XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
567 utakmica za dan Subota, 3 Oktobar 2020


Fudbal

03.10
15:30
1. Maj Ruma
Radni─Źki 1912
2
0
03.10.2020 15:30 2 : 0
03.10
15:30
Kozara
Jedinstvo (SP)
2
2
03.10.2020 15:30 2 : 2
03.10
15:30
OFK Stari Grad
Radni─Źki (Zr)
4
0
03.10.2020 15:30 4 : 0
03.10
15:30
Omladinac
Feniks 1995
2
1
03.10.2020 15:30 2 : 1
03.10
15:30
OFK Vršac
Mladost (NS)
1
1
03.10.2020 15:30 1 : 1
03.10
15:30
Ba─Źka 1901
Tisa
2
3
03.10.2020 15:30 2 : 3
03.10
15:30
Hajduk 1912
Dinamo 1945
0
1
03.10.2020 15:30 0 : 1
03.10
15:30
Sloga (─î)
Sloboda
5
1
03.10.2020 15:30 5 : 1
03.10
15:00
Smederevo 1924
Jedinstvo
3
2
03.10.2020 15:00 3 : 2
03.10
15:00
Šumadija (A)
Takovo
1
4
03.10.2020 15:00 1 : 4
03.10
15:00
Ma─Źva 1929
Budućnost Krušik 2014
2
1
03.10.2020 15:00 2 : 1
03.10
15:00
Gru┼ża
Sloga 33
1
2
03.10.2020 15:00 1 : 2
03.10
15:00
Sloga (P)
Mladi radnik 1926
4
0
03.10.2020 15:00 4 : 0
03.10
14:30
Lokomotiva
Radni─Źki (O)
0
2
03.10.2020 14:30 0 : 2
03.10
10:00
Sin─Ĺeli─ç
Brodarac
1
4
03.10.2020 10:00 1 : 4
03.10
14:30
Mladenovac
TEK Sloga
0
1
03.10.2020 14:30 0 : 1
03.10
14:30
Studentski grad
Zvezdara
1
0
03.10.2020 14:30 1 : 0
03.10
14:30
Radni─Źki (NB)
BSK Bor─Źa
2
2
03.10.2020 14:30 2 : 2
03.10
15:00
Moravac Orion
Timok 1919
1
4
03.10.2020 15:00 1 : 4
03.10
15:00
SFK Morava
OFK Sin─Ĺeli─ç
2
1
03.10.2020 15:00 2 : 1
03.10
15:00
OFK Topli─Źanin
Radni─Źki (S)
1
2
03.10.2020 15:00 1 : 2
03.10
15:00
Go─Ź
Proleter
2
0
03.10.2020 15:00 2 : 0
03.10
15:00
Mokra Gora
Borac
5
0
03.10.2020 15:00 5 : 0
03.10
15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
VGSK
2
1
03.10.2020 15:00 2 : 1
03.10
15:00
─Éerdap
Morava (VP)
1
4
03.10.2020 15:00 1 : 4
03.10
15:00
Sloga (B)
OFK Aran─Ĺelovac 1979
0
0
03.10.2020 15:00 0 : 0
03.10
15:00
Sevojno
Jasen
2
0
03.10.2020 15:00 2 : 0
03.10
15:00
Parmenac
Rampa
1
3
03.10.2020 15:00 1 : 3
03.10
15:00
Ribnica
Zadrugar
0
2
03.10.2020 15:00 0 : 2
03.10
15:00
Radni─Źki (V)
OFK Divci
2
1
03.10.2020 15:00 2 : 1
03.10
15:30
Mladost APA
─îSK Pivara
1
1
03.10.2020 15:30 1 : 1
03.10
15:30
Tekstilac
Radni─Źki (S)
4
0
03.10.2020 15:30 4 : 0
03.10
15:30
Krila Krajine
Vojvodina (BG)
1
3
03.10.2020 15:30 1 : 3
03.10
15:30
Njegoš
OFK Vrbas
2
1
03.10.2020 15:30 2 : 1
03.10
15:30
Radni─Źki (S)
Jedinstvo (BK)
0
2
03.10.2020 15:30 0 : 2
03.10
15:30
Naftagas
Mladost
2
2
03.10.2020 15:30 2 : 2
03.10
15:30
Begej
Proleter
4
1
03.10.2020 15:30 4 : 1
03.10
15:30
Sloga
OFK Kikinda 1909
2
2
03.10.2020 15:30 2 : 2
03.10
15:30
Jedinstvo (V)
Omladinac FAM
0
1
03.10.2020 15:30 0 : 1
03.10
15:30
RFK Novi Sad 1921
Podunavac
1
1
03.10.2020 15:30 1 : 1
03.10
15:30
Radni─Źki
Sloboda
0
1
03.10.2020 15:30 0 : 1
03.10
15:30
Sloga (T)
Podrinje
2
0
03.10.2020 15:30 2 : 0
03.10
15:30
Crvena Zvezda
Sloga (E)
3
0
03.10.2020 15:30 3 : 0
03.10
15:00
Kopaonik
Temni─ç 1924
2
1
03.10.2020 15:00 2 : 1
03.10
15:00
Sloga (D)
Meševo
1
3
03.10.2020 15:00 1 : 3
03.10
15:00
Brodoremont
Polom
4
0
03.10.2020 15:00 4 : 0
03.10
15:00
Balkanski
Rajko Miti─ç
5
1
03.10.2020 15:00 5 : 1
03.10
15:00
OFK Knjaz
Tanasko Raji─ç
2
2
03.10.2020 15:00 2 : 2
03.10
15:00
Sloga
Alakince
3
0
03.10.2020 15:00 3 : 0
03.10
15:00
Nebeski Andjeli
OFK Kosanica
2
2
03.10.2020 15:00 2 : 2
03.10
14:30
Komgrap
Torlak
0
2
03.10.2020 14:30 0 : 2
03.10
11:00
Milutinac
Napredak
0
3
03.10.2020 11:00 0 : 3
03.10
14:30
Šumadija
Turbina
1
2
03.10.2020 14:30 1 : 2
03.10
15:00
Mid┼żor
Rudar Vrška Čuka
6
1
03.10.2020 15:00 6 : 1
03.10
15:00
Ozren
Radni─Źki 1946
1
0
03.10.2020 15:00 1 : 0
03.10
15:00
Rtanj
Kosovo
6
4
03.10.2020 15:00 6 : 4
03.10
15:00
Ribnik
Gradina
1
8
03.10.2020 15:00 1 : 8
03.10
16:00
GFK Sloven
PSK
2
0
03.10.2020 16:00 2 : 0
PSK
03.10
16:00
Rudar
Borac (M)
1
3
03.10.2020 16:00 1 : 3
03.10
16:00
┼Żelezni─Źar
Hajduk (V)
4
2
03.10.2020 16:00 4 : 2
03.10
16:00
Radni─Źki
Partizan
4
0
03.10.2020 16:00 4 : 0
03.10
15:30
Partizan (U)
Sloga (BNS)
0
1
03.10.2020 15:30 0 : 1
03.10
15:30
Tvr─Ĺava
Slavija
2
0
03.10.2020 15:30 2 : 0
03.10
15:30
Sloga
Tornjoš
0
2
03.10.2020 15:30 0 : 2
03.10
15:30
AFK
Obili─ç
4
0
03.10.2020 15:30
AFK
4 : 0
03.10
14:30
ASK
Tamiš
3
0
03.10.2020 14:30
ASK
3 : 0
03.10
14:30
Mladost (L)
2. Oktobar
3
1
03.10.2020 14:30 3 : 1
03.10
15:30
Borac (P)
Grizli ML
2
6
03.10.2020 15:30 2 : 6
03.10
15:30
Veternik
Fruškogorski partizan
4
0
03.10.2020 15:30 4 : 0
