28.09
15:30
Rudar
Polet
1
0
|
28.09.2013 15:30 | Rudar | 1 : 0 | Polet | |||||
28.09
15:30
TrepÄa
Vodojaža
2
2
|
28.09.2013 15:30 | TrepÄa | 2 : 2 | Vodojaža | |||||
28.09
15:30
Mokra Gora
Slavija
2
0
|
28.09.2013 15:30 | Mokra Gora | 2 : 0 | Slavija |
28.09
15:30
ŽelezniÄar
Sloga
2
0
|
28.09.2013 15:30 | ŽelezniÄar | 2 : 0 | Sloga |
28.09
15:30
RadniÄki (V)
Sloga 1940
3
1
|
28.09.2013 15:30 | RadniÄki (V) | 3 : 1 | Sloga 1940 | |||||
28.09
15:30
Mladost (DD)
RadniÄki Stobeks
3
3
|
28.09.2013 15:30 | Mladost (DD) | 3 : 3 | RadniÄki Stobeks | |||||
28.09
15:30
Jedinstvo 1945
Sloga (P)
0
1
|
28.09.2013 15:30 | Jedinstvo 1945 | 0 : 1 | Sloga (P) | |||||
28.09
15:30
FAP
Borac
1
0
|
28.09.2013 15:30 | FAP | 1 : 0 | Borac | |||||
28.09
15:30
Ribnica
BuduÄnost
4
0
|
28.09.2013 15:30 | Ribnica | 4 : 0 | BuduÄnost |
28.09
15:30
Sloga
Zaplanjac
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Zaplanjac | |||||
28.09
15:30
TopliÄanin
Dinamo
0
3
|
28.09.2013 15:30 | TopliÄanin | 0 : 3 | Dinamo | |||||
28.09
15:30
Balkanski
Napredak
0
0
|
28.09.2013 15:30 | Balkanski | 0 : 0 | Napredak | |||||
28.09
15:30
Lužnica
BSK Bujanovac
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Lužnica | 2 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
28.09
15:30
Pusta Reka
Bukovik
2
2
|
28.09.2013 15:30 | Pusta Reka | 2 : 2 | Bukovik |
28.09
15:30
Rudar
Župa
1
0
|
28.09.2013 15:30 | Rudar | 1 : 0 | Župa | |||||
28.09
15:30
Ozren
RadniÄki
8
1
|
28.09.2013 15:30 | Ozren | 8 : 1 | RadniÄki | |||||
28.09
15:30
Rtanj
SFS Borac
2
0
|
28.09.2013 15:30 | Rtanj | 2 : 0 | SFS Borac |
28.09
15:30
Kozara
VrŔac
1
1
|
28.09.2013 15:30 | Kozara | 1 : 1 | VrŔac | |||||
28.09
15:30
VrŔac United
BuduÄnost
2
1
|
28.09.2013 15:30 | VrÅ”ac United | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
28.09
15:30
Proleter
Borac (Sakule)
3
1
|
28.09.2013 15:30 | Proleter | 3 : 1 | Borac (Sakule) | |||||
28.09
15:30
TSC
OFK Kikinda
3
2
|
28.09.2013 15:30 | TSC | 3 : 2 | OFK Kikinda |
28.09
15:30
Srbobran
Omladinac
3
1
|
28.09.2013 15:30 | Srbobran | 3 : 1 | Omladinac | |||||
28.09
15:30
Crvena Zvezda
PIK Prigrevica
1
0
|
28.09.2013 15:30 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | PIK Prigrevica | |||||
28.09
15:30
Sloga
Index
0
0
|
28.09.2013 15:30 | Sloga | 0 : 0 | Index | |||||
28.09
15:30
Polet
Mladost
0
2
|
28.09.2013 15:30 | Polet | 0 : 2 | Mladost | |||||
28.09
15:30
Jedinstvo
Vrbas
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Vrbas | |||||
28.09
15:30
JugoviÄ
Hajduk
3
2
|
28.09.2013 15:30 | JugoviÄ | 3 : 2 | Hajduk |
28.09
16:30
Grdica
Mataruge
1
2
|
28.09.2013 16:30 | Grdica | 1 : 2 | Mataruge |
28.09
15:30
Backovac Junajted
Omladinac
2
2
|
28.09.2013 15:30 | Backovac Junajted | 2 : 2 | Omladinac |
28.09
16:00
MarÅ”iÄ
Seljak
6
1
|
28.09.2013 16:00 | MarÅ”iÄ | 6 : 1 | Seljak |
28.09
15:00
SoÄanica
MoŔa
5
1
|
28.09.2013 15:00 | SoÄanica | 5 : 1 | MoÅ”a |
28.09
15:30
Å umadinac
Vitlina-Bokanja
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Å umadinac | 2 : 1 | Vitlina-Bokanja | |||||
28.09
15:30
KaraÄorÄe
Partizan
0
0
|
28.09.2013 15:30 | KaraÄorÄe | 0 : 0 | Partizan |
28.09
15:30
Äerdap
Polet
1
0
|
28.09.2013 15:30 | Äerdap | 1 : 0 | Polet |
28.09
15:30
Jadar
Hajduk Stanko
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Jadar | 2 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
28.09
15:30
Mladost (P)
MaÄva 2005
1
2
|
28.09.2013 15:30 | Mladost (P) | 1 : 2 | MaÄva 2005 |
28.09
15:30
Pepeljevac
Tulari
1
1
|
28.09.2013 15:30 | Pepeljevac | 1 : 1 | Tulari | |||||
28.09
15:30
Mladost (D)
OFK Divci
1
1
|
28.09.2013 15:30 | Mladost (D) | 1 : 1 | OFK Divci | |||||
28.09
15:30
OFK JabuÄje
OFK OseÄina
2
0
|
28.09.2013 15:30 | OFK JabuÄje | 2 : 0 | OFK OseÄina | |||||
28.09
15:30
Mladost (V)
TrliÄ
0
0
|
28.09.2013 15:30 | Mladost (V) | 0 : 0 | TrliÄ | |||||
28.09
15:30
Zadrugar
ZSK
1
1
|
28.09.2013 15:30 | Zadrugar | 1 : 1 | ZSK | |||||
28.09
15:30
KaÄer
Kolubara
2
0
|
28.09.2013 15:30 | KaÄer | 2 : 0 | Kolubara | |||||
28.09
15:30
Banjani
JoŔeva
1
0
|
28.09.2013 15:30 | Banjani | 1 : 0 | JoŔeva | |||||
28.09
15:30
Spartak 1924
Rubribreza
3
0
|
28.09.2013 15:30 | Spartak 1924 | 3 : 0 | Rubribreza |
28.09
16:00
Jasen
Omladinac
5
0
|
28.09.2013 16:00 | Jasen | 5 : 0 | Omladinac | |||||
28.09
16:00
Äajetina
GP Zlatibor
2
3
|
28.09.2013 16:00 | Äajetina | 2 : 3 | GP Zlatibor |
28.09
15:30
Rutevac
Borac (A)
0
0
|
28.09.2013 15:30 | Rutevac | 0 : 0 | Borac (A) | |||||
28.09
15:30
RasovaÄa
NaŔa krila 1936
1
1
|
28.09.2013 15:30 | RasovaÄa | 1 : 1 | NaÅ”a krila 1936 | |||||
28.09
15:30
Naisus
Orljane
0
1
|
28.09.2013 15:30 | Naisus | 0 : 1 | Orljane | |||||
28.09
15:30
Palilula
Rad
5
0
|
28.09.2013 15:30 | Palilula | 5 : 0 | Rad |
28.09
15:30
Omladinac
VrtiŔte
0
1
|
28.09.2013 15:30 | Omladinac | 0 : 1 | VrtiŔte | |||||
