XS
SM
MD
LG
7.kolo
Rezultati
28/29.09.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radan
Lebane
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
29.09.2019 15:30
Radan
2 : 1
Moravac Orion
Dunav
Prahovo
1 : 1
Car Konstantin
Niš
28.09.2019 15:30
Dunav
1 : 1
Car Konstantin
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
28.09.2019 15:30
OFK Topličanin
0 : 1
SFS Borac
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 0
Jedinstvo
Bošnjace
28.09.2019 15:30
GFK Jagodina
1 : 0
Jedinstvo
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
28.09.2019 15:30
GFK Dubočica
1 : 2
Vlasina
Budućnost
Popovac
4 : 2
Temnić 1924
Varvarin
29.09.2019 15:30
Budućnost
4 : 2
Temnić 1924
Rembas
Resavica
1 : 2
Timočanin
Knjaževac
29.09.2019 15:30
Rembas
1 : 2
Timočanin
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 6
OFK Sinđelić
Niš
28.09.2019 15:30
Trstenik PPT
1 : 6
OFK Sinđelić
29.09.2019 19:00 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 GFK Jagodina 7 6 0 1 18
2 Vlasina 7 5 1 1 16
3 Budućnost 7 4 2 1 14
4 OFK Sinđelić 7 4 1 2 13
5 SFS Borac 7 4 1 2 13
6 Moravac Orion 7 4 1 2 13
7 Radan 7 4 0 3 12
8 Dunav 7 3 2 2 11
9 Timočanin 7 3 2 2 11
10 OFK Topličanin 7 3 1 3 10
11 Car Konstantin 7 3 1 3 10
12 GFK Dubočica (-3) 7 4 0 3 9
13 Rembas 7 1 1 5 4
14 Temnić 1924 7 1 0 6 3
15 Jedinstvo 7 0 1 6 1
16 Trstenik PPT 7 0 0 7 0

8.kolo
Sledeće kolo
05/06.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Moravac Orion
Mrštane
1 : 3
OFK Sinđelić
Niš
05.10.2019 15:00
Moravac Orion
1 : 3
OFK Sinđelić
Timočanin
Knjaževac
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
06.10.2019 15:00
Timočanin
1 : 1
Trstenik PPT
Temnić 1924
Varvarin
0 : 2
Rembas
Resavica
06.10.2019 15:00
Temnić 1924
0 : 2
Rembas
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Budućnost
Popovac
06.10.2019 15:00
Vlasina
0 : 0
Budućnost
Jedinstvo
Bošnjace
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
05.10.2019 15:00
Jedinstvo
2 : 1
GFK Dubočica
SFS Borac
Paraćin
0 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
06.10.2019 11:00
SFS Borac
0 : 0
GFK Jagodina
Car Konstantin
Niš
0 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
06.10.2019 11:00
Car Konstantin
0 : 2
OFK Topličanin
Radan
Lebane
1 : 0
Dunav
Prahovo
06.10.2019 15:00
Radan
1 : 0
Dunav
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 25 korisnika
Takmičenje prati 162 korisnika
nikolarajcic i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic98 i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Boki79 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Kuravelja i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Denis3727 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miško Perić i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
NemanjaKZ i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
aadmilutinovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu