XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 564 utakmica za dan
Subota, 5 Oktobar 2019


Fudbal

Čukarički
Beograd
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
05.10.2019 18:00
Čukarički
2 : 0
Javor Matis
Mačva
Šabac
0 : 1
Radnički (N)
Niš
05.10.2019 18:00
Mačva
0 : 1
Radnički (N)
Rad
Beograd
1 : 1
Proleter
Novi Sad
05.10.2019 18:00
Rad
1 : 1
Proleter
Radnik
Surdulica
1 : 0
TSC
Bačka Topola
05.10.2019 18:00
Radnik
1 : 0
TSC
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
05.10.2019 15:00
Smederevo 1924
1 : 0
Radnički (P)
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Zemun
Zemun
05.10.2019 15:00
Kabel
2 : 0
Zemun
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
05.10.2019 18:00
Metalac
2 : 1
Kolubara
Sinđelić
Beograd
0 : 0
Trayal
Kruševac
05.10.2019 15:00
Sinđelić
0 : 0
Trayal
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
05.10.2019 15:00
Zlatibor
1 : 1
OFK Žarkovo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
05.10.2019 15:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Trepča
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
05.10.2019 15:00
Sloga 33
2 : 1
Sloga (K)
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 1
Sloga (P)
Požega
05.10.2019 15:00
Mladi radnik 1926
2 : 1
Sloga (P)
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 1
Mačva 1929
Bogatić
05.10.2019 15:00
Proleter Mihajlovac
2 : 1
Mačva 1929
Borac 1926
Čačak
2 : 0
Loznica
Loznica
05.10.2019 17:00
Borac 1926
2 : 0
Loznica
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Jedinstvo
Ub
05.10.2019 15:00
Šumadija (A)
0 : 1
Jedinstvo
Tutin
Tutin
5 : 1
RSK
Rabrovo
05.10.2019 15:00
Tutin
5 : 1
RSK
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
05.10.2019 15:00
Mokra Gora
1 : 0
Takovo
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Bečej 1918
Bečej
05.10.2019 15:30
Omladinac
0 : 0
Bečej 1918
OFK Vršac
Vršac
4 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
05.10.2019 15:30
OFK Vršac
4 : 1
Kozara
Hajduk 1912
Kula
0 : 2
Železničar
Pančevo
05.10.2019 15:30
Hajduk 1912
0 : 2
Železničar
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
05.10.2019 15:30
Bačka 1901
2 : 0
1. Maj Ruma
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Radnički (Zr)
Zrenjanin
05.10.2019 15:30
Radnički (SM)
1 : 3
Radnički (Zr)
Radnički 1912
Sombor
2 : 0
Borac
Sakule
05.10.2019 15:30
Radnički 1912
2 : 0
Borac
Moravac Orion
Mrštane
1 : 3
OFK Sinđelić
Niš
05.10.2019 15:00
Moravac Orion
1 : 3
OFK Sinđelić
Jedinstvo
Bošnjace
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
05.10.2019 15:00
Jedinstvo
2 : 1
GFK Dubočica
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
BSK Borča
Borča
05.10.2019 14:30
Radnički (O)
1 : 1
BSK Borča
OFK Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
05.10.2019 14:30
OFK Mladenovac
2 : 1
Jedinstvo
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Sremčica
Sremčica
05.10.2019 14:30
Radnički (NB)
1 : 1
Sremčica
Lokomotiva
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
05.10.2019 14:30
Lokomotiva
0 : 3
Crvena zvezda
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
05.10.2019 14:30
Brodarac
1 : 0
GSP Polet Dorćol
IMT
Beograd
2 : 0
Teleoptik
Zemun
05.10.2019 14:30
IMT
2 : 0
Teleoptik
Karađorđe
Topola
6 : 0
Polet
Trnovče
05.10.2019 15:00
Karađorđe
6 : 0
Polet
Sloga 1924
Batočina
5 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
05.10.2019 15:00
Sloga 1924
5 : 1
Mladi borac
Spartak
Ljig
1 : 1
Drina
Ljubovija
05.10.2019 15:00
Spartak
1 : 1
Drina
Ribnica
Mionica
4 : 1
Mladost (D)
Dračić
05.10.2019 15:00
Ribnica
4 : 1
Mladost (D)
Omladinac
Novo Selo
2 : 2
Budućnost
Resnik
05.10.2019 15:00
Omladinac
2 : 2
Budućnost
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Apolon 2018
Kovači
05.10.2019 15:00
Vodojaža
2 : 1
Apolon 2018
FAP
Priboj
1 : 1
Lunjevica
Lunjevica
05.10.2019 15:00
FAP
1 : 1
Lunjevica
Crnokosa
Kosjerić
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
05.10.2019 15:00
Crnokosa
1 : 1
Jedinstvo Putevi
GFK Sloboda
Užice
4 : 0
Prijevor
Prijevor
05.10.2019 15:00
GFK Sloboda
4 : 0
Prijevor
Sloga
Čonoplja
2 : 0
Crvenka
Crvenka
05.10.2019 15:30
Sloga
2 : 0
Crvenka
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
05.10.2019 15:30
OFK Vrbas
2 : 0
Tekstilac
Mladost APA
Apatin
2 : 2
Bajša
Bajša
05.10.2019 15:30
Mladost APA
2 : 2
Bajša
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 0
Mladost (T)
Turija
05.10.2019 15:30
ČSK Pivara
5 : 0
Mladost (T)
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
05.10.2019 15:30
Radnički (NP)
1 : 1
Mladost (NS)
Sloga (T)
Temerin
0 : 0
Cement
Beočin
05.10.2019 15:30
Sloga (T)
0 : 0
Cement
Sloga (E)
Erdevik
4 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
05.10.2019 15:30
Sloga (E)
4 : 1
Mladost (BJ)
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 2
Sremac
Vojka
05.10.2019 15:30
Crvena zvezda
0 : 2
Sremac
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Mladost (O)
