XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
05/06.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Moravac Orion
Mrštane
1 : 3
OFK Sinđelić
Niš
05.10.2019 15:00
Moravac Orion
1 : 3
OFK Sinđelić
Timočanin
Knjaževac
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
06.10.2019 15:00
Timočanin
1 : 1
Trstenik PPT
Temnić 1924
Varvarin
0 : 2
Rembas
Resavica
06.10.2019 15:00
Temnić 1924
0 : 2
Rembas
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Budućnost
Popovac
06.10.2019 15:00
Vlasina
0 : 0
Budućnost
Jedinstvo
Bošnjace
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
05.10.2019 15:00
Jedinstvo
2 : 1
GFK Dubočica
SFS Borac
Paraćin
0 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
06.10.2019 11:00
SFS Borac
0 : 0
GFK Jagodina
Car Konstantin
Niš
0 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
06.10.2019 11:00
Car Konstantin
0 : 2
OFK Topličanin
Radan
Lebane
1 : 0
Dunav
Prahovo
06.10.2019 15:00
Radan
1 : 0
Dunav
06.10.2019 16:58 (Slavoljub Blagojević)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 GFK Jagodina 8 6 1 1 19
2 Vlasina 8 5 2 1 17
3 OFK Sinđelić 8 5 1 2 16
4 Budućnost 8 4 3 1 15
5 Radan 8 5 0 3 15
6 SFS Borac 8 4 2 2 14
7 OFK Topličanin 8 4 1 3 13
8 Moravac Orion 8 4 1 3 13
9 Timočanin 8 3 3 2 12
10 Dunav 8 3 2 3 11
11 Car Konstantin 8 3 1 4 10
12 GFK Dubočica (-3) 8 4 0 4 9
13 Rembas 8 2 1 5 7
14 Jedinstvo 8 1 1 6 4
15 Temnić 1924 8 1 0 7 3
16 Trstenik PPT 8 0 1 7 1

9.kolo
Sledeće kolo
12/13.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Dunav
Prahovo
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
12.10.2019 15:00
Dunav
1 : 0
Moravac Orion
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Radan
Lebane
12.10.2019 15:00
OFK Topličanin
2 : 0
Radan
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 0
Car Konstantin
Niš
12.10.2019 15:00
GFK Jagodina
2 : 0
Car Konstantin
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 2
SFS Borac
Paraćin
12.10.2019 15:00
GFK Dubočica
1 : 2
SFS Borac
Budućnost
Popovac
2 : 0
Jedinstvo
Bošnjace
13.10.2019 15:00
Budućnost
2 : 0
Jedinstvo
Rembas
Resavica
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
13.10.2019 15:00
Rembas
1 : 1
Vlasina
Trstenik PPT
Trstenik
5 : 1
Temnić 1924
Varvarin
12.10.2019 15:00
Trstenik PPT
5 : 1
Temnić 1924
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
12.10.2019 15:00
OFK Sinđelić
1 : 0
Timočanin
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 27 korisnika
Takmičenje prati 179 korisnika
nikolarajcic i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic98 i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Boki79 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Kuravelja i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Denis3727 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miško Perić i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
NemanjaKZ i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
aadmilutinovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu