XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 758 utakmica za dan
Subota, 20 Oktobar 2018


Fudbal

Proleter
Novi Sad
1 : 0
Mačva
Šabac
20.10.2018 19:00
Proleter
1 : 0
Mačva
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
20.10.2018 19:00
Crvena zvezda
3 : 1
Rad
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Zemun
Zemun
20.10.2018 19:00
Radnički (N)
2 : 0
Zemun
Voždovac
Beograd
1 : 1
Mladost
Lučani
20.10.2018 16:00
Voždovac
1 : 1
Mladost
Napredak
Kruševac
1 : 1
Radnik
Surdulica
20.10.2018 19:00
Napredak
1 : 1
Radnik
Borac
Čačak
1 : 1
Bečej 1918
Bečej
20.10.2018 17:00
Borac
1 : 1
Bečej 1918
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
TSC
Bačka Topola
20.10.2018 14:30
Radnički 1923
2 : 2
TSC
Budućnost
Dobanovci
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
20.10.2018 14:30
Budućnost
0 : 0
Javor Matis
Tuzla City
Simin Han
0 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
20.10.2018 15:00
Tuzla City
0 : 1
Mladost
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Sloboda
Tuzla
20.10.2018 17:00
Sarajevo
1 : 0
Sloboda
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
GOŠK
Gabela
20.10.2018 15:00
Zvijezda 09
1 : 0
GOŠK
Zrinjski
Mostar
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
20.10.2018 15:00
Zrinjski
0 : 1
Željezničar
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
20.10.2018 14:30
Slavija
1 : 1
Željezničar Sport Team
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 0
Alfa
Modriča
20.10.2018 14:30
Sloboda
2 : 0
Alfa
Sloga
Gornje Crnjelovo
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
20.10.2018 14:30
Sloga
2 : 0
Rudar Prijedor
Drina
Zvornik
0 : 0
Podrinje
Janja
20.10.2018 14:30
Drina
0 : 0
Podrinje
Sutjeska
Foča
0 : 1
Tekstilac
Derventa
20.10.2018 14:30
Sutjeska
0 : 1
Tekstilac
Kozara
Gradiška
1 : 2
Borac
Banja Luka
20.10.2018 14:30
Kozara
1 : 2
Borac
Budućnost
Podgorica
2 : 1
OFK Titograd
Podgorica
20.10.2018 16:00
Budućnost
2 : 1
OFK Titograd
Iskra
Danilovgrad
1 : 2
Zeta
Golubovci
20.10.2018 13:30
Iskra
1 : 2
Zeta
Lovćen
Cetinje
0 : 1
Mornar
Bar
20.10.2018 13:30
Lovćen
0 : 1
Mornar
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 0
Sutjeska
Nikšić
20.10.2018 13:30
OFK Petrovac
1 : 0
Sutjeska
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Grbalj
Radanovići
20.10.2018 13:30
Rudar
0 : 0
Grbalj
Polet Stars
Nikšić
2 : 2
Ribnica
Podgorica
20.10.2018 12:00
Polet Stars
2 : 2
Ribnica
Čelik
Nikšić
1 : 1
Zabjelo
Podgorica
20.10.2018 14:30
Čelik
1 : 1
Zabjelo
Brskovo
Mojkovac
2 : 0
Komovi
Andrijevica
20.10.2018 14:00
Brskovo
2 : 0
Komovi
Gusinje
Gusinje
2 : 1
Polimlje
Murino
20.10.2018 14:00
Gusinje
2 : 1
Polimlje
Cement
Beočin
1 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
20.10.2018 15:00
Cement
1 : 0
Crvena zvezda
Omladinac
Novi Banovci
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
20.10.2018 15:00
Omladinac
0 : 1
Bratstvo 1946
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
20.10.2018 15:00
Radnički (ZR)
0 : 0
Dinamo 1945
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
20.10.2018 15:00
OFK Vršac
1 : 1
ČSK Pivara
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
20.10.2018 14:30
Budućnost Krušik 2014
0 : 0
Polet (LJ)
Sloga (PŽ)
Požega
1 : 0
Tutin
Tutin
20.10.2018 14:30
Sloga (PŽ)
1 : 0
Tutin
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
20.10.2018 14:30
Sloga 33
4 : 0
Proleter Mihajlovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 0
Jošanica
Novi Pazar
20.10.2018 14:30
Šumadija (A)
3 : 0
Jošanica
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Loznica
Loznica
20.10.2018 14:30
Mladi radnik 1926
0 : 1
Loznica
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 1
FAP
Priboj
20.10.2018 14:30
Jedinstvo (Ub)
2 : 1
FAP
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
20.10.2018 14:30
Smederevo 1924
1 : 0
Mokra Gora
Rtanj
Boljevac
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
20.10.2018 15:00
Rtanj
2 : 1
OFK Sinđelić
Jagodina Tabane
Jagodina
1 : 1
Radan
Lebane
20.10.2018 15:00
Jagodina Tabane
1 : 1
Radan
Dunav
Prahovo
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
20.10.2018 15:00
Dunav
3 : 1
Radnički (S)
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Car Konstantin
Niš
20.10.2018 15:00
Moravac Orion
1 : 1
Car Konstantin
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 5
Pukovac
Pukovac
20.10.2018 15:00
Jedinstvo (P)
2 : 5
Pukovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Prva Iskra
Barič
20.10.2018 13:30
Radnički (NB)
2 : 0
Prva Iskra
BASK
Beograd
3 : 3
GSP Polet Dorćol
Beograd
20.10.2018 10:00
BASK
3 : 3
GSP Polet Dorćol
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Zvezdara
Beograd
20.10.2018 13:30
OFK Beograd
2 : 2
Zvezdara
IMT
Novi Beograd
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
20.10.2018 13:30
IMT
2 : 0
Brodarac
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
BSK Borča
Borča
20.10.2018 13:30
Radnički (O)
2 : 1
BSK Borča
Krajina
Krajišnik
0 : 3
Kozara
Banatsko Veliko Selo
20.10.2018 15:00
Krajina
0 : 3
Kozara
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 1
Sloga
Plandište
20.10.2018 15:00
Jedinstvo (NB)
2 : 1
Sloga
Begej
Žitište
1 : 0
BAK
Bela Crkva
20.10.2018 15:00
Begej
1 : 0
BAK
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 0
OFK Proleter
Banatski Karlovac
20.10.2018 15:00
Budućnost
3 : 0
OFK Proleter
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 1
ŽAK
Kikinda
20.10.2018 15:00
Kikinda 1909
2 : 1
ŽAK
Radnički (K)
Kovin
1 : 3
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
20.10.2018 15:00
Radnički (K)
1 : 3
Jedinstvo (BK)
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
20.10.2018 15:00
Sloboda
3 : 1
Vojvodina 1928
Sloga (E)
Erdevik
2 : 3
Tatra
Kisač
20.10.2018 15:00
Sloga (E)
2 : 3
Tatra
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 1
Sremac Vojka
Vojka
20.10.2018 15:00
Podrinje
0 : 1
Sremac Vojka
Crvenka
Crvenka
5 : 0
Radnički (S)
Sombor
20.10.2018 15:00
Crvenka
5 : 0
Radnički (S)
Sloga (Č)
Čonoplja
5 : 0
BSK
Bački Brestovac
20.10.2018 15:00
Sloga (Č)
5 : 0
BSK
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
20.10.2018 15:00
OFK Vrbas
1 : 0
Mladost (BP)
Sloga
Kraljevo
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
20.10.2018 14:30
Sloga
1 : 0
Vodojaža
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Polet
Ratina
20.10.2018 14:30
Šumadija 1903
3 : 0
Polet
Apolon 2018
Kovači
0 : 0
Real
Podunavci
20.10.2018 14:30
Apolon 2018
0 : 0
Real
Karađorđe
Topola
2 : 0
Partizan 1945
Darosava
20.10.2018 14:30
Karađorđe
2 : 0
Partizan 1945
Morava
Velika Plana
3 : 1
Udarnik
Lozovik
20.10.2018 14:30
Morava
3 : 1
Udarnik
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Homoljac
Žagubica
20.10.2018 14:30
VGSK
3 : 0
Homoljac
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
20.10.2018 14:30
Mladi borac
0 : 1
Petar Dobrnjac
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Železničar
Lajkovac
20.10.2018 14:30
Radnički (V)
1 : 1
Železničar
Radnički Šabački
Šabac
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
20.10.2018 14:30
Radnički Šabački
3 : 0
Spartak 1924
Zadrugar
Lajkovac
3 : 0
Ribnica
Mionica
20.10.2018 14:30
Zadrugar
3 : 0
Ribnica
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Brezovica
Brezovica
20.10.2018 14:30
Mačva 2005
3 : 0
Brezovica
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 2
Sloboda
Čačak
20.10.2018 14:30
Takovo
3 : 2
Sloboda
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
20.10.2018 14:30
Sevojno
1 : 0
Sloga (S)
Sloga
Leskovac
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
20.10.2018 15:00
Sloga
2 : 1
Vranjska Banja
Morava
Vladičin Han
1 : 0
OFK Niš
Niš
20.10.2018 15:00
Morava
1 : 0
OFK Niš
Pusta Reka
Bojnik
5 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
20.10.2018 15:00
Pusta Reka
5 : 2
Mladost (B)
Pčinja
Trgovište
3 : 0
Jablanica
Medveđa
20.10.2018 15:00
Pčinja
3 : 0
Jablanica
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
20.10.2018 15:00
Balkanski
2 : 0
OFK Brzi Brod
Sloga
Despotovac
6 : 2
Napredak (D)
Drenovac
20.10.2018 15:00
Sloga
6 : 2
Napredak (D)
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
20.10.2018 15:00
OFK Kosanica
2 : 0
Jastrebac (VŠ)
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
20.10.2018 15:00
Đerdap
2 : 0
Hajduk Veljko
Timok 1919
Zaječar
2 : 0
BSK
Bogovina
20.10.2018 15:00
Timok 1919
2 : 0
BSK
Leštane
Leštane
4 : 0
BSK Baćevac
Baćevac
20.10.2018 13:30
Leštane
4 : 0
BSK Baćevac
Sopot
Sopot
1 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
20.10.2018 13:30
Sopot
1 : 1
Studenski Grad
Delija
Mokrin
1 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
20.10.2018 14:30
Delija
1 : 1
Mladost (L)
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 5
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
20.10.2018 14:30
Proleter 2006
1 : 5
Crvena zvezda (VS)
ŽAK
Sombor
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
20.10.2018 14:00
ŽAK
2 : 1
Rusin
Sloven
Ruma
0 : 1
Rudar
Vrdnik
20.10.2018 15:00
Sloven
0 : 1
Rudar
Mladi rudar 1954
Bukovik
1 : 7
Lokomotiva
Lapovo
20.10.2018 14:30
Mladi rudar 1954
1 : 7
Lokomotiva
Sloga Bat 1924
Batočina
3 : 1
Junkovac
Junkovac
20.10.2018 14:30
Sloga Bat 1924
3 : 1
Junkovac
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 0
ŽSK
Žabalj
20.10.2018 15:00
Fruškogorski partizan
2 : 0
ŽSK
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
20.10.2018 15:00
Omladinac
1 : 1
Petrovaradin
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 0
TSK
Temerin
20.10.2018 15:00
RFK Novi Sad 1921
4 : 0
TSK
Sloga
Ostojićevo
2 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
20.10.2018 15:00
Sloga
2 : 0
Panonija IM Topola
Napredak
Nadalj
5 : 2
Preporod
Novi Žednik
20.10.2018 15:00
Napredak
5 : 2
Preporod
Radnički 1905
Bajmok
0 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
20.10.2018 15:00
Radnički 1905
0 : 1
Proleter (RS)
Balkan Mirijevo
Beograd
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
20.10.2018 13:30
Balkan Mirijevo
0 : 0
PKB Kovilovo
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
20.10.2018 13:30
Borac (O)
1 : 1
Sinđelić
Šumadija
Šopić
3 : 1
Strelac
Mislođin
20.10.2018 13:30
Šumadija
3 : 1
Strelac
Ovčar
Markovica
0 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
20.10.2018 15:00
Ovčar
0 : 0
Zadrugar
Slatina
Slatina
0 : 3
Jedinstvo (P)
Puhovo
20.10.2018 15:00
Slatina
0 : 3
Jedinstvo (P)
Omladinac
Novo Selo
2 : 1
Radnik
Ušće
20.10.2018 15:00
Omladinac
2 : 1
Radnik
Rudar
Baljevac
0 : 2
Proleter
Pečenog
20.10.2018 15:00
Rudar
0 : 2
Proleter
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 1
Šanac
Šanac
20.10.2018 15:00
Jedinstvo 1936
1 : 1
Šanac
Blagotin
Poljna
6 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
20.10.2018 15:00
Blagotin
6 : 2
Poljoprivrednik
Jevremovac
Jevremovac
0 : 3
Karađorđe
Mišar
20.10.2018 15:00
Jevremovac
0 : 3
Karađorđe
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
3 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
20.10.2018 15:00
Jedinstvo 1945 (VL)
3 : 2
Cer
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
2 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
20.10.2018 15:00
Dušan Silni
2 : 1
Sloga (LŠ)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
20.10.2018 15:00
Jedinstvo Stević
1 : 0
Jedinstvo (V)
Dunav
Banatska Palanka
2 : 2
Potporanj
Potporanj
20.10.2018 15:00
Dunav
2 : 2
Potporanj
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
1 : 2
Borac (Ž)
Žabari
20.10.2018 14:30
Jedinstvo (Lj)
1 : 2
Borac (Ž)
Đerdap
Golubac
4 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
20.10.2018 14:30
Đerdap
4 : 1
Omladinac (Š)
Makce
Makce
3 : 5
Rudar (K)
Krepoljin
20.10.2018 14:30
Makce
3 : 5
Rudar (K)
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 3
OFK Napredak 1929
Aleksinac
20.10.2018 14:30
Crvena zvezda
2 : 3
OFK Napredak 1929
Napredak 2012
Krušje
0 : 4
Morava (Ž)
Žitkovac
20.10.2018 14:30
Napredak 2012
0 : 4
Morava (Ž)
Brestovac
Borski Brestovac
1 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
20.10.2018 15:00
Brestovac
1 : 1
Nemetali
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Polom
Leskovo
20.10.2018 15:00
Poreč
2 : 1
Polom
BSK
Bukovče
0 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
20.10.2018 15:00
BSK
0 : 3
Rudna Glava
Bor 1919
Bor
3 : 0
Sloga
Kobišnica
20.10.2018 15:00
Bor 1919
3 : 0
Sloga
Rubribreza
Rubribreza
3 : 2
Banjani
Banjani
20.10.2018 14:00
Rubribreza
3 : 2
Banjani
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 1
Iskra
Donja Bukovica
20.10.2018 14:00
Pepeljevac
2 : 1
Iskra
OFK Brđanac
Valjevo
5 : 0
Sovljak
Sovljak
20.10.2018 14:00
OFK Brđanac
5 : 0
Sovljak
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Jadran
Kragujevac
20.10.2018 15:00
21. oktobar
1 : 1
Jadran
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
20.10.2018 15:00
Sloga (D)
2 : 1
Šumadinac (KG)
Ozren
Sokobanja
8 : 0
Sloga (M)
Minićevo
20.10.2018 14:30
Ozren
8 : 0
Sloga (M)
Senjak
Pirot
1 : 0
Gnjilan
Gnjilan
20.10.2018 14:30
Senjak
1 : 0
Gnjilan
Vladimir Durković
Berilovac
4 : 0
Spartak
Pirot
20.10.2018 14:30
Vladimir Durković
4 : 0
Spartak
Zadrugar
Krupac
3 : 2
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
20.10.2018 14:30
Zadrugar
3 : 2
Sloga
Omladinac (GK)
Gornji Komren
0 : 1
Rudar
Jelašnica
20.10.2018 15:00
Omladinac (GK)
0 : 1
Rudar
Mladost
Suvojnica
2 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
20.10.2018 14:30
Mladost
2 : 2
BSK Bujanovac
Gracko
Staro Gracko
3 : 0
Čaglavica
Čaglavica
20.10.2018
Gracko
3 : 0
Čaglavica
Gračanica
Gračanica
6 : 2
Sitnica
Lepina
20.10.2018
Gračanica
6 : 2
Sitnica
Moravac
Vrbovac
0 : 1
Kusce
Gornje Kusce
20.10.2018 12:00
Moravac
0 : 1
Kusce
Mineralac
Klokot
1 : 0
Oskar
Pasjane
20.10.2018 14:00
Mineralac
1 : 0
Oskar
Kalenić
Kalenić
1 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
20.10.2018 14:00
Kalenić
1 : 0
OFK Paljuvi
Krtinska
Krtinska
4 : 2
Skela
Skela
20.10.2018 14:00
Krtinska
4 : 2
Skela
Rvati
Obrenovac
4 : 3
Pobednik
Piroman
20.10.2018 14:00
Rvati
4 : 3
Pobednik
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Obilić
Vilovo
20.10.2018 15:00
Železničar
1 : 1
Obilić
Veternik
Veternik
7 : 1
Dinamo
Budisava
20.10.2018 15:00
Veternik
7 : 1
Dinamo
OFK Futog
Futog
2 : 1
Susek
Susek
20.10.2018 15:00
OFK Futog
2 : 1
Susek
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
20.10.2018 15:00
Vojvodina (CC)
2 : 1
Hajdučica
Garevina
Garevina
6 : 2
Borac
Gornji Katun
20.10.2018 15:00
Garevina
6 : 2
Borac
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 6
Polet 57
Milutovac
20.10.2018 15:00
Kamenorezac 76
3 : 6
Polet 57
Sloga (D)
Dašnica
1 : 1
Mladost
Toljevac
20.10.2018 15:00
Sloga (D)
1 : 1
Mladost
Blagotin
Belušić
1 : 1
Osaonica
Bagrdan
20.10.2018 14:00
Blagotin
1 : 1
Osaonica
Sloga
Voljavče
1 : 2
Kupinovac
Kupinovac
20.10.2018 14:00
