XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 585 utakmica za dan
Subota, 12 Novembar 2022


Fudbal

TSC
Bačka Topola
2 : 0
Radnički (N)
Niš
12.11.2022 17:00
TSC
2 : 0
Radnički (N)
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
12.11.2022 19:00
Vojvodina
2 : 1
Radnički 1923
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
12.11.2022 15:00
Mladost (L)
2 : 0
Kolubara
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
12.11.2022 13:00
OFK Vršac
1 : 0
Metalac
Inđija Toyo Tires
Inđija
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
12.11.2022 13:00
Inđija Toyo Tires
0 : 1
Radnički (SM)
RFK Grafičar
Beograd
6 : 1
Rad
Beograd
12.11.2022 13:00
RFK Grafičar
6 : 1
Rad
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
12.11.2022 13:00
Omladinac
2 : 1
1. Maj Ruma
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 1
Radnički 1912
Sombor
12.11.2022 13:00
Jedinstvo
2 : 1
Radnički 1912
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
Tekstilac
Odžaci
12.11.2022 13:00
OFK Bačka
0 : 2
Tekstilac
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 1
Naftagas
Elemir
12.11.2022 13:00
Dinamo 1945
3 : 1
Naftagas
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
BSK Borča
Borča
12.11.2022 13:30
Budućnost
1 : 1
BSK Borča
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Studentski grad
Novi Beograd
12.11.2022 13:30
OFK Beograd
4 : 0
Studentski grad
Sinđelić
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
12.11.2022 10:00
Sinđelić
0 : 0
Zemun
Teleoptik
Zemun
6 : 0
Brodarac
Novi Beograd
12.11.2022 11:00
Teleoptik
6 : 0
Brodarac
Mačva 1929
Bogatić
2 : 0
Budućnost (A)
Arilje
12.11.2022 13:00
Mačva 1929
2 : 0
Budućnost (A)
Borac 1926
Čačak
3 : 1
Rađevac
Krupanj
12.11.2022 13:00
Borac 1926
3 : 1
Rađevac
FAP
Priboj
3 : 0
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
12.11.2022 13:00
FAP
3 : 0
OFK Mihajlovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
12.11.2022 13:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 2
Takovo
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Sloga (P)
Požega
12.11.2022 13:00
Sloga (K)
0 : 1
Sloga (P)
Tutin
Tutin
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
12.11.2022 13:00
Tutin
1 : 0
Sloga (BB)
Real
Podunavci
0 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
12.11.2022 13:00
Real
0 : 4
Smederevo 1924
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 2
Budućnost (P)
Popovac
12.11.2022 13:00
GFK Jagodina
1 : 2
Budućnost (P)
Radnički (S)
Svilajnac
5 : 1
Timok 1919
Zaječar
12.11.2022 13:00
Radnički (S)
5 : 1
Timok 1919
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 2
SFS Borac
Paraćin
12.11.2022 13:00
Jedinstvo (P)
2 : 2
SFS Borac
Dunav
Prahovo
5 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
12.11.2022 13:00
Dunav
5 : 0
OFK Brzi Brod
Pčinja
Trgovište
2 : 2
Timočanin
Knjaževac
12.11.2022 13:00
Pčinja
2 : 2
Timočanin
Sloga
Čonoplja
1 : 2
Bratstvo 2019
Prigrevica
12.11.2022 13:00
Sloga
1 : 2
Bratstvo 2019
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 0
Bajša
Bajša
12.11.2022 13:00
OFK Vrbas
2 : 0
Bajša
Senta
Senta
3 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
12.11.2022 13:00
Senta
3 : 2
Vojvodina
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 4
Donji Srem 2015
Pećinci
12.11.2022 13:00
Radnički (NP)
2 : 4
Donji Srem 2015
GFK Sloven
Ruma
2 : 0
Sloga (E)
Erdevik
12.11.2022 13:00
GFK Sloven
2 : 0
Sloga (E)
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 1
Radnički (Š)
Šid
12.11.2022 13:00
Sloboda
1 : 1
Radnički (Š)
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 1
Index
Novi Sad
12.11.2022 13:00
Mladost (BJ)
2 : 1
Index
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
12.11.2022 13:00
Sloboda
0 : 0
Jedinstvo (BK)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 1
Omladinac FAM
Botoš
12.11.2022 13:00
Jedinstvo Stević
0 : 1
Omladinac FAM
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 2
Borac
Starčevo
12.11.2022 13:00
Kozara
2 : 2
Borac
Begej
Žitište
0 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
12.11.2022 13:00
Begej
0 : 2
OFK Kikinda
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 1
Crvena Zvezda
Rusko Selo
12.11.2022 13:00
Proleter
2 : 1
Crvena Zvezda
Šušnjar
Šušnjar
3 : 0
Komgrap
Beograd
12.11.2022 13:30
Šušnjar
3 : 0
Komgrap
GSP Polet Dorćol
Beograd
5 : 1
Lokomotiva
Beograd
12.11.2022 11:00
GSP Polet Dorćol
5 : 1
Lokomotiva
Barajevo
Barajevo
3 : 0
Leštane
Leštane
12.11.2022 13:30
Barajevo
3 : 0
Leštane
Gracko
Staro Gracko
0 : 3
Nebeski Andjeli
Vranje
12.11.2022 13:00
Gracko
0 : 3
Nebeski Andjeli
SFK Morava
Vladičin Han
3 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
12.11.2022 13:00
SFK Morava
3 : 2
OFK Kosanica
Jedinstvo 1936
Kruševac
13 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
12.11.2022 13:00
Jedinstvo 1936
13 : 0
Jedinstvo (M)
Blagotin
Poljna
3 : 1
Vinogradar
Zleginje
12.11.2022 13:00
Blagotin
3 : 1
Vinogradar
Sloga (D)
Despotovac
1 : 0
Rembas
Resavica
12.11.2022 13:00
Sloga (D)
1 : 0
Rembas
Trstenik PPT
Trstenik
6 : 1
Majdevo-Kupci
Majdevo
12.11.2022 13:00
Trstenik PPT
6 : 1
Majdevo-Kupci
Mladi borac
Sedlare
2 : 7
Morava 1918
Ćuprija
12.11.2022 13:00
Mladi borac
2 : 7
Morava 1918
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 1
Radnički 1946
Lubnica
12.11.2022 13:00
OFK Knjaz
3 : 1
Radnički 1946
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
12.11.2022 13:00
Balkanski
0 : 0
Tanasko Rajić
OFK Zlot
Zlot
2 : 3
Jedinstvo
Pirot
12.11.2022 13:00
OFK Zlot
2 : 3
Jedinstvo
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 3
Jošanica
Novi Pazar
12.11.2022 13:00
Šumadija 1903
2 : 3
Jošanica
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Napredak (G)
Gračac
12.11.2022 17:00
Goč
1 : 0
Napredak (G)
Karađorđe
Ribnica
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
12.11.2022 13:00
Karađorđe
1 : 2
Mokra Gora
Sevojno
Sevojno
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
12.11.2022 13:00
Sevojno
2 : 1
Omladinac (Z)
Karađorđe
Topola
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
12.11.2022 13:00
Karađorđe
2 : 0
VGSK
Omladinac
Šetonje
2 : 4
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
12.11.2022 13:00
Omladinac
2 : 4
Pomoravlje 1946
Đerdap
Golubac
2 : 3
Sloboda
Lipe
12.11.2022 13:00
Đerdap
2 : 3
Sloboda
Ribnica
Mionica
1 : 1
Borac
Lešnica
12.11.2022 13:00
Ribnica
1 : 1
Borac
Radnički (V)
Valjevo
2 : 2
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
12.11.2022 13:00
Radnički (V)
2 : 2
Strmovo 1968
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
Kačer
Belanovica
12.11.2022 13:00
Zadrugar
0 : 0
Kačer
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
3 : 0
Radnički (K)
Klupci
12.11.2022 13:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
3 : 0
Radnički (K)
Cer
Petkovica
0 : 2
OFK Divci
Divci
12.11.2022 13:00
Cer
0 : 2
OFK Divci
BAK
Bela Crkva
1 : 2
Spartak 1911
Debeljača
12.11.2022 13:00
BAK
1 : 2
Spartak 1911
Partizan (U)
Uljma
0 : 3
Sloga (P)
Plandište
12.11.2022 13:00
Partizan (U)
0 : 3
Sloga (P)
Jadran
Feketić
7 : 0
Tornjoš
Tornjoš
12.11.2022 12:30
Jadran
7 : 0
Tornjoš
Proleter
Ravno Selo
7 : 0
Budućnost
Savino Selo
12.11.2022 13:00
Proleter
7 : 0
Budućnost
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
3 : 1
AFK
Ada
12.11.2022 13:00
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
3 : 1
AFK
Srbobran
Srbobran
3 : 2
Napredak
Nadalj
12.11.2022 13:00
Srbobran
3 : 2
Napredak
Soko
Nova Gajdobra
0 : 1
Crvenka
Crvenka
12.11.2022 13:00
Soko
0 : 1
Crvenka
Kordun
Kljajićevo
2 : 0
Borac 46
Obrovac
12.11.2022 13:00
Kordun
2 : 0
Borac 46
ŽAK
Sombor
4 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
12.11.2022 13:00
ŽAK
4 : 0
Naša Zvezda
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Lipar
Lipar
12.11.2022 13:00
ČSK Pivara
0 : 1
Lipar
Delija
Mokrin
1 : 3
ŽFK Banat
Zrenjanin
12.11.2022 13:00
Delija
1 : 3
ŽFK Banat
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
12.11.2022 13:00
Budućnost
1 : 0
Crvena zvezda
Hajduk (B)
Beška
0 : 1
Jadran
Golubinci
12.11.2022 13:00
Hajduk (B)
0 : 1
Jadran
Partizan
Vitojevci
1 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
12.11.2022 13:00
Partizan
1 : 0
Srem
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 1
OFK Sirig
Sirig
12.11.2022 13:00
Crvena zvezda
0 : 1
OFK Sirig
Fruškogorski partizan
Bukovac
4 : 1
TSK
Temerin
12.11.2022 13:00
Fruškogorski partizan
4 : 1
TSK
Balkan Mirijevo
Beograd
5 : 1
KFK Ravna gora
Zemun
12.11.2022 13:30
Balkan Mirijevo
5 : 1
KFK Ravna gora
Beograd Karaburma
Beograd
0 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
12.11.2022 13:30
Beograd Karaburma
0 : 0
Siti Sport Klub
Borac
Ostružnica
1 : 3
Umka
Umka
12.11.2022 13:30
Borac
1 : 3
Umka
BSK 1926
Baćevac
3 : 1
Šumadija
Šopić
12.11.2022 15:15
BSK 1926
3 : 1
Šumadija
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
FUD
Brus
12.11.2022 13:30
Temnić 1924
2 : 0
FUD
Dedina
Dedina
5 : 1
Sloga (D)
Dašnica
12.11.2022 13:30
Dedina
5 : 1
Sloga (D)
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 1
Čučuge
Čučuge
12.11.2022 13:30
OFK Brđanac
2 : 1
Čučuge
Rubribreza
Rubribreza
1 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
12.11.2022 13:30
Rubribreza
1 : 3
Dimitrije Tucović
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 6
Mladost
Dračić
12.11.2022 13:30
OFK Jabučje
0 : 6
Mladost
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
BSK (Be)
Belosavci
12.11.2022 20:00
Trnava
2 : 1
BSK (Be)
Baličevac
Baličevac
1 : 1
Radnički 1924
Kočane
12.11.2022 13:00
Baličevac
1 : 1
Radnički 1924
Zemljoradnik
Balajnac
8 : 2
Sloga 1980
Jovanovac
12.11.2022 13:00
Zemljoradnik
8 : 2
Sloga 1980
OFK Napredak
Markovac
4 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
12.11.2022 13:00
OFK Napredak
4 : 0
Mladost 1948
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
4 : 1
Podunavac
Udovice
12.11.2022 13:00
Jasenica 2017
4 : 1
Podunavac
Krivelj
Krivelj
0 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
12.11.2022 13:00
Krivelj
0 : 2
Mala Vrbica
Polom
Leskovo
1 : 4
Rudna Glava
Rudna Glava
12.11.2022 13:00
Polom
1 : 4
Rudna Glava
Šarbanovac
Šarbanovac
5 : 1
Polet
Jabukovac
12.11.2022 13:00
Šarbanovac
5 : 1
Polet
Rudar 2001
Kostolac
4 : 1
Sirakovo
Sirakovo
12.11.2022 13:00
Rudar 2001
4 : 1
Sirakovo
Rudar
Baljevac
4 : 4
Borac (V)
Vraneši
12.11.2022 13:30
Rudar
4 : 4
Borac (V)
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
4 : 3
Kolare
Kolare
12.11.2022 13:00
Rudar (SR)
4 : 3
Kolare
Aluminijum
Niš
3 : 2
Mladost
Lalinac
12.11.2022 13:00
Aluminijum
3 : 2
Mladost
Jevremovac
Jevremovac
2 : 6
Podrinje
Lozničko Polje
12.11.2022 13:00
Jevremovac
2 : 6
Podrinje
Lipolist
Lipolist
4 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
12.11.2022 13:00
Lipolist
4 : 0
Jedinstvo (MZ)
Gučevo 1929
Banja Koviljača
3 : 1
Drina (Lj)
Ljubovija
12.11.2022 13:00
Gučevo 1929
3 : 1
Drina (Lj)
Stanovo 1941
Stanovo
1 : 2
Sloga 1934
Desimirovac
12.11.2022 14:00
Stanovo 1941
1 : 2
Sloga 1934
Košutnjak
Kragujevac
3 : 1
Divostin
Kragujevac
12.11.2022 14:00
Košutnjak
3 : 1
Divostin
Midžor
Kalna
5 : 1
Osnić
Osnić
12.11.2022
Midžor
5 : 1
Osnić
Parmenac
Parmenac
0 : 2
Dragačevo
Guča
12.11.2022 13:30
Parmenac
0 : 2
Dragačevo
Sloga
Kaona
2 : 1
Gorušica
Viča
12.11.2022 13:30
Sloga
2 : 1
Gorušica
Slatina
Slatina
2 : 0
Čačak 94
Čačak
12.11.2022 13:30
Slatina
2 : 0
Čačak 94
Jezero 2017
Zlatari
3 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
12.11.2022 13:30
Jezero 2017
3 : 1
Donji Kopaonik
OFK Kopaonik 1931
Brus
3 : 0
Župski biseri
Lacisled
12.11.2022 13:30
OFK Kopaonik 1931
3 : 0
Župski biseri
Sofeks
Futog
3 : 1
Vinogradar
Ledinci
12.11.2022 13:00
Sofeks
3 : 1
Vinogradar
Slanobarac
Budisava
1 : 2
Železničar NS
Novi Sad
12.11.2022 13:00
Slanobarac
1 : 2
Železničar NS
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 2
Borac
Trnjane
12.11.2022 13:00
OFK Sloga
2 : 2
Borac
OFK Batinac
Batinac
3 : 1
Beljanica
Strmosten
12.11.2022 13:00
OFK Batinac
3 : 1
Beljanica
Mladost
Bukovče
3 : 1
Omladinac
Šaludovac
12.11.2022 13:00
Mladost
3 : 1
Omladinac
Vinogradar
Crkvenac
5 : 1
Šumadinac
Dragovo
12.11.2022 13:00
Vinogradar
5 : 1
Šumadinac
Mlada krila
Metikoši
4 : 1
Mataruge
Mataruge
12.11.2022 13:30
Mlada krila
4 : 1
Mataruge
Graničar
Adaševci
1 : 0
Napredak
Vašica
12.11.2022 13:00
Graničar
1 : 0
Napredak
LSK
Laćarak
1 : 0
Jedinstvo
Ruma
12.11.2022 13:00
LSK
1 : 0
Jedinstvo
Borac (R)
Radenković
3 : 1
Erdevik 2017
Erdevik
12.11.2022 13:00
Borac (R)
3 : 1
Erdevik 2017
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
12.11.2022 13:00
Obilić 1993
3 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Srem
Sremska Rača
0 : 0
BSK
Bešenovo
12.11.2022 13:00
Srem
0 : 0
BSK
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 2
Zmaj
Noćaj
12.11.2022 13:00
Borac (VR)
1 : 2
Zmaj
Fruška Gora
Ruma
0 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
12.11.2022 10:00
Fruška Gora
0 : 3
OFK Bikić
Jasenovac
Krepoljin
5 : 0
Bata Bulić
Bistrica
12.11.2022 13:00
Jasenovac
5 : 0
Bata Bulić
Maglić
Bački Maglić
4 : 2
Labudnjača
Vajska
12.11.2022 13:00
Maglić
4 : 2
Labudnjača
Radnički
Pertate
3 : 0
OFK Brza
Brza
12.11.2022 13:00
Radnički
3 : 0
OFK Brza
Jedinstvo
Zavlaka
4 : 1
Prva Iskra
Runjani
12.11.2022 13:00
Jedinstvo
4 : 1
Prva Iskra
Luk
Voćnjak
3 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
12.11.2022 13:00
Luk
3 : 0
Studenac
Makrešane
Makrešane
6 : 0
Kaonik
Kaonik
12.11.2022 13:00
Makrešane
6 : 0
Kaonik
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
1 : 0
Gaglovo
Gaglovo
12.11.2022 13:00
Pepeljevac 1947
1 : 0
Gaglovo
Zmaj Novi grad
Zemun
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
12.11.2022 13:30
Zmaj Novi grad
3 : 0
Sveti Stefan
Rakovica
Beograd
4 : 4
OFK Crvenka
Borča
12.11.2022 10:30
Rakovica
4 : 4
OFK Crvenka
Mladost (P)
Pretoke
2 : 2
Šumadija
Sipić
12.11.2022 13:00
Mladost (P)
2 : 2
Šumadija
Napredak
Izvor
12.11.2022
13:00
Nišavac
Staničenje
12.11.2022 13:00
Napredak
:
Nišavac
Mladost M.I.
Mala Ivanča
4 : 1
Slatina
Slatina
12.11.2022
Mladost M.I.
4 : 1
Slatina
Paskovac
Paskovac
4 : 1
Mladost (B)
Brezjak
12.11.2022 13:30
Paskovac
4 : 1
Mladost (B)
Dražmirovac
Dražmirovac
2 : 0
OFK Borac
Lovci
12.11.2022 13:00
Dražmirovac
2 : 0
OFK Borac
OFK Dragoševac
Dragoševac
1 : 5
Bratstvo
Međureč
12.11.2022 13:00
OFK Dragoševac
1 : 5
Bratstvo
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
2 : 3
Jelen
Jelenča
12.11.2022 13:30
Roma - Odžino selo
2 : 3
Jelen
Mladost (Sv)
Svileuva
6 : 3
Mladost (Sl)
Slatina
12.11.2022 13:30
Mladost (Sv)
6 : 3
Mladost (Sl)
Šumadinac
Šume
2 : 1
ZT Gorovič
Gorovič
12.11.2022 13:00
Šumadinac
2 : 1
ZT Gorovič
Atletiko
Donja Jajina
4 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
12.11.2022 13:00
Atletiko
4 : 1
ŠFU Derbi 2016
Radnik
Davidovac
2 : 2
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
12.11.2022 13:00
Radnik
2 : 2
Mladost (GM)
Velež
Mostar
4 : 4
Široki Brijeg
Široki Brijeg
12.11.2022 13:00
Velež
4 : 4
Široki Brijeg
Famos
Vojkovići
2 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
12.11.2022 13:00
Famos
2 : 2
Slavija
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Tekstilac
Derventa
12.11.2022 13:00
Ljubić
2 : 0
Tekstilac
Drina
Zvornik
0 : 2
Laktaši
Laktaši
12.11.2022 13:00
Drina
0 : 2
Laktaši
Željezničar
Banja Luka
1 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
12.11.2022 13:00
Željezničar
1 : 3
Krupa
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Kozara
Gradiška
12.11.2022 13:00
Rudar Prijedor
1 : 0
Kozara
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
3 : 0
Modriča
Modriča
12.11.2022 13:00
Zvijezda 09
3 : 0
Modriča
Podrinje
Janja
0 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
12.11.2022 13:00
Podrinje
0 : 1
Sloboda (NG)
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 2
Mornar
Bar
12.11.2022 16:00
OFK Petrovac
1 : 2
Mornar
Jezero
Plav
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
12.11.2022 13:00
Jezero
0 : 0
Iskra
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 1
Budućnost
Podgorica
12.11.2022 14:00
Jedinstvo
0 : 1
Budućnost
Arsenal
Tivat
1 : 2
Dečić
Tuzi
12.11.2022 17:00
Arsenal
1 : 2
Dečić
Sutjeska
Nikšić
4 : 0
Rudar
Pljevlja
12.11.2022 15:00
Sutjeska
4 : 0
Rudar
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
3 : 0
Everton
Liverpool
12.11.2022 16:00
AFC Bournemouth
3 : 0
Everton
Liverpool
Liverpool
3 : 1
Southampton
Southampton, Hampshire
12.11.2022 16:00
Liverpool
3 : 1
Southampton
Manchester City
Manchester
1 : 2
Brentford
12.11.2022 13:30
Manchester City
1 : 2
Brentford
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
1 : 0
Chelsea
London
12.11.2022 18:30
Newcastle United
1 : 0
Chelsea
Nottingham Forest
1 : 0
Crystal Palace
London
12.11.2022 16:00
Nottingham Forest
1 : 0
Crystal Palace
Tottenham Hotspur
London
4 : 3
Leeds United
12.11.2022 16:00
Tottenham Hotspur
4 : 3
Leeds United
West Ham United
London
0 : 2
Leicester City
Leicester
12.11.2022 16:00
West Ham United
0 : 2
Leicester City
Wolverhampton
Wolverhampton
0 : 2
Arsenal
London
12.11.2022 20:45
Wolverhampton
0 : 2
Arsenal
1899 Hoffenheim
1 : 2
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
12.11.2022 15:30
1899 Hoffenheim
1 : 2
VfL Wolfsburg
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
2 : 0
VfB Stuttgart
Stuttgart
12.11.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
2 : 0
VfB Stuttgart
FC Augsburg
Augsburg
0 : 1
VfL Bochum
12.11.2022 15:30
FC Augsburg
0 : 1
VfL Bochum
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 2
Bayern München
München
12.11.2022 18:30
FC Schalke 04
0 : 2
Bayern München
Hertha BSC
Berlin
2 : 0
1. FC Köln
Köln
12.11.2022 15:30
Hertha BSC
2 : 0
1. FC Köln
Werder Bremen
Bremen
1 : 2
RB Leipzig
Leipzig
12.11.2022 15:30
Werder Bremen
1 : 2
RB Leipzig
Stade Rennais
2 : 1
Toulouse
Toulouse
12.11.2022 21:00
Stade Rennais
2 : 1
Toulouse
RC Lens
2 : 1
Clermont Foot 63
12.11.2022 17:00
RC Lens
2 : 1
Clermont Foot 63
Bologna
Bologna
3 : 0
Sassuolo
Sassuolo
12.11.2022 20:45
Bologna
3 : 0
Sassuolo
Napoli
Napoli
3 : 2
Udinese
Udine
12.11.2022 15:00
Napoli
3 : 2
Udinese
Sampdoria
Genova
0 : 2
Lecce
Lecce
12.11.2022 18:00
Sampdoria
0 : 2
Lecce
Goražde
Goražde
12.11.2022
13:30
Tomislav
Tomislavgrad
12.11.2022 13:30
Goražde
:
Tomislav
Rudar
Kakanj
12.11.2022
13:30
Budućnost
Banovići
12.11.2022 13:30
Rudar
:
Budućnost
Bratstvo
Gračanica
12.11.2022
13:30
Simm-Bau
Kosova
12.11.2022 13:30
Bratstvo
:
Simm-Bau
Gradina
Srebrenik
12.11.2022
13:30
Radnik
Hadžići
12.11.2022 13:30
Gradina
:
Radnik
Zvijezda
Gradačac
12.11.2022
13:30
Mladost
Doboj-Kakanj
12.11.2022 13:30
Zvijezda
:
Mladost
Travnik
Travnik
12.11.2022
13:30
Radnički
Lukavac
12.11.2022 13:30
Travnik
:
Radnički
Otrant Olympic
Ulcinj
12.11.2022
00:00
OFK Nikšić
Nikšić
12.11.2022 00:00
Otrant Olympic
:
OFK Nikšić
Olympico
Zeta
12.11.2022
00:00
Drezga
Piperi
12.11.2022 00:00
Olympico
:
Drezga
Zabjelo
Podgorica
12.11.2022
00:00
Ribnica
Podgorica
12.11.2022 00:00
Zabjelo
:
Ribnica
OFK Titograd
Podgorica
12.11.2022
00:00
Polet Stars
Nikšić
12.11.2022 00:00
OFK Titograd
:
Polet Stars
Internacional
Podgorica
12.11.2022
00:00
Karioke
Podgorica
12.11.2022 00:00
Internacional
:
Karioke
Crvena stijena
Podgorica
12.11.2022
00:00
Čelik
Nikšić
12.11.2022 00:00
Crvena stijena
:
Čelik
Adria
Podgorica
12.11.2022
00:00
Zora
Spuž
12.11.2022 00:00
Adria
:
Zora
Napredak (VC)
Veliko Crniće
4 : 0
Napredak (T)
Toponica
12.11.2022 13:00
Napredak (VC)
4 : 0
Napredak (T)
Crni Vitez
Kalište
1 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
12.11.2022 13:00
Crni Vitez
1 : 1
Stig (MC)
Mladost (S)
Suvojnica
0 : 7
Mladost (B)
Bosilegrad
12.11.2022 13:00
Mladost (S)
0 : 7
Mladost (B)
Budućnost
Podgorica
12.11.2022
Zora
Spuž
12.11.2022
Budućnost
:
Zora
Breznica
Pljevlja
12.11.2022
Ekonomist
Nikšić
12.11.2022
Breznica
:
Ekonomist
Mladost 2015
Podgorica
12.11.2022
Cvetex
Berane
12.11.2022
Mladost 2015
:
Cvetex
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Radnički 1912
Sombor
12.11.2022 11:00
Radnički (SM)
1 : 0
Radnički 1912
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Petar Puača
Novi Sad
12.11.2022 10:00
Vojvodina
3 : 0
Petar Puača
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
12.11.2022 13:30
Radnički 1923
1 : 0
Sloga (K)
Sunrise Šabac
Šabac
1 : 3
Loznica
Loznica
12.11.2022 13:30
Sunrise Šabac
1 : 3
Loznica
Borac (BG)
Bački Gračac
2 : 5
OFK Bačka
Bačka Palanka
12.11.2022 11:00
Borac (BG)
2 : 5
OFK Bačka
DIF
Beograd
3 : 2
IMT 2
Beograd
12.11.2022 10:00
DIF
3 : 2
IMT 2
BASK TEK
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
12.11.2022 10:00
BASK TEK
2 : 1
Kolubara
Radnički (N)
Niš
7 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
12.11.2022
Radnički (N)
7 : 0
GFK Dubočica
Vlasina
Vlasotince
0 : 3
Real
Niš
12.11.2022
Vlasina
0 : 3
Real
Radnički (P)
Pirot
6 : 2
OFK Radnički
Niš
12.11.2022
Radnički (P)
6 : 2
OFK Radnički
Partizan
Gaj
0 : 9
Jedinstvo
Vlajkovac
12.11.2022
Partizan
0 : 9
Jedinstvo
Armija SK
Novi Sad
12.11.2022
OFK Bečej 1918
Bečej
12.11.2022
Armija SK
:
OFK Bečej 1918
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
12.11.2022
Bački Jarak
12.11.2022
RFK Novi Sad 1921
:
Borac
Šajkaš
12.11.2022
Fruškogorac
Sremska Kamenica
12.11.2022
Borac
:
Fruškogorac
Bačka
Đurđevo
2 : 0
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
12.11.2022
Bačka
2 : 0
Crvena zvezda (NS)
Teleoptik
Zemun
8 : 0
Zvezdara
Beograd
12.11.2022
Teleoptik
8 : 0
Zvezdara
Dunav
Veliko Selo
0 : 4
Budućnost
Dobanovci
12.11.2022
Dunav
0 : 4
Budućnost
BSK 1925
Beograd
1 : 3
OLE
Borča
12.11.2022 00:00
BSK 1925
1 : 3
OLE
Rakovica
Beograd
7 : 1
Prva Iskra
Barič
12.11.2022 12:30
Rakovica
7 : 1
Prva Iskra
Rad
Beograd
12.11.2022
Rakovica
Beograd
12.11.2022
Rad
:
Rakovica
RFK Grafičar
Beograd
12.11.2022
ADA
Beograd
12.11.2022
RFK Grafičar
:
ADA
Radnički (NB)
Novi Beograd
12.11.2022
Voždovac
Beograd
12.11.2022
Radnički (NB)
:
Voždovac
Lokomotiva
Beograd
12.11.2022
IMT
Beograd
12.11.2022
Lokomotiva
:
IMT
Brodarac
Beograd
12.11.2022
OFK Beograd
Beograd
12.11.2022
Brodarac
:
OFK Beograd
OLE
Borča
12.11.2022
Zemun
Zemun
12.11.2022
OLE
:
Zemun
011
Beograd
12.11.2022
Sinđelić
Beograd
12.11.2022
011
:
Sinđelić
Zmaj Novi Grad
Zemun
12.11.2022
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
12.11.2022
Zmaj Novi Grad
:
Crvena zvezda
GSP Polet
Dorcol
12.11.2022
Sinđelić 2
Beograd
12.11.2022
GSP Polet
:
Sinđelić 2
Rad 2
Beograd
12.11.2022
Boleč
Boleč
12.11.2022
Rad 2
:
Boleč
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 4
Radnički 1912
Sombor
12.11.2022 11:00
Mladost (L)
0 : 4
Radnički 1912
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
12.11.2022 12:30
Vojvodina
3 : 0
Radnički (Z)
Petrika
Novi Sad
1 : 1
Inđija
Inđija
12.11.2022 10:00
Petrika
1 : 1
Inđija
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 0
Savacijum
Šabac
12.11.2022 11:00
Radnički 1923
5 : 0
Savacijum
VGSK
Veliko Gradište
6 : 0
Sloga 1924
Batočina
12.11.2022 11:30
VGSK
6 : 0
Sloga 1924
Morava
Velika Plana
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
12.11.2022 10:00
Morava
2 : 0
Sloga 33
OPK Rudar 1933
Kostolac
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
12.11.2022 10:00
OPK Rudar 1933
1 : 0
Šumadija (A)
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 3
Sušica
Kragujevac
12.11.2022 11:00
Smederevo 1924
2 : 3
Sušica
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
12.11.2022 10:00
Železničar
2 : 1
Vrelo Sport
Sunrise Šabac
Šabac
23 : 0
Kačer
Belanovica
12.11.2022 11:00
Sunrise Šabac
23 : 0
Kačer
Real Niš
Niš
4 : 0
Trayal
Kruševac
12.11.2022
Real Niš
4 : 0
Trayal
Filip Filipović
Niš
2 : 0
Dinamo
Vranje
12.11.2022 00:00
Filip Filipović
2 : 0
Dinamo
Budućnost
Popovac
7 : 3
Radnik
Surdulica
12.11.2022 00:00
Budućnost
7 : 3
Radnik
Kopernikus Želežničar
Niš
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
12.11.2022 00:00
Kopernikus Želežničar
1 : 0
Timočanin
OFK Radnički
Niš
4 : 3
Timok 1919
Zaječar
12.11.2022
OFK Radnički
4 : 3
Timok 1919
Radnički (N)
Niš
5 : 0
Radnički (P)
Pirot
12.11.2022
Radnički (N)
5 : 0
Radnički (P)
Meševo
Meševo
3 : 1
Mineralac
Vranje
12.11.2022 00:00
Meševo
3 : 1
Mineralac
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 1
Lider MGM
Leskovac
12.11.2022 00:00
GFK Dubočica
3 : 1
Lider MGM
Polimlje
Prijepolje
0 : 4
Spartak 1976
Trnava
12.11.2022 11:00
Polimlje
0 : 4
Spartak 1976
Sloga (BB)
Bajina Bašta
7 : 0
Budućnost
Arilje
12.11.2022 10:00
Sloga (BB)
7 : 0
Budućnost
Kolubara
Lazarevac
12.11.2022
Rakovica
Rakovica
12.11.2022
Kolubara
:
Rakovica
Sinđelić
Beograd
12.11.2022
Internacional
Beograd
12.11.2022
Sinđelić
:
Internacional
011
Beograd
12.11.2022
Voždovac
Beograd
12.11.2022
