24.03
15:30
Mladost (K)
Hercegovac
2
1
|
24.03.2018 15:30 | Mladost (K) | 2 : 1 | Hercegovac | |||||
24.03
15:30
ŽAK
Krila Krajine
0
0
|
24.03.2018 15:30 | ŽAK | 0 : 0 | Krila Krajine |
24.03
15:30
Panonija IM Topola
Jadran
1
1
|
24.03.2018 15:30 | Panonija IM Topola | 1 : 1 | Jadran | |||||
24.03
15:30
Obilić
Iskra
2
1
|
24.03.2018 15:30 | Obilić | 2 : 1 | Iskra | |||||
24.03
15:30
Proleter (RS)
Napredak
2
0
|
24.03.2018 15:30 | Proleter (RS) | 2 : 0 | Napredak |
24.03
15:00
Slatina
Rudar
2
3
|
24.03.2018 15:00 | Slatina | 2 : 3 | Rudar | |||||
24.03
15:00
Parmenac
Jedinstvo (GG)
0
1
|
24.03.2018 15:00 | Parmenac | 0 : 1 | Jedinstvo (GG) |
24.03
15:00
Polet
Omladinac (D)
3
1
|
24.03.2018 15:00 | Polet | 3 : 1 | Omladinac (D) |
24.03
15:30
Tornjoš
Šampion
4
0
|
24.03.2018 15:30 | Tornjoš | 4 : 0 | Šampion | |||||
24.03
15:30
Hajduk
Graničar
0
2
|
24.03.2018 15:30 | Hajduk | 0 : 2 | Graničar |
24.03
14:30
Atletiko
Nomanica
3
0
|
24.03.2018 14:30 | Atletiko | 3 : 0 | Nomanica |
24.03
14:30
Zvijezda 09
Napredak
1
0
|
24.03.2018 14:30 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | Napredak | |||||
24.03
14:30
Rudar Prijedor
Sloga
4
0
|
24.03.2018 14:30 | Rudar Prijedor | 4 : 0 | Sloga |
24.03
15:00
Mašinac
Požarevac
6
0
|
24.03.2018 15:00 | Mašinac | 6 : 0 | Požarevac |
24.03
11:00
Partizan
Internacional
3
2
|
24.03.2018 11:00 | Partizan | 3 : 2 | Internacional |
24.03
10:00
Šumadija (A)
Morava (VP)
1
0
|
24.03.2018 10:00 | Šumadija (A) | 1 : 0 | Morava (VP) | |||||
24.03
10:00
Smederevo 1924
Karadjordje
2
0
|
24.03.2018 10:00 | Smederevo 1924 | 2 : 0 | Karadjordje | |||||
24.03
10:00
Mladi radnik 1940
Proleter 1947
4
0
|
24.03.2018 10:00 | Mladi radnik 1940 | 4 : 0 | Proleter 1947 | |||||
24.03
10:00
Proleter Mihajlovac
Mladi radnik 1926
0
3
|
24.03.2018 10:00 | Proleter Mihajlovac | 0 : 3 | Mladi radnik 1926 |
24.03
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
2
2
|
24.03.2018 | Smederevo 1924 | 2 : 2 | Mladi radnik 1926 |
24.03
13:30
Partizan
Brodarac
2
0
|
24.03.2018 13:30 | Partizan | 2 : 0 | Brodarac |
24.03
10:00
Arena Su
Bačka 1901
5
0
|
24.03.2018 10:00 | Arena Su | 5 : 0 | Bačka 1901 | |||||
24.03
10:00
Preporod
Tavankut
4
1
|
24.03.2018 10:00 | Preporod | 4 : 1 | Tavankut |
24.03
10:00
Spartak
Arena Su
0
1
|
24.03.2018 10:00 | Spartak | 0 : 1 | Arena Su |
24.03
20:00
Srem
Sveti Đorđe
90
98
|
24.03.2018 20:00 | Srem | 90 : 98 | Sveti Đorđe | |||||
24.03
19:00
Futog Tupanjac MD
Radnički
96
76
|
24.03.2018 19:00 | Futog Tupanjac MD | 96 : 76 | Radnički | |||||
24.03
20:00
Sloven
Kris Kros
88
80
|
24.03.2018 20:00 | Sloven | 88 : 80 | Kris Kros | |||||
24.03
20:00
Topola
Hajduk
94
91
|
24.03.2018 20:00 | Topola | 94 : 91 | Hajduk | |||||
24.03
19:00
Dunav 2014
Vrbas
62
78
|
24.03.2018 19:00 | Dunav 2014 | 62 : 78 | Vrbas |
24.03
17:00
Jagodina
Priboj
97
93
|
24.03.2018 17:00 | Jagodina | 97 : 93 | Priboj | |||||
24.03
16:00
Paraćin
Prva Petoletka
80
72
|
24.03.2018 16:00 | Paraćin | 80 : 72 | Prva Petoletka |
24.03
14:00
Jastrebac
Radan
92
67
|
24.03.2018 14:00 | Jastrebac | 92 : 67 | Radan | |||||
24.03
18:30
Niš
Jugbasket
103
73
|
24.03.2018 18:30 | Niš | 103 : 73 | Jugbasket | |||||
24.03
16:30
Junior
Sokobanja
101
87
|
24.03.2018 16:30 | Junior | 101 : 87 | Sokobanja | |||||
24.03
17:30
Prokuplje
Mladost Vesna
110
90
|
24.03.2018 17:30 | Prokuplje | 110 : 90 | Mladost Vesna | |||||
24.03
19:00
Morava
Dimitrovgrad
69
85
|
24.03.2018 19:00 | Morava | 69 : 85 | Dimitrovgrad |
24.03
18:00
Borča
Radnički (O)
70
71
|
24.03.2018 18:00 | Borča | 70 : 71 | Radnički (O) | |||||
24.03
20:00
Zemun Fitofarmacija
Slodes
82
75
|
24.03.2018 20:00 | Zemun Fitofarmacija | 82 : 75 | Slodes |
24.03
20:00
Petrovgrad
Sloboda (NS)
95
94
|
24.03.2018 20:00 | Petrovgrad | 95 : 94 | Sloboda (NS) | |||||
24.03
19:00
Karađorđevo
Kadet
86
63
|
24.03.2018 19:00 | Karađorđevo | 86 : 63 | Kadet | |||||
24.03
14:30
Budućnost (NS)
Velika Kikinda
71
89
|
24.03.2018 14:30 | Budućnost (NS) | 71 : 89 | Velika Kikinda | |||||
24.03
16:30
Vojvodina (BŠ)
Bagljaš
59
92
|
24.03.2018 16:30 | Vojvodina (BŠ) | 59 : 92 | Bagljaš | |||||
24.03
15:30
Joker
Star
65
73
|
24.03.2018 15:30 | Joker | 65 : 73 | Star |
24.03
19:00
Jedinstvo
Stara Pazova
95
73
|
24.03.2018 19:00 | Jedinstvo | 95 : 73 | Stara Pazova | |||||
24.03
18:30
Šimanovci
Lokomotiva 2016
20
0
|
24.03.2018 18:30 | Šimanovci | 20 : 0 | Lokomotiva 2016 | |||||
24.03
17:30
Opovo 99
Železničar
55
102
|
24.03.2018 17:30 | Opovo 99 | 55 : 102 | Železničar |
24.03
18:00
Osečina
Ub
73
62
|
24.03.2018 18:00 | Osečina | 73 : 62 | Ub | |||||
24.03
21:30
Mladost 2014
Loznica
68
98
|
24.03.2018 21:30 | Mladost 2014 | 68 : 98 | Loznica | |||||
24.03
15:00
Rađevac
M015
71
84
|
24.03.2018 15:00 | Rađevac | 71 : 84 | M015 | |||||
24.03
18:00
Vladimirci
Šabac
80
103
|
24.03.2018 18:00 | Vladimirci | 80 : 103 | Šabac | |||||
24.03
19:30
Student 014
Mix
116
77
|
24.03.2018 19:30 | Student 014 | 116 : 77 | Mix |
24.03
15:00
Užice
Play off
89
71
|
24.03.2018 15:00 | Užice | 89 : 71 | Play off | |||||
24.03
19:00
Ivanjica
Morava
87
74
|
24.03.2018 19:00 | Ivanjica | 87 : 74 | Morava | |||||
24.03
13:15
Sloga
GM-032
59
76
|
24.03.2018 13:15 | Sloga | 59 : 76 | GM-032 | |||||
24.03
20:15
Čačak 94
Mladost
81
77
|
24.03.2018 20:15 | Čačak 94 | 81 : 77 | Mladost |
24.03
Despot
Goč
0
20
|
24.03.2018 | Despot | 0 : 20 | Goč | |||||
24.03
16:30
Stragari Šumadija
Sloga (PM)
102
76
|
24.03.2018 16:30 | Stragari Šumadija | 102 : 76 | Sloga (PM) | |||||
24.03
16:00
Bane
Sloga (D)
69
92
|
24.03.2018 16:00 | Bane | 69 : 92 | Sloga (D) | |||||
24.03
17:00
Zicer 2014
Svilajnac
74
85
|
24.03.2018 17:00 | Zicer 2014 | 74 : 85 | Svilajnac |
24.03
15:30
Kuršumlija
Fair Play
65
100
|
24.03.2018 15:30 | Kuršumlija | 65 : 100 | Fair Play |
24.03
12:50
Zvezdara
LA Basket
90
87
|
24.03.2018 12:50 | Zvezdara | 90 : 87 | LA Basket | |||||
24.03
20:00
Borča 2
Umka 2009
93
63
|
24.03.2018 20:00 | Borča 2 | 93 : 63 | Umka 2009 | |||||
24.03
15:20
Sava
Grocka
58
69
|
24.03.2018 15:20 | Sava | 58 : 69 | Grocka |
24.03
20:00
Tamiš
Dunav
94
74
|
24.03.2018 20:00 | Tamiš | 94 : 74 | Dunav | |||||
24.03
19:30
Sloga
Mladost Admiral
79
87
|
24.03.2018 19:30 | Sloga | 79 : 87 | Mladost Admiral | |||||
24.03
20:00
Zlatibor
Vršac
93
78
|
24.03.2018 20:00 | Zlatibor | 93 : 78 | Vršac | |||||
24.03
19:00
Borac
Dynamic
75
90
|
24.03.2018 19:00 | Borac | 75 : 90 | Dynamic | |||||
24.03
16:00
Spartak
Metalac
92
87
|
24.03.2018 16:00 | Spartak | 92 : 87 | Metalac |
24.03
16:30
Napredak Bosphorus
Zdravlje Leskovac
99
77
|
24.03.2018 16:30 | Napredak Bosphorus | 99 : 77 | Zdravlje Leskovac | |||||
24.03
19:30
Pirot
Kolubara LA 2003
109
104
|
24.03.2018 19:30 | Pirot | 109 : 104 | Kolubara LA 2003 | |||||
24.03
19:00
Mladost (SP)
Akademik
73
66
|
24.03.2018 19:00 | Mladost (SP) | 73 : 66 | Akademik |
24.03
16:15
Celje
Crvena zvezda
77
55
|
24.03.2018 16:15 | Celje | 77 : 55 | Crvena zvezda | 1:0 | ||||
24.03
19:15
Budućnost
Montana
74
67
|
24.03.2018 19:15 | Budućnost | 74 : 67 | Montana | 1:0 |
24.03
18:00
Ljubovija
Paraćin
76
40
|
24.03.2018 18:00 | Ljubovija | 76 : 40 | Paraćin | |||||
24.03
13:30
Duga
Radnički
62
63
|
24.03.2018 13:30 | Duga | 62 : 63 | Radnički |