Sloga
1 : 2
Kupinovac
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
3 : 0
Šumadinac
Dragovo
20.10.2018 14:00
Jedinstvo (D)
3 : 0
Šumadinac
Istok 63
Plana
1 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
20.10.2018 14:00
Istok 63
1 : 0
Rudar (St)
Tamiš
Farkaždin
5 : 0
Bilećanin
Sečanj
20.10.2018 14:30
Tamiš
5 : 0
Bilećanin
OFK Klek
Klek
2 : 0
Jedinstvo
Ečka
20.10.2018 14:30
OFK Klek
2 : 0
Jedinstvo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 2
ŽFK Banat
Zrenjanin
20.10.2018 14:30
OFK Gradnulica
3 : 2
ŽFK Banat
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 0
MSK
Mihajlovo
20.10.2018 14:30
OFK Stajićevo
0 : 0
MSK
Mladost
Belo Blato
2 : 4
Zadrugar
Lazarevo
20.10.2018 14:30
Mladost
2 : 4
Zadrugar
Naftagas
Boka
1 : 0
ASK
Aradac
20.10.2018 14:30
Naftagas
1 : 0
ASK
Mladost (MI)
Mala Ivanča
1 : 1
Popović
Popovići
20.10.2018 15:30
Mladost (MI)
1 : 1
Popović
Stojnik
Stojnik
7 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
20.10.2018 15:30
Stojnik
7 : 1
Nemenikuće
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 3
Jedinstvo (G)
Godačica
20.10.2018 15:00
Bogutovačka Banja
2 : 3
Jedinstvo (G)
Mladost
Vrdila
2 : 1
Mineral 2015
Rudno
20.10.2018 15:00
Mladost
2 : 1
Mineral 2015
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
2 : 1
Mladi radnik
Dragušica
20.10.2018 14:30
Omladinac-Šumadinac
2 : 1
Mladi radnik
Terekves
Hetin
2 : 1
Bega
Novi Itebej
20.10.2018 14:30
Terekves
2 : 1
Bega
Proleter
Međa
7 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
20.10.2018 14:30
Proleter
7 : 0
Omladinac
1.Oktobar
Srpski Itebej
0 : 5
Jedinstvo
Bočar
20.10.2018 14:30
1.Oktobar
0 : 5
Jedinstvo
Napredak (BT)
Banatska Topola
1 : 4
Vojvodina
Bašaid
20.10.2018 14:30
Napredak (BT)
1 : 4
Vojvodina
Roham
Nova Crnja
1 : 1
Napredak (Č)
Čestereg
20.10.2018 14:30
Roham
1 : 1
Napredak (Č)
Kralj Petar I
Topola
3 : 1
Vrbica
Aranđelovac
20.10.2018 14:30
Kralj Petar I
3 : 1
Vrbica
Radnički
Pertate
2 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
20.10.2018 15:00
Radnički
2 : 2
Marjan MB
Jedinstvo (Š)
Šišava
4 : 2
BSK
Belanovce
20.10.2018 15:00
Jedinstvo (Š)
4 : 2
BSK
Torpedo 1924
Tabanović
2 : 3
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
20.10.2018 15:00
Torpedo 1924
2 : 3
Budućnost (PD)
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
20.10.2018 15:00
Tornjoš
3 : 0
Jedinstvo (M)
Bačka 1945
Bačka Palanka
2 : 1
Mladost
Mali Bač
20.10.2018 14:30
Bačka 1945
2 : 1
Mladost
Žitkovica 2017
Žitkovica
3 : 1
Sloga (M)
Mustapić
20.10.2018 14:30
Žitkovica 2017
3 : 1
Sloga (M)
Jasenovac
Krepoljin
0 : 1
Integral
Batuša
20.10.2018 14:30
Jasenovac
0 : 1
Integral
Sloboda
Stara Moravica
0 : 13
Mladost Radost
Srbobran
20.10.2018 14:30
Sloboda
0 : 13
Mladost Radost
Borac (A)
Arapovac
0 : 0
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
20.10.2018 14:00
Borac (A)
0 : 0
Šumadija (MC)
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 1
Sloga
Lukavica
20.10.2018 14:00
Mladost (Č)
1 : 1
Sloga
Petka
Petka
2 : 2
Polet
Mirosaljci
20.10.2018 14:00
Petka
2 : 2
Polet
Napredak
Izvor
5 : 2
Mladost
Mali Suvodol
20.10.2018 14:30
Napredak
5 : 2
Mladost
Rongo Siti
Pirot
0 : 2
Nišavac
Staničenje
20.10.2018 14:30
Rongo Siti
0 : 2
Nišavac
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 4
Željuša
Željuša
20.10.2018 14:30
Lokomotiva
0 : 4
Željuša
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 4
OFK Draževac
Draževac
20.10.2018 14:30
Pobeda 1976
1 : 4
OFK Draževac
Borac
Trnjane
0 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
20.10.2018 14:30
Borac
0 : 3
OFK Sloga
Polet (V)
Vitoševac
3 : 0
Jastrebac
Tešica
20.10.2018 14:30
Polet (V)
3 : 0
Jastrebac
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
3 : 3
Takovski Ustanak
Takovo
20.10.2018 14:30
Jablanica
3 : 3
Takovski Ustanak
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
3 : 7
Ozremica
Beršići
20.10.2018 14:30
FC Stella Rossa
3 : 7
Ozremica
Omladinac
Kalimanići
2 : 0
Šilopaj
Šilopaj
20.10.2018 14:30
Omladinac
2 : 0
Šilopaj
Brezak
Pranjani
2 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
20.10.2018 14:30
Brezak
2 : 2
Donja Vrbava
Šumadija
Brdjani
4 : 1
Velereč 94
Velereč
20.10.2018 14:30
Šumadija
4 : 1
Velereč 94
Jedinstvo
Krnjevo
4 : 1
Obilić
Staro Selo
20.10.2018 14:30
Jedinstvo
4 : 1
Obilić
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Bratstvo
Dljin
20.10.2018 15:00
Bjelica
3 : 0
Bratstvo
Zlatibor 2
Čajetina
20.10.2018
Policajac 92
Užice
20.10.2018
Zlatibor 2
:
Policajac 92
Soko
Bajina Bašta
20.10.2018
Kotroman
Mokra Gora
20.10.2018
Soko
:
Kotroman
Raketa
Užice
20.10.2018
GP Zlatibor
Užice
20.10.2018
Raketa
:
GP Zlatibor
Kapidžija
Kapidžija
0 : 1
Žabare
Žabare
20.10.2018 15:00
Kapidžija
0 : 1
Žabare
Napredak
Jošanica
7 : 1
Sloga
Žučkovac
20.10.2018 15:00
Napredak
7 : 1
Sloga
Mladost
Resnik
0 : 5
Rtanj
Vrmdža
20.10.2018 15:00
Mladost
0 : 5
Rtanj
Pobeda
Rusna
3 : 1
Taskovići
Taskovići
20.10.2018 14:30
Pobeda
3 : 1
