27.04
16:30
Bačka 1901
Cement
5
0
|
27.04.2019 16:30 | Bačka 1901 | 5 : 0 | Cement | |||||
27.04
16:30
Hajduk 1912
Crvena zvezda
3
0
|
27.04.2019 16:30 | Hajduk 1912 | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
27.04
16:30
Radnički (SM)
Borac
1
2
|
27.04.2019 16:30 | Radnički (SM) | 1 : 2 | Borac | |||||
27.04
16:30
Radnički (NP)
Omladinac
3
1
|
27.04.2019 16:30 | Radnički (NP) | 3 : 1 | Omladinac | |||||
27.04
16:30
Dinamo 1945
Kabel
1
5
|
27.04.2019 16:30 | Dinamo 1945 | 1 : 5 | Kabel | |||||
27.04
16:30
ČSK Pivara
Železničar
3
1
|
27.04.2019 16:30 | ČSK Pivara | 3 : 1 | Železničar | |||||
27.04
16:30
Mladost
Radnički (ZR)
2
0
|
27.04.2019 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Radnički (ZR) |
27.04
16:00
Polet (LJ)
Provo
0
1
|
27.04.2019 16:00 | Polet (LJ) | 0 : 1 | Provo | |||||
27.04
16:00
Tutin
Drina
3
0
|
27.04.2019 16:00 | Tutin | 3 : 0 | Drina | |||||
27.04
16:00
Proleter Mihajlovac
Budućnost Krušik 2014
2
1
|
27.04.2019 16:00 | Proleter Mihajlovac | 2 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
27.04
16:00
Jošanica
Sloga (PŽ)
0
0
|
27.04.2019 16:00 | Jošanica | 0 : 0 | Sloga (PŽ) | |||||
27.04
16:00
Loznica
Sloga 33
2
1
|
27.04.2019 16:00 | Loznica | 2 : 1 | Sloga 33 | |||||
27.04
16:00
FAP
Šumadija (A)
1
6
|
27.04.2019 16:00 | FAP | 1 : 6 | Šumadija (A) | |||||
27.04
16:00
Mokra Gora
Mladi radnik 1926
4
2
|
27.04.2019 16:00 | Mokra Gora | 4 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
27.04
16:00
Smederevo 1924
Jedinstvo (Ub)
2
1
|
27.04.2019 16:00 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Jedinstvo (Ub) |
27.04
11:00
SFS Borac
Budućnost
1
1
|
27.04.2019 11:00 | SFS Borac | 1 : 1 | Budućnost | |||||
27.04
16:30
Radnički (P)
Jedinstvo (P)
5
0
|
27.04.2019 16:30 | Radnički (P) | 5 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
27.04
16:30
Moravac Orion
Pukovac
2
0
|
27.04.2019 16:30 | Moravac Orion | 2 : 0 | Pukovac | |||||
27.04
16:30
Dunav
GFK Dubočica
4
2
|
27.04.2019 16:30 | Dunav | 4 : 2 | GFK Dubočica | |||||
27.04
16:30
Temnić 1924
Zaplanjac
3
0
|
27.04.2019 16:30 | Temnić 1924 | 3 : 0 | Zaplanjac | |||||
27.04
16:30
Jagodina Tabane
Car Konstantin
8
0
|
27.04.2019 16:30 | Jagodina Tabane | 8 : 0 | Car Konstantin | |||||
27.04
16:30
Rtanj
Radnički (S)
4
1
|
27.04.2019 16:30 | Rtanj | 4 : 1 | Radnički (S) | |||||
27.04
16:30
Trstenik PPT
Jedinstvo (B)
3
0
|
27.04.2019 16:30 | Trstenik PPT | 3 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
27.04
16:30
OFK Sinđelić
Radan
1
2
|
27.04.2019 16:30 | OFK Sinđelić | 1 : 2 | Radan |
27.04
11:00
Grafičar
BSK Borča
4
0
|
27.04.2019 11:00 | Grafičar | 4 : 0 | BSK Borča | |||||
27.04
16:30
IMT
Kolubara
2
1
|
27.04.2019 16:30 | IMT | 2 : 1 | Kolubara | |||||
27.04
10:00
Jedinstvo
Brodarac
3
2
|
27.04.2019 10:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Brodarac | |||||
27.04
16:30
OFK Beograd
Crvena Zvezda
2
0
|
27.04.2019 16:30 | OFK Beograd | 2 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
27.04
10:00
BASK
Zvezdara
0
2
|
27.04.2019 10:00 | BASK | 0 : 2 | Zvezdara |
27.04
16:00
Sloga
Krajina
2
1
|
27.04.2019 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Krajina | |||||
27.04
16:00
BAK
Kozara
1
2
|
27.04.2019 16:00 | BAK | 1 : 2 | Kozara | |||||
27.04
16:00
OFK Proleter
Jedinstvo (NB)
1
0
|
27.04.2019 16:00 | OFK Proleter | 1 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
27.04
16:00
Radnički (S)
Budućnost
2
1
|
27.04.2019 16:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Budućnost | |||||
27.04
16:00
Jedinstvo (BK)
Kikinda 1909
1
2
|
27.04.2019 16:00 | Jedinstvo (BK) | 1 : 2 | Kikinda 1909 | |||||
27.04
16:00
Sloboda
Radnički (K)
3
0
|
27.04.2019 16:00 | Sloboda | 3 : 0 | Radnički (K) |
27.04
16:00
1. Maj Ruma
Hajduk (Č)
6
1
|
27.04.2019 16:00 | 1. Maj Ruma | 6 : 1 | Hajduk (Č) | |||||
27.04
16:00
Radnički (Š)
Borac (Š)
2
2
|
27.04.2019 16:00 | Radnički (Š) | 2 : 2 | Borac (Š) | |||||
27.04
16:00
Sloga (T)
Podunavac
3
1
|
27.04.2019 16:00 | Sloga (T) | 3 : 1 | Podunavac | |||||
27.04
16:00
Hajduk (D)
LSK Laćarak
6
1
|
27.04.2019 16:00 | Hajduk (D) | 6 : 1 | LSK Laćarak |
27.04
16:00
Radnički (S)
Mladost (T)
0
0
|
27.04.2019 16:00 | Radnički (S) | 0 : 0 | Mladost (T) | |||||
27.04
16:00
BSK
Tekstilac
3
3
|
27.04.2019 16:00 | BSK | 3 : 3 | Tekstilac | |||||
27.04
16:00
Mladost APA
Crvenka
3
1
|
27.04.2019 16:00 | Mladost APA | 3 : 1 | Crvenka | |||||
27.04
16:00
Tisa
Sloga (Č)
0
2
|
27.04.2019 16:00 | Tisa | 0 : 2 | Sloga (Č) | |||||
27.04
16:00
Polet (K)
Bačka
3
2
|
27.04.2019 16:00 | Polet (K) | 3 : 2 | Bačka | |||||
27.04
16:00
OFK Vrbas
Radnički 1912
0
0
|
27.04.2019 16:00 | OFK Vrbas | 0 : 0 | Radnički 1912 |
27.04
16:00
Gruža
Vodojaža
2
2
|
27.04.2019 16:00 | Gruža | 2 : 2 | Vodojaža | |||||
27.04
16:00
Trepča
Šumadija 1903
2
0
|
27.04.2019 16:00 | Trepča | 2 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
27.04
16:00
Goč
Apolon 2018
0
3
|
27.04.2019 16:00 | Goč | 0 : 3 | Apolon 2018 | |||||
27.04
16:00
Bane 1931
Karađorđe
3
0
|
27.04.2019 16:00 | Bane 1931 | 3 : 0 | Karađorđe |
27.04
16:00
Udarnik
Rudar
3
2
|
27.04.2019 16:00 | Udarnik | 3 : 2 | Rudar | |||||
27.04
16:00
Mladi borac
VGSK
3
4
|
27.04.2019 16:00 | Mladi borac | 3 : 4 | VGSK |
27.04
14:00
Železničar
Spartak 1924
2
0
|
27.04.2019 14:00 | Železničar | 2 : 0 | Spartak 1924 | |||||
