XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 427 utakmica za dan
Subota, 28 Septembar 2013

Fudbal

28.09.2013 15:30 Sloboda Point 2 : 1 Radnički 1923
28.09.2013 15:30 OFK Beograd 1 : 0 Rad
28.09.2013 15:30 Vojvodina 2 : 1 Partizan
28.09.2013 15:30 Javor Matis 1 : 1 Radnički (N)
28.09.2013 15:30 Jagodina 1 : 0 Novi Pazar
28.09.2013 15:30 Napredak 2 : 1 Čukarički
28.09.2013 15:30 Crvena zvezda 5 : 0 Spartak
28.09.2013 15:30 Donji Srem 3 : 0 Voždovac
28.09.2013 15:30 BSK Borča 2 : 0 Teleoptik
28.09.2013 15:30 Sindjelić 2 : 0 Metalac (GM)
28.09.2013 15:30 Sloga (PM) 1 : 1 Jedinstvo Putevi
28.09.2013 15:30 Inđija 1 : 5 Proleter
28.09.2013 15:30 Bežanija 3 : 1 Sloga (K)
28.09.2013 15:30 Timok 2 : 0 Borac
28.09.2013 15:30 Radnik 0 : 1 Mladost (L)
28.09.2013 15:30 Smederevo 3 : 1 Dolina
28.09.2013 15:30 Rudar 1 : 0 Polet
28.09.2013 15:30 Trepča 2 : 2 Vodojaža
28.09.2013 15:30 Mokra Gora 2 : 0 Slavija
28.09.2013 15:30 Železničar 2 : 0 Sloga
28.09.2013 15:30 Radnički (V) 3 : 1 Sloga 1940
28.09.2013 15:30 Mladost (DD) 3 : 3 Radnički Stobeks
28.09.2013 15:30 Jedinstvo 1945 0 : 1 Sloga (P)
28.09.2013 15:30 FAP 1 : 0 Borac
28.09.2013 15:30 Ribnica 4 : 0 Budućnost
28.09.2013 15:30 Sloga 2 : 1 Zaplanjac
28.09.2013 15:30 Topličanin 0 : 3 Dinamo
28.09.2013 15:30 Balkanski 0 : 0 Napredak
28.09.2013 15:30 Lužnica 2 : 1 BSK Bujanovac
28.09.2013 15:30 Pusta Reka 2 : 2 Bukovik
28.09.2013 15:30 Rudar 1 : 0 Župa
28.09.2013 15:30 Ozren 8 : 1 Radnički
28.09.2013 15:30 Rtanj 2 : 0 SFS Borac
28.09.2013 15:30 Kozara 1 : 1 Vršac
28.09.2013 15:30 Vršac United 2 : 1 Budućnost
28.09.2013 15:30 Proleter 3 : 1 Borac (Sakule)
28.09.2013 15:30 TSC 3 : 2 OFK Kikinda
28.09.2013 15:30 Srbobran 3 : 1 Omladinac
28.09.2013 15:30 Crvena Zvezda 1 : 0 PIK Prigrevica
28.09.2013 15:30 Sloga 0 : 0 Index
28.09.2013 15:30 Polet 0 : 2 Mladost
28.09.2013 15:30 Jedinstvo 2 : 1 Vrbas
28.09.2013 15:30 Jugović 3 : 2 Hajduk
28.09.2013 16:30 Grdica 1 : 2 Mataruge
28.09.2013 15:30 Backovac Junajted 2 : 2 Omladinac
28.09.2013 16:00 Maršić 6 : 1 Seljak
28.09.2013 15:00 Sočanica 5 : 1 Moša
28.09.2013 15:30 Šumadinac 2 : 1 Vitlina-Bokanja
28.09.2013 15:30 Karađorđe 0 : 0 Partizan
28.09.2013 15:30 Đerdap 1 : 0 Polet
28.09.2013 15:30 Jadar 2 : 1 Hajduk Stanko
28.09.2013 15:30 Mladost (P) 1 : 2 Mačva 2005
28.09.2013 15:30 Pepeljevac 1 : 1 Tulari
28.09.2013 15:30 Mladost (D) 1 : 1 OFK Divci
28.09.2013 15:30 OFK Jabučje 2 : 0 OFK Osečina
