XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
354 utakmica za dan Subota, 2 Septembar 2023


Fudbal

02.09
21:00
Vojvodina
Radni─Źki 1923
2
1
02.09.2023 21:00 2 : 1
02.09
20:00
Javor Matis
Radni─Źki (N)
1
0
02.09.2023 20:00 1 : 0
02.09
20:00
Crvena zvezda
Novi Pazar
2
1
02.09.2023 20:00 2 : 1
02.09
18:00
Napredak
Vo┼żdovac
2
1
02.09.2023 18:00 2 : 1
02.09
17:00
OFK Vršac
In─Ĺija Toyo Tires
0
1
02.09.2023 17:00 0 : 1
02.09
19:00
Ma─Źva
Mladost GAT
2
0
02.09.2023 19:00 2 : 0
02.09
19:00
GFK Sloboda
Smederevo 1924
1
1
02.09.2023 19:00 1 : 1
02.09
17:00
Jedinstvo (Ub)
Kolubara
3
2
02.09.2023 17:00 3 : 2
02.09
16:30
Radni─Źki (S)
Timo─Źanin
1
1
02.09.2023 16:30 1 : 1
02.09
16:30
─Éerdap
┼Żitora─Ĺa
1
0
02.09.2023 16:30 1 : 0
02.09
16:30
Jedinstvo 1936
GFK Jagodina
0
1
02.09.2023 16:30 0 : 1
02.09
16:30
1. Maj Ruma
OFK Ba─Źka
0
0
02.09.2023 16:30 0 : 0
02.09
16:30
┼Żelezni─Źar (I)
Tisa
1
0
02.09.2023 16:30 1 : 0
02.09
16:30
Be─Źej 1918
Dinamo 1945
3
1
02.09.2023 16:30 3 : 1
02.09
16:30
Jedinstvo (SP)
Podunavac
0
2
02.09.2023 16:30 0 : 2
02.09
16:30
Hajduk 1912
OFK Kikinda
2
1
02.09.2023 16:30 2 : 1
02.09
16:30
Naftagas
GFK Sloven
0
2
02.09.2023 16:30 0 : 2
02.09
16:30
Rad
GSP Polet Dor─çol
1
3
02.09.2023 16:30
Rad
1 : 3
02.09
16:30
Zvezdara
Teleoptik
1
1
02.09.2023 16:30 1 : 1
02.09
16:30
Budu─çnost
Studentski grad
2
1
02.09.2023 16:30 2 : 1
02.09
11:00
Prva iskra
Radni─Źki
1
2
02.09.2023 11:00 1 : 2
02.09
16:30
Budućnost Krušik 2014
Polet (Lj)
1
0
02.09.2023 16:30 1 : 0
02.09
16:30
Zlatibor
FAP
1
1
02.09.2023 16:30 1 : 1
FAP
02.09
16:30
Jošanica
Mladi radnik 1926
1
1
02.09.2023 16:30 1 : 1
02.09
16:30
Real
Sloga (P)
0
1
02.09.2023 16:30 0 : 1
02.09
16:30
Loznica
OFK Mihajlovac
3
2
02.09.2023 16:30 3 : 2
02.09
16:30
Tutin
Sloga 33
1
0
02.09.2023 16:30 1 : 0
02.09
16:30
Borac 1926
Takovo
2
0
02.09.2023 16:30 2 : 0
02.09
16:30
Sloga
Hajduk (B)
2
0
02.09.2023 16:30 2 : 0
02.09
16:30
Cement
Sloboda
0
3
02.09.2023 16:30 0 : 3
02.09
16:30
Radni─Źki (NP)
Mladost
3
1
02.09.2023 16:30 3 : 1
02.09
16:30
Veternik
Jedinstvo
2
3
02.09.2023 16:30 2 : 3
02.09
16:30
Radni─Źki (┼á)
Jadran
0
4
02.09.2023 16:30 0 : 4
02.09
16:30
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
─Éur─Ĺin
1
1
02.09.2023 16:30 1 : 1
