XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
793 utakmica za dan Nedelja, 9 Oktobar 2022


Fudbal

09.10
15:30
Crvena zvezda
Spartak ┼ŻK
3
0
09.10.2022 15:30
Crvena zvezda
3 : 0
Spartak ┼ŻK
09.10
19:30
Vo┼żdovac
Partizan
0
4
09.10.2022 19:30
Vo┼żdovac
0 : 4
Partizan
09.10
15:00
─îukari─Źki
Javor Matis
3
0
09.10.2022 15:00
─îukari─Źki
3 : 0
Javor Matis
09.10
15:00
RFK Novi Sad 1921
Ma─Źva
0
0
09.10.2022 15:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 0
Ma─Źva
09.10
17:00
GFK Sloboda
Radni─Źki (NB)
0
0
09.10.2022 17:00
GFK Sloboda
0 : 0
Radni─Źki (NB)
09.10
15:00
Dinamo 1945
Stanišić
4
1
09.10.2022 15:00
Dinamo 1945
4 : 1
Stanišić
09.10
10:00
Radni─Źki (Zr)
Be─Źej 1918
0
2
09.10.2022 10:00
Radni─Źki (Zr)
0 : 2
Be─Źej 1918
09.10
15:00
Zvezdara
Budu─çnost
1
1
09.10.2022 15:00
Zvezdara
1 : 1
Budu─çnost
09.10
12:00
Torlak
BSK Bor─Źa
2
0
09.10.2022 12:00
Torlak
2 : 0
BSK Bor─Źa
09.10
15:00
OFK Mihajlovac
Ra─Ĺevac
1
0
09.10.2022 15:00
OFK Mihajlovac
1 : 0
Ra─Ĺevac
09.10
11:00
Car Konstantin
Jedinstvo (P)
1
2
09.10.2022 11:00
Car Konstantin
1 : 2
Jedinstvo (P)
09.10
15:00
OFK Brzi Brod
OFK Topli─Źanin
1
1
09.10.2022 15:00
OFK Brzi Brod
1 : 1
OFK Topli─Źanin
09.10
11:00
SFS Borac
Budu─çnost (P)
0
1
09.10.2022 11:00
SFS Borac
0 : 1
Budu─çnost (P)
09.10
15:00
Hercegovac
Sloga
0
0
09.10.2022 15:00
Hercegovac
0 : 0
Sloga
09.10
15:00
Radni─Źki 1905
Mladost (T)
2
1
09.10.2022 15:00
Radni─Źki 1905
2 : 1
Mladost (T)
09.10
15:00
Preporod
Obili─ç
1
0
09.10.2022 15:00
Preporod
1 : 0
Obili─ç
09.10
15:00
Radni─Źki 1918
Senta
3
1
09.10.2022 15:00
Radni─Źki 1918
3 : 1
Senta
09.10
15:00
Mladost (BP)
Bajša
3
0
09.10.2022 15:00
Mladost (BP)
3 : 0
Bajša
09.10
15:00
Jedinstvo
Slavija
4
0
09.10.2022 15:00
Jedinstvo
4 : 0
Slavija
09.10
15:00
Dunav
Sloboda
1
1
09.10.2022 15:00
Dunav
1 : 1
Sloboda
09.10
10:00
Index
Radni─Źki (NP)
2
0
09.10.2022 10:00
Index
2 : 0
Radni─Źki (NP)
09.10
15:00
┼Żelezni─Źar
Hajduk
0
0
09.10.2022 15:00
┼Żelezni─Źar
0 : 0
Hajduk
09.10
15:00
Vojvodina 1928
┼ŻAK
6
1
09.10.2022 15:00
Vojvodina 1928
6 : 1
┼ŻAK
09.10
15:00
Crvena Zvezda
Jedinstvo Stevi─ç
1
0
09.10.2022 15:00
Crvena Zvezda
1 : 0
Jedinstvo Stevi─ç
09.10
15:00
Borac
Omladinac FAM
1
1
09.10.2022 15:00
Borac
1 : 1
Omladinac FAM
09.10
10:00
OFK ┼Żarkovo
Šušnjar
0
2
09.10.2022 10:00
OFK ┼Żarkovo
0 : 2
Šušnjar
09.10
15:00
Kosmaj
Komgrap
1
2
09.10.2022 15:00
Kosmaj
1 : 2
Komgrap
09.10
15:00
Srem─Źica
Crvena zvezda
1
1
09.10.2022 15:00
Srem─Źica
1 : 1
Crvena zvezda
09.10
15:00
OFK Alakince
Radan
0
2
09.10.2022 15:00
OFK Alakince
0 : 2
Radan
09.10
15:00
Lugina
Sloga
1
2
09.10.2022 15:00
Lugina
1 : 2
Sloga
09.10
15:00
Jedinstvo
Gracko
2
2
09.10.2022 15:00
Jedinstvo
2 : 2
Gracko
09.10
15:00
Planta┼ża
Mladost 1959
3
0
09.10.2022 15:00
Planta┼ża
3 : 0
Mladost 1959
09.10
15:00
┼Żitora─Ĺa
Pusta Reka
3
2
09.10.2022 15:00
┼Żitora─Ĺa
3 : 2
Pusta Reka
09.10
15:00
Jablanica
Nebeski Andjeli
1
1
09.10.2022 15:00
Jablanica
1 : 1
Nebeski Andjeli
09.10
15:00
Mladost (B)
Jedinstvo
0
2
09.10.2022 15:00
Mladost (B)
0 : 2
Jedinstvo
09.10
15:00
Mladost (M)
Orljane
1
1
09.10.2022 15:00
Mladost (M)
1 : 1
Orljane
09.10
15:00
OFK Niš
Naša krila 1936
3
0
09.10.2022 15:00
OFK Niš
3 : 0
Naša krila 1936
09.10
15:00
Pukovac
OFK Napredak 1929
1
1
09.10.2022 15:00
Pukovac
1 : 1
OFK Napredak 1929
09.10
15:00
Malošište
OFK Sin─Ĺeli─ç
2
12
09.10.2022 15:00
Malošište
2 : 12
OFK Sin─Ĺeli─ç
09.10
15:00
Morava
Palilulac
1
1
09.10.2022 15:00
Morava
1 : 1
Palilulac
09.10
15:00
Delijski Vis
Rudar
2
1
09.10.2022 15:00
Delijski Vis
2 : 1
Rudar
09.10
15:00
Leva─Ź
Blagotin
0
0
09.10.2022 15:00
Leva─Ź
0 : 0
Blagotin
09.10
15:00
Majdevo-Kupci
Kušiljevo
1
1
09.10.2022 15:00
Majdevo-Kupci
1 : 1
Kušiljevo
09.10
15:00
Rembas
Jedinstvo (M)
9
0
09.10.2022 15:00
Rembas
9 : 0
Jedinstvo (M)
09.10
15:00
Vinogradar
┼Żupa
2
1
09.10.2022 15:00
Vinogradar
2 : 1
┼Żupa
09.10
11:00
Jedinstvo
Rajko Miti─ç
2
0
09.10.2022 11:00
Jedinstvo
2 : 0
Rajko Miti─ç
09.10
15:00
Tanasko Raji─ç
Bor 1919
2
1
09.10.2022 15:00
Tanasko Raji─ç
2 : 1
Bor 1919
09.10
15:00
Jošanica
Trep─Źa
6
0
09.10.2022 15:00
Jošanica
6 : 0
Trep─Źa
09.10
15:00
Polet (R)
OFK Ras
1
2
09.10.2022 15:00
Polet (R)
1 : 2
OFK Ras
09.10
15:00
Bane 1931
Srbija
3
0
09.10.2022 15:00
Bane 1931
3 : 0
Srbija
09.10
15:00
Kej
Polet (T)
1
3
09.10.2022 15:00
Kej
1 : 3
Polet (T)
09.10
15:00
Savinac 1933
Lazarica
3
2
09.10.2022 15:00
Savinac 1933
3 : 2
Lazarica
09.10
15:00
Zlatar
Sevojno
3
1
09.10.2022 15:00
Zlatar
3 : 1
Sevojno
09.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloboda (─î)
1
1
09.10.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 1
Sloboda (─î)
09.10
15:00
Polimlje
Jedinstvo (K)
0
1
09.10.2022 15:00
Polimlje
0 : 1
Jedinstvo (K)
09.10
15:00
Jasen
Spartak 1976
1
0
09.10.2022 15:00
Jasen
1 : 0
Spartak 1976
09.10
15:00
RSK
Omladinac
0
1
09.10.2022 15:00
RSK
0 : 1
Omladinac
09.10
15:00
Pomoravlje 1946
Šumadija (A)
2
0
09.10.2022 15:00
Pomoravlje 1946
2 : 0
Šumadija (A)
09.10
15:00
Borac
Zadrugar
3
2
09.10.2022 15:00
Borac
3 : 2
Zadrugar
09.10
15:00
OFK Divci
Radni─Źki (V)
0
0
09.10.2022 15:00
OFK Divci
0 : 0
Radni─Źki (V)
09.10
15:00
Radni─Źki (K)
Ribnica
1
2
09.10.2022 15:00
Radni─Źki (K)
1 : 2
Ribnica
09.10
15:00
┼Żelezni─Źar
Mladost
2
0
09.10.2022 15:00
┼Żelezni─Źar
2 : 0
Mladost
09.10
15:00
Vulturul
Sloga (BNS)
3
3
09.10.2022 15:00
Vulturul
3 : 3
Sloga (BNS)
09.10
15:00
Dolina
Hajdu─Źica
1
2
09.10.2022 15:00
Dolina
1 : 2
Hajdu─Źica
09.10
15:00
Crvena zvezda
Glogonj
0
2
09.10.2022 15:00
Crvena zvezda
0 : 2
Glogonj
09.10
15:00
Partizan (G)
Dolovo
2
5
09.10.2022 15:00
Partizan (G)
2 : 5
Dolovo
09.10
15:00
Spartak 1911
Budu─çnost (A)
2
4
09.10.2022 15:00
Spartak 1911
2 : 4
Budu─çnost (A)
09.10
15:00
Sutjeska
Iskra
5
1
09.10.2022 15:00
Sutjeska
5 : 1
Iskra
09.10
15:00
─Éur─Ĺin
Budu─çnost
2
0
09.10.2022 15:00
─Éur─Ĺin
2 : 0
Budu─çnost
09.10
15:00
Hajduk
Budu─çnost (M)
2
0
09.10.2022 15:00
Hajduk
2 : 0
Budu─çnost (M)
09.10
15:00
Lipar
Rusin
1
4
09.10.2022 15:00
Lipar
1 : 4
Rusin
09.10
15:00
Naša Zvezda
Budu─çnost (P)
5
2
09.10.2022 15:00
Naša Zvezda
5 : 2
Budu─çnost (P)
09.10
15:00
Borac 46
Polet
2
2
09.10.2022 15:00
Borac 46
2 : 2
Polet
09.10
15:00
Rusanda
Radni─Źki 1911
4
0
09.10.2022 15:00
Rusanda
4 : 0
Radni─Źki 1911
09.10
15:00
ASK
Budu─çnost
0
4
09.10.2022 15:00
ASK
0 : 4
Budu─çnost
09.10
15:00
2. Oktobar
Delija
3
0
09.10.2022 15:00
2. Oktobar
3 : 0
Delija
09.10
15:00
MSK
Napredak
1
0
09.10.2022 15:00
MSK
1 : 0
Napredak
09.10
15:00
OFK Staji─çevo
Vojvodina
2
0
09.10.2022 15:00
OFK Staji─çevo
2 : 0
Vojvodina
09.10
15:00
Crvena zvezda
Mladost
0
2
09.10.2022 15:00
Crvena zvezda
0 : 2
Mladost
09.10
15:00
┼ŻFK Banat
Banat
3
1
09.10.2022 15:00
┼ŻFK Banat
3 : 1
Banat
09.10
15:00
Napredak Meridian
Sremac (D)
2
0
09.10.2022 15:00
Napredak Meridian
2 : 0
Sremac (D)
09.10
15:00
Grani─Źar (K)
Sloga
1
1
09.10.2022 15:00
Grani─Źar (K)
1 : 1
Sloga
09.10
15:00
Srem
Hajduk (B)
1
1
09.10.2022 15:00
Srem
1 : 1
Hajduk (B)
09.10
15:00
Sremac (V)
Borac 1925
3
1
09.10.2022 15:00
Sremac (V)
3 : 1
Borac 1925
09.10
15:00
Budu─çnost
Jadran
7
0
09.10.2022 15:00
Budu─çnost
7 : 0
Jadran
09.10
15:30
Tatra
Ba─Źka 1923
2
3
09.10.2022 15:30
Tatra
2 : 3
Ba─Źka 1923
09.10
15:30
TSK
Petrovaradin
8
0
09.10.2022 15:30
TSK
8 : 0
Petrovaradin
09.10
15:30
Fruškogorac
Dinamo
1
1
09.10.2022 15:30
Fruškogorac
1 : 1
Dinamo
09.10
15:30
OFK Sirig
OFK Futog
4
3
09.10.2022 15:30
OFK Sirig
4 : 3
OFK Futog
09.10
15:30
Ba─Źka (B)
Omladinac
2
2
09.10.2022 15:30
Ba─Źka (B)
2 : 2
Omladinac
09.10
15:30
Jedinstvo
Cement
1
1
09.10.2022 15:30
Jedinstvo
1 : 1
Cement
09.10
15:00
KFK Ravna gora
BSK 1925
5
1
09.10.2022 15:00
KFK Ravna gora
5 : 1
BSK 1925
09.10
15:00
Beograd Karaburma
Poštar Zvezdara
0
0
09.10.2022 15:00
Beograd Karaburma
0 : 0
Poštar Zvezdara
09.10
15:00
Bratstvo
Borac
0
2
09.10.2022 15:00
Bratstvo
0 : 2
Borac
09.10
15:00
Busije
Posavac Tišma
2
0
09.10.2022 15:00
Busije
2 : 0
Posavac Tišma
09.10
15:00
Umka
Balkan Mirijevo
1
1
09.10.2022 15:00
Umka
1 : 1
Balkan Mirijevo
09.10
15:00
Dunav
Heroj Polet
3
1
09.10.2022 15:00
Dunav
3 : 1
Heroj Polet
09.10
15:00
Budu─çnost
Strelac
0
4
09.10.2022 15:00
Budu─çnost
0 : 4
Strelac
09.10
15:00
OFK Zabre┼żje
Rojkovac
1
3
09.10.2022 15:00
OFK Zabre┼żje
1 : 3
Rojkovac
09.10
10:00
Radni─Źki
Vrani─ç
1
1
09.10.2022 10:00
Radni─Źki
1 : 1
Vrani─ç
09.10
15:00
Rušanj
BSK 1926
0
0
09.10.2022 15:00
Rušanj
0 : 0
BSK 1926
09.10
15:00
Krtinska
OFK Budu─çnost
1
1
09.10.2022 15:00
Krtinska
1 : 1
OFK Budu─çnost
09.10
15:00
Turbina
Lisovi─ç 1977
1
0
09.10.2022 15:00
Turbina
1 : 0
Lisovi─ç 1977
09.10
11:00
Vis
Vr─Źin
0
3
09.10.2022 11:00
Vis
0 : 3
Vr─Źin
09.10
15:00
Pudarci
Velika Krsna
3
2
09.10.2022 15:00
Pudarci
3 : 2
Velika Krsna
09.10
11:00
Vin─Źa
Kova─Źevac 1956
3
1
09.10.2022 11:00
Vin─Źa
3 : 1
Kova─Źevac 1956
09.10
11:00
Kalu─Ĺerica 1969
Hajduk
2
0
09.10.2022 11:00
Kalu─Ĺerica 1969
2 : 0
Hajduk
09.10
15:00
Zaklopa─Źa
Šumadija 1962
1
0
09.10.2022 15:00
Zaklopa─Źa
1 : 0
Šumadija 1962
09.10
11:00
Gro─Źanski fudbalski klub
Dunavac
2
1
09.10.2022 11:00
Gro─Źanski fudbalski klub
2 : 1
Dunavac
09.10
15:00
Gradina
Sloga (L)
2
3
09.10.2022 15:00
Gradina
2 : 3
Sloga (L)
09.10
15:00
Dedina
Gornji Stepoš
2
1
09.10.2022 15:00
Dedina
2 : 1
Gornji Stepoš
09.10
15:00
13. April
Ma─Źkovac
3
1
09.10.2022 15:00
13. April
3 : 1
Ma─Źkovac
09.10
15:00
Sloga (D)
Temni─ç 1924
1
4
09.10.2022 15:00
Sloga (D)
1 : 4
Temni─ç 1924
09.10
15:00
Bošnjane
Trudbenik
1
0
09.10.2022 15:00
Bošnjane
1 : 0
Trudbenik
09.10
15:00
Rubin
FUD
0
1
09.10.2022 15:00
Rubin
0 : 1
FUD
09.10
14:30
Iskra
Rajac
1
0
09.10.2022 14:30
Iskra
1 : 0
Rajac
09.10
14:30
Mladost
OFK Br─Ĺanac
3
0
09.10.2022 14:30
Mladost
3 : 0
OFK Br─Ĺanac
09.10
14:30
Trli─ç
─îu─Źuge
3
0
09.10.2022 14:30
Trli─ç
3 : 0
─îu─Źuge
09.10
14:30
Dimitrije Tucovi─ç
Banjani
2
2
09.10.2022 14:30
Dimitrije Tucovi─ç
2 : 2
Banjani
09.10
15:30
Šumadinac (N)
Banja
4
1
09.10.2022 15:30
Šumadinac (N)
4 : 1
Banja
09.10
15:30
Grizli ML
Plaskovac
1
1
09.10.2022 15:30
Grizli ML
1 : 1
Plaskovac
09.10
15:30
Šumadinac (S)
Mladi rudar
4
3
09.10.2022 15:30
Šumadinac (S)
4 : 3
Mladi rudar
09.10
15:30
Šumadija
BSK (Bo)
4
0
09.10.2022 15:30
Šumadija
4 : 0
BSK (Bo)
09.10
15:30
Sloga
Trnava
3
5
09.10.2022 15:30
Sloga
3 : 5
Trnava
09.10
15:30
Prvi srpski ustanak
Marjan
2
0
09.10.2022 15:30
Prvi srpski ustanak
2 : 0
Marjan
09.10
15:30
Lokomotiva
BSK (Be)
5
1
09.10.2022 15:30
Lokomotiva
5 : 1
BSK (Be)
09.10
15:30
Vin─Źa
┼ŻSK
2
1
09.10.2022 15:30
Vin─Źa
2 : 1
┼ŻSK
09.10
15:00
Bali─Źevac
Toplica
3
2
09.10.2022 15:00
Bali─Źevac
3 : 2
Toplica
09.10
15:00
Polet
Pobeda
5
1
09.10.2022 15:00
Polet
5 : 1
Pobeda
09.10
15:00
Sloga 1980
Borac
0
1
09.10.2022 15:00
Sloga 1980
0 : 1
Borac
09.10
15:00
Radni─Źki 1924
Moravac (ZT)
2
1
09.10.2022 15:00
Radni─Źki 1924
2 : 1
Moravac (ZT)
09.10
15:00
Sloga (K)
Rad
1
1
09.10.2022 15:00
Sloga (K)
1 : 1
Rad
09.10
15:00
Jedinstvo (G)
BSK
2
1
09.10.2022 15:00
Jedinstvo (G)
2 : 1
BSK
09.10
15:00
OFK Morava
Moravac Orion
1
0
09.10.2022 15:00
OFK Morava
1 : 0
Moravac Orion
09.10
15:00
Sloga
Polet
1
0
09.10.2022 15:00
Sloga
1 : 0
Polet
09.10
15:00
Mladost
Jedinstvo (B)
2
12
09.10.2022 15:00
Mladost
2 : 12
Jedinstvo (B)
09.10
15:00
Zlo─çudovo
Milanovo
4
2
09.10.2022 15:00
Zlo─çudovo
4 : 2
Milanovo
09.10
11:00
Donja Lomnica
─îekmin
2
1
09.10.2022 11:00
Donja Lomnica
2 : 1
─îekmin
09.10
11:00
Lemind 1953
Vu─Źje
0
0
09.10.2022 11:00
Lemind 1953
0 : 0
Vu─Źje
09.10
15:00
Mladi borac
Mladost (NS)
2
1
09.10.2022 15:00
Mladi borac
2 : 1
Mladost (NS)
09.10
15:00
SASK
Pobeda
5
1
09.10.2022 15:00
SASK
5 : 1
Pobeda
09.10
15:00
Podunavac
OFK Napredak
2
1
09.10.2022 15:00
Podunavac
2 : 1
OFK Napredak
09.10
15:00
Petli─ç SD 2006
Proleter 1947
2
2
09.10.2022 15:00
Petli─ç SD 2006
2 : 2
Proleter 1947
09.10
15:00
Crvena zvezda
┼Żelezni─Źar Kusadak
2
4
09.10.2022 15:00
Crvena zvezda
2 : 4
┼Żelezni─Źar Kusadak
09.10
15:00
Mladi radnik 1940
Radnik
1
1
09.10.2022 15:00
Mladi radnik 1940
1 : 1
Radnik
09.10
15:00
Polet
Mladost 1948
4
6
09.10.2022 15:00
Polet
4 : 6
Mladost 1948
09.10
15:00
Blizna
Polom
0
0
09.10.2022 15:00
Blizna
0 : 0
Polom
09.10
15:00
Polet
Brestovac
3
0
09.10.2022 15:00
Polet
3 : 0
Brestovac
09.10
15:00
Branik
Urovica
2
1
09.10.2022 15:00
Branik
2 : 1
Urovica
09.10
11:00
Miloševo
Radni─Źki (K)
4
0
09.10.2022 11:00
Miloševo
4 : 0
Radni─Źki (K)
09.10
11:00
Mala Vrbica
Nemetali
3
1
09.10.2022 11:00
Mala Vrbica
3 : 1
Nemetali
09.10
15:00
Sloga 1945
Krilaš
2
1
09.10.2022 15:00
Sloga 1945
2 : 1
Krilaš
09.10
15:00
Napredak (S)
┼Żelezni─Źar
2
2
09.10.2022 15:00
Napredak (S)
2 : 2
┼Żelezni─Źar
09.10
15:00
BSK 1931
Obili─ç
3
2
09.10.2022 15:00
BSK 1931
3 : 2
Obili─ç
09.10
15:00
Vihor
Budu─çnost (V)
0
2
09.10.2022 15:00
Vihor
0 : 2
Budu─çnost (V)
09.10
15:00
Batovac
Sirakovo
2
0
09.10.2022 15:00
Batovac
2 : 0
Sirakovo
09.10
15:00
Šapine
Borac (K)
2
1
09.10.2022 15:00
Šapine
2 : 1
Borac (K)
09.10
15:30
Ibar
Budu─çnost
1
1
09.10.2022 15:30
Ibar
1 : 1
Budu─çnost
09.10
15:30
Omladinac
OFK Progorelica
3
1
09.10.2022 15:30
Omladinac
3 : 1
OFK Progorelica
09.10
15:30
Borac (V)
Tavnik
3
0
09.10.2022 15:30
Borac (V)
3 : 0
Tavnik
09.10
15:30
Jedinstvo 2017
Radnik
1
4
09.10.2022 15:30
Jedinstvo 2017
1 : 4
Radnik
09.10
15:30
Koštampolje
Milo─Źajac
0
3
09.10.2022 15:30
Koštampolje
0 : 3
Milo─Źajac
09.10
14:00
Mladost (T)
Osaonica
3
0
09.10.2022 14:00
Mladost (T)
3 : 0
Osaonica
09.10
14:00
Juhor
Rudar (St)
4
0
09.10.2022 14:00
Juhor
4 : 0
Rudar (St)
09.10
14:00
Dragocvet
Mladost (J)
0
3
09.10.2022 14:00
Dragocvet
0 : 3
Mladost (J)
09.10
14:00
Budu─çnost (M)
Budu─çnost (─É)
3
0
09.10.2022 14:00
Budu─çnost (M)
3 : 0
Budu─çnost (─É)
09.10
14:00
Donja Mutnica
Partizan
3
0
09.10.2022 14:00
Donja Mutnica
3 : 0
Partizan
09.10
14:00
Sloga
GFK Tabane
2
0
09.10.2022 14:00
Sloga
2 : 0
GFK Tabane
09.10
14:00
Napredak
Borac 1950
4
1
09.10.2022 14:00
Napredak
4 : 1
Borac 1950
09.10
14:00
Moravac 2015
Kolare
3
1
09.10.2022 14:00
Moravac 2015
3 : 1
Kolare
09.10
15:00
Mladost
Novoselac
1
3
09.10.2022 15:00
Mladost
1 : 3
Novoselac
09.10
15:00
Radni─Źki 1936
Sloboda
0
1
09.10.2022 15:00
Radni─Źki 1936
0 : 1
Sloboda
09.10
15:00
Stevan Nešticki
─îegar 1946
2
0
09.10.2022 15:00
Stevan Nešticki
2 : 0
─îegar 1946
09.10
15:00
Planinac 1933
Proleter
0
2
09.10.2022 15:00
Planinac 1933
0 : 2
Proleter
09.10
15:00
Vulkan 1963
Aluminijum
3
2
09.10.2022 15:00
Vulkan 1963
3 : 2
Aluminijum
09.10
15:00
Sloga
Omladinac
0
0
09.10.2022 15:00
Sloga
0 : 0
Omladinac
09.10
15:00
Mladi borac
Lipolist
0
0
09.10.2022 15:00
Mladi borac
0 : 0
Lipolist
09.10
15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Jevremovac
3
0
09.10.2022 15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
3 : 0
Jevremovac
09.10
15:00
Drina (B)
Majur
2
4
09.10.2022 15:00
Drina (B)
2 : 4
Majur
09.10
15:00
Hajduk Stanko
Antimon
2
0
09.10.2022 15:00
Hajduk Stanko
2 : 0
Antimon
09.10
15:00
Drina (Lj)
Sloga
2
0
09.10.2022 15:00
Drina (Lj)
2 : 0
Sloga
09.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
Rudar
3
0
09.10.2022 15:00
Jedinstvo (MZ)
3 : 0
Rudar
09.10
15:00
Podrinje
Jedinstvo (Š)
1
1
09.10.2022 15:00
Podrinje
1 : 1
Jedinstvo (Š)
09.10
15:00
┼Żelju┼ía
Vladimir Durkovi─ç
1
4
09.10.2022 15:00
┼Żelju┼ía
1 : 4
Vladimir Durkovi─ç
09.10
15:00
Spartak
Mladost
4
2
09.10.2022 15:00
Spartak
4 : 2
Mladost
09.10
15:30
Jedinstvo
Maršić
1
1
09.10.2022 15:30
Jedinstvo
1 : 1
Maršić
09.10
15:30
Divostin
Stanovo 1941
0
0
09.10.2022 15:30
Divostin
0 : 0
Stanovo 1941
09.10
15:30
Pobeda 1926
Zastava 1973
4
0
09.10.2022 15:30
Pobeda 1926
4 : 0
Zastava 1973
09.10
15:30
Slavija
Sloboda (G)
1
1
09.10.2022 15:30
Slavija
1 : 1
Sloboda (G)
09.10
15:00
Peru─çac
Je┼żevica
2
3
09.10.2022 15:00
Peru─çac
2 : 3
Je┼żevica
09.10
15:00
Gorobilje
Kotroman
4
1
09.10.2022 15:00
Gorobilje
4 : 1
Kotroman
09.10
15:00
Rampa
Višesava
3
0
09.10.2022 15:00
Rampa
3 : 0
Višesava
09.10
15:00
Avijati─Źar Vranjani
Tara
4
1
09.10.2022 15:00
Avijati─Źar Vranjani
4 : 1
Tara
09.10
15:00
Sloga
Prvi partizan
1
0
09.10.2022 15:00
Sloga
1 : 0
Prvi partizan
09.10
11:00
Omladinac
Se─Źica
1
0
09.10.2022 11:00
Omladinac
1 : 0
Se─Źica
09.10
15:00
Polet
Bakionica
1
2
09.10.2022 15:00
Polet
1 : 2
Bakionica
09.10
15:00
─îajetina
Jedinstvo
6
0
09.10.2022 15:00
─îajetina
6 : 0
Jedinstvo
09.10
15:30
Prijevor
Mladost
2
3
09.10.2022 15:30
Prijevor
2 : 3
Mladost
09.10
15:30
Rudar
Velere─Ź 94
1
3
09.10.2022 15:30
Rudar
1 : 3
Velere─Ź 94
09.10
15:30
Jedinstvo
Donja Vrbava
0
2
09.10.2022 15:30
Jedinstvo
0 : 2
Donja Vrbava
09.10
15:30
Zadrugar
Ozrem PMH
5
0
09.10.2022 15:30
Zadrugar
5 : 0
Ozrem PMH
09.10
15:30
Draga─Źevo
─îa─Źak 94
3
0
09.10.2022 15:30
Draga─Źevo
3 : 0
─îa─Źak 94
09.10
15:30
Morava
Gorušica
4
0
09.10.2022 15:30
Morava
4 : 0
Gorušica
09.10
15:30
Jedinstvo
Sloga
3
2
09.10.2022 15:30
Jedinstvo
3 : 2
Sloga
09.10
15:30
Prilike
Slatina
2
0
09.10.2022 15:30
Prilike
2 : 0
Slatina
09.10
14:30
FSU Ju┼żna pruga
Mineralac
0
6
09.10.2022 14:30
FSU Ju┼żna pruga
0 : 6
Mineralac
09.10
14:30
Pavlovac
Dinamo (V)
1
4
09.10.2022 14:30
Pavlovac
1 : 4
Dinamo (V)
09.10
14:30
BSK Bujanovac
Mladost (B)
3
0
09.10.2022 14:30
BSK Bujanovac
3 : 0
Mladost (B)
09.10
14:30
Torpedo 1973
Levosoje
2
0
09.10.2022 14:30
Torpedo 1973
2 : 0
Levosoje
09.10
14:30
SU Dinamo Jug
─îelik
1
0
09.10.2022 14:30
SU Dinamo Jug
1 : 0
─îelik
09.10
14:30
Vihor
Mladost (S)
8
0
09.10.2022 14:30
Vihor
8 : 0
Mladost (S)
09.10
15:00
Omladinac
Dobri─Ź
2
6
09.10.2022 15:00
Omladinac
2 : 6
Dobri─Ź
09.10
15:00
Polet
Kosovac
1
2
09.10.2022 15:00
Polet
1 : 2
Kosovac
09.10
11:00
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Jastrebac
0
7
09.10.2022 11:00
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
0 : 7
Jastrebac
09.10
15:00
Jug Bogdan
Borac
4
3
09.10.2022 15:00
Jug Bogdan
4 : 3
Borac
09.10
14:00
Polet 1980
Brezovica
0
5
09.10.2022 14:00
Polet 1980
0 : 5
Brezovica
09.10
15:00
Dinamo 1923
Kula
0
0