28.09.2013 15:30 Mladost (V) 0 : 0 Trlić
28.09.2013 15:30 Zadrugar 1 : 1 ZSK
28.09.2013 15:30 Kačer 2 : 0 Kolubara
28.09.2013 15:30 Banjani 1 : 0 Joševa
28.09.2013 15:30 Spartak 1924 3 : 0 Rubribreza
28.09.2013 16:00 Jasen 5 : 0 Omladinac
28.09.2013 16:00 Čajetina 2 : 3 GP Zlatibor
28.09.2013 15:30 Rutevac 0 : 0 Borac (A)
28.09.2013 15:30 Rasovača 1 : 1 Naša krila 1936
28.09.2013 15:30 Naisus 0 : 1 Orljane
28.09.2013 15:30 Palilula 5 : 0 Rad
28.09.2013 15:30 Omladinac 0 : 1 Vrtište
28.09.2013 15:30 Aluminjum 5 : 4 Mladost (L)
28.09.2013 15:30 OFK Niš 2 : 2 Jedinstvo
28.09.2013 15:30 Trbunje 0 : 7 Jastrebac
28.09.2013 15:30 Jug Bogdan 2 : 1 N.S. Tatko
28.09.2013 15:30 Zadrugar 1 : 2 Jedinstvo ( P )
28.09.2013 15:30 Vladimir Durković 1 : 2 Tanasko Rajić
28.09.2013 15:30 Biljači 1 : 4 Vranjska Banja
28.09.2013 15:30 Morava 2 : 1 Mineralac
28.09.2013 15:00 OFK Tekstilac 5 : 2 Mladost (D)
28.09.2013 15:00 Morava 1918 6 : 1 Kušiljevo
28.09.2013 15:00 Levač 1 : 0 OFK Bratstvo
28.09.2013 15:30 Poljoprivrednik 6 : 0 Jedinstvo 1936
28.09.2013 15:30 FUD 3 : 2 Mačkovac
28.09.2013 15:30 Zlot 1 : 2 Brodoremont
28.09.2013 15:30 Bučje 3 : 0 Sloga
28.09.2013 15:30 Midžor 1 : 0 Rgotina
28.09.2013 16:00 Sloga (P) 4 : 1 Slavija
28.09.2013 16:00 BAK 0 : 3 Mladost (O)
28.09.2013 15:30 Jadran 3 : 0 Bačka
28.09.2013 15:30 Panonija IM Topola 2 : 1 Krivaja
28.09.2013 15:30 Čoka 2 : 2 Preporod
28.09.2013 15:30 Rusanda 2 : 3 Radnički (S)
28.09.2013 15:30 Begej 2 : 1 Mladost Bambi
28.09.2013 15:30 Krajina 1 : 0 Vojvodina (B)
28.09.2013 15:30 Radnički (Z) 1 : 2 Naftagas
28.09.2013 15:30 Borac 2 : 0 Hajduk
28.09.2013 15:30 Sloga 0 : 0 OFK Mladost APA
28.09.2013 15:30 ŽAK 1 : 0 Zadrugar
28.09.2013 15:30 OFK Odžaci 3 : 0 Polet
28.09.2013 16:00 Železničar 0 : 6 Radnički
28.09.2013 16:00 Sloven (R) 1 : 1 Kupinovo
28.09.2013 16:00 Partizan 3 : 3 Hajduk 1932
28.09.2013 15:30 Veternik 4 : 0 Budućnost (G)
28.09.2013 15:30 Vojvodina (T) 0 : 1 TSK
28.09.2013 15:30 ŽSK 2 : 0 Borac
28.09.2013 15:30 Mladost (NS) 1 : 2 Petrovaradin
28.09.2013 16:30 Bogutovačka Banja 1 : 1 Jedinstvo
28.09.2013 16:30 Mlada krila 3 : 4 Magnohrom
28.09.2013 15:30 Mladi Rudar 0 : 0 Šumadija
28.09.2013 15:30 Lunjevica 2 : 0 Omladinac
28.09.2013 15:30 Parmenac 5 : 1 Zadrugar
28.09.2013 11:00 Polet (G) 3 : 3 Morava
28.09.2013 15:00 Bratstvo 2 : 0 Vrelo
28.09.2013 15:30 BSK 2 : 0 B 2000
28.09.2013 15:30 Mladi rudar 1 : 1 Žabare
28.09.2013 15:30 Meteor 0 : 1 Mladost (B)
28.09.2013 15:30 Bare 1 : 4 Omladinac
28.09.2013 15:30 Badljevica 4 : 1 Ravni Gaj
28.09.2013 15:30 Polet 4 : 1 Napredak
28.09.2013 15:30 TE Gučevo 2 : 0 Jedinstvo
28.09.2013 15:30 Milicionar 9 : 0 Napredak BP
28.09.2013 15:30 Junior Novo Naselje 2 : 0 Tešnjar
28.09.2013 16:00 Blagaja 0 : 0 Lauš
28.09.2013 15:30 Real 1 : 4 Toplica
28.09.2013 15:30 Sloboda 8 : 0 Veliki Suvodol
28.09.2013 15:30 Mladost (M.S) 5 : 1 Lokomotiva
28.09.2013 15:30 Pobeda 2 : 2 Borac
28.09.2013 15:00 Ursule 3 : 2 Sloga
28.09.2013 15:00 Zenit 4 : 2 Resavac (S)
28.09.2013 15:30 14. Oktobar 2 : 1 Donji Kopaonik
28.09.2013 16:00 OFK Sikole 0 : 0 OFK Tamnič
28.09.2013 16:00 Napredak 1976 1 : 2 Bukovik
28.09.2013 16:00 Sloboda 2013 0 : 1 Pobeda
28.09.2013 15:30 Nacional 3 : 1 Timok
28.09.2013 15:30 Šljivar 3 : 2 IMT
28.09.2013 15:30 Lovac 0 : 4 Vratarnica
28.09.2013 16:00 Glogonj 0 : 2 Omladinac (O)
28.09.2013 16:00 Partizan (U) 2 : 0 Dunav
28.09.2013 15:30 Potisje 5 : 0 Tromedja
28.09.2013 15:30 Sloboda 2 : 1 Tomislavci
28.09.2013 15:30 Mićunovo 4 : 3 Mladost 1952
28.09.2013 15:30 Eđšeg 7 : 0 Sokolac
28.09.2013 15:30 Proleter 2006 7 : 1 Banat
28.09.2013 15:30 Radnički 1918 1 : 4 Dunav
28.09.2013 15:30 Šajkaš 1908 8 : 1 Sirig
28.09.2013 15:30 Sofeks 1 : 0 Fruškogorac
28.09.2013 15:30 Slavija 5 : 0 Proleter
28.09.2013 15:30 Železničar 3 : 1 Omladinac
28.09.2013 15:30 OFK Futog 3 : 1 Sremac Beomal
28.09.2013 15:30 Borac 4 : 2 Čenej
28.09.2013 16:00 Stari Grad 1 : 0 Bačka
28.09.2013 16:00 Soko 0 : 2 Borac 46
28.09.2013 OFK Slatina 1 : 5 4 Juli
28.09.2013 OFK Rogača 3 : 0 Vojvoda
28.09.2013 Mladost 6 : 1 Sibnica
28.09.2013 Sloga 2012 3 : 2 Stojnik
28.09.2013 Ropočevo 8 : 0 Rudar 2012
28.09.2013 Drlupa 6 : 2 Mladost
28.09.2013 Denim 3 : 1 Vis
28.09.2013 16:30 Stara Čaršija 2 : 4 Progorelica
28.09.2013 16:30 Jovo Kursula 1 : 1 Real
28.09.2013 15:30 Maskar 3 : 1 Budućnost
28.09.2013 15:30 Jarmenovci 1 : 2 ZT Gorovič
28.09.2013 15:30 Borac 2 : 1 Krćevac 04
28.09.2013 15:30 Gorski car 1 : 2 Tulež
28.09.2013 15:30 Brezovac 1 : 0 Vrbica
28.09.2013 15:30 Mladi Radnik 1 : 1 Mladost
28.09.2013 15:30 Crvena zvezda 2 : 0 Šumadija
28.09.2013 15:30 Mladost(L) 0 : 6 Jedinstvo
28.09.2013 15:30 Mladost (R) 1 : 0 Manastirica
28.09.2013 15:30 Brana Paunović 1 : 0 Vukan
28.09.2013 15:30 Rade Milošević 1 : 2 Napredak
28.09.2013 15:30 Melnica 0 : 5 Omladinac B
28.09.2013 15:30 B.S.K. 3 : 1 Dobrnje