02.09
16:30
Ravangrad 2018
OFK Mladost APA
2
2
02.09.2023 16:30 2 : 2
02.09
16:30
Rusanda
Polet
2
3
02.09.2023 16:30 2 : 3
02.09
16:30
BAK
Mladost
1
2
02.09.2023 16:30
BAK
1 : 2
02.09
16:30
Jedinstvo (BK)
Kozara
1
2
02.09.2023 16:30 1 : 2
02.09
16:30
Sloboda
Budu─çnost
1
1
02.09.2023 16:30 1 : 1
02.09
16:30
Begej
Jedinstvo (V)
2
3
02.09.2023 16:30 2 : 3
02.09
16:30
Radni─Źki (K)
OFK Proleter
0
0
02.09.2023 16:30 0 : 0
02.09
16:30
Sloga
Jastrebac
8
1
02.09.2023 16:30 8 : 1
02.09
16:30
OFK Topli─Źanin
Jedinstvo (B)
0
1
02.09.2023 16:30 0 : 1
02.09
16:30
SFK Morava
Planta┼ża
4
2
02.09.2023 16:30 4 : 2
02.09
16:30
OFK Kosanica
Pusta Reka
4
2
02.09.2023 16:30 4 : 2
02.09
16:30
Radni─Źki 2020
Zemljoradnik
2
4
02.09.2023 16:30 2 : 4
02.09
16:30
Trebi─Ź
Brodoremont
5
1
02.09.2023 16:30 5 : 1
02.09
16:30
OFK Knjaz
Lu┼żnica
0
4
02.09.2023 16:30 0 : 4
02.09
16:30
Temni─ç 1924
Kušiljevo
3
0
02.09.2023 16:30 3 : 0
02.09
16:30
Mladi borac
Morava 1918
0
4
02.09.2023 16:30 0 : 4
02.09
16:30
Trstenik PPT
Mladost
1
0
02.09.2023 16:30 1 : 0
02.09
16:30
Blagotin
Orlovi
0
2
02.09.2023 16:30 0 : 2
02.09
16:30
Balkan Mirijevo
Hajduk
3
0
02.09.2023 16:30 3 : 0
02.09
18:00
BSK 1926
Komgrap
1
3
02.09.2023 18:00 1 : 3
02.09
16:30
Napredak
Crvena zvezda
3
2
02.09.2023 16:30 3 : 2
02.09
16:30
Šušnjar 1977
Umka
1
0
02.09.2023 16:30 1 : 0
02.09
16:30
Šumadija 1903
Mokra Gora
3
0
02.09.2023 16:30 3 : 0
02.09
16:30
Sloga (BB)
Polet (T)
0
0
02.09.2023 16:30 0 : 0
02.09
16:30
Cer
Ra─Ĺevac
2
0
02.09.2023 16:30
Cer
2 : 0
02.09
16:30
Ribnica
┼Żelezni─Źar
2
1
02.09.2023 16:30 2 : 1
02.09
16:30
Sloboda
Obili─ç
0
1
02.09.2023 16:30 0 : 1
02.09
16:30
─Éerdap
Omladinac (Š)
1
1
02.09.2023 16:30 1 : 1
02.09
16:30
Šumadija (A)
Kara─Ĺor─Ĺe
1
0
02.09.2023 16:30 1 : 0
02.09
16:30
Šumadinac 1913
OFK Napredak
0
3
02.09.2023 16:30 0 : 3
02.09
16:30
Morava
VGSK
4
0
02.09.2023 16:30 4 : 0
02.09
16:30
Sloga 1924
RSK
0
4
02.09.2023 16:30 0 : 4
RSK
02.09
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
OFK Progorelica
1
2
02.09.2023 17:00 1 : 2
02.09
17:00
Koštampolje
OFK Ras
0
2
02.09.2023 17:00 0 : 2
02.09
17:00
Radnik
Borac (V)
0
2
02.09.2023 17:00 0 : 2
02.09
17:00
Rudar
Ibar
2
1
02.09.2023 17:00 2 : 1
02.09
16:30
┼ŻAK
Kula
2
1
