XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 218 utakmica za dan
Subota, 20 Avgust 2022


Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
20.08.2022
17:55
Mladost (L)
Lučani
20.08.2022 17:55
Vojvodina
:
Mladost (L)
Čukarički
Beograd
20.08.2022
17:00
Crvena zvezda
Beograd
20.08.2022 17:00
Čukarički
:
Crvena zvezda
Javor Matis
Ivanjica
20.08.2022
20:00
Radnički 1923
Kragujevac
20.08.2022 20:00
Javor Matis
:
Radnički 1923
Jedinstvo (Ub)
Ub
20.08.2022
17:00
Železničar
Pančevo
20.08.2022 17:00
Jedinstvo (Ub)
:
Železničar
RFK Grafičar
Beograd
20.08.2022
17:00
IMT
Beograd
20.08.2022 17:00
RFK Grafičar
:
IMT
GFK Sloboda
Užice
20.08.2022
19:00
Rad
Beograd
20.08.2022 19:00
GFK Sloboda
:
Rad
Radnički (NB)
Novi Beograd
20.08.2022
17:00
Loznica
Loznica
20.08.2022 17:00
Radnički (NB)
:
Loznica
Inđija
Inđija
20.08.2022
17:00
Mačva
Šabac
20.08.2022 17:00
Inđija
:
Mačva
Radnički 1912
Sombor
20.08.2022
17:00
Naftagas
Elemir
20.08.2022 17:00
Radnički 1912
:
Naftagas
1. Maj Ruma
Ruma
20.08.2022
17:00
Dinamo 1945
Pančevo
20.08.2022 17:00
1. Maj Ruma
:
Dinamo 1945
Bečej 1918
Bečej
20.08.2022
17:00
Jedinstvo
Stara Pazova
20.08.2022 17:00
Bečej 1918
:
Jedinstvo
Hajduk 1912
Kula
20.08.2022
17:00
Omladinac
Novi Banovci
20.08.2022 17:00
Hajduk 1912
:
Omladinac
Radnički (O)
Obrenovac
20.08.2022
17:00
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
20.08.2022 17:00
Radnički (O)
:
Ušće Novi Beograd
Zemun
Zemun
20.08.2022
17:00
Teleoptik
Zemun
20.08.2022 17:00
Zemun
:
Teleoptik
Studentski grad
Novi Beograd
20.08.2022
10:00
Borac
Lazarevac
20.08.2022 10:00
Studentski grad
:
Borac
BSK Borča
Borča
20.08.2022
17:00
Sinđelić
Beograd
20.08.2022 17:00
BSK Borča
:
Sinđelić
OFK Beograd
Beograd
20.08.2022
17:00
BASK TEK
Beograd
20.08.2022 17:00
OFK Beograd
:
BASK TEK
Takovo
Gornji Milanovac
20.08.2022
17:00
Real
Podunavci
20.08.2022 17:00
Takovo
:
Real
Budućnost (A)
Arilje
20.08.2022
17:00
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
20.08.2022 17:00
Budućnost (A)
:
Budućnost Krušik 2014
Mladi radnik 1926
Požarevac
20.08.2022
17:00
FAP
Priboj
20.08.2022 17:00
Mladi radnik 1926
:
FAP
Mačva 1929
Bogatić
20.08.2022
17:00
Borac 1926
Čačak
20.08.2022 17:00
Mačva 1929
:
Borac 1926
GFK Dubočica
Leskovac
20.08.2022
17:00
Car Konstantin
Niš
20.08.2022 17:00
GFK Dubočica
:
Car Konstantin
Timok 1919
Zaječar
20.08.2022
17:00
Dunav
Prahovo
20.08.2022 17:00
Timok 1919
:
Dunav
OFK Topličanin
Prokuplje
20.08.2022
17:00
Vlasina
Vlasotince
20.08.2022 17:00
OFK Topličanin
:
Vlasina
GFK Jagodina
Jagodina
20.08.2022
17:00
Radnički (S)
Svilajnac
20.08.2022 17:00
GFK Jagodina
:
Radnički (S)
OFK Mladost APA
Apatin
20.08.2022
17:00
Radnički 1918
Ratkovo
20.08.2022 17:00
OFK Mladost APA
:
Radnički 1918
Bačka 1901
Subotica
20.08.2022
17:00
Radnički 1905
Bajmok
20.08.2022 17:00
Bačka 1901
:
Radnički 1905
Bajša
Bajša
20.08.2022
17:00
Mladost (T)
Turija
20.08.2022 17:00
Bajša
:
Mladost (T)
Bratstvo 2019
Prigrevica
20.08.2022
17:00
Obilić
Zmajevo
20.08.2022 17:00
Bratstvo 2019
:
Obilić
OFK Vrbas
Vrbas
20.08.2022
17:00
Senta
Senta
20.08.2022 17:00
OFK Vrbas
:
Senta
Šajkaš 1908
Kovilj
20.08.2022
17:00
Index
Novi Sad
20.08.2022 17:00
Šajkaš 1908
:
Index
Radnički (Š)
Šid
20.08.2022
17:00
Mladost (BJ)
Bački Jarak
20.08.2022 17:00
Radnički (Š)
:
Mladost (BJ)
Sloga (E)
Erdevik
20.08.2022
17:00
Dunav
Stari Banovci
20.08.2022 17:00
Sloga (E)
:
Dunav
Veternik
Veternik
20.08.2022
17:00
Sloboda
Donji Tovarnik
20.08.2022 17:00
Veternik
:
Sloboda
Sloga (T)
Temerin
20.08.2022
17:00
GFK Sloven
Ruma
20.08.2022 17:00
Sloga (T)
:
GFK Sloven
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
20.08.2022
17:00
Crvena Zvezda
Rusko Selo
20.08.2022 17:00
Jedinstvo (V)
:
Crvena Zvezda
Radnički
Kovin
20.08.2022
17:00
Proleter
Banatski Karlovac
20.08.2022 17:00
Radnički
:
Proleter
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
20.08.2022
17:00
Mladost
Omoljica
20.08.2022 17:00
Jedinstvo (BK)
:
Mladost
Sloboda
Novi Kozarci
20.08.2022
17:00
Jedinstvo Stević
Kačarevo
20.08.2022 17:00
Sloboda
:
Jedinstvo Stević
Šušnjar
Šušnjar
20.08.2022
17:00
Lokomotiva
Beograd
20.08.2022 17:00
Šušnjar
:
Lokomotiva
Napredak
Medoševac
20.08.2022
17:00
Barajevo
Barajevo
20.08.2022 17:00
Napredak
:
Barajevo
OFK Mladenovac
Mladenovac
20.08.2022
17:00
PKB
Padinska skela
20.08.2022 17:00
OFK Mladenovac
:
PKB
OFK Kosanica
Kuršumlija
20.08.2022
17:00
Jedinstvo
Gornje Stopanje
20.08.2022 17:00
OFK Kosanica
:
Jedinstvo
Nebeski Andjeli
Vranje
20.08.2022
17:00
SFK Morava
Vladičin Han
20.08.2022 17:00
Nebeski Andjeli
:
SFK Morava
Pusta Reka
Bojnik
20.08.2022
17:00
Radan
Lebane
20.08.2022 17:00
Pusta Reka
:
Radan
OFK Sinđelić
Niš
20.08.2022
17:00
Naša krila 1936
Belotinac
20.08.2022 17:00
OFK Sinđelić
:
Naša krila 1936
Jedinstvo 1936
Kruševac
20.08.2022
17:00
Orlovi
Jasenovo
20.08.2022 17:00
Jedinstvo 1936
:
Orlovi
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
20.08.2022
17:00
Tanasko Rajić
Pirot
20.08.2022 17:00
OFK Knjaz
:
Tanasko Rajić
Rtanj
Boljevac
20.08.2022
17:00
Jedinstvo
Pirot
20.08.2022 17:00
Rtanj
:
Jedinstvo
Brodoremont
Kladovo
20.08.2022
17:00
Balkanski
Dimitrovgrad
20.08.2022 17:00
Brodoremont
:
Balkanski
Ozren
Sokobanja
20.08.2022
17:00
Đerdap
Kladovo
20.08.2022 17:00
Ozren
:
Đerdap
Mokra Gora
Zubin Potok
20.08.2022
17:00
Polet (R)
Ratina
20.08.2022 17:00
Mokra Gora
:
Polet (R)
Gruža
Gruža
