28.09
15:00
Mokra Gora
Budućnost Krušik 2014
0
3
|
28.09.2019 15:00 | Mokra Gora | 0 : 3 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
28.09
15:00
Takovo
Tutin
3
1
|
28.09.2019 15:00 | Takovo | 3 : 1 | Tutin | |||||
28.09
15:00
Jedinstvo
Borac 1926
1
3
|
28.09.2019 15:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Borac 1926 | |||||
28.09
15:00
Loznica
Proleter Mihajlovac
2
0
|
28.09.2019 15:00 | Loznica | 2 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
28.09
15:00
Mačva 1929
Mladi radnik 1926
2
0
|
28.09.2019 15:00 | Mačva 1929 | 2 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
28.09
15:00
Sloga (P)
Sloga 33
2
0
|
28.09.2019 15:00 | Sloga (P) | 2 : 0 | Sloga 33 | |||||
28.09
15:00
Sloga (K)
Jošanica
0
1
|
28.09.2019 15:00 | Sloga (K) | 0 : 1 | Jošanica |
28.09
15:30
Radnički 1912
Omladinac
0
0
|
28.09.2019 15:30 | Radnički 1912 | 0 : 0 | Omladinac | |||||
28.09
15:30
Radnički (Zr)
Bačka 1901
0
1
|
28.09.2019 15:30 | Radnički (Zr) | 0 : 1 | Bačka 1901 | |||||
28.09
15:30
1. Maj Ruma
Hajduk 1912
1
0
|
28.09.2019 15:30 | 1. Maj Ruma | 1 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
28.09
15:30
Bratstvo 1946
OFK Vršac
1
2
|
28.09.2019 15:30 | Bratstvo 1946 | 1 : 2 | OFK Vršac | |||||
28.09
15:30
Kozara
Vojvodina 1928
2
2
|
28.09.2019 15:30 | Kozara | 2 : 2 | Vojvodina 1928 |
28.09
15:30
Dunav
Car Konstantin
1
1
|
28.09.2019 15:30 | Dunav | 1 : 1 | Car Konstantin | |||||
28.09
15:30
OFK Topličanin
SFS Borac
0
1
|
28.09.2019 15:30 | OFK Topličanin | 0 : 1 | SFS Borac | |||||
28.09
15:30
GFK Jagodina
Jedinstvo
1
0
|
28.09.2019 15:30 | GFK Jagodina | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.09
15:30
GFK Dubočica
Vlasina
1
2
|
28.09.2019 15:30 | GFK Dubočica | 1 : 2 | Vlasina | |||||
28.09
15:30
Trstenik PPT
OFK Sinđelić
1
6
|
28.09.2019 15:30 | Trstenik PPT | 1 : 6 | OFK Sinđelić |
28.09
15:00
Stepojevac Vaga
Radnički (O)
2
1
|
28.09.2019 15:00 | Stepojevac Vaga | 2 : 1 | Radnički (O) | |||||
28.09
11:00
Teleoptik
Brodarac
2
2
|
28.09.2019 11:00 | Teleoptik | 2 : 2 | Brodarac | |||||
28.09
11:00
GSP Polet Dorćol
Zvezdara
3
2
|
28.09.2019 11:00 | GSP Polet Dorćol | 3 : 2 | Zvezdara | |||||
28.09
15:30
OFK Beograd
Lokomotiva
2
1
|
28.09.2019 15:30 | OFK Beograd | 2 : 1 | Lokomotiva |
28.09
15:00
Mladi borac
Sloboda
2
3
|
28.09.2019 15:00 | Mladi borac | 2 : 3 | Sloboda |
28.09
15:00
Ribnica
Železničar
1
0
|
28.09.2019 15:00 | Ribnica | 1 : 0 | Železničar | |||||
28.09
15:00
Mladost (D)
Vrelo Sport
1
0
|
28.09.2019 15:00 | Mladost (D) | 1 : 0 | Vrelo Sport | |||||
28.09
15:00
Zadrugar
OFK Divci
3
0
|
28.09.2019 15:00 | Zadrugar | 3 : 0 | OFK Divci | |||||
28.09
15:00
Radnički (V)
Rađevac
0
1
|
28.09.2019 15:00 | Radnički (V) | 0 : 1 | Rađevac |
28.09
15:00
Gruža
Vodojaža
0
2
|
28.09.2019 15:00 | Gruža | 0 : 2 | Vodojaža | |||||
28.09
15:00
Šumadija 1903
OFK Ras
1
0
|
28.09.2019 15:00 | Šumadija 1903 | 1 : 0 | OFK Ras |
28.09
15:00
Sloga (BB)
GFK Sloboda
0
1
|
28.09.2019 15:00 | Sloga (BB) | 0 : 1 | GFK Sloboda | |||||
28.09
15:00
Sevojno
Polet (T)
1
1
|
28.09.2019 15:00 | Sevojno | 1 : 1 | Polet (T) | |||||
28.09
15:00
Budućnost
Crnokosa
3
2
|
28.09.2019 15:00 | Budućnost | 3 : 2 | Crnokosa |
28.09
15:30
ČSK Pivara
Bačka
1
0
|
28.09.2019 15:30 | ČSK Pivara | 1 : 0 | Bačka | |||||
28.09
15:30
Krila Krajine
OFK Vrbas
1
3
|
28.09.2019 15:30 | Krila Krajine | 1 : 3 | OFK Vrbas | |||||
28.09
15:30
Crvenka
Radnički
3
1
|
28.09.2019 15:30 | Crvenka | 3 : 1 | Radnički |
28.09
15:30
Crvena zvezda
Jugović
2
1
|
28.09.2019 15:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Jugović | |||||
28.09
15:30
Mladost (BJ)
Hajduk (D)
0
2
|
28.09.2019 15:30 | Mladost (BJ) | 0 : 2 | Hajduk (D) | |||||
28.09
15:30
Cement
Radnički (NP)
1
2
|
28.09.2019 15:30 | Cement | 1 : 2 | Radnički (NP) | |||||
28.09
15:30
Mladost (NS)
Jedinstvo (SP)
3
0
|
28.09.2019 15:30 | Mladost (NS) | 3 : 0 | Jedinstvo (SP) |
28.09
15:30
Naftagas
Crvena zvezda (VS)
5
0
|
28.09.2019 15:30 | Naftagas | 5 : 0 | Crvena zvezda (VS) | |||||
28.09
15:30
Kikinda 1909
Borac (St)
4
1
|
28.09.2019 15:30 | Kikinda 1909 | 4 : 1 | Borac (St) | |||||
28.09
15:30
Krajina
ŽAK
3
2
|
28.09.2019 15:30 | Krajina | 3 : 2 | ŽAK | |||||
28.09
15:30
Jedinstvo (NB)
Proleter (BK)
0
0
|
28.09.2019 15:30 | Jedinstvo (NB) | 0 : 0 | Proleter (BK) | |||||
28.09
15:30
Sloga
Radnički (S)
5
1
|
28.09.2019 15:30 | Sloga | 5 : 1 | Radnički (S) | |||||
28.09
15:30
Begej
Sloboda
1
5
|
28.09.2019 15:30 | Begej | 1 : 5 | Sloboda |
28.09
15:30
Sloga
Pusta Reka
2
1
|
28.09.2019 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Pusta Reka | |||||
28.09
15:30
Budućnost
Vranjska Banja
4
0
|
28.09.2019 15:30 | Budućnost | 4 : 0 | Vranjska Banja | |||||
28.09
15:30
OFK Kosanica
Jablanica
4
1
|
28.09.2019 15:30 | OFK Kosanica | 4 : 1 | Jablanica | |||||
28.09
15:30
Pčinja
Akademija 10
3
1
|
28.09.2019 15:30 | Pčinja | 3 : 1 | Akademija 10 | |||||
28.09
15:30
Jastrebac
Nebeski Andjeli
0
0
|
28.09.2019 15:30 | Jastrebac | 0 : 0 | Nebeski Andjeli |
28.09
14:30
Đerdap
Jedinstvo (P)
5
0
|
28.09.2019 14:30 | Đerdap | 5 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
28.09
15:30
Balkanski
Rtanj
12
0
|
28.09.2019 15:30 | Balkanski | 12 : 0 | Rtanj |
28.09
15:30
Jedinstvo (P)
Meševo
3
0
|
28.09.2019 15:30 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | Meševo | |||||
28.09
15:30
Morava 1918
Juhor
7
0
|
28.09.2019 15:30 | Morava 1918 | 7 : 0 | Juhor | |||||
28.09
15:30
Blagotin
Jedinstvo 1936
2
3
|
28.09.2019 15:30 | Blagotin | 2 : 3 | Jedinstvo 1936 |
28.09
15:30
Svrljig
Moravica
3
2
|
28.09.2019 15:30 | Svrljig | 3 : 2 | Moravica |
28.09
10:00
BASK
Šumadija
2
1
|
28.09.2019 10:00 | BASK | 2 : 1 | Šumadija | |||||
28.09
15:30
Turbina
Budućnost
2
1
|
28.09.2019 15:30 | Turbina | 2 : 1 | Budućnost | |||||
28.09
15:30
BSK 1926
Milutinac
0
1
|
28.09.2019 15:30 | BSK 1926 | 0 : 1 | Milutinac | |||||
28.09
15:30
Studenski Grad
Vrčin
6
0
|
28.09.2019 15:30 | Studenski Grad | 6 : 0 | Vrčin |
28.09
15:30
Trgovački
Sloga (B)
3
1
|
28.09.2019 15:30 | Trgovački | 3 : 1 | Sloga (B) | |||||
28.09
15:30
Đerdap
Budućnost (V)
3
2
|
28.09.2019 15:30 | Đerdap | 3 : 2 | Budućnost (V) |
28.09
15:00
OFK Brđanac
Dimitrije Tucović
1
2
|
28.09.2019 15:00 | OFK Brđanac | 1 : 2 | Dimitrije Tucović |
28.09
15:00
Duško
Mladost (PP)
1
1
|
28.09.2019 15:00 | Duško | 1 : 1 | Mladost (PP) | |||||
28.09
15:00
Sinđelić
Sloga
0
0
|
28.09.2019 15:00 | Sinđelić | 0 : 0 | Sloga |
28.09
16:00
Parmenac
Zadrugar
4
1
|
28.09.2019 16:00 | Parmenac | 4 : 1 | Zadrugar |
28.09
15:30
Kordun
Radnički 1918
1
0
|
28.09.2019 15:30 | Kordun | 1 : 0 | Radnički 1918 | |||||
28.09
15:30
ŽAK
Vojvodina
1
6
|
28.09.2019 15:30 | ŽAK | 1 : 6 | Vojvodina | |||||
28.09
15:30
Tvrđava
Hercegovac
0
1
|
28.09.2019 15:30 | Tvrđava | 0 : 1 | Hercegovac |
28.09
15:30
Preporod
Radnički 1905
0
3
|
28.09.2019 15:30 | Preporod | 0 : 3 | Radnički 1905 | |||||
28.09
15:30
Sloga
Senta
0
3
|
28.09.2019 15:30 | Sloga | 0 : 3 | Senta | |||||
28.09
15:30
Panonija IM Topola
Obilić (Z)
4
1
|
28.09.2019 15:30 | Panonija IM Topola | 4 : 1 | Obilić (Z) | |||||
28.09
15:30
Napredak
Đurđin
3
0
|
28.09.2019 15:30 | Napredak | 3 : 0 | Đurđin |
28.09
16:00
Rudar
LSK Laćarak
2
1
|
28.09.2019 16:00 | Rudar | 2 : 1 | LSK Laćarak |
28.09
15:30
OFK Futog
Jedinstvo
0
4
|
28.09.2019 15:30 | OFK Futog | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
28.09
15:30
RFK Novi Sad 1921
Index
0
1
|
28.09.2019 15:30 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 1 | Index | |||||
28.09
15:30
Fruškogorski partizan
Tatra
5
1
|
28.09.2019 15:30 | Fruškogorski partizan | 5 : 1 | Tatra |
28.09
15:30
Mladost (L)
Omladinac FAM
1
3
|
28.09.2019 15:30 | Mladost (L) | 1 : 3 | Omladinac FAM |
28.09
15:30
BAK
Dolina
2
2
|
28.09.2019 15:30 | BAK | 2 : 2 | Dolina | |||||
28.09
15:30
Radnički (K)
Spartak 1911
5
4
|
28.09.2019 15:30 | Radnički (K) | 5 : 4 | Spartak 1911 | |||||
28.09
15:30
Sloga (BNS)
Strela
1
0
|
28.09.2019 15:30 | Sloga (BNS) | 1 : 0 | Strela |
28.09
15:30
BSK
Ključ
2
0
|
28.09.2019 15:30 | BSK | 2 : 0 | Ključ | |||||
28.09
15:30
Poreč
Rudna Glava
3
1
|
28.09.2019 15:30 | Poreč | 3 : 1 | Rudna Glava |
28.09
15:30
Midžor
Omladinac
1
0
|
28.09.2019 15:30 | Midžor | 1 : 0 | Omladinac | |||||
28.09
15:30
OFK Knjaz
Kosovo
3
0
|
28.09.2019 15:30 | OFK Knjaz | 3 : 0 | Kosovo | |||||
28.09
15:30
Radnički 1946
Rudar Vrška Čuka
2
0
|
28.09.2019 15:30 | Radnički 1946 | 2 : 0 | Rudar Vrška Čuka |
28.09
15:30
Varvarin
Gradina
5
0
|
28.09.2019 15:30 | Varvarin | 5 : 0 | Gradina | |||||
28.09
15:30
Čitluk
Kupci
1
2
|
28.09.2019 15:30 | Čitluk | 1 : 2 | Kupci |
28.09
15:30
Borac (O)
011
3
3
|
28.09.2019 15:30 | Borac (O) | 3 : 3 | 011 |
28.09
15:30
Zvezda
Mladost
5
1
|
28.09.2019 15:30 | Zvezda | 5 : 1 | Mladost |
28.09
15:30
Padina
Rudar Alpos
3
1
|
28.09.2019 15:30 | Padina | 3 : 1 | Rudar Alpos | |||||
28.09
15:30
Pobeda
Napredak 2012
1
1
|
28.09.2019 15:30 | Pobeda | 1 : 1 | Napredak 2012 |
28.09
15:30
Vladimir Durković
Mladost
0
2
|
28.09.2019 15:30 | Vladimir Durković | 0 : 2 | Mladost | |||||
28.09
15:30
Gnjilan
Zadrugar
3
0
|
28.09.2019 15:30 | Gnjilan | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
28.09
15:30
Senjak
Dragoš
1
3
|
28.09.2019 15:30 | Senjak | 1 : 3 | Dragoš |
28.09
16:00
Sloga (D)
Šumadija 1934
4
0
|
28.09.2019 16:00 | Sloga (D) | 4 : 0 | Šumadija 1934 |
28.09
15:00
Mladost (S)
Ternoci
1
3
|
28.09.2019 15:00 | Mladost (S) | 1 : 3 | Ternoci |
28.09
Gracko
Radnički
3
2
|
28.09.2019 | Gracko | 3 : 2 | Radnički | |||||
28.09
Čaglavica
Gračanica
2
3
|
28.09.2019 | Čaglavica | 2 : 3 | Gračanica | |||||
28.09
Sitnica
Ugljare
1
1
|
28.09.2019 | Sitnica | 1 : 1 | Ugljare |
28.09
Rudar
Ropotovo
2
3
|
28.09.2019 | Rudar | 2 : 3 | Ropotovo | |||||
28.09
Morava
Sloga
2
3
|
28.09.2019 | Morava | 2 : 3 | Sloga | |||||
28.09
Mineralac
Kusce
0
1
|
28.09.2019 | Mineralac | 0 : 1 | Kusce | |||||
28.09
Moravac
Oskar
2
1
|
28.09.2019 | Moravac | 2 : 1 | Oskar |
28.09
15:00
Crvena Jabuka
Kalenić
3
0
|
28.09.2019 15:00 | Crvena Jabuka | 3 : 0 | Kalenić |
28.09
Borac
Zadrugar
6
0
|
28.09.2019 | Borac | 6 : 0 | Zadrugar | |||||
28.09
15:30
Lider
Kula
3
1
|
28.09.2019 15:30 | Lider | 3 : 1 | Kula |
28.09
16:00
Sloven
Obilić 1993
2
1
|
28.09.2019 16:00 | Sloven | 2 : 1 | Obilić 1993 |
28.09
15:30
Slanobarac
Moskva
0
7
|
28.09.2019 15:30 | Slanobarac | 0 : 7 | Moskva |
28.09
15:30
Radnik Sušica 2012
Todorovce
2
3
|
28.09.2019 15:30 | Radnik Sušica 2012 | 2 : 3 | Todorovce | |||||
28.09
15:30
Jedinstvo (Š)
Plantaža
3
0
|
28.09.2019 15:30 | Jedinstvo (Š) | 3 : 0 | Plantaža | |||||
28.09
15:30
Radnički (P)
Bratstvo
4
2
|
28.09.2019 15:30 | Radnički (P) | 4 : 2 | Bratstvo |
28.09
15:30
Stari Trstenik
14. Oktobar
2
2
|
28.09.2019 15:30 | Stari Trstenik | 2 : 2 | 14. Oktobar | |||||
28.09
15:30
Borac
Sloga (D)
3
0
|
28.09.2019 15:30 | Borac | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
28.09
15:30
Sloga (L)
Garevina
3
0
|
28.09.2019 15:30 | Sloga (L) | 3 : 0 | Garevina |
28.09
15:00
Beljanica
Napredak (St)
2
3
|
28.09.2019 15:00 | Beljanica | 2 : 3 | Napredak (St) |
28.09
15:00
Budućnost
Sloboda
3
0
|
28.09.2019 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | Sloboda | |||||
28.09
15:00
Sinđelić 1934
Partizan
0
2
|
28.09.2019 15:00 | Sinđelić 1934 | 0 : 2 | Partizan | |||||
28.09
15:00
Zenit
Šantarovac
1
2
|
28.09.2019 15:00 | Zenit | 1 : 2 | Šantarovac |
28.09
15:30
Bežanija
13. maj
2
2
|
28.09.2019 15:30 | Bežanija | 2 : 2 | 13. maj |
28.09
15:30
Potisje
Tromedja
8
0
|
28.09.2019 15:30 | Potisje | 8 : 0 | Tromedja |
28.09
15:00
Torpedo 1924
Cer
4
8
|
28.09.2019 15:00 | Torpedo 1924 | 4 : 8 | Cer |
28.09
15:00
Velika Reka
Prva Iskra
3
1
|
28.09.2019 15:00 | Velika Reka | 3 : 1 | Prva Iskra | |||||
28.09
15:00
Jedinstvo (ZA)
Jedinstvo (MZ)
2
1
|
28.09.2019 15:00 | Jedinstvo (ZA) | 2 : 1 | Jedinstvo (MZ) |
28.09
15:00
Jevremovac
Rankovac
2
1
|
28.09.2019 15:00 | Jevremovac | 2 : 1 | Rankovac |
28.09
15:30
Avala 1939
Siti Sport Klub
0
2
|
28.09.2019 15:30 | Avala 1939 | 0 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
28.09
15:30
Poštar 1930
Sveti Stefan
3
0
|
28.09.2019 15:30 | Poštar 1930 | 3 : 0 | Sveti Stefan |
28.09
15:30
Bačka 1945
Naša Zvezda
1
5
|
28.09.2019 15:30 | Bačka 1945 | 1 : 5 | Naša Zvezda |
28.09
15:30
Bega
Omladinac
13
0
|
28.09.2019 15:30 | Bega | 13 : 0 | Omladinac | |||||
28.09
15:30
Vojvodina
Proleter
12
2
|
28.09.2019 15:30 | Vojvodina | 12 : 2 | Proleter | |||||
28.09
15:30
Napredak (Č)
1. Oktobar
4
0
|
28.09.2019 15:30 | Napredak (Č) | 4 : 0 | 1. Oktobar | |||||
28.09
15:30
Terekves
Napredak (BT)
3
2
|
28.09.2019 15:30 | Terekves | 3 : 2 | Napredak (BT) |
28.09
15:30
Rade Milošević
Borac (V)
2
1
|
28.09.2019 15:30 | Rade Milošević | 2 : 1 | Borac (V) | |||||
28.09
15:30
Polet S.D.