02.09.2023 16:30 2 : 1
02.09
16:30
Polet
Borac 46
2
2
02.09.2023 16:30 2 : 2
02.09
16:30
Radni─Źki 1918
Soko
3
0
02.09.2023 16:30 3 : 0
02.09
17:00
Mladost
Divostin
0
5
02.09.2023 17:00 0 : 5
02.09
17:00
Šumadija 1934
Hajduk Jovanovac
0
5
02.09.2023 17:00 0 : 5
02.09
17:00
OFK Futog
Fruškogorski partizan
1
1
02.09.2023 17:00 1 : 1
02.09
17:00
OFK Sirig
Proleter 1951
2
0
02.09.2023 17:00 2 : 0
02.09
17:00
Petrovaradin
Ba─Źka 1923
1
1
02.09.2023 17:00 1 : 1
02.09
16:30
Crvena zvezda
Hajdu─Źica
3
4
02.09.2023 16:30 3 : 4
02.09
17:00
Jadran
Napredak
4
0
02.09.2023 17:00 4 : 0
02.09
17:00
AFK
Tavankut
1
0
02.09.2023 17:00
AFK
1 : 0
02.09
17:00
Udarnik Višnjevac
Njegoš
10
0
02.09.2023 17:00 10 : 0
02.09
17:00
Proleter
Budu─çnost
1
0
02.09.2023 17:00 1 : 0
02.09
17:00
Srbobran
Tomislavci
3
0
02.09.2023 17:00 3 : 0
02.09
17:00
Vinogradar
Senta
1
2
02.09.2023 17:00 1 : 2
02.09
16:30
Partizan
LSK
0
1
02.09.2023 16:30 0 : 1
LSK
02.09
16:30
Rubin
Trudbenik
1
0
02.09.2023 16:30 1 : 0
02.09
20:00
Trnava
Mladi rudar
1
1
02.09.2023 20:00 1 : 1
02.09
16:30
Pore─Ź
Brestovac
0
5
02.09.2023 16:30 0 : 5
02.09
16:30
Polom
Šarbanovac
3
1
02.09.2023 16:30 3 : 1
02.09
16:30
Sloga
SFU Rudar 1934
6
2
02.09.2023 16:30 6 : 2
02.09
16:30
Rudna Glava
Radni─Źki
3
4
02.09.2023 16:30 3 : 4
02.09
16:30
Budu─çnost (M)
Rudar (SR)
1
2
02.09.2023 16:30 1 : 2
02.09
16:30
OFK Jabu─Źje
Napredak
2
0
02.09.2023 16:30 2 : 0
02.09
16:30
OFK Br─Ĺanac
Toplica
1
1
02.09.2023 16:30 1 : 1
02.09
16:30
Radnik
Trli─ç
0
2
02.09.2023 16:30 0 : 2
02.09
16:30
SASK
Radnik
4
1
02.09.2023 16:30 4 : 1
02.09
16:30
Slatina
Ozremica
6
0
02.09.2023 16:30 6 : 0
02.09
16:30
Ozrem PMH
Jedinstvo (GG)
3
0
02.09.2023 16:30 3 : 0
02.09
16:30
Beograd Karaburma
Be┼żanija
2
3
02.09.2023 16:30 2 : 3
02.09
16:30
BUSK
Siti Sport Klub
1
5
02.09.2023 16:30 1 : 5
02.09
16:30
Vin─Źa
Vr─Źin
2
2
02.09.2023 16:30 2 : 2
02.09
16:30
Rudar Vrška Čuka
Rgotina
3
0
02.09.2023 16:30 3 : 0
02.09
16:30
Borac
Toplica
0
1
02.09.2023 16:30 0 : 1
02.09
16:30
Moravac
Rad 1974
3
0
02.09.2023 16:30 3 : 0
02.09
16:30
Budu─çnost
Jedinstvo
3
2
02.09.2023 16:30 3 : 2
02.09
16:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Mladost
3
2
02.09.2023 16:30 3 : 2
02.09
16:30
Gu─Źevo 1929
Duško
1
5