20.08.2022
17:00
Karađorđe
Ribnica
20.08.2022 17:00
Gruža
:
Karađorđe
Napredak (G)
Gračac
20.08.2022
17:00
Trepča
Kosovska Mitrovica
20.08.2022 17:00
Napredak (G)
:
Trepča
Šumadija 1903
Kragujevac
20.08.2022
17:00
Srbija
Ilićevo
20.08.2022 17:00
Šumadija 1903
:
Srbija
Crnokosa
Kosjerić
20.08.2022
17:00
Polet (T)
Trbušani
20.08.2022 17:00
Crnokosa
:
Polet (T)
Spartak 1976
Trnava
20.08.2022
17:00
Sevojno
Sevojno
20.08.2022 17:00
Spartak 1976
:
Sevojno
Sloboda
Lipe
20.08.2022
17:00
VGSK
Veliko Gradište
20.08.2022 17:00
Sloboda
:
VGSK
Morava (VP)
Velika Plana
20.08.2022
17:00
Đerdap
Golubac
20.08.2022 17:00
Morava (VP)
:
Đerdap
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
20.08.2022
17:00
RSK
Rabrovo
20.08.2022 17:00
Sloga 33
:
RSK
Šumadija (A)
Aranđelovac
20.08.2022
17:00
Omladinac
Šetonje
20.08.2022 17:00
Šumadija (A)
:
Omladinac
Karađorđe
Topola
20.08.2022
17:00
Borac 1932
Ralja
20.08.2022 17:00
Karađorđe
:
Borac 1932
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
20.08.2022
17:00
OFK Osečina
Osečina
20.08.2022 17:00
Strmovo 1968
:
OFK Osečina
Ribnica
Mionica
20.08.2022
17:00
Radnički (V)
Valjevo
20.08.2022 17:00
Ribnica
:
Radnički (V)
Glogonj
Glogonj
20.08.2022
17:00
BAK
Bela Crkva
20.08.2022 17:00
Glogonj
:
BAK
Jadran
Feketić
20.08.2022
17:00
Napredak
Nadalj
20.08.2022 17:00
Jadran
:
Napredak
Njegoš
Lovćenac
20.08.2022
17:00
AFK
Ada
20.08.2022 17:00
Njegoš
:
AFK
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
20.08.2022
17:00
Srbobran
Srbobran
20.08.2022 17:00
Udarnik Višnjevac
:
Srbobran
Sloga
Ostojićevo
20.08.2022
17:00
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
20.08.2022 17:00
Sloga
:
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Tornjoš
Tornjoš
20.08.2022
17:00
Iskra
Kucura
20.08.2022 17:00
Tornjoš
:
Iskra
Proleter
Ravno Selo
20.08.2022
17:00
Jedinstvo
Srpski Krstur
20.08.2022 17:00
Proleter
:
Jedinstvo
Borac (BG)
Bački Gračac
20.08.2022
17:00
ČSK Pivara
Čelarevo
20.08.2022 17:00
Borac (BG)
:
ČSK Pivara
Crvenka
Crvenka
20.08.2022
17:00
ŽAK
Sombor
20.08.2022 17:00
Crvenka
:
ŽAK
Polet
Karavukovo
20.08.2022
17:00
Kordun
Kljajićevo
20.08.2022 17:00
Polet
:
Kordun
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
20.08.2022
17:00
2. Oktobar
Kumane
20.08.2022 17:00
Crvena zvezda
:
2. Oktobar
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
20.08.2022
17:00
Partizan
Vitojevci
20.08.2022 17:00
Podrinje
:
Partizan
Hajduk (B)
Beška
20.08.2022
17:00
Radnički
Irig
20.08.2022 17:00
Hajduk (B)
:
Radnički
Crvena zvezda
Novi Sad
20.08.2022
17:30
Jedinstvo
Gospođinci
20.08.2022 17:30
Crvena zvezda
:
Jedinstvo
Fruškogorski partizan
Bukovac
20.08.2022
17:30
OFK Sirig
Sirig
20.08.2022 17:30
