11.05
Crvena zvezda
Radnički 1923
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Vojvodina
Napredak
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Partizan
Mladost (L)
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
TSC
Čukarički
|
11.05.2024 | : |
11.05
Novi Pazar
Spartak ŽK
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Radnički (N)
IMT
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Javor Matis
Voždovac
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Železničar
Radnik
|
11.05.2024 | : |
11.05
OFK Beograd
Smederevo 1924
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Tekstilac
RFK Grafičar
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Jedinstvo (Ub)
Mačva
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Inđija Toyo Tires
Radnički (SM)
|
11.05.2024 | : |
11.05
GFK Dubočica
OFK Vršac
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Metalac
Kolubara
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Mladost GAT
GFK Sloboda
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
RFK Novi Sad 1921
Radnički (NB)
|
11.05.2024 | : |
11.05
17:00
Jedinstvo 1936
Meševo
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Đerdap
Budućnost (P)
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Radnički (S)
Trayal
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
OFK Sinđelić
Pčinja
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Dunav
Jedinstvo (P)
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Bečej 1918
Borac (Š)
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Železničar (I)
Hajduk 1912
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
1. Maj Ruma
Naftagas
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Radnički (Z)
GFK Sloven
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
OFK Bačka
OFK Kikinda
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
16:30
Budućnost
Jedinstvo
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
Torlak
Prva iskra
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
16:30
Rad
BASK TEK
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
11:00
GSP Polet Dorćol
Zemun
|
11.05.2024 11:00 |
|
|||||||
11.05
11:00
Teleoptik
Radnički
|
11.05.2024 11:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
Sinđelić
Studentski grad
|
11.05.2024 10:00 |
|
11.05
16:30
Real
Tutin
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Jošanica
Borac 1926
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Zlatibor
Vrelo Sport
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Budućnost Krušik 2014
Omladinac (Z)
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
FAP
Takovo
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Mladi radnik 1926
Sloga 33
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Sloga (P)
OFK Mihajlovac
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
17:00
Index
Sloga
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Veternik
Dunav
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Radnički (NP)
Radnički (Š)
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Cement
TSK
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Hajduk (B)
Hajduk (D)
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Sloboda
Jadran
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Mladost
Donji Srem 2015
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Ravangrad 2018
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Sloga
OFK Mladost APA
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
OFK Vrbas
Vojvodina (BG)
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Bačka 1901
Bajša
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Jedinstvo (BK)
Sloboda
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
BAK
Begej
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Rusanda
Radnički (K)
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Kozara
ŽAK
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
16:30
Mokra Gora
Bane 1931
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Sloga
Šumadija 1903
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
16:30
Sloga (BB)
Polimlje
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
16:00
Sevojno
Sloboda (Č)
|
11.05.2024 16:00 |
|
11.05
16:30
Cer
Mačva 1929
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
16:30
Đerdap
Morava
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Omladinac (Š)
Karađorđe
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
OFK Napredak
RSK
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
16:30
Sloboda
Obilić
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Šumadinac 1913
Sloga 1924
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
VGSK
Šumadija (A)
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
17:00
SFK Morava
Radan
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
OFK Topličanin
Svetlost
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Sloga
Gracko
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Gračanica
Jedinstvo (GS)
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Jedinstvo (B)
Mladost 1959
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Balkanski
Trebič
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Timok 1919
Branik
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
OFK Zlot
Lužnica
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Rtanj
Brodoremont
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Trstenik PPT
Rembas
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Mladi borac
Juhor
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Morava 1918
OFK Lugomir
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Sloga
Vinogradar
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
16:30
OFK Mladenovac
Komgrap
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Šušnjar 1977
Boleč
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Napredak
Balkan Mirijevo
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
BSK 1926
Kaluđerica 1969
|
11.05.2024 | : |
11.05
17:00
Rudar
Karađorđe
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
ŽAK
Budućnost (M)
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Crvenka
Rusin
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Krila Krajine
ČSK Pivara
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Radnički 1918
Budućnost (P)
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:30
Omladinac
OFK Futog
|
11.05.2024 17:30 |
|
|||||||
11.05
17:30
Šajkaš 1908
Petrovaradin
|
11.05.2024 17:30 |
|
|||||||
11.05
17:30
Crvena zvezda
Bačka 1923
|
11.05.2024 17:30 |
|
|||||||
11.05
17:30
Fruškogorski partizan
Proleter 1951
|
11.05.2024 17:30 |
|
11.05
17:00
Crvena zvezda
Unirea
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Jedinstvo
Delija
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Jadran
Budućnost
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Tomislavci
Njegoš
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Senta
Tavankut
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Vinogradar
Napredak
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Srbobran
AFK
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Proleter
Sutjeska
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Radnički (I)
Podrinje
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Sremac (D)
LSK
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Bošnjane
Čitluk
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Krivelj
Brestovac
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Rudna Glava
Poreč
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Sloga
Nemetali
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Rudar (SR)
Sinđelić
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Borac 1950
Moravac 2015
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Pepeljevac
Junior Novo Naselje
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Radnik
Dimitrije Tucović
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Zadrugar
Iskra
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
16:30
SASK
Sloga (L)
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
16:30
Slatina
Prijevor
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Spartak 1976
Sloga
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Ozrem PMH
Ozremica
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Lugovi
Jedinstvo (P)
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
16:30
Rudar Kostolac
Napredak (S)
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
16:30
OFK Borac
Vranić
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Rušanj
Torpedo
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
16:30
Vinča
Hajduk
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
17:00
Hajduk
FSU Kraljevica
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Midžor
Osnić
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
BSK
Kosovo
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
16:30
Borac
Taskovići
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Toplica
Rad 1974
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Sloga (K)
Sloga 1980
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
16:30
Jedinstvo
Vučje
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
17:00
Jedinstvo (Z)
Podrinje
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Gučevo 1929
Mladi Borac
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Antimon
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
10:00
Crnokosa
Lazarica
|
11.05.2024 10:00 |
|
11.05
16:30
Sloboda
Sloga
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Zadrugar
Zvezda
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
16:00
Mladost (S)
Trnovac
|
11.05.2024 16:00 |
|
|||||||
11.05
16:00
Radnički 2021
Čelik
|
11.05.2024 16:00 |
|
11.05
17:00
Mlada krila
Jedinstvo 2017
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Bogutovačka Banja
Tavnik
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
16:30
Bratstvo 1975
21. oktobar
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
17:00
Partizan (U)
Banat (D)
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Mladost (MB)
Bački Hajduk
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Naša Zvezda
Proleter
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Vojvodina
Tvrđava
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
OFK Stari Grad
Maglić
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Borac
Polet
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Kordun
Polet (S)
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Omladinac
Rekreativo
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Pobednik
OFK Urovci
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Sloga
Belo Polje
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Rvati
Polet
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Mladost (K)
Omladinac
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
GFK Strelište
Sloboda
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
16:30
Žitkovica 2017
Mladi Borac
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
Eđšeg
Jedinstvo
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Slavija
Mladost
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Proleter
Bačka
|
11.05.2024 | : |
11.05
16:30
Homoljac
Mlava (ML)
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Radnički (K)
Zadrugar 1947
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
17:30
Sofeks
Tatra
|
11.05.2024 17:30 |
|
|||||||
11.05
17:30
Petar Puača
Železničar NS
|
11.05.2024 17:30 |
|
11.05
17:00
Javor
Omladinac
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Šumadija
Resavski Despoti
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Milicionar
Sloboda
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
16:30
Velika Moštanica
Sinđelić 2012
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
Kelti
Srem
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
10:00
Milutinac
Železnik 1930
|
11.05.2024 10:00 |
|
11.05
17:00
Luk
Sinđelić
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
10:30
Rakovica
Resnik
|
11.05.2024 10:30 |
|
11.05
17:00
Radnički (K)
Bobovik
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Jevremovac
Polet
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
16:30
Nišavac
Dragoš
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Mladost
Rongo Siti
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
16:30
Mladost 1955
Gredetin
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
17:00
Rasina
Makrešane
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Horgoš 1911
Jadran
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Sloga
Obilić
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Mladi radnik
Karađorđe
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
16:30
Tigrovi Mija Gold
Budućnost
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
16:30
Petlić SD 2006
Vožd 2020
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
17:00
Kotlenik
Omladinac
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
Moravac 1933
Margum
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Dunav
Pobeda
|
11.05.2024 | : |
11.05
17:00
Mladost (Sv)
Rudar DCR
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Radoje Domanović
Borac
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
ZT Gorovič
Maskar
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Roma - Odžino selo
Partizan
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Radnik
Jedinstvo
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
16:30
Građanski 2023
Marjan MB
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
17:00
Naša Krajina
Janošik
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
Kačer
Spartak 1924
|
11.05.2024 | : |
11.05
Mladi radnik 1925
Šumadija
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Milakovac 2018
Lasta
|
11.05.2024 | : |
11.05
Jadar
Respekt
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Budućnost
Mladost (DD)
|
11.05.2024 | : |
11.05
TE Gučevo
Hajduk
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Sloga (LŠ)
Paskovac
|
11.05.2024 | : |
11.05
17:00
Jasika
Polet
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Duel Juniors
Doljane Meševo
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Morava
Belica
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
16:30
Stig (C)
Napredak (T)
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Mladi Hrast
Napredak (VC)
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
Petar Dobrnjac
BSK
|
11.05.2024 | : |
11.05
Melnica
Vukan
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Bata Bulić
Jedinstvo
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Mladost
Rudar 1947
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Manastirica
Zabrđe 1936
|
11.05.2024 | : |
11.05
17:00
Lipovica
Rudar Stenjevac
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
17:00
Sloboda
Radnik
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Željezničar
Ljubić
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Sutjeska
Velež
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Famos
Rudar Prijedor
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
BSK
Slavija
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Laktaši
Modriča
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Leotar
Kozara
|
11.05.2024 17:00 |
|
|||||||
11.05
17:00
Drina
Borac
|
11.05.2024 17:00 |
|
11.05
19:00
Mornar
Rudar
|
11.05.2024 19:00 |
|
|||||||
11.05
19:00
Dečić
Jezero
|
11.05.2024 19:00 |
|
|||||||
11.05
19:00
Mladost DG
Sutjeska
|
11.05.2024 19:00 |
|
|||||||
11.05
19:00
OFK Petrovac
Arsenal
|
11.05.2024 19:00 |
|
|||||||
11.05
19:00
Budućnost
Jedinstvo
|
11.05.2024 19:00 |
|
11.05
16:00
Aston Villa
Liverpool
|
11.05.2024 16:00 |
|
|||||||
11.05
16:00
Bournemouth
Brentford
|
11.05.2024 16:00 |
|
|||||||
11.05
16:00
Everton
Sheffield United
|
11.05.2024 16:00 |
|
|||||||
11.05
16:00
Fulham
Manchester City
|
11.05.2024 16:00 |
|
|||||||
11.05
16:00
Manchester United
Arsenal
|
11.05.2024 16:00 |
|
|||||||
11.05
16:00
Newcastle United
Brighton & Hove Albion
|
11.05.2024 16:00 |
|
|||||||
11.05
16:00
Nottingham Forest
Chelsea
|
11.05.2024 16:00 |
|
|||||||
11.05
16:00
Tottenham Hotspur
Burnley
|
11.05.2024 16:00 |
|
|||||||
11.05
16:00
West Ham United
Luton Town
|
11.05.2024 16:00 |
|
|||||||
11.05
16:00
Wolverhampton
Crystal Palace
|
11.05.2024 16:00 |
|
11.05
15:30
Köln
Union Berlin
|
11.05.2024 15:30 |
|
|||||||
11.05
15:30
Mainz 05
Borussia Dortmund
|
11.05.2024 15:30 |
|
|||||||
11.05
15:30
Borussia M'gladbach
Eintracht Frankfurt
|
11.05.2024 15:30 |
|
|||||||
11.05
15:30
Darmstadt 98
Hoffenheim
|
11.05.2024 15:30 |
|
|||||||
11.05
15:30
Augsburg
Stuttgart
|
11.05.2024 15:30 |
|
|||||||
11.05
15:30
Bayern München
Wolfsburg
|
11.05.2024 15:30 |
|
|||||||
11.05
15:30
RB Leipzig
Werder Bremen
|
11.05.2024 15:30 |
|
|||||||
11.05
15:30
SC Freiburg
Heidenheim
|
11.05.2024 15:30 |
|
|||||||
11.05
15:30
Bochum 1848
Bayer 04 Leverkusen
|
11.05.2024 15:30 |
|
11.05
Spartak DOO
Sloga Zemun
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Crvena zvezda
Spartak
|
11.05.2024 | : |
11.05
Mašinac
Vojvodina
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Radnički 1923
TSC
|
11.05.2024 | : |
11.05
ŽGFK Lavice Dubočica
Napredak Junior 2018
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Radnički 2014
ŽGFK Borac
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Kolubara
Karađorđe
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Milutinac 2023
Heroj Polet
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Prave Dame
Moskva
|
11.05.2024 | : |
11.05
16:30
Požega
Požarevac
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Mačva
Jedinstvo Putevi
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Nika 2020
Loznica
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
Mladost (L)
RFK Grafičar
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Novi Pazar
Zemun
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Voždovac
Radnički (NB)
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Brodarac
IMT
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Spartak ŽK
Čukarički
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Vojvodina
Radnički 1923
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Radnički (N)
Partizan
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Jedinstvo (Ub)
Crvena zvezda
|
11.05.2024 | : |
11.05
Petar Puača
Radnički (SM)
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Kabel
OFK Vršac
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
RFK Novi Sad 1921
Derby 2015
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
TSC
Petrika
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Vojvodina
Inđija
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
ODR
Železničar
|
11.05.2024 | : |
11.05
Tekstilac
OFK Kikinda
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Tisa Njerš
Bačka 1901
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Hajduk 1912
Ravangrad 2018
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
OFK Bačka
Obilić
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Arena Su
TSK
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Armija SK
Naftagas
|
11.05.2024 | : |
11.05
Ljukovo
Radnički (NP)
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Omladinac
Dinamo 1945
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Voja Gačić
Sloboda
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Radnički (Z)
GFK Sloven
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
1. Maj
Podrinje
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Podunavac
Napredak
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Jedinstvo
Železničar
|
11.05.2024 | : |
11.05
Sloga (M)
SASK
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Mladi radnik 1940
Crvena zvezda
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Železničar Kusadak
Sloboda
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
OFK Mihajlovac
Sloga (L)
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Radnik
Borac 1932
|
11.05.2024 | : |
11.05
Mladost (L)
RFK Grafičar
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Kiker
Teleoptik
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Voždovac
OFK Vršac
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Brodarac
GFK Jagodina
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Spartak ŽK
Čukarički
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Vojvodina
Radnički 1923
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Radnički (N)
Partizan
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
OLE
Crvena zvezda
|
11.05.2024 | : |
11.05
Sloven
Spartak ŽK
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Železničar
Ravangrad 2018
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Mladost (L)
Inđija
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Vojvodina
Kabel
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
TSC
Radnički (SM)
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Petrika
ODR
|
11.05.2024 | : |
11.05
10:00
Preporod
Proleter
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
AFK
Vinogradar
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
Njegoš
Tavankut
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
Radnički 1905
Bajša
|
11.05.2024 10:00 |
|
11.05
10:00
Graničar 1924
Fruskogorac
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
Sremac
LSK
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
Kupinovo
Trgovački
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
Graničar
Srem
|
11.05.2024 10:00 |
|
11.05
10:00
Radnički 1910
Armija SK
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
12:00
RFK Novi Sad 1921
1. Maj
|
11.05.2024 12:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
Sloboda
Petar Puača
|
11.05.2024 10:00 |
|
11.05
12:00
Đerdap
Batovac
|
11.05.2024 12:00 |
|
11.05
Borac 1926
Sport Klub 99
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Mačva
RSK
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Mladost
Radnički 1923
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Sunrise Šabac
Apolon 2018
|
11.05.2024 | : |
11.05
10:00
Sutjeska
SU Team Akademija
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
AFK
Tisa Njerš
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
Arena Su
Obilić
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
Crvenka
TSC
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
Bajša
Spartak ŽK
|
11.05.2024 10:00 |
|
11.05
10:00
Solunac N&Đ Jerković
Bačka
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
Preporod
Subotica
|
11.05.2024 10:00 |
|
11.05
10:00
Integral
Zvižd
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
VGSK
OPK Rudar 1933
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
Đerdap
Obilić
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
Omladinac
Napredak Simićevo
|
11.05.2024 10:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
Železničar
Polet (SD)
|
11.05.2024 10:00 |
|
11.05
00:00
Car Konstantin
Radnički (N)
|
11.05.2024 00:00 |
|
|||||||
11.05
00:00
Real
Radnički (P)
|
11.05.2024 00:00 |
|
|||||||
11.05
00:00
Filip Filipović
OFK Šampion 2014
|
11.05.2024 00:00 |
|
|||||||
11.05
00:00
GFK Dubočica
Nacional
|
11.05.2024 00:00 |
|
|||||||
11.05
00:00
Kopernikus Železničar
Budućnost
|
11.05.2024 00:00 |
|
|||||||
11.05
00:00
Mineralac
SU Prestiž - Joca Ristić
|
11.05.2024 00:00 |
|
|||||||
11.05
00:00
Radnik
Lider MGM
|
11.05.2024 00:00 |
|
11.05
Polet
Spartak
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Proleter
Prave Dame
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Moskva
Vojvodina
|
11.05.2024 | : |
11.05
Ruma
Spartak d.o.o.
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
BAK
Modoš
|
11.05.2024 | : |
11.05
16:30
Radnički 1923
ŽGFK Borac
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Pazar
Mačva
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Karađorđe
Požarevac
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Kraljica Marija
Loznica
|
11.05.2024 16:30 |
|
|||||||
11.05
16:30
Jedinstvo
Nika 2020
|
11.05.2024 16:30 |
|
11.05
SU Team Akademija
Bajša
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
TSC 11
Ravangrad 2018
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Subotica 11
Arena SU
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Spartak ŽK 12
Tisa Njerš
|
11.05.2024 | : |
11.05
Mladost
Bikovo
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Vinogradar
Napredak
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Bačka 1901
Vojvodina
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Subotica 12
Tomislavci
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Tavankut
Budućnost
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Radnički 1905
United Akademija 12
|
11.05.2024 | : |
11.05
Jedinstvo 2017
Bane 1931
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
OFK Dif
OFK Ras
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Pazar Juniors
Rudar
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Jošanica
Sport Club 99
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Novi Pazar
Kosmet
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
OFK Vlada Dimitrijević
OFK National
|
11.05.2024 | : |
11.05
Radnički
Mačva
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Savacium
Mačva 1929
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Tika-taka
Feniks
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Sunrise Šabac
Jedinstvo
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Karađorđe
Vojvoda Stepa Stepanović
|
11.05.2024 | : |
11.05
11:00
Trgovački
Sloga 33
|
11.05.2024 11:00 |
|
|||||||
11.05
10:00
Sirakovo
Rudar Kostolac 2008
|
11.05.2024 10:00 |
|
11.05
Radnički 1958
RA Dinamo
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Putinci
Mladost
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
PIK Prigrevica
Senta
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Dalmatinac
Dolovo
|
11.05.2024 | : |
11.05
Budućnost
Ruma
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Zrenjanin
Jugović 2
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Crepaja
Sombor
|
11.05.2024 | : |
11.05
Palilula
Taš 2000
|
11.05.2024 | : | |||||||
11.05
Crvena zvezda
Vojvodina
|
11.05.2024 | : |
11.05
BSK
Zufo
|
11.05.2024 | : |
11.05
19:00
Kučevo
Melnica
|
11.05.2024 19:00 | : | |||||||
11.05
18:00
Spin-N
Borac
|
11.05.2024 18:00 | : | |||||||
11.05
19:00
Bubušinac 1970
Kučajna
|
11.05.2024 19:00 | : | |||||||
11.05
19:00
Tribrode i Kusiće
Brana Paunović
|
11.05.2024 19:00 | : |