Napredak 1936
1
4
|
28.09.2019 15:30 | Polet S.D. | 1 : 4 | Napredak 1936 |
28.09
15:30
Žitkovica 2017
Mlava (B)
3
7
|
28.09.2019 15:30 | Žitkovica 2017 | 3 : 7 | Mlava (B) |
28.09
15:00
Venčani
Kopljari
6
0
|
28.09.2019 15:00 | Venčani | 6 : 0 | Kopljari |
28.09
15:30
Jedinstvo Stević
Omladinac 1927
4
1
|
28.09.2019 15:30 | Jedinstvo Stević | 4 : 1 | Omladinac 1927 |
28.09
15:30
Proleter
Omladinac
4
0
|
28.09.2019 15:30 | Proleter | 4 : 0 | Omladinac |
28.09
15:30
Gaglovo
Mudrakovac
1
1
|
28.09.2019 15:30 | Gaglovo | 1 : 1 | Mudrakovac |
28.09
15:30
Sloboda
Tomislavci
1
8
|
28.09.2019 15:30 | Sloboda | 1 : 8 | Tomislavci |
28.09
16:00
Mladost
Sloga
2
4
|
28.09.2019 16:00 | Mladost | 2 : 4 | Sloga |
28.09
Brezova
Gorušica
0
4
|
28.09.2019 | Brezova | 0 : 4 | Gorušica | |||||
28.09
Vrelo
Bjelica
0
7
|
28.09.2019 | Vrelo | 0 : 7 | Bjelica | |||||
28.09
Bratstvo
Voćar
2
3
|
28.09.2019 | Bratstvo | 2 : 3 | Voćar | |||||
28.09
Dragačevo
Jelica
2
0
|
28.09.2019 | Dragačevo | 2 : 0 | Jelica | |||||
28.09
Sloga
Prilike
|
28.09.2019 | Sloga | : | Prilike |
28.09
15:30
Zeppelin 026
Jezava
3
4
|
28.09.2019 15:30 | Zeppelin 026 | 3 : 4 | Jezava |
28.09
15:30
Badljevica
Petlić SD 026
1
1
|
28.09.2019 15:30 | Badljevica | 1 : 1 | Petlić SD 026 |
28.09
15:30
Jastrebac
Borac
5
1
|
28.09.2019 15:30 | Jastrebac | 5 : 1 | Borac | |||||
28.09
15:30
OFK Sloga
Rutevac
5
1
|
28.09.2019 15:30 | OFK Sloga | 5 : 1 | Rutevac | |||||
28.09
15:30
Jedinstvo
Crvena zvezda
0
3
|
28.09.2019 15:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Crvena zvezda |
28.09
15:30
BSK
Sloboda
0
3
|
28.09.2019 15:30 | BSK | 0 : 3 | Sloboda | |||||
28.09
15:30
Petka
Mladi Borac
0
3
|
28.09.2019 15:30 | Petka | 0 : 3 | Mladi Borac |
28.09
15:30
Mladi radnik
Polet
3
3
|
28.09.2019 15:30 | Mladi radnik | 3 : 3 | Polet | |||||
28.09
15:30
Borac
Bistrica
0
3
|
28.09.2019 15:30 | Borac | 0 : 3 | Bistrica |
28.09
Balajnac
Lepaja 2018
1
3
|
28.09.2019 | Balajnac | 1 : 3 | Lepaja 2018 | |||||
28.09
Arbanasce
Dobrič
3
2
|
28.09.2019 | Arbanasce | 3 : 2 | Dobrič |
28.09
Dinamo 1923
Jedinstvo Lemeš
7
2
|
28.09.2019 | Dinamo 1923 | 7 : 2 | Jedinstvo Lemeš | |||||
28.09
15:30
Bratstvo 2019
Sport
4
0
|
28.09.2019 15:30 | Bratstvo 2019 | 4 : 0 | Sport | |||||
28.09
15:30
Graničar
Dinamo
4
2
|
28.09.2019 15:30 | Graničar | 4 : 2 | Dinamo | |||||
28.09
15:30
Rastina 1918
Panonija
7
2
|
28.09.2019 15:30 | Rastina 1918 | 7 : 2 | Panonija |
28.09
15:30
Partizan
KSK Konak 1926
0
1
|
28.09.2019 15:30 | Partizan | 0 : 1 | KSK Konak 1926 | |||||
28.09
15:30
ŽFK Banat Bagljas
Proleter
3
1
|
28.09.2019 15:30 | ŽFK Banat Bagljas | 3 : 1 | Proleter | |||||
28.09
15:30
Sloga
Borac
3
0
|
28.09.2019 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Borac |
28.09
16:00
Milakovac 2018
Sloga Obrva
1
1
|
28.09.2019 16:00 | Milakovac 2018 | 1 : 1 | Sloga Obrva |
28.09
15:00
Popovac
Budućnost
0
4
|
28.09.2019 15:00 | Popovac | 0 : 4 | Budućnost | |||||
28.09
15:00
Borac 1950
BSK Buljane
3
2
|
28.09.2019 15:00 | Borac 1950 | 3 : 2 | BSK Buljane |
28.09
15:30
Vrelo
Vukona
2
0
|
28.09.2019 15:30 | Vrelo | 2 : 0 | Vukona |
28.09
15:30
Belpos
Jedinstvo 2014
1
1
|
28.09.2019 15:30 | Belpos | 1 : 1 | Jedinstvo 2014 |
28.09
15:00
Mladost
Radnik 2013
7
0
|
28.09.2019 15:00 | Mladost | 7 : 0 | Radnik 2013 | |||||
28.09
15:00
Napredak
Veternica
2
0
|
28.09.2019 15:00 | Napredak | 2 : 0 | Veternica | |||||
28.09
15:00
Veliko Trnjane
ŠFU Derbi 2016
2
1
|
28.09.2019 15:00 | Veliko Trnjane | 2 : 1 | ŠFU Derbi 2016 |
28.09
15:30
Pepeljevac 1947
Padež
1
1
|
28.09.2019 15:30 | Pepeljevac 1947 | 1 : 1 | Padež | |||||
28.09
15:30
Lomnica
Zmajevac
2
2
|
28.09.2019 15:30 | Lomnica | 2 : 2 | Zmajevac |
28.09
15:00
Trnava
Dobra Voda
4
1
|
28.09.2019 15:00 | Trnava | 4 : 1 | Dobra Voda | |||||
28.09
15:00
Mladost
GFK Strelište
1
1
|
28.09.2019 15:00 | Mladost | 1 : 1 | GFK Strelište |
28.09
15:30
Soko
Vukan
1
3
|
28.09.2019 15:30 | Soko | 1 : 3 | Vukan | |||||
28.09
15:30
Burovac
Udarnik 2015
2
3
|
28.09.2019 15:30 | Burovac | 2 : 3 | Udarnik 2015 | |||||
28.09
15:30
Napredak
Dobrnje
3
1
|
28.09.2019 15:30 | Napredak | 3 : 1 | Dobrnje | |||||
28.09
15:30
Melnica
Zabrđe 1936
0
2
|
28.09.2019 15:30 | Melnica | 0 : 2 | Zabrđe 1936 |
28.09
Graničar
Borac (VR)
7
1
|
28.09.2019 | Graničar | 7 : 1 | Borac (VR) | |||||
28.09
Planinac
Srem (SM)
4
0
|
28.09.2019 | Planinac | 4 : 0 | Srem (SM) | |||||
28.09
Sremac
Borac (R)
5
0
|
28.09.2019 | Sremac | 5 : 0 | Borac (R) | |||||
28.09
Zmaj
Srem (SR)
4
0
|
28.09.2019 | Zmaj | 4 : 0 | Srem (SR) |
28.09
15:30
Solunac
Graničar
2
4
|
28.09.2019 15:30 | Solunac | 2 : 4 | Graničar | |||||
28.09
15:30
Vladimirovac
Janošik
4
2
|
28.09.2019 15:30 | Vladimirovac | 4 : 2 | Janošik | |||||
28.09
15:30
Gaj
Sloga (M)
1
3
|
28.09.2019 15:30 | Gaj | 1 : 3 | Sloga (M) | |||||
28.09
15:30
Dobrica
Mladost
5
1
|
28.09.2019 15:30 | Dobrica | 5 : 1 | Mladost |
28.09
15:30
Dunav
Dunavac
0
2
|
28.09.2019 15:30 | Dunav | 0 : 2 | Dunavac |
28.09
15:00
Junkovac
Maskar
4
1
|
28.09.2019 15:00 | Junkovac | 4 : 1 | Maskar |
28.09
15:00
Jelav
Luk
2
1
|
28.09.2019 15:00 | Jelav | 2 : 1 | Luk | |||||
28.09
15:00
Sloga
Mladost (G)
2
0
|
28.09.2019 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Mladost (G) | |||||
28.09
15:00
Mladost (DB)
Granit
4
0
|
28.09.2019 15:00 | Mladost (DB) | 4 : 0 | Granit | |||||
28.09
15:00
TE Gučevo
Mladost (B)
2
0
|
28.09.2019 15:00 | TE Gučevo | 2 : 0 | Mladost (B) |
28.09
15:30
Napredak 1927
Stig (MC)
0
3
|
28.09.2019 15:30 | Napredak 1927 | 0 : 3 | Stig (MC) |
28.09
15:00
Ratkovac
Nepričava
3
0
|
28.09.2019 15:00 | Ratkovac | 3 : 0 | Nepričava | |||||
28.09
15:00
Sloga
Proleter