Taskovići
10. februar
Šajinovac
0 : 1
Grkinja
Grkinja
20.10.2018 14:30
10. februar
0 : 1
Grkinja
Sparta
Kaona
0 : 6
Petrovac 74
Kujavica
20.10.2018 15:00
Sparta
0 : 6
Petrovac 74
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 0
Hajduk
Debrc
20.10.2018 15:00
Mladost 2013
3 : 0
Hajduk
Tisa 1933
Taraš
0 : 0
Proleter
Neuzina
20.10.2018 14:30
Tisa 1933
0 : 0
Proleter
Sloga
Jarkovac
0 : 2
KSK Konak 1926
Konak
20.10.2018 14:30
Sloga
0 : 2
KSK Konak 1926
Borac
Zrenjanin
8 : 1
Partizan
Tomaševac
20.10.2018 14:30
Borac
8 : 1
Partizan
Sloga Obrva
Obrva
3 : 3
Magnohrom
Kraljevo
20.10.2018 15:00
Sloga Obrva
3 : 3
Magnohrom
Budućnost
Samaila
5 : 1
Studen Vitez
Studenica
20.10.2018 15:00
Budućnost
5 : 1
Studen Vitez
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 0
Turekovac
Turekovac
20.10.2018 14:30
Gornje Sinkovce
1 : 0
Turekovac
Veternica
Leskovac
2 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
20.10.2018 14:30
Veternica
2 : 0
Gornje Krajince
Navalin
Navalin
2 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
20.10.2018 14:30
Navalin
2 : 0
ŠFU Derbi 2016
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
20.10.2018 14:30
Atletiko
2 : 1
FSU Borac 2018
Bojić
Bojić
1 : 1
Cerić
Miokus
20.10.2018 15:00
Bojić
1 : 1
Cerić
Rudar
Donje Crniljevo
3 : 0
Mladost Slatina
Slatina
20.10.2018 15:00
Rudar
3 : 0
Mladost Slatina
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 5
Šumadinac
Kruševica
20.10.2018 14:00
20. Oktobar
0 : 5
Šumadinac
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
1 : 1
Sloboda
Šuljkovac
20.10.2018 14:00
Domaćin
1 : 1
Sloboda
Trnava
Trnava
1 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
20.10.2018 14:00
Trnava
1 : 1
Dobra Voda
Sloga
Duvanište
3 : 4
Partizan
Drenovac
20.10.2018 15:00
Sloga
3 : 4
Partizan
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 2
Lipolist
Lipolist
20.10.2018 15:00
OFK Letnjikovac 1983
0 : 2
Lipolist
Metaloplastika
Šabac
0 : 4
Omladinac
Slepčević
20.10.2018 15:00
Metaloplastika
0 : 4
Omladinac
Petlovača
Petlovača
5 : 2
Culjković
Culjković
20.10.2018 15:00
Petlovača
5 : 2
Culjković
Zvizdar
Zvizdar
3 : 0
Sloga
Vrhovine
20.10.2018 15:00
Zvizdar
3 : 0
Sloga
SU Stanišić 1920
Stanišić
1 : 1
Lider
Odžaci
20.10.2018 14:00
SU Stanišić 1920
1 : 1
Lider
Sport
Bezdan
1 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
20.10.2018 14:00
Sport
1 : 1
Borac (BG)
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
1 : 1
Bečevica
Bečevica
20.10.2018 15:00
Kotlenik (L)
1 : 1
Bečevica
Mladost
Pretoke
4 : 3
Borac
Ljuljaci
20.10.2018
Mladost
4 : 3
Borac
Kruševica 1980
Kneževac
6 : 0
Grivac
Grivac
20.10.2018
Kruševica 1980
6 : 0
Grivac
Polet
Ljubić kod Knića
0 : 3
Jedinstvo
Oplanić
20.10.2018
Polet
0 : 3
Jedinstvo
Čestin
Čestin
7 : 4
Kotlenik (G)
Guncati
20.10.2018
Čestin
7 : 4
Kotlenik (G)
Ljubinić
Ljubinić
0 : 4
Trstenica
Trstenica
20.10.2018 14:00
Ljubinić
0 : 4
Trstenica
Partizan
Draževac
3 : 2
Proleter
Jasenak
20.10.2018 14:00
Partizan
3 : 2
Proleter
Gaj
Veliki Gaj
0 : 3
Solunac
Banatski Sokolac
20.10.2018 15:00
Gaj
0 : 3
Solunac
Crvena zvezda
Novi Kozjak
0 : 3
Naša Krajina
Kupinik
20.10.2018 15:00
Crvena zvezda
0 : 3
Naša Krajina
Mladost
Velika Greda
1 : 3
Graničar
Miletićevo
20.10.2018 15:00
Mladost
1 : 3
Graničar
Makrešane
Makrešane
20.10.2018
13:30
Gaglovo
Gaglovo
20.10.2018 13:30
Makrešane
:
Gaglovo
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 0
Omladinac
Ugljarevo
20.10.2018 16:00
Stara Čaršija
2 : 0
Omladinac
Topoljak
Grabovac
6 : 1
Stevka Božurevka
Božurevac
20.10.2018 16:00
Topoljak
6 : 1
Stevka Božurevka
Mladost
Mala Drenova
2 : 2
Borjak 2013
Okruglica
20.10.2018 16:00
Mladost
2 : 2
Borjak 2013
Luk
Voćnjak
2 : 2
Jelav
Jelav
20.10.2018 15:00
Luk
2 : 2
Jelav
Gučevo 1929
Banja Koviljača
4 : 1
Hajduk
Ribarica
20.10.2018 15:00
Gučevo 1929
4 : 1
Hajduk
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
2 : 5
Borac
Vukovac
20.10.2018 14:30
Budućnost
2 : 5
Borac
Mladost
Krupaja
1 : 5
Pobeda 1953
Osanica
20.10.2018 14:30
Mladost
1 : 5
Pobeda 1953
Budućnost
Kočetin
2 : 1
Jedinstvo
Oreovica
20.10.2018 14:30
Budućnost
2 : 1
Jedinstvo
Mladost
Porodin
0 : 6
BSK
Brzohode
20.10.2018 14:30
Mladost
0 : 6
BSK
Udarnik
Sibnica
2 : 1
Polet
Aleksandrovac
20.10.2018 14:30
Udarnik
2 : 1
Polet
Gradac
Pločnik
3 : 0
Rubin
Zalogovac
20.10.2018 14:30
Gradac
3 : 0
Rubin
Župski biseri
Lacisled
9 : 0
Obilić
Mrmoš
20.10.2018 15:00
Župski biseri
9 : 0
Obilić
Baštovan
Subotica
2 : 5
Jezero
Zlatari
20.10.2018 15:00
Baštovan
2 : 5
Jezero
Kopaonik
Brus
3 : 0
Mladost
Raklja
20.10.2018 15:00
Kopaonik
3 : 0
Mladost
Levač 2
Rekovac
3 : 0
Dragovo
Dragovo
20.10.2018 15:30
Levač 2
3 : 0
Dragovo
Prosvetar
Belušić
0 : 1
Goša
Vukmanovac
20.10.2018 15:30
Prosvetar
0 : 1
Goša
Polet
Sekurič
1 : 3
Povratak otpisanih
Rekovac
20.10.2018 15:30
Polet
1 : 3
Povratak otpisanih
Lipar
Donji Račnik
0 : 3
OFK Dragoševac
Dragoševac
20.10.2018 14:00
Lipar
0 : 3
OFK Dragoševac
AFC Bournemouth