24.03
Voša
Joker
0
20
|
24.03.2018 | Voša | 0 : 20 | Joker |
24.03
14:30
Delfin
Ruma 92
62
55
|
24.03.2018 14:30 | Delfin | 62 : 55 | Ruma 92 | |||||
24.03
Crvena zvezda 2
Jedinstvo (NB)
20
0
|
24.03.2018 | Crvena zvezda 2 | 20 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
24.03
17:00
Topolčanka
Radnički (NB)
79
47
|
24.03.2018 17:00 | Topolčanka | 79 : 47 | Radnički (NB) |
24.03
19:00
Gračac
Ribnica 2
3
2
|
24.03.2018 19:00 | Gračac | 3 : 2 | Ribnica 2 |
24.03
20:00
Lotus
Antena
3
1
|
24.03.2018 20:00 | Lotus | 3 : 1 | Antena |
24.03
20:00
Vranje
MOK Topličanin 97
3
0
|
24.03.2018 20:00 | Vranje | 3 : 0 | MOK Topličanin 97 | |||||
24.03
13:00
Niš 2
Pirot
1
3
|
24.03.2018 13:00 | Niš 2 | 1 : 3 | Pirot | |||||
24.03
19:00
Hajduk Veljko
Topličanin
1
3
|
24.03.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 1 : 3 | Topličanin |
24.03
19:00
Vojvodina NS Seme 2
Mladost (T)
3
1
|
24.03.2018 19:00 | Vojvodina NS Seme 2 | 3 : 1 | Mladost (T) |
24.03
Knjaževac
Ozren 2
3
0
|
24.03.2018 | Knjaževac | 3 : 0 | Ozren 2 | |||||
24.03
18:00
Timok 2
Dunav Stars
1
3
|
24.03.2018 18:00 | Timok 2 | 1 : 3 | Dunav Stars |
24.03
Kikinda
Vest
3
2
|
24.03.2018 | Kikinda | 3 : 2 | Vest | |||||
24.03
Klek Srbijašume 2
Stražilovo
3
0
|
24.03.2018 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 0 | Stražilovo | |||||
24.03
Mladost
Vrbas
0
3
|
24.03.2018 | Mladost | 0 : 3 | Vrbas | |||||
24.03
Sloven
Novi Sad 2
3
0
|
24.03.2018 | Sloven | 3 : 0 | Novi Sad 2 |
24.03
13:00
Blok Aut
Rudar
3
1
|
24.03.2018 13:00 | Blok Aut | 3 : 1 | Rudar | |||||
24.03
17:40
Lucky Star
Crnjanski
3
0
|
24.03.2018 17:40 | Lucky Star | 3 : 0 | Crnjanski | |||||
24.03
19:00
Karađorđe
Šumadija
3
0
|
24.03.2018 19:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Šumadija |
24.03
18:30
Roda
Stig
2
3
|
24.03.2018 18:30 | Roda | 2 : 3 | Stig | |||||
24.03
12:00
Mladi Radnik 2
Jedinstvo
1
3
|
24.03.2018 12:00 | Mladi Radnik 2 | 1 : 3 | Jedinstvo |
24.03
17:00
VA-014 Gorenje
Mladenovac
3
0
|
24.03.2018 17:00 | VA-014 Gorenje | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
24.03
19:00
VGSK
Futog
3
1
|
24.03.2018 19:00 | VGSK | 3 : 1 | Futog | |||||
24.03
16:00
Partizan
Jagodina
3
0
|
24.03.2018 16:00 | Partizan | 3 : 0 | Jagodina | |||||
24.03
15:00
Smederevo Carina
Kosovska Mitrovica
3
1
|
24.03.2018 15:00 | Smederevo Carina | 3 : 1 | Kosovska Mitrovica |
24.03
18:00
Užice
Borac
3
2
|
24.03.2018 18:00 | Užice | 3 : 2 | Borac | |||||
24.03
15:00
Banat
Dubočica
2
3
|
24.03.2018 15:00 | Banat | 2 : 3 | Dubočica |
24.03
18:00
Paraćin
Bor
2
3
|
24.03.2018 18:00 | Paraćin | 2 : 3 | Bor | |||||
24.03
15:00
Desetka
Aleksinac
3
0
|
24.03.2018 15:00 | Desetka | 3 : 0 | Aleksinac | |||||
24.03
17:00
Panda
Stampedo
3
1
|
24.03.2018 17:00 | Panda | 3 : 1 | Stampedo | |||||
24.03
16:30
Pirot
Zaječar
1
3
|
24.03.2018 16:30 | Pirot | 1 : 3 | Zaječar |
24.03
18:00
Crnokosa Artos
Leposavić
3
2
|
24.03.2018 18:00 | Crnokosa Artos | 3 : 2 | Leposavić | |||||
24.03
14:00
Tehničar
Tutin
3
1
|
24.03.2018 14:00 | Tehničar | 3 : 1 | Tutin | |||||
24.03
18:00
Novi Pazar
Tara
1
3
|
24.03.2018 18:00 | Novi Pazar | 1 : 3 | Tara |
24.03
13:00
Novi Sad
Panonija
0
3
|
24.03.2018 13:00 | Novi Sad | 0 : 3 | Panonija | |||||
24.03
19:00
Elan Volej
Mladost (NP)
1
3
|
24.03.2018 19:00 | Elan Volej | 1 : 3 | Mladost (NP) | |||||
24.03
13:00
Kikinda
Ruma
0
3
|
24.03.2018 13:00 | Kikinda | 0 : 3 | Ruma | |||||
24.03
13:00
Volejstars
Lavice 07
3
0
|
24.03.2018 13:00 | Volejstars | 3 : 0 | Lavice 07 |
24.03
13:00
Ribnica
Radnički
1
3
|
24.03.2018 13:00 | Ribnica | 1 : 3 | Radnički | |||||
24.03
19:00
Mladi Radnik
Lucky Star
1
3
|
24.03.2018 19:00 | Mladi Radnik | 1 : 3 | Lucky Star |
24.03
14:00
Fortuna plus
Lazarevac
0
3
|
24.03.2018 14:00 | Fortuna plus | 0 : 3 | Lazarevac | |||||
24.03
19:00
Smeč 5
Zaslon
3
2
|
24.03.2018 19:00 | Smeč 5 | 3 : 2 | Zaslon | |||||
24.03
14:30
Imlek
Tehničar
3
0
|
24.03.2018 14:30 | Imlek | 3 : 0 | Tehničar |
24.03
12:00
Knjaževac
Ozren
3
0
|
24.03.2018 12:00 | Knjaževac | 3 : 0 | Ozren | |||||
24.03
16:00
Timok
Đerdap
1
3
|
24.03.2018 16:00 | Timok | 1 : 3 | Đerdap |
24.03
Gračanica
Sokolica
0
3
|
24.03.2018 | Gračanica | 0 : 3 | Sokolica |
24.03
17:30
Apatin
Libero
3
0
|
24.03.2018 17:30 | Apatin | 3 : 0 | Libero | |||||
24.03
16:00
CVS
Gox-IN Phibrows
3
1
|
24.03.2018 16:00 | CVS | 3 : 1 | Gox-IN Phibrows | |||||
24.03
11:00
Spartak 2
Vrbas
3
0
|
24.03.2018 11:00 | Spartak 2 | 3 : 0 | Vrbas |
24.03
17:00
Krajišnik
Žitište
2
3
|
24.03.2018 17:00 | Krajišnik | 2 : 3 | Žitište | |||||
24.03
17:30
Vršac
Banat
1
3
|
24.03.2018 17:30 | Vršac | 1 : 3 | Banat | |||||
24.03
18:30
Žabalj Volej
Hercegovina
0
3
|
24.03.2018 18:30 | Žabalj Volej | 0 : 3 | Hercegovina |
24.03
18:00
Prvi Tempo
NS Tim
3
1
|
24.03.2018 18:00 | Prvi Tempo | 3 : 1 | NS Tim | |||||