3
0
|
28.09.2019 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Proleter |
28.09
15:30
Pobeda 1953
Bliznak-Medveđica
4
1
|
28.09.2019 15:30 | Pobeda 1953 | 4 : 1 | Bliznak-Medveđica | |||||
28.09
15:30
Laznica
Vrelo 1971
5
2
|
28.09.2019 15:30 | Laznica | 5 : 2 | Vrelo 1971 |
28.09
Kotlenik
Polet
3
4
|
28.09.2019 | Kotlenik | 3 : 4 | Polet |
28.09
15:00
Šumadinac
Borac
4
0
|
28.09.2019 15:00 | Šumadinac | 4 : 0 | Borac | |||||
28.09
15:00
Mladost
Šumadija
0
0
|
28.09.2019 15:00 | Mladost | 0 : 0 | Šumadija |
28.09
15:30
BSK
Budućnost
2
6
|
28.09.2019 15:30 | BSK | 2 : 6 | Budućnost | |||||
28.09
15:30
Polet
Proleter
6
0
|
28.09.2019 15:30 | Polet | 6 : 0 | Proleter | |||||
28.09
15:30
Jedinstvo
Udarnik
1
0
|
28.09.2019 15:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Udarnik |
28.09
16:00
Zvijezda 09
Radnik
1
4
|
28.09.2019 16:00 | Zvijezda 09 | 1 : 4 | Radnik | |||||
28.09
16:00
Tuzla Siti
Željezničar
2
2
|
28.09.2019 16:00 | Tuzla Siti | 2 : 2 | Željezničar | |||||
28.09
19:00
Čelik
Sloboda
0
0
|
28.09.2019 19:00 | Čelik | 0 : 0 | Sloboda |
28.09
16:00
Kozara
Slavija
4
2
|
28.09.2019 16:00 | Kozara | 4 : 2 | Slavija | |||||
28.09
16:00
Alfa Modriča
Jedinstvo
5
0
|
28.09.2019 16:00 | Alfa Modriča | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.09
16:00
Podrinje
Željezničar Sport Team
0
0
|
28.09.2019 16:00 | Podrinje | 0 : 0 | Željezničar Sport Team | |||||
28.09
16:00
Rudar Prijedor
Tekstilac
3
0
|
28.09.2019 16:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Tekstilac |
28.09
15:00
Zeta
Kom
0
0
|
28.09.2019 15:00 | Zeta | 0 : 0 | Kom | |||||
28.09
15:00
Podgorica
OFK Petrovac
1
0
|
28.09.2019 15:00 | Podgorica | 1 : 0 | OFK Petrovac | |||||
28.09
15:00
Rudar
Budućnost
0
3
|
28.09.2019 15:00 | Rudar | 0 : 3 | Budućnost | |||||
28.09
15:00
Iskra
Grbalj
1
0
|
28.09.2019 15:00 | Iskra | 1 : 0 | Grbalj | |||||
28.09
16:00
Sutjeska
OFK Titograd
1
1
|
28.09.2019 16:00 | Sutjeska | 1 : 1 | OFK Titograd |
28.09
13:30
Sheffield United
Liverpool
0
1
|
28.09.2019 13:30 | Sheffield United | 0 : 1 | Liverpool | |||||
28.09
16:00
Bournemouth
West Ham
2
2
|
28.09.2019 16:00 | Bournemouth | 2 : 2 | West Ham | |||||
28.09
16:00
Aston Villa
Burnley
2
2
|
28.09.2019 16:00 | Aston Villa | 2 : 2 | Burnley | |||||
28.09
16:00
Chelsea
Brighton
2
0
|
28.09.2019 16:00 | Chelsea | 2 : 0 | Brighton | |||||
28.09
16:00
Crystal Palace
Norwich City
2
0
|
28.09.2019 16:00 | Crystal Palace | 2 : 0 | Norwich City | |||||
28.09
16:00
Tottenham
Southampton
2
1
|
28.09.2019 16:00 | Tottenham | 2 : 1 | Southampton | |||||
28.09
16:00
Wolverhampton
Watford
2
0
|
28.09.2019 16:00 | Wolverhampton | 2 : 0 | Watford | |||||
28.09
18:30
Everton
Manchester City
1
3
|
28.09.2019 18:30 | Everton | 1 : 3 | Manchester City |
28.09
13:00
Athletic Club
Valencia
0
1
|
28.09.2019 13:00 | Athletic Club | 0 : 1 | Valencia | |||||
28.09
21:00
Atlético Madrid
Real Madrid
0
0
|
28.09.2019 21:00 | Atlético Madrid | 0 : 0 | Real Madrid | |||||
28.09
16:00
Getafe
Barcelona
0
2
|
28.09.2019 16:00 | Getafe | 0 : 2 | Barcelona | |||||
28.09
18:30
Granada
Leganés
1
0
|
28.09.2019 18:30 | Granada | 1 : 0 | Leganés |
28.09
15:30
RB Leipzig
Schalke 04
1
3
|
28.09.2019 15:30 | RB Leipzig | 1 : 3 | Schalke 04 | |||||
28.09
15:30
Hoffenheim
Borussia M'gladbach
0
3
|
28.09.2019 15:30 | Hoffenheim | 0 : 3 | Borussia M'gladbach | |||||
28.09
15:30
Mainz 05
Wolfsburg
0
1
|
28.09.2019 15:30 | Mainz 05 | 0 : 1 | Wolfsburg | |||||
28.09
15:30
Augsburg
Bayer Leverkusen
0
3
|
28.09.2019 15:30 | Augsburg | 0 : 3 | Bayer Leverkusen | |||||
28.09
15:30
Paderborn
Bayern München
2
3
|
28.09.2019 15:30 | Paderborn | 2 : 3 | Bayern München | |||||
28.09
18:30
Borussia Dortmund
Werder Bremen
2
2
|
28.09.2019 18:30 | Borussia Dortmund | 2 : 2 | Werder Bremen |
28.09
15:00
Juventus
SPAL
2
0
|
28.09.2019 15:00 | Juventus | 2 : 0 | SPAL | |||||
28.09
18:00
Sampdoria
Internazionale
1
3
|
28.09.2019 18:00 | Sampdoria | 1 : 3 | Internazionale | |||||
28.09
20:45
Sassuolo
Atalanta
1
4
|
28.09.2019 20:45 | Sassuolo | 1 : 4 | Atalanta |
28.09
20:00
Nice
Lille
1
1
|
28.09.2019 20:00 | Nice | 1 : 1 | Lille | |||||
28.09
17:30
Bordeaux
PSG
0
1
|
28.09.2019 17:30 | Bordeaux | 0 : 1 | PSG | |||||
28.09
20:00
Angers
Amiens SC
1
1
|
28.09.2019 20:00 | Angers | 1 : 1 | Amiens SC | |||||
28.09
20:00
Monaco
Brest
4
1
|
28.09.2019 20:00 | Monaco | 4 : 1 | Brest | |||||
28.09
20:00
Metz
Toulouse
2
2
|
28.09.2019 20:00 | Metz | 2 : 2 | Toulouse | |||||
28.09
13:30
Olympique Lyonnais
Nantes
0
1
|
28.09.2019 13:30 | Olympique Lyonnais | 0 : 1 | Nantes | |||||
28.09
Nîmes
Saint-Étienne
0
1
|
28.09.2019 | Nîmes | 0 : 1 | Saint-Étienne | |||||
28.09
20:00
Reims
Dijon
1
2
|
28.09.2019 20:00 | Reims | 1 : 2 | Dijon |
28.09
15:00
Athlético Olympic
Musongati
1
2
|
28.09.2019 15:00 | Athlético Olympic | 1 : 2 | Musongati | |||||
28.09
15:00
Ngozi City
Inter Star
1
0
|
28.09.2019 15:00 | Ngozi City | 1 : 0 | Inter Star |
28.09
19:00
Crvena zvezda
Mačva
3
1
|
28.09.2019 19:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Mačva | |||||
28.09
15:00
Radnički (N)
Partizan
1
4
|
28.09.2019 15:00 | Radnički (N) | 1 : 4 | Partizan |
28.09
15:00
Loznica
Požega
6
0
|
28.09.2019 15:00 | Loznica | 6 : 0 | Požega | |||||
28.09
14:30
Karađorđe
Una Fortuna
4
0
|
28.09.2019 14:30 | Karađorđe | 4 : 0 | Una Fortuna | |||||
28.09
14:30
Šabac
Radnički 1923(ODUSTAO)
|
28.09.2019 14:30 | Šabac | : | Radnički 1923(ODUSTAO) | |||||
28.09
13:00
Jedinstvo
Slatke male
1
1
|
28.09.2019 13:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Slatke male |
28.09
Jedinstvo 2014
Knjaževac 2015
3
0
|
28.09.2019 | Jedinstvo 2014 | 3 : 0 | Knjaževac 2015 | |||||