28.09
15:30
Aluminjum
Mladost (L)
5
4
|
28.09.2013 15:30 | Aluminjum | 5 : 4 | Mladost (L) | |||||
28.09
15:30
OFK NiÅ”
Jedinstvo
2
2
|
28.09.2013 15:30 | OFK NiÅ” | 2 : 2 | Jedinstvo |
28.09
15:30
Trbunje
Jastrebac
0
7
|
28.09.2013 15:30 | Trbunje | 0 : 7 | Jastrebac | |||||
28.09
15:30
Jug Bogdan
N.S. Tatko
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Jug Bogdan | 2 : 1 | N.S. Tatko |
28.09
15:30
Zadrugar
Jedinstvo ( P )
1
2
|
28.09.2013 15:30 | Zadrugar | 1 : 2 | Jedinstvo ( P ) | |||||
28.09
15:30
Vladimir DurkoviÄ
Tanasko RajiÄ
1
2
|
28.09.2013 15:30 | Vladimir DurkoviÄ | 1 : 2 | Tanasko RajiÄ |
28.09
15:30
BiljaÄi
Vranjska Banja
1
4
|
28.09.2013 15:30 | BiljaÄi | 1 : 4 | Vranjska Banja |
28.09
15:30
Morava
Mineralac
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Morava | 2 : 1 | Mineralac |
28.09
15:00
OFK Tekstilac
Mladost (D)
5
2
|
28.09.2013 15:00 | OFK Tekstilac | 5 : 2 | Mladost (D) | |||||
28.09
15:00
Morava 1918
KuŔiljevo
6
1
|
28.09.2013 15:00 | Morava 1918 | 6 : 1 | KuŔiljevo | |||||
28.09
15:00
LevaÄ
OFK Bratstvo
1
0
|
28.09.2013 15:00 | LevaÄ | 1 : 0 | OFK Bratstvo |
28.09
15:30
Poljoprivrednik
Jedinstvo 1936
6
0
|
28.09.2013 15:30 | Poljoprivrednik | 6 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
28.09
15:30
FUD
MaÄkovac
3
2
|
28.09.2013 15:30 | FUD | 3 : 2 | MaÄkovac |
28.09
15:30
Zlot
Brodoremont
1
2
|
28.09.2013 15:30 | Zlot | 1 : 2 | Brodoremont |
28.09
15:30
BuÄje
Sloga
3
0
|
28.09.2013 15:30 | BuÄje | 3 : 0 | Sloga | |||||
28.09
15:30
Midžor
Rgotina
1
0
|
28.09.2013 15:30 | Midžor | 1 : 0 | Rgotina |
28.09
16:00
Sloga (P)
Slavija
4
1
|
28.09.2013 16:00 | Sloga (P) | 4 : 1 | Slavija | |||||
28.09
16:00
BAK
Mladost (O)
0
3
|
28.09.2013 16:00 | BAK | 0 : 3 | Mladost (O) |
28.09
15:30
Jadran
BaÄka
3
0
|
28.09.2013 15:30 | Jadran | 3 : 0 | BaÄka | |||||
28.09
15:30
Panonija IM Topola
Krivaja
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Panonija IM Topola | 2 : 1 | Krivaja | |||||
28.09
15:30
Äoka
Preporod
2
2
|
28.09.2013 15:30 | Äoka | 2 : 2 | Preporod |
28.09
15:30
Rusanda
RadniÄki (S)
2
3
|
28.09.2013 15:30 | Rusanda | 2 : 3 | RadniÄki (S) | |||||
28.09
15:30
Begej
Mladost Bambi
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Begej | 2 : 1 | Mladost Bambi | |||||
28.09
15:30
Krajina
Vojvodina (B)
1
0
|
28.09.2013 15:30 | Krajina | 1 : 0 | Vojvodina (B) | |||||
28.09
15:30
RadniÄki (Z)
Naftagas
1
2
|
28.09.2013 15:30 | RadniÄki (Z) | 1 : 2 | Naftagas |
28.09
15:30
Borac
Hajduk
2
0
|
28.09.2013 15:30 | Borac | 2 : 0 | Hajduk | |||||
28.09
15:30
Sloga
Mladost APA
0
0
|
28.09.2013 15:30 | Sloga | 0 : 0 | Mladost APA | |||||
28.09
15:30
ŽAK
Zadrugar
1
0
|
28.09.2013 15:30 | ŽAK | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
28.09
15:30
OFK Odžaci
Polet
3
0
|
28.09.2013 15:30 | OFK Odžaci | 3 : 0 | Polet |
28.09
16:00
ŽelezniÄar
RadniÄki
0
6
|
28.09.2013 16:00 | ŽelezniÄar | 0 : 6 | RadniÄki | |||||
28.09
16:00
Sloven (R)
Kupinovo
1
1
|
28.09.2013 16:00 | Sloven (R) | 1 : 1 | Kupinovo | |||||
28.09
16:00
Partizan
Hajduk 1932
3
3
|
28.09.2013 16:00 | Partizan | 3 : 3 | Hajduk 1932 |
28.09
15:30
Veternik
BuduÄnost (G)
4
0
|
28.09.2013 15:30 | Veternik | 4 : 0 | BuduÄnost (G) | |||||
28.09
15:30
Vojvodina (T)
TSK
0
1
|
28.09.2013 15:30 | Vojvodina (T) | 0 : 1 | TSK | |||||
28.09
15:30
ŽSK
Borac
2
0
|
28.09.2013 15:30 | ŽSK | 2 : 0 | Borac | |||||
28.09
15:30
Mladost (NS)
Petrovaradin
1
2
|
28.09.2013 15:30 | Mladost (NS) | 1 : 2 | Petrovaradin |
28.09
16:30
BogutovaÄka Banja
Jedinstvo
1
1
|
28.09.2013 16:30 | BogutovaÄka Banja | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
28.09
16:30
Mlada krila
Magnohrom
3
4
|
28.09.2013 16:30 | Mlada krila | 3 : 4 | Magnohrom |
28.09
15:30
Mladi Rudar
Å umadija
0
0
|
28.09.2013 15:30 | Mladi Rudar | 0 : 0 | Å umadija | |||||
28.09
15:30
Lunjevica
Omladinac
2
0
|
28.09.2013 15:30 | Lunjevica | 2 : 0 | Omladinac |
28.09
15:30
Parmenac
Zadrugar
5
1
|
28.09.2013 15:30 | Parmenac | 5 : 1 | Zadrugar | |||||
28.09
11:00
Polet (G)
Morava
3
3
|
28.09.2013 11:00 | Polet (G) | 3 : 3 | Morava |
28.09
15:00
Bratstvo
Vrelo
2
0
|
28.09.2013 15:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Vrelo |
28.09
15:30
BSK
B 2000
2
0
|
28.09.2013 15:30 | BSK | 2 : 0 | B 2000 | |||||
28.09
15:30
Mladi rudar
Žabare
1
1
|
28.09.2013 15:30 | Mladi rudar | 1 : 1 | Žabare |
28.09
15:30
Meteor
Mladost (B)
0
1
|
28.09.2013 15:30 | Meteor | 0 : 1 | Mladost (B) | |||||
28.09
15:30
Bare
Omladinac
1
4
|
28.09.2013 15:30 | Bare | 1 : 4 | Omladinac |
28.09
15:30
Badljevica
Ravni Gaj
4
1
|
28.09.2013 15:30 | Badljevica | 4 : 1 | Ravni Gaj |
28.09
15:30
Polet
Napredak
4
1
|
28.09.2013 15:30 | Polet | 4 : 1 | Napredak |
28.09
15:30
TE GuÄevo
Jedinstvo
2
0
|
28.09.2013 15:30 | TE GuÄevo | 2 : 0 | Jedinstvo |
28.09
15:30
Milicionar
Napredak BP
