XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2013 17:30 Mladost (V) - Banjani 1:1
2 31.08.2013 16:30 Spartak 1924 - Mladost (V) 5:1
3 07.09.2013 16:30 Mladost (V) - Rubribreza 2:1
4 14.09.2013 16:00 Joševa - Mladost (V) 3:0
5 18.09.2013 16:00 Mladost (V) - Kolubara 1:0
6 22.09.2013 16:00 ZSK - Mladost (V) 1:0
7 28.09.2013 15:30 Mladost (V) - Trlić 0:0
8 05.10.2013 15:30 OFK Osečina - Mladost (V) 3:0
9 12.10.2013 14:30 Mladost (V) - OFK Divci 0:0
10 16.10.2013 14:30 Pepeljevac - Mladost (V) 2:2
11 19.10.2013 14:30 Mladost (V) - Mladost (D) 3:0
12 26.10.2013 13:30 OFK Jabučje - Mladost (V) 1:0
13 02.11.2013 13:30 Mladost (V) - Tulari 2:0
14 09.11.2013 13:30 Mladost (V) - Zadrugar 0:1
15 16.11.2013 13:00 Kačer - Mladost (V) 1:0
16 22.03.2014 14:30 Banjani - Mladost (V) 3:2
17 29.03.2014 15:30 Mladost (V) - Spartak 1924 1:1
18 05.04.2014 15:30 Rubribreza - Mladost (V) 3:0
19 12.04.2014 16:00 Mladost (V) - Joševa 1:1
20 16.04.2014 16:00 Kolubara - Mladost (V) 1:0
21 19.04.2014 16:00 Mladost (V) - ZSK 2:1
22 27.04.2014 16:00 Trlić - Mladost (V) 1:1
23 03.05.2014 16:00 Mladost (V) - OFK Osečina 4:5
24 10.05.2014 16:00 OFK Divci - Mladost (V) 0:1
25 30.05.2014 16:30 Mladost (V) - Pepeljevac 1:2
26 04.06.2014 16:30 Mladost (D) - Mladost (V) 1:1
27 07.06.2014 16:30 Mladost (V) - OFK Jabučje 0:1
28 15.06.2014 16:30 Tulari - Mladost (V) 2:1
29 18.06.2014 17:00 Zadrugar - Mladost (V) 3:0
30 21.06.2014 17:00 Mladost (V) - Kačer 4:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Drina Zadrugar 30 24 5 1 77
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Drina OFK Osečina (-3) 30 18 3 9 54
3 ZSK 30 16 5 9 53
4 Banjani 30 14 4 12 46
5 Spartak 1924 30 13 5 12 44
6 OFK Jabučje 30 12 7 11 43
7 Trlić 30 11 7 12 40
8 OFK Divci 30 11 7 12 40
9 Kačer 30 12 2 16 38
10 Tulari 30 11 5 14 38
11 Rubribreza 30 11 4 15 37
12 Joševa 30 11 4 15 37
13 Pepeljevac 30 9 8 13 35
14 Kolubara 30 11 2 17 35
15 Mladost (D) 30 10 2 18 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Mladost (V) 30 7 8 15 29