Fruškogorski partizan
:
OFK Sirig
Borac
Ostružnica
20.08.2022
17:00
Šećeranac Ada
Beograd
20.08.2022 17:00
Borac
:
Šećeranac Ada
BSK 1926
Baćevac
20.08.2022
17:00
Vranić
Vranić
20.08.2022 17:00
BSK 1926
:
Vranić
Temnić 1924
Varvarin
20.08.2022
Sloga (L)
Lozna
20.08.2022
Temnić 1924
:
Sloga (L)
Spartak 1924
Ljig
20.08.2022
17:30
Rubribreza
Rubribreza
20.08.2022 17:30
Spartak 1924
:
Rubribreza
OFK Brđanac
Valjevo
20.08.2022
17:30
Toplica
Donja Toplica
20.08.2022 17:30
OFK Brđanac
:
Toplica
Trnava
Donja Trnava
20.08.2022
20:00
BSK (Bo)
Borač
20.08.2022 20:00
Trnava
:
BSK (Bo)
Radnički 1924
Kočane
20.08.2022
17:00
Polet
Radevac
20.08.2022 17:00
Radnički 1924
:
Polet
Taskovići
Taskovići
20.08.2022
17:00
Palilula
Aleksinac
20.08.2022 17:00
Taskovići
:
Palilula
Budućnost
Orašje
20.08.2022
17:00
Mladost
Batulovce
20.08.2022 17:00
Budućnost
:
Mladost
Proleter 1947
Vranovo
20.08.2022
17:00
Mladost (NS)
Novo Selo
20.08.2022 17:00
Proleter 1947
:
Mladost (NS)
OFK Napredak
Markovac
20.08.2022
17:00
Železničar Kusadak
Kusadak
20.08.2022 17:00
OFK Napredak
:
Železničar Kusadak
Sloga
Lugavčina
20.08.2022
17:00
Radnik
Smederevska Palanka
20.08.2022 17:00
Sloga
:
Radnik
Pobeda
Golobok
20.08.2022
17:00
Mladost 1948
Donja Livadica
20.08.2022 17:00
Pobeda
:
Mladost 1948
Mladi borac
Veliko Orašje
20.08.2022
17:00
Polet
Trnovče
20.08.2022 17:00
Mladi borac
:
Polet
SASK
Saraorci
20.08.2022
17:00
Mladi radnik 1940
Radinac
20.08.2022 17:00
SASK
:
Mladi radnik 1940
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
20.08.2022
17:00
Crvena zvezda
Suvodol
20.08.2022 17:00
Jasenica 2017
:
Crvena zvezda
Podunavac
Udovice
20.08.2022
17:00
Petlić SD 026
Smederevo
20.08.2022 17:00
Podunavac
:
Petlić SD 026
Poreč
Donji milanovac
20.08.2022
Polom
Leskovo
20.08.2022
Poreč
:
Polom
Rudar 2001
Kostolac
20.08.2022
17:30
Krilaš
Ćovdin
20.08.2022 17:30
Rudar 2001
:
Krilaš
Borac 1950
Bošnjane
20.08.2022
17:00
Mladost (J)
Jovac
20.08.2022 17:00
Borac 1950
:
Mladost (J)
Radnički 2020
Knez Selo
20.08.2022
17:30
Novoselac
Novo Selo
20.08.2022 17:30
Radnički 2020
:
Novoselac
OFK Kopaonik 1931
Brus
20.08.2022
Kopaonik
Brus
20.08.2022
OFK Kopaonik 1931
:
Kopaonik
Garevina
Garevina
20.08.2022
Župski biseri
Lacisled
20.08.2022
Garevina
:
Župski biseri
BSK Bavanište
Bavanište
20.08.2022
17:00
Radnički
Baranda
20.08.2022 17:00
BSK Bavanište
:
Radnički
Mladost
Vojlovica
20.08.2022
17:00
Proleter
Mramorak
20.08.2022 17:00
Mladost
:
Proleter
Jugoslavija
Jabuka
20.08.2022
17:00
Mundial
Pančevo
20.08.2022 17:00
Jugoslavija
:
Mundial
Omladinac (O)
Opovo
20.08.2022
17:00
Omladinac (D)
Deliblato
20.08.2022 17:00
Omladinac (O)
:
Omladinac (D)
Budućnost
Banatski Brestovac