Bournemouth
0 : 0
Southampton
Southampton
20.10.2018 16:00
AFC Bournemouth
0 : 0
Southampton
Cardiff City
Cardiff
4 : 2
Fulham
London
20.10.2018 16:00
Cardiff City
4 : 2
Fulham
Chelsea
London
2 : 2
Manchester United
Manchester
20.10.2018 13:30
Chelsea
2 : 2
Manchester United
Huddersfield Town
Huddersfield
0 : 1
Liverpool
Liverpool
20.10.2018 18:30
Huddersfield Town
0 : 1
Liverpool
Manchester City
Manchester
5 : 0
Burnley
Burnley
20.10.2018 16:00
Manchester City
5 : 0
Burnley
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
0 : 1
Brighton
Brighton
20.10.2018 16:00
Newcastle United
0 : 1
Brighton
West Ham United
London
0 : 1
Tottenham Hotspur
London
20.10.2018 16:00
West Ham United
0 : 1
Tottenham Hotspur
Wolverhampton
Wolverhampton
0 : 2
Watford
Watford
20.10.2018 16:00
Wolverhampton
0 : 2
Watford
Barcelona
Barcelona
4 : 2
Sevilla
Sevilla
20.10.2018 20:45
Barcelona
4 : 2
Sevilla
Villarreal
Villarreal
1 : 1
Atlético Madrid
Madrid
20.10.2018 18:30
Villarreal
1 : 1
Atlético Madrid
Valencia
Valencia
1 : 1
Leganés
Leganés
20.10.2018 16:15
Valencia
1 : 1
Leganés
Real Madrid
Madrid
1 : 2
Levante
Valencia
20.10.2018 13:00
Real Madrid
1 : 2
Levante
Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 2
Werder
Bremen
20.10.2018 18:30
Schalke 04
0 : 2
Werder
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 2
Hannover 96
Hannover
20.10.2018 15:30
Bayer Leverkusen
2 : 2
Hannover 96
Stuttgart
Stuttgart
0 : 4
Borussia Dortmund
Dortmund
20.10.2018 15:30
Stuttgart
0 : 4
Borussia Dortmund
Augsburg
Augsburg
0 : 0
RB Leipzig
Leipzig
20.10.2018 15:30
Augsburg
0 : 0
RB Leipzig
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 3
Bayern
München
20.10.2018 15:30
Wolfsburg
1 : 3
Bayern
Nürnberg
Nürnberg
1 : 3
Hoffenheim
Sinsheim
20.10.2018 15:30
Nürnberg
1 : 3
Hoffenheim
Juventus
Torino
1 : 1
Genoa
Genova
20.10.2018 18:00
Juventus
1 : 1
Genoa
Roma
Roma
0 : 2
SPAL
Ferrara
20.10.2018 15:00
Roma
0 : 2
SPAL
Udinese
Udine
0 : 3
Napoli
Napoli
20.10.2018 20:30
Udinese
0 : 3
Napoli
Caen
Caen
0 : 0
Guingamp
Guingamp
20.10.2018 20:00
Caen
0 : 0
Guingamp
Dijon
Dijon
1 : 2
Lille
Villeneuve d'Ascq
20.10.2018 20:00
Dijon
1 : 2
Lille
Nantes
Nantes
4 : 0
Toulouse
Toulouse
20.10.2018 20:00
Nantes
4 : 0
Toulouse
PSG
Paris
5 : 0
Amiens SC
Amiens
20.10.2018 17:00
PSG
5 : 0
Amiens SC
Reims
Reims
1 : 1
Angers
Angers
20.10.2018 20:00
Reims
1 : 1
Angers
Strasbourg
Strasbourg
2 : 1
Monaco
Monaco
20.10.2018 20:00
Strasbourg
2 : 1
Monaco
Polet
Sivac
4 : 2
Karađorđe
Topola
20.10.2018 15:30
Polet
4 : 2
Karađorđe
Banat
Vrsac
0 : 3
Moskva
Novi Sad
20.10.2018
Banat
0 : 3
Moskva
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
9 : 0
Nova Kolonija
Kovin
20.10.2018
ŽFU Zvezda B 2018
9 : 0
Nova Kolonija
Jagodina
Jagodina
10 : 0
Vučice
Vučje
20.10.2018
Jagodina
10 : 0
Vučice
ZFK Toplicanin
Prokuplje
4 : 1
Knjaževac 2015
Knjaževac
20.10.2018
ZFK Toplicanin
4 : 1
Knjaževac 2015
Levač
Rekovac
0 : 2
Majdanpek
Majdanpek
20.10.2018
Levač
0 : 2
Majdanpek
Jedinstvo 2014
Pirot
1 : 1
Napredak Junior 2018
Krusevac
20.10.2018
Jedinstvo 2014
1 : 1
Napredak Junior 2018
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
Internacional
Beograd
20.10.2018 14:00
Spartak ŽK
0 : 1
Internacional
Partizan
Beograd
6 : 0
Jedinstvo
Ub
20.10.2018 11:00
Partizan
6 : 0
Jedinstvo
Trajal
Kruševac
1 : 0
BASK
Beograd
20.10.2018 11:00
Trajal
1 : 0
BASK
Crvena Zvezda
Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
20.10.2018 14:00
Crvena Zvezda
2 : 1
Vojvodina
Inđija
Inđija
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
20.10.2018 11:00
Inđija
0 : 1
OFK Beograd
Brodarac
Novi Beograd
5 : 1
Dinamo (P)
Pančevo
20.10.2018 10:00
Brodarac
5 : 1
Dinamo (P)
Čukarički
Beograd
0 : 0
Radnički (N)
Niš
20.10.2018 15:00
Čukarički
0 : 0
Radnički (N)
Borac
Čačak
1 : 1
Javor Matis
Ivanjica
20.10.2018 13:00
Borac
1 : 1
Javor Matis
Petar Puača
Novi Sad
3 : 4
RFK N.S. 1921
Novi Sad
20.10.2018 10:00
Petar Puača
3 : 4
RFK N.S. 1921
FAP
Priboj
2 : 1
Tutin
Tutin
20.10.2018 14:00
FAP
2 : 1
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
0 : 3
Sloboda
Čačak
20.10.2018 14:00
Jošanica
0 : 3
Sloboda
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
BIP
Čačak
20.10.2018 14:00
Jedinstvo Putevi
2 : 1
BIP
Zlatibor
Čajetina
4 : 0
Polet
Ljubić
20.10.2018 14:00
Zlatibor
4 : 0
Polet
Vrelo sport
Vrelo
2 : 0
Ribnica
Mionica
20.10.2018 14:00
Vrelo sport
2 : 0
Ribnica
Drina
Ljubovija
3 : 0
Radnički Šabački
Šabac
20.10.2018 14:00
Drina
3 : 0
Radnički Šabački
Radnički
Valjevo
4 : 1
Provo
Provo
20.10.2018 14:00
Radnički
4 : 1
Provo
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 5
Njerš Ištvan
Totovo Selo
20.10.2018 10:00
Krila Krajine
3 : 5
Njerš Ištvan
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
Mladost (BJ)
Backi Jarak
20.10.2018 10:00
Radnički 1912
3 : 0
Mladost (BJ)
Index
Novi Sad
2 : 4
Slavija
Novi Sad
20.10.2018 14:00
Index
2 : 4
Slavija
Kolonija
Kovin
0 : 2
Borac (P)
Pločica