03.10
15:30
Slavija
┼ŻSK
2
2
03.10.2020 15:30 2 : 2
03.10
15:00
Pore─Ź
Blizna
2
2
03.10.2020 15:00 2 : 2
03.10
15:00
Brestovac
Mladost
7
1
03.10.2020 15:00 7 : 1
03.10
15:00
Zlot
BSK
3
1
03.10.2020 15:00 3 : 1
BSK
03.10
15:00
Rudna Glava
Urovica
2
0
03.10.2020 15:00 2 : 0
03.10
15:00
Rudar 2001
Sirakovo
6
0
03.10.2020 15:00 6 : 0
03.10
15:00
Svrljig
Sloga
3
2
03.10.2020 15:00 3 : 2
03.10
15:00
Taskovi─çi
Palilula
4
1
03.10.2020 15:00 4 : 1
03.10
15:30
Pepeljevac
Radnik (Ub)
2
4
03.10.2020 15:30 2 : 4
03.10
15:30
OFK Ose─Źina
Strmovo 1968
1
1
03.10.2020 15:30 1 : 1
03.10
15:30
OFK Jabu─Źje
OFK Br─Ĺanac
1
1
03.10.2020 15:30 1 : 1
03.10
16:00
Ov─Źar
Ozremica
4
0
03.10.2020 16:00 4 : 0
03.10
16:00
Slatina
Morava
2
0
03.10.2020 16:00 2 : 0
03.10
15:00
Vladimir Durkovi─ç
Pobeda
1
1
03.10.2020 15:00 1 : 1
03.10
15:00
Gnjilan
Spartak
4
4
03.10.2020 15:00 4 : 4
03.10
15:00
Cer (PE)
Hajduk Stanko
1
2
03.10.2020 15:00 1 : 2
03.10
15:30
Kopaonik
Rudar
0
3
03.10.2020 15:30 0 : 3
03.10
15:30
Zve─Źan
Ibar
1
4
03.10.2020 15:30 1 : 4
03.10
15:30
─îaglavica
Radni─Źki
0
1
03.10.2020 15:30 0 : 1
03.10
15:30
Ugljare
Sitnica
1
0
03.10.2020 15:30 1 : 0
03.10
14:00
Sloga
Mineralac
3
1
03.10.2020 14:00 3 : 1
03.10
14:00
Ropotovo
Moravac
9
4
03.10.2020 14:00 9 : 4
03.10
14:00
Oskar
Morava
3
0
03.10.2020 14:00 3 : 0
03.10
15:00
Garevina
Poljoprivrednik
2
0
03.10.2020 15:00 2 : 0
03.10
15:00
Velika Drenova
Omladinac (U)
2
3
03.10.2020 15:00 2 : 3
03.10
15:00
Stari Trstenik
Jezero
5
0
03.10.2020 15:00 5 : 0
03.10
15:30
Dunav
Karaš (K)
3
2
03.10.2020 15:30 3 : 2
03.10
15:30
Proleter
Omladinac (D)
4
0
03.10.2020 15:30 4 : 0
03.10
15:30
Ven─Źani
Mladost (R)
1
1
03.10.2020 15:30 1 : 1
03.10
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe 2013 (Vi┼í)
BSK
0
7
03.10.2020 15:30 0 : 7
BSK
03.10
15:30
Omladinac-Šumadinac (V)
Šumadija (S)
2
3
03.10.2020 15:30 2 : 3
03.10
15:30
┼Żelezni─Źar
Borac (R)
1
4
03.10.2020 15:30 1 : 4
03.10
15:00
Bratstvo 1975
Košutnjak
3
0
03.10.2020 15:00 3 : 0
03.10
15:00
OFK Crvenka
Mladi proleter
1
0
03.10.2020 15:00 1 : 0
03.10
15:30
Bogutova─Źka Banja
Sloga Obrva
3
3
03.10.2020 15:30 3 : 3
03.10
15:00
Polet S.D.
