XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
709 utakmica za dan Nedelja, 12 Novembar 2017


Fudbal

12.11
11:00
Jedinstvo Putevi
Šumadija (A)
0
1
12.11.2017 11:00 0 : 1
12.11
13:00
Tutin
┼Żelezni─Źar
1
2
12.11.2017 13:00 1 : 2
12.11
13:30
Radan
Jedinstvo (B)
0
2
12.11.2017 13:30 0 : 2
12.11
13:00
Borac (S)
Cement
0
2
12.11.2017 13:00 0 : 2
12.11
13:00
Dunav
Ba─Źka 1901
1
1
12.11.2017 13:00 1 : 1
12.11
13:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (SM)
1
0
12.11.2017 13:00 1 : 0
12.11
11:00
Prva Iskra
Sopot
3
2
12.11.2017 11:00 3 : 2
12.11
11:00
┼Żarkovo
Grafi─Źar
2
0
12.11.2017 11:00 2 : 0
12.11
13:00
Stepojevac Vaga
Kolubara
1
1
12.11.2017 13:00 1 : 1
12.11
13:00
BSK Batajnica
GSP Polet Dor─çol
0
0
12.11.2017 13:00 0 : 0
12.11
13:00
Sušica
Takovo
0
4
12.11.2017 13:00 0 : 4
12.11
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe (R)
Sloga (K)
0
3
12.11.2017 13:00 0 : 3
12.11
13:00
Sloboda (─î)
Trep─Źa
0
3
12.11.2017 13:00 0 : 3
12.11
13:00
Orlovac
LFK Mladost
0
0
12.11.2017 13:00 0 : 0
12.11
13:00
Homoljac
Napredak
3
1
12.11.2017 13:00 3 : 1
12.11
13:00
Zvi┼żd
Udarnik
3
1
12.11.2017 13:00 3 : 1
12.11
13:00
Mladi radnik (R)
Gru┼ża
0
4
12.11.2017 13:00 0 : 4
12.11
13:00
Mladi borac
Petar Dobrnjac
3
2
12.11.2017 13:00 3 : 2
12.11
13:00
Šumadija
RSK
0
2
12.11.2017 13:00 0 : 2
RSK
12.11
13:00
Sloga (S)
Polimlje
1
0
12.11.2017 13:00 1 : 0
12.11
13:00
OFK Ose─Źina
OFK Divci
1
4
12.11.2017 13:00 1 : 4
12.11
13:00
Borac
Radni─Źki Stobex
1
0
12.11.2017 13:00 1 : 0
12.11
13:30
OFK Brzi Brod
Budu─çnost (O)
0
0
12.11.2017 13:30 0 : 0
12.11
13:30
Vlasina
Tanasko Raji─ç
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
12.11
13:30
Jablanica
P─Źinja
0
2
12.11.2017 13:30 0 : 2
12.11
13:30
OFK Niš
Balkanski
3
0
12.11.2017 13:30 3 : 0
12.11
13:30
Polet 1980
Pusta Reka
2
3
12.11.2017 13:30 2 : 3
12.11
13:30
Hajduk Veljko
Rudar Alpos
2
0
12.11.2017 13:30 2 : 0
12.11
13:30
Timo─Źanin
Brodoremont
3
0
12.11.2017 13:30 3 : 0
12.11
13:30
Bukovik
Svrljig
5
0
12.11.2017 13:30 5 : 0
12.11
13:30
Moravica
Šarbanovac
4
3
12.11.2017 13:30 4 : 3
12.11
11:00
Sloga
Malošište
3
2
12.11.2017 11:00 3 : 2
12.11
13:30
Majdanpek
Zaplanjac
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
12.11
13:30
Napredak
Jastrebac
1
0
12.11.2017 13:30 1 : 0
12.11
13:30
Sloga (D)
OFK Lugomir
3
1
12.11.2017 13:30 3 : 1
12.11
13:30
Bošnjane
Poljoprivrednik
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
12.11
13:30
┼Żitora─Ĺa
OFK Kosanica
0
2
12.11.2017 13:30 0 : 2
12.11
13:30
Jedinstvo
SFS Borac
1
2
12.11.2017 13:30 1 : 2
12.11
13:30
Sloga (─ć)
Leva─Ź
1
0
12.11.2017 13:30 1 : 0
12.11
13:00
Polet
OFK Vršac
0
3
12.11.2017 13:00 0 : 3
12.11
13:00
Mladost (O)
Kikinda 1909
2
1
12.11.2017 13:00 2 : 1
12.11
13:00
Vojvodina 1928
┼ŻAK
4
0
12.11.2017 13:00 4 : 0
12.11
10:00
Index
Hajduk (D)
1
1
12.11.2017 10:00 1 : 1
12.11
13:00
Borac (NS)
LSK La─çarak
2
1
12.11.2017 13:00 2 : 1
12.11
13:00
Sremac
Jugovi─ç
1
2
12.11.2017 13:00 1 : 2
12.11
13:00
Kupinovo
Podunavac
2
0
12.11.2017 13:00 2 : 0
12.11
13:00
Hajduk (B)
Kabel
0
2
12.11.2017 13:00 0 : 2
12.11
13:00
Tekstilac
Polet (K)
2
0
12.11.2017 13:00 2 : 0
12.11
13:00
Tavankut
Budu─çnost (G)
3
1
12.11.2017 13:00 3 : 1
12.11
13:00
Tisa
Zadrugar
4
2
12.11.2017 13:00 4 : 2
12.11
13:00
Preporod
Mladost (T)
2
0
12.11.2017 13:00 2 : 0
12.11
13:00
Mladost (BP)
BSK
5
1
12.11.2017 13:00 5 : 1
BSK
12.11
11:00
Brodarac
Crvena Zvezda
3
2
12.11.2017 11:00 3 : 2
12.11
13:00
Zvezdara
Milutinac
1
0
12.11.2017 13:00 1 : 0
12.11
10:00
Borac
Srem
3
0
12.11.2017 10:00 3 : 0
12.11
13:00
Turbina
Torlak
2
1
12.11.2017 13:00 2 : 1
12.11
13:00
Srem─Źica
TEK Sloga
2
1
12.11.2017 13:00 2 : 1
12.11
13:00
Budu─çnost
Balkan
1
0
12.11.2017 13:00 1 : 0
12.11
13:00
Vojvodina (B)
Naftagas (B)
2
1
12.11.2017 13:00 2 : 1
12.11
13:00
Crvena zvezda (VS)
Banat
1
0
12.11.2017 13:00 1 : 0
12.11
13:00
Crvena Zvezda (RS)
Krajina
0
3
12.11.2017 13:00 0 : 3
12.11
13:00
Omladinac FAM
Mladost (BD)
0
5
12.11.2017 13:00 0 : 5
12.11
13:00
Rusanda
Borac
1
0
12.11.2017 13:00 1 : 0
12.11
13:30
Kolare
Hajduk
2
1
12.11.2017 13:30 2 : 1
12.11
13:30
OFK Tekstilac
OFK Bratstvo
3
0
12.11.2017 13:30 3 : 0
12.11
13:30
Mladost (S)
OFK Batinac
4
1
12.11.2017 13:30 4 : 1
12.11
13:30
Partizan
Resavac
2
0
12.11.2017 13:30 2 : 0
12.11
13:30
Bratstvo
Dragocvet
3
0
12.11.2017 13:30 3 : 0
12.11
13:30
Kušiljevo
Rembas
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
12.11
13:30
Napredak
Juhor
4
1
12.11.2017 13:30 4 : 1
12.11
13:30
Borac (St)
Crvena zvezda
3
1
12.11.2017 13:30 3 : 1
12.11
13:30
Vojvodina (S)
Sloga (BNS)
1
2
12.11.2017 13:30 1 : 2
12.11
13:30
Vojvodina (Cr)
Jedinstvo (V)
3
1
12.11.2017 13:30 3 : 1
12.11
13:30
Vulturul
Jugoslavija
2
1
12.11.2017 13:30 2 : 1
12.11
13:30
Strela
Dolina
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
12.11
13:30
Vojvodina (CC)
Radni─Źki (B)
2
1
12.11.2017 13:30 2 : 1
12.11
13:30
Hrtkovci
Borac (M)
2
1
12.11.2017 13:30 2 : 1
12.11
13:30
┼Żelezni─Źar
Grani─Źar 1924
3
4
12.11.2017 13:30 3 : 4
12.11
13:30
Ljukovo
Borac (K)
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
12.11
13:30
Budu─çnost
PSK Putinci
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
12.11
13:30
Jadran
Rudar
0
3
12.11.2017 13:30 0 : 3
12.11
13:00
Kula
Slavija
4
0
12.11.2017 13:00 4 : 0
12.11
13:00
Stari Grad
Hajduk Junior
1
2
12.11.2017 13:00 1 : 2
12.11
13:00
Lipar
Mladost (K)
4
0
12.11.2017 13:00 4 : 0
12.11
13:00
Budu─çnost (M)
Krila Krajine
0
0
12.11.2017 13:00 0 : 0
12.11
13:00
Napredak
Njegoš
1
1
12.11.2017 13:00 1 : 1
12.11
13:00
Sutjeska
Iskra
3
3
12.11.2017 13:00 3 : 3
12.11
13:00
Proleter (NJ)
Jadran
1
1
12.11.2017 13:00 1 : 1
12.11
13:00
Senta
Obili─ç
2
2
12.11.2017 13:00 2 : 2
12.11
11:00
Klju─Ź
─îubra
5
1
12.11.2017 11:00 5 : 1
12.11
13:30
Polom
Rudna Glava
2
1
12.11.2017 13:30 2 : 1
12.11
13:30
Branik
Blizna
3
0
12.11.2017 13:30 3 : 0
12.11
13:30
Radni─Źki
Zlot
1
0
12.11.2017 13:30 1 : 0
12.11
13:00
Borac (P)
Šumadinac
1
1
12.11.2017 13:00 1 : 1
12.11
13:00
Poštar Zvezdara
Heroj Polet
3
1
12.11.2017 13:00 3 : 1
12.11
11:00
13. Maj
Borac (O)
1
0
12.11.2017 11:00 1 : 0
12.11
13:00
Komgrap
PKB (PS)
3
0
12.11.2017 13:00 3 : 0
12.11
13:00
Institut
Zmaj
0
0
12.11.2017 13:00 0 : 0
12.11
13:00
Dunav
Avala
2
1
12.11.2017 13:00 2 : 1
12.11
10:00
Radni─Źki (R)
Zabre┼żje
2
3
12.11.2017 10:00 2 : 3
12.11
13:00
Rušanj
Omladinac
0
5
12.11.2017 13:00 0 : 5
12.11
13:00
Lisovi─ç
Radni─Źki (D)
1
1
12.11.2017 13:00 1 : 1
12.11
13:00
Strelac
Mladost (B)
2
1
12.11.2017 13:00 2 : 1
12.11
13:00
BSK
Mladost (C)
2
0
12.11.2017 13:00
BSK
2 : 0
12.11
13:00
Cer
Jedinstvo 1945 (VL)
0
1
12.11.2017 13:00
Cer
0 : 1
12.11
13:00
Majur
Ma─Źva 2005
0
0
12.11.2017 13:00 0 : 0
12.11
13:00
Mladi Borac
Ceri─ç
1
1
12.11.2017 13:00 1 : 1
12.11
13:00
Mladost (PR)
Vidojevica
4
0
12.11.2017 13:00 4 : 0
12.11
13:00
Jedinstvo (ŠT)
Sindjeli─ç
4
0
12.11.2017 13:00 4 : 0
12.11
13:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Mladost (DD)
4
0
12.11.2017 13:00 4 : 0
12.11
13:00
Sloga
Jevremovac
3
1
12.11.2017 13:00 3 : 1
12.11
13:00
Duško
Podrinje
1
4
12.11.2017 13:00 1 : 4
12.11
13:00
Mladost MG
Bare
3
3
12.11.2017 13:00 3 : 3
12.11
13:00
Vin─Źa
┼ŻSK
3
0
12.11.2017 13:00 3 : 0
12.11
13:00
Trnava
Junkovac
3
2
12.11.2017 13:00 3 : 2
12.11
13:00
Borac
Banja
5
3
12.11.2017 13:00 5 : 3
12.11
13:00
Aran─Ĺelovac
Šumadinac
3
1
12.11.2017 13:00 3 : 1
12.11
13:00
Partizan
BSK
2
0
12.11.2017 13:00 2 : 0
BSK
12.11
13:00
Šatornja
Omladinac (DR)
3
2
12.11.2017 13:00 3 : 2
12.11
13:30
Mladost (V)
Jedinstvo (Š)
8
0
12.11.2017 13:30 8 : 0
12.11
13:30
Bobište
Umac
4
1
12.11.2017 13:30 4 : 1
12.11
13:30
OFK Brza
Jedinstvo (GS)
1
3
12.11.2017 13:30 1 : 3
12.11
13:30
Polet
Mladi borac
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
12.11
13:30
─îekmin
┼Żelezni─Źar
4
1
12.11.2017 13:30 4 : 1
12.11
13:30
Jedinstvo (G)
Sloga
4
1
12.11.2017 13:30 4 : 1
12.11
13:30
Zlo─çudovo
Vu─Źje
0
2
12.11.2017 13:30 0 : 2
12.11
13:30
Kumarevo 65
Progres
1
0
12.11.2017 13:30 1 : 0
12.11
13:00
Osipaonica
7. Juli
6
1
12.11.2017 13:00 6 : 1
12.11
13:00
Pobeda
Crvena zvezda
2
3
12.11.2017 13:00 2 : 3
12.11
13:00
SASK
Polet
1
0
12.11.2017 13:00 1 : 0
12.11
13:00
Vrbovac
Proleter 1947
0
5
12.11.2017 13:00 0 : 5
12.11
13:00
Šumadija
Obili─ç
3
2
12.11.2017 13:00 3 : 2
12.11
13:00
Cerovac
Radnik
6
1
12.11.2017 13:00 6 : 1
12.11
13:00
Sloga
Borac
0
2
12.11.2017 13:00 0 : 2
12.11
13:00
Podunavac
Sloboda
0
5
12.11.2017 13:00 0 : 5
12.11
14:00
Napredak
Mladost (P)
3
1
12.11.2017 14:00 3 : 1
12.11
14:00
Šumadija 1923
Spartak
2
3
12.11.2017 14:00 2 : 3
12.11
14:00
Zadrugar
Parmenac
1
7
12.11.2017 14:00 1 : 7
12.11
14:00
Rudar
Omladinac (Z)
2
1
12.11.2017 14:00 2 : 1
12.11
14:00
Lunjevica
Polet (T)
1
2
12.11.2017 14:00 1 : 2
12.11
14:00
Brezak 1936
Prijevor
0
3
12.11.2017 14:00 0 : 3
12.11
14:00
Jedinstvo (GG)
Backovac Junajted
2
1
12.11.2017 14:00 2 : 1
12.11
13:30
Kupci
Ribnik
6
0
12.11.2017 13:30 6 : 0
12.11
13:30
Vinogradar
Sloga (M)
2
2
12.11.2017 13:30 2 : 2
12.11
13:30
FUD
13. April
0
0
12.11.2017 13:30
FUD
0 : 0
12.11
13:30
Donji Kopaonik
Parunovac
3
1
12.11.2017 13:30 3 : 1
12.11
13:00
Borac (K)
Mlava (ML)
4
2
12.11.2017 13:00 4 : 2
12.11
13:00
Budu─çnost (V)
Rudar (K)
3
1
12.11.2017 13:00 3 : 1
12.11
13:00
Radnik
Napredak 1936
3
2
12.11.2017 13:00 3 : 2
12.11
13:00
Mladost (B)
Trgova─Źki
2
1
12.11.2017 13:00 2 : 1
12.11
13:00
Makce
Sloga (B)
3
0
12.11.2017 13:00 3 : 0
12.11
13:30
Rajko Miti─ç
Pade┼ż
1
4
12.11.2017 13:30 1 : 4
12.11
13:30
Borac
Zvezda
1
0
12.11.2017 13:30 1 : 0
12.11
13:30
Spartak
Senjak
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
12.11
11:00
Jedinstvo
Vladimir Durkovi─ç
4
0
12.11.2017 11:00 4 : 0
12.11
13:30
Stubal
OFK Ras
3
5
12.11.2017 13:30 3 : 5
12.11
13:30
Ibar
Rudar
2
0
12.11.2017 13:30 2 : 0
12.11
13:30
Mataruge
Granit
2
0
12.11.2017 13:30 2 : 0
12.11
13:30
Budu─çnost
Ribnica
3
1
12.11.2017 13:30 3 : 1
12.11
13:30
Popovi─çi
Proleter
4
3
12.11.2017 13:30 4 : 3
12.11
13:30
Novi Pazar 1928
Borac
6
2
12.11.2017 13:30 6 : 2
12.11
13:30
Radnik
Real
1
4
12.11.2017 13:30 1 : 4
12.11
13:30
Polet
Omladinac
2
0
12.11.2017 13:30 2 : 0
12.11
13:00
┼Żelezni─Źar
Lazarica
3
0
12.11.2017 13:00 3 : 0
12.11
13:00
Peru─çac
Višesava
2
0
12.11.2017 13:00 2 : 0
12.11
13:00
Jedinstvo
Prvi partizan
3
1
12.11.2017 13:00 3 : 1
12.11
13:00
─îajetina
Ariljska rampa
1
0
12.11.2017 13:00 1 : 0
12.11
13:00
Jasen
Omladinac
3
0
12.11.2017 13:00 3 : 0
12.11
13:00
Savinac
Polet
3
5
12.11.2017 13:00 3 : 5
12.11
13:30
Mladost
ZSK
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
ZSK
12.11
13:30
Ribnikar
Banjani
2
1
12.11.2017 13:30 2 : 1
12.11
13:30
Trli─ç
Tvrdojevac
3
1
12.11.2017 13:30 3 : 1
12.11
13:30
Ka─Źer
OFK Jabu─Źje
1
2
12.11.2017 13:30 1 : 2
12.11
13:30
Iskra
Tulari
2
1
12.11.2017 13:30 2 : 1
12.11
13:30
Brezovica
Tešnjar
2
0
12.11.2017 13:30 2 : 0
12.11
14:00
Sloboda
Partizan
3
0
12.11.2017 14:00 3 : 0
12.11
14:00
Šumadija 1934
Jadran
2
2
12.11.2017 14:00 2 : 2
12.11
14:00
Mladost
Sloga (D)
3
1
12.11.2017 14:00 3 : 1
12.11
14:00
Zastava
Erdoglija 1931
0
1
12.11.2017 14:00 0 : 1
12.11
14:00
Budu─çnost
Srbija
3
2
12.11.2017 14:00 3 : 2
12.11
14:00
Kori─çani
Borac (D)
1
4
12.11.2017 14:00 1 : 4
12.11
14:00
Kolonija
Vodoja┼ża
0
3
12.11.2017 14:00 0 : 3
12.11
14:00
Kutlovo
Šumadinac (KG)
3
0
12.11.2017 14:00 3 : 0
12.11
13:30
Radni─Źki 1924
Sloga
7
0
12.11.2017 13:30 7 : 0
12.11
13:30
Radni─Źki 1947
Palilula
4
1
12.11.2017 13:30 4 : 1
12.11
13:30
Doljevac 1971
Orljane
1
4
12.11.2017 13:30 1 : 4
12.11
13:30
Zemljoradnik
Mladost (B)
0
0
12.11.2017 13:30 0 : 0
12.11
13:30
Morava (┼Ż)
Jedinstvo GVD
0
4
12.11.2017 13:30 0 : 4
12.11
13:30
Crvena zvezda
Moravac (─î)
3
1
12.11.2017 13:30 3 : 1
12.11
13:30
Stevan Nešticki
Vulkan 1963
3
0
12.11.2017 13:30 3 : 0
12.11
13:30
Mladost (L)
Crvena zastava
3
0
12.11.2017 13:30 3 : 0
12.11
13:30
Vrtište
─îegar 2013
1
2
12.11.2017 13:30 1 : 2
12.11
13:30
Jedinstvo (GM)
Morava
0
3
12.11.2017 13:30 0 : 3
12.11
13:30
Budu─çnost
Mladost (M)
1
4
12.11.2017 13:30 1 : 4
12.11
13:30
Proleter (DV)
Sloboda
4
1
12.11.2017 13:30 4 : 1
12.11
13:30
Ba─Źka 1923
Tatra
1
4
12.11.2017 13:30 1 : 4
12.11
13:30