02.09.2023 16:30 1 : 5
02.09
16:30
Jedinstvo
Je┼żevica
3
4
02.09.2023 16:30 3 : 4
02.09
16:30
Mladost (S)
Vihor
0
3
02.09.2023 16:30 0 : 3
02.09
16:30
Radni─Źki 2021
OFK Alakince
3
4
02.09.2023 16:30 3 : 4
02.09
17:00
Mlada krila
Gru┼ża
2
0
02.09.2023 17:00 2 : 0
02.09
17:00
Slavija
Apolon 4
0
0
02.09.2023 17:00 0 : 0
02.09
17:00
Bratstvo 1975
Seljak
0
4
02.09.2023 17:00 0 : 4
02.09
16:30
Sloga (M)
Banat (D)
0
2
02.09.2023 16:30 0 : 2
02.09
16:30
Magli─ç
Proleter
1
0
02.09.2023 16:30 1 : 0
02.09
16:30
Vojvodina
Naša Zvezda
4
0
02.09.2023 16:30 4 : 0
02.09
16:30
OFK Orašje 1960
Ribnik
5
0
02.09.2023 16:30 5 : 0
02.09
16:30
Garevina
Borac
2
1
02.09.2023 16:30 2 : 1
02.09
16:30
Vinogradar
Stari Trstenik
2
2
02.09.2023 16:30 2 : 2
02.09
16:30
Poljoprivrednik
Jezero 2017
2
1
02.09.2023 16:30 2 : 1
02.09
16:30
Fruškogorac
─îSK ─îortanovci
3
1
02.09.2023 16:30 3 : 1
02.09
16:30
Pobednik
Duboko
4
0
02.09.2023 16:30 4 : 0
02.09
16:30
Posavina
Borac
1
1
02.09.2023 16:30 1 : 1
02.09
16:30
Partizan
Ursule
4
2
02.09.2023 16:30 4 : 2
02.09
16:30
Jedinstvo
Omladinac
2
2
02.09.2023 16:30 2 : 2
02.09
16:30
GFK Strelište
Mladi radnik
3
0
02.09.2023 16:30 3 : 0
02.09
16:30
Crvena Jabuka
Trnjaci 2021
2
1
02.09.2023 16:30 2 : 1
02.09
16:30
Rajac
Babaji─ç
2
1
02.09.2023 16:30 2 : 1
02.09
16:30
┼Żitkovica 2017
Napredak 1934
5
0
02.09.2023 16:30 5 : 0
02.09
16:30
Radni─Źki (K)
Crni Vitez 1924
3
3
02.09.2023 16:30 3 : 3
02.09
16:30
Homoljac
Borac (V)
0
1
02.09.2023 16:30 0 : 1
02.09
17:00
Borac (NS)
Vinogradar
3
2
02.09.2023 17:00 3 : 2
02.09
17:00
Stra┼żilovo
┼Żelezni─Źar NS
0
1
02.09.2023 17:00 0 : 1
02.09
16:30
Jedinstvo Šišava
Radni─Źki
5
1
02.09.2023 16:30 5 : 1
02.09
16:30
OFK Pomoravlje
Bratstvo
1
4
02.09.2023 16:30 1 : 4
02.09
16:30
Radni─Źki
Javor
3
3
02.09.2023 16:30 3 : 3
02.09
16:30
Omladinac
Beljanica
5
1
02.09.2023 16:30 5 : 1
02.09
16:30
15. Avgust 1950
Dra┼żmirovac
5
0
02.09.2023 16:30 5 : 0
02.09
16:30
Milicionar
Zadrugar
3
2
02.09.2023 16:30 3 : 2
02.09
16:30
Sin─Ĺeli─ç 2012
Srem
0
3
02.09.2023 16:30 0 : 3
02.09
16:30
Luk
Borac
0
1
02.09.2023 16:30
Luk
0 : 1
02.09
17:00
Bjelica
Bratstvo
1
3
02.09.2023 17:00 1 : 3
02.09
16:30
Budu─çnost
Napredak
3
0
02.09.2023 16:30 3 : 0
02.09
16:30
Mladost
Temac
3
0
02.09.2023 16:30 3 : 0
02.09
17:00
Brezak
Takovski Ustanak
8
2
02.09.2023 17:00 8 : 2
02.09
17:00
Horgoš 1911
Sloga
0
0
02.09.2023 17:00 0 : 0
02.09
17:00
Potisje
Slavija
1
1
02.09.2023 17:00 1 : 1
02.09
17:00
Hajduk
Jadran
3
2
02.09.2023 17:00 3 : 2
02.09
16:30
Mladost (P)
Sloga
3
3
02.09.2023 16:30 3 : 3
02.09
16:30
Borac
Bare
0
3
02.09.2023 16:30 0 : 3
02.09
16:30
Jedinstvo (S)
Panonija
2
0
02.09.2023 16:30 2 : 0
02.09
16:30
Jedinstvo 1947
Dinamo
3
0
02.09.2023 16:30 3 : 0
02.09
16:30
PIK 2023
Tele─Źka
10
0
02.09.2023 16:30 10 : 0
02.09
17:00
Vodoja┼ża
Kremenac
0
1
02.09.2023 17:00 0 : 1
02.09
16:30
Dunavac
Proleter 1932
4
2
02.09.2023 16:30 4 : 2
02.09
16:30
Margum
Borac 012
0
3
02.09.2023 16:30 0 : 3
02.09
16:30
Dunav
Sloga Vitez
0
6
02.09.2023 16:30 0 : 6
02.09
16:30
Borac
Donja Trnava
2
0
02.09.2023 16:30 2 : 0
02.09
16:30
Radoje Domanovi─ç
Maskar
4
2
02.09.2023 16:30 4 : 2
02.09
16:30
Šatornja
Jarmenovci
0
3
02.09.2023 16:30 0 : 3
02.09
16:30
Budu─çnost
Poto─Źac
3
0
02.09.2023 16:30 3 : 0
02.09
16:30
Mladost (GM)
ISK Izvor
0
2
02.09.2023 16:30 0 : 2
02.09
16:30
Rujišnik
Jugovi─çi
3
7
02.09.2023 16:30 3 : 7
02.09
16:30
BSK
Hajduk
2
0
02.09.2023 16:30
BSK
2 : 0
02.09
19:30
Posušje
Sloga
4
0
02.09.2023 19:30 4 : 0
02.09
20:45
GOŠK
Sarajevo
2
2
02.09.2023 20:45 2 : 2
02.09
17:00
Sloboda
Rudar Prijedor
0
5
02.09.2023 17:00 0 : 5
02.09
17:00
Kozara
Ljubi─ç
3
1
02.09.2023 17:00 3 : 1
02.09
17:00
Borac
Radnik
0
3
02.09.2023 17:00 0 : 3
02.09
17:00
Drina
┼Żeljezni─Źar
0
3
02.09.2023 17:00 0 : 3
02.09
17:00
Leotar
Sutjeska
3
1
02.09.2023 17:00 3 : 1
02.09
17:00
Laktaši
Omarska
5
2
02.09.2023 17:00 5 : 2
02.09
16:15
Real Madrid
Getafe
2
1
02.09.2023 16:15 2 : 1
02.09
18:30
Deportivo Alav├ęs
Valencia
1
0
02.09.2023 18:30 1 : 0
02.09
21:00
Real Betis
Rayo Vallecano
1
0
02.09.2023 21:00 1 : 0
02.09
14:00
Real Sociedad
Granada
5
3
02.09.2023 14:00 5 : 3
02.09
17:00
Stade Brestois 29
Stade Rennais
0
0
02.09.2023 17:00 0 : 0
02.09
21:00
Monaco
Lens
3
0
02.09.2023 21:00 3 : 0
02.09
13:30
Sheffield United
Everton
2
2
02.09.2023 13:30 2 : 2
02.09
16:00
Brentford
Bournemouth
2
2
02.09.2023 16:00 2 : 2
02.09
16:00
Burnley
Tottenham Hotspur
2
5
02.09.2023 16:00 2 : 5
02.09
16:00
Chelsea
Nottingham Forest
0
1
02.09.2023 16:00 0 : 1
02.09
16:00
Manchester City
Fulham
5
1
02.09.2023 16:00 5 : 1
02.09
18:30
Brighton & Hove Albion
Newcastle United
3
1
02.09.2023 18:30 3 : 1
02.09
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Darmstadt 98
5
1
02.09.2023 15:30 5 : 1
02.09
15:30
Augsburg
Bochum 1848
2
2
02.09.2023 15:30 2 : 2
02.09
15:30
Werder Bremen
Mainz 05
4
0
02.09.2023 15:30 4 : 0
02.09
15:30
Hoffenheim
Wolfsburg
3
1
02.09.2023 15:30 3 : 1
02.09
15:30
Stuttgart
SC Freiburg
5
0
02.09.2023 15:30 5 : 0
02.09
18:30
Borussia M'gladbach
Bayern M├╝nchen
1
2
02.09.2023 18:30 1 : 2
02.09
18:30
Bologna
Cagliari
2
1
02.09.2023 18:30 2 : 1
02.09
18:30
Udinese
Frosinone
0
0
02.09.2023 18:30 0 : 0
02.09
20:45
Atalanta
Monza
3
0
02.09.2023 20:45 3 : 0
02.09
20:45
Napoli
Lazio
1
2
02.09.2023 20:45 1 : 2
02.09
16:30
TSC
Vojvodina
2
0
02.09.2023 16:30
TSC
2 : 0
02.09
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Napredak Junior 2018
0
0
02.09.2023 17:00 0 : 0
02.09
17:00
Prave Dame
Milutinac 2023
1
6
02.09.2023 17:00 1 : 6
02.09
10:00
─îukari─Źki
RFK Grafi─Źar
5
3
02.09.2023 10:00 5 : 3
02.09
10:00
Partizan
Radni─Źki (NB)
3
1
02.09.2023 10:00 3 : 1
02.09
11:00
Crvena zvezda
Zemun
2
2
02.09.2023 11:00 2 : 2
02.09
10:00
Radni─Źki (N)
Novi Pazar
1
1
02.09.2023 10:00 1 : 1
02.09
11:00
Vojvodina
Vo┼żdovac
3
2
02.09.2023 11:00 3 : 2
02.09
13:00
Spartak ┼ŻK
Brodarac
0
2
02.09.2023 13:00 0 : 2
02.09
17:00
Petrika
OFK Vršac
3
0
02.09.2023 17:00 3 : 0
02.09
17:00
┼Żelezni─Źar
Petar Pua─Źa
4
0
02.09.2023 17:00 4 : 0
02.09
17:00
Radni─Źki (V)
Jedinstvo Putevi
2
0
02.09.2023 17:00 2 : 0
02.09
13:30
Ma─Źva
GFK Sloboda
3
3
02.09.2023 13:30 3 : 3
02.09
09:30
Kolubara
Ušće
3
2
02.09.2023 09:30 3 : 2
02.09
11:00
BSK Bor─Źa
Studentski Grad
4
0
02.09.2023 11:00 4 : 0
02.09
10:00
Tekstilac
Obili─ç
1
0
02.09.2023 10:00 1 : 0
02.09
10:00
Mladost GAT
Ba─Źka 1901
0
2
02.09.2023 10:00 0 : 2
02.09
16:30
Jošanica
Omladinac
6
0
02.09.2023 16:30 6 : 0
02.09
13:00
Sušica
Rudar Kostolac
1
1
02.09.2023 13:00 1 : 1
02.09
12:00
Ljukovo
GFK Sloven
0
5
02.09.2023 12:00 0 : 5
02.09
10:00
Napredak
Dinamo 1945
6
0
02.09.2023 10:00 6 : 0
02.09
17:00
Prva Iskra
Rakovica
2
2
02.09.2023 17:00 2 : 2
02.09
10:00
OFK ┼Żarkovo
Beograd Karaburma
0
1