Omoljica
05.10.2019 15:30
Sloboda
1 : 0
Mladost (O)
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 2
Begej
Žitište
05.10.2019 15:30
Radnički (S)
3 : 2
Begej
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Sloga
Plandište
05.10.2019 15:30
Budućnost
1 : 0
Sloga
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
05.10.2019 15:30
Proleter (BK)
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Naftagas
Elemir
1 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
05.10.2019 15:30
Naftagas
1 : 0
Kikinda 1909
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 0
Sloga
Leskovac
05.10.2019 15:00
Nebeski Andjeli
2 : 0
Sloga
Jablanica
Medveđa
2 : 4
Pčinja
Trgovište
05.10.2019 15:00
Jablanica
2 : 4
Pčinja
Morava
Vladičin Han
2 : 1
Bobište
Bobište
05.10.2019 15:00
Morava
2 : 1
Bobište
Pusta Reka
Bojnik
1 : 1
Čekmin
Čekmin
05.10.2019 15:00
Pusta Reka
1 : 1
Čekmin
Bor 1919
Bor
4 : 1
OFK 019
Zaječar
05.10.2019 15:00
Bor 1919
4 : 1
OFK 019
Rtanj
Boljevac
0 : 0
Majdanpek
Majdanpek
05.10.2019 15:00
Rtanj
0 : 0
Majdanpek
Rajko Mitić
Bela Palanka
0 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
05.10.2019 15:00
Rajko Mitić
0 : 1
Balkanski
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
OFK Slatina
Bor
05.10.2019 15:00
Timok 1919
3 : 0
OFK Slatina
Đerdap
Kladovo
0 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
05.10.2019 15:00
Đerdap
0 : 1
Hajduk Veljko
Sloga
Despotovac
4 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
05.10.2019 15:00
Sloga
4 : 1
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (P)
Paraćin
5 : 1
Morava 1918
Ćuprija
05.10.2019 15:00
Jedinstvo (P)
5 : 1
Morava 1918
OFK Napredak 1929
Aleksinac
0 : 1
Vrtište
Vrtište
05.10.2019 15:00
OFK Napredak 1929
0 : 1
Vrtište
Milutinac
Zemun
3 : 0
Komgrap
Beograd
05.10.2019 11:00
Milutinac
3 : 0
Komgrap
Šumadija
Šopić
3 : 2
Turbina
Vreoci
05.10.2019 14:30
Šumadija
3 : 2
Turbina
Rudar 2001
Kostolac
3 : 0
Borac (K)
Klenovnik
05.10.2019 15:30
Rudar 2001
3 : 0
Borac (K)
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 2
Sloga (M)
Miloševac
05.10.2019 15:00
Jasenica 2017
3 : 2
Sloga (M)
Radnik (Ub)
Ub
0 : 0
OFK Osečina
Osečina
05.10.2019 15:00
Radnik (Ub)
0 : 0
OFK Osečina
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
3 : 0
Majur
Majur
05.10.2019 15:00
Jedinstvo 1924 (VL)
3 : 0
Majur
Mladi radnik 1925
Grdica
3 : 1
Ribnica
Jovac
05.10.2019 15:30
Mladi radnik 1925
3 : 1
Ribnica
Mladost
Vrdila
1 : 2
Popovići Vrnjci
Vrnjci
05.10.2019 15:30
Mladost
1 : 2
Popovići Vrnjci
Rudar
Baljevac
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
05.10.2019 15:30
Rudar
3 : 2
Ibar
Ovčar
Markovica
1 : 1
Parmenac
Parmenac
05.10.2019 15:30
Ovčar
1 : 1
Parmenac
Polet
Karavukovo
2 : 1
Borac 46
Obrovac
05.10.2019 15:30
Polet
2 : 1
Borac 46
Vojvodina
Tovariševo
2 : 1
Tvrđava
Bač
05.10.2019 15:30
Vojvodina
2 : 1
Tvrđava
Obilić (NK)
Novi Kneževac
4 : 0
Preporod
Novi Žednik
05.10.2019 15:30
Obilić (NK)
4 : 0
Preporod
Njegoš
Lovćenac
4 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
05.10.2019 15:30
Njegoš
4 : 0
Proleter (Nj)
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 5
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
05.10.2019 15:30
Proleter (RS)
2 : 5
Sutjeska
Srbobran
Srbobran
2 : 1
Napredak
Nadalj
05.10.2019 15:30
Srbobran
2 : 1
Napredak
Senta
Senta
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
05.10.2019 15:30
Senta
1 : 1
Panonija IM Topola
Radnički 1905
Bajmok
2 : 0
Sloga
Ostojićevo
05.10.2019 15:30
Radnički 1905
2 : 0
Sloga
Radnički
Šid
1 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
05.10.2019 16:00
Radnički
1 : 2
Hajduk (V)
Partizan
Vitojevci
1 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
05.10.2019 16:00
Partizan
1 : 1
Budućnost
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 3
Veternik
Veternik
05.10.2019 15:30
Omladinac
0 : 3
Veternik
Delija
Mokrin
3 : 1
OFK Klek
Klek
05.10.2019 15:30
Delija
3 : 1
OFK Klek
Partizan (U)
Uljma
3 : 0
Radnički (B)
Baranda
05.10.2019 15:30
Partizan (U)
3 : 0
Radnički (B)
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
05.10.2019 15:30
BAK
1 : 1
Crvena zvezda
Mladost 1959
Vinarce
4 : 2
OFK Morava
Leskovac
05.10.2019 11:00
Mladost 1959
4 : 2
OFK Morava
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 2
Polom
Leskovo
05.10.2019 15:30
Brestovac
2 : 2
Polom
Zlot
Zlot
3 : 3
Sloga
Kobišnica
05.10.2019 15:30
Zlot
3 : 3
Sloga
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 6
Branik
Štubik
05.10.2019 15:30
Šarbanovac
1 : 6
Branik
BSK
Bukovče
2 : 0
Blizna
Blizna
05.10.2019 15:30
BSK
2 : 0
Blizna
Ozren
Sokobanja
1 : 5
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
05.10.2019 15:30
Ozren
1 : 5
OFK Knjaz
Hajduk
Rujevica
2 : 0
Sloga (M)
Minićevo
05.10.2019 15:30
Hajduk
2 : 0
Sloga (M)
Rakovica
Beogra
3 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
05.10.2019 10:30
Rakovica
3 : 1
Posavac Tišma
Budućnost
Dudovica
6 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
05.10.2019 14:30
Budućnost
6 : 1
OFK Zabrežje
Mladost
Čibutkovica
1 : 3
Radnički
Rudovci
05.10.2019 14:30
Mladost
1 : 3
Radnički
Vinča
Vinča (Grocka)
0 : 0
Zuce 2019
Zuce
05.10.2019 14:30
Vinča
0 : 0
Zuce 2019
Napredak 2012
Krušje
1 : 1
Naisus 1977
Rožina
05.10.2019 15:00
Napredak 2012
1 : 1
Naisus 1977
Mladost (B)
Batušinac
0 : 3
OFK Rutevac 1908
Rutevac
05.10.2019 15:00
Mladost (B)
0 : 3
OFK Rutevac 1908
Napredak
Izvor
5 : 5
Dragoš
Pirot
05.10.2019 15:30
Napredak
5 : 5
Dragoš
Zadrugar
Krupac
0 : 7
Senjak
Pirot
05.10.2019 15:30
Zadrugar
0 : 7
Senjak
Zvezda
Blato
2 : 0
Željuša
Željuša
05.10.2019 15:30
Zvezda
2 : 0
Željuša
Aluminjum
Niš
4 : 0
Omladinac
Gornji Komren
05.10.2019 15:00
Aluminjum
4 : 0
Omladinac
Mladost (S)
Suvojnica
05.10.2019
14:30
Vihor
Žbevac
05.10.2019 14:30
Mladost (S)
:
Vihor
Radnički
Velika Hoča
5 : 4
Ugljare
Ugljare
05.10.2019
Radnički
5 : 4
Ugljare
Gračanica
Gračanica
7 : 2
Sitnica
Lepina
05.10.2019
Gračanica
7 : 2
Sitnica
Gracko
Staro Gracko
3 : 1
Čaglavica
Čaglavica
05.10.2019
Gracko
3 : 1
Čaglavica
Ropotovo
Ropotovo
0 : 3
Moravac
Vrbovac
05.10.2019
Ropotovo
0 : 3
Moravac
Oskar
Pasjane
3 : 3
Mineralac
Klokot
05.10.2019
Oskar
3 : 3
Mineralac
Kusce
Gornje Kusce
3 : 0
Morava
Parteš
05.10.2019
Kusce
3 : 0
Morava
Sloga
Ranilug
7 : 2
Rudar
Kosovska Kamenica
05.10.2019
Sloga
7 : 2
Rudar
Lukavac
Lukavac
3 : 0
Komanice
Komanice
05.10.2019 15:00
Lukavac
3 : 0
Komanice
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
6 : 2
Rudar 1945
Radljevo
05.10.2019 15:00
Strmovo 1968
6 : 2
Rudar 1945
Zvizdar 2012
Zvizdar
1 : 4
Polet (T)
Takovo
05.10.2019 15:00
Zvizdar 2012
1 : 4
Polet (T)
Kalenić
Kalenić
2 : 3
Mladost (V)
Vračević
05.10.2019 15:00
Kalenić
2 : 3
Mladost (V)
Progorelica
Progorelica
2 : 1
Mineral 2015
Rudno
05.10.2019 15:30
Progorelica
2 : 1
Mineral 2015
Mlada krila
Metikoši
2 : 0
Miločajac
Miločaj
05.10.2019 15:30
Mlada krila
2 : 0
Miločajac
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 0
Lazac
Lazac
05.10.2019 16:00
Jedinstvo 2017
3 : 0
Lazac
Partizan
Kupusina
5 : 1
Dunav
Bački Monoštor
05.10.2019 15:30
Partizan
5 : 1
Dunav
Jednota
Šid
1 : 1
Sloven
Ruma
05.10.2019 16:00
Jednota
1 : 1
Sloven
Vinogradar
Ledinci
3 : 3
Titel
Titel
05.10.2019 15:30
Vinogradar
3 : 3
Titel
Dunav
Banatska Palanka
5 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
05.10.2019 15:30
Dunav
5 : 0
Borac (VS)
OFK Brza
Brza
1 : 3
Donja Lomnica
Donja Lomnica
05.10.2019 15:00
OFK Brza
1 : 3
Donja Lomnica
Navalin
Navalin
1 : 5
Sloboda
Donje Brijanje
05.10.2019 15:00
Navalin
1 : 5
Sloboda
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
2 : 0
Mladost (B)
Batulovce
05.10.2019 15:00
Radnik Sušica 2012
2 : 0
Mladost (B)
Polet 57
Milutovac
0 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
05.10.2019 15:00
Polet 57
0 : 1
Velika Drenova
Kopaonik
Brus
4 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
05.10.2019 15:00
Kopaonik
4 : 0
Poljoprivrednik
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 2
Borac
Gornji Katun
05.10.2019 15:00
Stari Trstenik
1 : 2
Borac
Rudar (St)
Stenjevac
5 : 0
Mladost (S)
Sikirica
05.10.2019 15:00
Rudar (St)
5 : 0
Mladost (S)
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
3 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
05.10.2019 15:00
Mladost (GM)
3 : 2
OFK Juhor 2016
Radnički
Tekija
1 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
05.10.2019 15:00
Radnički
1 : 0
15. Avgust 1950
Budućnost
Miliva
9 : 0
Istok 63
Plana
05.10.2019 15:00
Budućnost
9 : 0
Istok 63
Mladost
Tečić
2 : 1
Osaonica
Bagrdan
05.10.2019 15:00
Mladost
2 : 1
Osaonica
Kupinovac
Kupinovac
5 : 3
Sinđelić 1934
Vojska
05.10.2019 15:00
Kupinovac
5 : 3
Sinđelić 1934
Sloboda
Šuljkovac
3 : 1
Mladost
Gložane
05.10.2019 15:00
Sloboda
3 : 1
Mladost
AFK
Ada
6 : 0
Jadran
Sanad
05.10.2019 15:30
AFK
6 : 0
Jadran
Tornjoš
Tornjoš
5 : 0
Graničar
Đala
05.10.2019 15:30
Tornjoš
5 : 0
Graničar
Cer
Petkovica
7 : 0
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
05.10.2019 15:00
Cer
7 : 0
Zadrugar
Milicionar
Bogatić
2 : 0
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
05.10.2019 15:00
Milicionar
2 : 0
Omladinac 2013 (SL)
OFK Šabac
Šabac
3 : 2
Premijer
Badovinci
05.10.2019 15:00
OFK Šabac
3 : 2
Premijer
Gučevo 1929
Banja Koviljača
5 : 2
Velika Reka
Velika Reka
05.10.2019 15:00
Gučevo 1929
5 : 2
Velika Reka
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 0
Antimon
Zajača
05.10.2019 15:00
Studenac
1 : 0
Antimon
Orlovi
Bačka Palanka
1 : 2
Budućnost
Gložan
05.10.2019 15:30
Orlovi
1 : 2
Budućnost
1. Oktobar
Srpski Itebej
4 : 1
Terekves
Hetin
05.10.2019 15:30
1. Oktobar
4 : 1
Terekves
Proleter
Međa
1 : 6
Napredak (Č)
Čestereg
05.10.2019 15:30
Proleter
1 : 6
Napredak (Č)
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 5
Vojvodina
Bašaid
05.10.2019 15:30
Omladinac
1 : 5
Vojvodina
Roham
Nova Crnja
6 : 1
Bega
Novi Itebej
05.10.2019 15:30
Roham
6 : 1
Bega
Feniks
Rača
3 : 0
Kruševica 1980
Kneževac
05.10.2019 15:00
Feniks
3 : 0
Kruševica 1980
Bata Bulić
Bistrica
2 : 2
Radnički (K)
Knežica
05.10.2019 15:30
Bata Bulić
2 : 2
Radnički (K)
Bratstvo 1975
Erdeč
1 : 1
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
05.10.2019 15:00
Bratstvo 1975
1 : 1
Sloga Lužnice 2016
Bukovica
Bukovica
1 : 0
Modrica
Modrica
05.10.2019 15:00
Bukovica
1 : 0
Modrica
Makrešane
Makrešane
5 : 2
Rasina
Vitanovac
05.10.2019 15:00
Makrešane
5 : 2
Rasina
Borac
Bivolje
05.10.2019
15:00
Zdravinje
Zdravinje
05.10.2019 15:00
Borac
:
Zdravinje
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
4 : 0
Kapidžija
Kapidžija
05.10.2019 15:00
Gornji Stepoš
4 : 0
Kapidžija
Mladost
Resnik
1 : 5
Sokograd
Sokobanja
05.10.2019 15:30
Mladost
1 : 5
Sokograd
Gorušica
Viča
6 : 1
Prilike
Prilike
05.10.2019
Gorušica
6 : 1
Prilike
Jelica
Goračići
3 : 0
Radnički
Turica
05.10.2019
Jelica
3 : 0
Radnički
Voćar
Kotraža
7 : 1
Dragačevo
Guča
05.10.2019
Voćar
7 : 1
Dragačevo
Bjelica
Milatovići
3 : 2
Bratstvo
Dljin
05.10.2019
Bjelica
3 : 2
Bratstvo
Brezova
Brezova
5 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
05.10.2019
Brezova
5 : 2
Vrelo
Petlić SD 026
Smederevo
3 : 0
Vučak
Vučak
05.10.2019 13:00
Petlić SD 026
3 : 0
Vučak
Rutevac
Rutevac
1 : 4
Jedinstvo
Bobovište
05.10.2019 15:00
Rutevac
1 : 4
Jedinstvo
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 1
Tempo
Mozgovo
05.10.2019 15:00
Vukašinovac
1 : 1
Tempo
Sloboda
Stubica
5 : 4
Petka
Petka
05.10.2019 15:00
Sloboda
5 : 4
Petka
Strmovo
Strmovo
3 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
05.10.2019 15:00
Strmovo
3 : 0
20. Oktobar
Kastrum
Gamzigrad
0 : 3
Šljivar
Šljivar
05.10.2019 15:30
Kastrum
0 : 3
Šljivar
Jugovići
Jug Bogdanovac
3 : 7
Dobrič
Brest
05.10.2019 15:00
Jugovići
3 : 7
Dobrič
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
1 : 5
Panonija
Lalić
05.10.2019
Jedinstvo Lemeš
1 : 5
Panonija
Dinamo
Sonta
1 : 2
Rastina 1918
Rastina
05.10.2019
Dinamo
1 : 2
Rastina 1918
Sport
Bezdan
1 : 2
Graničar
Riđica
05.10.2019
Sport
1 : 2
Graničar
Telečka
Telečka
1 : 3
Bratstvo 2019
Prigrevica
05.10.2019
Telečka
1 : 3
Bratstvo 2019
KSK Konak 1926
Konak
1 : 0
Borac
Zrenjanin
05.10.2019 15:30
KSK Konak 1926
1 : 0
Borac
Sloga
Jarkovac
1 : 6
Proleter
Neuzina
05.10.2019 15:30
Sloga
1 : 6
Proleter
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
6 : 0
Partizan
Tomaševac
05.10.2019 15:30
ŽFK Banat Bagljas
6 : 0
Partizan
Radnik
Davidovac
2 : 2
Jedinstvo
Ratari
05.10.2019 15:00
Radnik
2 : 2
Jedinstvo
Sparta
Kaona
7 : 0
Torpedo
Lojanice
05.10.2019 15:30
Sparta
7 : 0
Torpedo
Napredak (U)
Uzveće
1 : 2
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
05.10.2019 15:00
Napredak (U)
1 : 2
Mladost (MM)
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
5 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
05.10.2019 15:00
Gornje Sinkovce
5 : 2
ŠFU Derbi 2016
Radnik 2013
Šišince
0 : 10
Napredak
Bogojevce
05.10.2019 15:00
Radnik 2013
0 : 10
Napredak
Zmajevac
Belasica
2 : 0
Polet
Kobilje
05.10.2019 15:00
Zmajevac
2 : 0
Polet
OFK Dragoševac
Dragoševac
0 : 1
Mladost
Bukovče
05.10.2019 15:00
OFK Dragoševac
0 : 1
Mladost
Trnava
Trnava
5 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
05.10.2019 15:00
Trnava
5 : 0
Mladi radnik
Radnik
Pankovo
2 : 2
Zabrđe 1936
Zabrđe
05.10.2019 15:30
Radnik
2 : 2
Zabrđe 1936
Rudar 1947
Stamnica
4 : 0
Burovac
Burovac
05.10.2019 15:30
Rudar 1947
4 : 0
Burovac
Vukan
Ždrelo
3 : 0
BSK
Bošnjak
05.10.2019 15:30
Vukan
3 : 0
BSK
Borac (R)
Radenković
0 : 5
Zmaj
Noćaj
05.10.2019
Borac (R)
0 : 5
Zmaj
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 7
Sremac
Jarak
05.10.2019
Srem (SM)
2 : 7
Sremac
Borac (VR)
Veliki Radinci
2 : 2
Planinac
Ležimir
05.10.2019
Borac (VR)
2 : 2
Planinac
Poletarac
Laćarak
0 : 1
Graničar
Kuzmin
05.10.2019
Poletarac
0 : 1
Graničar
Graničar
Miletićevo
6 : 1
Mladost
Velika Greda
05.10.2019 15:30
Graničar
6 : 1
Mladost
Naša Krajina
Kupinik
1 : 5
Dobrica
Dobrica
05.10.2019 15:30
Naša Krajina
1 : 5
Dobrica
Janošik
Janošik
6 : 1
Gaj
Veliki Gaj
05.10.2019 15:30
Janošik
6 : 1
Gaj
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 4
Vladimirovac
Vladimirovac
05.10.2019 15:30
Solunac
0 : 4
Vladimirovac
Bojić
Bojić
0 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
05.10.2019 15:30
Bojić
0 : 2
Zablaće
Dunavac
Petka
3 : 1
Sopot
Požarevac
05.10.2019 15:00
Dunavac
3 : 1
Sopot
Sloga
Duvanište
9 : 1
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
05.10.2019 15:30
Sloga
9 : 1
POFK Metaloplastika 2006
ZT Gorovič
Gorovič
0 : 2
Jarmenovci
Jarmenovci
05.10.2019 15:00
ZT Gorovič
0 : 2
Jarmenovci
Junkovac
Junkovac
3 : 1
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
05.10.2019 15:00
Junkovac
3 : 1
Gornja Trnava 1938
Granit
Radalj
0 : 7
TE Gučevo
Trbušnica
05.10.2019 15:00
Granit
0 : 7
TE Gučevo
Mladost (G)
Gradilište
0 : 3
Mladost (DB)
Donja Borina
05.10.2019 15:00
Mladost (G)
0 : 3
Mladost (DB)
Luk
Voćnjak
4 : 0
Sloga
Korenita
05.10.2019 15:00
Luk
4 : 0
Sloga
Jadar
Stupnica
0 : 2
Jelav
Jelav
05.10.2019 15:00
Jadar
0 : 2
Jelav
Planinac
Panjevac
1 : 4
Mladi Borac (S)
Sedlare
05.10.2019 15:00
Planinac
1 : 4
Mladi Borac (S)
Temnić 1924 - 2
Varvarin
0 : 3
Kiseljak
Orašje
05.10.2019 15:00
Temnić 1924 - 2
0 : 3
Kiseljak
Nepričava
Nepričava
1 : 4
Proleter
Bajevac
05.10.2019 15:00
Nepričava
1 : 4
Proleter
Sloga
Bogovađa
2 : 2
Ratkovac
Ratkovac
05.10.2019 15:00
Sloga
2 : 2
Ratkovac
Vrelo 1971
Milanovac
3 : 1
Mlava (R)
Ribare
05.10.2019 15:30
Vrelo 1971
3 : 1
Mlava (R)
Selište
Selište
1 : 6
Pobeda 1953
Osanica
05.10.2019 15:30
Selište
1 : 6
Pobeda 1953
Mladost (K)
Krupaja
6 : 1
Vukovac 98
Vukovac
05.10.2019 15:30
Mladost (K)
6 : 1
Vukovac 98
Grivac
Grivac
0 : 4
Mladost
Pretoke
05.10.2019
Grivac
0 : 4
Mladost
Polet
Ljubić kod Knića
5 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
05.10.2019
Polet
5 : 0
Beli Orlovi
Borac
Borci
3 : 0
Mladost
Crni kao
05.10.2019
Borac
3 : 0
Mladost
Šumadija
Sipić
05.10.2019
Šumadinac
Brzan
05.10.2019
Šumadija
:
Šumadinac
Budućnost
Kočetin
2 : 2
Udarnik
Sibnica
05.10.2019 15:30
Budućnost
2 : 2
Udarnik
Proleter
Četereže
3 : 4
Jedinstvo
Oreovica
05.10.2019 15:30
Proleter
3 : 4
Jedinstvo
BSK
Brzohode
4 : 2
Polet
Aleksandrovac
05.10.2019 15:30
BSK
4 : 2
Polet
Lipar
Donji Račnik
3 : 0
PSS-192
Jagodina
05.10.2019 15:00
Lipar
3 : 0
PSS-192
Radnik
Bijeljina
3 : 2
Sloboda
Tuzla
05.10.2019 15:30
Radnik
3 : 2
Sloboda
Čelik
Zenica
2 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
05.10.2019 15:30
Čelik
2 : 0
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
05.10.2019 15:30
Zrinjski
0 : 0
Sarajevo
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
3 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
05.10.2019 15:30
Tuzla Siti
3 : 0
Zvijezda 09
Tekstilac
Derventa
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
05.10.2019 15:30
Tekstilac
0 : 1
Krupa
Željezničar Sport Team
Banja Luka
0 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
05.10.2019 15:30
Željezničar Sport Team
0 : 1
Rudar Prijedor
Jedinstvo
Brčko
0 : 1
Podrinje
Janja
05.10.2019 15:30
Jedinstvo
0 : 1
Podrinje
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Alfa Modriča
Modriča
05.10.2019 15:30
Slavija
2 : 1
Alfa Modriča
Sutjeska
Nikšić
2 : 1
Zeta
Golubovci
05.10.2019 14:30
Sutjeska
2 : 1
Zeta
Grbalj
Radanovići
2 : 2
Rudar
Pljevlja
05.10.2019 14:30
Grbalj
2 : 2
Rudar
Budućnost
Podgorica
1 : 0
Podgorica
Podgorica
05.10.2019 14:30
Budućnost
1 : 0
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 1
Kom
Podgorica
05.10.2019 14:30
OFK Petrovac
2 : 1
Kom
Brighton
Brighton, East Sussex
3 : 0
Tottenham
London
05.10.2019 13:30
Brighton
3 : 0
Tottenham
Burnley
Burnley
1 : 0
Everton
Liverpool
05.10.2019 16:00
Burnley
1 : 0
Everton
Liverpool
Liverpool
2 : 1
Leicester City
Leicester
05.10.2019 16:00
Liverpool
2 : 1
Leicester City
Norwich City
Norwich
1 : 5
Aston Villa
Birmingem
05.10.2019 16:00
Norwich City
1 : 5
Aston Villa
Watford
Watford
0 : 0
Sheffield United
Sheffield
05.10.2019 16:00
Watford
0 : 0
Sheffield United
West Ham
London
1 : 2
Crystal Palace
London
05.10.2019 18:30
West Ham
1 : 2
Crystal Palace
Leganés
Leganés
1 : 2
Levante
Valencia
05.10.2019 13:00
Leganés
1 : 2
Levante
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
2 : 1
Villarreal
Villarreal
05.10.2019 21:00
Osasuna
2 : 1
Villarreal
Real Madrid
Madrid
4 : 2
Granada
Granada
05.10.2019 16:00
Real Madrid
4 : 2
Granada
Valencia
Valencia
2 : 1
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
05.10.2019 18:30
Valencia
2 : 1
Deportivo Alavés
Bayern München
München
1 : 2
Hoffenheim
Sinsheim
05.10.2019 15:30
Bayern München
1 : 2
Hoffenheim
Bayer Leverkusen
Leverkusen
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
05.10.2019 15:30
Bayer Leverkusen
1 : 1
RB Leipzig
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
05.10.2019 15:30
Freiburg
2 : 2
Borussia Dortmund
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 1
Köln
Köln
05.10.2019
Schalke 04
1 : 1
Köln
Paderborn
Paderborn
1 : 2
Mainz 05
Mainz
05.10.2019 15:30
Paderborn
1 : 2
Mainz 05
Genoa
Genova
1 : 2
Milan
Milano
05.10.2019 20:45
Genoa
1 : 2
Milan
Verona
Verona
2 : 0
Sampdoria
Genova
05.10.2019 18:00
Verona
2 : 0
Sampdoria
SPAL
Ferrara
1 : 0
Parma
Parma
05.10.2019 15:00
SPAL
1 : 0
Parma
Dijon
Dijon
1 : 0
Strasbourg
Strasbourg
05.10.2019 20:00
Dijon
1 : 0
Strasbourg
Montpellier
Montpellier
3 : 1
Monaco
Monaco
05.10.2019 20:00
Montpellier
3 : 1
Monaco
PSG
Paris
4 : 0
Angers
Angers
05.10.2019 17:30
PSG
4 : 0
Angers
Toulouse
Toulouse
1 : 3
Bordeaux
Bordeaux
05.10.2019 20:00
Toulouse
1 : 3
Bordeaux
Brest
Brest
2 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
05.10.2019 20:00
Brest
2 : 0
Metz
Nantes
Nantes
1 : 0
Nice
Nice
05.10.2019 20:00
Nantes
1 : 0
Nice
Bujumbura City
Bujumbura
5 : 2