9
0
|
28.09.2013 15:30 | Milicionar | 9 : 0 | Napredak BP |
28.09
15:30
Junior Novo Naselje
TeŔnjar
2
0
|
28.09.2013 15:30 | Junior Novo Naselje | 2 : 0 | TeŔnjar |
28.09
16:00
Blagaja
LauÅ”
0
0
|
28.09.2013 16:00 | Blagaja | 0 : 0 | LauÅ” |
28.09
15:30
Real
Toplica
1
4
|
28.09.2013 15:30 | Real | 1 : 4 | Toplica |
28.09
15:30
Sloboda
Veliki Suvodol
8
0
|
28.09.2013 15:30 | Sloboda | 8 : 0 | Veliki Suvodol | |||||
28.09
15:30
Mladost (M.S)
Lokomotiva
5
1
|
28.09.2013 15:30 | Mladost (M.S) | 5 : 1 | Lokomotiva | |||||
28.09
15:30
Pobeda
Borac
2
2
|
28.09.2013 15:30 | Pobeda | 2 : 2 | Borac |
28.09
15:00
Ursule
Sloga
3
2
|
28.09.2013 15:00 | Ursule | 3 : 2 | Sloga | |||||
28.09
15:00
Zenit
Resavac (S)
4
2
|
28.09.2013 15:00 | Zenit | 4 : 2 | Resavac (S) |
28.09
15:30
14. Oktobar
Donji Kopaonik
2
1
|
28.09.2013 15:30 | 14. Oktobar | 2 : 1 | Donji Kopaonik |
28.09
16:00
OFK Sikole
OFK TamniÄ
0
0
|
28.09.2013 16:00 | OFK Sikole | 0 : 0 | OFK TamniÄ |
28.09
16:00
Napredak 1976
Bukovik
1
2
|
28.09.2013 16:00 | Napredak 1976 | 1 : 2 | Bukovik | |||||
28.09
16:00
Sloboda 2013
Pobeda
0
1
|
28.09.2013 16:00 | Sloboda 2013 | 0 : 1 | Pobeda |
28.09
15:30
Nacional
Timok
3
1
|
28.09.2013 15:30 | Nacional | 3 : 1 | Timok | |||||
28.09
15:30
Å ljivar
IMT
3
2
|
28.09.2013 15:30 | Å ljivar | 3 : 2 | IMT | |||||
28.09
15:30
Lovac
Vratarnica
0
4
|
28.09.2013 15:30 | Lovac | 0 : 4 | Vratarnica |
28.09
16:00
Glogonj
Omladinac (O)
0
2
|
28.09.2013 16:00 | Glogonj | 0 : 2 | Omladinac (O) |
28.09
16:00
Partizan (U)
Dunav
2
0
|
28.09.2013 16:00 | Partizan (U) | 2 : 0 | Dunav |
28.09
15:30
Potisje
Tromedja
5
0
|
28.09.2013 15:30 | Potisje | 5 : 0 | Tromedja |
28.09
15:30
Sloboda
Tomislavci
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Sloboda | 2 : 1 | Tomislavci | |||||
28.09
15:30
MiÄunovo
Mladost 1952
4
3
|
28.09.2013 15:30 | MiÄunovo | 4 : 3 | Mladost 1952 | |||||
28.09
15:30
EÄÅ”eg
Sokolac
7
0
|
28.09.2013 15:30 | EÄÅ”eg | 7 : 0 | Sokolac |
28.09
15:30
Proleter 2006
Banat
7
1
|
28.09.2013 15:30 | Proleter 2006 | 7 : 1 | Banat |
28.09
15:30
RadniÄki 1918
Dunav
1
4
|
28.09.2013 15:30 | RadniÄki 1918 | 1 : 4 | Dunav |
28.09
15:30
Å ajkaÅ” 1908
Sirig
8
1
|
28.09.2013 15:30 | Å ajkaÅ” 1908 | 8 : 1 | Sirig | |||||
28.09
15:30
Sofeks
FruŔkogorac
1
0
|
28.09.2013 15:30 | Sofeks | 1 : 0 | FruŔkogorac | |||||
28.09
15:30
Slavija
Proleter
5
0
|
28.09.2013 15:30 | Slavija | 5 : 0 | Proleter | |||||
28.09
15:30
ŽelezniÄar
Omladinac
3
1
|
28.09.2013 15:30 | ŽelezniÄar | 3 : 1 | Omladinac | |||||
28.09
15:30
OFK Futog
Sremac Beomal
3
1
|
28.09.2013 15:30 | OFK Futog | 3 : 1 | Sremac Beomal | |||||
28.09
15:30
Borac
Äenej
4
2
|
28.09.2013 15:30 | Borac | 4 : 2 | Äenej |
28.09
16:00
Stari Grad
BaÄka
1
0
|
28.09.2013 16:00 | Stari Grad | 1 : 0 | BaÄka | |||||
28.09
16:00
Soko
Borac 46
0
2
|
28.09.2013 16:00 | Soko | 0 : 2 | Borac 46 |
28.09
OFK Slatina
4 Juli
1
5
|
28.09.2013 | OFK Slatina | 1 : 5 | 4 Juli | |||||
28.09
OFK RogaÄa
Vojvoda
3
0
|
28.09.2013 | OFK RogaÄa | 3 : 0 | Vojvoda | |||||
28.09
Mladost
Sibnica
6
1
|
28.09.2013 | Mladost | 6 : 1 | Sibnica | |||||
28.09
Sloga 2012
Stojnik
3
2
|
28.09.2013 | Sloga 2012 | 3 : 2 | Stojnik | |||||
28.09
RopoÄevo
Rudar 2012
8
0
|
28.09.2013 | RopoÄevo | 8 : 0 | Rudar 2012 | |||||
28.09
Drlupa
Mladost
6
2
|
28.09.2013 | Drlupa | 6 : 2 | Mladost | |||||
28.09
Denim
Vis
3
1
|
28.09.2013 | Denim | 3 : 1 | Vis |
28.09
16:30
Stara ÄarÅ”ija
Progorelica
2
4
|
28.09.2013 16:30 | Stara ÄarÅ”ija | 2 : 4 | Progorelica |
28.09
16:30
Jovo Kursula
Real
1
1
|
28.09.2013 16:30 | Jovo Kursula | 1 : 1 | Real |
28.09
15:30
Maskar
BuduÄnost
3
1
|
28.09.2013 15:30 | Maskar | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
28.09
15:30
Jarmenovci
ZT GoroviÄ
1
2
|
28.09.2013 15:30 | Jarmenovci | 1 : 2 | ZT GoroviÄ | |||||
28.09
15:30
Borac
KrÄevac 04
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Borac | 2 : 1 | KrÄevac 04 |
28.09
15:30
Gorski car
Tulež
1
2
|
28.09.2013 15:30 | Gorski car | 1 : 2 | Tulež | |||||
28.09
15:30
Brezovac
Vrbica
1
0
|
28.09.2013 15:30 | Brezovac | 1 : 0 | Vrbica |
28.09
15:30
Mladi Radnik
Mladost
1
1
|
28.09.2013 15:30 | Mladi Radnik | 1 : 1 | Mladost |
28.09
15:30
Crvena zvezda
Å umadija
2
0
|
28.09.2013 15:30 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Å umadija |
28.09
15:30
Mladost(L)
Jedinstvo
0
6
|
28.09.2013 15:30 | Mladost(L) | 0 : 6 | Jedinstvo | |||||
28.09
15:30
Mladost (R)
Manastirica
1
0
|
28.09.2013 15:30 | Mladost (R) | 1 : 0 | Manastirica | |||||
28.09
15:30
Brana PaunoviÄ
Vukan
1
0
|
28.09.2013 15:30 | Brana PaunoviÄ | 1 : 0 | Vukan | |||||
28.09
15:30
Rade MiloÅ”eviÄ
Napredak
1
2
|
28.09.2013 15:30 | Rade MiloÅ”eviÄ | 1 : 2 | Napredak | |||||
28.09
15:30
Melnica
Omladinac B
0
5
|
28.09.2013 15:30 | Melnica | 0 : 5 | Omladinac B |
28.09
15:30
B.S.K.
Dobrnje
3
1
|
28.09.2013 15:30 | B.S.K. | 3 : 1 | Dobrnje | |||||
28.09
15:30
Soko
Burovac
1
1
|
28.09.2013 15:30 | Soko | 1 : 1 | Burovac | |||||
28.09
15:30
7 juli
Laolac
3
3
|
28.09.2013 15:30 | 7 juli | 3 : 3 | Laolac | |||||
28.09
15:30
Sloga 1952
Mlava
5
0
|
28.09.2013 15:30 | Sloga 1952 | 5 : 0 | Mlava | |||||
28.09
15:30
Äokordin
Radnik
1
1
|
28.09.2013 15:30 | Äokordin | 1 : 1 | Radnik |
28.09
16:00
Borac
Zadrugar
4
0
|
28.09.2013 16:00 | Borac | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
28.09
16:00
Laznica
OFK Homolje
1
3
|
28.09.2013 16:00 | Laznica | 1 : 3 | OFK Homolje | |||||
28.09
16:00
Jasenovac
Mladost
3
1
|
28.09.2013 16:00 | Jasenovac | 3 : 1 | Mladost |
28.09
15:30
Stig (C)
Radnik
2
3
|
28.09.2013 15:30 | Stig (C) | 2 : 3 | Radnik |
28.09
15:30
MetliÄ
BojiÄ
2
2
|
28.09.2013 15:30 | MetliÄ | 2 : 2 | BojiÄ | |||||
28.09
15:30
Rankovac
Pocerina
3
0
|
28.09.2013 15:30 | Rankovac | 3 : 0 | Pocerina |
28.09
15:30
OFK Jelen
Žabar
1
1
|
28.09.2013 15:30 | OFK Jelen | 1 : 1 | Žabar |
28.09
15:30
Rudar
Jelav
1
2
|
28.09.2013 15:30 | Rudar | 1 : 2 | Jelav | |||||
28.09
15:30
Luk
Prva Iskra
1
2
|
28.09.2013 15:30 | Luk | 1 : 2 | Prva Iskra |
28.09
14:30
Grabovica
Azbukovica
3
0
|
28.09.2013 14:30 | Grabovica | 3 : 0 | Azbukovica | |||||
28.09
15:00
Vrhpolje
Sloga DB
6
1
|
28.09.2013 15:00 | Vrhpolje | 6 : 1 | Sloga DB |
28.09
15:30
DB Junajted
7. Juli
2
4
|
28.09.2013 15:30 | DB Junajted | 2 : 4 | 7. Juli |
28.09
15:30
Mladost MM
Bair
2
0
|
28.09.2013 15:30 | Mladost MM | 2 : 0 | Bair | |||||
28.09
15:30
Omladinac
Radnik
0
2
|
28.09.2013 15:30 | Omladinac | 0 : 2 | Radnik |
28.09
15:30
Omladinac
Zadrugar
3
0
|
28.09.2013 15:30 | Omladinac | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
28.09
15:30
Maovi MH
Fortuna Miki
3
1
|
28.09.2013 15:30 | Maovi MH | 3 : 1 | Fortuna Miki | |||||
28.09
15:30
Napredak
Culjkovic
2
6
|
28.09.2013 15:30 | Napredak | 2 : 6 | Culjkovic | |||||
28.09
15:30
POFK Letnjikovac
Sloga
1
2
|
28.09.2013 15:30 | POFK Letnjikovac | 1 : 2 | Sloga |
28.09
16:00
Å arbane
OFK Paljuvi
2
1
|
28.09.2013 16:00 | Å arbane | 2 : 1 | OFK Paljuvi |
28.09
15:30
Nomanica
Gornje Krajince
1
1
|
28.09.2013 15:30 | Nomanica | 1 : 1 | Gornje Krajince | |||||
28.09
15:30
Bratstvo
Moravac
3
3
|
28.09.2013 15:30 | Bratstvo | 3 : 3 | Moravac | |||||
28.09
15:30
Grdanica
Goblen
1
4
|
28.09.2013 15:30 | Grdanica | 1 : 4 | Goblen |
28.09
15:30
Bratstvo
Turekovac
4
0
|
28.09.2013 15:30 | Bratstvo | 4 : 0 | Turekovac | |||||
28.09
15:30
Susica 2012
Radnik 2013
1
2
|
28.09.2013 15:30 | Susica 2012 | 1 : 2 | Radnik 2013 | |||||
28.09
15:30
Veliko Trnjane
Real
0
1
|
28.09.2013 15:30 | Veliko Trnjane | 0 : 1 | Real | |||||
28.09
15:30
Vrhunac
BSK
0
3
|
28.09.2013 15:30 | Vrhunac | 0 : 3 | BSK |
28.09
16:00
Kolonija
Morava (KS)
2
5
|
28.09.2013 16:00 | Kolonija | 2 : 5 | Morava (KS) |
28.09
15:30
Mladost "B"
Jedinstvo
1
4
|
28.09.2013 15:30 | Mladost "B" | 1 : 4 | Jedinstvo |
28.09
15:30
Velika Morava
Parcane
4
0
|
28.09.2013 15:30 | Velika Morava | 4 : 0 | Parcane |
28.09
16:00
Sloboda 1948
RujiŔnik
2
0
|
28.09.2013 16:00 | Sloboda 1948 | 2 : 0 | RujiŔnik | |||||
28.09
16:00
Omladinac (O)
Stragari
0
0
|
28.09.2013 16:00 | Omladinac (O) | 0 : 0 | Stragari | |||||
28.09
16:00
Moravac-C 74
Borjak 2013
9
0
|
28.09.2013 16:00 | Moravac-C 74 | 9 : 0 | Borjak 2013 | |||||
28.09
16:00
Kamenorezac 76
Mladost
2
2
|
28.09.2013 16:00 | Kamenorezac 76 | 2 : 2 | Mladost | |||||
28.09
16:00
Omladinac (U)
Stevka Bozurevka
0
0
|
28.09.2013 16:00 | Omladinac (U) | 0 : 0 | Stevka Bozurevka |
28.09
15:30
Ratajac
Mladost (R)
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Ratajac | 2 : 1 | Mladost (R) |
28.09
15:30
Bukovica
Zdravinje
0
6
|
28.09.2013 15:30 | Bukovica | 0 : 6 | Zdravinje |
28.09
15:30
OFK Barice
Crvena Zvezda
4
9
|
28.09.2013 15:30 | OFK Barice | 4 : 9 | Crvena Zvezda | |||||
28.09
15:30
NaŔa Krajina
Banat
3
2
|
28.09.2013 15:30 | NaŔa Krajina | 3 : 2 | Banat |
28.09
Mitros
Sloga (Ä)
0
0
|
28.09.2013 | Mitros | 0 : 0 | Sloga (Ä) |
28.09
16:00
Proleter
Mladost
2
0
|
28.09.2013 16:00 | Proleter | 2 : 0 | Mladost |
28.09
16:00
OFK DragoŔevac
Hajduk
6
0
|
28.09.2013 16:00 | OFK DragoŔevac | 6 : 0 | Hajduk | |||||
28.09
16:00
CrnovrŔanin
Oniks
5
1
|
28.09.2013 16:00 | CrnovrŔanin | 5 : 1 | Oniks | |||||
28.09
16:00
Å antarovac
Bresje
4
2
|
28.09.2013 16:00 | Å antarovac | 4 : 2 | Bresje | |||||
28.09
16:00
Belica
Mladost
3
0
|
28.09.2013 16:00 | Belica | 3 : 0 | Mladost |
28.09
15:00
Rudar
DeÄiÄ
2
1
|
28.09.2013 15:00 | Rudar | 2 : 1 | DeÄiÄ | |||||
28.09
15:00
Zeta
BuduÄnost
0
1
|
28.09.2013 15:00 | Zeta | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
28.09
15:00
LovÄen
Grbalj
4
0
|
28.09.2013 15:00 | LovÄen | 4 : 0 | Grbalj | |||||
28.09
15:00
Mladost
OFK Petrovac
1
2
|
28.09.2013 15:00 | Mladost | 1 : 2 | OFK Petrovac | |||||
28.09
15:00
Mogren
Mornar
2
2
|
28.09.2013 15:00 | Mogren | 2 : 2 | Mornar |
28.09
Borac
Slavija
2
0
|
28.09.2013 | Borac | 2 : 0 | Slavija | |||||
28.09
Leotar
Radnik
1
2
|
28.09.2013 | Leotar | 1 : 2 | Radnik | |||||
28.09
Äelik
ŽeljezniÄar
2
2
|
28.09.2013 | Äelik | 2 : 2 | ŽeljezniÄar | |||||
28.09
Olimpic
Vitez
1
0
|
28.09.2013 | Olimpic | 1 : 0 | Vitez | |||||
28.09
Velež
Zvijezda
1
1
|
28.09.2013 | Velež | 1 : 1 | Zvijezda |
28.09
16:00
Sutjeska
Sloga
0
1
|
28.09.2013 16:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Sloga | |||||
28.09
16:00
Borac
Rudar
4
0
|
28.09.2013 16:00 | Borac | 4 : 0 | Rudar | |||||
28.09
16:00
Sloboda (NG)
Mladost
0
2
|
28.09.2013 16:00 | Sloboda (NG) | 0 : 2 | Mladost | |||||
28.09
16:00
Podrinje
Kozara
2
1
|
28.09.2013 16:00 | Podrinje | 2 : 1 | Kozara | |||||
28.09
16:00
Drina HE
ModriÄa Maxima
2
0
|
28.09.2013 16:00 | Drina HE | 2 : 0 | ModriÄa Maxima | |||||
28.09
16:00
Drina (Z)
Proleter
3
1
|
28.09.2013 16:00 | Drina (Z) | 3 : 1 | Proleter |
28.09
15:30
Sloboda Point
RadniÄki 1923
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Sloboda Point | 2 : 1 | RadniÄki 1923 | |||||
28.09
15:30
OFK Beograd
Rad
1
0
|
28.09.2013 15:30 | OFK Beograd | 1 : 0 | Rad | |||||
28.09
15:30
Vojvodina
Partizan
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Vojvodina | 2 : 1 | Partizan | |||||
28.09
15:30
Javor Matis
RadniÄki (N)
1
1
|
28.09.2013 15:30 | Javor Matis | 1 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
28.09
15:30
Jagodina
Novi Pazar
1
0
|
28.09.2013 15:30 | Jagodina | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
28.09
15:30
Napredak
ÄukariÄki
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Napredak | 2 : 1 | ÄukariÄki | |||||
28.09
15:30
Crvena zvezda
Spartak
5
0
|
28.09.2013 15:30 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Spartak | |||||
28.09
15:30
Donji Srem
Voždovac
3
0
|
28.09.2013 15:30 | Donji Srem | 3 : 0 | Voždovac |
28.09
15:30
BSK BorÄa
Teleoptik
2
0
|
28.09.2013 15:30 | BSK BorÄa | 2 : 0 | Teleoptik | |||||
28.09
15:30
SindjeliÄ
Metalac (GM)
2
0
|
28.09.2013 15:30 | SindjeliÄ | 2 : 0 | Metalac (GM) | |||||
28.09
15:30
Sloga (PM)
Jedinstvo Putevi
1
1
|
28.09.2013 15:30 | Sloga (PM) | 1 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
28.09
15:30
InÄija
Proleter
1
5
|
28.09.2013 15:30 | InÄija | 1 : 5 | Proleter | |||||
28.09
15:30
Bežanija
Sloga (K)
3
1
|
28.09.2013 15:30 | Bežanija | 3 : 1 | Sloga (K) | |||||
28.09
15:30
Timok
Borac
2
0
|
28.09.2013 15:30 | Timok | 2 : 0 | Borac | |||||
28.09
15:30
Radnik
Mladost (L)
0
1
|
28.09.2013 15:30 | Radnik | 0 : 1 | Mladost (L) | |||||
28.09
15:30
Smederevo
Dolina
3
1
|
28.09.2013 15:30 | Smederevo | 3 : 1 | Dolina |
28.09
16:00
ŽFK Jerina
Slatke male
0
2
|
28.09.2013 16:00 | ŽFK Jerina | 0 : 2 | Slatke male | |||||
28.09
16:00
ŽFK Užice
RadniÄki 2013
0
3
|
28.09.2013 16:00 | ŽFK Užice | 0 : 3 | RadniÄki 2013 |
28.09
15:00
BaÄka Žabalj
Polet
2
1
|
28.09.2013 15:00 | BaÄka Žabalj | 2 : 1 | Polet |
28.09
10:00
Dinamo
RadniÄki (S)
2
0
|
28.09.2013 10:00 | Dinamo | 2 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
28.09
10:00
Proleter 2006
Proleter (NS)
1
2
|
28.09.2013 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 2 | Proleter (NS) | |||||
28.09
10:00
OFK Hajduk
Banat
3
2
|
28.09.2013 10:00 | OFK Hajduk | 3 : 2 | Banat | |||||
28.09
10:00
Spartak
Vojvodina
0
0
|
28.09.2013 10:00 | Spartak | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
28.09
10:00
Novi Sad
RadniÄki (SM)
4
2
|
28.09.2013 10:00 | Novi Sad | 4 : 2 | RadniÄki (SM) |
28.09
11:00
Jadran
Metalac (GM)
2
3
|
28.09.2013 11:00 | Jadran | 2 : 3 | Metalac (GM) | |||||
28.09
13:00
Å umadija 1903
Sloboda (Ä)
1
2
|
28.09.2013 13:00 | Å umadija 1903 | 1 : 2 | Sloboda (Ä) | |||||
28.09
10:00
BIP
Arsenal
0
0
|
28.09.2013 10:00 | BIP | 0 : 0 | Arsenal | |||||
28.09
15:30
Jedinstvo Putevi
Metalac (K)
6
0
|
28.09.2013 15:30 | Jedinstvo Putevi | 6 : 0 | Metalac (K) | |||||
28.09
15:30
Pobeda
Takovo
3
2
|
28.09.2013 15:30 | Pobeda | 3 : 2 | Takovo |
28.09
11:00
Jedinstvo (P)
Bor
6
3
|
28.09.2013 11:00 | Jedinstvo (P) | 6 : 3 | Bor | |||||
28.09
11:00
Car Konstantin
Svrljig
7
1
|
28.09.2013 11:00 | Car Konstantin | 7 : 1 | Svrljig | |||||
28.09
11:00
Radan
Toplicanin
6
2
|
28.09.2013 11:00 | Radan | 6 : 2 | Toplicanin | |||||
28.09
15:30
Žitoradja
Palilulac
0
1
|
28.09.2013 15:30 | Žitoradja | 0 : 1 | Palilulac | |||||
28.09
11:00
Vlasina
Dinamo
1
1
|
28.09.2013 11:00 | Vlasina | 1 : 1 | Dinamo | |||||
28.09
11:00
RadniÄki (N)
Hajduk Veljko
7
0
|
28.09.2013 11:00 | RadniÄki (N) | 7 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
28.09
13:00
Radnik
Moravac Orion
0
5
|
28.09.2013 13:00 | Radnik | 0 : 5 | Moravac Orion |
28.09
15:30
Sloboda
SASK
4
1
|
28.09.2013 15:30 | Sloboda | 4 : 1 | SASK |
28.09
16:00
Å umadija
GlavaÅ”
0
6
|
28.09.2013 16:00 | Å umadija | 0 : 6 | GlavaÅ” | |||||
28.09
16:00
ŽelezniÄar Kusadak
Pobeda
0
1
|
28.09.2013 16:00 | ŽelezniÄar Kusadak | 0 : 1 | Pobeda |
28.09
14:00
BuduÄnost (BB)
Sloga (BNS)
1
2
|
28.09.2013 14:00 | BuduÄnost (BB) | 1 : 2 | Sloga (BNS) | |||||
28.09
12:00
Kolonija
C.zvezda
6
1
|
28.09.2013 12:00 | Kolonija | 6 : 1 | C.zvezda | |||||
28.09
16:00
ŽelezniÄar
Partizan (G)
3
0
|
28.09.2013 16:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Partizan (G) | |||||
28.09
11:00
Vulturul
RadniÄki (K)