27.04
16:00
Ribnica
Radnički (V)
3
1
|
27.04.2019 16:00 | Ribnica | 3 : 1 | Radnički (V) | |||||
27.04
16:00
OFK Osečina
Zadrugar
1
2
|
27.04.2019 16:00 | OFK Osečina | 1 : 2 | Zadrugar |
27.04
16:00
Budućnost
Takovo
2
2
|
27.04.2019 16:00 | Budućnost | 2 : 2 | Takovo |
27.04
16:30
Jedinstvo (GS)
Balkanski
2
1
|
27.04.2019 16:30 | Jedinstvo (GS) | 2 : 1 | Balkanski | |||||
27.04
16:30
Pčinja
OFK Brzi Brod
3
0
|
27.04.2019 16:30 | Pčinja | 3 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
27.04
16:30
Pusta Reka
Jablanica
2
0
|
27.04.2019 16:30 | Pusta Reka | 2 : 0 | Jablanica | |||||
27.04
16:30
Vlasina
Mladost (B)
2
1
|
27.04.2019 16:30 | Vlasina | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
27.04
11:00
Jedinstvo (P)
Tanasko Rajić
3
1
|
27.04.2019 11:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 1 | Tanasko Rajić | |||||
27.04
16:30
Morava
Budućnost
0
1
|
27.04.2019 16:30 | Morava | 0 : 1 | Budućnost | |||||
27.04
16:30
Sloga
OFK Niš
3
1
|
27.04.2019 16:30 | Sloga | 3 : 1 | OFK Niš | |||||
27.04
16:30
Mladost (M)
Vranjska Banja
0
1
|
27.04.2019 16:30 | Mladost (M) | 0 : 1 | Vranjska Banja |
27.04
16:30
Sloga
Dragocvet
3
0
|
27.04.2019 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Dragocvet | |||||
27.04
16:30
OFK Kosanica
Morava 1918
3
1
|
27.04.2019 16:30 | OFK Kosanica | 3 : 1 | Morava 1918 | |||||
27.04
16:30
Župa
Jastrebac (VŠ)
3
3
|
27.04.2019 16:30 | Župa | 3 : 3 | Jastrebac (VŠ) | |||||
27.04
16:30
Rembas
Bošnjane
4
0
|
27.04.2019 16:30 | Rembas | 4 : 0 | Bošnjane | |||||
27.04
16:30
OFK Lugomir
Jastrebac (B)
2
0
|
27.04.2019 16:30 | OFK Lugomir | 2 : 0 | Jastrebac (B) | |||||
27.04
16:30
Levač
OFK Topličanin
0
1
|
27.04.2019 16:30 | Levač | 0 : 1 | OFK Topličanin | |||||
27.04
16:30
Jedinstvo (M)
Juhor
3
1
|
27.04.2019 16:30 | Jedinstvo (M) | 3 : 1 | Juhor | |||||
27.04
16:30
Napredak (D)
Žitorađa
3
0
|
27.04.2019 16:30 | Napredak (D) | 3 : 0 | Žitorađa |
27.04
16:30
Majdanpek
OFK Slatina
3
2
|
27.04.2019 16:30 | Majdanpek | 3 : 2 | OFK Slatina | |||||
27.04
16:30
Bukovik
Kablovi
0
2
|
27.04.2019 16:30 | Bukovik | 0 : 2 | Kablovi | |||||
27.04
16:30
Timok 1919
Orljane
2
0
|
27.04.2019 16:30 | Timok 1919 | 2 : 0 | Orljane | |||||
27.04
16:30
Đerdap
BSK
2
0
|
27.04.2019 16:30 | Đerdap | 2 : 0 | BSK | |||||
27.04
16:30
Moravica
Hajduk Veljko
1
2
|
27.04.2019 16:30 | Moravica | 1 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
27.04
16:30
Malošište
Brodoremont
3
1
|
27.04.2019 16:30 | Malošište | 3 : 1 | Brodoremont | |||||
27.04
16:30
Naša krila 1936
Rudar Alpos
4
2
|
27.04.2019 16:30 | Naša krila 1936 | 4 : 2 | Rudar Alpos | |||||
27.04
16:30
Svrljig
Timočanin
0
3
|
27.04.2019 16:30 | Svrljig | 0 : 3 | Timočanin |
27.04
16:30
Hajduk
Studenski Grad
1
1
|
27.04.2019 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | Studenski Grad | |||||
27.04
16:30
BSK Batajnica
Milutinac
5
1
|
27.04.2019 16:30 | BSK Batajnica | 5 : 1 | Milutinac | |||||
27.04
16:30
Turbina
Sremčica
2
2
|
27.04.2019 16:30 | Turbina | 2 : 2 | Sremčica | |||||
27.04
11:00
Borac
Budućnost
2
1
|
27.04.2019 11:00 | Borac | 2 : 1 | Budućnost | |||||
27.04
16:30
Napredak
Mladenovac
1
0
|
27.04.2019 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Mladenovac |
27.04
16:30
Proleter 2006
Mladost (BD)
1
2
|
27.04.2019 16:30 | Proleter 2006 | 1 : 2 | Mladost (BD) | |||||
27.04
16:30
Delija
Crvena Zvezda (RS)
2
1
|
27.04.2019 16:30 | Delija | 2 : 1 | Crvena Zvezda (RS) |
27.04
16:30
ŽAK
Vojvodina (T)
1
1
|
27.04.2019 16:30 | ŽAK | 1 : 1 | Vojvodina (T) | |||||
27.04
16:30
Tvrđava
Budućnost (P)
2
0
|
27.04.2019 16:30 | Tvrđava | 2 : 0 | Budućnost (P) |
27.04
16:00
Jadran
Borac (M)
6
2
|
27.04.2019 16:00 | Jadran | 6 : 2 | Borac (M) | |||||
27.04
16:00
Polet (NK)
Budućnost
2
2
|
27.04.2019 16:00 | Polet (NK) | 2 : 2 | Budućnost | |||||
27.04
16:00
Kupinovo
Borac (K)
0
3
|
27.04.2019 16:00 | Kupinovo | 0 : 3 | Borac (K) | |||||
27.04
16:00
Rudar
Napredak
2
1
|
27.04.2019 16:00 | Rudar | 2 : 1 | Napredak | |||||
27.04
16:00
Partizan
Sloven
2
0
|
27.04.2019 16:00 | Partizan | 2 : 0 | Sloven | |||||
27.04
16:00
Donji Petrovci
Sloboda (DT)
0
2
|
27.04.2019 16:00 | Donji Petrovci | 0 : 2 | Sloboda (DT) | |||||
27.04
16:00
Graničar 1924
PSK Putinci
1
1
|
27.04.2019 16:00 | Graničar 1924 | 1 : 1 | PSK Putinci |
27.04
10:00
Index
Šajkaš 1908
3
0
|
27.04.2019 10:00 | Index | 3 : 0 | Šajkaš 1908 | |||||
27.04
17:00
Petrovaradin
ŽSK
3
1
|
27.04.2019 17:00 | Petrovaradin | 3 : 1 | ŽSK | |||||
27.04
17:00
Fruškogorac
Miletić
10
0
|
27.04.2019 17:00 | Fruškogorac | 10 : 0 | Miletić | |||||
27.04
17:00
Mladost
Fruškogorski partizan
2
0
|
27.04.2019 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Fruškogorski partizan | |||||
27.04
17:00
Slavija
Omladinac
0
3
|
27.04.2019 17:00 | Slavija | 0 : 3 | Omladinac | |||||
27.04
17:00
OFK Sirig
Bačka
3
2
|
27.04.2019 17:00 | OFK Sirig | 3 : 2 | Bačka | |||||
27.04
17:00
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo
0
2
|
27.04.2019 17:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 2 | Jedinstvo |
27.04
17:00
Njegoš
Vojvodina
2
3
|
27.04.2019 17:00 | Njegoš | 2 : 3 | Vojvodina | |||||
27.04
17:00
Vinogradar
Proleter (Nj)
0
4
|
27.04.2019 17:00 | Vinogradar | 0 : 4 | Proleter (Nj) | |||||
27.04
17:00
Obilić
