XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
19/20.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
19.10.2019 15:00
Moravac Orion
1 : 1
Timočanin
Temnić 1924
Varvarin
0 : 2
OFK Sinđelić
Niš
20.10.2019 15:00
Temnić 1924
0 : 2
OFK Sinđelić
Vlasina
Vlasotince
4 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
20.10.2019 15:00
Vlasina
4 : 2
Trstenik PPT
Jedinstvo
Bošnjace
1 : 4
Rembas
Resavica
19.10.2019 15:00
Jedinstvo
1 : 4
Rembas
SFS Borac
Paraćin
0 : 0
Budućnost
Popovac
20.10.2019 11:00
SFS Borac
0 : 0
Budućnost
Car Konstantin
Niš
0 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
20.10.2019 11:00
Car Konstantin
0 : 0
GFK Dubočica
Radan
Lebane
1 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
20.10.2019 15:00
Radan
1 : 2
GFK Jagodina
Dunav
Prahovo
1 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
19.10.2019 15:00
Dunav
1 : 1
OFK Topličanin
20.10.2019 17:11 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 GFK Jagodina 10 8 1 1 25
2 OFK Sinđelić 10 7 1 2 22
3 Vlasina 10 6 3 1 21
4 Budućnost 10 5 4 1 19
5 SFS Borac 10 5 3 2 18
6 OFK Topličanin 10 5 2 3 17
7 Dunav 10 4 3 3 15
8 Radan 10 5 0 5 15
9 Moravac Orion 10 4 2 4 14
10 Timočanin 10 3 4 3 13
11 Rembas 10 3 2 5 11
12 Car Konstantin 10 3 2 5 11
13 GFK Dubočica (-3) 10 4 1 5 10
14 Jedinstvo 10 1 1 8 4
15 Trstenik PPT 10 1 1 8 4
16 Temnić 1924 10 1 0 9 3

11.kolo
Sledeće kolo
26/27.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
26.10.2019 14:00
OFK Topličanin
1 : 0
Moravac Orion
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 1
Dunav
Prahovo
26.10.2019 14:00
GFK Jagodina
2 : 1
Dunav
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 1
Radan
Lebane
26.10.2019 14:00
GFK Dubočica
1 : 1
Radan
Budućnost
Popovac
4 : 0
Car Konstantin
Niš
27.10.2019 14:00
Budućnost
4 : 0
Car Konstantin
Rembas
Resavica
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
27.10.2019 14:00
Rembas
1 : 1
SFS Borac
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
Jedinstvo
Bošnjace
26.10.2019 14:00
Trstenik PPT
0 : 1
Jedinstvo
OFK Sinđelić
Niš
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
26.10.2019 14:00
OFK Sinđelić
2 : 1
Vlasina
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Temnić 1924
Varvarin
27.10.2019 14:00
Timočanin
3 : 1
Temnić 1924
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 25 korisnika
Takmičenje prati 162 korisnika
nikolarajcic i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic98 i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Boki79 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Kuravelja i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Denis3727 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miško Perić i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
NemanjaKZ i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
aadmilutinovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu