XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 532 utakmica za dan
Subota, 29 Mart 2014

Fudbal

29.03.2014 14:30 Donji Srem 4 : 1 Radnički 1923
29.03.2014 17:30 Crvena zvezda 5 : 1 Voždovac
29.03.2014 14:30 Javor Matis 1 : 0 Novi Pazar
29.03.2014 17:00 Sloboda Point 1 : 0 Rad
29.03.2014 14:30 Teleoptik 0 : 1 Metalac (GM)
29.03.2014 14:30 Jedinstvo Putevi 1 : 1 BSK Borča
29.03.2014 14:30 Proleter 2 : 1 Sindjelić
29.03.2014 14:30 Sloga (K) 1 : 1 Sloga (PM)
29.03.2014 14:30 Borac 1 : 0 Inđija
29.03.2014 14:30 Mladost (L) 1 : 1 Bežanija
29.03.2014 14:30 Dolina 1 : 1 Timok
29.03.2014 14:30 Smederevo 1 : 1 Radnik
29.03.2014 14:30 Rudar 1 : 1 Seljak
29.03.2014 14:30 Šumadija 0 : 0 Mačva
29.03.2014 15:30 Dubočica 1923 2 : 0 Radnički (S)
29.03.2014 15:30 Tabane Trgovački 2 : 1 Đerdap
29.03.2014 15:30 SFK Moravac 1 : 0 Sloga (D)
29.03.2014 15:00 Radnički (NP) 0 : 3 Radnički (Š)
29.03.2014 15:00 Bačka 1901 4 : 0 Banat
29.03.2014 15:00 Radnički (SM) 1 : 1 Palić
29.03.2014 15:00 Novi Sad 1 : 0 Dunav
29.03.2014 16:00 Zemun 2 : 0 Dorćol
29.03.2014 16:00 IM Rakovica 1 : 0 Šumadija
29.03.2014 14:30 Metalac 2 : 0 Omladinac
29.03.2014 14:30 Mokra Gora 3 : 0 Sloboda
29.03.2014 14:30 Trepča 0 : 0 Karađorđe
29.03.2014 14:30 Karađorđe 3 : 0 VGSK
29.03.2014 14:30 Gruža 2 : 1 Morava
29.03.2014 14:30 Šumadija 3 : 0 Udarnik
29.03.2014 14:30 Sloga 2 : 0 Zvižd
29.03.2014 14:30 Sloga 1940 0 : 0 Radnički Stobeks
29.03.2014 14:30 Sloga (P) 2 : 0 Radnički (V)
29.03.2014 14:30 Borac 3 : 1 Zlatar
29.03.2014 14:30 Jedinstvo (UB) 4 : 1 Mladost (DD)
29.03.2014 14:30 Budućnost 2 : 0 Brezovica
29.03.2014 14:30 Ribnica 1 : 0 Jedinstvo 1945
29.03.2014 15:30 Napredak 1 : 0 Sloga
29.03.2014 15:30 Pusta Reka 3 : 1 Lužnica
29.03.2014 15:30 Radnički 1 : 0 Dragocvet
29.03.2014 15:30 SFS Borac 1 : 1 Trajal
29.03.2014 15:30 Rtanj 3 : 0 Rudar
29.03.2014 15:00 Bilećanin 1 : 0 Radnički (K)
29.03.2014 15:00 Vršac 1 : 0 Bačka (P)
29.03.2014 15:00 Sloboda 2 : 1 Jedinstvo (BK)
29.03.2014 15:00 Budućnost 3 : 2 Tisa
29.03.2014 15:00 OFK Kikinda 1 : 1 Kozara
29.03.2014 15:00 TSC 3 : 0 Crvena Zvezda (RS)
29.03.2014 15:00 Proleter 2 : 2 Vršac United
29.03.2014 15:00 Graničar 1924 0 : 1 Omladinac
29.03.2014 15:00 PIK Prigrevica 2 : 0 Cement
29.03.2014 15:00 Mladost 1 : 3 Borac
29.03.2014 15:00 Vrbas 4 : 1 Srbobran
29.03.2014 15:00 Jugović 0 : 0 Sloga
29.03.2014 15:00 Jedinstvo 2 : 0 Polet
29.03.2014 16:00 Balkan Mirijevo 1 : 3 Zvezdara
29.03.2014 16:00 Radnički (NB) 0 : 0 Vrčin
29.03.2014 16:00 Lepušnica 1 : 0 GSP Polet
29.03.2014 15:30 Backovac Junajted 3 : 0 Spartak
29.03.2014 16:00 Majur 0 : 1 Lipolist
29.03.2014 15:00 Sindjelić 0 : 0 Antimon
29.03.2014 15:00 Gučevo 2 : 0 Jadar
29.03.2014 15:00 Mačva 2005 0 : 0 Provo
29.03.2014 15:30 Kačer 1 : 0 Tulari
29.03.2014 15:30 Zadrugar 3 : 0 Banjani
29.03.2014 15:30 Mladost (V) 1 : 1 Spartak 1924
29.03.2014 15:30 OFK Jabučje 1 : 1 Rubribreza
29.03.2014 15:30 Pepeljevac 3 : 1 Kolubara
29.03.2014 15:30 OFK Divci 3 : 0 ZSK
29.03.2014 14:30 Crnokosa 2 : 2 Višesava
29.03.2014 15:30 Radnički 1947 (Č) 3 : 0 Radnički 1924 (K)
29.03.2014 15:30 Moravica 4 : 0 Mekiš
29.03.2014 15:30 Borac (A) 1 : 2 Mladost (B)
29.03.2014 15:30 Malošište 2 : 1 Orljane
29.03.2014 15:30 OFK Niš 3 : 0 Aluminjum
29.03.2014 15:30 Radnički 3 : 1 Jablanica
29.03.2014 15:00 Polet 1 : 1 Dobrič
29.03.2014 15:30 Tanasko Rajić 5 : 0 Sloga
29.03.2014 15:30 Vladimir Durković 0 : 2 Padež
29.03.2014 15:30 Morava 2 : 0 OFK Pavlovac
29.03.2014 15:30 Pčinja 5 : 1 OFK Alakince
29.03.2014 15:30 Čelik 0 : 0 Ternoci
29.03.2014 14:30 FUD 2 : 0 Naupare
29.03.2014 14:30 Poljoprivrednik 3 : 1 Sloga Dašnica
29.03.2014 15:30 Rudna Glava 1 : 1 Brodoremont
29.03.2014 15:30 Poreč 2 : 1 Branik
29.03.2014 15:00 BSK 6 : 1 OFK Knjaz
29.03.2014 15:00 Rgotina 1 : 1 Omladinac
29.03.2014 15:00 Rudar (P) 3 : 1 Osnić
29.03.2014 15:00 Midžor 1 : 6 Bučje
29.03.2014 15:30 BAK 3 : 0 Kolonija
29.03.2014 15:30 Krivaja 1 : 1 Olimpija (TS)
29.03.2014 15:30 Njegoš 0 : 1 Bačka
29.03.2014 15:30 AFK 2 : 1 Proleter
29.03.2014 15:30 Olimpija (G) 0 : 0 Panonija IM Topola
29.03.2014 15:30 Čoka 1 : 1 Tavankut
29.03.2014 15:30 Radnički (S) 2 : 1 Mladost Bambi
29.03.2014 15:30 Omladinac 5 : 2 Potisje
29.03.2014 15:30 Naftagas 5 : 1 Borac
29.03.2014 15:30 Radnički (Z) 0 : 0 Krajina
29.03.2014 15:30 Sloga 0 : 0 OFK Odžaci
29.03.2014 15:30 Borac 2 : 0 Polet
29.03.2014 15:30 Stanišić 1 : 3 Zadrugar
29.03.2014 15:30 Hajduk 0 : 2 OFK Mladost APA
29.03.2014 15:30 Železničar 0 : 5 Hrtkovci
29.03.2014 15:30 1. Maj 0 : 2 Ljukovo
29.03.2014 15:30 Rudar 2 : 0 Hajduk (V)
29.03.2014 15:30 Tvrdjava 1 : 1 Vojvodina (T)
29.03.2014 15:30 Mladost (NS) 1 : 2 Mladost (BP)
29.03.2014 16:00 PKB Kovilovo 2 : 1 Banja
29.03.2014 10:00 Milutinac 2 : 1 BSK 2012
29.03.2014 16:00 Policajac 0 : 1 Brodarac
29.03.2014 11:00 Slavija 1 : 2 Poštar Zvezdara
29.03.2014 16:00 Obilić 1 : 1 Borac
29.03.2014 16:00 Krtinska 1 : 1 Stepojevac VAGA
29.03.2014 16:00 Mladost (C) 0 : 1 Budućnost
29.03.2014 15:00 Proleter 4 : 0 Vrnjci
29.03.2014 15:00 Magnohrom 0 : 0 Šumadija
29.03.2014 15:00 Mlada krila 1 : 1 Partizan
29.03.2014 15:00 Bogutovačka Banja 1 : 5 Gruža
29.03.2014 14:30 Mladi Rudar 2 : 1 Lunjevica
29.03.2014 15:30 Parmenac 3 : 1 Budućnost
29.03.2014 15:30 Bjelica 5 : 1 Prilike
29.03.2014 15:00 Mladost 0 : 1 BSK
29.03.2014 15:00 Proleter 0 : 1 B 2000
29.03.2014 15:00 Meteor 2 : 1 Bare
29.03.2014 15:00 Bata Bulić 4 : 2 Napredak
29.03.2014 15:00 Jedinstvo (Lj) 2 : 1 Mladi Borac
29.03.2014 16:00 Mladost PP 4 : 1 Mladost Zvezd
29.03.2014 16:00 Gorki 1 : 1 Napredak MB
29.03.2014 15:30 Rudar 1945 2 : 2 Ratkovac
29.03.2014 15:30 Kalenić 2 : 2 Omladinac
29.03.2014 15:30 Real 0 : 3 Moravac (ZT)
29.03.2014 15:30 Doljevac 1971 0 : 3 Pobeda
29.03.2014 15:30 Sloga (K) 3 : 1 OFK Sloga (D)
29.03.2014 15:30 Crvena Zvezda 1 : 1 OFK Draževac
29.03.2014 15:30 Polet (V) 2 : 1 Napredak 2012
29.03.2014 15:30 Mladost 1976 0 : 0 Padina
29.03.2014 15:30 Sloga 1948 (M) 2 : 1 Čegar 1946 (DM)
29.03.2014 15:30 Mramor 1927 3 : 2 Čegar 2013 (K)
29.03.2014 15:30 Supovac 3 : 0 Mladost 1954 (DM)
29.03.2014 15:30 Sečanica 1 : 4 Palilulac
29.03.2014 15:30 Mladost (DK) 3 : 0 Delijski Vis
29.03.2014 15:30 Sloga (DT) 0 : 3 Vulkan 1963
29.03.2014 15:30 MB Marjan 1 : 4 Mladost (DL)
29.03.2014 15:30 Zvezda 2 : 0 Sloboda
29.03.2014 15:30 Ursule 2 : 0 Kupinovac
29.03.2014 15:30 Rudar 3 : 1 Radnički
29.03.2014 14:30 Ušće 1 : 3 Omladinac
29.03.2014 16:00 OFK Sikole 3 : 1 Ratar
29.03.2014 15:30 Sloboda 2013 0 : 3 Mladost
29.03.2014 15:30 Napredak 1976 1 : 1 Omladinac
29.03.2014 15:30 Glogonj 0 : 2 Spartak
29.03.2014 15:30 Obilić 3 : 0 Slavija
29.03.2014 15:30 Radnički Ratar 0 : 0 Naftagas
29.03.2014 17:30 Podrinje 0 : 0 Omladinac (M)