Sutjeska
3
4
|
27.04.2019 17:00 | Obilić | 3 : 4 | Sutjeska | |||||
27.04
17:00
Proleter (RS)
Napredak
3
2
|
27.04.2019 17:00 | Proleter (RS) | 3 : 2 | Napredak | |||||
27.04
17:00
Radnički 1905
Iskra
1
3
|
27.04.2019 17:00 | Radnički 1905 | 1 : 3 | Iskra |
27.04
16:30
Partizan
Javor
2
1
|
27.04.2019 16:30 | Partizan | 2 : 1 | Javor | |||||
27.04
16:30
Juhor
OFK Bratstvo
1
2
|
27.04.2019 16:30 | Juhor | 1 : 2 | OFK Bratstvo | |||||
27.04
16:30
Mladost (D)
Bratstvo
3
3
|
27.04.2019 16:30 | Mladost (D) | 3 : 3 | Bratstvo | |||||
27.04
16:30
Mladost (K)
Mladost (S)
3
0
|
27.04.2019 16:30 | Mladost (K) | 3 : 0 | Mladost (S) | |||||
27.04
16:30
Kolare
Resavac
2
0
|
27.04.2019 16:30 | Kolare | 2 : 0 | Resavac | |||||
27.04
16:30
Hajduk
Omladinac
5
2
|
27.04.2019 16:30 | Hajduk | 5 : 2 | Omladinac | |||||
27.04
16:30
Kušiljevo
Napredak
2
0
|
27.04.2019 16:30 | Kušiljevo | 2 : 0 | Napredak |
27.04
16:30
Atakante
Borac (P)
1
1
|
27.04.2019 16:30 | Atakante | 1 : 1 | Borac (P) | |||||
27.04
16:30
Sinđelić
Balkan Mirijevo
0
0
|
27.04.2019 16:30 | Sinđelić | 0 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
27.04
11:00
Rakovica
Borac (O)
1
1
|
27.04.2019 11:00 | Rakovica | 1 : 1 | Borac (O) |
27.04
16:30
Strelac
Omladinac
0
0
|
27.04.2019 16:30 | Strelac | 0 : 0 | Omladinac | |||||
27.04
16:30
Zvezda
Zabrežje
3
0
|
27.04.2019 16:30 | Zvezda | 3 : 0 | Zabrežje |
27.04
16:30
Vinča
Selo Mladenovac
12
0
|
27.04.2019 16:30 | Vinča | 12 : 0 | Selo Mladenovac |
27.04
16:00
Backovac Junajted
Jedinstvo (GG)
0
0
|
27.04.2019 16:00 | Backovac Junajted | 0 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
27.04
16:00
Ovčar
Napredak
4
0
|
27.04.2019 16:00 | Ovčar | 4 : 0 | Napredak | |||||
27.04
16:00
Spartak
Rakova
6
3
|
27.04.2019 16:00 | Spartak | 6 : 3 | Rakova |
27.04
16:30
Rudar
Budućnost
0
2
|
27.04.2019 16:30 | Rudar | 0 : 2 | Budućnost | |||||
27.04
17:00
Gruža
Ibar
1
1
|
27.04.2019 17:00 | Gruža | 1 : 1 | Ibar | |||||
27.04
16:30
Lasta
Proleter
2
1
|
27.04.2019 16:30 | Lasta | 2 : 1 | Proleter | |||||
27.04
16:30
Omladinac
Ribnica
1
2
|
27.04.2019 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | Ribnica | |||||
27.04
16:30
Popovići Vrnjci
Granit
4
2
|
27.04.2019 16:30 | Popovići Vrnjci | 4 : 2 | Granit |
27.04
16:30
Sloga (Ć)
Blagotin
3
2
|
27.04.2019 16:30 | Sloga (Ć) | 3 : 2 | Blagotin | |||||
27.04
16:30
Kupci
Mladost (DK)
4
2
|
27.04.2019 16:30 | Kupci | 4 : 2 | Mladost (DK) | |||||
27.04
16:30
Jedinstvo 1936
Čitluk
3
0
|
27.04.2019 16:30 | Jedinstvo 1936 | 3 : 0 | Čitluk | |||||
27.04
16:30
Mačkovac
Poljoprivrednik
4
1
|
27.04.2019 16:30 | Mačkovac | 4 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
27.04
16:30
Meševo
13. April
4
2
|
27.04.2019 16:30 | Meševo | 4 : 2 | 13. April | |||||
27.04
16:30
FUD
Šanac
4
1
|
27.04.2019 16:30 | FUD | 4 : 1 | Šanac | |||||
27.04
16:30
Vinogradar
Sloga (M)
0
0
|
27.04.2019 16:30 | Vinogradar | 0 : 0 | Sloga (M) | |||||
27.04
16:30
Ribnik
Varvarin
4
1
|
27.04.2019 16:30 | Ribnik | 4 : 1 | Varvarin |
27.04
17:00
Sindjelić
Mladi Borac
1
0
|
27.04.2019 17:00 | Sindjelić | 1 : 0 | Mladi Borac | |||||
27.04
17:00
Sloga (BO)
Mladost (DD)
4
2
|
27.04.2019 17:00 | Sloga (BO) | 4 : 2 | Mladost (DD) |
27.04
16:30
Jedinstvo (V)
Borac (St)
3
0
|
27.04.2019 16:30 | Jedinstvo (V) | 3 : 0 | Borac (St) |
27.04
16:00
Makce
Rudar 2001
1
9
|
27.04.2019 16:00 | Makce | 1 : 9 | Rudar 2001 | |||||
27.04
16:00
Železničar
Budućnost
3
2
|
27.04.2019 16:00 | Železničar | 3 : 2 | Budućnost | |||||
27.04
16:00
Đerdap
Polet (SD)
3
4
|
27.04.2019 16:00 | Đerdap | 3 : 4 | Polet (SD) | |||||
27.04
16:00
Jedinstvo (Lj)
Pomoravlje
0
5
|
27.04.2019 16:00 | Jedinstvo (Lj) | 0 : 5 | Pomoravlje | |||||
27.04
16:00
Mlava (ML)
Trgovački
2
1
|
27.04.2019 16:00 | Mlava (ML) | 2 : 1 | Trgovački | |||||
27.04
16:00
Borac (K)
Borac (Ž)
3
2
|
27.04.2019 16:00 | Borac (K) | 3 : 2 | Borac (Ž) |
27.04
16:30
OFK Napredak 1929
Naisus 1977
2
1
|
27.04.2019 16:30 | OFK Napredak 1929 | 2 : 1 | Naisus 1977 | |||||
27.04
16:30
Morava (Ž)
Palilula
6
0
|
27.04.2019 16:30 | Morava (Ž) | 6 : 0 | Palilula | |||||
27.04
16:30
Doljevac
Crvena zvezda
7
1
|
27.04.2019 16:30 | Doljevac | 7 : 1 | Crvena zvezda |
27.04
Mladi radnik
Sloga (L)
0
0
|
27.04.2019 | Mladi radnik | 0 : 0 | Sloga (L) |
27.04
16:30
Šarbanovac
Brestovac
1
7
|
27.04.2019 16:30 | Šarbanovac | 1 : 7 | Brestovac | |||||
27.04
16:30
Polom
Nemetali
3
0
|
27.04.2019 16:30 | Polom | 3 : 0 | Nemetali | |||||
27.04
16:30
Zlot
Krivelj
2
3
|
27.04.2019 16:30 | Zlot | 2 : 3 | Krivelj | |||||
27.04
16:30
Rudna Glava
Poreč
1
1
|
27.04.2019 16:30 | Rudna Glava | 1 : 1 | Poreč |
27.04
17:00
Pepeljevac
ZSK
0
3
|
27.04.2019 17:00 | Pepeljevac | 0 : 3 | ZSK | |||||
27.04
17:00
Rubribreza
OFK Jabučje
2
1
|
27.04.2019 17:00 | Rubribreza | 2 : 1 | OFK Jabučje | |||||
27.04
17:00
Banjani
Mladost
2
3
|
27.04.2019 17:00 | Banjani | 2 : 3 | Mladost |
27.04
16:30
Borac (D)
Mladost (P)
1
3
|
27.04.2019 16:30 | Borac (D) | 1 : 3 | Mladost (P) |
27.04
16:00
Polet
Savinac
3
0
|
27.04.2019 16:00 | Polet | 3 : 0 | Savinac | |||||
27.04
16:00
Crnokosa
Sečica
3
0
|
27.04.2019 16:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Sečica |
27.04
16:30
Zloćudovo
Jedinstvo (G)
2
1
|
27.04.2019 16:30 | Zloćudovo | 2 : 1 | Jedinstvo (G) |
27.04
17:00
Ozren
OFK Rtanj
6
1