011
:
Voždovac
BSK Borča
Borča
12.11.2022
Ada
Beograd
12.11.2022
BSK Borča
:
Ada
Prva Iskra
Barič
12.11.2022
Radnički (NB)
Novi Beograd
12.11.2022
Prva Iskra
:
Radnički (NB)
OFK Beograd
Beograd
12.11.2022
IMT
Beograd
12.11.2022
OFK Beograd
:
IMT
OFK Crvenka
Borča
12.11.2022
Bežanija
Beograd
12.11.2022
OFK Crvenka
:
Bežanija
Žarkovo 2000
Beograd
12.11.2022
OFK Mladenovac
Mladenovac
12.11.2022
Žarkovo 2000
:
OFK Mladenovac
Lokomotiva
Beograd
12.11.2022
Dunavac
Grocka
12.11.2022
Lokomotiva
:
Dunavac
DIF
Beograd
12.11.2022
Zvezdara
Beograd
12.11.2022
DIF
:
Zvezdara
Radnički (O)
Obrenovac
12.11.2022
Omladinac
Veliko Polje
12.11.2022
Radnički (O)
:
Omladinac
OFK Balkan
Beograd
12.11.2022
Železnik 1930
Železnik
12.11.2022
OFK Balkan
:
Železnik 1930
Hajduk
Beograd
12.11.2022
Sremčica
Beograd
12.11.2022
Hajduk
:
Sremčica
Borac
Lazarevac
12.11.2022
Budućnost
Dobanovci
12.11.2022
Borac
:
Budućnost
Milutinac
Zemun
12.11.2022
Torlak
Beograd
12.11.2022
Milutinac
:
Torlak
RFK Grafičar
Beograd
0 : 1
Brodarac
Beograd
12.11.2022 10:00
RFK Grafičar
0 : 1
Brodarac
Čukarički
Beograd
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
12.11.2022 13:00
Čukarički
3 : 0
Sloga (K)
OLE
Borča
2 : 3
Spartak ŽK
Subotica
12.11.2022 13:00
OLE
2 : 3
Spartak ŽK
Partizan
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
12.11.2022 13:00
Partizan
3 : 0
Napredak
Rad
Beograd
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
12.11.2022 12:00
Rad
2 : 1
Mladost (L)
Kiker
Kraljevo
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
12.11.2022 13:00
Kiker
0 : 4
Crvena zvezda
Radnički 1905
Bajmok
0 : 1
Preporod
Novi Žednik
12.11.2022 10:00
Radnički 1905
0 : 1
Preporod
Obilić
Zmajevo
2 : 1
Sloga
Ostojićevo
12.11.2022 10:00
Obilić
2 : 1
Sloga
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 4
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
12.11.2022
RFK Novi Sad 1921
4 : 4
Sutjeska
Index
Novi sad
1 : 1
ŽSK
Žabalj
12.11.2022
Index
1 : 1
ŽSK
Veternik
Veternik
1 : 3
Bačka 1923
Đurđevo
12.11.2022
Veternik
1 : 3
Bačka 1923
Sloga
Temerin
3 : 0
TSK
Temerin
12.11.2022
Sloga
3 : 0
TSK
Sloga
Sjenica
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
12.11.2022 14:00
Sloga
1 : 1
Zlatar
AFK
Ada
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
12.11.2022 10:00
AFK
1 : 2
Vinogradar
Mašinac
Niš
3 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
12.11.2022
Mašinac
3 : 0
Lavice Dubočica
ŽGFK Borac
Čačak
2 : 1
Radnički 2012
Niš
12.11.2022
ŽGFK Borac
2 : 1
Radnički 2012
Jagodina
Jagodina
2 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
12.11.2022
Jagodina
2 : 3
Radnički 1923
Radnički (NB)
Novi Beograd
12.11.2022
OFK Beograd
Beograd
12.11.2022
Radnički (NB)
:
OFK Beograd
011
Beograd
12.11.2022
RFK Grafičar
Beograd
12.11.2022
011
:
RFK Grafičar
Crvena zvezda
Beograd
12.11.2022
Čukarički
Beograd
12.11.2022
Crvena zvezda
:
Čukarički
Sinđelić
Beograd
12.11.2022
Brodarac
Beograd
12.11.2022
Sinđelić
:
Brodarac
OLE
Borča
12.11.2022
Voždovac
Beograd
12.11.2022
OLE
:
Voždovac
Rad
Beograd
12.11.2022
ADA
Beograd
12.11.2022
Rad
:
ADA
IMT
Novi Beograd
12.11.2022
Zemun
Zemun
12.11.2022
IMT
:
Zemun
Partizan
Beograd
12.11.2022
Teleoptik
Zemun
12.11.2022
Partizan
:
Teleoptik
OFK Beograd
Beograd
12.11.2022
Vrčin
Vrčin
12.11.2022
OFK Beograd
:
Vrčin
BSK Borča
Borča
12.11.2022
Lokomotiva
Beograd
12.11.2022
BSK Borča
:
Lokomotiva
Kolubara
Lazarevac
12.11.2022
Sinđelić
Beograd
12.11.2022
Kolubara
:
Sinđelić
Rakovica
Beograd
12.11.2022
Rad
Beograd
12.11.2022
Rakovica
:
Rad
Srem
Jakovo
12.11.2022
Kolubara
Lazarevac
12.11.2022
Srem
:
Kolubara
Rad
Beograd
12.11.2022
OFK Beograd
Beograd
12.11.2022
Rad
:
OFK Beograd
Obrenovac 1905
Obrenovac
12.11.2022
Borac
Ostružnica
12.11.2022
Obrenovac 1905
:
Borac
PFK Žarkovo 2000
Beograd
12.11.2022
Sinđelić 2012
Ugrinovci
12.11.2022
PFK Žarkovo 2000
:
Sinđelić 2012
Inđija
Inđija
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
12.11.2022 10:00
Inđija
0 : 2
OFK Vršac
ODR
Petrovaradin
3 : 0
GFK Sloven
Ruma
12.11.2022 13:00
ODR
3 : 0
GFK Sloven
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Železničar
Pančevo
12.11.2022 13:00
Radnički (SM)
1 : 0
Železničar
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 2
Radnički (Š)
Šid
12.11.2022 13:00
Radnički (Z)
1 : 2
Radnički (Š)
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 0
1. maj
Ruma
12.11.2022 10:00
Proleter 2006
3 : 0
1. maj
Petrika
Novi Sad
2 : 0
Voja Gačić
Pančevo
12.11.2022 11:45
Petrika
2 : 0
Voja Gačić
Derby 2015
Novi Sad
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
12.11.2022 10:00
Derby 2015
3 : 2
Vojvodina
Bane 1931
Raška
3 : 3
AS Novi Pazar
Novi Pazar
12.11.2022 11:00
Bane 1931
3 : 3
AS Novi Pazar
Apolon 2018
Kraljevo
11 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
12.11.2022 12:00
Apolon 2018
11 : 0
Sloga (K)
Sušica
Kragujevac
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
12.11.2022 11:00
Sušica
1 : 3
Radnički 1923
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 2
GFK Sloboda
Užice
12.11.2022 14:00
Sloboda (Č)
2 : 2
GFK Sloboda
Spartak 1976
Trnava
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
12.11.2022 10:00
Spartak 1976
2 : 0
Mladost (L)
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 3
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
12.11.2022 10:00
Mladi radnik 1926
0 : 3
Jasenica 2017
Železničar
Požarevac
1 : 4
AF Duljaj
Topola
12.11.2022 10:00
Železničar
1 : 4
AF Duljaj
OFK Senjak
Valjevo
0 : 2
SFU Fenix
Šabac
12.11.2022 10:00
OFK Senjak
0 : 2
SFU Fenix
Respekt
Loznica
0 : 2
POFK Savacium
Šabac
12.11.2022 10:00
Respekt
0 : 2
POFK Savacium
Loznica
Loznica
4 : 1
Radnički (K)
Klupci
12.11.2022 11:00
Loznica
4 : 1
Radnički (K)
OFK Osečina
Osečina
0 : 2
Ribnica
Mionica
12.11.2022 09:00
OFK Osečina
0 : 2
Ribnica
Jedinstvo
Ub
6 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
12.11.2022 10:00
Jedinstvo
6 : 3
Budućnost Krušik 2014
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
12.11.2022 10:00
Radnički (NB)
2 : 3
Crvena zvezda
Rad
Beograd
0 : 1
Čukarički
Beograd
12.11.2022 14:30
Rad
0 : 1
Čukarički
Trayal Knez Lazar
Kruševac
4 : 0
OFK Radnički
Niš
12.11.2022 13:00
Trayal Knez Lazar
4 : 0
OFK Radnički
OFK Šampion 2014
Leskovac
3 : 0
Timočanin
Knjaževac
12.11.2022 11:00
OFK Šampion 2014
3 : 0
Timočanin
OFK Radnički
Niš
0 : 1
Mladost
Bosilegrad
12.11.2022
OFK Radnički
0 : 1
Mladost
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Filip Filipović
Niš
12.11.2022
Vlasina
1 : 1
Filip Filipović
Real Niš 2
Niš
7 : 3
BSK
Bujanovac
12.11.2022
Real Niš 2
7 : 3
BSK
OFK Sinđelić
Niš
0 : 6
SU Prestiz-Joca Ristic
Vranje
12.11.2022
OFK Sinđelić
0 : 6
SU Prestiz-Joca Ristic
GFK Dubočica
Leskovac
6 : 1
Sloga
Leskovac
12.11.2022
GFK Dubočica
6 : 1
Sloga
Radnik
Surdulica
3 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
12.11.2022 10:00
Radnik
3 : 0
OFK Topličanin
Trnovac
Veliki Trnovac
7 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
12.11.2022
Trnovac
7 : 1
SFK Morava
Mineralac
Vranjska Banja
3 : 2
OFK Budućnost 2020
Niš
12.11.2022
Mineralac
3 : 2
OFK Budućnost 2020
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 2
Pusta Reka
Bojnik
12.11.2022
OFK Kosanica
2 : 2
Pusta Reka
Godomin
Smederevo
6 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
12.11.2022 13:00
Godomin
6 : 0
Mihajlovac 1934
Železničar Kusadak
Kusadak
14 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
12.11.2022 13:00
Železničar Kusadak
14 : 0
Mladi radnik 1940
Udarnik
Lozovik
10 : 0
Tesla
Vodanj
12.11.2022 13:00
Udarnik
10 : 0
Tesla
Proleter
Vranovo
3 : 6
Mladost 1948
Donja Livadica
12.11.2022 11:00
Proleter
3 : 6
Mladost 1948
Osipaonica
Osipaonica
5 : 1
Petlić SD 2006
Smederevo
12.11.2022 13:00
Osipaonica
5 : 1
Petlić SD 2006
Budućnost
Mala Krsna
8 : 1
Sloga
Miloševac
12.11.2022 13:00
Budućnost
8 : 1
Sloga
Mladost
Omoljica
12.11.2022
Mundial
Pančevo
12.11.2022
Mladost
:
Mundial
BSK
Bavanište
12.11.2022
Stari Tamiš
Stari Tamiš
12.11.2022
BSK
:
Stari Tamiš
OFK Plandište
Plandište
12.11.2022
Dinamo 1945
Pančevo
12.11.2022
OFK Plandište
:
Dinamo 1945
OFK Vršac
Vršac
12.11.2022
Radnički
Kovin
12.11.2022
OFK Vršac
:
Radnički
Borac
Starčevo
12.11.2022
Proleter
Banatski Karlovac
12.11.2022
Borac
:
Proleter
Sunrise Šabac
Šabac
12.11.2022
Fenix
Šabac
12.11.2022
Sunrise Šabac
:
Fenix
Rakovica
Beograd
12.11.2022
Torlak
Beograd
12.11.2022
Rakovica
:
Torlak
Ada
Beograd
12.11.2022
Bežanija
Beograd
12.11.2022
Ada
:
Bežanija
Obilić 1924
Beograd
12.11.2022
Lokomotiva
Beograd
12.11.2022
Obilić 1924
:
Lokomotiva
BSK 1925
Batajnica
12.11.2022
Radnički (O)
Obrenovac
12.11.2022
BSK 1925
:
Radnički (O)
Sinđelić
Beograd
12.11.2022
Zemun
Zemun
12.11.2022
Sinđelić
:
Zemun
BSK
Borča
12.11.2022
PFK Žarkovo 2000
Beograd
12.11.2022
BSK
:
PFK Žarkovo 2000
Balkan
Beograd
12.11.2022
Karioke
Beograd
12.11.2022
Balkan
:
Karioke
Borac
Ostružnica
12.11.2022
Borac
Lazarevac
12.11.2022
Borac
:
Borac
Palilulac
Beograd
12.11.2022
DIF
Beograd
12.11.2022
Palilulac
:
DIF
Leštane
Leštane
12.11.2022
Prva Iskra
Barič
12.11.2022
Leštane
:
Prva Iskra
OLE - B
Zemun
12.11.2022
Novi Beograd
Novi Beograd
12.11.2022
OLE - B
:
Novi Beograd
Milutinac
Zemun
12.11.2022
Resnik
Resnik
12.11.2022
Milutinac
:
Resnik
Beograd 1929
Beograd
12.11.2022
OFK Crvenka
Borča
12.11.2022
Beograd 1929
:
OFK Crvenka
Vrčin
Vrčin
12.11.2022
Boleč
Grocka
12.11.2022
Vrčin
:
Boleč
Dunavac
Grocka
12.11.2022
OFK Mladenovac
Mladenovac
12.11.2022
Dunavac
:
OFK Mladenovac
Trudbenik
Beograd
12.11.2022
Zvezdara
Beograd
12.11.2022
Trudbenik
:
Zvezdara
Banja
Višnjička banja
12.11.2022
Kosmaj
Ralja
12.11.2022
Banja
:
Kosmaj
TSC
Bačka Topola
2 : 4
Spartak 09
Subotica
12.11.2022 10:00
TSC
2 : 4
Spartak 09
OFK DIF
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Tutin
Tutin
12.11.2022
OFK DIF
1 : 0
Tutin
SU FA Al Ahli
Novi Pazar
