XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 607 utakmica za dan
Subota, 17 Oktobar 2020

Fudbal

17.10.2020 16:00 Voždovac 2 : 1 Spartak ŽK
17.10.2020 16:00 Mladost (L) 2 : 1 Mačva
17.10.2020 16:00 Napredak 0 : 0 Radnički (N)
17.10.2020 16:00 Javor Matis 1 : 3 Metalac
17.10.2020 15:00 Inđija 1 : 0 Zlatibor
17.10.2020 15:00 OFK Žarkovo 2 : 2 Dinamo
17.10.2020 15:00 Borac 1926 1 : 2 Radnički 1923
17.10.2020 15:00 Zemun 1 : 0 Kabel
17.10.2020 18:00 Kolubara 2 : 2 IMT
17.10.2020 15:00 Krupa 0 : 1 Mladost
17.10.2020 19:00 Sarajevo 2 : 0 Široki Brijeg
17.10.2020 15:00 Olimpik 0 : 3 Željezničar
17.10.2020 14:30 Drina 1 : 1 Slavija
17.10.2020 14:30 Tekstilac 1 : 1 Modriča
17.10.2020 14:30 Leotar 0 : 1 Zvijezda 09
17.10.2020 14:30 Borac 1 : 0 Sutjeska
17.10.2020 14:30 Jedinstvo 1 : 3 Željezničar
17.10.2020 14:30 Ljubić 0 : 2 Sloboda
17.10.2020 14:30 Podrinje 1 : 4 Rudar Prijedor
17.10.2020 14:30 Kozara 0 : 0 Sloga
17.10.2020 15:00 Dinamo 1945 2 : 1 Sloboda
17.10.2020 15:00 Mladost (NS) 8 : 0 Dunav
17.10.2020 15:00 Feniks 1995 1 : 4 Hajduk 1912
17.10.2020 15:00 Radnički (Zr) 3 : 2 Bačka 1901
17.10.2020 15:00 Bečej 1918 2 : 2 OFK Vršac
17.10.2020 15:00 Radnički 1912 4 : 0 OFK Stari Grad
17.10.2020 15:00 Kozara 0 : 2 Vojvodina 1928
17.10.2020 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Mladi radnik 1926
17.10.2020 14:30 GFK Sloboda 1 : 0 Sušica
17.10.2020 14:30 Sloga 33 1 : 0 Trepča
17.10.2020 14:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Sloga (P)
17.10.2020 14:30 Tutin 0 : 3 Jošanica
17.10.2020 14:30 Takovo 3 : 1 Gruža
17.10.2020 14:30 Smederevo 1924 0 : 1 Budućnost (A)
17.10.2020 13:30 Radnički (O) 1 : 0 BASK
17.10.2020 13:30 OFK Beograd 4 : 1 Crvena zvezda
17.10.2020 11:00 Teleoptik 3 : 0 BSK 1925
17.10.2020 13:30 BSK Borča 3 : 1 Sremčica
17.10.2020 10:00 TEK Sloga 1 : 1 Leštane
17.10.2020 11:00 GSP Polet Dorćol 1 : 3 Radnički (NB)
17.10.2020 10:00 Brodarac 2 : 0 Studenski grad
17.10.2020 13:30 Lokomotiva 1 : 4 Mladenovac
17.10.2020 10:00 Sinđelić 2 : 1 Jedinstvo
17.10.2020 15:00 OFK Sinđelić 2 : 1 SFS Borac
17.10.2020 15:00 Dunav 1 : 1 Budućnost (P)
17.10.2020 15:00 Timok 1919 2 : 0 OFK Topličanin
17.10.2020 15:00 Pčinja 4 : 0 SFK Morava
17.10.2020 15:00 Trstenik PPT 1 : 0 Car Konstantin
17.10.2020 15:00 Jedinstvo (P) 3 : 0 Župa
17.10.2020 14:30 Šumadija 1903 3 : 1 Polet
17.10.2020 14:30 Goč 2 : 0 Apolon 2018
17.10.2020 14:30 Mokra Gora 1 : 4 Real
17.10.2020 14:30 Omladinac 1 : 0 OFK Ras
17.10.2020 14:30 Morava (VP) 2 : 0 Sloga (B)
17.10.2020 14:30 VGSK 1 : 0 Borac 1932
17.10.2020 14:30 Zvižd 0 : 0 Karađorđe
17.10.2020 14:30 Parmenac 1 : 1 Sloboda (Č)
17.10.2020 14:30 FAP 1 : 1 Sloga (BB)
17.10.2020 14:30 Ribnica 1 : 1 Borac (L)
17.10.2020 14:30 Radnički (V) 2 : 1 Drina
17.10.2020 15:00 Mladost APA 4 : 2 Obilić
17.10.2020 15:00 Tekstilac 2 : 0 Tavankut
17.10.2020 15:00 Krila Krajine 4 : 1 Radnički (S)
17.10.2020 15:00 Njegoš 1 : 1 Vojvodina (BG)
17.10.2020 15:00 Bajša 1 : 0 Vojvodina (T)
17.10.2020 15:00 Radnički (S) 1 : 3 Borac
17.10.2020 15:00 Naftagas 7 : 0 Budućnost
17.10.2020 15:00 Begej 1 : 6 Mladost
17.10.2020 15:00 Sloga 2 : 1 Krajina
17.10.2020 15:00 Jedinstvo (V) 2 : 1 Proleter
17.10.2020 15:00 Radnički 2 : 0 Podunavac