20.10.2018 11:00
Kolonija
0 : 2
Borac (P)
Mladost
Omoljica
1 : 0
Tempo
Sefkerin
20.10.2018 15:00
Mladost
1 : 0
Tempo
Omladinac 1927
Opovo
3 : 0
Dolina
Padina
20.10.2018
Omladinac 1927
3 : 0
Dolina
Mladost APA
Apatin
3 : 1
Sloga
Čonoplja
20.10.2018
Mladost APA
3 : 1
Sloga
Spektar
Sombor
0 : 3
Omladinac
Deronje
20.10.2018
Spektar
0 : 3
Omladinac
Slavija
Pivnice
4 : 2
Crvenka
Crvenka
20.10.2018
Slavija
4 : 2
Crvenka
Hajduk
Stapar
2 : 4
Mladost (BP)
Bački Petrovac
20.10.2018
Hajduk
2 : 4
Mladost (BP)
Crvena Zastava
Obrenovac
3 : 0
Posavina
Stubline
20.10.2018 11:00
Crvena Zastava
3 : 0
Posavina
Polet
Grabovac
2 : 4
Prva Iskra
Barič
20.10.2018 11:00
Polet
2 : 4
Prva Iskra
Rvati
Obrenovac
5 : 0
Strelac
Mislodjin
20.10.2018 13:00
Rvati
5 : 0
Strelac
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Budućnost
Zvečka
20.10.2018 13:00
Jedinstvo
3 : 0
Budućnost
Senta
Senta
9 : 0
Tisa
Adorjan
20.10.2018
Senta
9 : 0
Tisa
AFK
Ada
4 : 0
Tornjoš
Tornjoš
20.10.2018
AFK
4 : 0
Tornjoš
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Internacional
Beograd
20.10.2018
Lokomotiva
3 : 1
Internacional
BSK Borča
Borča
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
20.10.2018
BSK Borča
2 : 1
OFK Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
Radnički
Novi Beograd
20.10.2018
Partizan
1 : 0
Radnički
Zemun
Zemun
2 : 1
Brodarac
Beograd
20.10.2018
Zemun
2 : 1
Brodarac
Voždovac
Beograd
3 : 1
Sinđelić
Beograd
20.10.2018
Voždovac
3 : 1
Sinđelić
Grafičar
Beograd
0 : 1
Rad
Beograd
20.10.2018
Grafičar
0 : 1
Rad
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
IMT
Beograd
20.10.2018
Crvena zvezda
4 : 1
IMT
Rad 2
Beograd
3 : 1
Sremčica
Sremčica
20.10.2018
Rad 2
3 : 1
Sremčica
Leštane
Beograd
20.10.2018
Komgrap
Beograd
20.10.2018
Leštane
:
Komgrap
Zvezdara
Beograd
3 : 0
Lokomotiva 2
Beograd
20.10.2018
Zvezdara
3 : 0
Lokomotiva 2
Sinđelić 2
Beograd
7 : 0
Zmaj 1953
Beograd
20.10.2018
Sinđelić 2
7 : 0
Zmaj 1953
OFK Zabrežje
Zabrežje
20.10.2018
OFK Žarkovo
Beograd
20.10.2018
OFK Zabrežje
:
OFK Žarkovo
Bežanija
Beograd
10 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
20.10.2018
Bežanija
10 : 0
Stepojevac Vaga
OFK Beograd 2
Beograd
0 : 4
DIF
Beograd
20.10.2018
OFK Beograd 2
0 : 4
DIF
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Zemun
Zemun
20.10.2018 12:00
Spartak ŽK
1 : 1
Zemun
Crvena Zvezda
Beograd
5 : 0
Vojvodina
Novi Sad
20.10.2018 16:00
Crvena Zvezda
5 : 0
Vojvodina
Čukarički
Beograd
3 : 0
Real Niš
Niš
20.10.2018 12:30
Čukarički
3 : 0
Real Niš
Borac
Čačak
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
20.10.2018 11:00
Borac
2 : 0
Javor Matis
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 3
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
20.10.2018 11:00
Jedinstvo (Ub)
0 : 3
Metalac (GM)
Inđija
Inđija
1 : 2
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
20.10.2018 12:00
Inđija
1 : 2
OFK Bačka (BP)
Petar Puača
Novi Sad
2 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
20.10.2018 12:00
Petar Puača
2 : 2
RFK N.S. 1921
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 4
Bačka 1901
Subotica
20.10.2018 12:00
Bečkerek 023
0 : 4
Bačka 1901
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Bežanija
Beograd
20.10.2018
Lokomotiva
0 : 0
Bežanija
IMT
Beograd
2 : 1
Sinđelić
Beograd
20.10.2018
IMT
2 : 1
Sinđelić
Teleoptik
Zemun
3 : 3
Studenski grad
Novi Beograd
20.10.2018
Teleoptik
3 : 3
Studenski grad
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 1
BSK 1925
Beograd
20.10.2018
Radnički (NB)
5 : 1
BSK 1925
DIF
Beograd
0 : 2
Internacional
Beograd
20.10.2018
DIF
0 : 2
Internacional
Kolubara
Lazarevac
3 : 2
BSK Borča
Borča
20.10.2018
Kolubara
3 : 2
BSK Borča
011
Beograd
0 : 5
Grafičar
Beograd
20.10.2018
011
0 : 5
Grafičar
Timočanin
Knjaževac
2 : 2
Radnički
Svilajnac
20.10.2018
Timočanin
2 : 2
Radnički
Đerdap
Kladovo
3 : 2
Vlasina
Vlasotince
20.10.2018
Đerdap
3 : 2
Vlasina
Nacional 2
Niš
3 : 0
Kruševac
Kruševac
20.10.2018
Nacional 2
3 : 0
Kruševac
Šampion 2014
Leskovac
10 : 1
Trajal
Kruševac
20.10.2018
Šampion 2014
10 : 1
Trajal
Temnić 1924
Varvarin
1 : 1
Topličanin
Prokuplje
20.10.2018
Temnić 1924
1 : 1
Topličanin
Budućnost
Dobanovci
2 : 3
Palilulac
Beograd
20.10.2018
Budućnost
2 : 3
Palilulac
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Balkan
Beograd
20.10.2018
Omladinac
1 : 1
Balkan
BASK
Beograd
2 : 1
OLE
Zemun
20.10.2018
BASK
2 : 1
OLE
Jedinstvo
Surcin
2 : 1
Radnički
Obrenovac
20.10.2018
Jedinstvo
2 : 1
Radnički
Postar 1930
Beograd
3 : 0
Rakovica
Rakovica
20.10.2018
Postar 1930
3 : 0
Rakovica
Šabac
Šabac
0 : 3
Provo
Provo
20.10.2018 12:00
Šabac
0 : 3
Provo
FAP
Priboj
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
20.10.2018 14:00
FAP
1 : 0
Zlatar
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
20.10.2018 14:00
Jedinstvo Putevi
2 : 1
Polimlje
Prvi Partizan
Užice
20.10.2018
Zlatibor
Čajetina
20.10.2018
Prvi Partizan
:
Zlatibor