28.09.2013 15:30 Soko 1 : 1 Burovac
28.09.2013 15:30 7 juli 3 : 3 Laolac
28.09.2013 15:30 Sloga 1952 5 : 0 Mlava
28.09.2013 15:30 Čokordin 1 : 1 Radnik
28.09.2013 16:00 Borac 4 : 0 Zadrugar
28.09.2013 16:00 Laznica 1 : 3 OFK Homolje
28.09.2013 16:00 Jasenovac 3 : 1 Mladost
28.09.2013 15:30 Stig (C) 2 : 3 Radnik
28.09.2013 15:30 Metlić 2 : 2 Bojić
28.09.2013 15:30 Rankovac 3 : 0 Pocerina
28.09.2013 15:30 OFK Jelen 1 : 1 Žabar
28.09.2013 15:30 Rudar 1 : 2 Jelav
28.09.2013 15:30 Luk 1 : 2 Prva Iskra
28.09.2013 14:30 Grabovica 3 : 0 Azbukovica
28.09.2013 15:00 Vrhpolje 6 : 1 Sloga DB
28.09.2013 15:30 DB Junajted 2 : 4 7. Juli
28.09.2013 15:30 Mladost MM 2 : 0 Bair
28.09.2013 15:30 Omladinac 0 : 2 Radnik
28.09.2013 15:30 Omladinac 3 : 0 Zadrugar
28.09.2013 15:30 Maovi MH 3 : 1 Fortuna Miki
28.09.2013 15:30 Napredak 2 : 6 Culjkovic
28.09.2013 15:30 Letnjikovac 1 : 2 Sloga
28.09.2013 16:00 Šarbane 2 : 1 OFK Paljuvi
28.09.2013 15:30 Nomanica 1 : 1 Gornje Krajince
28.09.2013 15:30 Bratstvo 3 : 3 Moravac
28.09.2013 15:30 Grdanica 1 : 4 Goblen
28.09.2013 15:30 Bratstvo 4 : 0 Turekovac
28.09.2013 15:30 Susica 2012 1 : 2 Radnik 2013
28.09.2013 15:30 Veliko Trnjane 0 : 1 Real
28.09.2013 15:30 Vrhunac 0 : 3 BSK
28.09.2013 16:00 Kolonija 2 : 5 Morava (KS)
28.09.2013 15:30 Mladost "B" 1 : 4 Jedinstvo
28.09.2013 15:30 Velika Morava 4 : 0 Parcane
28.09.2013 16:00 Sloboda 1948 2 : 0 Rujišnik
28.09.2013 16:00 Omladinac (O) 0 : 0 Stragari
28.09.2013 16:00 Moravac-C 74 9 : 0 Borjak 2013
28.09.2013 16:00 Kamenorezac 76 2 : 2 Mladost
28.09.2013 16:00 Omladinac (U) 0 : 0 Stevka Bozurevka
28.09.2013 15:30 Ratajac 2 : 1 Mladost (R)
28.09.2013 15:30 Bukovica 0 : 6 Zdravinje
28.09.2013 15:30 OFK Barice 4 : 9 Crvena Zvezda
28.09.2013 15:30 Naša Krajina 3 : 2 Banat
28.09.2013 Mitros 0 : 0 Sloga (Č)
28.09.2013 16:00 Proleter 2 : 0 Mladost
28.09.2013 16:00 OFK Dragoševac 6 : 0 Hajduk
28.09.2013 16:00 Crnovršanin 5 : 1 Oniks
28.09.2013 16:00 Šantarovac 4 : 2 Bresje
28.09.2013 16:00 Belica 3 : 0 Mladost
28.09.2013 15:00 Rudar 2 : 1 Dečić
28.09.2013 15:00 Zeta 0 : 1 Budućnost
28.09.2013 15:00 Lovćen 4 : 0 Grbalj
28.09.2013 15:00 Mladost 1 : 2 OFK Petrovac
28.09.2013 15:00 Mogren 2 : 2 Mornar
28.09.2013 Borac 2 : 0 Slavija
28.09.2013 Leotar 1 : 2 Radnik
28.09.2013 Čelik 2 : 2 Željezničar
28.09.2013 Olimpic 1 : 0 Vitez
28.09.2013 Velež 1 : 1 Zvijezda
28.09.2013 16:00 Sutjeska 0 : 1 Sloga