17.10.2020 15:00 Sloga (T) 2 : 1 Cement
17.10.2020 15:00 Crvena Zvezda 1 : 1 Podrinje
17.10.2020 15:00 Sloga (D) 1 : 1 Morava 1918
17.10.2020 15:00 Jedinstvo 1936 0 : 0 OFK Lugomir
17.10.2020 15:00 Brodoremont 2 : 0 Senjak
17.10.2020 15:00 Balkanski 0 : 0 BSK
17.10.2020 15:00 OFK Knjaz 1 : 0 Rajko Mitić
17.10.2020 15:00 Bor 1919 1 : 0 Tanasko Rajić
17.10.2020 15:00 OFK Napredak 1929 3 : 2 Zemljoradnik
17.10.2020 15:00 Gracko 0 : 3 Žitorađa
17.10.2020 15:00 Sloga 4 : 0 Budućnost
17.10.2020 15:00 Nebeski Andjeli 1 : 1 Alakince
17.10.2020 11:00 Milutinac 1 : 3 Poštar Zvezdara
17.10.2020 13:30 Šumadija 0 : 1 Borac (L)
17.10.2020 14:00 Midžor 1 : 1 Omladinac
17.10.2020 14:00 Ozren 4 : 1 Rudar (P)
17.10.2020 14:00 Rtanj 0 : 0 Radnički 1946
17.10.2020 15:00 Ribnik 0 : 6 FUD
17.10.2020 15:00 Čitluk 0 : 0 Sloga (D)
17.10.2020 15:00 Rudar 2 : 2 Mitros
17.10.2020 15:00 Železničar 3 : 1 PSK
17.10.2020 15:00 Radnički 1 : 1 Borac (K)
17.10.2020 15:00 Partizan 1 : 0 LSK
17.10.2020 15:00 Partizan (U) 0 : 3 Polet (Id)
17.10.2020 15:00 Tvrđava 0 : 1 Maglić
17.10.2020 15:00 Polet 0 : 1 Slavija
17.10.2020 15:00 Sloga 1 : 0 Napredak
17.10.2020 15:00 AFK 0 : 0 Preporod
17.10.2020 14:00 Mladost (L) 1 : 0 Borac
17.10.2020 14:30 Borac (P) 3 : 2 Šumadinac 1913
17.10.2020 13:30 Borac (O) 5 : 3 Rakovica
17.10.2020 13:30 Dunavac 4 : 0 Šumadija 1962
17.10.2020 15:00 Veternik 5 : 0 Bačka 1923
17.10.2020 15:00 Slavija 0 : 1 Petrovaradin
17.10.2020 15:00 Poreč 1 : 2 Brestovac
17.10.2020 15:00 Zlot 6 : 0 Ključ
17.10.2020 15:00 Rudna Glava 7 : 1 Radnički
17.10.2020 15:00 Svrljig 2 : 2 Jastrebac
17.10.2020 15:00 Taskovići 7 : 0 Sloga
17.10.2020 15:00 Mladi radnik 1925 3 : 0 Granit
17.10.2020 14:30 OFK Brđanac 1 : 2 Dimitrije Tucović
17.10.2020 14:30 Strmovo 1968 5 : 0 OFK Senjak
17.10.2020 14:30 Radnik 6 : 1 Joks Junajted
17.10.2020 15:00 Slatina 8 : 0 Ozremica
17.10.2020 14:30 Vladimir Durković 3 : 2 Napredak
17.10.2020 14:30 Zadrugar 0 : 4 Spartak
17.10.2020 15:00 Gučevo 1929 3 : 7 Podrinje
17.10.2020 15:00 Cer (PE) 3 : 3 Jedinstvo
17.10.2020 14:30 Mladost (S) 2 : 3 Lugina
17.10.2020 15:00 Kopaonik 0 : 3 Ibar
17.10.2020 15:00 Garevina 3 : 0 Velika Drenova
17.10.2020 15:00 Stari Trstenik 2 : 3 Polet 57
17.10.2020 15:00 Dunav 0 : 3 Vulturul
17.10.2020 15:00 Proleter 3 : 0 Kolonija
17.10.2020 Karađorđe 2013 (Viš) 4 : 1 Mladi radnik (D)
17.10.2020 00:00 Omladinac-Šumadinac (V) 2 : 0 Karađorđe (V)
17.10.2020 15:00 Slanobarac 3 : 1 Sloga
17.10.2020 15:00 OFK Žeželj 0 : 4 Divostin
17.10.2020 15:00 Bratstvo 1975 2 : 1 Ćava
17.10.2020 13:30 Avala 1939 9 : 2 Boka Seniors
17.10.2020 15:00 Bogutovačka Banja 1 : 7 Jedinstvo (D)
17.10.2020 14:30 Polet S.D. 1 : 0 Sloga 1945
17.10.2020 14:30 Bata Bulić 2 : 2 Krilaš
17.10.2020 14:30 Rade Milošević 0 : 3 Jasenovac
17.10.2020 14:30 Radnički 2 : 2 Napredak (St)
17.10.2020 14:30 Sinđelić 6 : 2 Jasenovo
17.10.2020 14:30 Rudar (S) 2 : 1 Beljanica
17.10.2020 14:30 Zenit 3 : 1 Crni Vrh
17.10.2020 14:30 Vinorača 5 : 2 Jedinstvo
17.10.2020 14:30 Kupinovac 1 : 2 Mladi borac
17.10.2020 15:00 Krtinska 1 : 1 Munja
17.10.2020 15:00 Pobednik 7 : 0 OFK Urovci
17.10.2020 14:30 Crvena Jabuka 4 : 0 Ratkovac
17.10.2020 14:30 Kalenić 0 : 1 Mladost
17.10.2020 14:30 Rudar 1 : 3 OFK Paljuvi