29.03.2014 17:30 OFK Bačinci 1 : 2 Noćaj
29.03.2014 15:00 Omladinac 1 : 2 Proleter
29.03.2014 15:00 Fruškogorski partizan 2 : 1 Sirig
29.03.2014 15:00 Borac 2 : 0 Železničar
29.03.2014 16:00 Studenski Grad 0 : 3 Sindjelić 2012
29.03.2014 16:00 Sparta 0 : 2 Pionir
29.03.2014 16:00 Olimpija 2 : 1 Pobednik
29.03.2014 16:00 Rudar 2 : 1 Mladi Borac
29.03.2014 16:00 Šumadija (MC) 0 : 1 Mladost (Č)
29.03.2014 16:00 Mladi radnik 2 : 0 OFK Budućnost
29.03.2014 16:00 OFK Burovo 1 : 0 TEK Sloga
29.03.2014 13:00 Sibnica 0 : 5 OFK Slatina
29.03.2014 13:00 Vojvoda 0 : 1 Stojnik
29.03.2014 15:00 Metalac 3 : 2 Pobeda
29.03.2014 OFK Donja Ljubovidja 0 : 5 Čobanče
29.03.2014 Sloga DB 3 : 2 Grabovica
29.03.2014 OFK Donja Ljubovidja 2 : 5 Čobanče
29.03.2014 15:00 Crvena Jabuka 3 : 1 Jedinstvo
29.03.2014 15:30 Gornje Krajince 3 : 0 Napredak
29.03.2014 15:30 Goblen 6 : 2 Nomanica
29.03.2014 15:30 Grdanica 0 : 0 Bratstvo
29.03.2014 15:30 Radnik 2013 4 : 0 Milanovo
29.03.2014 15:30 Real 1 : 5 Bratstvo
29.03.2014 15:30 BSK 1 : 5 Susica 2012
29.03.2014 15:30 Vrhunac 0 : 3 Veliko Trnjane
29.03.2014 12:00 Stara Čaršija 4 : 0 Rujišnik
29.03.2014 15:00 Stragari 2 : 0 Jugovići
29.03.2014 15:00 Mladost 2 : 1 Vinogradar
29.03.2014 15:00 Stevka Bozurevka 2 : 5 Omladinac (O)
29.03.2014 15:00 Omladinac (U) 1 : 3 Moravac-C 74
29.03.2014 14:30 Padež 2 : 1 Pasjak 2013
29.03.2014 15:30 Zmajevac 1 : 3 Grkljane
29.03.2014 15:30 Bukovica 2 : 4 OFK Budućnost
29.03.2014 15:30 Sloga 2 : 1 Janošik
29.03.2014 15:30 Solunac 5 : 2 Naša Krajina
29.03.2014 15:30 OFK Borac 0 : 1 Šantarovac
29.03.2014 15:30 OFK Dragoševac 2 : 1 Belica
29.03.2014 15:30 PSS-192 2 : 0 Mladost
29.03.2014 15:30 Hajduk 1 : 2 Bresje
29.03.2014 15:30 Omladinac 7 : 0 Oniks
29.03.2014 16:00 Pobeda 2 : 1 Ljubinić
29.03.2014 16:00 Borac 3 : 0 Partizan
29.03.2014 16:00 Proleter 3 : 0 Rekreativo
29.03.2014 16:00 Sloga 3 : 0 Duboko
29.03.2014 16:00 Baljevac 5 : 1 Skela
29.03.2014 16:00 Crvena Zastava 0 : 3 Zvezda Konatice
29.03.2014 15:30 Dečić 2 : 0 Mogren
29.03.2014 15:30 Lovćen 3 : 2 Grbalj
29.03.2014 15:30 Čelik 1 : 1 Rudar
29.03.2014 15:30 Budućnost 0 : 1 Zeta
29.03.2014 15:30 OFK Petrovac 1 : 0 Mornar
29.03.2014 Borac 0 : 0 Sarajevo
29.03.2014 Velež 1 : 0 Rudar
29.03.2014 Mladost 2 : 0 Zvijezda
29.03.2014 Olimpic 1 : 1 Travnik
29.03.2014 Čelik 0 : 0 Vitez
29.03.2014 Leotar 0 : 3 Željezničar
29.03.2014 Široki Brijeg 4 : 0 Radnik
29.03.2014 Slavija 0 : 2 Zrinjski
29.03.2014 15:00 Sloga 1 : 0 Napredak
29.03.2014 15:00 Rudar 0 : 1 Sutjeska
29.03.2014 15:00 Mladost 2 : 1 Sloboda (MG)
29.03.2014 15:00 Kozara 0 : 0 Borac
29.03.2014 15:00 Modriča Maxima 1 : 1 Sloboda (NG)
29.03.2014 15:00 Proleter 4 : 2 Podrinje
29.03.2014 15:00 Drina (Z) 0 : 0 Drina HE
29.03.2014 11:00 Jagodina 0 : 7 Napredak
29.03.2014 11:00 LASK Crvena zvezda 1 : 2 Požarevac
29.03.2014 14:00 Novi Bečej 2 : 8 Mašinac
29.03.2014 15:00 Trijumf 0 : 6 Spartak
29.03.2014 12:00 Kolibri 1 : 1 Lemind Lavice
29.03.2014 14:00 Nives 4 : 0 Šabac
29.03.2014 15:30 Mačva 1 : 0 Fruškogorac
29.03.2014 15:30 Gradac 1 : 3 Slatke male
29.03.2014 15:30 Unafortuna 04 3 : 0 ŽFK Bukovička Banja
29.03.2014 15:30 Radnički 2013 4 : 2 ŽFK Jerina
29.03.2014 15:30 Rubin 1 : 5 Železničar
29.03.2014 15:30 Sremice 2 : 3 Radnički 1919
29.03.2014 11:00 Bačka Žabalj 4 : 3 Budućnost
29.03.2014 10:00 Radnički (S) 2 : 0 Proleter (NS)
29.03.2014 10:00 Inđija 1 : 3 Dinamo
29.03.2014 10:00 Banat 3 : 2 Donji Srem
29.03.2014 10:00 Vojvodina 2 : 0 Proleter 2006
29.03.2014 10:00 Radnički (SM) 2 : 0 Indeks
29.03.2014 10:00 Novi Sad 1 : 0 Omladinac
29.03.2014 11:00 Jadran 2 : 4 Mladost (L)
29.03.2014 11:00 Pobeda 2 : 0 FAP
29.03.2014 11:00 BIP 1 : 4 Sušica
29.03.2014 13:00 Šumadija 1903 1 : 2 Javor
29.03.2014 Arsenal 5 : 1 Metalac (K)
29.03.2014 11:00 Radnički (N) 5 : 1 Radnik
29.03.2014 11:00 Vlasina 0 : 1 Moravac Orion
29.03.2014 12:00 Žitoradja 1 : 2 Timok
29.03.2014 13:00 Radan 1 : 1 Hajduk Veljko
29.03.2014 11:00 Car Konstantin 2 : 0 Dinamo
29.03.2014 11:00 Bor 0 : 0 Palilulac
29.03.2014 12:00 Svrljig 1 : 1 Toplicanin
29.03.2014 13:00 Teleoptik 0 : 1 Spartak
29.03.2014 14:00 Čukarički 0 : 1 Jagodina
29.03.2014 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Partizan
29.03.2014 12:00 Rad 3 : 2 ČSK Pivara
29.03.2014 12:00 Mladost (L) 0 : 3 Spartak
29.03.2014 12:00 OFK Hajduk 2 : 2 Novi Sad
29.03.2014 12:00 Železničar 1 : 1 TSC
29.03.2014 12:00 Proleter 2006 0 : 0 Vojvodina
29.03.2014 12:00 Bečej 4 : 2 Banat