Proleter
Fruškogorski partizan
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
12.11
13:30
Jedinstvo (G)
Sofeks
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
12.11
13:30
Jedinstvo (R)
TSK
0
1
12.11.2017 13:30 0 : 1
TSK
12.11
13:30
OFK Sirig
Vinogradar
5
0
12.11.2017 13:30 5 : 0
12.11
13:30
OFK Rtanj
Sloga
4
2
12.11.2017 13:30 4 : 2
12.11
13:30
Mladost
Bu─Źje
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
12.11
13:30
Grani─Źar
Trebi─Ź
4
5
12.11.2017 13:30 4 : 5
12.11
13:30
Malinik
Kosovo
3
0
12.11.2017 13:30 3 : 0
12.11
13:30
Rudar (V─î)
Mid┼żor
2
1
12.11.2017 13:30 2 : 1
12.11
13:30
OFK 019
Osni─ç
2
0
12.11.2017 13:30 2 : 0
12.11
13:30
Rgotina
OFK Knjaz
0
1
12.11.2017 13:30 0 : 1
12.11
13:30
Radni─Źki (L)
Omladinac
5
1
12.11.2017 13:30 5 : 1
12.11
Spartak
Omladinac
1
5
12.11.2017 1 : 5
12.11
Partizanski put
Kosovac
1
3
12.11.2017 1 : 3
12.11
Real
Pobeda
3
0
12.11.2017 3 : 0
12.11
NS Tatko
Dundjerski
3
0
12.11.2017 3 : 0
12.11
14:00
Vihor
Trešnjevka
8
0
12.11.2017 14:00 8 : 0
12.11
14:00
BSK Bujanovac
OFK Rota
2
1
12.11.2017 14:00 2 : 1
12.11
14:00
FSU Ju┼żna pruga
Bilja─Źi
1
1
12.11.2017 14:00 1 : 1
12.11
14:00
Pavlovac
OFK Alakince
1
3
12.11.2017 14:00 1 : 3
12.11
14:00
Mladost (B)
─îelik
5
0
12.11.2017 14:00 5 : 0
12.11
14:00
Radni─Źki
─îaglavica
2
3
12.11.2017 14:00 2 : 3
12.11
14:00
Brezovica
Ugljare
4
3
12.11.2017 14:00 4 : 3
12.11
13:30
Mladost
Mlada krila
0
0
12.11.2017 13:30 0 : 0
12.11
13:30
Tavnik
Lasta
2
2
12.11.2017 13:30 2 : 2
12.11
13:30
Napredak
Jedinstvo (G)
5
2
12.11.2017 13:30 5 : 2
12.11
13:30
Borac (A)
Lazac
2
1
12.11.2017 13:30 2 : 1
12.11
13:30
Metalac
Gru┼ża
3
2
12.11.2017 13:30 3 : 2
12.11
13:30
Kraljevo Hajduk
Magnohrom
6
0
12.11.2017 13:30 6 : 0
12.11
13:30
Mineral 2015
Partizan
1
0
12.11.2017 13:30 1 : 0
12.11
13:30
Šumadija
Omladinski
2
5
12.11.2017 13:30 2 : 5
12.11
13:30
Pomoravlje
Borac 1805
1
0
12.11.2017 13:30 1 : 0
12.11
13:30
Budu─çnost
Omladinac
5
0
12.11.2017 13:30 5 : 0
12.11
13:30
Istok 63
Moravac
2
1
12.11.2017 13:30 2 : 1
12.11
13:30
Ursule
Sloga
6
4
12.11.2017 13:30 6 : 4
12.11
13:30
Budu─çnost (─É)
Vinora─Źa
2
5
12.11.2017 13:30 2 : 5
12.11
13:30
Mladost (K)
Zenit
6
0
12.11.2017 13:30 6 : 0
12.11
13:30
Mladost (D)
Sin─Ĺeli─ç 1934
5
0
12.11.2017 13:30 5 : 0
12.11
13:30
Šumadinac
Morava (KS)
0
3
12.11.2017 13:30 0 : 3
12.11
13:30
Morava (R)
Mladost (G)
3
1
12.11.2017 13:30 3 : 1
12.11
13:30
Mladost (T)
Kupinovac