17.10.2020 14:30 Rajac 2 : 1 Komanice
17.10.2020 14:30 Junior Novo Naselje 1 : 1 Toplica
17.10.2020 15:00 Veliko Trnjane 3 : 0 Mladost (DL)
17.10.2020 15:00 Turekovac 0 : 5 Todorovce
17.10.2020 15:00 Polet (V) 2 : 2 Polet (R)
17.10.2020 15:00 Napredak 2012 1 : 1 OFK Sloga
17.10.2020 15:00 Potisje 5 : 1 Šampion
17.10.2020 14:30 Lunjevac 3 : 4 Petrijevac
17.10.2020 14:30 Landol 3 : 2 Vožd 2020
17.10.2020 14:30 Badljevica 1 : 0 Petlić SD 026
17.10.2020 14:30 Zeppelin 026 0 : 1 Jezava
17.10.2020 15:00 Belpos 0 : 4 Bobovik
17.10.2020 14:30 Mladost 3 : 1 Jedinstvo
17.10.2020 15:00 Jedinstvo Stević 3 : 0 Unirea
17.10.2020 14:30 Nišavac 6 : 1 Veliki Suvodol
17.10.2020 14:30 Rongo Siti 1 : 3 Borac
17.10.2020 14:30 Sloboda 3 : 0 Lokomotiva
17.10.2020 15:00 Soko 2 : 0 Bačka 1945
17.10.2020 15:00 Studenac 2 : 4 Velika Reka
17.10.2020 15:00 Azbukovica 3 : 5 Jadar 1961
17.10.2020 15:00 Šabac Sunrise 2 : 1 Napredak
17.10.2020 15:00 Milicionar 1 : 0 Lipolist
17.10.2020 15:00 Budućnost (DO) 5 : 1 Torpedo 1924
17.10.2020 15:00 Sloboda 0 : 3 Mladost Radost
17.10.2020 15:00 Pepeljevac 1947 4 : 1 Bukovica
17.10.2020 15:00 Makrešane 4 : 0 Globoder
17.10.2020 Borac (S) 0 : 5 Planinac
17.10.2020 Graničar 2 : 1 Sloga (S)
17.10.2020 Fruškogorac 4 : 3 Jedinstvo (K)
17.10.2020 Borac (J) 1 : 3 Car Uroš
17.10.2020 Donji Petrovci 2 : 1 Polet
17.10.2020 Vojvodina 4 : 1 27. Oktobar
17.10.2020 15:00 Radnik 0 : 7 Omladinac
17.10.2020 15:00 Hajduk 1 : 5 Istok 63
17.10.2020 15:00 Heroj 1 : 2 Potočac
17.10.2020 14:30 GFK Strelište 3 : 1 Dražmirovac
17.10.2020 14:30 Mladost 0 : 2 Trnava
17.10.2020 14:30 Napredak 1927 2 : 4 Stig (C)
17.10.2020 14:30 Crni Vitez 1 : 3 BSK 1924
17.10.2020 15:00 Dobrica 5 : 2 Gaj
17.10.2020 15:00 Janošik 2 : 0 Vladimirovac
17.10.2020 15:00 Solunac 1 : 6 Mladost (VG)
17.10.2020 15:00 Rapid 0 : 4 Banatul
17.10.2020 15:00 Vojvodina 3 : 3 Sloga
17.10.2020 11:00 Petka 3 : 5 Dimitrije Tucović
17.10.2020 14:30 OFK Borac 2 : 1 Šumadinac
17.10.2020 14:30 Strmovo 1 : 2 Mladost
17.10.2020 14:30 Budućnost MI 0 : 1 Jarmenovci
17.10.2020 14:30 Šumadinac 1949 5 : 2 Maskar
17.10.2020 14:30 Dobrnje 3 : 0 Vukan
17.10.2020 14:30 Napredak 3 : 0 Omladinac
17.10.2020 14:30 Burovac 2 : 1 Melnica
17.10.2020 14:30 Soko 2 : 1 Radnik
17.10.2020 14:30 Rudar 1947 6 : 1 BSK
17.10.2020 15:00 Grivac 1 : 1 Mladost
17.10.2020 15:00 Bojić 3 : 1 Maovi MH
17.10.2020 15:00 Dumača 2 : 2 Zablaće
17.10.2020 14:30 Osanica 2 : 1 Bliznak-Medveđica
17.10.2020 14:30 Selište 2 : 4 Mladost (K)
17.10.2020 15:00 Luk Kompenzatori 2 : 1 Jadar
17.10.2020 00:00 Crvena zvezda 3 : 0 Šumadinac
17.10.2020 Lepenica : Mladost
17.10.2020 15:00 OFK Napredak 1933 5 : 0 Bair
17.10.2020 14:30 Tulež 8 : 0 Prvi srpski Ustanak II
17.10.2020 14:30 Morava 4 : 0 Lipar
17.10.2020 16:00 Podgorica 2 : 0 Rudar
17.10.2020 18:00 OFK Titograd 0 : 0 Sutjeska
17.10.2020 15:00 OFK Petrovac 1 : 1 Dečić
17.10.2020 15:00 Budućnost : Zeta
17.10.2020 17:00 Iskra 2 : 1 Jezero
17.10.2020 21:00 Olympique Marseille 3 : 1 Bordeaux
17.10.2020 17:00 Reims 1 : 3 Lorient
17.10.2020 20:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 Wolfsburg
17.10.2020 15:30 Hoffenheim 0 : 1 Borussia Dortmund
17.10.2020 15:30 Freiburg 1 : 1 Werder
17.10.2020 15:30 Hertha BSC 0 : 2 Stuttgart
