XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
63 utakmica za dan Sreda, 6 Oktobar 2021


Fudbal

06.10
18:00
OFK Bačka
Mačva
0
0
06.10.2021 18:00 0 : 0
06.10
15:00
Zlatibor
OFK Žarkovo
0
5
06.10.2021 15:00 0 : 5
06.10
15:00
Timok 1919
Inđija
0
1
06.10.2021 15:00 0 : 1
06.10
15:00
IMT
Javor Matis
0
1
06.10.2021 15:00
IMT
0 : 1
06.10
15:00
Mladost GAT
Rad
1
0
06.10.2021 15:00 1 : 0
Rad
06.10
15:00
Budućnost
Loznica
2
1
06.10.2021 15:00 2 : 1
06.10
15:00
Železničar
Kabel
2
0
06.10.2021 15:00 2 : 0
06.10
15:00
GFK Sloboda
Trepča
1
0
06.10.2021 15:00 1 : 0
06.10
15:00
Bane 1931
Budućnost
1
2
06.10.2021 15:00 1 : 2
06.10
15:00
Pomoravlje 1946
Karađorđe
4
1
06.10.2021 15:00 4 : 1
06.10
15:00
Jedinstvo (GM)
Rudar
8
0
06.10.2021 15:00 8 : 0
06.10
15:00
Malošište
Mladost (B)
2
3
06.10.2021 15:00 2 : 3
06.10
15:00
Orljane
Aluminijum
8
1
06.10.2021 15:00 8 : 1
06.10
15:00
Naša krila 1936
Bukovik
1
1
06.10.2021 15:00 1 : 1
06.10
15:00
Morava
OFK Sinđelić
0
4
06.10.2021 15:00 0 : 4
06.10
15:00
Pukovac
OFK Napredak 1929
2
0
06.10.2021 15:00 2 : 0
06.10
15:00
OFK Niš
Delijski Vis
0
1
06.10.2021 15:00 0 : 1
06.10
15:00
Car Konstantin
Mladost (M)
1
0
06.10.2021 15:00 1 : 0
06.10
15:00
Čekmin
Moravac Orion
1
0
06.10.2021 15:00 1 : 0
06.10
15:00
Plantaža
Svetlost
1
1
06.10.2021 15:00 1 : 1
06.10
15:00
Jablanica
Žitorađa
5
4
06.10.2021 15:00 5 : 4
06.10
15:00
Radan
OFK Topličanin
1
2
06.10.2021 15:00 1 : 2
06.10
15:00
Nebeski Andjeli
Jedinstvo
2
2
06.10.2021 15:00 2 : 2
06.10
15:00
Trnovac
SFK Morava
0
0
06.10.2021 15:00 0 : 0
06.10
15:00
Župa
Levač
7
0
06.10.2021 15:00 7 : 0
06.10
15:00
OFK Lugomir
Jedinstvo 1936
0
2
06.10.2021 15:00 0 : 2
06.10
15:00
Trstenik PPT
Jedinstvo (M)
2
0
06.10.2021 15:00 2 : 0
06.10
15:00
Sloga (D)
Sloga (M)
1
3
06.10.2021 15:00 1 : 3
06.10
15:00
Orlovi
Blagotin
5
2
06.10.2021 15:00 5 : 2
06.10
15:00
Juhor
SFS Borac
1
9
06.10.2021 15:00 1 : 9
06.10
15:00
Kušiljevo
Morava 1918
1
2
06.10.2021 15:00 1 : 2
06.10
15:00
Jedinstvo (P)
Brodoremont
1
1
06.10.2021 15:00 1 : 1
06.10
15:00
BSK
Sloga
5
1
06.10.2021 15:00
BSK
5 : 1
06.10
15:00
Bor 1919
OFK Slatina
0
1
06.10.2021 15:00 0 : 1
06.10
15:00
Balkanski
Lužnica
1
0
06.10.2021 15:00 1 : 0
06.10
15:00
Ozren
Tanasko Rajić
1
2
06.10.2021 15:00 1 : 2
06.10
15:00
Dunav
OFK 019
5
0
06.10.2021 15:00 5 : 0
06.10
15:00
Rajko Mitić
OFK Knjaz
3
1
06.10.2021 15:00 3 : 1
06.10
15:00
Đerdap
Zvezda
7
0
06.10.2021 15:00 7 : 0
06.10
15:30
Turbina
Krtinska
0
0
06.10.2021 15:30 0 : 0
06.10
15:30
Milenko Pavlović
Polet
5
3
06.10.2021 15:30 5 : 3
06.10
15:30
Spartak DOO
Zemun
2
2
06.10.2021 15:30 2 : 2
06.10
12:00
Spartak ŽK
RFK NS 1921
3
3
06.10.2021 12:00 3 : 3
06.10
12:00
Mačva 1929
Rađevac
3
1
06.10.2021 12:00 3 : 1
06.10
11:00
Budućnost Krušik 2014
Vrelo Sport
4
1
06.10.2021 11:00 4 : 1
06.10
15:00
Loznica
Železničar
3
0
06.10.2021 15:00 3 : 0
06.10
20:00
TSC '09
TSC '10
0
1
06.10.2021 20:00 0 : 1

Košarka

06.10
16:30
Vojvodina 021
Budućnost Bemax
58
81
06.10.2021 16:30 58 : 81
06.10
00:00
OKK Feniks
Triglav
0
20
06.10.2021 00:00 0 : 20
06.10
18:00
Badel 1862
Cinkarna Celje
59
92
06.10.2021 18:00 59 : 92
06.10
18:00
Montana 2003
RMU Banovići
100
45
06.10.2021 18:00 100 : 45
06.10
17:30
Jedinstvo
Vizura
46
77
06.10.2021 17:30 46 : 77

Rukomet

06.10
17:00
Mokra Gora
Šamot 65
27
36
06.10.2021 17:00 27 : 36
06.10
20:30
Nova Pazova 1957
Radnički
39
29
06.10.2021 20:30 39 : 29
06.10
20:00
Sivac 69 - 2
Kljajićevo
33
24
06.10.2021 20:00 33 : 24
06.10
19:30
Bor - RTB 2
Hajduk Veljko
29
21
06.10.2021 19:30 29 : 21

Vaterpolo

06.10
21:00
Zemun
SPD Radnički
8
20
06.10.2021 21:00 8 : 20
06.10
19:00
Novi Beograd
Nais
32
1
06.10.2021 19:00 32 : 1
06.10
20:00
BVK Crvena zvezda
Vojvodina
11
9
06.10.2021 20:00 11 : 9
06.10
21:00
Valis
Proleter
10
9
06.10.2021 21:00 10 : 9

Hokej

06.10
19:15
Slavija Junior
Triglav
4
2
06.10.2021 19:15 4 : 2
06.10
18:45
Bled
Hidria Jesenice
4
2
06.10.2021 18:45 4 : 2
06.10
18:15
Celje
Maribor
2
3
06.10.2021 18:15 E 2 : 3
Milosfbi je ocenio igrača
Ako je potreban golman nekoj ekipi za fubal taj sam. Visok sam 192 cm trenirao sam fubal od 6- 20god pa sam pauzirao 2 god zbog povrede. Branio sam za klubove: 1. Glasinac Sokolac 2. Radnik Bijeljina 3. Sloga G.Crnjelovo 4. Jednistvo Brodac