|
27.04.2019 17:00 | Ozren | 6 : 1 | OFK Rtanj | |||||
27.04
17:00
OFK 019
Midžor (K)
3
2
|
27.04.2019 17:00 | OFK 019 | 3 : 2 | Midžor (K) | |||||
27.04
17:00
Graničar
Sloga (M)
3
0
|
27.04.2019 17:00 | Graničar | 3 : 0 | Sloga (M) | |||||
27.04
17:00
Osnić
Malinik
1
3
|
27.04.2019 17:00 | Osnić | 1 : 3 | Malinik | |||||
27.04
17:00
Rudar Vrška Čuka
Omladinac
4
0
|
27.04.2019 17:00 | Rudar Vrška Čuka | 4 : 0 | Omladinac | |||||
27.04
17:00
Kosovo
Bučje Podvis
4
1
|
27.04.2019 17:00 | Kosovo | 4 : 1 | Bučje Podvis | |||||
27.04
17:00
Trebič
Radnički 1946
0
0
|
27.04.2019 17:00 | Trebič | 0 : 0 | Radnički 1946 |
27.04
16:30
Mladost (DK)
Palilulac
2
1
|
27.04.2019 16:30 | Mladost (DK) | 2 : 1 | Palilulac | |||||
27.04
16:30
Omladinac (GK)
Vrtište
0
2
|
27.04.2019 16:30 | Omladinac (GK) | 0 : 2 | Vrtište | |||||
27.04
16:30
Vulkan 1963
Rudar
2
4
|
27.04.2019 16:30 | Vulkan 1963 | 2 : 4 | Rudar | |||||
27.04
16:30
Proleter
Budućnost
4
3
|
27.04.2019 16:30 | Proleter | 4 : 3 | Budućnost |
27.04
17:00
Pavlovac
Vihor
4
3
|
27.04.2019 17:00 | Pavlovac | 4 : 3 | Vihor | |||||
27.04
17:00
BSK Bujanovac
Čelik
1
2
|
27.04.2019 17:00 | BSK Bujanovac | 1 : 2 | Čelik | |||||
27.04
16:30
Mladost
Levosoje
3
0
|
27.04.2019 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Levosoje |
27.04
Ugljare
Polet
2
6
|
27.04.2019 | Ugljare | 2 : 6 | Polet | |||||
27.04
Sitnica
Gracko
0
1
|
27.04.2019 | Sitnica | 0 : 1 | Gracko | |||||
27.04
Gračanica
Radnički
3
1
|
27.04.2019 | Gračanica | 3 : 1 | Radnički |
27.04
15:30
Glama
Ropotovo
4
3
|
27.04.2019 15:30 | Glama | 4 : 3 | Ropotovo | |||||
27.04
15:30
Kusce
Moravac
|
27.04.2019 15:30 | Kusce | : | Moravac | |||||
27.04
15:30
Oskar
Mineralac
2
0
|
27.04.2019 15:30 | Oskar | 2 : 0 | Mineralac |
27.04
17:00
Rudar
Mladost
3
2
|
27.04.2019 17:00 | Rudar | 3 : 2 | Mladost |
27.04
17:00
Rvati
Jedinstvo
2
0
|
27.04.2019 17:00 | Rvati | 2 : 0 | Jedinstvo |
27.04
16:30
Vojvodina (CC)
Ševac
3
2
|
27.04.2019 16:30 | Vojvodina (CC) | 3 : 2 | Ševac |
27.04
16:30
Rubin
Garevina
4
1
|
27.04.2019 16:30 | Rubin | 4 : 1 | Garevina | |||||
27.04
16:30
Beli Orlovi
Borac
4
5
|
27.04.2019 16:30 | Beli Orlovi | 4 : 5 | Borac | |||||
27.04
16:30
Polet 57
Trudbenik
3
1
|
27.04.2019 16:30 | Polet 57 | 3 : 1 | Trudbenik | |||||
27.04
16:30
Omladinac
Velika Drenova
3
0
|
27.04.2019 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | Velika Drenova | |||||
27.04
16:30
Mladost
Kamenorezac 76
4
0
|
27.04.2019 16:30 | Mladost | 4 : 0 | Kamenorezac 76 | |||||
27.04
16:30
Stari Trstenik
Sloga (L)
0
1
|
27.04.2019 16:30 | Stari Trstenik | 0 : 1 | Sloga (L) | |||||
27.04
16:30
Ušće
Sloga (D)
3
2
|
27.04.2019 16:30 | Ušće | 3 : 2 | Sloga (D) | |||||
27.04
16:30
14. Oktobar
Gradina
1
0
|
27.04.2019 16:30 | 14. Oktobar | 1 : 0 | Gradina |
27.04
16:30
Osaonica
Vinorača
1
1
|
27.04.2019 16:30 | Osaonica | 1 : 1 | Vinorača | |||||
27.04
16:30
Vinogradar
Sinđelić 1934
0
0
|
27.04.2019 16:30 | Vinogradar | 0 : 0 | Sinđelić 1934 | |||||
27.04
16:30
Kupinovac
Blagotin
3
1
|
27.04.2019 16:30 | Kupinovac | 3 : 1 | Blagotin | |||||
27.04
16:30
Šantarovac
Morava
1
1
|
27.04.2019 16:30 | Šantarovac | 1 : 1 | Morava | |||||
27.04
16:30
Mladost (T)
Sloga
2
1
|
27.04.2019 16:30 | Mladost (T) | 2 : 1 | Sloga | |||||
27.04
16:30
Morava
Partizan
3
5
|
27.04.2019 16:30 | Morava | 3 : 5 | Partizan | |||||
27.04
16:30
Šumadinac
Mladost (G)
2
0
|
27.04.2019 16:30 | Šumadinac | 2 : 0 | Mladost (G) | |||||
27.04
16:30
Jedinstvo (D)
Ursule
3
4
|
27.04.2019 16:30 | Jedinstvo (D) | 3 : 4 | Ursule |
27.04
16:30
Radnički
Moravac 2015
3
4
|
27.04.2019 16:30 | Radnički | 3 : 4 | Moravac 2015 | |||||
27.04
16:30
Rudar (St)
Beljanica
3
2
|
27.04.2019 16:30 | Rudar (St) | 3 : 2 | Beljanica | |||||
27.04
16:30
Pomoravlje
Napredak
4
1
|
27.04.2019 16:30 | Pomoravlje | 4 : 1 | Napredak | |||||
27.04
12:00
Budućnost
Istok 63
7
2
|
27.04.2019 12:00 | Budućnost | 7 : 2 | Istok 63 | |||||
27.04
16:30
Mladost (J)
15. Avgust 1950
8
2
|
27.04.2019 16:30 | Mladost (J) | 8 : 2 | 15. Avgust 1950 | |||||
27.04
16:30
Orlovi
Rudar (SR)
2
1
|
27.04.2019 16:30 | Orlovi | 2 : 1 | Rudar (SR) | |||||
27.04
16:30
Omladinski
Borac 1805
1
0
|
27.04.2019 16:30 | Omladinski | 1 : 0 | Borac 1805 |
27.04
16:30
13. Maj
Umka
1
2
|
27.04.2019 16:30 | 13. Maj | 1 : 2 | Umka | |||||
27.04
14:00
Dedinje
Penjarol
3
0
|
27.04.2019 14:00 | Dedinje | 3 : 0 | Penjarol | |||||
27.04
10:00
011
Sparta Železnik
2
1
|
27.04.2019 10:00 | 011 | 2 : 1 | Sparta Železnik | |||||
27.04
12:00
Posavac Tišma
Rekreativo 011
0
9
|
27.04.2019 12:00 | Posavac Tišma | 0 : 9 | Rekreativo 011 |
27.04
13:00
Poštar
Pionir
0
0
|
27.04.2019 13:00 | Poštar | 0 : 0 | Pionir | |||||
27.04
11:00
Siti Sport Klub
Avala
0
3
|
27.04.2019 11:00 | Siti Sport Klub | 0 : 3 | Avala |
27.04
16:00
Mladost
Donji Srem 2015
0
6
|
27.04.2019 16:00 | Mladost | 0 : 6 | Donji Srem 2015 | |||||
27.04
16:00
Sloga (V)
Sloga (Č)
4
0
|
27.04.2019 16:00 | Sloga (V) | 4 : 0 | Sloga (Č) | |||||
27.04
16:00
Graničar
BSK
1
1
|
27.04.2019 16:00 | Graničar | 1 : 1 | BSK | |||||
27.04
16:00
OFK Zeka Buljubaša
Napredak
0
2
|
27.04.2019 16:00 | OFK Zeka Buljubaša | 0 : 2 | Napredak | |||||
27.04
16:00
Fruškogorac
Hajduk
0
0
|
27.04.2019 16:00 | Fruškogorac | 0 : 0 | Hajduk | |||||
27.04
16:00
Mitros
Krušedol
1
0
|
27.04.2019 16:00 | Mitros | 1 : 0 | Krušedol | |||||
27.04
16:00
Obilić 1993
OFK Bikić
3
1
|
27.04.2019 16:00 | Obilić 1993 | 3 : 1 | OFK Bikić | |||||
27.04
16:00
Šumar
Fruška Gora
0
3
|
27.04.2019 16:00 | Šumar | 0 : 3 | Fruška Gora |
27.04
16:30
Bogutovačka Banja
Tavnik
0
8
|
27.04.2019 16:30 | Bogutovačka Banja | 0 : 8 | Tavnik | |||||
27.04
16:30
Mlada krila
Mladi radnik 1925
0
2
|
27.04.2019 16:30 | Mlada krila | 0 : 2 | Mladi radnik 1925 |
27.04
16:30
Beljina
Veliki Borak
1
2
|
27.04.2019 16:30 | Beljina | 1 : 2 | Veliki Borak |
27.04
17:00
Azbukovica
Sloga
2
0
|
27.04.2019 17:00 | Azbukovica | 2 : 0 | Sloga |
27.04
16:00
Kralj Petar I
Jasenica
0
1
|
27.04.2019 16:00 | Kralj Petar I | 0 : 1 | Jasenica |
27.04
16:30
Mladost (B)
Radnički
5
1
|
27.04.2019 16:30 | Mladost (B) | 5 : 1 | Radnički | |||||
27.04
16:30
Bratstvo
Lemind 1953
3
1
|
27.04.2019 16:30 | Bratstvo | 3 : 1 | Lemind 1953 | |||||
27.04
16:30
Todorovce
Jedinstvo (Š)
5
2
|
27.04.2019 16:30 | Todorovce | 5 : 2 | Jedinstvo (Š) | |||||
27.04
16:30
Moravac
Gradac
4
1
|
27.04.2019 16:30 | Moravac | 4 : 1 | Gradac | |||||
27.04
16:30
Real
Plantaža
2
0
|
27.04.2019 16:30 | Real | 2 : 0 | Plantaža | |||||
27.04
16:30
Sloboda
Milanovo
4
1
|
27.04.2019 16:30 | Sloboda | 4 : 1 | Milanovo | |||||
27.04
16:30
Veliko Trnjane
Radnik Sušica
3
1
|
27.04.2019 16:30 | Veliko Trnjane | 3 : 1 | Radnik Sušica |
27.04
17:00
Milicionar
Cer
1
1
|
27.04.2019 17:00 | Milicionar | 1 : 1 | Cer | |||||
27.04
17:00
OFK Šabac
Budućnost 1929 (ZM)
2
1
|
27.04.2019 17:00 | OFK Šabac | 2 : 1 | Budućnost 1929 (ZM) |
27.04
17:00
Mladost
Radnički
1
1
|
27.04.2019 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Radnički |
27.04
17:30
Slavija
Maglić
0
8
|
27.04.2019 17:30 | Slavija | 0 : 8 | Maglić | |||||
27.04
17:30
Bački Hajduk
Bačka 1945
3
0
|
27.04.2019 17:30 | Bački Hajduk | 3 : 0 | Bačka 1945 | |||||
27.04
17:30
Bačka (D)
Borac
3
0
|
27.04.2019 17:30 | Bačka (D) | 3 : 0 | Borac |
27.04
16:00
Žitkovica 2017
Sloga (L)
1
1
|
27.04.2019 16:00 | Žitkovica 2017 | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
27.04
16:00
Sirakovo
Desine
5
0
|
27.04.2019 16:00 | Sirakovo | 5 : 0 | Desine | |||||
27.04
16:00
Vihor
Sloga (M)
3
0
|
27.04.2019 16:00 | Vihor | 3 : 0 | Sloga (M) |
27.04
16:00
Jasenovac
Zadrugar (T)
3
0
|
27.04.2019 16:00 | Jasenovac | 3 : 0 | Zadrugar (T) | |||||
27.04
16:00
Manastirica
Bata Bulić
2
1
|
27.04.2019 16:00 | Manastirica | 2 : 1 | Bata Bulić |
27.04
16:30
Jedinstvo
Mladost Radost
2
6
|
27.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 2 : 6 | Mladost Radost |
27.04
17:00
Strmovo
Mladi Borac
2
4
|
27.04.2019 17:00 | Strmovo | 2 : 4 | Mladi Borac | |||||
27.04
17:00
Vreoci
Šumadija (MC)
6
3
|
27.04.2019 17:00 | Vreoci | 6 : 3 | Šumadija (MC) | |||||
27.04
17:00
Polet
Borac (A)
6
3
|
27.04.2019 17:00 | Polet | 6 : 3 | Borac (A) | |||||
27.04
17:00
Mladost (Č)
Bistrica
4
2
|
27.04.2019 17:00 | Mladost (Č) | 4 : 2 | Bistrica |
27.04
16:30
Napredak
Kladušnica
0
0
|
27.04.2019 16:30 | Napredak | 0 : 0 | Kladušnica | |||||
27.04
16:30
Omladinac
Pontes
2
2
|
27.04.2019 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Pontes | |||||
27.04
16:30
Lokomotiva
Mala Vrbica
1
3
|
27.04.2019 16:30 | Lokomotiva | 1 : 3 | Mala Vrbica | |||||
27.04
16:30
Milutinovac
Rtkovo
0
3
|
27.04.2019 16:30 | Milutinovac | 0 : 3 | Rtkovo |
27.04
16:30
Vujan
Budućnost
6
4
|
27.04.2019 16:30 | Vujan | 6 : 4 | Budućnost |
27.04
16:00
Badljevica
Lunjevac
4
2
|
27.04.2019 16:00 | Badljevica | 4 : 2 | Lunjevac | |||||
27.04
12:00
Petlić SD 026
Drugovac
7
1
|
27.04.2019 12:00 | Petlić SD 026 | 7 : 1 | Drugovac |
27.04
17:00
Pobeda 1976
Škriljac
1
4
|
27.04.2019 17:00 | Pobeda 1976 | 1 : 4 | Škriljac | |||||
27.04
17:00
Polet (R)
Jedinstvo
3
0
|
27.04.2019 17:00 | Polet (R) | 3 : 0 | Jedinstvo |
27.04
17:00
Hajduk
Solid
5
2
|
27.04.2019 17:00 | Hajduk | 5 : 2 | Solid | |||||
27.04
17:00
Lokomotiva
Udarnik Višnjevac
3
2
|
27.04.2019 17:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | Udarnik Višnjevac |
27.04
16:00
Brezak
Takovski Ustanak
3
0
|
27.04.2019 16:00 | Brezak | 3 : 0 | Takovski Ustanak | |||||
27.04
16:00
FC Stella Rossa
Velereč 94
1
2
|
27.04.2019 16:00 | FC Stella Rossa | 1 : 2 | Velereč 94 | |||||
27.04
16:00
Ozremica
Šilopaj
3
0
|
27.04.2019 16:00 | Ozremica | 3 : 0 | Šilopaj |
27.04
16:30
Obilić
Mladost (NS)
2
0
|
27.04.2019 16:30 | Obilić | 2 : 0 | Mladost (NS) | |||||
27.04
16:30
Jedinstvo
Mladost 1948
3
0
|
27.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost 1948 |
27.04
16:00
Radnik
Glavaš
1
0
|
27.04.2019 16:00 | Radnik | 1 : 0 | Glavaš |
27.04
Kapidžija
Mladost VPD
5
0
|
27.04.2019 | Kapidžija | 5 : 0 | Mladost VPD | |||||
27.04
Globoder
Sebečevac
2
5
|
27.04.2019 | Globoder | 2 : 5 | Sebečevac |
27.04
16:30
Bratstvo 1975
Košutnjak
3
2
|
27.04.2019 16:30 | Bratstvo 1975 | 3 : 2 | Košutnjak | |||||
27.04
16:30
Sloga Lužnice 2016
Seljak
4
4
|
27.04.2019 16:30 | Sloga Lužnice 2016 | 4 : 4 | Seljak |
27.04
17:00
Bakionica
Blagaja
4
2
|
27.04.2019 17:00 | Bakionica | 4 : 2 | Blagaja |
27.04
16:30
Pobeda
10. februar
7
0
|
27.04.2019 16:30 | Pobeda | 7 : 0 | 10. februar |
27.04
17:00
Belpos
Verko
5
2
|
27.04.2019 17:00 | Belpos | 5 : 2 | Verko | |||||
27.04
17:00
Mladost 2013
Polet
0
0
|
27.04.2019 17:00 | Mladost 2013 | 0 : 0 | Polet |