28.09
Levač
Kolibri
1
0
|
28.09.2019 | Levač | 1 : 0 | Kolibri |
28.09
16:00
Čukarički
Partizan
0
3
|
28.09.2019 16:00 | Čukarički | 0 : 3 | Partizan | |||||
28.09
13:00
Napredak
Vojvodina
2
0
|
28.09.2019 13:00 | Napredak | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
28.09
11:00
Mladost (L)
Spartak ŽK
0
2
|
28.09.2019 11:00 | Mladost (L) | 0 : 2 | Spartak ŽK | |||||
28.09
10:30
Rad
OFK Beograd
0
0
|
28.09.2019 10:30 | Rad | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
28.09
13:00
Voždovac
Trajal
7
0
|
28.09.2019 13:00 | Voždovac | 7 : 0 | Trajal |
28.09
13:30
Radnički 1923
Šumadija 1903
1
0
|
28.09.2019 13:30 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
28.09
13:30
Novi Pazar
Borac 1926
2
1
|
28.09.2019 13:30 | Novi Pazar | 2 : 1 | Borac 1926 | |||||
28.09
13:30
Javor
Sloboda (U)
1
0
|
28.09.2019 13:30 | Javor | 1 : 0 | Sloboda (U) | |||||
28.09
13:30
Metalac (GM)
Šumadija (A)
4
1
|
28.09.2019 13:30 | Metalac (GM) | 4 : 1 | Šumadija (A) | |||||
28.09
13:30
Radnički (V)
Mačva
0
4
|
28.09.2019 13:30 | Radnički (V) | 0 : 4 | Mačva | |||||
28.09
13:30
Budućnost Krušik 2014
Smederevo 1924
2
0
|
28.09.2019 13:30 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
28.09
13:30
Jedinstvo (Ub)
Sloboda (Č)
1
0
|
28.09.2019 13:30 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
28.09
13:30
Sloga (K)
Karađorđe
7
0
|
28.09.2019 13:30 | Sloga (K) | 7 : 0 | Karađorđe | |||||
28.09
13:30
Loznica
Sloga (P)
2
0
|
28.09.2019 13:30 | Loznica | 2 : 0 | Sloga (P) |
28.09
10:00
Železničar
Petar Puača
0
2
|
28.09.2019 10:00 | Železničar | 0 : 2 | Petar Puača |
28.09
Kopernikus Želežničar
Trstenik PPT
3
0
|
28.09.2019 | Kopernikus Želežničar | 3 : 0 | Trstenik PPT | |||||
28.09
Dinamo
Timok 1919
2
0
|
28.09.2019 | Dinamo | 2 : 0 | Timok 1919 |
28.09
10:00
Njerš Ištvan
Spartak ŽK
1
7
|
28.09.2019 10:00 | Njerš Ištvan | 1 : 7 | Spartak ŽK |
28.09
Borac
Polet
6
0
|
28.09.2019 | Borac | 6 : 0 | Polet | |||||
28.09
Omladinac 1927
Jedinstvo Stević
2
7
|
28.09.2019 | Omladinac 1927 | 2 : 7 | Jedinstvo Stević | |||||
28.09
Dolina
Mundial
2
5
|
28.09.2019 | Dolina | 2 : 5 | Mundial | |||||
28.09
Jugoslavija
Sloga
1
4
|
28.09.2019 | Jugoslavija | 1 : 4 | Sloga |
28.09
Borac
Dolovo
5
2
|
28.09.2019 | Borac | 5 : 2 | Dolovo | |||||
28.09
Strela
Budućnost
3
9
|
28.09.2019 | Strela | 3 : 9 | Budućnost | |||||
28.09
16:00
Dunav
Mladost
1
4
|
28.09.2019 16:00 | Dunav | 1 : 4 | Mladost | |||||
28.09
Vulturul
Partizan
5
5
|
28.09.2019 | Vulturul | 5 : 5 | Partizan |
28.09
Zlatibor
Korićani
6
0
|
28.09.2019 | Zlatibor | 6 : 0 | Korićani | |||||
28.09
Jedinstvo Putevi
BIP
0
1
|
28.09.2019 | Jedinstvo Putevi | 0 : 1 | BIP | |||||
28.09
Takovo
Tutin
3
3
|
28.09.2019 | Takovo | 3 : 3 | Tutin |
28.09
10:00
Tavankut
Jedinstvo
9
1
|
28.09.2019 10:00 | Tavankut | 9 : 1 | Jedinstvo |
28.09
12:00
Petar Dobrnjac
Zvižd
0
0
|
28.09.2019 12:00 | Petar Dobrnjac | 0 : 0 | Zvižd | |||||
28.09
14:30
Mladi radnik 1926
Polet
7
0
|
28.09.2019 14:30 | Mladi radnik 1926 | 7 : 0 | Polet | |||||
28.09
13:00
RSK
Sloga 33
1
4
|
28.09.2019 13:00 | RSK | 1 : 4 | Sloga 33 | |||||
28.09
14:30
Borac 1932
Morava
1
3
|
28.09.2019 14:30 | Borac 1932 | 1 : 3 | Morava |
28.09
011
Bežanija
1
1
|
28.09.2019 | 011 | 1 : 1 | Bežanija | |||||
28.09
BSK Borča
IMT
0
1
|
28.09.2019 | BSK Borča | 0 : 1 | IMT | |||||
28.09
Kolubara
Zemun
0
0
|
28.09.2019 | Kolubara | 0 : 0 | Zemun | |||||
28.09
Lokomotiva
DIF
3
2
|
28.09.2019 | Lokomotiva | 3 : 2 | DIF | |||||
28.09
BSK 1925
Brodarac 2
0
1
|
28.09.2019 | BSK 1925 | 0 : 1 | Brodarac 2 | |||||
28.09
Radnički (NB)
Sinđelić
2
0
|
28.09.2019 | Radnički (NB) | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
28.09
OFK Žarkovo
Studentski Grad
3
2
|
28.09.2019 | OFK Žarkovo | 3 : 2 | Studentski Grad |
28.09
Jedinstvo
Crvena zvezda
5
1
|
28.09.2019 | Jedinstvo | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
28.09
Siti Sport Klub
Mladenovac
1
1
|
28.09.2019 | Siti Sport Klub | 1 : 1 | Mladenovac | |||||
28.09
Zvezdara
Palilulac
5
1
|
28.09.2019 | Zvezdara | 5 : 1 | Palilulac | |||||
28.09
Novi Beograd
Budućnost
1
2
|
28.09.2019 | Novi Beograd | 1 : 2 | Budućnost | |||||
28.09
GSP Polet
Torlak
0
6
|
28.09.2019 | GSP Polet | 0 : 6 | Torlak | |||||
28.09
Prva Iskra
IM Rakovica
1
1
|
28.09.2019 | Prva Iskra | 1 : 1 | IM Rakovica |
28.09
Sopot
Sremčica
0
1
|
28.09.2019 | Sopot | 0 : 1 | Sremčica | |||||
28.09
Dunav
TEK Sloga
3
7
|
28.09.2019 | Dunav | 3 : 7 | TEK Sloga |
28.09
10:30
Mladi radnik 1940
Slavija
13
0
|
28.09.2019 10:30 | Mladi radnik 1940 | 13 : 0 | Slavija | |||||
28.09
15:00
Vučak
Pobeda
3
1
|
28.09.2019 15:00 | Vučak | 3 : 1 | Pobeda | |||||
28.09
15:00
Udarnik
Železničar Kusadak
2
8
|
28.09.2019 15:00 | Udarnik | 2 : 8 | Železničar Kusadak | |||||
28.09
12:00
Sloboda
Omladinac
9
0
|
28.09.2019 12:00 | Sloboda | 9 : 0 | Omladinac | |||||
28.09
15:00
SASK
Proleter Mihajlovac
3
0
|
28.09.2019 15:00 | SASK | 3 : 0 | Proleter Mihajlovac |
28.09
Lokomotiva
Radnički (NB)
2
2
|
28.09.2019 | Lokomotiva | 2 : 2 | Radnički (NB) | |||||
28.09
BSK Borča
Partizan
0
2
|
28.09.2019 | BSK Borča | 0 : 2 | Partizan | |||||
28.09
IMT
Internacional
2
1
|
28.09.2019 | IMT | 2 : 1 | Internacional | |||||
28.09
Sinđelić
Grafičar
1
1
|
28.09.2019 | Sinđelić | 1 : 1 | Grafičar | |||||
28.09
Voždovac
OFK Beograd
1
1
|
28.09.2019 | Voždovac | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
28.09
Zemun
011
4
1
|
28.09.2019 | Zemun | 4 : 1 | 011 |
28.09
Budućnost
Sinđelić
1
1
|
28.09.2019 | Budućnost | 1 : 1 | Sinđelić | |||||
28.09
Poštar 1930
Zmaj 1953
3
0
|
28.09.2019 | Poštar 1930 | 3 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