17.10.2020 15:30 Mainz 05 0 : 1 Bayer 04
17.10.2020 15:30 Augsburg 0 : 2 RB Leipzig
17.10.2020 18:30 Arminia 1 : 4 Bayern
17.10.2020 16:00 Chelsea 3 : 3 Southampton
17.10.2020 13:30 Everton 2 : 2 Liverpool
17.10.2020 18:30 Manchester City 1 : 0 Arsenal
17.10.2020 21:00 Newcastle United 1 : 4 Manchester United
17.10.2020 16:00 Celta Vigo 0 : 2 Atletico Madrid
17.10.2020 21:00 Getafe 1 : 0 Barcelona
17.10.2020 13:00 Granada 1 : 0 Sevilla
17.10.2020 18:30 Real Madrid 0 : 1 Cádiz
17.10.2020 15:00 Napoli 4 : 1 Atalanta
17.10.2020 18:00 Internazionale 1 : 2 Milan
17.10.2020 18:00 Sampdoria 3 : 0 Lazio
17.10.2020 20:45 Crotone 1 : 1 Juventus
17.10.2020 14:30 Rongo Siti : Pobeda
17.10.2020 14:30 Nišavac : Veliki Suvodol
17.10.2020 14:30 Sloboda : Lokomotiva
17.10.2020 11:00 TSC 0 : 7 Spartak
17.10.2020 15:00 Mačva 5 : 2 Rad
17.10.2020 15:00 Loznica 4 : 1 ŽGFK Lavice Dubočica
17.10.2020 11:00 Radnički 2012 1 : 2 Napredak Junior 2018
17.10.2020 11:00 Voja Gačić 1 : 8 Banat
17.10.2020 14:30 Karađorđe 2 : 0 Šabac
17.10.2020 Mašinac 2020 12 : 0 SUŽF Stol
17.10.2020 Kolibri 4 : 0 Knjaževac 2015
17.10.2020 Jagodina : Rudar 1974
17.10.2020 Levač 4 : 0 Morava
17.10.2020 10:00 Radnički (NB) 0 : 0 IMT
17.10.2020 15:00 RFK Grafičar 2 : 1 Trayal
17.10.2020 13:30 Čukarički 7 : 0 RFK Novi Sad 1921
17.10.2020 10:00 GFK Sloven 3 : 1 Omladinac
17.10.2020 10:00 Index 1 : 2 Železničar
17.10.2020 10:00 Spartak ŽK 2 : 0 Kabel
17.10.2020 10:00 Petar Puača 4 : 0 RFK Novi Sad 1921
17.10.2020 14:30 Sloboda (Č) 1 : 1 Loznica
17.10.2020 14:30 Mačva 2 : 0 Šabac Sunrise
17.10.2020 14:30 Novi Pazar 1 : 3 Šumadija 1903
17.10.2020 15:00 Radnik 0 : 3 GFK Jagodina
17.10.2020 14:30 Jasenica 2017 3 : 1 Petar Dobrnjac
17.10.2020 11:00 Napredak 13 : 2 Borac 1932
17.10.2020 14:30 Mladi radnik 1926 7 : 0 Sloga 33
17.10.2020 14:30 Zvižd 3 : 0 OFK Slavija
17.10.2020 14:30 VGSK 2 : 3 Karađorđe
17.10.2020 14:30 Sloboda 1 : 9 OPK Rudar 2001
17.10.2020 Strela 2 : 4 Mladost
17.10.2020 Voja Gačić : Jugoslavija
17.10.2020 Borac (St) 4 : 1 Polet
17.10.2020 Omladinac 1927 8 : 2 Borac (Sa)
17.10.2020 Borac : Vulturul
17.10.2020 Budućnost 11 : 0 Dolovo
17.10.2020 Proleter : Radnički
17.10.2020 Dunav 3 : 2 Partizan
17.10.2020 09:30 OFK Žarkovo 0 : 1 Kolubara
17.10.2020 11:00 Železnik 1930 4 : 0 BASK
17.10.2020 12:30 DIF 0 : 3 011
17.10.2020 15:00 Budućnost 4 : 0 Poštar 1930
17.10.2020 10:00 Dunav 2 : 9 Boleč
17.10.2020 11:00 Jošanica 1 : 1 Sušica
17.10.2020 14:00 Radnički 1923 6 : 0 Korićani
17.10.2020 09:00 BSK Borča 0 : 2 IMT
17.10.2020 09:00 Lokomotiva 2 : 3 Internacional
17.10.2020 14:00 Brodarac 3 : 1 Radnički (O)
17.10.2020 Sinđelić : Borac
17.10.2020 Crvena zvezda (MML) : Brodarac
17.10.2020 DIF : OFK Beograd
17.10.2020 Napredak : Dunavac
17.10.2020 11:00 Mačva 0 : 0 Teleoptik
17.10.2020 13:00 RFK Grafičar 3 : 1 Real Niš
17.10.2020 11:00 Crvena zvezda 6 : 1 Internacional
17.10.2020 11:00 Čukarički 3 : 0 Apolon 4
17.10.2020 15:00 Zemun 2 : 1 Napredak
17.10.2020 11:00 Vojvodina 3 : 0 Brodarac
17.10.2020 13:30 Partizan 4 : 0 Kiker
17.10.2020 09:30 Radnički (O) 0 : 6 Voždovac
17.10.2020 20:00 Sinđelić 5 : 0 011
17.10.2020 09:00 BSK 1925 1 : 1 OLE
17.10.2020 12:00 Bežanija 1 : 5 BSK Borča
17.10.2020 DIF : IMT
17.10.2020 16:15 OFK Beograd 4 : 1 Ada