02.09.2023 10:00 0 : 1
02.09
09:00
IMT
Umka
10
0
02.09.2023 09:00
IMT
10 : 0
02.09
10:00
Zmaj Novi grad
Bole─Ź
1
2
02.09.2023 10:00 1 : 2
02.09
09:00
Meševo
Jedinstvo (P)
5
1
02.09.2023 09:00 5 : 1
02.09
10:00
Napredak
GFK Jagodina
5
1
02.09.2023 10:00 5 : 1
02.09
10:00
Real
OFK Sin─Ĺeli─ç
0
1
02.09.2023 10:00 0 : 1
02.09
10:00
SU Dinamo Jug
Radnik
2
1
02.09.2023 10:00 2 : 1
02.09
16:30
Sloga (M)
Lunjevac
11
1
02.09.2023 16:30 11 : 1
02.09
16:30
Podunavac
Borac 1932
9
1
02.09.2023 16:30 9 : 1
02.09
10:00
Crvena zvezda
Sloboda
10
2
02.09.2023 10:00 10 : 2
02.09
Cement
Mladost
4
0
02.09.2023 4 : 0
02.09
OFK Be─Źej 1918
Borac
02.09.2023 :
02.09
Sloga
┼ŻSK
3
0
02.09.2023 3 : 0
02.09
16:30
Radni─Źki 1923
GFK Jagodina
2
0
02.09.2023 16:30 2 : 0
02.09
17:00
Crvena zvezda
Teleoptik
1
0
02.09.2023 17:00 1 : 0
02.09
16:00
OLE
Mladost (L)
3
0
02.09.2023 16:00
OLE
3 : 0
02.09
13:00
Radni─Źki (N)
Kiker
3
1
02.09.2023 13:00 3 : 1
02.09
13:30
Vojvodina
Vo┼żdovac
2
1
02.09.2023 13:30 2 : 1
02.09
15:00
Spartak ┼ŻK
Brodarac
2
4
02.09.2023 15:00 2 : 4
02.09
10:00
Petrika
Spartak ┼ŻK
2
0
02.09.2023 10:00 2 : 0
02.09
18:00
Vojvodina
ODR
3
1
02.09.2023 18:00 3 : 1
ODR
02.09
10:00
Sloven
Mladost (L)
3
1
02.09.2023 10:00 3 : 1
02.09
10:00
Jasenica 2017
Šumadija 1903 II
1
3
02.09.2023 10:00 1 : 3
02.09
12:00
Radni─Źki 1923
AF Duljaj
1
0
02.09.2023 12:00 1 : 0
02.09
10:00
Morava
Mihajlovac 1934
2
1
02.09.2023 10:00 2 : 1
02.09
14:30
Radni─Źki (V)
Jedinstvo Putevi
2
1
02.09.2023 14:30 2 : 1
02.09
11:30
Mladi radnik 1926
Sušica
3
1
02.09.2023 11:30 3 : 1
02.09
11:00
Ma─Źva
GFK Sloboda
2
1
02.09.2023 11:00 2 : 1
02.09
11:00
Apolon 2018
Savacijum
3
1
02.09.2023 11:00 3 : 1
02.09
10:00
Crvenka
Krila Krajine
1
3
02.09.2023 10:00 1 : 3
02.09
09:00
Mladost GAT
OFK Kikinda
2
0
02.09.2023 09:00 2 : 0
02.09
10:00
Arena Su
TSC
0
0
02.09.2023 10:00 0 : 0
TSC
02.09
17:00
Bubamara 91
Takovo
2
6
02.09.2023 17:00 2 : 6
02.09
12:30
Sunrise Šabac
Loznica
2
2
02.09.2023 12:30 2 : 2
02.09
13:00
Budu─çnost
Cer
5
0
02.09.2023 13:00 5 : 0
Cer
02.09
10:00
Lipolist
Radni─Źki (V)
2
5
02.09.2023 10:00 2 : 5
02.09
10:00
Borac
SFU Fenix
0
9
02.09.2023 10:00 0 : 9
02.09
12:00
Vrelo Sport
Ma─Źva
0
6
02.09.2023 12:00 0 : 6
02.09
10:00
Podunavac
Be─Źkerek 023