3
4
|
28.09.2013 11:00 | Vulturul | 3 : 4 | RadniÄki (K) |
28.09
16:00
Polet
RadniÄki (B)
3
0
|
28.09.2013 16:00 | Polet | 3 : 0 | RadniÄki (B) |
28.09
11:00
Borac
Teleoptik
1
1
|
28.09.2013 11:00 | Borac | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
28.09
11:00
Sloboda (Ä)
Spartak
0
2
|
28.09.2013 11:00 | Sloboda (Ä) | 0 : 2 | Spartak | |||||
28.09
11:00
Napredak
Sloga (L)
5
1
|
28.09.2013 11:00 | Napredak | 5 : 1 | Sloga (L) | |||||
28.09
11:00
ÄSK Pivara
ÄukariÄki
1
1
|
28.09.2013 11:00 | ÄSK Pivara | 1 : 1 | ÄukariÄki | |||||
28.09
13:00
Sloboda Point
Rad
0
0
|
28.09.2013 13:00 | Sloboda Point | 0 : 0 | Rad |
28.09
12:00
TSC
Mladost (L)
5
2
|
28.09.2013 12:00 | TSC | 5 : 2 | Mladost (L) | |||||
28.09
12:00
Vojvodina
Novi Sad
1
1
|
28.09.2013 12:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Novi Sad | |||||
28.09
12:00
InÄija
OFK Hajduk
3
2
|
28.09.2013 12:00 | InÄija | 3 : 2 | OFK Hajduk | |||||
28.09
12:00
RadniÄki (S)
ŽelezniÄar
7
0
|
28.09.2013 12:00 | RadniÄki (S) | 7 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
28.09
12:00
VrŔac
Proleter 2006
3
5
|
28.09.2013 12:00 | VrŔac | 3 : 5 | Proleter 2006 | |||||
28.09
12:00
BaÄka 1901
BeÄej
5
3
|
28.09.2013 12:00 | BaÄka 1901 | 5 : 3 | BeÄej | |||||
28.09
12:00
Vrbas
Dinamo
1
1
|
28.09.2013 12:00 | Vrbas | 1 : 1 | Dinamo |
28.09
SinÄeliÄ
Zemun
1
4
|
28.09.2013 | SinÄeliÄ | 1 : 4 | Zemun | |||||
28.09
BASK
Teleoptik
1
2
|
28.09.2013 | BASK | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
28.09
Dominus
Brodarac
1
0
|
28.09.2013 | Dominus | 1 : 0 | Brodarac | |||||
28.09
RadniÄki (NB)
Lokomotiva
2
2
|
28.09.2013 | RadniÄki (NB) | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
28.09
BSK BorÄa
Voždovac
1
0
|
28.09.2013 | BSK BorÄa | 1 : 0 | Voždovac | |||||
28.09
Internacional
Bežanija
0
2
|
28.09.2013 | Internacional | 0 : 2 | Bežanija | |||||
28.09
RadniÄki (O)
Kolubara
1
1
|
28.09.2013 | RadniÄki (O) | 1 : 1 | Kolubara |
28.09
11:00
Bane
BuduÄnost
3
1
|
28.09.2013 11:00 | Bane | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
28.09
10:00
Sloga (P)
Metalac (K)
5
0
|
28.09.2013 10:00 | Sloga (P) | 5 : 0 | Metalac (K) | |||||
28.09
13:00
Novi Pazar
ÄaÄak 94
5
1
|
28.09.2013 13:00 | Novi Pazar | 5 : 1 | ÄaÄak 94 | |||||
28.09
15:30
Sloga 1940
Mladost (L)
2
1
|
28.09.2013 15:30 | Sloga 1940 | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
28.09
11:00
Metalac (GM)
Å umadija 1903
4
0
|
28.09.2013 11:00 | Metalac (GM) | 4 : 0 | Å umadija 1903 |
28.09
15:30
Omladinac
BIP
0
8
|
28.09.2013 15:30 | Omladinac | 0 : 8 | BIP | |||||
28.09
15:30
Sloboda 2
Slatina
9
0
|
28.09.2013 15:30 | Sloboda 2 | 9 : 0 | Slatina |
28.09
11:30
PaliÄ
Äantavir
2
6
|
28.09.2013 11:30 | PaliÄ | 2 : 6 | Äantavir | |||||
28.09
09:30
Tavankut
Olimpia B
2
2
|
28.09.2013 09:30 | Tavankut | 2 : 2 | Olimpia B | |||||
28.09
12:00
Olimpia A
Senta
1
0
|
28.09.2013 12:00 | Olimpia A | 1 : 0 | Senta | |||||
28.09
10:00
Subotica
BaÄka
4
1
|
28.09.2013 10:00 | Subotica | 4 : 1 | BaÄka |
28.09
11:00
Jedinstvo SteviÄ
Borac (St)
0
5
|
28.09.2013 11:00 | Jedinstvo SteviÄ | 0 : 5 | Borac (St) | |||||
28.09
11:00
Omladinac (O)
Banat
0
6
|
28.09.2013 11:00 | Omladinac (O) | 0 : 6 | Banat | |||||
28.09
11:00
Proleter
Dolina
3
2
|
28.09.2013 11:00 | Proleter | 3 : 2 | Dolina |
28.09
14:00
Borac
AS
3
0
|
28.09.2013 14:00 | Borac | 3 : 0 | AS | |||||
28.09
11:00
Loznica
Sloboda Point
1
4
|
28.09.2013 11:00 | Loznica | 1 : 4 | Sloboda Point | |||||
28.09
13:30
Napredak
OFK Beograd
0
2
|
28.09.2013 13:30 | Napredak | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
28.09
13:00
Savacijum
Nacional
3
2
|
28.09.2013 13:00 | Savacijum | 3 : 2 | Nacional | |||||
28.09
11:00
Smederevo
Crvena zvezda
0
6
|
28.09.2013 11:00 | Smederevo | 0 : 6 | Crvena zvezda | |||||
28.09
12:30
Partizan
RadniÄki 1923
4
0
|
28.09.2013 12:30 | Partizan | 4 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
28.09
10:00
Zemun
Rad
1
1
|
28.09.2013 10:00 | Zemun | 1 : 1 | Rad |
28.09
10:00
TSC
Mladost (L)
1
3
|
28.09.2013 10:00 | TSC | 1 : 3 | Mladost (L) | |||||
28.09
10:00
Vojvodina
Novi Sad
3
0
|
28.09.2013 10:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Novi Sad | |||||
28.09
10:00
InÄija
OFK Hajduk
2
0
|
28.09.2013 10:00 | InÄija | 2 : 0 | OFK Hajduk | |||||
28.09
10:00
RadniÄki (S)
ŽelezniÄar
2
2
|
28.09.2013 10:00 | RadniÄki (S) | 2 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
28.09
10:00
VrŔac
Proleter 2006
1
1
|
28.09.2013 10:00 | VrŔac | 1 : 1 | Proleter 2006 | |||||
28.09
10:00
BaÄka 1901
BeÄej
0
0
|
28.09.2013 10:00 | BaÄka 1901 | 0 : 0 | BeÄej |
28.09
11:00
Å umadija 1903
Bane
4
0
|
28.09.2013 11:00 | Å umadija 1903 | 4 : 0 | Bane | |||||
28.09
13:00
DragaÄevo
BIP
6
1
|
28.09.2013 13:00 | DragaÄevo | 6 : 1 | BIP | |||||
28.09
15:30
Sloga 1940
Metalac (GM)
0
4
|
28.09.2013 15:30 | Sloga 1940 | 0 : 4 | Metalac (GM) | |||||
28.09
11:00
Novi Pazar
VrnjaÄka Banja
6
1
|
28.09.2013 11:00 | Novi Pazar | 6 : 1 | VrnjaÄka Banja |
28.09
10:00
Partizan (U)
Banat
0
22
|
28.09.2013 10:00 | Partizan (U) | 0 : 22 | Banat | |||||
28.09
10:00
Polet
VrŔac United
4
2
|
28.09.2013 10:00 | Polet | 4 : 2 | VrŔac United | |||||
28.09
14:00
VrŔac
RadniÄki 1927
5
1
|
28.09.2013 14:00 | VrÅ”ac | 5 : 1 | RadniÄki 1927 |
28.09
15:00
Borac (St)
Mladost (V)
7
0
|
28.09.2013 15:00 | Borac (St) | 7 : 0 | Mladost (V) | |||||
28.09
10:00
Kolonija
BSK
1
6
|
28.09.2013 10:00 | Kolonija | 1 : 6 | BSK | |||||
28.09
09:30
Mladost (O)
Mika AntiÄ
7
2
|
28.09.2013 09:30 | Mladost (O) | 7 : 2 | Mika AntiÄ |
28.09
13:00
Jedinstvo SteviÄ
Tempo
23
0
|
28.09.2013 13:00 | Jedinstvo SteviÄ | 23 : 0 | Tempo | |||||
28.09
16:00
Slavija
Unirea
10
0
|
28.09.2013 16:00 | Slavija | 10 : 0 | Unirea | |||||
28.09
10:00
Vladimirovac
BuduÄnost (A)
3
3
|
28.09.2013 10:00 | Vladimirovac | 3 : 3 | BuduÄnost (A) |
28.09
10:00
ŽelezniÄar
Sloga
3
7
|
28.09.2013 10:00 | ŽelezniÄar | 3 : 7 | Sloga | |||||
28.09
13:30
Sloboda
SASK
5
3
|
28.09.2013 13:30 | Sloboda | 5 : 3 | SASK | |||||
28.09
13:30
Osipaonica
Proleter
3
3
|
28.09.2013 13:30 | Osipaonica | 3 : 3 | Proleter |
28.09
14:00
Udarnik
Mladi borac
3
0
|
28.09.2013 14:00 | Udarnik | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
28.09
14:00
Å umadija
GlavaÅ”
5
0
|
28.09.2013 14:00 | Å umadija | 5 : 0 | GlavaÅ” | |||||
28.09
14:00
ŽelezniÄar Kusadak
Pobeda
6
1
|
28.09.2013 14:00 | ŽelezniÄar Kusadak | 6 : 1 | Pobeda | |||||
28.09
14:00
Jedinstvo
Napredak
5
0
|
28.09.2013 14:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Napredak |
28.09
15:30
Mladost (L)
Orlovac
2
0
|
28.09.2013 15:30 | Mladost (L) | 2 : 0 | Orlovac |
28.09
15:30
Homoljac
Zvižd
4
2
|
28.09.2013 15:30 | Homoljac | 4 : 2 | Zvižd | |||||
28.09
15:30
TrgovaÄki
VGSK
1
3
|
28.09.2013 15:30 | TrgovaÄki | 1 : 3 | VGSK |
28.09
OFK Ras
Bane
10
0
|
28.09.2013 | OFK Ras | 10 : 0 | Bane |
28.09
Teleoptik
Mladenovac
5
0
|
28.09.2013 | Teleoptik | 5 : 0 | Mladenovac | |||||
28.09
Ada
011
2
2
|
28.09.2013 | Ada | 2 : 2 | 011 | |||||
28.09
BASK
Dominus
4
0
|
28.09.2013 | BASK | 4 : 0 | Dominus | |||||
28.09
RadniÄki NB
Lokomotiva
3
0
|
28.09.2013 | RadniÄki NB | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
28.09
Internacional
Kolubara
1
0
|
28.09.2013 | Internacional | 1 : 0 | Kolubara |
28.09
12:00
Subotica
Äoka
1
3
|
28.09.2013 12:00 | Subotica | 1 : 3 | Äoka | |||||
28.09
10:00
Spartak '01
ObiliÄ
13
0
|
28.09.2013 10:00 | Spartak '01 | 13 : 0 | ObiliÄ | |||||
28.09
09:30
TSC
Spartak '02
2
3
|
28.09.2013 09:30 | TSC | 2 : 3 | Spartak '02 |
28.09
Zeleznicar
Polet
5
0
|
28.09.2013 | Zeleznicar | 5 : 0 | Polet | |||||
28.09
Buducnost
Jedinstvo
0
1
|
28.09.2013 | Buducnost | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
28.09
OFK Senjak
OFK Osecina
2
0
|
28.09.2013 | OFK Senjak | 2 : 0 | OFK Osecina |
28.09
10:00
Radnicki 1923 I
KaraÄorÄe
6
0
|
28.09.2013 10:00 | Radnicki 1923 I | 6 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
28.09
10:00
Apolon 4 II
Duljaj
2
4
|
28.09.2013 10:00 | Apolon 4 II | 2 : 4 | Duljaj | |||||
28.09
10:00
Å umadija 1903 I
Å umadija
1
5
|
28.09.2013 10:00 | Å umadija 1903 I | 1 : 5 | Å umadija | |||||
28.09
10:00
Å umadija 1903 II
Slavija
2
4
|
28.09.2013 10:00 | Å umadija 1903 II | 2 : 4 | Slavija | |||||
28.09
10:00
SuŔica
Gruža
1
1
|
28.09.2013 10:00 | SuŔica | 1 : 1 | Gruža |
28.09
Pionir 028
Pazar Juniors
1
3
|
28.09.2013 | Pionir 028 | 1 : 3 | Pazar Juniors | |||||
28.09
Pazar Juniors
Pionir 028
3
0
|
28.09.2013 | Pazar Juniors | 3 : 0 | Pionir 028 |
28.09
19:00
ŽSK
Jedinstvo
33
26
|
28.09.2013 19:00 | ŽSK | 33 : 26 | Jedinstvo | |||||
28.09
20:00
Nova Pazova
Proleter
23
24
|
28.09.2013 20:00 | Nova Pazova | 23 : 24 | Proleter | |||||
28.09
18:00
Crvenka
Titel Džon Dir
30
19
|
28.09.2013 18:00 | Crvenka | 30 : 19 | Titel Džon Dir |
28.09
17:30
Bask
SindjeliÄ
30
26
|
28.09.2013 17:30 | Bask | 30 : 26 | SindjeliÄ |
28.09
15:30
RadniÄki
DuboÄica 54
31
29
|
28.09.2013 15:30 | RadniÄki | 31 : 29 | DuboÄica 54 | |||||
28.09
19:00
Planinka
BSK Heba
43
18
|
28.09.2013 19:00 | Planinka | 43 : 18 | BSK Heba | |||||
28.09
19:00
Vlasotince
Vranje 1957
24
38
|
28.09.2013 19:00 | Vlasotince | 24 : 38 | Vranje 1957 | |||||
28.09
19:00
ŽitoraÄa
TopliÄanin
26
24
|
28.09.2013 19:00 | ŽitoraÄa | 26 : 24 | TopliÄanin | |||||
28.09
19:00
ORK Bor
Jastrebac
29
27
|
28.09.2013 19:00 | ORK Bor | 29 : 27 | Jastrebac |
28.09
17:00
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Å amot 65
28
31
|
28.09.2013 17:00 | Knez Lazar S.B. Ribarska banja | 28 : 31 | Å amot 65 | |||||
28.09
19:00
Zlatar
Novi Pazar
35
19
|
28.09.2013 19:00 | Zlatar | 35 : 19 | Novi Pazar |
28.09
RadniÄki
Rembas
29
26
|
28.09.2013 | RadniÄki | 29 : 26 | Rembas | |||||
28.09
Knjaževac
Brestovac
31
22
|
28.09.2013 | Knjaževac | 31 : 22 | Brestovac | |||||
28.09
Majdanpek
Rudar
18
16
|
28.09.2013 | Majdanpek | 18 : 16 | Rudar |
28.09
19:00
Kikinda
Somborelektro
33
29
|
28.09.2013 19:00 | Kikinda | 33 : 29 | Somborelektro | |||||
28.09
19:00
Napredak
Jedinstvo
30
27
|
28.09.2013 19:00 | Napredak | 30 : 27 | Jedinstvo |
28.09
20:00
Ub
MaÄva
24
27
|
28.09.2013 20:00 | Ub | 24 : 27 | MaÄva | |||||
28.09
19:00
Sloga
Junior
31
25
|
28.09.2013 19:00 | Sloga | 31 : 25 | Junior |
28.09
Bela Palanka