17.10.2020 09:30 Proleter 2006 2 : 0 Omladinac
17.10.2020 12:00 Index 1 : 4 Železničar
17.10.2020 12:00 Spartak ŽK 3 : 1 Kabel
17.10.2020 12:00 Petar Puača 1 : 5 RFK Novi Sad 1921
17.10.2020 14:30 Smederevo 1924 0 : 3 Radnički (V)
17.10.2020 14:30 Savacijum 1 : 2 Radnički 1923
17.10.2020 14:30 Novi Pazar 6 : 0 Šumadija 1903
17.10.2020 14:00 Radnički (N) 2 : 2 Dinamo
17.10.2020 11:00 Vlasina 2 : 1 Timočanin
17.10.2020 10:00 Timok 1919 0 : 5 OFK Radnički
17.10.2020 11:00 Trayal 9 : 0 Bor 1919
17.10.2020 15:00 Real 1 : 0 Radnički (P)
17.10.2020 10:00 Poštar 1930 1 : 2 Jedinstvo
17.10.2020 13:00 Vinča : Palilulac
17.10.2020 12:00 Balkan 0 : 3 OFK Mladenovac
17.10.2020 10:00 Bečej 1918 1 : 1 RFK Novi Sad 1921
17.10.2020 10:00 Prof. Bolesnikov 7 : 0 Feniks 1995
17.10.2020 11:00 ODR 7 : 2 Voja Gačić
17.10.2020 12:00 Jedinstvo 4 : 3 Hajduk
17.10.2020 Mladost 2 : 3 Jedinstvo Stević
17.10.2020 Omladinac : Sloga
17.10.2020 Glogonj 3 : 4 Spartak 1911
17.10.2020 00:00 Ratar 1 : 4 Budućnost
17.10.2020 Polet 2 : 4 Crvena zvezda
17.10.2020 Banat (D) 4 : 3 Sloga
17.10.2020 OPK Rudar 1933 7 : 0 Borac
17.10.2020 Radnički 1923 11 : 0 Sloga 1924
17.10.2020 00:00 Sušica 3 : 2 Železničar
17.10.2020 Rudar : Sloga 33
17.10.2020 OFK Aranđelovac 1979 : Pomoravlje 1946
17.10.2020 10:00 Rojkovac 2 : 6 Borac
17.10.2020 10:00 Budućnost 0 : 8 Stepojevac Vaga
17.10.2020 12:00 Partizan 3 : 1 Zvezda
17.10.2020 11:00 Drina 2 : 0 Antimon
17.10.2020 Radnički Stobex 2 : 1 Borac
17.10.2020 Rađevac 4 : 1 Loznica B
17.10.2020 Podrinje 4 : 2 Sloga
17.10.2020 SASK : Sloga (L)
17.10.2020 Crvena zvezda : Mladi borac
17.10.2020 OFK Obilić 1 : 6 Sloga (M)
17.10.2020 12:00 Odustao : Trepča
17.10.2020 12:00 Sloga 3 : 1 Kiker
17.10.2020 12:00 Mladi radnik 1925 1 : 1 Novi Pazar
17.10.2020 12:00 Bane 1931 1 : 0 Jošanica
17.10.2020 12:00 Tutin 1 : 6 Jedinstvo 2017
17.10.2020 09:00 Sofeks 2 : 2 Petar Puača
17.10.2020 00:00 Jedinstvo (R) 7 : 0 Borac (NS)
17.10.2020 Tatra : Kabel
17.10.2020 TSK : Proleter
17.10.2020 011 : Rad
17.10.2020 BSK Borča : IMT
17.10.2020 Radnički (NB) : Voždovac
17.10.2020 Brodarac : Teleoptik
17.10.2020 Lokomotiva : Internacional
17.10.2020 Sinđelić : OLE
17.10.2020 14:30 SFU Gornjak 1 : 1 Železničar (P)
17.10.2020 14:30 AF Duljaj 0 : 3 Cepelin 026
17.10.2020 14:30 Đerdap 0 : 9 Plana
17.10.2020 10:00 Smederevo 1924 0 : 10 Mladi radnik 1926
17.10.2020 14:30 RSK 2 : 5 VGSK
17.10.2020 14:30 Šumadija (A) 1 : 1 OPK Rudar 1933
17.10.2020 14:30 Sloga 33 1 : 4 Soko 2015
17.10.2020 11:00 Radnički 1923 7 : 0 Rudar
17.10.2020 11:00 Kiker 1 : 6 Novi Pazar
17.10.2020 11:00 Sloga (K) 1 : 2 Apolon
17.10.2020 11:00 Kosmet 1 : 1 Jedinstvo 2017
17.10.2020 11:00 Bane 1931 2 : 2 Apolon 4
17.10.2020 11:00 Sport Klub 99 1 : 3 AF AS Novi Pazar
17.10.2020 10:00 Radnički 1912 3 : 0 Kabel
17.10.2020 10:00 Dinamo 1945 7 : 1 Kikinda 1909
17.10.2020 10:00 Proleter 2006 3 : 1 Derby 2015
17.10.2020 10:00 Sporto 023 0 : 1 One team
17.10.2020 10:00 OFK Vršac 1 : 1 Radnički (K)
17.10.2020 15:00 Bečkerek 023 2 : 2 Železničar
17.10.2020 12:00 GFK Sloven 1 : 0 Radnički (NP)
17.10.2020 12:00 Prof. Bolesnikov 0 : 0 RFK Novi Sad 1921
17.10.2020 10:00 Jedinstvo (SP) 3 : 3 Petar Puača
17.10.2020 10:00 Inđija 0 : 5 Vojvodina
17.10.2020 10:00 Mladi radnik 1940 7 : 0 Mladost 1948
17.10.2020 10:00 Proleter Mihajlovac 1 : 4 Udarnik
17.10.2020 00:00 Sloboda 0 : 4 Bresje Superior
17.10.2020 Železničar Kusadak 2 : 4 AF Djokić
17.10.2020 11:00 Cerovac 2013 2 : 2 Podunavac
17.10.2020 Osipaonica 13 : 0 Budućnost
17.10.2020 10:00 Bačinac 0 : 3 Jasenica 2017
17.10.2020 Dolina 10 : 2 Pobeda
17.10.2020 Tempo : Omladinac 1927
17.10.2020 Unirea : Radnički
17.10.2020 Slavia 4 : 1 Borac
17.10.2020 Hajdučica 1 : 6 Potporanj
17.10.2020 Karaš 1 : 14 Partizan
17.10.2020 Ševac 0 : 5 BAK
17.10.2020 Mladost : OFK Plandište
17.10.2020 10:00 Zadrugar 1 : 11 Loznica
17.10.2020 10:00 Železničar 4 : 1 Mačva 1929
17.10.2020 10:00 Drina 0 : 4 Mačva
17.10.2020 10:00 Omladinac 2014 9 : 2 Radnički
17.10.2020 10:00 Budućnost-Krušik 2014 1 : 1 Mladost
17.10.2020 Jedinstvo Stević : Stari Tamiš
17.10.2020 BSK 8 : 1 Mundial
17.10.2020 Mladost 2 : 5 Borac
17.10.2020 11:30 Kristal 2018 3 : 2 OFK Vršac
17.10.2020 Proleter 2 : 4 Železničar
17.10.2020 13:00 Kolubara 10 : 0 OFK Borac
17.10.2020 14:00 TEK Sloga 0 : 4 Borac
17.10.2020 10:00 CFK 4 : 0 Čantavir
17.10.2020 11:00 Spartak ŽK 9 : 0 Radnički 1905
17.10.2020 09:00 Karadjordje (T) 3 : 2 Arsenal
17.10.2020 09:30 Radnički 1923 5 : 0 Sušica
17.10.2020 10:00 Aranđelovac 3 : 0 Gruža
17.10.2020 09:30 Morava (VP) 5 : 0 Apolon II
17.10.2020 11:00 Vodojaža : Apolon I
17.10.2020 14:00 Rudar 11 : 0 Trepča
17.10.2020 15:00 Sveta Srbija 0 : 0 Mokra Gora
17.10.2020 09:00 Voždovac 0 : 3 Grafičar
17.10.2020 12:00 Čukarički 2 : 0 Rad
17.10.2020 15:30 Partizan 11 : 0 OFK Beograd
17.10.2020 11:00 Budućnost 1 : 3 Karioke
17.10.2020 10:00 Resnik 1 : 5 Šumadinac
17.10.2020 10:00 Jadran : Eđšeg
17.10.2020 10:00 Bačka 1 : 2 Sutjeska
17.10.2020 10:00 Napredak 0 : 2 Srbobran
17.10.2020 10:00 Mladost (T) 9 : 4 Budućnost
17.10.2020 10:00 Njegoš 3 : 1 Obilić
17.10.2020 11:00 Polet 1 : 20 Spartak
17.10.2020 15:00 Nova Kolonija 3 : 4 Moskva
17.10.2020 11:00 Lehel 2019 4 : 1 Stajićevo 2017
17.10.2020 GFK Jagodina 5 : 2 OFK Paraćin
17.10.2020 Timok 1919 4 : 1 Trayal Knez Lazar
17.10.2020 Radnički (S) : OFK Radnički
17.10.2020 Radnički Niš 2 4 : 3 Radnički (P)
17.10.2020 Kopernikus Železničar 6 : 0 OFK Šampion
17.10.2020 Radnik 1 : 1 Knjaževac
17.10.2020 Radnički (N) 2 : 1 Real Niš
17.10.2020 Duel Juniors 2 1 : 3 GFK Dubočica
17.10.2020 Lider MGM 2 : 3 Duel Juniors
17.10.2020 10:00 Srem 1 : 4 Čukarički B
17.10.2020 08:30 Milutinac 1 : 3 GSP Polet
17.10.2020 09:00 Bežanija 3 : 1 Sinđelić
17.10.2020 09:00 Budućnost 1 : 2 Jedinstvo
17.10.2020 10:00 IMT 2 : 3 Šumadinac
17.10.2020 09:00 Kolubara 2 0 : 1 Akademija fudbala
17.10.2020 10:00 Budućnost 4 : 0 Stepojevac Vaga
17.10.2020 11:00 Kolubara 1 7 : 2 Šumadija
17.10.2020 10:00 Borac 5 : 1 TEK Sloga
17.10.2020 10:00 Mladost (B) 1 : 1 Radnički
17.10.2020 08:30 TSC 6 : 0 Vinogradar
17.10.2020 09:30 Spartak ŽK '09 4 : 0 AFK
17.10.2020 09:30 Arena SU 10 : 0 Bačka
17.10.2020 10:00 Subotica 1 : 0 Tisa Njerš
17.10.2020 10:00 Obrenovac 1905 2 : 0 Omladinac
17.10.2020 10:00 Jedinstvo : Zvezda
17.10.2020 Zabrežje : Posavina
17.10.2020 10:00 Deluks 4 : 0 Rvati
17.10.2020 10:00 OFK Ras 5 : 7 Jedinstvo 2017
17.10.2020 10:00 Pazar Juniors B 4 : 5 Tutin
17.10.2020 10:30 AF Popović 1 : 10 Kosmet
17.10.2020 11:00 Bane 1931 - 2 : Pazar Juniors '01
17.10.2020 10:00 OFK National 2 : 7 Sport Club 99
17.10.2020 10:00 Bane 1931 0 : 2 AF AS Novi Pazar
17.10.2020 10:00 Jošanica : OFK Vlada Dimitrijević

Košarka

17.10.2020 17:00 Dynamic 104 : 80 Vršac
17.10.2020 19:00 Napredak 79 : 71 Tamiš
17.10.2020 19:00 Sloboda 74 : 82 Zlatibor
17.10.2020 14:45 OKK Beograd 75 : 81 Kolubara LA 2003
17.10.2020 19:30 Metalac 91 : 97 Dunav
17.10.2020 19:00 Budućnost VOLI 86 : 83 Borac
17.10.2020 21:00 FMP 90 : 103 Partizan NIS
17.10.2020 17:00 Igokea 89 : 71 Koper Primorska
17.10.2020 19:00 BKK Radnički 89 : 55 Vrbas
17.10.2020 14:00 Borac 80 : 73 Beovuk 72
17.10.2020 14:00 Slodes 90 : 83 Star
17.10.2020 Mladost : Zdravlje Leskovac
17.10.2020 Konstantin : Fair Play
17.10.2020 Železničar : Klik
17.10.2020 Bor RTB : Napredak Junior
17.10.2020 16:30 Panteri 78 : 64 OKK Junior
17.10.2020 OKK Vlasotince : Tim 7
17.10.2020 14:15 Actavis Academy 69 : 87 Niš
17.10.2020 Morava : Tim 7
17.10.2020 12:30 Marinos 77 : 74 Radnik
17.10.2020 16:30 Futog 79 : 73 Topola
17.10.2020 19:00 Hajduk 81 : 72 Omladinac
17.10.2020 18:30 Železničar 77 : 60 Jedinstvo
17.10.2020 19:00 Hercegovac 92 : 86 Stara Pazova
17.10.2020 19:00 Dunav 2014 68 : 72 Nova Pazova
17.10.2020 18:00 Požarevac 99 : 72 Smederevo 1953
17.10.2020 18:00 Radnički 1950 92 : 80 Jagodina
17.10.2020 19:30 Ivanjica 74 : 64 Priboj
17.10.2020 17:00 Zlatar 96 : 59 Crnokosa
17.10.2020 13:30 M015 67 : 80 Čačak 94
17.10.2020 19:00 Loznica 77 : 81 Student BB
17.10.2020 18:00 Borča 81 : 72 Radnički
17.10.2020 21:00 Apač 55 : 64 Šabac
17.10.2020 16:00 Osečina 80 : 98 Železničar
17.10.2020 20:00 Radnički 103 : 68 Mix
17.10.2020 14:00 Mileševac 85 : 72 Sloga (P)
17.10.2020 18:00 Morava 87 : 69 Užice
17.10.2020 19:00 Mondo Basket 77 : 61 Gro-Basket
17.10.2020 12:00 Art Basket 59 : 69 Crvena zvezda Kombank
17.10.2020 18:30 Student 54 : 58 Duga
17.10.2020 17:00 Radivoj Korać 112 : 52 SPD Radnički
17.10.2020 18:00 Vojvodina 021 95 : 62 Novosadska ŽKA
17.10.2020 19:00 Srbobran 61 : 69 Topolčanka
17.10.2020 14:30 Srem 50 : 71 Karaburma
17.10.2020 17:00 Vršac 64 : 67 Mileševka
17.10.2020 14:00 Sistem 2000 53 : 67 Ljubovija
17.10.2020 18:00 Stara Pazova : SO ŽKK

Odbojka

17.10.2020 17:00 Novi Pazar 1 : 3 Radnički
17.10.2020 16:00 Borac (S) 3 : 2 Mladi radnik
17.10.2020 17:30 Novi Sad Maneks 3 : 0 Smederevo Carina
17.10.2020 19:00 VGSK 3 : 0 VA 014 Bauwesen
17.10.2020 16:00 Loznica 3 : 1 Kosovska Mitrovica
17.10.2020 19:00 Bečej 1 : 3 Topličanin
17.10.2020 18:00 Bavanište 0 : 3 Futog
17.10.2020 12:00 Partizan 3 : 0 Napredak 037
17.10.2020 18:45 Gračac 3 : 0 Tehničar
17.10.2020 16:00 Pirot 3 : 2 Niš 2
17.10.2020 20:00 Vranje 3 : 1 Morava
17.10.2020 19:00 Hajduk Veljko 0 : 3 MOK Topličanin 97
17.10.2020 16:45 Roda 0 : 3 Radnički (K) 2
17.10.2020 18:00 Partizan 3 : 0 Vest
17.10.2020 18:00 Srem Iton 1 : 3 Mladost (NP)
17.10.2020 15:00 Mladost (BP) 1 : 3 Kulpin
17.10.2020 15:00 Knjaževac 2 : 3 Dunav Stars
17.10.2020 12:00 Klek Srbijašume 2 3 : 2 Novi Sad 2
17.10.2020 14:00 Botafogo 0 : 3 Hajduk
17.10.2020 18:00 Vrbas 1 : 3 Mladost (T)
17.10.2020 19:00 Železničar 3 : 0 Beograd
17.10.2020 18:00 Klek 3 : 1 Jedinstvo (SP)
17.10.2020 18:00 Vranje 3 : 0 Jedinstvo