24.03
15:30
Trijumf 2013
Star
0
3
|
24.03.2018 15:30 | Trijumf 2013 | 0 : 3 | Star |
24.03
20:00
Novi Sad 2
Grbić
3
0
|
24.03.2018 20:00 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Grbić |
24.03
18:15
Dunav
Spas
3
0
|
24.03.2018 18:15 | Dunav | 3 : 0 | Spas | |||||
24.03
18:15
AS
Avala
2
3
|
24.03.2018 18:15 | AS | 2 : 3 | Avala | |||||
24.03
19:00
Obilić
Blok Aut
3
0
|
24.03.2018 19:00 | Obilić | 3 : 0 | Blok Aut |
24.03
15:00
BG Volley
Roda 2
3
1
|
24.03.2018 15:00 | BG Volley | 3 : 1 | Roda 2 |
24.03
17:00
Futog
Ub
0
3
|
24.03.2018 17:00 | Futog | 0 : 3 | Ub | |||||
24.03
20:00
Beograd
FOK
3
1
|
24.03.2018 20:00 | Beograd | 3 : 1 | FOK | |||||
24.03
17:00
Gimnazijalac
Roda
0
3
|
24.03.2018 17:00 | Gimnazijalac | 0 : 3 | Roda | |||||
24.03
20:00
Valjevo
Omladinac
3
1
|
24.03.2018 20:00 | Valjevo | 3 : 1 | Omladinac | |||||
24.03
18:00
Smederevo
Jedinstvo (U)
0
3
|
24.03.2018 18:00 | Smederevo | 0 : 3 | Jedinstvo (U) | |||||
24.03
20:00
Takovo-Zvezda Helios
Vranje
3
1
|
24.03.2018 20:00 | Takovo-Zvezda Helios | 3 : 1 | Vranje |
24.03
18:00
Ivanjica
Kraguj-Radnički
3
1
|
24.03.2018 18:00 | Ivanjica | 3 : 1 | Kraguj-Radnički | |||||
24.03
16:00
Spartak (Lj)
Borac (Ča)
3
1
|
24.03.2018 16:00 | Spartak (Lj) | 3 : 1 | Borac (Ča) | |||||
24.03
16:30
Kralj
Zlatibor
3
2
|
24.03.2018 16:30 | Kralj | 3 : 2 | Zlatibor |
24.03
09:15
Roda
Crvena zvezda
2
3
|
24.03.2018 09:15 | Roda | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
24.03
09:30
AS
Blok Aut
3
2
|
24.03.2018 09:30 | AS | 3 : 2 | Blok Aut | |||||
24.03
10:00
Partizan
Crnjanski
3
0
|
24.03.2018 10:00 | Partizan | 3 : 0 | Crnjanski |
24.03
09:00
Roda
Sterija
1
3
|
24.03.2018 09:00 | Roda | 1 : 3 | Sterija | |||||
24.03
10:20
Lucky Star
AS
1
3
|
24.03.2018 10:20 | Lucky Star | 1 : 3 | AS | |||||
24.03
09:00
Vizurine Ajkulice
Partizan
3
0
|
24.03.2018 09:00 | Vizurine Ajkulice | 3 : 0 | Partizan | |||||
24.03
10:50
Imlek
Blok Aut
1
3
|
24.03.2018 10:50 | Imlek | 1 : 3 | Blok Aut | |||||
24.03
12:40
Beograd
Avala
3
0
|
24.03.2018 12:40 | Beograd | 3 : 0 | Avala | |||||
24.03
10:50
TENT
Crvena zvezda
1
3
|
24.03.2018 10:50 | TENT | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
24.03
12:40
Lazarevac
AS Batajnica
3
1
|
24.03.2018 12:40 | Lazarevac | 3 : 1 | AS Batajnica |
24.03
10:20
Akademija Singidunum
Dunav
3
0
|
24.03.2018 10:20 | Akademija Singidunum | 3 : 0 | Dunav | |||||