29.03.2014 12:00 Dinamo 2 : 1 Inđija
29.03.2014 12:00 Vrbas 0 : 0 Radnički (S)
29.03.2014 12:00 Bačka 1901 2 : 1 Vršac
29.03.2014 11:00 Bane 0 : 1 Sevojno
29.03.2014 10:00 Budućnost 2 : 2 Jedinstvo Putevi
29.03.2014 10:00 Čantavir 1 : 4 Olimpia B
29.03.2014 10:00 Bačka 3 : 0 Palić
29.03.2014 11:00 Subotica 12 : 0 Vinogradar
29.03.2014 11:00 Olimpia A 3 : 0 Tavankut
29.03.2014 14:00 Banat 6 : 2 Omladinac (O)
29.03.2014 Sloga 0 : 2 Partizan
29.03.2014 13:00 OFK Beograd 0 : 0 Borac
29.03.2014 11:00 Čukarički 4 : 1 Savacijum
29.03.2014 13:00 Radnički 1923 3 : 1 Smederevo
29.03.2014 10:00 Rad 2 : 1 Brodarac
29.03.2014 10:00 OFK Hajduk 6 : 0 Novi Sad
29.03.2014 10:00 Železničar 2 : 0 TSC
29.03.2014 10:00 Bečej 9 : 0 Banat
29.03.2014 11:00 Novi Pazar 3 : 0 Javor
29.03.2014 10:00 Sloga 1940 1 : 10 Sloga (K)
29.03.2014 13:00 Dragačevo 1 : 2 Kiker
29.03.2014 11:00 Šumadija 1903 1 : 0 FAP
29.03.2014 11:00 Bubamara 4 : 0 Jedinstvo Putevi
29.03.2014 13:00 Bane 2 : 0 Vrnjačka Banja
29.03.2014 11:00 Senta 1 : 2 Radnički 1905
29.03.2014 10:00 Banat 4 : 0 Radnički 1927
29.03.2014 10:00 Petar Urošev 3 : 0 BSK
29.03.2014 10:00 Mika Antić 0 : 2 Radnički (K)
29.03.2014 10:00 Omladinac (D) 3 : 0 Kolonija
29.03.2014 10:00 Mladost (O) 2 : 0 Železničar
29.03.2014 16:00 Tempo 0 : 6 Jugoslavija
29.03.2014 10:00 Vladimirovac 2 : 7 Proleter
29.03.2014 10:00 Borac (S) 3 : 0 Slavija
29.03.2014 10:00 Potisje 4 : 0 Čantavir
29.03.2014 09:00 Subotica 0 : 4 Spartak '02
29.03.2014 09:30 Senta 12 : 0 Obilić
29.03.2014 10:00 Šumadija 1903 II 0 : 8 Karađorđe
29.03.2014 10:00 Šumadija 1903 I 2 : 1 Radnicki 1923 II
29.03.2014 10:00 Apolon 4 II 4 : 0 Gruža
29.03.2014 10:00 Radnicki 1923 I 5 : 1 Slavija
29.03.2014 10:00 Karađorđe 1 : 5 Duljaj

Košarka

29.03.2014 19:00 MZT Skopje Aerodrom 87 : 95 Radnički
29.03.2014 17:00 Krka 73 : 67 Szolnoki Olaj
29.03.2014 19:00 Sloboda 62 : 64 Tamiš
29.03.2014 19:00 Vršac 102 : 78 Meridiana
29.03.2014 19:00 Crnokosa 91 : 85 Napredak Rubin
29.03.2014 19:00 Metalac 97 : 77 Smederevo
29.03.2014 16:00 Konstantin 95 : 75 OKK Beograd
29.03.2014 19:00 Borac 85 : 76 FMP
29.03.2014 19:00 Vojvodina Srbijagas 94 : 83 Sloga
29.03.2014 18:00 Pirot 86 : 79 Napredak Maksi Ko
29.03.2014 16:00 Jagodina 93 : 84 Vojvodina