1
0
02.09.2023 10:00 1 : 0
02.09
10:00
Voja Ga─Źi─ç
Budu─çnost
6
1
02.09.2023 10:00 6 : 1
02.09
10:00
OFK Vršac
Dinamo 1945
3
0
02.09.2023 10:00 3 : 0
02.09
12:00
┼Żelezni─Źar
Omladinac
0
2
02.09.2023 12:00 0 : 2
02.09
11:00
Proleter 2006
Radni─Źki (Z)
1
4
02.09.2023 11:00 1 : 4
02.09
10:00
Rad
Ada
1
2
02.09.2023 10:00
Rad
1 : 2
Ada
02.09
08:30
Radni─Źki (NB)
Be┼żanija
2
3
02.09.2023 08:30 2 : 3
02.09
10:00
Milutinac
OFK Mladenovac
6
1
02.09.2023 10:00 6 : 1
02.09
17:00
Omladinac
DIF
0
2
02.09.2023 17:00 0 : 2
DIF
02.09
12:00
Šušnjar 1977
┼Żeleznik 1930
4
1
02.09.2023 12:00 4 : 1
02.09
10:00
GFK Dubo─Źica
Timo─Źanin
6
0
02.09.2023 10:00 6 : 0
02.09
12:30
Napredak
Lider MGM
2
1
02.09.2023 12:30 2 : 1
02.09
11:00
Radni─Źki (P)
Radnik
7
0
02.09.2023 11:00 7 : 0
02.09
09:30
Filip Filipovi─ç
Real Niš
0
3
02.09.2023 09:30 0 : 3
02.09
10:00
OFK Sin─Ĺeli─ç
Topli─Źanin
6
0
02.09.2023 10:00 6 : 0
02.09
17:00
Car Konstantin
Mladost
4
1
02.09.2023 17:00 4 : 1
02.09
10:00
BSK
Real Niš 2
0
5
02.09.2023 10:00
BSK
0 : 5
02.09
10:00
Radni─Źki 1924 (K)
Morava
5
0
02.09.2023 10:00 5 : 0
02.09
17:00
Grani─Źar 1924
Jadran
1
5
02.09.2023 17:00 1 : 5
02.09
12:30
Trgova─Źki
Dunav
1
5
02.09.2023 12:30 1 : 5
02.09
17:00
Budu─çnost
LSK
2
2
02.09.2023 17:00 2 : 2
LSK
02.09
10:00
Srem
Fruskogorac
8
0
02.09.2023 10:00 8 : 0
02.09
10:00
Grani─Źar
Sremac
1
5
02.09.2023 10:00 1 : 5
02.09
10:00
RFK Novi Sad 1921
Vošini klinci
3
5
02.09.2023 10:00 3 : 5
02.09
12:00
Armija SK
Hajduk (B)
4
0
02.09.2023 12:00 4 : 0
02.09
17:00
SFS Borac
Trstenik PPT
1
1
02.09.2023 17:00 1 : 1
02.09
10:00
OFK 019
Jedinstvo 1936
3
1
02.09.2023 10:00 3 : 1
02.09
10:00
Sušica
Stanovo 1941
1
3
02.09.2023 10:00 1 : 3
02.09
Arsenal 1930
Srbija
3
0
02.09.2023 3 : 0
02.09
16:30
Smederevo 1924
Polet
9
0
02.09.2023 16:30 9 : 0
02.09
11:00
Šumadinac 1913
Budu─çnost
1
3
02.09.2023 11:00 1 : 3
02.09
10:00
Mladost APA
Spektar
13
1
02.09.2023 10:00 13 : 1
02.09
10:00
Polet
Hajduk 1912
1
3
02.09.2023 10:00 1 : 3
02.09
10:00
┼ŻAK
SFU Internacional 2020
2
0
02.09.2023 10:00 2 : 0
02.09
10:00
Kordun
Ravangrad 2018
1
0
02.09.2023 10:00 1 : 0
02.09
OFK Jugovi─ç
Kabel
2
1
02.09.2023 2 : 1
02.09
Srbobran
Prof. Bolesnikov
0
12
02.09.2023 0 : 12
02.09
TSK
Mladost
2
2