28.09.2013 16:00 Borac 4 : 0 Rudar
28.09.2013 16:00 Sloboda (NG) 0 : 2 Mladost
28.09.2013 16:00 Podrinje 2 : 1 Kozara
28.09.2013 16:00 Drina HE 2 : 0 Modriča Maxima
28.09.2013 16:00 Drina (Z) 3 : 1 Proleter
28.09.2013 16:00 ŽFK Jerina 0 : 2 Slatke male
28.09.2013 16:00 ŽFK Užice 0 : 3 Radnički 2013
28.09.2013 15:00 Bačka Žabalj 2 : 1 Polet
28.09.2013 10:00 Dinamo 2 : 0 Radnički (S)
28.09.2013 10:00 Proleter 2006 1 : 2 Proleter (NS)
28.09.2013 10:00 OFK Hajduk 3 : 2 Banat
28.09.2013 10:00 Spartak 0 : 0 Vojvodina
28.09.2013 10:00 Novi Sad 4 : 2 Radnički (SM)
28.09.2013 11:00 Jadran 2 : 3 Metalac (GM)
28.09.2013 13:00 Šumadija 1903 1 : 2 Sloboda (Č)
28.09.2013 10:00 BIP 0 : 0 Arsenal
28.09.2013 15:30 Jedinstvo Putevi 6 : 0 Metalac (K)
28.09.2013 15:30 Pobeda 3 : 2 Takovo
28.09.2013 11:00 Jedinstvo (P) 6 : 3 Bor
28.09.2013 11:00 Car Konstantin 7 : 1 Svrljig
28.09.2013 11:00 Radan 6 : 2 Toplicanin
28.09.2013 15:30 Žitoradja 0 : 1 Palilulac
28.09.2013 11:00 Vlasina 1 : 1 Dinamo
28.09.2013 11:00 Radnički (N) 7 : 0 Hajduk Veljko
28.09.2013 13:00 Radnik 0 : 5 Moravac Orion
28.09.2013 15:30 Sloboda 4 : 1 SASK
28.09.2013 16:00 Šumadija 0 : 6 Glavaš
28.09.2013 16:00 Železničar Kusadak 0 : 1 Pobeda
28.09.2013 14:00 Budućnost (BB) 1 : 2 Sloga (BNS)
28.09.2013 12:00 Kolonija 6 : 1 C.zvezda
28.09.2013 16:00 Železničar 3 : 0 Partizan (G)
28.09.2013 11:00 Vulturul 3 : 4 Radnički (K)
28.09.2013 16:00 Polet 3 : 0 Radnički (B)
28.09.2013 11:00 Borac 1 : 1 Teleoptik
28.09.2013 11:00 Sloboda (Č) 0 : 2 Spartak
28.09.2013 11:00 Napredak 5 : 1 Sloga (L)
28.09.2013 11:00 ČSK Pivara 1 : 1 Čukarički
28.09.2013 13:00 Sloboda Point 0 : 0 Rad
28.09.2013 12:00 TSC 5 : 2 Mladost (L)
28.09.2013 12:00 Vojvodina 1 : 1 Novi Sad
28.09.2013 12:00 Inđija 3 : 2 OFK Hajduk
28.09.2013 12:00 Radnički (S) 7 : 0 Železničar
28.09.2013 12:00 Vršac 3 : 5 Proleter 2006
28.09.2013 12:00 Bačka 1901 5 : 3 Bečej
28.09.2013 12:00 Vrbas 1 : 1 Dinamo
28.09.2013 Sinđelić 1 : 4 Zemun
28.09.2013 BASK 1 : 2 Teleoptik
28.09.2013 Dominus 1 : 0 Brodarac
28.09.2013 Radnički (NB) 2 : 2 Lokomotiva
28.09.2013 BSK Borča 1 : 0 Voždovac
28.09.2013 Internacional 0 : 2 Bežanija
28.09.2013 Radnički (O) 1 : 1 Kolubara
28.09.2013 11:00 Bane 3 : 1 Budućnost
28.09.2013 10:00 Sloga (P) 5 : 0 Metalac (K)
28.09.2013 13:00 Novi Pazar 5 : 1 Čačak 94
28.09.2013 15:30 Sloga 1940 2 : 1 Mladost (L)
28.09.2013 11:00 Metalac (GM) 4 : 0 Šumadija 1903
28.09.2013 15:30 Omladinac 0 : 8 BIP
28.09.2013 15:30 Sloboda 2 9 : 0 Slatina
28.09.2013 11:30 Palić 2 : 6 Čantavir
28.09.2013 09:30 Tavankut 2 : 2 Olimpia B
28.09.2013 12:00 Olimpia A 1 : 0 Senta
28.09.2013 10:00 Subotica 4 : 1 Bačka
28.09.2013 11:00 Jedinstvo Stević 0 : 5 Borac (St)
28.09.2013 11:00 Omladinac (O) 0 : 6 Banat
28.09.2013 11:00 Proleter 3 : 2 Dolina
28.09.2013 14:00 Borac 3 : 0 AS
28.09.2013 11:00 Loznica 1 : 4 Sloboda Point
28.09.2013 13:30 Napredak 0 : 2 OFK Beograd
28.09.2013 13:00 Savacijum 3 : 2 Nacional
28.09.2013 11:00 Smederevo 0 : 6 Crvena zvezda
28.09.2013 12:30 Partizan 4 : 0 Radnički 1923
28.09.2013 10:00 Zemun 1 : 1 Rad
28.09.2013 10:00 TSC 1 : 3 Mladost (L)
28.09.2013 10:00 Vojvodina 3 : 0 Novi Sad
28.09.2013 10:00 Inđija 2 : 0 OFK Hajduk
28.09.2013 10:00 Radnički (S) 2 : 2 Železničar
28.09.2013 10:00 Vršac 1 : 1 Proleter 2006
28.09.2013 10:00 Bačka 1901 0 : 0 Bečej
28.09.2013 11:00 Šumadija 1903 4 : 0 Bane
28.09.2013 13:00 Dragačevo 6 : 1 BIP
28.09.2013 15:30 Sloga 1940 0 : 4 Metalac (GM)
28.09.2013 11:00 Novi Pazar 6 : 1 Vrnjačka Banja
28.09.2013 10:00 Partizan (U) 0 : 22 Banat
28.09.2013 10:00 Polet 4 : 2 Vršac United
28.09.2013 14:00 Vršac 5 : 1 Radnički 1927
28.09.2013 15:00 Borac (St) 7 : 0 Mladost (V)
28.09.2013 10:00 Kolonija 1 : 6 BSK
28.09.2013 09:30 Mladost (O) 7 : 2 Mika Antić
28.09.2013 13:00 Jedinstvo Stević 23 : 0 Tempo
28.09.2013 16:00 Slavija 10 : 0 Unirea
28.09.2013 10:00 Vladimirovac 3 : 3 Budućnost (A)
28.09.2013 10:00 Železničar 3 : 7 Sloga
28.09.2013 13:30 Sloboda 5 : 3 SASK
28.09.2013 13:30 Osipaonica 3 : 3 Proleter
28.09.2013 14:00 Udarnik 3 : 0 Mladi borac
28.09.2013 14:00 Šumadija 5 : 0 Glavaš
28.09.2013 14:00 Železničar Kusadak 6 : 1 Pobeda
28.09.2013 14:00 Jedinstvo 5 : 0 Napredak
28.09.2013 15:30 Mladost (L) 2 : 0 Orlovac
28.09.2013 15:30 Homoljac 4 : 2 Zvižd
28.09.2013 15:30 Trgovački 1 : 3 VGSK
28.09.2013 OFK Ras 10 : 0 Bane
28.09.2013 Teleoptik 5 : 0 Mladenovac
28.09.2013 Ada 2 : 2 011
28.09.2013 BASK 4 : 0 Dominus
28.09.2013 Radnički NB 3 : 0 Lokomotiva
28.09.2013 Internacional 1 : 0 Kolubara
28.09.2013 12:00 Subotica 1 : 3 Čoka
28.09.2013 10:00 Spartak '01 13 : 0 Obilić
28.09.2013 09:30 TSC 2 : 3 Spartak '02
28.09.2013 Zeleznicar 5 : 0 Polet
28.09.2013 Buducnost 0 : 1 Jedinstvo
28.09.2013 OFK Senjak 2 : 0 OFK Osecina
28.09.2013 10:00 Radnicki 1923 I 6 : 0 Karađorđe
28.09.2013 10:00 Apolon 4 II 2 : 4 Duljaj