20.08.2022
17:00
Stari Tamiš
Stari Tamiš
20.08.2022 17:00
Budućnost
:
Stari Tamiš
Junior Novo Naselje
Valjevo
20.08.2022
17:30
ZSK
Valjevo
20.08.2022 17:30
Junior Novo Naselje
:
ZSK
Sloga
Margita
20.08.2022
17:00
Vinogradar
Gudurica
20.08.2022 17:00
Sloga
:
Vinogradar
Napredak
Žarkovac
20.08.2022
17:00
Sremac
Dobrinci
20.08.2022 17:00
Napredak
:
Sremac
Sofeks
Futog
20.08.2022
17:30
Sloga
Lok
20.08.2022 17:30
Sofeks
:
Sloga
Obilić
Vilovo
20.08.2022
17:30
Čenej
Čenej
20.08.2022 17:30
Obilić
:
Čenej
Miletić
Mošorin
20.08.2022
17:30
Vinogradar
Ledinci
20.08.2022 17:30
Miletić
:
Vinogradar
Slanobarac
Budisava
20.08.2022
17:30
Borac (NS)
Novi Sad
20.08.2022 17:30
Slanobarac
:
Borac (NS)
Hajduk (G)
Gardinovci
20.08.2022
17:30
Titel
Titel
20.08.2022 17:30
Hajduk (G)
:
Titel
Borac (R)
Rakovac
20.08.2022
17:30
Železničar NS
Novi Sad
20.08.2022 17:30
Borac (R)
:
Železničar NS
Proleter 1951
Novi Sad
20.08.2022
17:30
Susek
Susek
20.08.2022 17:30
Proleter 1951
:
Susek
GFK Strelište
Jagodina
20.08.2022
17:00
Morava (R)
Ribare
20.08.2022 17:00
GFK Strelište
:
Morava (R)
Gradac
Pločnik
20.08.2022
16:30
Velika Morava
Selo Varvarin
20.08.2022 16:30
Gradac
:
Velika Morava
Šampion 2013
Bošnjane
20.08.2022
16:30
Mladost
Mala Drenova
20.08.2022 16:30
Šampion 2013
:
Mladost
Sloga Meridian
Doboj
20.08.2022
19:00
Široki Brijeg
Široki Brijeg
20.08.2022 19:00
Sloga Meridian
:
Široki Brijeg
Velež
Mostar
20.08.2022
19:00
Zrinjski
Mostar
20.08.2022 19:00
Velež
:
Zrinjski
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
20.08.2022
17:30
Leotar
Trebinje
20.08.2022 17:30
Tuzla City
:
Leotar
Borac
Banja Luka
20.08.2022
17:00
Željezničar
Sarajevo
20.08.2022 17:00
Borac
:
Željezničar
Slavija
Istočno Sarajevo
20.08.2022
17:00
Ljubić
Prnjavor
20.08.2022 17:00
Slavija
:
Ljubić
Drina
Zvornik
20.08.2022
17:00
Radnik
Bijeljina
20.08.2022 17:00
Drina
:
Radnik
Željezničar
Banja Luka
20.08.2022
17:00
Famos
Vojkovići
20.08.2022 17:00
Željezničar
:
Famos
Rudar Prijedor
Prijedor
20.08.2022
17:00
Sutjeska
Foča
20.08.2022 17:00
Rudar Prijedor
:
Sutjeska
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
20.08.2022
17:00
Laktaši
Laktaši
20.08.2022 17:00
Zvijezda 09
:
Laktaši
Podrinje
Janja
20.08.2022
17:00
Krupa
Krupa na Vrbasu
20.08.2022 17:00
Podrinje
:
Krupa
Sloboda (NG)
Novi Grad
20.08.2022
17:00
Kozara
Gradiška
20.08.2022 17:00
Sloboda (NG)
:
Kozara
Jezero
Plav
20.08.2022
18:00
OFK Petrovac
Petrovac
20.08.2022 18:00
Jezero
:
OFK Petrovac
Mornar
Bar
20.08.2022
20:00
Jedinstvo
Bijelo Polje
20.08.2022 20:00
Mornar
:
Jedinstvo
Iskra
Danilovgrad
20.08.2022
20:00
Arsenal
Tivat
20.08.2022 20:00
Iskra
:
Arsenal
Budućnost
Podgorica
20.08.2022
20:00
Sutjeska
Nikšić