27.04
17:00
Radnik
Heroj
1
2
|
27.04.2019 17:00 | Radnik | 1 : 2 | Heroj |
27.04
17:00
Sloga Obrva
Šumadija
3
0
|
27.04.2019 17:00 | Sloga Obrva | 3 : 0 | Šumadija | |||||
27.04
15:00
Mladost 1925
Milakovac 2018
1
0
|
27.04.2019 15:00 | Mladost 1925 | 1 : 0 | Milakovac 2018 |
27.04
17:00
Budućnost
Omladinac
2
1
|
27.04.2019 17:00 | Budućnost | 2 : 1 | Omladinac |
27.04
16:30
Gornje Krajince
Gornje Sinkovce
1
1
|
27.04.2019 16:30 | Gornje Krajince | 1 : 1 | Gornje Sinkovce | |||||
27.04
16:30
Mladost (DL)
Rudar 1973
6
1
|
27.04.2019 16:30 | Mladost (DL) | 6 : 1 | Rudar 1973 | |||||
27.04
16:30
ŠFU Derbi 2016
Veternica
0
1
|
27.04.2019 16:30 | ŠFU Derbi 2016 | 0 : 1 | Veternica | |||||
27.04
16:30
Napredak
Atletiko
2
1
|
27.04.2019 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Atletiko |
27.04
17:00
Napredak
Stojan Lazarac
2
1
|
27.04.2019 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Stojan Lazarac |
27.04
17:00
Mladi radnik
20. Oktobar
4
3
|
27.04.2019 17:00 | Mladi radnik | 4 : 3 | 20. Oktobar |
27.04
16:00
Dunav
Moravac 1933
4
2
|
27.04.2019 16:00 | Dunav | 4 : 2 | Moravac 1933 | |||||
27.04
16:00
Sloga (Ć)
Sopot
2
3
|
27.04.2019 16:00 | Sloga (Ć) | 2 : 3 | Sopot |
27.04
17:00
Metaloplastika
Petlovača
0
5
|
27.04.2019 17:00 | Metaloplastika | 0 : 5 | Petlovača | |||||
27.04
17:00
Sloga
Omladinac
1
3
|
27.04.2019 17:00 | Sloga | 1 : 3 | Omladinac |
27.04
17:00
Zvizdar
Vukona
3
1
|
27.04.2019 17:00 | Zvizdar | 3 : 1 | Vukona |
27.04
16:30
Lider
Telečka
7
1
|
27.04.2019 16:30 | Lider | 7 : 1 | Telečka |
27.04
16:00
Burovac
Dobrnje
0
1
|
27.04.2019 16:00 | Burovac | 0 : 1 | Dobrnje | |||||
27.04
16:00
Borac
Krilaš
0
4
|
27.04.2019 16:00 | Borac | 0 : 4 | Krilaš | |||||
27.04
16:00
Soko
Dragoš
3
2
|
27.04.2019 16:00 | Soko | 3 : 2 | Dragoš |
27.04
16:00
Vukan
Rudar 1947
5
3
|
27.04.2019 16:00 | Vukan | 5 : 3 | Rudar 1947 | |||||
27.04
16:00
Mladost
Napredak
8
1
|
27.04.2019 16:00 | Mladost | 8 : 1 | Napredak | |||||
27.04
16:00
Zabrđe 1936
Melnica
2
1
|
27.04.2019 16:00 | Zabrđe 1936 | 2 : 1 | Melnica |
27.04
16:00
Kruševica 1980
Čestin
3
1
|
27.04.2019 16:00 | Kruševica 1980 | 3 : 1 | Čestin | |||||
27.04
16:00
Mladost
Kotlenik (G)
5
0
|
27.04.2019 16:00 | Mladost | 5 : 0 | Kotlenik (G) | |||||
27.04
16:00
Kotlenik (L)
Jedinstvo
0
7
|
27.04.2019 16:00 | Kotlenik (L) | 0 : 7 | Jedinstvo |
27.04
16:30
Gaj
Mladost
7
2
|
27.04.2019 16:30 | Gaj | 7 : 2 | Mladost | |||||
27.04
16:30
Solunac
Naša Krajina
0
5
|
27.04.2019 16:30 | Solunac | 0 : 5 | Naša Krajina |
27.04
11:00
Sloga
Ratkovac
3
2
|
27.04.2019 11:00 | Sloga | 3 : 2 | Ratkovac |
27.04
16:00
Mladost
Budućnost
7
1
|
27.04.2019 16:00 | Mladost | 7 : 1 | Budućnost | |||||
27.04
16:00
Borac
Pobeda 1953
1
0
|
27.04.2019 16:00 | Borac | 1 : 0 | Pobeda 1953 |
27.04
16:00
Mladi Borac
Kumane
1
1
|
27.04.2019 16:00 | Mladi Borac | 1 : 1 | Kumane |
27.04
16:00
Feniks
Mladi borac 2018
2
0
|
27.04.2019 16:00 | Feniks | 2 : 0 | Mladi borac 2018 |
27.04
16:30
Rubin
Velika Morava
0
3
|
27.04.2019 16:30 | Rubin | 0 : 3 | Velika Morava | |||||
27.04
16:30
Parcane
Mladi radnik
1
0
|
27.04.2019 16:30 | Parcane | 1 : 0 | Mladi radnik |
27.04
17:00
Jagodina
OFK Dragoševac
0
3
|
27.04.2019 17:00 | Jagodina | 0 : 3 | OFK Dragoševac |
27.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
2
1
|
27.04.2019 17:00 | Široki Brijeg | 2 : 1 | Krupa | |||||
27.04
20:00
Sloboda
Željezničar
0
0
|
27.04.2019 20:00 | Sloboda | 0 : 0 | Željezničar | |||||
27.04
17:00
Mladost
Zrinjski
2
2
|
27.04.2019 17:00 | Mladost | 2 : 2 | Zrinjski | |||||
27.04
17:00
Radnik
Sarajevo
0
0
|
27.04.2019 17:00 | Radnik | 0 : 0 | Sarajevo | |||||
27.04
17:00
Čelik
GOŠK
1
0
|
27.04.2019 17:00 | Čelik | 1 : 0 | GOŠK |
27.04
19:00
Borac
Kozara
5
0
|
27.04.2019 19:00 | Borac | 5 : 0 | Kozara | |||||
27.04
17:00
Željezničar
Rudar Prijedor
1
0
|
27.04.2019 17:00 | Željezničar | 1 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
27.04
16:30
Sloga
Podrinje
3
0
|
27.04.2019 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Podrinje |
27.04
16:30
Tekstilac
Sutjeska
1
0
|
27.04.2019 16:30 | Tekstilac | 1 : 0 | Sutjeska | |||||
27.04
14:00
Sloboda
Drina
1
3
|
27.04.2019 14:00 | Sloboda | 1 : 3 | Drina | |||||
27.04
16:30
Slavija
Alfa Modriča
1
1
|
27.04.2019 16:30 | Slavija | 1 : 1 | Alfa Modriča |
27.04
16:30
Grbalj
Iskra
2
1
|
27.04.2019 16:30 | Grbalj | 2 : 1 | Iskra | |||||
27.04
16:30
Lovćen
Budućnost
1
1
|
27.04.2019 16:30 | Lovćen | 1 : 1 | Budućnost | |||||
27.04
16:30
Mornar
OFK Petrovac
1
5
|
27.04.2019 16:30 | Mornar | 1 : 5 | OFK Petrovac | |||||
27.04
16:30
Sutjeska
Rudar
4
0
|
27.04.2019 16:30 | Sutjeska | 4 : 0 | Rudar | |||||
27.04
16:00
Zeta
OFK Titograd
1
1
|
27.04.2019 16:00 | Zeta | 1 : 1 | OFK Titograd |
27.04
17:00
Bratstvo
Drezga
0
5
|
27.04.2019 17:00 | Bratstvo | 0 : 5 | Drezga | |||||
27.04
12:30
Adria
Gorštak
4
0
|
27.04.2019 12:30 | Adria | 4 : 0 | Gorštak | |||||
27.04
13:00
Karioke
Ribnica
5
4
|
27.04.2019 13:00 | Karioke | 5 : 4 | Ribnica |
27.04
18:30
Brighton
Newcastle United
1
1
|
27.04.2019 18:30 | Brighton | 1 : 1 | Newcastle United | |||||
27.04
16:00
Crystal Palace
Everton
0
0
|
27.04.2019 16:00 | Crystal Palace | 0 : 0 | Everton | |||||
27.04
16:00
Fulham
Cardiff City
1
0
|
27.04.2019 16:00 | Fulham | 1 : 0 | Cardiff City | |||||
27.04
16:00
Southampton
AFC Bournemouth
3
3
|
27.04.2019 16:00 | Southampton | 3 : 3 | AFC Bournemouth | |||||
27.04
13:30
Tottenham Hotspur
West Ham United
0
1
|
27.04.2019 13:30 | Tottenham Hotspur | 0 : 1 | West Ham United | |||||
27.04
16:00
Watford
Wolverhampton
1
2
|
27.04.2019 16:00 | Watford | 1 : 2 | Wolverhampton |
27.04
16:15
Atlético Madrid
Real Valladolid
1
0
|
27.04.2019 16:15 | Atlético Madrid | 1 : 0 | Real Valladolid | |||||
27.04
20:45
Barcelona
Levante
1
0
|
27.04.2019 20:45 | Barcelona | 1 : 0 | Levante | |||||
27.04
13:00
Athletic Club
Deportivo Alavés
1
1
|
27.04.2019 13:00 | Athletic Club | 1 : 1 | Deportivo Alavés | |||||
27.04
18:30
Leganés
Celta de Vigo
0
0
|
27.04.2019 18:30 | Leganés | 0 : 0 | Celta de Vigo |
27.04
15:30
Borussia Dortmund
Schalke 04
2
4
|
27.04.2019 15:30 | Borussia Dortmund | 2 : 4 | Schalke 04 | |||||
27.04
15:30
RB Leipzig
Freiburg
2
1
|
27.04.2019 15:30 | RB Leipzig | 2 : 1 | Freiburg | |||||
27.04
18:30
Stuttgart
Borussia Mönchengladbach
1
0
|
27.04.2019 18:30 | Stuttgart | 1 : 0 | Borussia Mönchengladbach | |||||
27.04
15:30
Eintracht
Hertha BSC
0
0
|
27.04.2019 15:30 | Eintracht | 0 : 0 | Hertha BSC | |||||
27.04
15:30
Hannover 96
Mainz 05
1
0
|
27.04.2019 15:30 | Hannover 96 | 1 : 0 | Mainz 05 | |||||
27.04
15:30
Fortuna
Werder
4
1
|
27.04.2019 15:30 | Fortuna | 4 : 1 | Werder |
27.04
20:30
Internazionale
Juventus
1
1
|
27.04.2019 20:30 | Internazionale | 1 : 1 | Juventus | |||||
27.04
18:00
Roma
Cagliari
3
0
|
27.04.2019 18:00 | Roma | 3 : 0 | Cagliari | |||||
27.04
15:00
Bologna
Empoli
3
1
|
27.04.2019 15:00 | Bologna | 3 : 1 | Empoli |
27.04
17:00
TSC
Radnički 1923
2
1
|
27.04.2019 17:00 | TSC | 2 : 1 | Radnički 1923 | |||||
27.04
16:00
Zlatibor
Sinđelić
4
0
|
27.04.2019 16:00 | Zlatibor | 4 : 0 | Sinđelić | |||||
27.04
19:00
Javor Matis
Bežanija
3
1
|
27.04.2019 19:00 | Javor Matis | 3 : 1 | Bežanija | |||||
27.04
16:00
Inđija
Metalac
1
0
|
27.04.2019 16:00 | Inđija | 1 : 0 | Metalac |
27.04
19:00
Trajal
OFK Žarkovo
1
1
|
27.04.2019 19:00 | Trajal | 1 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
27.04
16:00
Bečej 1918
Budućnost
2
1
|
27.04.2019 16:00 | Bečej 1918 | 2 : 1 | Budućnost | |||||
27.04
16:00
Teleoptik
Borac
2
1
|
27.04.2019 16:00 | Teleoptik | 2 : 1 | Borac | |||||
27.04
16:00
Sloboda
Novi Pazar
1
4
|
27.04.2019 16:00 | Sloboda | 1 : 4 | Novi Pazar |
27.04
16:00
Sloga
Spartak
0
1
|
27.04.2019 16:00 | Sloga | 0 : 1 | Spartak |
27.04
16:30
Radnički 1923
Požarevac
1
3
|
27.04.2019 16:30 | Radnički 1923 | 1 : 3 | Požarevac |
27.04
17:00
Karađorđe
Zemun
1
3
|
27.04.2019 17:00 | Karađorđe | 1 : 3 | Zemun | |||||
27.04
16:30
TSC
Polet
3
0
|
27.04.2019 16:30 | TSC | 3 : 0 | Polet | |||||
27.04
13:30
Radnički 2012
Rad
3
2
|
27.04.2019 13:30 | Radnički 2012 | 3 : 2 | Rad | |||||
27.04
16:30
Lavice Dubočica
Kolibri
1
0
|
27.04.2019 16:30 | Lavice Dubočica | 1 : 0 | Kolibri | |||||
27.04
15:30
Mačva
Kolubara
2
3
|
27.04.2019 15:30 | Mačva | 2 : 3 | Kolubara |
27.04
10:00
Dinamo 1945
Borac (NS)
1
3
|
27.04.2019 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 3 | Borac (NS) |
27.04
10:00
Njerš Ištvan
Crvena zvezda
1
0
|
27.04.2019 10:00 | Njerš Ištvan | 1 : 0 | Crvena zvezda |
27.04
16:00
Strela
Tempo
3
2
|
27.04.2019 16:00 | Strela | 3 : 2 | Tempo |
27.04
13:00
Posavina
Polet
2
4
|
27.04.2019 13:00 | Posavina | 2 : 4 | Polet | |||||
27.04
13:00
Rvati
Crvena Zastava
7
2
|
27.04.2019 13:00 | Rvati | 7 : 2 | Crvena Zastava | |||||
27.04
13:00
Jedinstvo
Prva Iskra
0
1
|
27.04.2019 13:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Prva Iskra | |||||
27.04
13:00
Budućnost
Strelac
1
2
|
27.04.2019 13:00 | Budućnost | 1 : 2 | Strelac |
27.04
12:00
Bečkerek 023
OFK Bačka (BP)
2
2
|
27.04.2019 12:00 | Bečkerek 023 | 2 : 2 | OFK Bačka (BP) | |||||
27.04
12:00
Dinamo 1945
Borac (NS)
8
2
|
27.04.2019 12:00 | Dinamo 1945 | 8 : 2 | Borac (NS) | |||||
27.04
12:00
Inđija
TSC
0
4
|
27.04.2019 12:00 | Inđija | 0 : 4 | TSC |
27.04
16:00
Šabac
Jadar 07
4
2
|
27.04.2019 16:00 | Šabac | 4 : 2 | Jadar 07 | |||||
27.04
16:00
Sunrise
Provo
|
27.04.2019 16:00 | Sunrise | : | Provo |
27.04
11:00
OFK Aranđelovac 1979
Napredak
3
0
|
27.04.2019 11:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 3 : 0 | Napredak | |||||
27.04
10:00
VGSK
RSK
0
4
|
27.04.2019 10:00 | VGSK | 0 : 4 | RSK | |||||
27.04
Homoljac
Sloga 33
0
3
|
27.04.2019 | Homoljac | 0 : 3 | Sloga 33 | |||||
27.04
11:00
Zvižd
Jasenica 2017
0
7
|
27.04.2019 11:00 | Zvižd | 0 : 7 | Jasenica 2017 |
27.04
10:00
Cement
RFK N.S. 1921
1
7
|
27.04.2019 10:00 | Cement | 1 : 7 | RFK N.S. 1921 |
27.04
11:00
OFK Banat
Radnički (SM)
1
5
|
27.04.2019 11:00 | OFK Banat | 1 : 5 | Radnički (SM) | |||||
27.04
12:00
Sloga (BNS)
Dunav
2
1
|
27.04.2019 12:00 | Sloga (BNS) | 2 : 1 | Dunav |
27.04
10:00
ČSK Pivara
Srbobran
2
4
|
27.04.2019 10:00 | ČSK Pivara | 2 : 4 | Srbobran |
27.04
14:00
Drina
Podrinje
5
4
|
27.04.2019 14:00 | Drina | 5 : 4 | Podrinje | |||||
27.04
16:00
Loznica B
Mladost
2
0
|
27.04.2019 16:00 | Loznica B | 2 : 0 | Mladost | |||||
27.04
14:00
Sloga
Radnički Stobex
2
5
|
27.04.2019 14:00 | Sloga | 2 : 5 | Radnički Stobex |
27.04
10:00
Zadrugar
Zvezda
0
3
|
27.04.2019 10:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Zvezda |
27.04
11:00
Apolon 4
Spartak ŽK
1
1
|