28.09
Borac
OFK Žarkovo
0
2
|
28.09.2019 | Borac | 0 : 2 | OFK Žarkovo | |||||
28.09
Šumadija
OFK Beograd 2
2
4
|
28.09.2019 | Šumadija | 2 : 4 | OFK Beograd 2 | |||||
28.09
Sinđelić 2
Zvezdara
12
0
|
28.09.2019 | Sinđelić 2 | 12 : 0 | Zvezdara | |||||
28.09
Radnički (NB) 2
Rojkovac
2
3
|
28.09.2019 | Radnički (NB) 2 | 2 : 3 | Rojkovac |
28.09
11:30
RFK Grafičar
Crvena zvezda
1
4
|
28.09.2019 11:30 | RFK Grafičar | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
28.09
13:00
Rad
Real Niš
3
1
|
28.09.2019 13:00 | Rad | 3 : 1 | Real Niš | |||||
28.09
10:30
Zemun
OFK Vršac
3
0
|
28.09.2019 10:30 | Zemun | 3 : 0 | OFK Vršac | |||||
28.09
11:00
Brodarac
Apolon 4
5
3
|
28.09.2019 11:00 | Brodarac | 5 : 3 | Apolon 4 |
28.09
11:00
Radnički 1923
Šumadija 1903
4
1
|
28.09.2019 11:00 | Radnički 1923 | 4 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
28.09
11:00
Novi Pazar
Borac 1926
1
2
|
28.09.2019 11:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Borac 1926 | |||||
28.09
11:00
Javor
Sloboda (U)
4
0
|
28.09.2019 11:00 | Javor | 4 : 0 | Sloboda (U) | |||||
28.09
11:00
Metalac (GM)
Šumadija (A)
5
2
|
28.09.2019 11:00 | Metalac (GM) | 5 : 2 | Šumadija (A) | |||||
28.09
11:00
Mladi radnik 1926
Savacijum
1
4
|
28.09.2019 11:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 4 | Savacijum | |||||
28.09
11:00
Budućnost Krušik 2014
Smederevo 1924
0
2
|
28.09.2019 11:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
28.09
11:00
Mladost (L)
Apolon
4
0
|
28.09.2019 11:00 | Mladost (L) | 4 : 0 | Apolon | |||||
28.09
11:00
Loznica
Sloga (P)
6
0
|
28.09.2019 11:00 | Loznica | 6 : 0 | Sloga (P) |
28.09
15:30
OLE
BSK Borča
0
2
|
28.09.2019 15:30 | OLE | 0 : 2 | BSK Borča | |||||
28.09
12:30
Bežanija
Studenski grad
2
5
|
28.09.2019 12:30 | Bežanija | 2 : 5 | Studenski grad | |||||
28.09
10:00
Internacional
Radnički (NB)
1
0
|
28.09.2019 10:00 | Internacional | 1 : 0 | Radnički (NB) | |||||
28.09
10:00
Sinđelić
Lokomotiva
0
3
|
28.09.2019 10:00 | Sinđelić | 0 : 3 | Lokomotiva | |||||
28.09
10:00
Voždovac
OFK Beograd
2
3
|
28.09.2019 10:00 | Voždovac | 2 : 3 | OFK Beograd |
28.09
Kopernikus Želežničar
Napredak
0
3
|
28.09.2019 | Kopernikus Želežničar | 0 : 3 | Napredak | |||||
28.09
OFK Radnički
Trajal
3
0
|
28.09.2019 | OFK Radnički | 3 : 0 | Trajal | |||||
28.09
GFK Dubočic
Jagodina Tabane
0
2
|
28.09.2019 | GFK Dubočic | 0 : 2 | Jagodina Tabane | |||||
28.09
Radnik
Real 2
0
9
|
28.09.2019 | Radnik | 0 : 9 | Real 2 | |||||
28.09
Radnički 2
Dinamo
7
3
|
28.09.2019 | Radnički 2 | 7 : 3 | Dinamo | |||||
28.09
Radnički (P)
Timočanin
2
1
|
28.09.2019 | Radnički (P) | 2 : 1 | Timočanin | |||||
28.09
Vlasina
Timok 1919
2
0
|
28.09.2019 | Vlasina | 2 : 0 | Timok 1919 |
28.09
12:00
Proleter 2006
Spartak ŽK
3
1
|
28.09.2019 12:00 | Proleter 2006 | 3 : 1 | Spartak ŽK |
28.09
12:00
Železničar
Petar Puača
7
2
|
28.09.2019 12:00 | Železničar | 7 : 2 | Petar Puača |
28.09
14:30
OPK Rudar 1933
Sloga 33
7
1
|
28.09.2019 14:30 | OPK Rudar 1933 | 7 : 1 | Sloga 33 | |||||
28.09
11:00
Mladi borac
Rudar
1
2
|
28.09.2019 11:00 | Mladi borac | 1 : 2 | Rudar | |||||
28.09
12:00
Jasenica 2017
Sušica
1
0
|
28.09.2019 12:00 | Jasenica 2017 | 1 : 0 | Sušica | |||||
28.09
10:00
RSK
Radnički 1923
1
0
|
28.09.2019 10:00 | RSK | 1 : 0 | Radnički 1923 | |||||
28.09
11:00
Karađorđe
Partizan 1945
2
1
|
28.09.2019 11:00 | Karađorđe | 2 : 1 | Partizan 1945 |
28.09
Jedinstvo
Borac
2
5
|
28.09.2019 | Jedinstvo | 2 : 5 | Borac | |||||
28.09
Proleter
Omladinac
9
2
|
28.09.2019 | Proleter | 9 : 2 | Omladinac | |||||
28.09
Radnički
Mladost
3
0
|
28.09.2019 | Radnički | 3 : 0 | Mladost | |||||
28.09
Voja Gačić
Dinamo 1945
3
7
|
28.09.2019 | Voja Gačić | 3 : 7 | Dinamo 1945 |
28.09
10:30
Preporod
Čantavir
7
0
|
28.09.2019 10:30 | Preporod | 7 : 0 | Čantavir | |||||
28.09
11:00
Srbobran
Njerš Ištvan
0
5
|
28.09.2019 11:00 | Srbobran | 0 : 5 | Njerš Ištvan | |||||
28.09
16:00
Bečej 1918
Obilić
3
3
|
28.09.2019 16:00 | Bečej 1918 | 3 : 3 | Obilić |
28.09
SFS Borac
Lider MGM
5
0
|
28.09.2019 | SFS Borac | 5 : 0 | Lider MGM | |||||
28.09
Blizna
Topličanin
0
4
|
28.09.2019 | Blizna | 0 : 4 | Topličanin | |||||
28.09
Trayal Knez Lazar
Morava (R)
1
0
|
28.09.2019 | Trayal Knez Lazar | 1 : 0 | Morava (R) | |||||
28.09
Temnić 1924
Sloga
1
0
|
28.09.2019 | Temnić 1924 | 1 : 0 | Sloga | |||||
28.09
Morava 1918
Župa
0
4
|
28.09.2019 | Morava 1918 | 0 : 4 | Župa | |||||
28.09
Radnički (S)
OFK Sinđelić
0
3
|
28.09.2019 | Radnički (S) | 0 : 3 | OFK Sinđelić | |||||
28.09
OFK Lugomir
Mali Bor
6
0
|
28.09.2019 | OFK Lugomir | 6 : 0 | Mali Bor |
28.09
15:00
Jadar
Loznica B
1
5
|
28.09.2019 15:00 | Jadar | 1 : 5 | Loznica B | |||||
28.09
15:00
Podrinje
Sloga
7
2
|
28.09.2019 15:00 | Podrinje | 7 : 2 | Sloga | |||||
28.09
15:00
Borac
Radnički
0
15
|
28.09.2019 15:00 | Borac | 0 : 15 | Radnički |
28.09
15:00
Crvena zvezda
OFK Obilić
9
0
|
28.09.2019 15:00 | Crvena zvezda | 9 : 0 | OFK Obilić |
28.09
11:00
Sloga (K)
Jošanica
5
0
|
28.09.2019 11:00 | Sloga (K) | 5 : 0 | Jošanica | |||||
28.09
11:00
OFK Ras(ODUSTAO)
Bubamara
|
28.09.2019 11:00 | OFK Ras(ODUSTAO) | : | Bubamara | |||||
28.09
13:00
Apolon 2018
Kiker
1
0
|
28.09.2019 13:00 | Apolon 2018 | 1 : 0 | Kiker |
28.09
10:00
OFK Vršac
Kikinda 1909
7
0
|
28.09.2019 10:00 | OFK Vršac | 7 : 0 | Kikinda 1909 | |||||
28.09
10:00
Coerver junior FA
Železničar
1
1
|
28.09.2019 10:00 | Coerver junior FA | 1 : 1 | Železničar | |||||
28.09
10:00
Radnički (Z)
Voja Gačić
6
0
|
28.09.2019 10:00 | Radnički (Z) | 6 : 0 | Voja Gačić | |||||
28.09
10:00
Dinamo 1945
Mladost (L)
1
2
|