20.08.2022 20:00
Budućnost
:
Sutjeska
Tottenham Hotspur
London
20.08.2022
13:30
Wolverhampton
Wolverhampton
20.08.2022 13:30
Tottenham Hotspur
:
Wolverhampton
Crystal Palace
London
20.08.2022
16:00
Aston Villa
Birmingham
20.08.2022 16:00
Crystal Palace
:
Aston Villa
Everton
Liverpool
20.08.2022
16:00
Nottingham Forest
20.08.2022 16:00
Everton
:
Nottingham Forest
Fulham
20.08.2022
16:00
Brentford
20.08.2022 16:00
Fulham
:
Brentford
Leicester City
Leicester
20.08.2022
16:00
Southampton
Southampton, Hampshire
20.08.2022 16:00
Leicester City
:
Southampton
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
20.08.2022
18:30
Arsenal
London
20.08.2022 18:30
AFC Bournemouth
:
Arsenal
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
20.08.2022
15:30
1899 Hoffenheim
20.08.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
:
1899 Hoffenheim
Borussia Dortmund
Dortmund
20.08.2022
15:30
Werder Bremen
Bremen
20.08.2022 15:30
Borussia Dortmund
:
Werder Bremen
FC Augsburg
Augsburg
20.08.2022
15:30
1. FSV Mainz 05
Mainz
20.08.2022 15:30
FC Augsburg
:
1. FSV Mainz 05
VfB Stuttgart
Stuttgart
20.08.2022
15:30
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
20.08.2022 15:30
VfB Stuttgart
:
SC Freiburg
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
20.08.2022
15:30
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
20.08.2022 15:30
VfL Wolfsburg
:
FC Schalke 04
1. FC Union Berlin
Berlin
20.08.2022
18:30
RB Leipzig
Leipzig
20.08.2022 18:30
1. FC Union Berlin
:
RB Leipzig
AS Monaco
20.08.2022
17:00
RC Lens
20.08.2022 17:00
AS Monaco
:
RC Lens
Olympique de Marseille
20.08.2022
21:00
FC Nantes
20.08.2022 21:00
Olympique de Marseille
:
FC Nantes
Torino
Torino
20.08.2022
18:30
Lazio
Roma
20.08.2022 18:30
Torino
:
Lazio
Udinese
Udine
20.08.2022
18:30
Salernitana
Salerno
20.08.2022 18:30
Udinese
:
Salernitana
Inter
Milan
20.08.2022
20:45
Spezia
La Spezia
20.08.2022 20:45
Inter
:
Spezia
Sassuolo
Sassuolo
20.08.2022
20:45
Lecce
Lecce
20.08.2022 20:45
Sassuolo
:
Lecce
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
20.08.2022
17:30
Cádiz CF
Cadiz
20.08.2022 17:30
Osasuna
:
Cádiz CF
RCD Mallorca
Palma
20.08.2022
19:30
Real Betis Balompié
Seville
20.08.2022 19:30
RCD Mallorca
:
Real Betis Balompié
Celta Vigo
20.08.2022
22:00
Real Madrid
Madrid
20.08.2022 22:00
Celta Vigo
:
Real Madrid
Vidojevica
Lešnica
20.08.2022
11:00
Hajduk Stanko
Crna Bara
20.08.2022 11:00
Vidojevica
:
Hajduk Stanko
Drina (Lj)
Ljubovija
20.08.2022
Drina (B)
Badovinci
20.08.2022
Drina (Lj)
:
Drina (B)
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
20.08.2022
Karađorđe
Mišar
20.08.2022
Jedinstvo (MZ)
:
Karađorđe
Podrinje
Lozničko Polje
20.08.2022
