 4
Radnički (O) MK
Internacional MK
Beograd
3 : 0
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
28.10.2017 10:00
Internacional MK
3 : 0
Radnički (NB) MK
OFK Beograd B MK
Beograd
2 : 2
Sinđelić MK
Beograd
28.10.2017 13:00
OFK Beograd B MK
2 : 2
Sinđelić MK
Olimpik MK
Beograd
4 : 0
Radnički PDM MK
Mladenovac
28.10.2017 11:00
Olimpik MK
4 : 0
Radnički PDM MK
Rad MK
Beograd
3 : 0
PKB MK
Padinska Skela
28.10.2017 13:00
Rad MK
3 : 0
PKB MK
Ole MK
Zemun
0 : 1
Petlić MK
Smederevo
28.10.2017 09:30
Ole MK
0 : 1
Petlić MK
Rakovica MK
Rakovica
3 : 2
Srem MK
Jakovo
28.10.2017 17:00
Rakovica MK
3 : 2
Srem MK
Trijumf MK
Sremčica
0 : 1
Zemun B MK
Zemun
28.10.2017 10:00
Trijumf MK
0 : 1
Zemun B MK
BASK MK
Beograd
0 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
28.10.2017 13:00
BASK MK
0 : 1
Lokomotiva MK
BSK 1926 MK
Baćevac
10 : 3
Žarkovo MK
Žarkovo
28.10.2017 10:00
BSK 1926 MK
10 : 3
Žarkovo MK
Kolubara
Lazarevac
6 : 1
Leštane
Leštane
28.10.2017
Kolubara
6 : 1
Leštane
Rad
Beograd
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
28.10.2017
Rad
0 : 6
Crvena zvezda
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Teleoptik
Zemun
28.10.2017 18:45
OFK Beograd
0 : 0
Teleoptik
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
BSK 1925
Beograd
28.10.2017 09:30
Kolubara
1 : 1
BSK 1925
Obilić
Novi Kneževac
4 : 1
Bačka 1901
Subotica
28.10.2017 10:00
Obilić
4 : 1
Bačka 1901
Lola
Beograd
0 : 12
Olimpik
Beograd
28.10.2017 15:00
Lola
0 : 12
Olimpik
Dominus
Beograd
4 : 3
Jedinstvo
Surčin
28.10.2017 10:00
Dominus
4 : 3
Jedinstvo
Crveni orao
Beograd
3 : 2
IMT
Beograd
28.10.2017 09:00
Crveni orao
3 : 2
IMT
Balkan
Beograd
0 : 2
Beograd 1929
Beograd
28.10.2017 10:00
Balkan
0 : 2
Beograd 1929
Zvezdara
Beograd
2 : 3
Banja
Beograd
28.10.2017 13:00
Zvezdara
2 : 3
Banja
Hajduk
Beograd
2 : 3
Torlak
Beograd
28.10.2017 10:00
Hajduk
2 : 3
Torlak
Crvenka
Crvenka
0 : 1
Atakante
Beograd
28.10.2017 12:00
Crvenka
0 : 1
Atakante
Napredak
Medosevac
0 : 6
Karioke
Beograd
28.10.2017 10:30
Napredak
0 : 6
Karioke
Nord Star
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
28.10.2017 12:00
Nord Star
0 : 1
Lokomotiva
Velika Moštanica
Velika Moštanica
0 : 5
Borac
Ostruznica
28.10.2017 10:00
Velika Moštanica
0 : 5
Borac
Munja Barič
Barič
6 : 0
Heroj Polet
Beograd
28.10.2017 11:00
Munja Barič
6 : 0
Heroj Polet
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
Kormoran
Beograd
28.10.2017 09:00
Lokomotiva
4 : 0
Kormoran
Leštane
Leštane
1 : 7
Zemun
Zemun
28.10.2017 11:00
Leštane
1 : 7
Zemun
DIF
Beograd
2 : 3
OFK Beograd
Beograd
28.10.2017 12:00
DIF
2 : 3
OFK Beograd
Zemun
Zemun
1 : 6
Ada
Beograd
28.10.2017 15:30
Zemun
1 : 6
Ada
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
28.10.2017
Pazar Juniors
4 : 1
Trepča
OFK AS
Novi Pazar
3 : 1