24.03
12:05
Pionir
Volleyland
0
3
|
24.03.2018 12:05 | Pionir | 0 : 3 | Volleyland | |||||
24.03
12:05
Radnički
Crnjanski
0
3
|
24.03.2018 12:05 | Radnički | 0 : 3 | Crnjanski |
24.03
19:00
Kikinda Grindex
Jedinstvo
31
20
|
24.03.2018 19:00 | Kikinda Grindex | 31 : 20 | Jedinstvo | |||||
24.03
19:30
Kolubara
Vrbas Petrol
35
22
|
24.03.2018 19:30 | Kolubara | 35 : 22 | Vrbas Petrol |
24.03
19:00
Vranje 1957
Radnički 1964
30
28
|
24.03.2018 19:00 | Vranje 1957 | 30 : 28 | Radnički 1964 | |||||
24.03
19:00
Planinka Prolom voda
Dubočica 54
19
25
|
24.03.2018 19:00 | Planinka Prolom voda | 19 : 25 | Dubočica 54 | |||||
24.03
19:00
Zlatar
Priboj
27
20
|
24.03.2018 19:00 | Zlatar | 27 : 20 | Priboj | |||||
24.03
19:00
Lokomotiva
Karađorđe
29
26
|
24.03.2018 19:00 | Lokomotiva | 29 : 26 | Karađorđe | |||||
24.03
19:30
Topličanin
Hajduk Veljko
31
27
|
24.03.2018 19:30 | Topličanin | 31 : 27 | Hajduk Veljko | |||||
24.03
18:00
Novi Pazar
Bela Palanka
30
28
|
24.03.2018 18:00 | Novi Pazar | 30 : 28 | Bela Palanka |
24.03
16:00
Dolovo
Sivac 69
17
25
|
24.03.2018 16:00 | Dolovo | 17 : 25 | Sivac 69 |
24.03
18:00
Mladost
Prva Petoletka
22
22
|
24.03.2018 18:00 | Mladost | 22 : 22 | Prva Petoletka | |||||
24.03
17:30
Bane
Trepča
23
24
|
24.03.2018 17:30 | Bane | 23 : 24 | Trepča |
24.03
21:00
SC Voždovac 2012
Radnički
29
24
|
24.03.2018 21:00 | SC Voždovac 2012 | 29 : 24 | Radnički | |||||
24.03
15:00
Partizan 2
PKB
29
24
|
24.03.2018 15:00 | Partizan 2 | 29 : 24 | PKB | |||||
24.03
19:00
Sloga
Beograd
30
28
|
24.03.2018 19:00 | Sloga | 30 : 28 | Beograd |
24.03
19:00
BSK Heba
ORK Bor
36
28
|
24.03.2018 19:00 | BSK Heba | 36 : 28 | ORK Bor | |||||
24.03
19:00
Radnički
Vlasotince
28
30
|
24.03.2018 19:00 | Radnički | 28 : 30 | Vlasotince |
24.03
19:30
Budućnost
Nova Pazova 1957
27
30
|
24.03.2018 19:30 | Budućnost | 27 : 30 | Nova Pazova 1957 | |||||
24.03
17:00
PIK Prigrevica
Dalmatinac
30
31
|
24.03.2018 17:00 | PIK Prigrevica | 30 : 31 | Dalmatinac | |||||
24.03
19:00
Slavija
Vojvoda Stepa
26
23
|
24.03.2018 19:00 | Slavija | 26 : 23 | Vojvoda Stepa | |||||
24.03
20:00
Somborelektro
Titel
33
24
|
24.03.2018 20:00 | Somborelektro | 33 : 24 | Titel |
24.03
19:00
Smederevo 2
Morava 2
27
41
|
24.03.2018 19:00 | Smederevo 2 | 27 : 41 | Morava 2 |
24.03
19:00
Šamot 65
Metaloplastika
18
27
|
24.03.2018 19:00 | Šamot 65 | 18 : 27 | Metaloplastika | |||||