29.03.2014 19:00 Plana 84 : 68 Železničar
29.03.2014 19:30 Polet 84 : 80 Prva Petoletka
29.03.2014 18:00 Zlatibor 79 : 70 Mileševac
29.03.2014 19:00 Radnik 77 : 64 Knjaževac
29.03.2014 18:00 Prokuplje 95 : 73 OKK Junior
29.03.2014 18:30 Niš 100 : 76 Kuršumlija
29.03.2014 17:30 Rtanj 84 : 80 Dimitrovgrad
29.03.2014 20:00 Ruma 66 : 81 Dunav
29.03.2014 20:00 Akademik 93 : 75 Topola
29.03.2014 19:00 Srem 69 : 51 Mladost Teletehnika
29.03.2014 17:00 Nova Pazova 52 : 103 Sveti Đorđe
29.03.2014 16:20 Mladost 2009 64 : 92 Žarkovo
29.03.2014 12:00 Sparta Radijus Vektor 69 : 61 Astra
29.03.2014 16:00 Beko 92 : 89 Milan Trivić
29.03.2014 18:30 Zvezdara 60 : 76 Viva Basket
29.03.2014 16:30 Bask 57 : 93 Slodes
29.03.2014 Mionica 96 : 86 Play off
29.03.2014 Čačak 94 70 : 58 Železničar
29.03.2014 Ivanjica 70 : 63 M015
29.03.2014 Klik 82 : 92 Čačak Basket Tim
29.03.2014 Užice 78 : 69 Vladimirci
29.03.2014 Mladenovac 66 : 85 Milan Trivić 2
29.03.2014 Vitez 84 : 78 Zvezdara 2
29.03.2014 Umka 2009 93 : 77 Flash
29.03.2014 Grocka 82 : 59 Mladost 2009 2
29.03.2014 Ras 55 : 71 Surčin Dobanovci
29.03.2014 Radan 90 : 67 Negotin
29.03.2014 Đerdap 50 : 69 Mladost Vesna
29.03.2014 BSK Junior 66 : 87 Jastrebac
29.03.2014 Hisar 68 : 76 Hajduk Veljko
29.03.2014 Vlasotince 73 : 87 Zone Boys
29.03.2014 Župa 72 : 97 Basket Top
29.03.2014 Mladost 20 : 0 Goč
29.03.2014 Šumarice 102 : 45 Sloga (PM)
29.03.2014 Ušće 83 : 81 Požarevac
29.03.2014 Bane 49 : 81 Korićani
29.03.2014 Starinski 68 : 62 Paraćin
29.03.2014 18:00 Vojvodina NM 85 : 73 Kadet
29.03.2014 16:00 Feniks 20 : 0 Apatin
29.03.2014 Pink 90 : 108 Dinamo
29.03.2014 Kris Kros 72 : 67 Omladinac
29.03.2014 Partizan 105 : 79 Vojka
29.03.2014 BNS 86 : 65 Jadran
29.03.2014 Radnički 89 : 70 Družina Kozlovac
29.03.2014 Indians Basket 65 : 80 LSK
29.03.2014 17:00 Radnički 82 : 75 Vojvodina Nis Gas
29.03.2014 19:00 Jagodina 2001 72 : 99 Šumadija
29.03.2014 18:00 Partizan 88 : 56 Stara Pazova
29.03.2014 18:30 Crvena Zvezda 84 : 54 Spartak
29.03.2014 17:00 Šabac 68 : 67 Student Radnički
29.03.2014 18:00 Srbobran Reahem 55 : 69 Vrbas Medela
29.03.2014 20:00 Beočin 76 : 68 Topolčanka
29.03.2014 Play Off 54 : 77 Karaburma
29.03.2014 Kraljevo 84 : 74 Ljubovija