Ngozi City
Ngozi
05.10.2019 13:30
Bujumbura City
5 : 2
Ngozi City
Aigle Noir
Makamba
1 : 1
Olympic Star
Muyinga
05.10.2019 15:00
Aigle Noir
1 : 1
Olympic Star
Kayanza United
Kayanza
2 : 0
Lydia Ludic
Bujumbura
05.10.2019 15:00
Kayanza United
2 : 0
Lydia Ludic
Bumamuru
Cibitoke
1 : 1
Rukinzo
Bujumbura
05.10.2019 16:00
Bumamuru
1 : 1
Rukinzo
Mačva
Šabac
2 : 1
Spartak DOO
Subotica
05.10.2019 15:30
Mačva
2 : 1
Spartak DOO
Radnički 2012
Niš
1 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
05.10.2019 11:00
Radnički 2012
1 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Radnički 1923(ODUSTAO)
Kragujevac
05.10.2019
14:30
Jedinstvo
Ub
05.10.2019 14:30
Radnički 1923(ODUSTAO)
:
Jedinstvo
Topličanin
Prokuplje
2 : 5
Kolibri
Kuršumlija
05.10.2019
Topličanin
2 : 5
Kolibri
Morava
Žitkovac
0 : 4
Levač
Rekovac
05.10.2019
Morava
0 : 4
Levač
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 2
Sloga (P)
Požega
05.10.2019 13:30
Šumadija 1903
2 : 2
Sloga (P)
Karađorđe
Topola
1 : 1
Loznica
Loznica
05.10.2019 13:30
Karađorđe
1 : 1
Loznica
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
05.10.2019 13:30
Sloboda (Č)
0 : 3
Sloga (K)
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
05.10.2019 13:30
Smederevo 1924
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Mačva
Šabac
6 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
05.10.2019 13:30
Mačva
6 : 0
Budućnost Krušik 2014
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 2
Radnički (V)
Valjevo
05.10.2019 13:30
Šumadija (A)
4 : 2
Radnički (V)
Sloboda (U)
Užice
1 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
05.10.2019 13:30
Sloboda (U)
1 : 0
Metalac (GM)
Borac 1926
Čačak
2 : 3
Javor
Ivanjica
05.10.2019 13:30
Borac 1926
2 : 3
Javor
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
05.10.2019 13:30
Radnički 1923
2 : 4
Novi Pazar
Petar Puača
Novi Sad
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
05.10.2019 10:00
Petar Puača
3 : 0
Radnički (SM)
Spartak ŽK
Subotica
3 : 1
TSC
Bačka Topola
05.10.2019 12:00
Spartak ŽK
3 : 1
TSC
Tekstilac
Odžaci
1 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
05.10.2019 10:00
Tekstilac
1 : 2
OFK Bačka
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 3
Bačka 1901
Subotica
05.10.2019 09:00
Njerš Ištvan
3 : 3
Bačka 1901
Sloga
Banatsko Novo Selo
8 : 1
Borac
Sakule
05.10.2019
Sloga
8 : 1
Borac
Mundial
Pančevo
1 : 2
Jugoslavija
Jabuka
05.10.2019
Mundial
1 : 2
Jugoslavija
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
Dolina
Padina
05.10.2019
Jedinstvo Stević
3 : 0
Dolina
Polet
Idvor
1 : 6
Omladinac 1927
Opovo
05.10.2019
Polet
1 : 6
Omladinac 1927
Partizan
Gaj
6 : 3
Borac
Starčevo
05.10.2019
Partizan
6 : 3
Borac
Mladost
Omoljica
5 : 0
Vulturul
Grebenac
05.10.2019
Mladost
5 : 0
Vulturul
Budućnost
Banatski Brestovac
8 : 0
Dunav
Banatska Palanka
05.10.2019
Budućnost
8 : 0
Dunav
Dolovo
Dolovo
2 : 1
Strela
Ivanovo
05.10.2019
Dolovo
2 : 1
Strela
BIP
Čačak
3 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
05.10.2019 10:00
BIP
3 : 0
Takovo
Tutin
Tutin
3 : 3
Zlatibor
Čajetina
05.10.2019 13:00
Tutin
3 : 3
Zlatibor
Korićani
Kragujevac
0 : 4
Jedinstvo Putevi
Užice
05.10.2019
Korićani
0 : 4
Jedinstvo Putevi
Morava
Velika Plana
6 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
05.10.2019 11:00
Morava
6 : 0
Petar Dobrnjac
Sušica
Kragujevac
2 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
05.10.2019 13:00
Sušica
2 : 2
Mladi radnik 1926
Zvižd
Kučevo
7 : 0
VGSK
Veliko Gradište
05.10.2019 11:00
Zvižd
7 : 0
VGSK
Mačva 2
Šabac
3 : 0
OFK Divci
Divci
05.10.2019 14:30
Mačva 2
3 : 0
OFK Divci
Sinđelić
Beograd
1 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
05.10.2019
Sinđelić
1 : 1
OFK Žarkovo
Brodarac 2
Beograd
0 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
05.10.2019
Brodarac 2
0 : 4
Radnički (NB)
IMT
Beograd
3 : 1
DIF
Beograd
05.10.2019
IMT
3 : 1
DIF
Studentski Grad
Beograd
4 : 1
Kolubara
Lazarevac
05.10.2019
Studentski Grad
4 : 1
Kolubara
BSK Borča
Borča
5 : 0
BSK 1925
Beograd
05.10.2019
BSK Borča
5 : 0
BSK 1925
BASK
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
05.10.2019
BASK
0 : 1
Lokomotiva
Zemun
Zemun
4 : 2
011
Beograd
05.10.2019
Zemun
4 : 2
011
Budućnost
Dobanovci
3 : 1
GSP Polet
Beograd
05.10.2019
Budućnost
3 : 1
GSP Polet
Poštar 1930
Beograd
2 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
05.10.2019
Poštar 1930
2 : 0
Siti Sport Klub
Torlak
Beograd
8 : 0
Prva Iskra
Barič
05.10.2019
Torlak
8 : 0
Prva Iskra
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
05.10.2019
Mladenovac
3 : 0
Novi Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 2
Jedinstvo
Surčin
05.10.2019
Palilulac
1 : 2
Jedinstvo
IM Rakovica
Rakovica
1 : 4
Zvezdara
Beograd
05.10.2019
IM Rakovica
1 : 4
Zvezdara
Sremčica
Sremčica
13 : 2
Dunav
Veliko Selo
05.10.2019
Sremčica
13 : 2
Dunav
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 5
Lestane
Lestane
05.10.2019