Borac (V)
2
0
03.10.2020 15:00 2 : 0
03.10
15:00
Bata Buli─ç
Jasenovac
4
2
03.10.2020 15:00 4 : 2
03.10
15:00
Rade Milošević
Pobeda 1953
2
1
03.10.2020 15:00 2 : 1
03.10
15:00
Sloga
Pomoravlje
2
1
03.10.2020 15:00 2 : 1
03.10
15:00
Rudar (S)
15. Avgust 1950
2
4
03.10.2020 15:00 2 : 4
03.10
15:00
OFK Batinac
Mladost (S)
7
0
03.10.2020 15:00 7 : 0
03.10
15:00
Sin─Ĺeli─ç 1934
Partizan
4
3
03.10.2020 15:00 4 : 3
03.10
15:00
Zenit
Jedinstvo
2
0
03.10.2020 15:00 2 : 0
03.10
15:30
Krtinska
Borac
5
0
03.10.2020 15:30 5 : 0
03.10
15:30
Pobednik
Partizan
0
0
03.10.2020 15:30 0 : 0
03.10
15:30
Crvena Jabuka
OFK Paljuvi
4
7
03.10.2020 15:30 4 : 7
03.10
15:30
Kaleni─ç
Zvizdar 2012
2
2
03.10.2020 15:30 2 : 2
03.10
15:30
Rudar 1945
─îu─Źuge
0
0
03.10.2020 15:30 0 : 0
03.10
15:30
Rajac
Toplica
2
1
03.10.2020 15:30 2 : 1
03.10
15:30
Junior Novo Naselje
Mali korak
3
0
03.10.2020 15:30 3 : 0
03.10
15:00
Radni─Źki 2020
Rujnik
5
0
03.10.2020 15:00 5 : 0
03.10
15:00
Tempo
Polet (R)
1
6
03.10.2020 15:00 1 : 6
03.10
15:00
Škriljac
OFK Sloga
1
2
03.10.2020 15:00 1 : 2
03.10
15:30
Potisje
Horgoš 1911
1
1
03.10.2020 15:30 1 : 1
03.10
15:00
Kolarac
Vo┼żd 2020
1
3
03.10.2020 15:00 1 : 3
03.10
15:00
Badljevica
Omladinac
0
0
03.10.2020 15:00 0 : 0
03.10
15:00
Zeppelin 026
Vrbovac
2
1
03.10.2020 15:00 2 : 1
03.10
15:30
Belpos
Mladost 2013
2
4
03.10.2020 15:30 2 : 4
03.10
15:00
Rtanj
Jedinstvo
5
0
03.10.2020 15:00 5 : 0
03.10
15:00
Borac
Mladost
2
0
03.10.2020 15:00 2 : 0
03.10
15:00
Rongo Siti
Veliki Suvodol
4
2
03.10.2020 15:00 4 : 2
03.10
15:00
Nišavac
Lokomotiva
4
2
03.10.2020 15:00 4 : 2
03.10
16:00
Pali─ç
Lokomotiva
6
2
03.10.2020 16:00 6 : 2
03.10
15:00
Studenac
Prva Iskra
2
0
03.10.2020 15:00 2 : 0
03.10
15:00
Sloboda
Tomislavci
0
4
03.10.2020 15:00 0 : 4
03.10
Glavaš
Šumadija
6
1
03.10.2020 6 : 1
03.10
15:00
Dobri─Ź 1974
Balajnac
3
1
03.10.2020 15:00 3 : 1
03.10
15:00
Pepeljevac 1947
Polet
2
1
03.10.2020 15:00 2 : 1
03.10
15:00
Makrešane
Kapid┼żija
1
1
03.10.2020 15:00 1 : 1
03.10
11:00
Varvarin
Parcane
3
1
03.10.2020 11:00 3 : 1
03.10
15:30
Milakovac 2018
Magnohrom
5
4
03.10.2020 15:30 5 : 4
03.10
15:30
Popovac
Donja Mutnica
5
2
03.10.2020 15:30 5 : 2
03.10
15:30
Radnik
Borac 1950
3
6
03.10.2020 15:30 3 : 6
03.10
15:30
Hajduk
Poto─Źac
1
2
03.10.2020 15:30 1 : 2
03.10
15:00
GFK Strelište
Dobra Voda
5
0
03.10.2020 15:00 5 : 0
03.10
15:00
Omladinac
Napredak
3
2
03.10.2020 15:00 3 : 2
03.10
15:00
Stig (C)
Radnik (S)
4
1
03.10.2020 15:00 4 : 1
03.10
15:00
Napredak 1927
BSK 1924
1
2
03.10.2020 15:00 1 : 2
03.10
15:30
Naša Krajina
Vladimirovac
6
2
03.10.2020 15:30 6 : 2
03.10
15:30
Dobrica
Mladost (VG)
3
2
03.10.2020 15:30 3 : 2
03.10
15:30
Janošik
Banatul
3
2
03.10.2020 15:30 3 : 2
03.10
15:30
Rapid
Vojvodina
3
3
03.10.2020 15:30 3 : 3
03.10
15:00
BSK
Vreoci
3
3
03.10.2020 15:00
BSK
3 : 3
03.10
15:00
Sloboda
Proleter
0
4
03.10.2020 15:00 0 : 4
03.10
15:00
OFK Borac
Strmovo
4
0
03.10.2020 15:00 4 : 0
03.10
15:00
Mladi radnik
Bistrica
1
3
03.10.2020 15:00 1 : 3
03.10
15:30
Budu─çnost MI
Maskar
1
3
03.10.2020 15:30 1 : 3
03.10
15:00
Udarnik 2015
Omladinac
2
2
03.10.2020 15:00 2 : 2
03.10
15:00
Dobrnje
Melnica
3
2
03.10.2020 15:00 3 : 2
03.10
15:00
Napredak
Radnik
1
2
03.10.2020 15:00 1 : 2
03.10
15:00
Burovac
BSK
3
2
03.10.2020 15:00 3 : 2
BSK
03.10
15:00
Soko
Rudar 1947
8
1
03.10.2020 15:00 8 : 1
03.10
16:00
ŠFU Derbi 2016
Napredak
1
0
03.10.2020 16:00 1 : 0
03.10
15:30
Polet
Mladost
1
2
03.10.2020 15:30 1 : 2
03.10
15:30
Boji─ç
Zabla─çe
2
1
03.10.2020 15:30 2 : 1
03.10
15:30
Duma─Źa
Jedinstvo
7
0
03.10.2020 15:30 7 : 0
03.10
15:30
D┼żemerovac 2020
POFK Metaloplastika 2006
2
1
03.10.2020 15:30 2 : 1
03.10
15:00
Vukovac 98
Bliznak-Medve─Ĺica
2
3
03.10.2020 15:00 2 : 3
03.10
15:00
Osanica
Vrelo 1971
3
2
03.10.2020 15:00 3 : 2
03.10
Crvena zvezda
Lepenica
03.10.2020 :
03.10
Šumadinac
Mladost
4
2
03.10.2020 4 : 2
03.10
15:00
OFK Napredak 1933
Mladost
4
2
03.10.2020 15:00 4 : 2
03.10
16:00
Jedinstvo (M)
Omladinac
1
0
03.10.2020 16:00 1 : 0
03.10
15:00
Morava
PSS-192
1
0
03.10.2020 15:00 1 : 0
03.10
15:30
Modri─Źa
Slavija
1
2
03.10.2020 15:30 1 : 2
03.10
15:30
Drina
Zvijezda 09
1
1
03.10.2020 15:30 1 : 1
03.10
15:30
Tekstilac
Sutjeska
2
0
03.10.2020 15:30 2 : 0
03.10
15:30
Leotar
┼Żeljezni─Źar
2
0
03.10.2020 15:30 2 : 0
03.10
15:30
Borac
Sloboda
1
2
03.10.2020 15:30 1 : 2
03.10
15:30
Jedinstvo
Rudar Prijedor
0
0
03.10.2020 15:30 0 : 0
03.10
15:30
Ljubi─ç
Sloga
1
0
03.10.2020 15:30 1 : 0
03.10
15:30
Podrinje
Kozara
1
0
03.10.2020 15:30 1 : 0
03.10
15:00
Jedinstvo
Arsenal
0
2
03.10.2020 15:00 0 : 2
03.10
15:00
Igalo
Kom
0
1
03.10.2020 15:00 0 : 1
Kom
03.10
15:00
Ibar
Grbalj
1
0
03.10.2020 15:00 1 : 0
03.10
15:00
Drezga
Berane
0
1
03.10.2020 15:00 0 : 1
03.10
15:00
Mornar
Bokelj
1
0
03.10.2020 15:00 1 : 0
03.10
13:30
Chelsea
Crystal Palace
4
0
03.10.2020 13:30 4 : 0
03.10
16:00
Everton
Brighton
4
2
03.10.2020 16:00 4 : 2
03.10
18:30
Leeds United
Manchester City
1
1
03.10.2020 18:30 1 : 1
03.10
21:00
Newcastle United
Burnley
3
1
03.10.2020 21:00 3 : 1
03.10
13:30
Norwich City
Derby County
0
1
03.10.2020 13:30 0 : 1
03.10
16:00
Blackburn Rovers
Cardiff City
0
0
03.10.2020 16:00 0 : 0
03.10
16:00
Luton Town
Wycombe Wanderers
2
0
03.10.2020 16:00 2 : 0
03.10
16:00
Middlesbrough
Barnsley
2
1
03.10.2020 16:00 2 : 1
03.10
16:00
Nottingham Forest
Bristol City
1
2
03.10.2020 16:00 1 : 2
03.10
16:00
Reading
Watford
1
0
03.10.2020 16:00 1 : 0
03.10
16:00
Rotherham United
Huddersfield Town
1
1
03.10.2020 16:00 1 : 1
03.10
16:00
Sheffield Wednesday
Queens Park Rangers
1
1
03.10.2020 16:00 1 : 1
03.10
16:00
Swansea City
Millwall
2
1
03.10.2020 16:00 2 : 1
03.10
16:00
Atletico Madrid
Villarreal
0
0
03.10.2020 16:00 0 : 0
03.10
18:30
Real Sociedad
Getafe
3
0
03.10.2020 18:30 3 : 0
03.10
21:00
Valencia
Real Betis
0
2
03.10.2020 21:00 0 : 2
03.10
13:00
Real Valladolid
Eibar
1
2
03.10.2020 13:00 1 : 2
03.10
18:30
Elche
Huesca
0
0
03.10.2020 18:30 0 : 0
03.10
15:30
Borussia Dortmund
Freiburg
4
0
03.10.2020 15:30 4 : 0
03.10
18:30
RB Leipzig
Schalke 04
4
0
03.10.2020 18:30 4 : 0
03.10
15:30
Eintracht Frankfurt
Hoffenheim
2
1
03.10.2020 15:30 2 : 1
03.10
15:30
K├Âln
Borussia M'gladbach
1
3
03.10.2020 15:30 1 : 3
03.10
15:30
Werder
Arminia
1
0
03.10.2020 15:30 1 : 0
03.10
15:30
Stuttgart
Bayer 04
1
1
03.10.2020 15:30 1 : 1
03.10
17:00
Lens
Saint-Etienne
2
0
03.10.2020 17:00 2 : 0
03.10
21:00
Nice
Nantes
2
1
03.10.2020 21:00 2 : 1
03.10
15:00
Sassuolo
Crotone
4
1
03.10.2020 15:00 4 : 1
03.10
20:45
Udinese
Roma
0
1
03.10.2020 20:45 0 : 1
03.10
16:00
Novi Pazar
Vojvodina
3
1
03.10.2020 16:00 3 : 1
03.10
16:00
OFK Ba─Źka
Javor Matis
2
2
03.10.2020 16:00 2 : 2
03.10
18:00
Metalac
Partizan
1
1
03.10.2020 18:00 1 : 1
03.10
16:00
Ma─Źva
Vo┼żdovac
0
2
03.10.2020 16:00 0 : 2
03.10
16:00
Spartak ┼ŻK
─îukari─Źki
4
2
03.10.2020 16:00 4 : 2
03.10
15:00
Radni─Źki 1923
Dinamo
2
0
03.10.2020 15:00 2 : 0
03.10
18:00
Borac 1926
Radni─Źki (P)
3
1
03.10.2020 18:00 3 : 1
03.10
15:00
GFK Jagodina
┼Żelezni─Źar (P)
1
0
03.10.2020 15:00 1 : 0
03.10
15:00
Rongo Siti
Veliki Suvodol
03.10.2020 15:00
03.10
15:00
Pobeda
Mladost
03.10.2020 15:00
03.10
15:00
Nišavac
Lokomotiva
03.10.2020 15:00
03.10
15:00
Mašinac Trejs
Crvena zvezda
2
1
03.10.2020 15:00 2 : 1
03.10
13:00
Ma─Źva
┼ŻGFK Lavice Dubo─Źica
3
1
03.10.2020 13:00 3 : 1
03.10
15:00
Rad
Jedinstvo 2014
1
3
03.10.2020 15:00
Rad
1 : 3
03.10
16:00
Loznica
Majdanpek
2
2
03.10.2020 16:00 2 : 2
03.10
15:00
Staji─çevo 2017
Banat
3
0
03.10.2020 15:00 3 : 0
03.10
15:30
Po┼żega
Jedinstvo
2
2
03.10.2020 15:30 2 : 2
03.10
Topli─Źanin
Knja┼żevac 2015
03.10.2020 :
03.10
Mašinac 2020
Rudar 1974
4
2
03.10.2020 4 : 2
03.10
Kolibri
Morava
6
0
03.10.2020 6 : 0
03.10
Jagodina
Leva─Ź
03.10.2020 :
03.10
14:00
Vin─Źa
Heroj Polet B tim
0
1
03.10.2020 14:00 0 : 1
03.10
18:00
RFK Grafi─Źar
RFK Novi Sad 1921
1
1
03.10.2020 18:00 1 : 1
03.10
16:00
Crvena zvezda
TSC
4
0
03.10.2020 16:00 4 : 0
TSC
03.10
16:00
─îukari─Źki
Napredak
1
1
03.10.2020 16:00 1 : 1
03.10
10:00
Spartak ┼ŻK
Proleter (NS)
2
2
03.10.2020 10:00 2 : 2
03.10
10:00
Kabel
RFK Novi Sad 1921
1
3
03.10.2020 10:00 1 : 3
03.10
10:00
Petar Pua─Źa
Tisa Njerš
4
1
03.10.2020 10:00 4 : 1
03.10
15:00
Sloboda
Šabac Sunrise
0
1
03.10.2020 15:00 0 : 1
03.10
15:00
Ma─Źva
Borac 1926
1
0
03.10.2020 15:00 1 : 0
03.10
15:00
Novi Pazar
BIP
2
1
03.10.2020 15:00 2 : 1
BIP
03.10
15:30
OFK Lugomir
Radni─Źki (P)
1
2
03.10.2020 15:30 1 : 2
03.10
15:00
Smederevo 1924
Borac 1932
13
0
03.10.2020 15:00 13 : 0
03.10
15:00
Jasenica 2017
Sloga 33
03.10.2020 15:00 :
03.10
11:00
Napredak
OFK Slavija
03.10.2020 11:00
03.10
15:00
Mladi radnik 1926
Kara─Ĺor─Ĺe
3
0
03.10.2020 15:00 3 : 0
03.10
15:00
Zvi┼żd
OPK Rudar 2001
7
2
03.10.2020 15:00 7 : 2
03.10
15:00
VGSK
Sloboda
03.10.2020 15:00
03.10
Jugoslavija
Mladost
3
1
03.10.2020 3 : 1
03.10
Strela
Polet
7
1
03.10.2020 7 : 1
03.10
Borac (St)
Omladinac 1927
3
0
03.10.2020 3 : 0
03.10
Dolovo
Vulturul
4
5
03.10.2020 4 : 5
03.10
Borac
Radni─Źki
1
7
03.10.2020 1 : 7
03.10
Budu─çnost
Partizan
3
0
03.10.2020 3 : 0
03.10
Proleter
Dunav
6
1
03.10.2020 6 : 1