09.10.2022 15:00
Dinamo 1923
0 : 0
Kula
09.10
15:00
Zadrugar
Polet (R)
5
3
09.10.2022 15:00
Zadrugar
5 : 3
Polet (R)
09.10
15:00
Terekveš
Tele─Źka
2
2
09.10.2022 15:00
Terekveš
2 : 2
Tele─Źka
09.10
15:00
Polet (S)
Aleksa Šantić
3
0
09.10.2022 15:00
Polet (S)
3 : 0
Aleksa Šantić
09.10
15:00
Mladost
Omladinac (B)
1
4
09.10.2022 15:00
Mladost
1 : 4
Omladinac (B)
09.10
15:00
OFK Od┼żaci
Omladinac (D)
0
1
09.10.2022 15:00
OFK Od┼żaci
0 : 1
Omladinac (D)
09.10
13:00
Omladinac
Beli Orlovi
2
1
09.10.2022 13:00
Omladinac
2 : 1
Beli Orlovi
09.10
15:00
Mladost (T)
Velika Drenova
1
1
09.10.2022 15:00
Mladost (T)
1 : 1
Velika Drenova
09.10
15:00
Vinogradar
Ribnik
5
1
09.10.2022 15:00
Vinogradar
5 : 1
Ribnik
09.10
15:00
Radni─Źki
Proleter
4
1
09.10.2022 15:00
Radni─Źki
4 : 1
Proleter
09.10
15:00
BSK Bavanište
Mundial
0
1
09.10.2022 15:00
BSK Bavanište
0 : 1
Mundial
09.10
15:00
Mladost
Omladinac (D)
5
1
09.10.2022 15:00
Mladost
5 : 1
Omladinac (D)
09.10
15:00
Jugoslavija
Stari Tamiš
3
1
09.10.2022 15:00
Jugoslavija
3 : 1
Stari Tamiš
09.10
15:00
Omladinac (O)
Budu─çnost
2
4
09.10.2022 15:00
Omladinac (O)
2 : 4
Budu─çnost
09.10
14:30
Sovljak
Šarbane
1
1
09.10.2022 14:30
Sovljak
1 : 1
Šarbane
09.10
14:30
Polet (DL)
OFK Paljuvi
0
3
09.10.2022 14:30
Polet (DL)
0 : 3
OFK Paljuvi
09.10
11:00
Omladinac (K)
Joševa
3
3
09.10.2022 11:00
Omladinac (K)
3 : 3
Joševa
09.10
14:30
OFK Stublenica
Ratkovac
4
3
09.10.2022 14:30
OFK Stublenica
4 : 3
Ratkovac
09.10
14:30
Pambukovica
Tulari
0
3
09.10.2022 14:30
Pambukovica
0 : 3
Tulari
09.10
14:30
Tvrdojevac
Pepeljevac
0
2
09.10.2022 14:30
Tvrdojevac
0 : 2
Pepeljevac
09.10
15:00
Mladost (BB)
Naftagas
2
1
09.10.2022 15:00
Mladost (BB)
2 : 1
Naftagas
09.10
15:00
Borac
Lehel
2
2
09.10.2022 15:00
Borac
2 : 2
Lehel
09.10
15:00
Bile─çanin
Zadrugar
3
0
09.10.2022 15:00
Bile─çanin
3 : 0
Zadrugar
09.10
15:00
Potisje
Tamiš
2
1
09.10.2022 15:00
Potisje
2 : 1
Tamiš
09.10
15:00
OFK Klek
OFK Gradnulica
1
4
09.10.2022 15:00
OFK Klek
1 : 4
OFK Gradnulica
09.10
15:00
Partizan
Mladost (L)
2
2
09.10.2022 15:00
Partizan
2 : 2
Mladost (L)
09.10
11:00
ZSK
Jadar 2013
1
0
09.10.2022 11:00
ZSK
1 : 0
Jadar 2013
09.10
11:00
Napredak
Milenko Pavlovi─ç
5
2
09.10.2022 11:00
Napredak
5 : 2
Milenko Pavlovi─ç
09.10
11:00
Polet
Stari drugari
0
5
09.10.2022 11:00
Polet
0 : 5
Stari drugari
09.10
11:00
Tešnjar
Kolubara 2
5
2
09.10.2022 11:00
Tešnjar
5 : 2
Kolubara 2
09.10
11:00
Mali korak
Rakac Stave
2
2
09.10.2022 11:00
Mali korak
2 : 2
Rakac Stave
09.10
11:00
Popadi─ç
Kotešica
2
0
09.10.2022 11:00
Popadi─ç
2 : 0
Kotešica
09.10
15:00
Ljukovo
Polet (NK)
4
3
09.10.2022 15:00
Ljukovo
4 : 3
Polet (NK)
09.10
15:00
Kameni
Sremac
3
0
09.10.2022 15:00
Kameni
3 : 0
Sremac
09.10
15:00
Rudar
Car Uroš
3
0
09.10.2022 15:00
Rudar
3 : 0
Car Uroš
09.10
15:00
Hajduk 1932
Krušedol
1
3
09.10.2022 15:00
Hajduk 1932
1 : 3
Krušedol
09.10
15:00
Fruškogorac
Grani─Źar
4
0
09.10.2022 15:00
Fruškogorac
4 : 0
Grani─Źar
09.10
15:00
Mladost
Polet (N)
1
0
09.10.2022 15:00
Mladost
1 : 0
Polet (N)
09.10
15:00
─îSK ─îortanovci
Napredak
2
1
09.10.2022 15:00
─îSK ─îortanovci
2 : 1
Napredak
09.10
15:30
Hajduk (G)
Mileti─ç
2
0
09.10.2022 15:30
Hajduk (G)
2 : 0
Mileti─ç
09.10
15:30
Borac (R)
Obili─ç
3
1
09.10.2022 15:30
Borac (R)
3 : 1
Obili─ç
09.10
15:30
Susek
Hajduk (─î)
1
0
09.10.2022 15:30
Susek
1 : 0
Hajduk (─î)
09.10
15:30
┼Żelezni─Źar NS
Sloga
2
0
09.10.2022 15:30
┼Żelezni─Źar NS
2 : 0
Sloga
09.10
15:30
Titel
─îenej
3
1
09.10.2022 15:30
Titel
3 : 1
─îenej
09.10
15:30
Borac (NS)
Vinogradar
4
1
09.10.2022 15:30
Borac (NS)
4 : 1
Vinogradar
09.10
15:00
Rutevac
Kraljevo
3
1
09.10.2022 15:00
Rutevac
3 : 1
Kraljevo
09.10
11:00
Škriljac
Jastrebac 2022
1
0
09.10.2022 11:00
Škriljac
1 : 0
Jastrebac 2022
09.10
11:00
Jedinstvo
OFK Sloga
5
1
09.10.2022 11:00
Jedinstvo
5 : 1
OFK Sloga
09.10
11:00
Rudar 2016
Crvena zvezda
4
0
09.10.2022 11:00
Rudar 2016
4 : 0
Crvena zvezda
09.10
11:00
Vukašinovac
Polet
0
1
09.10.2022 11:00
Vukašinovac
0 : 1
Polet
09.10
14:00
15. Avgust 1950
Istok 63
3
1
09.10.2022 14:00
15. Avgust 1950
3 : 1
Istok 63
09.10
14:00
Sin─Ĺeli─ç
Radni─Źki
4
3
09.10.2022 14:00
Sin─Ĺeli─ç
4 : 3
Radni─Źki
09.10
14:00
Resavski Despoti
Pomoravlje
3
2
09.10.2022 14:00
Resavski Despoti
3 : 2
Pomoravlje
09.10
14:00
Rudar
OFK Batinac
4
0
09.10.2022 14:00
Rudar
4 : 0
OFK Batinac
09.10
14:00
Omladinac
Napredak
2
1
09.10.2022 14:00
Omladinac
2 : 1
Napredak
09.10
14:00
Kolonija
Šumadija
3
1
09.10.2022 14:00
Kolonija
3 : 1
Šumadija
09.10
14:00
Šantarovac
Vinogradar
0
1
09.10.2022 14:00
Šantarovac
0 : 1
Vinogradar
09.10
14:00
Morava (R)
Mladost (K)
4
3
09.10.2022 14:00
Morava (R)
4 : 3
Mladost (K)
09.10
11:00
Mineral 2015
Omladinac
0
2
09.10.2022 11:00
Mineral 2015
0 : 2
Omladinac
09.10
15:30
Zvezda
Mlada krila
2
1
09.10.2022 15:30
Zvezda
2 : 1
Mlada krila
09.10
15:30
Kraljevo Hajduk
Gru┼ża
0
4
09.10.2022 15:30
Kraljevo Hajduk
0 : 4
Gru┼ża
09.10
15:30
Jedinstvo (G)
Lazac
2
0
09.10.2022 15:30
Jedinstvo (G)
2 : 0
Lazac
09.10
18:00
Popovi─çi Vrnjci
Magnohrom
2
1
09.10.2022 18:00
Popovi─çi Vrnjci
2 : 1
Magnohrom
09.10
15:30
Jovo Kursula
Morava (M)
1
0
09.10.2022 15:30
Jovo Kursula
1 : 0
Morava (M)
09.10
15:30
Mataruge
Jedinstvo (D)
6
2
09.10.2022 15:30
Mataruge
6 : 2
Jedinstvo (D)
09.10
15:30
Apolon 2018
Bogutova─Źka Banja
3
3
09.10.2022 15:30
Apolon 2018
3 : 3
Bogutova─Źka Banja
09.10
15:00
Borac (V)
Jedinstvo (S)
3
0
09.10.2022 15:00
Borac (V)
3 : 0
Jedinstvo (S)
09.10
15:00
Zabr─Ĺe 1936
Integral
2
0
09.10.2022 15:00
Zabr─Ĺe 1936
2 : 0
Integral
09.10
15:00
Bata Buli─ç
Zadrugar 1947
2
0
09.10.2022 15:00
Bata Buli─ç
2 : 0
Zadrugar 1947
09.10
15:00
Polet (SD)
Mladost (K)
4
2
09.10.2022 15:00
Polet (SD)
4 : 2
Mladost (K)
09.10
15:00
Mlava (ML)
BSK 1924
3
2
09.10.2022 15:00
Mlava (ML)
3 : 2
BSK 1924
09.10
15:00
Pobeda 1953
Rade Milošević
4
1
09.10.2022 15:00
Pobeda 1953
4 : 1
Rade Milošević
09.10
15:00
Polet (V)
Beli Orao
5
1
09.10.2022 15:00
Polet (V)
5 : 1
Beli Orao
09.10
15:00
Bari─Ź
Napredak (B)
2
0
09.10.2022 15:00
Bari─Ź
2 : 0
Napredak (B)
09.10
15:00
Sloga (L)
Napredak (P)
0
2
09.10.2022 15:00
Sloga (L)
0 : 2
Napredak (P)
09.10
15:00
Dizel
Napredak 1934
1
0
09.10.2022 15:00
Dizel
1 : 0
Napredak 1934
09.10
15:00
Mlava (B)
Kumane
4
2
09.10.2022 15:00
Mlava (B)
4 : 2
Kumane
09.10
15:00
OFK Brani─Źevo
Mladi Borac
1
0
09.10.2022 15:00
OFK Brani─Źevo
1 : 0
Mladi Borac
09.10
15:00
Borac
Krivanj
0
2
09.10.2022 15:00
Borac
0 : 2
Krivanj
09.10
15:00
Mladost
Ba─Źki Hajduk
0
1
09.10.2022 15:00
Mladost
0 : 1
Ba─Źki Hajduk
09.10
15:00
Kulpin
Slavija (P)
1
0
09.10.2022 15:00
Kulpin
1 : 0
Slavija (P)
09.10
15:00
Ba─Źka
Labudnja─Źa
5
0
09.10.2022 15:00
Ba─Źka
5 : 0
Labudnja─Źa
09.10
15:00
Neštin
OFK Stari Grad
3
1
09.10.2022 15:00
Neštin
3 : 1
OFK Stari Grad
09.10
15:00
Torpedo
Omladinac
2
0
09.10.2022 15:00
Torpedo
2 : 0
Omladinac
09.10
15:00
Bair
Stojan Lazarac
1
6
09.10.2022 15:00
Bair
1 : 6
Stojan Lazarac
09.10
15:00
Duško
Mladost (MM)
2
0
09.10.2022 15:00
Duško
2 : 0
Mladost (MM)
09.10
15:00
Budu─çnost (Z)
Napredak
1
3
09.10.2022 15:00
Budu─çnost (Z)
1 : 3
Napredak
09.10
15:00
Sloboda
Petlova─Źa
1
1
09.10.2022 15:00
Sloboda
1 : 1
Petlova─Źa
09.10
15:00
Budu─çnost (PD)
Zadrugar
2
1
09.10.2022 15:00
Budu─çnost (PD)
2 : 1
Zadrugar
09.10
Umac
Radni─Źki
5
1
09.10.2022
Umac
5 : 1
Radni─Źki
09.10
Šumadija
Bratstvo
2
2
09.10.2022
Šumadija
2 : 2
Bratstvo
09.10
15:00
Moravac (P)
Gradac
2
1
09.10.2022 15:00
Moravac (P)
2 : 1
Gradac
09.10
15:00
Bobište
Real
3
3
09.10.2022 15:00
Bobište
3 : 3
Real
09.10
00:00
Mladi borac
OFK Brza
5
3
09.10.2022 00:00
Mladi borac
5 : 3
OFK Brza
09.10
15:00
Moravac (G)
Sloboda
1
2
09.10.2022 15:00
Moravac (G)
1 : 2
Sloboda
09.10
15:00
Bobovik
Radni─Źki (K)
3
0
09.10.2022 15:00
Bobovik
3 : 0
Radni─Źki (K)
09.10
15:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Dobrava ┼Żabar 2020
5
1
09.10.2022 15:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
5 : 1
Dobrava ┼Żabar 2020
09.10
15:00
Šipurske Livade
Pri─Źinovi─ç
0
2
09.10.2022 15:00
Šipurske Livade
0 : 2
Pri─Źinovi─ç
09.10
15:00
Sloga (K)
OFK Letnjikovac 1983
3
0
09.10.2022 15:00
Sloga (K)
3 : 0
OFK Letnjikovac 1983
09.10
15:00
Trešnjevka
Mrovska
3
1
09.10.2022 15:00
Trešnjevka
3 : 1
Mrovska
09.10
15:00
7. Juli
Jedinstvo
0
3
09.10.2022 15:00
7. Juli
0 : 3
Jedinstvo
09.10
15:00
Hajduk
Luk
0
3
09.10.2022 15:00
Hajduk
0 : 3
Luk
09.10
15:00
Milan Orli─ç
Velika Reka
2
0
09.10.2022 15:00
Milan Orli─ç
2 : 0
Velika Reka
09.10
15:00
Mladost
Jadar 1961
5
1
09.10.2022 15:00
Mladost
5 : 1
Jadar 1961
09.10
15:00
Jelav
Prva Iskra
3
4
09.10.2022 15:00
Jelav
3 : 4
Prva Iskra
09.10
15:00
Cer
Sloga
1
6
09.10.2022 15:00
Cer
1 : 6
Sloga
09.10
15:00
Studenac
TE Gu─Źevo
4
2
09.10.2022 15:00
Studenac
4 : 2
TE Gu─Źevo
09.10
11:00
Modrica
Pepeljevac 1947
2
3
09.10.2022 11:00
Modrica
2 : 3
Pepeljevac 1947
09.10
11:00
Konjuh
Kaonik
3
1
09.10.2022 11:00
Konjuh
3 : 1
Kaonik
09.10
11:00
Gaglovo
Rasina
1
1
09.10.2022 11:00
Gaglovo
1 : 1
Rasina
09.10
15:00
Pade┼ż
Polet
2
2
09.10.2022 15:00
Pade┼ż
2 : 2
Polet
09.10
15:00
Naupare
Bukovica
3
0
09.10.2022 15:00
Naupare
3 : 0
Bukovica
09.10
15:00
Mudrakovac
┼Żabare
1
2
09.10.2022 15:00
Mudrakovac
1 : 2
┼Żabare
09.10
15:00
Borac
Kapid┼żija
3
1
09.10.2022 15:00
Borac
3 : 1
Kapid┼żija
09.10
15:00
BUSK
Novi Beograd
2
2
09.10.2022 15:00
BUSK
2 : 2
Novi Beograd
09.10
15:00
Borac
Rekreativo 011
0
0
09.10.2022 15:00
Borac
0 : 0
Rekreativo 011
09.10
15:00
Šumadinac
Velika Moštanica
2
2
09.10.2022 15:00
Šumadinac
2 : 2
Velika Moštanica
09.10
15:00
Srem
Miljakovac
1
2
09.10.2022 15:00
Srem
1 : 2
Miljakovac
09.10
10:00
Dedinje
Be┼żanija
0
10
09.10.2022 10:00
Dedinje
0 : 10
Be┼żanija
09.10
15:00
Palilulac
Rakovica
3
4
09.10.2022 15:00
Palilulac
3 : 4
Rakovica
09.10
11:00
Mladi proleter
Zmaj Novi grad
1
7
09.10.2022 11:00
Mladi proleter
1 : 7
Zmaj Novi grad
09.10
15:00
Resnik
Kelti
0
1
09.10.2022 15:00
Resnik
0 : 1
Kelti
09.10
15:00
OFK Crvenka
Sveti Stefan
1
1
09.10.2022 15:00
OFK Crvenka
1 : 1
Sveti Stefan
09.10
15:00
Cerovac 2013
Budu─çnost 1948
0
2
09.10.2022 15:00
Cerovac 2013
0 : 2
Budu─çnost 1948
09.10
15:00
Udarnik
Novi Mladi borac
2
0
09.10.2022 15:00
Udarnik
2 : 0
Novi Mladi borac
09.10
15:00
Proleter
Glavaš
4
3
09.10.2022 15:00
Proleter
4 : 3
Glavaš
09.10
15:00
Ba─Źinac
Beli Orlovi
5
1
09.10.2022 15:00
Ba─Źinac
5 : 1
Beli Orlovi
09.10
15:00
Bukovac
Selevac 1919
7
0
09.10.2022 15:00
Bukovac
7 : 0
Selevac 1919
09.10
15:30
Azbest 1927
Mladost (P)
2
5
09.10.2022 15:30
Azbest 1927
2 : 5
Mladost (P)
09.10
15:30
21. oktobar
Borac (D)
4
2
09.10.2022 15:30
21. oktobar
4 : 2
Borac (D)
09.10
15:30
Jadran
OFK ┼Że┼żelj
2
0
09.10.2022 15:30
Jadran
2 : 0
OFK ┼Że┼żelj
09.10
12:30
Pinosava
Beljina
2
1
09.10.2022 12:30
Pinosava