28.09.2013 10:00 Šumadija 1903 I 1 : 5 Šumadija
28.09.2013 10:00 Šumadija 1903 II 2 : 4 Slavija
28.09.2013 10:00 Sušica 1 : 1 Gruža
28.09.2013 Pionir 028 1 : 3 Pazar Juniors
28.09.2013 Pazar Juniors 3 : 0 Pionir 028

Rukomet

28.09.2013 17:00 Meshkov 23 : 27 Vardar Pro
28.09.2013 19:00 Nexe 22 : 29 Vojvodina
28.09.2013 19:00 Vrbas Carnex 22 : 27 Jugović Unimet
28.09.2013 19:00 Napredak 28 : 24 Morava
28.09.2013 19:00 ŽSK 33 : 26 Jedinstvo
28.09.2013 20:00 Nova Pazova 23 : 24 Proleter
28.09.2013 18:00 Crvenka 30 : 19 Titel Džon Dir
28.09.2013 17:30 Bask 30 : 26 Sindjelić
28.09.2013 15:30 Radnički 31 : 29 Dubočica 54
28.09.2013 19:00 Planinka 43 : 18 BSK Heba
28.09.2013 19:00 Vlasotince 24 : 38 Vranje 1957
28.09.2013 19:00 Žitorađa 26 : 24 Topličanin
28.09.2013 19:00 ORK Bor 29 : 27 Jastrebac
28.09.2013 17:00 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 28 : 31 Šamot 65
28.09.2013 19:00 Zlatar 35 : 19 Novi Pazar
28.09.2013 Radnički 29 : 26 Rembas
28.09.2013 Knjaževac 31 : 22 Brestovac
28.09.2013 Majdanpek 18 : 16 Rudar
28.09.2013 19:00 Kikinda 33 : 29 Somborelektro
28.09.2013 19:00 Napredak 30 : 27 Jedinstvo
28.09.2013 20:00 Ub 24 : 27 Mačva
28.09.2013 19:00 Sloga 31 : 25 Junior
28.09.2013 Bela Palanka 36 : 26 Pirot
28.09.2013 Aleksinac 25 : 23 Progres
28.09.2013 Omladinac (I) 23 : 25 Budućnost
28.09.2013 Dolovo 24 : 22 Omladinac (D)
28.09.2013 Mladost (O) 38 : 35 Spartak
28.09.2013 Dinamo 2 34 : 33 Radnički
28.09.2013 Mladost (V) 28 : 10 Crepaja
28.09.2013 20:00 Vojput 2 27 : 31 Kljajićevo
28.09.2013 20:00 Dalmatinac 43 : 26 Borac
28.09.2013 20:00 Čonoplja 1947 16 : 15 Sombor
28.09.2013 20:00 Prigrevica 29 : 27 Rusin
28.09.2013 Rukobel 24 : 28 Metaloplastika 2
28.09.2013 Umčari 16 : 16 Zemun 1957
28.09.2013 Kosmaj 30 : 14 Gučevo
28.09.2013 Partizan 3 39 : 27 Smederevo 2
28.09.2013 Potisje Pleteks 54 : 19 Partizan (H)
28.09.2013 Radnički 36 : 32 Vojvoda Stepa
28.09.2013 Crvena Zvezda 2 24 : 28 Obilić
28.09.2013 Bačka-Tikvara 27 : 23 Partizan
28.09.2013 ŽSK 2 21 : 39 Bačka Palanka
28.09.2013 Vrbas 2 35 : 31 Srbobran
28.09.2013 20:30 Radnički (KG) 31 : 17 Max Sport
28.09.2013 19:00 Knjaz Miloš 25 : 22 Naisa
28.09.2013 19:00 Železničar 15 : 34 Jagodina
28.09.2013 18:30 Medicinar 28 : 30 Sloga
28.09.2013 18:00 Radnički 24 : 20 Halas Jožef
28.09.2013 18:30 Pančevo 35 : 18 Mladost
28.09.2013 16:00 Mladi Radnik 26 : 34 Voždovac 1955
28.09.2013 16:00 Topčider 34 : 20 ORK Beograd