17.10.2020 17:00 Srbijanka 014 1 : 3 Smederevo
17.10.2020 15:30 Radnički Blasters 1 : 3 Roda
17.10.2020 19:00 Omladinac 3 : 0 Sterija
17.10.2020 19:00 Takovo Zvezda Helios 1 : 3 Novi Sad
17.10.2020 18:00 Spartak 3 : 2 Inđija
17.10.2020 18:00 Smeč 5 0 : 3 FOK
17.10.2020 18:00 Ruma 0 : 3 AS Batajnica
17.10.2020 18:00 Ivanjica 1 : 3 Gimnazijalac
17.10.2020 18:00 Majdanpek FBC 3 : 0 Stampedo
17.10.2020 18:30 Kuršumlija 3 : 1 Pusta Reka
17.10.2020 17:00 Vlasina 1 : 3 Topličanin
17.10.2020 17:00 Panda 2 : 3 Knjaževac
17.10.2020 14:30 Mokra Gora 3 : 1 Tara
17.10.2020 14:00 Tehničar 1 : 3 Novi Pazar
17.10.2020 15:00 Drina 3 : 0 Sloga 031
17.10.2020 17:00 Lazarevac 3 : 0 Mladi radnik
17.10.2020 19:00 Volley Stars 0 : 3 Bagljaš 023
17.10.2020 12:30 Lavice 07 1 : 3 NS Volej Team
17.10.2020 18:00 Partizan 0 : 3 Futog West
17.10.2020 17:30 Timok 3 : 1 Volejbor-Tim
17.10.2020 15:00 Grbić : SK Volej
17.10.2020 16:00 Merkur 3 : 0 Volejstars
17.10.2020 18:00 Mladost 2 : 3 Elan Volej
17.10.2020 16:00 Mladost 0 : 3 Mladost 1979
17.10.2020 16:00 Štrand Volej 2 2 : 3 Maks
17.10.2020 13:00 Vrbas 3 : 0 Subotica
17.10.2020 15:30 Apatin 3 : 1 Spartak 2
17.10.2020 17:00 Krajišnik 0 : 3 Hercegovina
17.10.2020 19:30 Banat 3 : 0 Kikinda
17.10.2020 17:00 Vršac 3 : 0 KI 0230

Rukomet

17.10.2020 19:30 Dinamo 32 : 29 Crvenka
17.10.2020 17:00 Partizan 17 : 24 Vojvodina
17.10.2020 19:00 Dubočica 54 35 : 29 Proleter
17.10.2020 19:00 Spartak 25 : 27 Kikinda Grindex
17.10.2020 15:00 Železničar 1949 34 : 27 Radnički
17.10.2020 20:00 Novi Pazar 32 : 30 Metaloplastika
17.10.2020 19:00 Rudar 34 : 28 Crvena zvezda
17.10.2020 19:00 Šamot 65 23 : 20 Obilić
17.10.2020 19:00 Jugović 30 : 21 Morava
17.10.2020 16:30 Inđija 28 : 29 Smederevo
17.10.2020 20:00 Zlatar 30 : 26 Vranje 1957
17.10.2020 18:00 Bela Palanka 25 : 22 Priboj
17.10.2020 20:00 Mokra Gora 39 : 24 Jastrebac
17.10.2020 19:00 Jabuka 18 : 18 Somborelektro
17.10.2020 20:00 Nova Pazova 32 : 35 Hercegovac
17.10.2020 15:00 Dolovo 31 : 29 Potisje Pleteks
17.10.2020 17:30 Rakovica 30 : 26 Partizan 2
17.10.2020 16:00 ŽSK 1955 32 : 24 ORK Pančevo
17.10.2020 19:00 Budućnost 34 : 26 Radnički
17.10.2020 20:00 Kolubara 2 31 : 24 Ub 2
17.10.2020 19:00 Mačva 2 17 : 30 Bask
17.10.2020 17:00 Umčari 31 : 23 RK SC Voždovac 2012 - 2
17.10.2020 16:00 Grafičar 23 : 21 Borac
17.10.2020 15:00 Graničar 31 : 28 Sivac 69/2
17.10.2020 19:00 Vojvodina 28 : 32 Jagodina
17.10.2020 19:00 Mladi radnik 30 : 22 Zaječar 1949
17.10.2020 18:00 SPD Radnički 33 : 22 Mladost
17.10.2020 14:00 Kučevo 30 : 27 Srem
17.10.2020 16:00 Beočin 1959 19 : 31 Prigrevica

Vaterpolo

17.10.2020 19:45 Novi Beograd 11. april 14 : 6 Vojvodina
17.10.2020 17:45 Banjica 10 : 13 Zemun
17.10.2020 20:30 Rasina 11 : 12 Proleter
17.10.2020 20:30 Palilula 9 : 19 Valis
17.10.2020 19:00 NBG Vukovi 12 : 20 Valjevo
17.10.2020 18:45 Goč 4 : 11 Dorćol
17.10.2020 17:00 Sava 8 : 15 Bečej

Futsal

17.10.2020 19:00 Vranje 8 : 2 Kalča
17.10.2020 19:30 Zufo 2 : 1 Jastrebac
17.10.2020 20:00 Banjica 6 : 0 Palež
17.10.2020 20:00 Novi Sad 4 : 2 Dinamo
17.10.2020 18:30 Akademac 3 : 4 Bele crkve
17.10.2020 16:00 PP 192 5 : 0 Flash
17.10.2020 18:00 Sjenica 2 : 2 MB Namenska

Ragbi 15

17.10.2020 18:00 Partizan 17 : 11 Rad Mozzart