27.04.2019 11:00 | Apolon 4 | 1 : 1 | Spartak ŽK |
27.04
11:30
Čukarički MK
Brodarac MK
3
0
|
27.04.2019 11:30 | Čukarički MK | 3 : 0 | Brodarac MK | |||||
27.04
18:30
Studentski Grad MK
Zemun MK
2
3
|
27.04.2019 18:30 | Studentski Grad MK | 2 : 3 | Zemun MK |
27.04
10:00
Proleter 2006
Mladost (L)
0
3
|
27.04.2019 10:00 | Proleter 2006 | 0 : 3 | Mladost (L) | |||||
27.04
10:00
Borac (S)
Radnički (K)
3
7
|
27.04.2019 10:00 | Borac (S) | 3 : 7 | Radnički (K) | |||||
27.04
10:00
Radnički (Z)
Kikinda 1909
3
1
|
27.04.2019 10:00 | Radnički (Z) | 3 : 1 | Kikinda 1909 |
27.04
10:00
GFK Sloven
RFK N.S. 1921
2
3
|
27.04.2019 10:00 | GFK Sloven | 2 : 3 | RFK N.S. 1921 | |||||
27.04
10:00
Inđija
Index
6
1
|
27.04.2019 10:00 | Inđija | 6 : 1 | Index |
27.04
Apolon 4
Radnički 1923
1
2
|
27.04.2019 | Apolon 4 | 1 : 2 | Radnički 1923 | |||||
27.04
Novi Pazar
Pazar Juniors
3
2
|
27.04.2019 | Novi Pazar | 3 : 2 | Pazar Juniors | |||||
27.04
Kiker
Šumadija 1903
1
1
|
27.04.2019 | Kiker | 1 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
27.04
OFK AS 2003
Bubamara
2
0
|
27.04.2019 | OFK AS 2003 | 2 : 0 | Bubamara | |||||
27.04
Jošanica
Mokra Gora
1
5
|
27.04.2019 | Jošanica | 1 : 5 | Mokra Gora | |||||
27.04
Sport Klub 99
Apolon
2
1
|
27.04.2019 | Sport Klub 99 | 2 : 1 | Apolon | |||||
27.04
Kosmet
Bane
4
0
|
27.04.2019 | Kosmet | 4 : 0 | Bane |
27.04
16:00
Proleter (V)
Mladi radnik 1940
2
12
|
27.04.2019 16:00 | Proleter (V) | 2 : 12 | Mladi radnik 1940 |
27.04
10:00
Čantavir
Obilić
0
5
|
27.04.2019 10:00 | Čantavir | 0 : 5 | Obilić |
27.04
10:00
Radnički (S)
Njerš Ištvan
4
1
|
27.04.2019 10:00 | Radnički (S) | 4 : 1 | Njerš Ištvan | |||||
27.04
10:00
TSC
Spartak
3
0
|
27.04.2019 10:00 | TSC | 3 : 0 | Spartak | |||||
27.04
10:00
Arena Su
Crvenka
1
0
|
27.04.2019 10:00 | Arena Su | 1 : 0 | Crvenka |
27.04
10:00
Zvezda
Partizan
0
3
|
27.04.2019 10:00 | Zvezda | 0 : 3 | Partizan | |||||
27.04
10:00
Radnički
Duboko
9
0
|
27.04.2019 10:00 | Radnički | 9 : 0 | Duboko |
27.04
18:00
Sport Club 99 B
OFK Ras
0
3
|
27.04.2019 18:00 | Sport Club 99 B | 0 : 3 | OFK Ras |
27.04
09:00
Sinđelić
OLE
4
1
|
27.04.2019 09:00 | Sinđelić | 4 : 1 | OLE |
27.04
Kevi
Senta
1
6
|
27.04.2019 | Kevi | 1 : 6 | Senta |
27.04
13:00
Mačva
Ad Drinum
0
3
|
27.04.2019 13:00 | Mačva | 0 : 3 | Ad Drinum | |||||
27.04
11:00
Savac
Požega
16
0
|
27.04.2019 11:00 | Savac | 16 : 0 | Požega | |||||
27.04
14:00
Radnicki 1923
Sloga 036
3
0
|
27.04.2019 14:00 | Radnicki 1923 | 3 : 0 | Sloga 036 |
27.04
Jagodina
Lavice Dubočica
0
0
|
27.04.2019 | Jagodina | 0 : 0 | Lavice Dubočica | |||||
27.04
Napredak junior 2018
Krstarica
1
2
|
27.04.2019 | Napredak junior 2018 | 1 : 2 | Krstarica | |||||
27.04
Mašinac
Majdanpek
3
1
|
27.04.2019 | Mašinac | 3 : 1 | Majdanpek | |||||
27.04
Preševo
Levač
4
2
|
27.04.2019 | Preševo | 4 : 2 | Levač | |||||
27.04
Vučice
Jedinstvo 2014
6
0
|
27.04.2019 | Vučice | 6 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
27.04
Rosulja 2014
Radnički 2012
0
8
|
27.04.2019 | Rosulja 2014 | 0 : 8 | Radnički 2012 |
27.04
Bačka
TSC
2
0
|
27.04.2019 | Bačka | 2 : 0 | TSC | |||||
27.04
Spartak
Nova Kolonija
3
0
|
27.04.2019 | Spartak | 3 : 0 | Nova Kolonija | |||||
27.04
Inđija
Banat
|
27.04.2019 | Inđija | : | Banat | |||||
27.04
Stajićevo 2017
Polet
7
1
|
27.04.2019 | Stajićevo 2017 | 7 : 1 | Polet |
27.04
10:30
Zemun B
IMT
4
1
|
27.04.2019 10:30 | Zemun B | 4 : 1 | IMT | |||||
27.04
13:00
Šumadinac
Srem
5
1
|
27.04.2019 13:00 | Šumadinac | 5 : 1 | Srem |
27.04
12:00
Dif
Rudar
0
3
|
27.04.2019 12:00 | Dif | 0 : 3 | Rudar |
27.04
19:00
Zlatibor
FMP
61
74
|
27.04.2019 19:00 | Zlatibor | 61 : 74 | FMP | |||||
27.04
18:00
Crvena zvezda MTS
Dunav
101
60
|
27.04.2019 18:00 | Crvena zvezda MTS | 101 : 60 | Dunav | |||||
27.04
19:30
OKK Beograd
Borac
90
97
|
27.04.2019 19:30 | OKK Beograd | 90 : 97 | Borac |
27.04
18:00
OKK Novi Pazar
Sloboda
81
90
|
27.04.2019 18:00 | OKK Novi Pazar | 81 : 90 | Sloboda |
27.04
18:00
Jedinstvo (SP)
Železničar
1
3
|
27.04.2019 18:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 3 | Železničar | 2:1 |
27.04
18:00
Metalac Gorenje
Smederevo
21
24
|
27.04.2019 18:00 | Metalac Gorenje | 21 : 24 | Smederevo |
27.04
19:00
Beli andjeo
Arilje
38
23
|
27.04.2019 19:00 | Beli andjeo | 38 : 23 | Arilje |
27.04
Nais
Šabac
7
13
|
27.04.2019 | Nais | 7 : 13 | Šabac | |||||
27.04
KVK Radnički
Partizan
13
9
|
27.04.2019 | KVK Radnički | 13 : 9 | Partizan | |||||
27.04
Vojvodina
BVK Crvena zvezda
8
13
|
27.04.2019 | Vojvodina | 8 : 13 | BVK Crvena zvezda |
27.04
Beograd
Valjevo Gorenje
10
9
|
27.04.2019 | Beograd | 10 : 9 | Valjevo Gorenje | |||||
27.04
Stari Grad
Zemun Bosal
10
11
|
27.04.2019 | Stari Grad | 10 : 11 | Zemun Bosal |
27.04
19:30
Vinter sport
RB
5
0
|
27.04.2019 19:30 | Vinter sport | 5 : 0 | RB | |||||
27.04
19:00
Vranje
FON
5
3
|
27.04.2019 19:00 | Vranje | 5 : 3 | FON | |||||
27.04
20:45
Novi Pazar
Kalča
4
1
|
27.04.2019 20:45 | Novi Pazar | 4 : 1 | Kalča |
27.04
19:30
Zufo
Požarevac
5
3
|
27.04.2019 19:30 | Zufo | 5 : 3 | Požarevac |
27.04
17:30
Niš 92
Gvozdeni puk
5
3
|
27.04.2019 17:30 | Niš 92 | 5 : 3 | Gvozdeni puk |
27.04
20:00
Prokuplje
Zadrugar 2017
4
3
|
27.04.2019 20:00 | Prokuplje | 4 : 3 | Zadrugar 2017 | |||||
27.04
17:30
As
Radnik
4
6
|
27.04.2019 17:30 | As | 4 : 6 | Radnik |