24.03
19:00
Jugović
Partizan
21
30
|
24.03.2018 19:00 | Jugović | 21 : 30 | Partizan | |||||
24.03
19:00
Obilić
Rudar
30
26
|
24.03.2018 19:00 | Obilić | 30 : 26 | Rudar | |||||
24.03
19:00
Spartak Vojput
Mokra Gora
23
23
|
24.03.2018 19:00 | Spartak Vojput | 23 : 23 | Mokra Gora | |||||
24.03
19:00
Sloga (P)
Crvena zvezda
23
30
|
24.03.2018 19:00 | Sloga (P) | 23 : 30 | Crvena zvezda |
24.03
19:30
Spartak
Sloven
18
22
|
24.03.2018 19:30 | Spartak | 18 : 22 | Sloven | |||||
24.03
18:00
Ravangrad
Jadran
33
32
|
24.03.2018 18:00 | Ravangrad | 33 : 32 | Jadran |
24.03
17:00
Župa
Prijepolje
16
21
|
24.03.2018 17:00 | Župa | 16 : 21 | Prijepolje |
24.03
15:30
Naisa 2
Vlasotince
32
26
|
24.03.2018 15:30 | Naisa 2 | 32 : 26 | Vlasotince | |||||
24.03
16:00
Dubočica
Radnički
22
21
|
24.03.2018 16:00 | Dubočica | 22 : 21 | Radnički |
24.03
19:30
Loznica Grad
Beograd
27
27
|
24.03.2018 19:30 | Loznica Grad | 27 : 27 | Beograd | |||||
24.03
17:30
ORK Loznica
Mačva
35
29
|
24.03.2018 17:30 | ORK Loznica | 35 : 29 | Mačva |
24.03
17:00
Rusin
Klenak 09
9
27
|
24.03.2018 17:00 | Rusin | 9 : 27 | Klenak 09 | |||||
24.03
15:00
Apatin (Ž)
Jugović (Ž)
24
27
|
24.03.2018 15:00 | Apatin (Ž) | 24 : 27 | Jugović (Ž) |
24.03
14:00
Dubočica 2
Morava
23
29
|
24.03.2018 14:00 | Dubočica 2 | 23 : 29 | Morava |
24.03
19:00
Jadran Carine
Primorje EB
13
4
|
24.03.2018 19:00 | Jadran Carine | 13 : 4 | Primorje EB | |||||
24.03
18:00
HAVK Mladost
OVK POŠK
15
7
|
24.03.2018 18:00 | HAVK Mladost | 15 : 7 | OVK POŠK | |||||
24.03
20:00
Primorac
Budva
6
6
|
24.03.2018 20:00 | Primorac | 6 : 6 | Budva | |||||
24.03
19:00
Jug CO
Mornar BS
16
8
|
24.03.2018 19:00 | Jug CO | 16 : 8 | Mornar BS |
24.03
19:45
Medveščak
Nais
13
12
|
24.03.2018 19:45 | Medveščak | 13 : 12 | Nais | |||||
24.03
20:00
Šabac
Zadar 1952
18
4
|
24.03.2018 20:00 | Šabac | 18 : 4 | Zadar 1952 |
24.03
19:00
Jastrebac
Kalča
1
4
|
24.03.2018 19:00 | Jastrebac | 1 : 4 | Kalča | |||||
24.03
19:30
Nova Pazova
Samo pravo
3
0
|
24.03.2018 19:30 | Nova Pazova | 3 : 0 | Samo pravo |
24.03
17:30
Viking
Srpska
1
5
|
24.03.2018 17:30 | Viking | 1 : 5 | Srpska |
24.03
19:00
Miners
Ekonomist
9
4
|
24.03.2018 19:00 | Miners | 9 : 4 | Ekonomist | |||||
24.03
17:00
Zufo
Bele crkve
7
1
|
24.03.2018 17:00 | Zufo | 7 : 1 | Bele crkve | |||||
24.03
18:30
Radnički 2010
Leskovac
2
4
|
24.03.2018 18:30 | Radnički 2010 | 2 : 4 | Leskovac |