03.10
Polet
OFK Urovci
4
0
03.10.2020 4 : 0
03.10
Rvati
Zvezda
2
4
03.10.2020 2 : 4
03.10
09:00
Lokomotiva
OFK ┼Żarkovo
1
1
03.10.2020 09:00 1 : 1
03.10
09:00
DIF
Zemun
0
3
03.10.2020 09:00
DIF
0 : 3
03.10
09:00
011
BSK Bor─Źa
3
0
03.10.2020 09:00
011
3 : 0
03.10
09:30
Kolubara
┼Żeleznik 1930
1
1
03.10.2020 09:30 1 : 1
03.10
10:00
BASK
BSK 1925
0
0
03.10.2020 10:00 0 : 0
03.10
15:00
Be┼żanija
Sin─Ĺeli─ç
2
0
03.10.2020 15:00 2 : 0
03.10
13:00
Zvezdara
Studentski Grad
1
0
03.10.2020 13:00 1 : 0
03.10
14:00
Balkan
GSP Polet Dor─çol
4
2
03.10.2020 14:00 4 : 2
03.10
10:00
Jedinstvo
IM Rakovica
1
2
03.10.2020 10:00 1 : 2
03.10
18:00
Budu─çnost
Leštane
0
3
03.10.2020 18:00 0 : 3
03.10
10:00
Dunav
Poštar 1930
2
3
03.10.2020 10:00 2 : 3
03.10
10:00
Zlatibor
Jedinstvo Putevi
3
3
03.10.2020 10:00 3 : 3
03.10
10:00
Takovo
Kori─çani
5
0
03.10.2020 10:00 5 : 0
03.10
13:00
Sušica
Radni─Źki 1923
2
4
03.10.2020 13:00 2 : 4
03.10
15:00
Spartak
Ma─Źva 1929
2
3
03.10.2020 15:00 2 : 3
03.10
11:00
Rad
011
8
0
03.10.2020 11:00
Rad
8 : 0
011
03.10
11:00
Teleoptik
OFK Vršac
5
3
03.10.2020 11:00 5 : 3
03.10
14:00
Mladost (L)
Real Niš
2
0
03.10.2020 14:00 2 : 0
03.10
11:00
RFK Grafi─Źar
Apolon 4
3
0
03.10.2020 11:00 3 : 0
03.10
14:00
Crvena zvezda
TSC
2
0
03.10.2020 14:00 2 : 0
TSC
03.10
13:30
─îukari─Źki
Napredak
4
1
03.10.2020 13:30 4 : 1
03.10
11:00
Vo┼żdovac
Kolubara
3
0
03.10.2020 11:00 3 : 0
03.10
13:00
Radni─Źki (NB)
011
3
1
03.10.2020 13:00 3 : 1
011
03.10
10:00
Radni─Źki (O)
OLE
2
3
03.10.2020 10:00 2 : 3
OLE
03.10
09:00
BSK 1925
BSK Bor─Źa
1
2
03.10.2020 09:00 1 : 2
03.10
10:00
Be┼żanija
Ada
1
6
03.10.2020 10:00 1 : 6
Ada
03.10
15:45
DIF
OFK Beograd
1
6
03.10.2020 15:45
DIF
1 : 6
03.10
10:00
Proleter 2006
Dinamo 1945
0
1
03.10.2020 10:00 0 : 1
03.10
12:00
Spartak ┼ŻK
Proleter (NS)
0
1
03.10.2020 12:00 0 : 1
03.10
12:00
Kabel
RFK Novi Sad 1921
2
4
03.10.2020 12:00 2 : 4
03.10
12:00
Petar Pua─Źa
Tisa Njerš
5
0
03.10.2020 12:00 5 : 0
03.10
15:00
Smederevo 1924
Javor Matis
1
4
03.10.2020 15:00 1 : 4
03.10
15:00
Savacijum
Borac 1926
0
3
03.10.2020 15:00 0 : 3
03.10
15:00
Novi Pazar
Apolon 2018
1
1
03.10.2020 15:00 1 : 1
03.10
14:30
Radnik
Timo─Źanin
2
1
03.10.2020 14:30 2 : 1
03.10
10:00
Vlasina
GFK Jagodina
0
4
03.10.2020 10:00 0 : 4