TEK Sloga
2 : 5
Lestane
Slavija
Smederevo
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
05.10.2019 15:00
Slavija
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Omladinac
Seone
1 : 0
SASK
Saraorci
05.10.2019 15:00
Omladinac
1 : 0
SASK
Železničar Kusadak
Kusadak
1 : 1
Sloboda
Lipe
05.10.2019 15:00
Železničar Kusadak
1 : 1
Sloboda
Pobeda
Golobok
6 : 1
Udarnik
Lozovik
05.10.2019 15:00
Pobeda
6 : 1
Udarnik
Mladi radnik 1940
Radinac
5 : 1
Vučak
Vučak
05.10.2019 10:30
Mladi radnik 1940
5 : 1
Vučak
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
05.10.2019
OFK Beograd
2 : 0
Zemun
Grafičar
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
05.10.2019
Grafičar
1 : 2
Voždovac
011
Beograd
0 : 2
IMT
Beograd
05.10.2019
011
0 : 2
IMT
Partizan
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
05.10.2019
Partizan
3 : 0
Rad
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 1
BSK Borča
Borča
05.10.2019
Radnički (NB)
5 : 1
BSK Borča
Internacional
Beograd
4 : 0
Lokomotiva
Beograd
05.10.2019
Internacional
4 : 0
Lokomotiva
OFK Beograd 2
Beograd
3 : 3
Sinđelić 2
Beograd
05.10.2019
OFK Beograd 2
3 : 3
Sinđelić 2
Zvezdara
Beograd
1 : 6
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
05.10.2019
Zvezdara
1 : 6
Radnički (NB) 2
Zmaj 1953
Zemun
5 : 0
Šumadija
Šopić
05.10.2019
Zmaj 1953
5 : 0
Šumadija
Sinđelić
Ugrinovci
5 : 2
Dunavac
Grocka
05.10.2019
Sinđelić
5 : 2
Dunavac
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
05.10.2019
OFK Žarkovo
1 : 0
Budućnost
Rojkovac
Obrenovac
4 : 1
Borac
Ostružnica
05.10.2019
Rojkovac
4 : 1
Borac
Partizan
Beograd
3 : 1
Apolon 4
Kragujevac
05.10.2019 11:00
Partizan
3 : 1
Apolon 4
OFK Vršac
Vršac
2 : 3
Brodarac
Beograd
05.10.2019 11:00
OFK Vršac
2 : 3
Brodarac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
05.10.2019 12:00
Crvena zvezda
2 : 0
Rad
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Mačva
Šabac
05.10.2019 16:00
Teleoptik
2 : 2
Mačva
Čukarički
Beograd
5 : 0
Kiker
Kraljevo
05.10.2019 15:00
Čukarički
5 : 0
Kiker
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Sloga (P)
Požega
05.10.2019 11:00
Šumadija 1903
0 : 1
Sloga (P)
Apolon
Kraljevo
2 : 4
Loznica
Loznica
05.10.2019 11:00
Apolon
2 : 4
Loznica
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
05.10.2019 11:00
Smederevo 1924
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Savacijum
Šabac
6 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
05.10.2019 11:00
Savacijum
6 : 1
Budućnost Krušik 2014
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
05.10.2019 11:00
Šumadija (A)
1 : 1
Mladi radnik 1926
Sloboda (U)
Užice
0 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
05.10.2019 11:00
Sloboda (U)
0 : 1
Metalac (GM)
Borac 1926
Čačak
8 : 0
Javor
Ivanjica
05.10.2019 11:00
Borac 1926
8 : 0
Javor
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
05.10.2019 11:00
Radnički 1923
1 : 0
Novi Pazar
OFK Beograd
Beograd
10 : 1
OLE
Zemun
05.10.2019 14:00
OFK Beograd
10 : 1
OLE
Kolubara
Lazarevac
1 : 4
Internacional
Beograd
05.10.2019 12:00
Kolubara
1 : 4
Internacional
Napredak
Kruševac
10 : 0
Timok 1919
Zaječar
05.10.2019
Napredak
10 : 0
Timok 1919
Timočanin
Knjaževac
5 : 0
Vlasina
Vlasotince
05.10.2019
Timočanin
5 : 0
Vlasina
Dinamo
Vranje
7 : 2
Radnički (P)
Pirot
05.10.2019
Dinamo
7 : 2
Radnički (P)
Real 2
Niš
2 : 2
Radnički 2
Niš
05.10.2019
Real 2
2 : 2
Radnički 2
Jagodina Tabane
Jagodina
7 : 0
Radnik
Surdulica
05.10.2019
Jagodina Tabane
7 : 0
Radnik
Trajal
Kruševac
1 : 1
GFK Dubočic
Leskovac
05.10.2019
Trajal
1 : 1
GFK Dubočic
Kopernikus Želežničar
Niš
3 : 1
Bor 1919
Bor
05.10.2019
Kopernikus Želežničar
3 : 1
Bor 1919
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
TSC
Bačka Topola
05.10.2019 10:00
Spartak ŽK
0 : 1
TSC
Kabel
Novi Sad
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
05.10.2019 12:00
Kabel
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Proleter 2006
Zrenjanin
7 : 0
Bačka 1901
Subotica
05.10.2019 12:00
Proleter 2006
7 : 0
Bačka 1901
Petar Puača
Novi Sad
14 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
05.10.2019 12:00
Petar Puača
14 : 1
Radnički (SM)
Partizan 1945
Darosava
1 : 1
OPK Rudar 1933
Kostolac
05.10.2019 11:00
Partizan 1945
1 : 1
OPK Rudar 1933
Radnički 1923
Kragujevac
9 : 1
Karađorđe
Topola
05.10.2019 11:00
Radnički 1923
9 : 1
Karađorđe
Sušica
Kragujevac
3 : 2
RSK
Rabrovo
05.10.2019 10:00
Sušica
3 : 2
RSK
Rudar
Stamnica
8 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
05.10.2019 10:00
Rudar
8 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
13 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
05.10.2019 10:00
Sloga 33
13 : 2
Mladi borac
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Jedinstvo
Dubovac
05.10.2019
Dinamo 1945
3 : 0
Jedinstvo
Mladost
Vojlovica
6 : 4
Voja Gačić
Pančevo
05.10.2019
Mladost
6 : 4
Voja Gačić
Omladinac
Deliblato
1 : 6
Radnički
Kovin
05.10.2019
Omladinac
1 : 6
Radnički
Borac