Mladi borac
Dublje
20.08.2022
Podrinje
:
Mladi borac
Jedinstvo (Š)
Štitar
20.08.2022
Gučevo 1929
Banja Koviljača
20.08.2022
Jedinstvo (Š)
:
Gučevo 1929
Rudar
Brasina
20.08.2022
Lipolist
Lipolist
20.08.2022
Rudar
:
Lipolist
Sloga
Lipnički Šor
20.08.2022
Jevremovac
Jevremovac
20.08.2022
Sloga
:
Jevremovac
Antimon
Zajača
20.08.2022
Majur
Majur
20.08.2022
Antimon
:
Majur
Makrešane
Makrešane
20.08.2022
17:00
Mudrakovac
Mudrakovac
20.08.2022 17:00
Makrešane
:
Mudrakovac
Bežanija
Beograd
20.08.2022
17:00
13. maj
Zemun
20.08.2022 17:00
Bežanija
:
13. maj
Miljakovac
Beograd
20.08.2022
16:00
Novi Beograd
Novi Beograd
20.08.2022 16:00
Miljakovac
:
Novi Beograd
Kelti
Novi Beograd
20.08.2022
10:00
Zmaj Novi grad
Zemun
20.08.2022 10:00
Kelti
:
Zmaj Novi grad
Bratstvo 1975
Erdeč
20.08.2022
17:30
Jedinstvo
Petrovac
20.08.2022 17:30
Bratstvo 1975
:
Jedinstvo
Sloga 1934
Desimirovac
20.08.2022
17:30
Kutlovo
Kutlovo
20.08.2022 17:30
Sloga 1934
:
Kutlovo
Midžor
Kalna
20.08.2022
17:30
Hajduk
Rujevica
20.08.2022 17:30
Midžor
:
Hajduk
Ovčar
Markovica
20.08.2022
17:00
Čačak 94
Čačak
20.08.2022 17:00
Ovčar
:
Čačak 94
Slatina
Slatina
20.08.2022
17:00
Sloga
Kaona
20.08.2022 17:00
Slatina
:
Sloga
Spartak
Subotica
20.08.2022
Mašinac
Niš
20.08.2022
Spartak
:
Mašinac
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
20.08.2022
Sloga
Zemun
20.08.2022
ŽFU Zvezda B 2018
:
Sloga
Vojvodina
Novi Sad
20.08.2022
Crvena zvezda
Beograd
20.08.2022
Vojvodina
:
Crvena zvezda
TSC
Kanjiža
20.08.2022
Spartak DOO
Subotica
20.08.2022
TSC
:
Spartak DOO
OFK Vršac
Vršac
20.08.2022
11:00
Crvena zvezda
Beograd
20.08.2022 11:00
OFK Vršac
:
Crvena zvezda
Napredak
Kruševac
20.08.2022
13:00
Vojvodina
Novi Sad
20.08.2022 13:00
Napredak
:
Vojvodina
Novi Pazar
Novi Pazar
20.08.2022
17:00
Radnički 1923
Kragujevac
20.08.2022 17:00
Novi Pazar
:
Radnički 1923
IMT
Beograd
20.08.2022
10:00
Radnički (NB)
Novi Beograd
20.08.2022 10:00
IMT
:
Radnički (NB)
Brodarac
Novi Beograd
20.08.2022
10:00
Rad
Beograd
20.08.2022 10:00
Brodarac
:
Rad
Čukarički
Beograd
20.08.2022
11:00
TSC
Bačka Topola
20.08.2022 11:00
Čukarički
:
TSC
Voždovac
Beograd
20.08.2022
17:00
Partizan
Beograd
20.08.2022 17:00
Voždovac
:
Partizan
Železničar
Pančevo
20.08.2022
10:00
Dinamo 1945
Pančevo
20.08.2022 10:00
Železničar
:
Dinamo 1945
Petar Puača
Novi Sad
20.08.2022
10:00
Inđija
Inđija
20.08.2022 10:00
Petar Puača
:
Inđija
Teleoptik
Zemun
20.08.2022
10:00
Crvena zvezda
Beograd
20.08.2022 10:00
Teleoptik
:
Crvena zvezda
Napredak
Kruševac
20.08.2022
15:30
Vojvodina
Novi Sad
20.08.2022 15:30
Napredak
:
Vojvodina
Sloga (K)
Kraljevo
20.08.2022
11:00
Kiker
Kraljevo
20.08.2022 11:00
Sloga (K)
:
Kiker
Brodarac
Beograd