Pirot
36
26
|
28.09.2013 | Bela Palanka | 36 : 26 | Pirot | |||||
28.09
Aleksinac
Progres
25
23
|
28.09.2013 | Aleksinac | 25 : 23 | Progres |
28.09
Omladinac (I)
BuduÄnost
23
25
|
28.09.2013 | Omladinac (I) | 23 : 25 | BuduÄnost | |||||
28.09
Dolovo
Omladinac (D)
24
22
|
28.09.2013 | Dolovo | 24 : 22 | Omladinac (D) | |||||
28.09
Mladost (O)
Spartak
38
35
|
28.09.2013 | Mladost (O) | 38 : 35 | Spartak | |||||
28.09
Dinamo 2
RadniÄki
34
33
|
28.09.2013 | Dinamo 2 | 34 : 33 | RadniÄki | |||||
28.09
Mladost (V)
Crepaja
28
10
|
28.09.2013 | Mladost (V) | 28 : 10 | Crepaja |
28.09
20:00
Vojput 2
KljajiÄevo
27
31
|
28.09.2013 20:00 | Vojput 2 | 27 : 31 | KljajiÄevo | |||||
28.09
20:00
Dalmatinac
Borac
43
26
|
28.09.2013 20:00 | Dalmatinac | 43 : 26 | Borac | |||||
28.09
20:00
Äonoplja 1947
Sombor
16
15
|
28.09.2013 20:00 | Äonoplja 1947 | 16 : 15 | Sombor | |||||
28.09
20:00
Prigrevica
Rusin
29
27
|
28.09.2013 20:00 | Prigrevica | 29 : 27 | Rusin |
28.09
Rukobel
Metaloplastika 2
24
28
|
28.09.2013 | Rukobel | 24 : 28 | Metaloplastika 2 | |||||
28.09
UmÄari
Zemun 1957
16
16
|
28.09.2013 | UmÄari | 16 : 16 | Zemun 1957 | |||||
28.09
Kosmaj
GuÄevo
30
14
|
28.09.2013 | Kosmaj | 30 : 14 | GuÄevo | |||||
28.09
Partizan 3
Smederevo 2
39
27
|
28.09.2013 | Partizan 3 | 39 : 27 | Smederevo 2 |
28.09
Potisje Pleteks
Partizan (H)
54
19
|
28.09.2013 | Potisje Pleteks | 54 : 19 | Partizan (H) | |||||
28.09
RadniÄki
Vojvoda Stepa
36
32
|
28.09.2013 | RadniÄki | 36 : 32 | Vojvoda Stepa | |||||
28.09
Crvena Zvezda 2
ObiliÄ
24
28
|
28.09.2013 | Crvena Zvezda 2 | 24 : 28 | ObiliÄ |
28.09
BaÄka-Tikvara
Partizan
27
23
|
28.09.2013 | BaÄka-Tikvara | 27 : 23 | Partizan | |||||
28.09
ŽSK 2
BaÄka Palanka
21
39
|
28.09.2013 | ŽSK 2 | 21 : 39 | BaÄka Palanka | |||||
28.09
Vrbas 2
Srbobran
35
31
|
28.09.2013 | Vrbas 2 | 35 : 31 | Srbobran |
28.09
17:00
Meshkov
Vardar Pro
23
27
|
28.09.2013 17:00 | Meshkov | 23 : 27 | Vardar Pro | |||||
28.09
19:00
Nexe
Vojvodina
22
29
|
28.09.2013 19:00 | Nexe | 22 : 29 | Vojvodina |
28.09
19:00
Vrbas Carnex
JugoviÄ Unimet
22
27
|
28.09.2013 19:00 | Vrbas Carnex | 22 : 27 | JugoviÄ Unimet | |||||
28.09
19:00
Napredak
Morava
28
24
|
28.09.2013 19:00 | Napredak | 28 : 24 | Morava |
28.09
18:30
Medicinar
Sloga
28
30
|
28.09.2013 18:30 | Medicinar | 28 : 30 | Sloga |
28.09
18:00
RadniÄki
Halas Jožef
24
20
|
28.09.2013 18:00 | RadniÄki | 24 : 20 | Halas Jožef | |||||
28.09
18:30
PanÄevo
Mladost
35
18
|
28.09.2013 18:30 | PanÄevo | 35 : 18 | Mladost |
28.09
16:00
Mladi Radnik
Voždovac 1955
26
34
|
28.09.2013 16:00 | Mladi Radnik | 26 : 34 | Voždovac 1955 | |||||
28.09
16:00
TopÄider
ORK Beograd
34
20
|
28.09.2013 16:00 | TopÄider | 34 : 20 | ORK Beograd | |||||
28.09
18:30
Medicinar
Sloga
28
30
|
28.09.2013 18:30 | Medicinar | 28 : 30 | Sloga |
28.09
Knjaz MiloÅ” 2
SoÄanica
34
15
|
28.09.2013 | Knjaz MiloÅ” 2 | 34 : 15 | SoÄanica | |||||
28.09
Župa
ÄaÄak
23
18
|
28.09.2013 | Župa | 23 : 18 | ÄaÄak | |||||
28.09
KoŔutnjak
Sloga
17
26
|
28.09.2013 | KoŔutnjak | 17 : 26 | Sloga | |||||
28.09
Napredak 12
Prijepolje
32
14
|
28.09.2013 | Napredak 12 | 32 : 14 | Prijepolje |
28.09
19:00
Knjaževac
TopliÄanin
23
23
|
28.09.2013 19:00 | Knjaževac | 23 : 23 | TopliÄanin | |||||
28.09
18:00
Pirot
RTB Bor
29
24
|
28.09.2013 18:00 | Pirot | 29 : 24 | RTB Bor |
28.09
18:30
MaÄva
ORK Loznica
17
26
|
28.09.2013 18:30 | MaÄva | 17 : 26 | ORK Loznica | |||||
28.09
16:30
Petrovac
Feniks
10
24
|
28.09.2013 16:30 | Petrovac | 10 : 24 | Feniks |
28.09
Želja
Topola
25
15
|
28.09.2013 | Želja | 25 : 15 | Topola | |||||
28.09
Jedinstvo
Petrovaradin
27
32
|
28.09.2013 | Jedinstvo | 27 : 32 | Petrovaradin | |||||
28.09
Apatin
RadniÄki
23
16
|
28.09.2013 | Apatin | 23 : 16 | RadniÄki | |||||
28.09
Vrbas
Spartak
24
18
|
28.09.2013 | Vrbas | 24 : 18 | Spartak | |||||
28.09
Laki
MiletiÄ
29
18
|
28.09.2013 | Laki | 29 : 18 | MiletiÄ |
28.09
Morava Han
Mladost 1949
23
34
|
28.09.2013 | Morava Han | 23 : 34 | Mladost 1949 | |||||
28.09
DuboÄica
NiŔka Banja
19
24
|
28.09.2013 | DuboÄica | 19 : 24 | NiÅ”ka Banja | |||||
28.09
16:00
Vlasotince
Jagodina 2
15
15
|
28.09.2013 16:00 | Vlasotince | 15 : 15 | Jagodina 2 | |||||
28.09
13:30
Naisa 3
Radan
18
16
|
28.09.2013 13:30 | Naisa 3 | 18 : 16 | Radan |
28.09
Gradnulica
Dolovo
18
27
|
28.09.2013 | Gradnulica | 18 : 27 | Dolovo |
28.09
Rusin
Hajduk
26
24
|
28.09.2013 | Rusin | 26 : 24 | Hajduk | |||||
28.09
ŽelezniÄar 2
Eret
22
16
|
28.09.2013 | ŽelezniÄar 2 | 22 : 16 | Eret | |||||
28.09
Deronje
Tikvara
12
39
|
28.09.2013 | Deronje | 12 : 39 | Tikvara | |||||
28.09
Sonta
Odžaci
28
9
|
28.09.2013 | Sonta | 28 : 9 | Odžaci |
28.09
20:30
RadniÄki (KG)
Max Sport
31
17
|
28.09.2013 20:30 | RadniÄki (KG) | 31 : 17 | Max Sport | |||||
28.09
19:00
Knjaz MiloÅ”
Naisa
25
22
|
28.09.2013 19:00 | Knjaz MiloÅ” | 25 : 22 | Naisa | |||||
28.09
19:00
ŽelezniÄar
Jagodina
15
34
|
28.09.2013 19:00 | ŽelezniÄar | 15 : 34 | Jagodina |
28.09
NiÅ”
Novi Beograd
30
20
|
28.09.2013 | NiÅ” | 30 : 20 | Novi Beograd | |||||
28.09
RadniÄki
Crvena Zvezda
6
40
|
28.09.2013 | RadniÄki | 6 : 40 | Crvena Zvezda |