Pločica
10 : 0
Proleter
Mramorak
05.10.2019
Borac
10 : 0
Proleter
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
05.10.2019 14:00
OFK Ras
0 : 0
Jedinstvo 2017
Mali Bor
Bor
4 : 0
SFS Borac
Paraćin
05.10.2019
Mali Bor
4 : 0
SFS Borac
OFK Sinđelić
Niš
4 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
05.10.2019
OFK Sinđelić
4 : 2
OFK Lugomir
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
05.10.2019
Župa
2 : 0
Radnički (S)
Sloga
Despotovac
3 : 1
Morava 1918
Ćuprija
05.10.2019
Sloga
3 : 1
Morava 1918
Morava (R)
Ribare
1 : 2
Temnić 1924
Varvarin
05.10.2019
Morava (R)
1 : 2
Temnić 1924
Topličanin
Prokuplje
2 : 3
Trayal Knez Lazar
Kruševac
05.10.2019
Topličanin
2 : 3
Trayal Knez Lazar
Lider MGM
Leskovac
8 : 0
Blizna
Rudna Glava
05.10.2019
Lider MGM
8 : 0
Blizna
Jošanica
Novi Pazar
1 : 2
BIP
Čačak
05.10.2019 13:30
Jošanica
1 : 2
BIP
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Zlatar
Nova Varoš
05.10.2019 10:00
Jedinstvo Putevi
3 : 0
Zlatar
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
05.10.2019 10:00
Sloboda (Č)
1 : 1
Zlatibor
Železničar
Lajkovac
4 : 0
Drina
Ljubovija
05.10.2019 12:00
Železničar
4 : 0
Drina
Sloga
Bogosavac
2 : 6
Omladinac 2014
Ljig
05.10.2019 11:00
Sloga
2 : 6
Omladinac 2014
Mačva 1929
Bogatić
0 : 4
Ribnica
Mionica
05.10.2019 10:00
Mačva 1929
0 : 4
Ribnica
Senjak
Valjevo
1 : 2
Šabac
Šabac
05.10.2019 12:00
Senjak
1 : 2
Šabac
OFK Obilić
Staro Selo
1 : 10
Radnik
Smederevska Palanka
05.10.2019 15:00
OFK Obilić
1 : 10
Radnik
Sloga
Lugavčina
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
05.10.2019 10:00
Sloga
2 : 1
Crvena zvezda
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Apolon 2018
Kraljevo
05.10.2019 12:00
AF AS Novi Pazar
2 : 1
Apolon 2018
Bane 1931
Raška
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
05.10.2019 11:00
Bane 1931
1 : 3
Radnički 1923
Pazar Juniors
Novi Pazar
05.10.2019
10:00
Mokra Gora(ODUSTAO)
Zubin Potok
05.10.2019 10:00
Pazar Juniors
:
Mokra Gora(ODUSTAO)
Sloga (K)
Kraljevo
05.10.2019
11:00
OFK Ras(ODUSTAO)
Novi Pazar
05.10.2019 11:00
Sloga (K)
:
OFK Ras(ODUSTAO)
Brodarac
Novi Beograd
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
05.10.2019
Brodarac
0 : 0
Radnički (NB)
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
05.10.2019
OFK Beograd
3 : 1
Rad
Čukarički
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
05.10.2019
Čukarički
2 : 1
Crvena zvezda
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 8
OFK Vršac
Vršac
05.10.2019 10:00
Bečkerek 023
0 : 8
OFK Vršac
Proleter 2006
Zrenjanin
6 : 0
ŽAK
Kikinda
05.10.2019 10:00
Proleter 2006
6 : 0
ŽAK
Voja Gačić
Pančevo
2 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
05.10.2019 10:00
Voja Gačić
2 : 2
Dinamo 1945
Coerver junior FA
Vršac
1 : 5
Radnički (Z)
Zrenjanin
05.10.2019 15:00
Coerver junior FA
1 : 5
Radnički (Z)
GFK Sloven
Ruma
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
05.10.2019 10:00
GFK Sloven
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
05.10.2019 10:00
Radnički (SM)
1 : 4
RFK Novi Sad 1921
Inđija
Inđija
1 : 1
Radnički (Š)
Šid
05.10.2019 10:00
Inđija
1 : 1
Radnički (Š)
TSC
Bačka Topola
4 : 1
ODR
Petrovaradin
05.10.2019 10:00
TSC
4 : 1
ODR
Crvena zvezda
Pavliš
7 : 0
Ševac
Kusić
05.10.2019
Crvena zvezda
7 : 0
Ševac
Budućnost
Alibunar
5 : 1
Banat
Ilandža
05.10.2019
Budućnost
5 : 1
Banat
OFK Plandište
Plandište
05.10.2019
Mladost
Velika Greda
05.10.2019
OFK Plandište
:
Mladost
Kristal 2018
Vršac
2 : 1
BAK
Bela Crkva
05.10.2019 10:00
Kristal 2018
2 : 1
BAK
Tempo
Sefkerin
0 : 5
Glogonj
Glogonj
05.10.2019
Tempo
0 : 5
Glogonj
Unirea
Uzdin
05.10.2019
Radnički
Baranda
05.10.2019
Unirea
:
Radnički
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 7
BSK
Bavanište
05.10.2019
Stari Tamiš
0 : 7
BSK
Omladinac 1927
Opovo
6 : 3
Kolonija
Kovin
05.10.2019
Omladinac 1927
6 : 3
Kolonija
Spartak 1911
Debeljača
1 : 2
Voja Gačić
Pančevo
05.10.2019
Spartak 1911
1 : 2
Voja Gačić
Sloga
Banatsko Novo Selo
0 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
05.10.2019
Sloga
0 : 3
Dinamo 1945
Borac
Starčevo
9 : 7
Mladost
Omoljica
05.10.2019
Borac
9 : 7
Mladost
TSC
Bačka Topola
7 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
05.10.2019 15:30
TSC
7 : 1
Vinogradar
Bačka
Pačir
2 : 5
Spartak '06
Subotica
05.10.2019 10:00
Bačka
2 : 5
Spartak '06
Tavankut
Tavankut
4 : 5
Preporod
Novi Žednik
05.10.2019 10:30
Tavankut
4 : 5
Preporod
Budućnost
Mala Krsna
0 : 9
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
05.10.2019 10:00
Budućnost
0 : 9
Proleter Mihajlovac
Cerovac 2013
Cerovac
3 : 0
Sloga
Miloševac
05.10.2019 11:00
Cerovac 2013
3 : 0
Sloga
Podunavac
Udovice
1 : 3
Sloboda
Lipe
05.10.2019 11:00
Podunavac
1 : 3
Sloboda
Osipaonica
Osipaonica
12 : 1
Udarnik
Lozovik
05.10.2019 10:00
Osipaonica
12 : 1
Udarnik
Mladi radnik 1940
Radinac
4 : 3
Bresje Superior
Velika Plana
05.10.2019 12:30
Mladi radnik 1940
4 : 3
Bresje Superior
5.kolo