28.09.2013 18:30 Medicinar 28 : 30 Sloga
28.09.2013 Knjaz Miloš 2 34 : 15 Sočanica
28.09.2013 Župa 23 : 18 Čačak
28.09.2013 Košutnjak 17 : 26 Sloga
28.09.2013 Napredak 12 32 : 14 Prijepolje
28.09.2013 19:00 Knjaževac 23 : 23 Topličanin
28.09.2013 18:00 Pirot 29 : 24 RTB Bor
28.09.2013 18:30 Mačva 17 : 26 ORK Loznica
28.09.2013 16:30 Petrovac 10 : 24 Feniks
28.09.2013 Želja 25 : 15 Topola
28.09.2013 Jedinstvo 27 : 32 Petrovaradin
28.09.2013 Apatin 23 : 16 Radnički
28.09.2013 Vrbas 24 : 18 Spartak
28.09.2013 Laki 29 : 18 Miletić
28.09.2013 Morava Han 23 : 34 Mladost 1949
28.09.2013 Dubočica 19 : 24 Niška Banja
28.09.2013 16:00 Vlasotince 15 : 15 Jagodina 2
28.09.2013 13:30 Naisa 3 18 : 16 Radan
28.09.2013 Gradnulica 18 : 27 Dolovo
28.09.2013 Rusin 26 : 24 Hajduk
28.09.2013 Železničar 2 22 : 16 Eret
28.09.2013 Deronje 12 : 39 Tikvara
28.09.2013 Sonta 28 : 9 Odžaci

Ragbi 13

28.09.2013 Niš 30 : 20 Novi Beograd
28.09.2013 Radnički 6 : 40 Crvena Zvezda
Brasnjo i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Daniela je tipovao utakmicu
Poštovanje svim članovima Srbijasport.net portala. Postoji li mogućnost da se svi kolektivno udružimo i da "prozborimo" koju reč i Prvoj ligi Srbije, našem, po meni "najkritičnijem" takmičenju u poslednjih par godina, što zbog kvaliteta igre, što zbog mutnih radnji koje su već ionako ozvaničenje prošle sezone kažnjavanjem nekih klubova. Bilo bi lepo, da svako, ko ima neko viđenje, informaciju ili mišljenje o klubu koji pomno prati ili takmičenju u celini da iznese u komentaru ovog posta, čisto da imamo neku sliku i predstavu o timovima pred start samog prvenstva koji počinje već sutradan, 14. avgusta. Bilo bi lepo prodiskutovati o potencijalnim kandidatima za ispadanje, kao i o kandidatima koji poseduju kvalitet za igranje u Superligi. Takođe, od velikog značaja svima nama bi bile informacije vezane za kvalitet i organizovanost samog kluba, redovnost u isplatama, nedostatku ili višku igračkog kadra, sposobnosti ili nesposobnosti uprave, stručnog štaba itd.. Svaka informacija bi dobrodošla, pa i subjektivno mišljenje ako ste jedan od vatrenih navijača Vašeg kluba. Valjalo bi nekada kasnije, u toku prolećnog dela sezone, obnoviti post, pa ponovo prokomentarisati trenutno stanje koje će biti u toku prvenstva. Hvala svima koji budu podelili informacije i koji budu učestvovali u ovoj "mini raspravi" kako bi se malo osvežio sam "forum".