4 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
12.11.2022
SU FA Al Ahli
4 : 2
Jedinstvo 2017
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 3
OFK National AG
Novi Pazar
12.11.2022 00:00
Pazar Juniors
1 : 3
OFK National AG
Jošanica
Novi Pazar
4 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
12.11.2022
Jošanica
4 : 2
OFK Ras
Bane 1931
Raška
2 : 6
Sport Klub 99
Novi Pazar
12.11.2022
Bane 1931
2 : 6
Sport Klub 99
Sloga
Ostojićevo
4 : 4
Vinogradar
Hajdukovo
12.11.2022
Sloga
4 : 4
Vinogradar
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 3
AFK
Ada
12.11.2022
Jedinstvo
2 : 3
AFK
Senta
Senta
2 : 3
Čantavir
Čantavir
12.11.2022
Senta
2 : 3
Čantavir
ŽFK Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 3
Zlatar
Nova Varoš
12.11.2022 10:00
ŽFK Jedinstvo Putevi
0 : 3
Zlatar
GFK Sloboda
Užice
5 : 3
Perućac
Bajina Bašta
12.11.2022 13:00
GFK Sloboda
5 : 3
Perućac
Brodarac
Novi Beograd
12.11.2022
Trudbenik
Beograd
12.11.2022
Brodarac
:
Trudbenik
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
PFK Žarkovo 2000
Beograd
12.11.2022
OFK Beograd
3 : 0
PFK Žarkovo 2000
Teleoptik
Zemun
12.11.2022
Železnik 1930
Železnik
12.11.2022
Teleoptik
:
Železnik 1930
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
Čukarički
Beograd
12.11.2022
Crvena zvezda
1 : 2
Čukarički
OLE
Borča
12.11.2022
Kampione
Beograd
12.11.2022
OLE
:
Kampione
Radnički (NB)
Novi Beograd
12.11.2022
Partizan
Beograd
12.11.2022
Radnički (NB)
:
Partizan
Dinamo 1945
Pančevo
12.11.2022
Kolubara
Lazarevac
12.11.2022
Dinamo 1945
:
Kolubara
RFK Grafičar
Beograd
12.11.2022
Voždovac
Beograd
12.11.2022
RFK Grafičar
:
Voždovac
Rad
Beograd
12.11.2022
Radnički (O)
Obrenovac
12.11.2022
Rad
:
Radnički (O)
011
Beograd
12.11.2022
T6 NIKA
Beograd
12.11.2022
011
:
T6 NIKA
Zemun
Zemun
12.11.2022
Olimpik
Beograd
12.11.2022
Zemun
:
Olimpik
Borac
Lazarevac
4 : 2
Kolubara
Lazarevac
12.11.2022 14:00
Borac
4 : 2
Kolubara
Velika Moštanica
Velika Moštanica
8 : 0
Zuce 2019
Beograd
12.11.2022 10:00
Velika Moštanica
8 : 0
Zuce 2019
Šušnjar
Šušnjar
6 : 1
Zmaj Novi Grad
Zemun
12.11.2022 17:00
Šušnjar
6 : 1
Zmaj Novi Grad
Petlić
Beograd
12.11.2022
Sremčica
Beograd
12.11.2022
Petlić
:
Sremčica
Lokomotiva
Beograd
3 : 3
Komgrap
Beograd
12.11.2022 13:30
Lokomotiva
3 : 3
Komgrap
Lanosa
Beograd
12.11.2022
PFK Žarkovo 2000
Beograd
12.11.2022
Lanosa
:
PFK Žarkovo 2000
OFK Prima Fortuna
Beograd
12.11.2022
Jedinstvo
Surčin
12.11.2022
OFK Prima Fortuna
:
Jedinstvo
Budućnost
Dobanovci
12.11.2022
BSK 1925
Batajnica
12.11.2022
Budućnost
:
BSK 1925
Hajduk
Beograd
12.11.2022
Milutinac
Zemun
12.11.2022
Hajduk
:
Milutinac
Zemun
Zemun
12.11.2022
RFK Grafičar
Beograd
12.11.2022
Zemun
:
RFK Grafičar
Milano Stars
Beograd
12.11.2022
OFK Beograd
Beograd
12.11.2022
Milano Stars
:
OFK Beograd
OFK Crvenka
Borca
12.11.2022
Sopot
Sopot
12.11.2022
OFK Crvenka
:
Sopot
BSK Borča
Borča
12.11.2022
Rakovica
Beograd
12.11.2022
BSK Borča
:
Rakovica
Obilić 1924
Beograd
12.11.2022
Rad - B
Beograd
12.11.2022
Obilić 1924
:
Rad - B
IMT
Beograd
12.11.2022
Palilulac
Beograd
12.11.2022
IMT
:
Palilulac
Partizan - B
Beograd
12.11.2022
DIF
Beograd
12.11.2022
Partizan - B
:
DIF
Čukarički - B
Beograd
12.11.2022
Obrenovac 1905
Obrenovac
12.11.2022
Čukarički - B
:
Obrenovac 1905
Prave Dame
Stari Banovci
8 : 0
TSC
Kanjiža
12.11.2022 13:00
Prave Dame
8 : 0
TSC
Spartak d.o.o.
Subotica
1 : 1
Voja Gačić
Pančevo
12.11.2022 11:00
Spartak d.o.o.
1 : 1
Voja Gačić
Lehel 2019
Zrenjanin
2 : 0
Banat
Vršac
12.11.2022 11:00
Lehel 2019
2 : 0
Banat
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 5
Radnički (N)
Niš
12.11.2022
GFK Jagodina
0 : 5
Radnički (N)
Car Konstantin
Niš
0 : 2
Budućnost
Popovac
12.11.2022
Car Konstantin
0 : 2
Budućnost
Timok 1919
Zaječar
2 : 0
Lider MGM
Leskovac
12.11.2022
Timok 1919
2 : 0
Lider MGM
Real Niš
Niš
6 : 0
Kopernikus Železničar
Niš
12.11.2022
Real Niš
6 : 0
Kopernikus Železničar
OFK Šampion 2014
Leskovac
0 : 2
Timočanin
Knjaževac
12.11.2022
OFK Šampion 2014
0 : 2
Timočanin
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
OFK Paraćin
Paraćin
12.11.2022
Radnički (P)
2 : 1
OFK Paraćin
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
GFK Sloboda
Užice
12.11.2022 12:30
Sloga (BB)
0 : 1
GFK Sloboda
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
12.11.2022 10:00
Sloga (P)
3 : 0
Crnokosa
OFK Radnički
Niš
15 : 0
Mladost
Bosilegrad
12.11.2022
OFK Radnički
15 : 0
Mladost
Vlasina
Vlasotince
0 : 5
Filip Filipović
Niš
12.11.2022
Vlasina
0 : 5
Filip Filipović
Real Niš 2
Niš
0 : 0
BSK
Bujanovac
12.11.2022
Real Niš 2
0 : 0
BSK
Nacional
Niš
0 : 2
SU Prestiz - Joca Ristic
Vranje
12.11.2022
Nacional
0 : 2
SU Prestiz - Joca Ristic
Radnik
Surdulica
0 : 7
OFK Topličanin
Prokuplje
12.11.2022
Radnik
0 : 7
OFK Topličanin
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
Sloga
Leskovac
12.11.2022
GFK Dubočica
2 : 0
Sloga
Trnovac
Veliki Trnovac
4 : 2
Vučje
Leskovac
12.11.2022
Trnovac
4 : 2
Vučje </