20.08.2022
12:30
Rad
Beograd
20.08.2022 12:30
Brodarac
:
Rad
Čukarički
Beograd
20.08.2022
13:30
TSC
Bačka Topola
20.08.2022 13:30
Čukarički
:
TSC
ODR
Petrovaradin
20.08.2022
Kabel
Novi Sad
20.08.2022
ODR
:
Kabel
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
20.08.2022
Mladost (L)
Lukićevo
20.08.2022
RFK Novi Sad 1921
:
Mladost (L)
Spartak ŽK
Subotica
20.08.2022
OFK Vršac
Vršac
20.08.2022
Spartak ŽK
:
OFK Vršac
Radnički 1912
Sombor
20.08.2022
Vojvodina
Novi Sad
20.08.2022
Radnički 1912
:
Vojvodina
Železničar
Pančevo
20.08.2022
Petrika
Novi Sad
20.08.2022
Železničar
:
Petrika
Radnički (Z)
Zrenjanin
20.08.2022
Inđija
Inđija
20.08.2022
Radnički (Z)
:
Inđija
Radnički (Š)
Šid
20.08.2022
10:00
Sporto 023
Zrenjanin
20.08.2022 10:00
Radnički (Š)
:
Sporto 023
Spartak ŽK
Subotica
20.08.2022
Radnički 1912
Sombor
20.08.2022
Spartak ŽK
:
Radnički 1912
OFK Kikinda
Kikinda
20.08.2022
CFK
Vrbas
20.08.2022
OFK Kikinda
:
CFK
Hajduk 1912
Kula
20.08.2022
Krila Krajine
Bačka Palanka
20.08.2022
Hajduk 1912
:
Krila Krajine
Vojvodina
Novi Sad
20.08.2022
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
20.08.2022
Vojvodina
:
RFK Novi Sad 1921
TSC
Bačka Topola
20.08.2022
Derby 2015
Novi Sad
20.08.2022
TSC
:
Derby 2015
Arena Su
Subotica
20.08.2022
Kabel
Novi Sad
20.08.2022
Arena Su
:
Kabel
OFK Bačka
Bačka Palanka
20.08.2022
Petar Puača
Novi Sad
20.08.2022
OFK Bačka
:
Petar Puača
Titan
Kraljevo
20.08.2022
Apolon 4
Kragujevac
20.08.2022
Titan
:
Apolon 4
Kosmet
Leposavić
20.08.2022
Kiker
Kraljevo
20.08.2022
Kosmet
:
Kiker
Bubamara
Kraljevo
20.08.2022
Sport Klub 99
Novi Pazar
20.08.2022
Bubamara
:
Sport Klub 99
Bane 1931
Raška
20.08.2022
Novi Pazar
Novi Pazar
20.08.2022
Bane 1931
:
Novi Pazar
Apolon
Kraljevo
20.08.2022
Rudar
Kosovska Mitrovica
20.08.2022
Apolon
:
Rudar
Sušica
Kragujevac
20.08.2022
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
20.08.2022
Sušica
:
AF AS Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
20.08.2022
Sloga
Kraljevo
20.08.2022
Pazar Juniors
:
Sloga
Šumadija 1903
Kragujevac
20.08.2022
Radnički 1923
Kragujevac
20.08.2022
Šumadija 1903
:
Radnički 1923
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
20.08.2022
10:00
Železničar
Požarevac
20.08.2022 10:00
GFK Jasenica 1911
:
Železničar
Petlić SD 2006
Smederevo
20.08.2022
10:00
Mladi radnik 1926
Požarevac
20.08.2022 10:00
Petlić SD 2006
:
Mladi radnik 1926
Smederevo
Smederevo
20.08.2022
10:00
OPK Rudar 1933
Kostolac
20.08.2022 10:00
Smederevo
:
OPK Rudar 1933

Vaterpolo

Taurunum
Zemun
20.08.2022
15:00
Požarevac
Požarevac
20.08.2022 15:00
Taurunum
:
Požarevac
Paraćin
Paraćin
20.08.2022
17:00
BVU Vračar
Beograd
20.08.2022 17:00
Paraćin
:
BVU Vračar