28.09.2019 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 2 | Mladost (L) | |||||
28.09
10:00
ŽAK
Bečkerek 023
1
1
|
28.09.2019 10:00 | ŽAK | 1 : 1 | Bečkerek 023 |
28.09
10:00
Radnički (Š)
Index
7
1
|
28.09.2019 10:00 | Radnički (Š) | 7 : 1 | Index | |||||
28.09
10:00
Petar Puača
Radnički (SM)
2
3
|
28.09.2019 10:00 | Petar Puača | 2 : 3 | Radnički (SM) | |||||
28.09
10:00
RFK Novi Sad 1921
GFK Sloven
3
0
|
28.09.2019 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 0 | GFK Sloven |
28.09
10:00
Radnički (S)
OFK Bačka
2
2
|
28.09.2019 10:00 | Radnički (S) | 2 : 2 | OFK Bačka |
28.09
BAK
OFK Plandište
7
1
|
28.09.2019 | BAK | 7 : 1 | OFK Plandište | |||||
28.09
Mladost
Budućnost
4
2
|
28.09.2019 | Mladost | 4 : 2 | Budućnost | |||||
28.09
Banat
Crvena zvezda
4
1
|
28.09.2019 | Banat | 4 : 1 | Crvena zvezda | |||||
28.09
Ševac
Hajdučica
1
3
|
28.09.2019 | Ševac | 1 : 3 | Hajdučica |
28.09
BSK
Unirea
4
3
|
28.09.2019 | BSK | 4 : 3 | Unirea | |||||
28.09
16:00
Radnički
Tempo
13
2
|
28.09.2019 16:00 | Radnički | 13 : 2 | Tempo | |||||
28.09
Borac
Dolina
3
4
|
28.09.2019 | Borac | 3 : 4 | Dolina |
28.09
Kolonija
Borac
2
7
|
28.09.2019 | Kolonija | 2 : 7 | Borac | |||||
28.09
Mladost
Sloga
2
3
|
28.09.2019 | Mladost | 2 : 3 | Sloga | |||||
28.09
Dinamo 1945
Spartak 1911
6
1
|
28.09.2019 | Dinamo 1945 | 6 : 1 | Spartak 1911 | |||||
28.09
Voja Gačić
Omladinac 1927
5
3
|
28.09.2019 | Voja Gačić | 5 : 3 | Omladinac 1927 |
28.09
15:30
Vinogradar
Spartak '07
4
1
|
28.09.2019 15:30 | Vinogradar | 4 : 1 | Spartak '07 |
28.09
12:30
Mladi radnik 1940
Budućnost
7
2
|
28.09.2019 12:30 | Mladi radnik 1940 | 7 : 2 | Budućnost | |||||
28.09
10:00
Bresje Superior
Osipaonica
0
12
|
28.09.2019 10:00 | Bresje Superior | 0 : 12 | Osipaonica | |||||
28.09
10:00
Udarnik
Podunavac
3
0
|
28.09.2019 10:00 | Udarnik | 3 : 0 | Podunavac | |||||
28.09
12:00
Sloboda
Cerovac 2013
10
2
|
28.09.2019 12:00 | Sloboda | 10 : 2 | Cerovac 2013 | |||||
28.09
10:00
Sloga
Proleter Mihajlovac
0
18
|
28.09.2019 10:00 | Sloga | 0 : 18 | Proleter Mihajlovac |
28.09
10:00
Bačka
Tisa
16
2
|
28.09.2019 10:00 | Bačka | 16 : 2 | Tisa |
28.09
10:00
Senjak
Železničar
3
1
|
28.09.2019 10:00 | Senjak | 3 : 1 | Železničar | |||||
28.09
10:00
Šabac
Savacijum
0
4
|
28.09.2019 10:00 | Šabac | 0 : 4 | Savacijum | |||||
28.09
10:00
Loznica
Mačva 1929
2
2
|
28.09.2019 10:00 | Loznica | 2 : 2 | Mačva 1929 | |||||
28.09
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Jedinstvo
0
1
|
28.09.2019 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
28.09
10:00
Sun Rise
Radnički
1
1
|
28.09.2019 10:00 | Sun Rise | 1 : 1 | Radnički |
28.09
10:00
Čačak 94
Takovo
2
1
|
28.09.2019 10:00 | Čačak 94 | 2 : 1 | Takovo | |||||
28.09
11:00
Budućnost
Borac 1926
1
1
|
28.09.2019 11:00 | Budućnost | 1 : 1 | Borac 1926 | |||||
28.09
11:00
Metalac
Kinder
3
1
|
28.09.2019 11:00 | Metalac | 3 : 1 | Kinder | |||||
28.09
10:00
Javor Matis
Gaučosi
2
3
|
28.09.2019 10:00 | Javor Matis | 2 : 3 | Gaučosi |
28.09
10:00
Pomoravlje 1946
Mladi radnik 1926
0
6
|
28.09.2019 10:00 | Pomoravlje 1946 | 0 : 6 | Mladi radnik 1926 | |||||
28.09
14:30
AF Duljaj
Petlić SD 2006
8
4
|
28.09.2019 14:30 | AF Duljaj | 8 : 4 | Petlić SD 2006 |
28.09
11:00
Jedinstvo 2017
Tutin
7
0
|
28.09.2019 11:00 | Jedinstvo 2017 | 7 : 0 | Tutin |
28.09
10:00
TEK Sloga
Crveni Orao
1
6
|
28.09.2019 10:00 | TEK Sloga | 1 : 6 | Crveni Orao |
28.09
14:00
Karioke
Kosmaj
9
0
|
28.09.2019 14:00 | Karioke | 9 : 0 | Kosmaj | |||||
28.09
10:00
Šumadinac
Trudbenik
2
4
|
28.09.2019 10:00 | Šumadinac | 2 : 4 | Trudbenik |
28.09
Sloga 036
Savac(ODUSTAO)
|
28.09.2019 | Sloga 036 | : | Savac(ODUSTAO) | |||||
28.09
Požarevac
Mačva
0
14
|
28.09.2019 | Požarevac | 0 : 14 | Mačva | |||||
28.09
Plana
Šampion
4
1
|
28.09.2019 | Plana | 4 : 1 | Šampion | |||||
28.09
Karađorđe
Požega
13
0
|
28.09.2019 | Karađorđe | 13 : 0 | Požega |
28.09
16:00
Preševo
Kolibri
0
0
|
28.09.2019 16:00 | Preševo | 0 : 0 | Kolibri | |||||
28.09
10:00
Morava
Vučice
0
6
|
28.09.2019 10:00 | Morava | 0 : 6 | Vučice | |||||
28.09
11:00
Ozren
Rosulja 2014
0
8
|
28.09.2019 11:00 | Ozren | 0 : 8 | Rosulja 2014 | |||||
28.09
Radnički 2012
Mašinac
1
0
|
28.09.2019 | Radnički 2012 | 1 : 0 | Mašinac | |||||
28.09
10:30
Napredak junior 2018
Topličanin
5
0
|
28.09.2019 10:30 | Napredak junior 2018 | 5 : 0 | Topličanin | |||||
28.09
14:00
Lavice Dubočica
Jagodina
6
0
|
28.09.2019 14:00 | Lavice Dubočica | 6 : 0 | Jagodina |
28.09
Spartak D.O.O
Voja Gačić
4
1
|
28.09.2019 | Spartak D.O.O | 4 : 1 | Voja Gačić | |||||
28.09
Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE)
Banat
|
28.09.2019 | Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE) | : | Banat | |||||
28.09
Stajićevo 2017
TSC
0
3
|
28.09.2019 | Stajićevo 2017 | 0 : 3 | TSC | |||||
28.09
Spartak
Nova Kolonija
23
0
|
28.09.2019 | Spartak | 23 : 0 | Nova Kolonija | |||||
28.09
Vojvodina
Voša AS
3
0
|
28.09.2019 | Vojvodina | 3 : 0 | Voša AS | |||||
28.09
Polet
Bačka
0
9
|
28.09.2019 | Polet | 0 : 9 | Bačka |
28.09
10:00
Čantavir
Radnički 1905
2
4
|
28.09.2019 10:00 | Čantavir | 2 : 4 | Radnički 1905 |
28.09
15:45
Akademija fudbala
OFK Borac
12
0
|
28.09.2019 15:45 | Akademija fudbala | 12 : 0 | OFK Borac | |||||
28.09
10:00
Šumadija
Mladost (C)
1
2
|
28.09.2019 10:00 | Šumadija | 1 : 2 | Mladost (C) | |||||
28.09
11:00
Radnički
Stepojevac Vaga
7
0
|
28.09.2019 11:00 | Radnički | 7 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
28.09
17:15
Sloboda
Srećno stopalo
0
1
|
28.09.2019 17:15 | Sloboda | 0 : 1 | Srećno stopalo |
28.09
14:00
Bane 1931
National
1
4
|
28.09.2019 14:00 | Bane 1931 | 1 : 4 | National |
28.09
12:00
Novi Pazar 1928
Jedinstvo 2017
2
4
|
28.09.2019 12:00 | Novi Pazar 1928 | 2 : 4 | Jedinstvo 2017 |
28.09
11:00
Podrinje
Respekt
0
3
|
28.09.2019 11:00 | Podrinje | 0 : 3 | Respekt | |||||
28.09
11:00
Loznica
Radnički Stobex
5
0
|
28.09.2019 11:00 | Loznica | 5 : 0 | Radnički Stobex | |||||
28.09
11:00
Jadar 07
Rađ
1
2
|
28.09.2019 11:00 | Jadar 07 | 1 : 2 | Rađ | |||||
28.09
11:00
Ženski FK
Jedinstvo
1
5
|
28.09.2019 11:00 | Ženski FK | 1 : 5 | Jedinstvo |
28.09
17:00
Sixt Primorska
Partizan NIS
77
91
|
28.09.2019 17:00 | Sixt Primorska | 77 : 91 | Partizan NIS | 0:1 | ||||
28.09
20:00
Budućnost VOLI
Cedevita Olimpija
75
103
|
28.09.2019 20:00 | Budućnost VOLI | 75 : 103 | Cedevita Olimpija | 0:1 |
28.09
17:15
Tatran
Vojvodina
22
18
|
28.09.2019 17:15 | Tatran | 22 : 18 | Vojvodina |
28.09
18:00
Vrbas Petrol
Mačva (B)
31
27
|
28.09.2019 18:00 | Vrbas Petrol | 31 : 27 | Mačva (B) | |||||
28.09
19:00
Smederevo
Kolubara
21
32
|
28.09.2019 19:00 | Smederevo | 21 : 32 | Kolubara | |||||
28.09
19:00
Jugović
Morava
31
23
|
28.09.2019 19:00 | Jugović | 31 : 23 | Morava |
28.09
19:00
Bela Palanka
Žitorađa
32
18
|
28.09.2019 19:00 | Bela Palanka | 32 : 18 | Žitorađa | |||||
28.09
19:00
Zlatar
Jagodina
32
26
|
28.09.2019 19:00 | Zlatar | 32 : 26 | Jagodina | |||||
28.09
19:00
Radnički 1964
Priboj
31
22
|
28.09.2019 19:00 | Radnički 1964 | 31 : 22 | Priboj |
28.09
19:00
Radnički
Nova Pazova
31
25
|
28.09.2019 19:00 | Radnički | 31 : 25 | Nova Pazova | |||||
28.09
19:00
Banatski Karlovac
Crvena Zvezda
36
32
|
28.09.2019 19:00 | Banatski Karlovac | 36 : 32 | Crvena Zvezda | |||||
28.09
19:00
Somborelektro
Dolovo
31
26
|
28.09.2019 19:00 | Somborelektro | 31 : 26 | Dolovo | |||||
28.09
18:00
Mladost
Inđija
22
19
|
28.09.2019 18:00 | Mladost | 22 : 19 | Inđija |
28.09
18:30
Sinđelić
Metalac
27
26
|
28.09.2019 18:30 | Sinđelić | 27 : 26 | Metalac |
28.09
19:00
PIK Prigrevica
ORK Pančevo
40
20
|
28.09.2019 19:00 | PIK Prigrevica | 40 : 20 | ORK Pančevo | |||||
28.09
19:00
Radnički
Dalmatinac
40
33
|
28.09.2019 19:00 | Radnički | 40 : 33 | Dalmatinac |
28.09
Umčari
Palanka
40
31
|
28.09.2019 | Umčari | 40 : 31 | Palanka | |||||
28.09
19:00
Rudar 2
Smederevo 2
28
18
|
28.09.2019 19:00 | Rudar 2 | 28 : 18 | Smederevo 2 | |||||
28.09
Osipaonica
Udarnik
30
10
|
28.09.2019 | Osipaonica | 30 : 10 | Udarnik |
28.09
16:30
Beograd
Mačva 2
40
14
|
28.09.2019 16:30 | Beograd | 40 : 14 | Mačva 2 |
28.09
19:30
Rusin
Grafičar
29
30
|
28.09.2019 19:30 | Rusin | 29 : 30 | Grafičar | |||||
28.09
16:00
Graničar
Obilić
22
28
|
28.09.2019 16:00 | Graničar | 22 : 28 | Obilić |
28.09
18:00
Ruma
Srbobran
27
35
|
28.09.2019 18:00 | Ruma | 27 : 35 | Srbobran | |||||
28.09
19:00
Titel
ŽSK
24
30
|
28.09.2019 19:00 | Titel | 24 : 30 | ŽSK |
28.09
16:00
Hercegovina 2
Radnicki
27
40
|
28.09.2019 16:00 | Hercegovina 2 | 27 : 40 | Radnicki |
28.09
19:00
Kikinda Grindex
Obilić
28
26
|
28.09.2019 19:00 | Kikinda Grindex | 28 : 26 | Obilić | |||||
28.09
18:00
Novi Pazar
Partizan
30
27
|
28.09.2019 18:00 | Novi Pazar | 30 : 27 | Partizan | |||||
28.09
18:00
Dubočica 54
Železničar 1949
26
27
|
28.09.2019 18:00 | Dubočica 54 | 26 : 27 | Železničar 1949 | |||||
28.09
19:00
Šamot 65
Crvena zvezda
19
25
|
28.09.2019 19:00 | Šamot 65 | 19 : 25 | Crvena zvezda |
28.09
19:00
Spartak
Petrovaradin
24
19
|
28.09.2019 19:00 | Spartak | 24 : 19 | Petrovaradin | |||||
28.09
10:30
Dolovo
Proleter
28
28
|
28.09.2019 10:30 | Dolovo | 28 : 28 | Proleter |
28.09
19:00
Jabuka
Ruma - 14 ALL
10
36
|
28.09.2019 19:00 | Jabuka | 10 : 36 | Ruma - 14 ALL | |||||
28.09
13:00
Trijumf
Naftagas
15
23
|
28.09.2019 13:00 | Trijumf | 15 : 23 | Naftagas |
28.09
21:00
Prigrevica
Deronje
24
23
|
28.09.2019 21:00 | Prigrevica | 24 : 23 | Deronje | |||||
28.09
20:00
Apatin
Ravangrad
26
29
|
28.09.2019 20:00 | Apatin | 26 : 29 | Ravangrad |
28.09
14:30
Voždovac 1955
Jagodina
14
22
|
28.09.2019 14:30 | Voždovac 1955 | 14 : 22 | Jagodina |
28.09
17:00
Radnički 1964
Pančevo
26
17
|
28.09.2019 17:00 | Radnički 1964 | 26 : 17 | Pančevo |
28.09
21:00
Primorac
Mornar BS
9
7
|
28.09.2019 21:00 | Primorac | 9 : 7 | Mornar BS | |||||
28.09
19:00
Budva
HAVK Mladost
8
16
|
28.09.2019 19:00 | Budva | 8 : 16 | HAVK Mladost | |||||
28.09
BVK Crvena zvezda
Jug CO
6
12
|
28.09.2019 | BVK Crvena zvezda | 6 : 12 | Jug CO | |||||
28.09
19:00
Jadran HN
Partizan
10
8
|
28.09.2019 19:00 | Jadran HN | 10 : 8 | Partizan | |||||
28.09
20:00
Šabac
Jadran ST
10
12
|
28.09.2019 20:00 | Šabac | 10 : 12 | Jadran ST |
28.09
18:00
Medveščak
Zemun
8
9
|
28.09.2019 18:00 | Medveščak | 8 : 9 | Zemun | |||||
28.09
20:00
KVK Radnički
Vojvodina
12
9
|
28.09.2019 20:00 | KVK Radnički | 12 : 9 | Vojvodina | |||||
28.09
19:00
Triglav
Galeb
10
13
|
28.09.2019 19:00 | Triglav | 10 : 13 | Galeb | |||||
28.09
17:00
VA Cattaro
OVK POŠK
8
16
|
28.09.2019 17:00 | VA Cattaro | 8 : 16 | OVK POŠK | |||||
28.09
20:00
Primorje EB
Solaris
10
14
|
28.09.2019 20:00 | Primorje EB | 10 : 14 | Solaris | |||||
28.09
18:30
Zadar 1952
Nais
13
17
|
28.09.2019 18:30 | Zadar 1952 | 13 : 17 | Nais |
28.09
16:00
Fortuna
Tango
4
4
|
28.09.2019 16:00 | Fortuna | 4 : 4 | Tango | |||||
28.09
20:00
Leteći Holandjanin
Hajduk
9
8
|
28.09.2019 20:00 | Leteći Holandjanin | 9 : 8 | Hajduk |
28.09
21:00
FON
Kalča
8
6
|
28.09.2019 21:00 | FON | 8 : 6 | Kalča |
28.09
18:30
Konjarnik
RB
1
4
|
28.09.2019 18:30 | Konjarnik | 1 : 4 | RB |
28.09
18:00
Hidria Jesenice
Triglav
4
2
|
28.09.2019 18:00 | Hidria Jesenice | 4 : 2 | Triglav | |||||
28.09
18:00
Vojvodina
Slavija Junior
4
6
|
28.09.2019 18:00 | Vojvodina | 4 : 6 | Slavija Junior | |||||
28.09
17:45
Mladost
True Celje
7
2
|
28.09.2019 17:45 | Mladost | 7 : 2 | True Celje |