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 1
Sloga (S)
Sjenica
20.10.2018 14:00
Sloga (BB)
4 : 1
Sloga (S)
Goč
Vrnjačka Banja
20.10.2018
Sloboda
Čačak
20.10.2018
Goč
:
Sloboda
Apolon
Kraljevo
9 : 0
Budućnost
Arilje
20.10.2018 14:00
Apolon
9 : 0
Budućnost
Čačak 94
Čačak
0 : 0
BIP
Čačak
20.10.2018 14:00
Čačak 94
0 : 0
BIP
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
Polet
Ljubić
20.10.2018 14:00
Takovo
0 : 0
Polet
Zvižd
Kučevo
6 : 3
Napredak
Markovac
20.10.2018 10:00
Zvižd
6 : 3
Napredak
Homoljac
Žagubica
3 : 3
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
20.10.2018
Homoljac
3 : 3
Jasenica 2017
Vodojaža
Grošnica
3 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
20.10.2018
Vodojaža
3 : 2
Sloga 33
VGSK
Veliko Gradište
0 : 2
Karađorđe
Topola
20.10.2018 10:00
VGSK
0 : 2
Karađorđe
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 0
Partizan 1945
Darosava
20.10.2018
OFK Aranđelovac 1979
2 : 0
Partizan 1945
Tutin
Tutin
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
20.10.2018 13:00
Tutin
1 : 1
Jošanica
Petrika
Novi Sad
1 : 4
Kabel
Novi Sad
20.10.2018 09:00
Petrika
1 : 4
Kabel
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 6
Proleter (NS)
Novi Sad
20.10.2018 12:00
RFK N.S. 1921
1 : 6
Proleter (NS)
Index
Novi Sad
0 : 4
Petar Puača
Novi Sad
20.10.2018 12:00
Index
0 : 4
Petar Puača
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 6
GFK Sloven
Ruma
20.10.2018 10:00
Sloga (BNS)
0 : 6
GFK Sloven
Institut
Beograd
20.10.2018
Banja
Beograd
20.10.2018
Institut
:
Banja
Avala 1939
Beograd
20.10.2018
Petlić
Beograd
20.10.2018
Avala 1939
:
Petlić
Minel
Beograd
3 : 2
Zvezdara
Beograd
20.10.2018
Minel
3 : 2
Zvezdara
Mladost
Donji Dobrić
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
20.10.2018 10:00
Mladost
3 : 0
Cer
Radnički Stobex
Klupci
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
20.10.2018 12:00
Radnički Stobex
2 : 1
Podrinje
Borac
Lešnica
2 : 1
Drina
Ljubovija
20.10.2018 10:00
Borac
2 : 1
Drina
Sloga
Lipnički Šor
2 : 2
Loznica B
Loznica
20.10.2018 10:00
Sloga
2 : 2
Loznica B
Budućnost
Zvečka
4 : 2
Rvati
Obrenovac
20.10.2018 10:00
Budućnost
4 : 2
Rvati
Urovci
Urovci
0 : 4
Zadrugar
Orasac
20.10.2018 11:00
Urovci
0 : 4
Zadrugar
BSK Borča MK
Borča
3 : 0
Čukarički MK
Beograd
20.10.2018 10:00
BSK Borča MK
3 : 0
Čukarički MK
Brodarac MK
Beograd
6 : 0
Sinđelić MK
Beograd
20.10.2018 12:30
Brodarac MK
6 : 0
Sinđelić MK
Zemun MK
Zemun
1 : 4
Rad MK
Beograd
20.10.2018 13:30
Zemun MK
1 : 4
Rad MK
011 B MK
Novi Beograd
4 : 1
DIF MK
Beograd
20.10.2018
011 B MK
4 : 1
DIF MK
Napredak
Medosevac
0 : 4
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
20.10.2018
Napredak
0 : 4
Radnički (NB) MK
Rad MK
Beograd
1 : 1
Kolubara MK
Lazarevac
20.10.2018
Rad MK
1 : 1
Kolubara MK
Dunavac
Grocka
1 : 2
Brodarac MK
Novi Beograd
20.10.2018
Dunavac
1 : 2
Brodarac MK
IMT
Novi Beograd
2 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
20.10.2018
IMT
2 : 1
OFK Beograd MK
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
1 : 0
Voždovac MK
Beograd
20.10.2018
Obrenovac 1905 MK
1 : 0
Voždovac MK
Zemun MK
Zemun
5 : 2
Grafičar MK
Beograd
20.10.2018
Zemun MK
5 : 2
Grafičar MK
Sinđelić 2012
Beograd
2 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
20.10.2018
Sinđelić 2012
2 : 1
OFK Beograd MK
Vinča MK
Vinča
1 : 0
Rakovica MK
Rakovica
20.10.2018
Vinča MK
1 : 0
Rakovica MK
Brodarac MK
Novi Beograd
1 : 0
Rad MK
Beograd
20.10.2018
Brodarac MK
1 : 0
Rad MK
Zemun MK-V
Zemun
20.10.2018
Borac MK
Ostružnica
20.10.2018
Zemun MK-V
:
Borac MK
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
0 : 4
Radnički PDM MK
Mladenovac
20.10.2018
Crvena Zvezda MML MK
0 : 4
Radnički PDM MK
Srem MK
Jakovo
1 : 3
Sopot MK
Sopot
20.10.2018
Srem MK
1 : 3
Sopot MK
Prva Iskra MK
Barič
3 : 4
Boleč MK
Beograd
20.10.2018
Prva Iskra MK
3 : 4
Boleč MK
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
20.10.2018 10:00
Mladost (L)
3 : 0
Bečkerek 023
Dinamo 1945
Pančevo
8 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
20.10.2018 10:00
Dinamo 1945
8 : 0
Proleter 2006
Kikinda 1909
Kikinda
7 : 0
Borac (S)
Sakule
20.10.2018 10:00
Kikinda 1909
7 : 0
Borac (S)
Radnički (Z)
Zrenjanin
8 : 3
OFK Vršac
Vršac
20.10.2018 10:00
Radnički (Z)
8 : 3
OFK Vršac
RFK N.S. 1921
Novi Sad
4 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
20.10.2018 10:00
RFK N.S. 1921
4 : 1
Srem
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
20.10.2018 10:00
Prof. Bolesnikov
1 : 4
Vojvodina
Index
Novi Sad
1 : 1
GFK Sloven
Ruma
20.10.2018 10:00
Index
1 : 1
GFK Sloven
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 13
Petar Puača
Novi Sad
20.10.2018 10:00
Radnički (SM)
1 : 13
Petar Puača
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
Kosmet
Leposavić
20.10.2018 11:00
Apolon 4
1 : 1
Kosmet
Sport Klub 99
Novi Pazar
2 : 0
Bane
Raška
20.10.2018 11:00
Sport Klub 99
2 : 0
Bane
Jošanica
Novi Pazar
0 : 3
Apolon
Kraljevo
20.10.2018 11:00
Jošanica
0 : 3