4
0
12.11.2017 13:30 4 : 0
12.11
13:30
Šantarovac
Jedinstvo
3
1
12.11.2017 13:30 3 : 1
12.11
13:00
Mitros
Fruškogorac
2
2
12.11.2017 13:00 2 : 2
12.11
13:00
Hajduk
Grani─Źar (K)
7
1
12.11.2017 13:00 7 : 1
12.11
13:00
OFK Zeka Buljubaša
Sloga
0
1
12.11.2017 13:00 0 : 1
12.11
13:00
Donji Srem 2015
Napredak
0
0
12.11.2017 13:00 0 : 0
12.11
10:00
Fruška Gora
Donji Petrovci
2
1
12.11.2017 10:00 2 : 1
12.11
13:00
Sloboda
Grani─Źar (O)
1
2
12.11.2017 13:00 1 : 2
12.11
13:00
Mladost (B)
OFK Biki─ç
2
1
12.11.2017 13:00 2 : 1
12.11
13:00
OFK Bresta─Ź
Polet
1
3
12.11.2017 13:00 1 : 3
12.11
13:30
Ševac
Potporanj
2
0
12.11.2017 13:30 2 : 0
12.11
13:30
Borac (VG)
Janošik
2
0
12.11.2017 13:30 2 : 0
12.11
13:30
Polet
Partizan (K)
3
2
12.11.2017 13:30 3 : 2
12.11
13:30
Budu─çnost (A)
Ratar
3
2
12.11.2017 13:30 3 : 2
12.11
13:30
Borac (VS)
Karaš (K)
2
1
12.11.2017 13:30 2 : 1
12.11
13:30
Vinogradar
Dobrica
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
12.11
13:00
Jadar
Velika Reka
2
3
12.11.2017 13:00 2 : 3
12.11
13:00
Prva Iskra
Rudar
1
0
12.11.2017 13:00 1 : 0
12.11
13:00
Jedinstvo (ZA)
Sloga (ST)
3
0
12.11.2017 13:00 3 : 0
12.11
13:00
Milan Orli─ç
Mladost (BR)
3
0
12.11.2017 13:00 3 : 0
12.11
13:00
Stolice
Sloga (LŠ)
3
3
12.11.2017 13:00 3 : 3
12.11
13:00
Antimon
7. Juli
2
2
12.11.2017 13:00 2 : 2
12.11
14:00
Dedinje
Rekreativo 011
1
2
12.11.2017 14:00 1 : 2
12.11
13:00
Posavac Tišma
Novi Beograd
5
0
12.11.2017 13:00 5 : 0
12.11
11:00
011
Ajaks
3
1
12.11.2017 11:00
011
3 : 1
12.11
13:00
Sveti Stefan
BUSK
0
2
12.11.2017 13:00 0 : 2
12.11
13:00
Mladi Proleter
Šećeranac Ada
5
2
12.11.2017 13:00 5 : 2
12.11
13:00
Crvenka
Zaklopa─Źa
4
1
12.11.2017 13:00 4 : 1
12.11
13:00
Poštar
Minel
1
5
12.11.2017 13:00 1 : 5
12.11
13:00
Hajduk
Um─Źari
2
2
12.11.2017 13:00 2 : 2
12.11
13:00
Podunavac
Pionir
1
1
12.11.2017 13:00 1 : 1
12.11
13:00
Siti Sport Klub
PKB (K)
0
2
12.11.2017 13:00 0 : 2
12.11
13:00
Partizan
Lepušnica
3
0
12.11.2017 13:00 3 : 0
12.11
13:00
Budu─çnost (ZM)
OFK Šabac
0
1
12.11.2017 13:00 0 : 1
12.11
13:00
Proleter
Sloga
2
2
12.11.2017 13:00 2 : 2
12.11
13:00
Drina
Cer
3
0
12.11.2017 13:00 3 : 0
Cer
12.11
13:00
Gorki
Torpedo 1924
5
1
12.11.2017 13:00 5 : 1
12.11
13:00
Hajduk Stanko
Premijer
5
0
12.11.2017 13:00 5 : 0
12.11
13:00
Omladinac 2013
Napredak
1
2
12.11.2017 13:00 1 : 2
12.11
13:00
Pocerina
Radni─Źki
0
3
12.11.2017 13:00 0 : 3
12.11
13:00
Dobrava
Šipurske livade
1
4
12.11.2017 13:00 1 : 4
12.11
13:00
Mladost (PP)
Pri─Źinovi─ç
2
1
12.11.2017 13:00 2 : 1
12.11
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Miloš Pocerac 2013
5
0
12.11.2017 13:00 5 : 0
12.11
13:00
Provo 2015
Sloga
3
2
12.11.2017 13:00 3 : 2
12.11
13:30
Moravac (P)
Omladinac
4
1
12.11.2017 13:30 4 : 1
12.11
13:30
Milanovo
Marjan MB
1
3
12.11.2017 13:30 1 : 3
12.11
11:00
Bratstvo
Sušica 2012
3
0
12.11.2017 11:00 3 : 0
12.11
13:30
Lemind 1953
Radni─Źki
6
0
12.11.2017 13:30 6 : 0
12.11
13:30
Šumadija
Planta┼ża
0
0
12.11.2017 13:30 0 : 0
12.11
13:30
BSK
Gradac
5
1
12.11.2017 13:30
BSK
5 : 1
12.11
13:30
Real
OFK Morava
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
12.11
13:00
Dimitrije Tucovi─ç
Crvena Jabuka
1
1
12.11.2017 13:00 1 : 1
12.11
13:00
Polet (T)
Kaleni─ç
2
4
12.11.2017 13:00 2 : 4
12.11
13:00
OFK Stublenica
Polet (DL)
0
1
12.11.2017 13:00 0 : 1
12.11
13:00
Joševa
─îu─Źuge
1
2
12.11.2017 13:00 1 : 2
12.11
13:00
Kolubara 2
Kotešica
2
1
12.11.2017 13:00 2 : 1
12.11
13:00
Milenko Pavlovi─ç
Stari drugari
1
1
12.11.2017 13:00 1 : 1
12.11
13:00
Mladost (L)
OFK Br─Ĺanac
3
1
12.11.2017 13:00 3 : 1
12.11
13:00
Mladost (VK)
Komanice
2
1
12.11.2017 13:00 2 : 1
12.11
11:00
Buja─Źi─ç
Jadar 2013
1
3
12.11.2017 11:00 1 : 3
12.11
13:00
Rajac
Rakac Stave
6
0
12.11.2017 13:00 6 : 0
12.11
13:00
Borac
Polet
1
2
12.11.2017 13:00 1 : 2
12.11
13:30
Omladinac
Polet 57
1
3
12.11.2017 13:30 1 : 3
12.11
13:30
Beli Orlovi
Mladi Gorani
2
1
12.11.2017 13:30 2 : 1
12.11
13:30
Borac
Rubin (DS)
1
1
12.11.2017 13:30 1 : 1
12.11
13:30
Gradina
Varvarin
2
1
12.11.2017 13:30 2 : 1
12.11
13:30
14. Oktobar
Mladost (DK)
0
3
12.11.2017 13:30 0 : 3
12.11
13:00
1.Oktobar
Napredak ─î
1
3
12.11.2017 13:00 1 : 3
12.11
13:00
Roham
Bega
3
5
12.11.2017 13:00 3 : 5
12.11
13:00
Omladinac
Napredak BT
2
7
12.11.2017 13:00 2 : 7
12.11
13:00
Budu─çnost
Delija
0
9
12.11.2017 13:00 0 : 9
12.11
13:00
Proleter
2. Oktobar
0
5
12.11.2017 13:00 0 : 5
12.11
14:00
OFK ┼Że┼żelj
Seljak
2
2
12.11.2017 14:00 2 : 2
12.11
14:00
Vinogradi DB
Pobeda
3
4
12.11.2017 14:00 3 : 4
12.11
14:00
Bratstvo 1975
Divostin
1
0
12.11.2017 14:00 1 : 0
12.11
11:00
OFK Rutevac 1908
Borac
0
2
12.11.2017 11:00 0 : 2
12.11
13:30
Jastrebac
OFK Sloga
3
0
12.11.2017 13:30 3 : 0
12.11
11:00
OFK Dra┼żevac
Škriljac
2
1
12.11.2017 11:00 2 : 1
12.11
13:30
Pobeda 1976
Gredetin
6
3
12.11.2017 13:30 6 : 3
12.11
Dinamo 1923
Omladinac (D)
1
3
12.11.2017 1 : 3