29.03.2014 Loznica 46 : 71 Time Out
29.03.2014 Ivanjica 101 : 57 All Star

Odbojka

29.03.2014 18:00 Dunav Volley 0 : 3 Inđija
29.03.2014 17:00 Borac 3 : 1 Putevi
29.03.2014 19:00 Gračac 3 : 1 FAP Livnica
29.03.2014 Pirot 2 : 3 Desetka
29.03.2014 Topličanin 3 : 1 Borac
29.03.2014 Niš 3 : 1 Milenijum
29.03.2014 Hajduk Veljko 2 : 3 Jagodina
29.03.2014 Radan 3 : 0 Mladost
29.03.2014 16:00 Vrbas 3 : 1 Novi Sad
29.03.2014 Bavanište 2 : 3 Vojvodina 2
29.03.2014 Sloven 0 : 3 Proleter
29.03.2014 Srem Iton 1 : 3 Stražilovo
29.03.2014 Hercegovina 2 : 3 Futog
29.03.2014 Rudar 0 : 3 Roda
29.03.2014 Sterija 3 : 0 Šumadija
29.03.2014 Jedinstvo 3 : 1 Loznica
29.03.2014 Obilić 0 : 3 VA 014
29.03.2014 Obrenovac 3 : 0 Radnički 2
29.03.2014 Mladi Radnik 2 3 : 0 Duga
29.03.2014 As 3 : 0 Blok Aut
29.03.2014 Crnjanski 3 : 1 Busije
29.03.2014 Karađorđe 3 : 1 Carina
29.03.2014 18:00 Varadin 3 : 1 Futog
29.03.2014 16:00 Mladost 3 : 0 Valjevo
29.03.2014 Zlatibor 3 : 0 Borac
29.03.2014 Tutin Stil Jasen 3 : 2 Zlatar
29.03.2014 Ivanjica 2 : 3 Gimnazijalac
29.03.2014 Sloboda S 3 : 0 Tajm
29.03.2014 16:00 Ekonomac 3 : 0 Putevi Trendteks
29.03.2014 Jagodina 3 : 0 Majdanpek FBC
29.03.2014 Paraćin 3 : 2 Bor
29.03.2014 Topličanin 2 : 3 Milenijum
29.03.2014 Hajduk Veljko 3 : 0 Leskovac 98
29.03.2014 LE-016 0 : 3 Vranje
29.03.2014 FOK 0 : 3 Klek Srbijašume
29.03.2014 Ruma 3 : 2 Omladinac
29.03.2014 Vrbas 1 : 3 Eaton Srem Tempo
29.03.2014 16:45 Slavija 3 : 1 Vršac
29.03.2014 Mladost 0 : 3 Radnički
29.03.2014 Sterija 0 : 3 Obilić
29.03.2014 Spas 3 : 0 Beograd
29.03.2014 Smederevo 3 : 0 Poštar 064
29.03.2014 Lazarevac 3 : 2 Imlek
29.03.2014 Šumadija 3 : 2 Spartak
29.03.2014 Mokra Gora 3 : 0 Tehničar
29.03.2014 Kraljevo 2 : 3 Leposavić
29.03.2014 Bane 3 : 1 Zvečan
29.03.2014 Novi Pazar 0 : 3 Trstenik
29.03.2014 18:00 Čačak 0 : 3 Stars
29.03.2014 16:00 Lučani 1 : 3 Tara
29.03.2014 15:00 Borac 2 3 : 0 Arilje
29.03.2014 Radnički 3 0 : 3 Kraguj 2
29.03.2014 Kraguj 3 1 : 3 Karađorđe
29.03.2014 Ravno 0 : 3 Radnički 2
29.03.2014 Futog vest 3 : 1 Novi Sad
29.03.2014 Grbić 1 : 3 Partizan
29.03.2014 Čemp 07 1 : 3 VST
29.03.2014 NS Tim 3 : 2 NS Volej tim
29.03.2014 Žabalj Volej 3 : 1 Futog 2
29.03.2014 Proleter 0 : 3 Hercegovina
29.03.2014 Volejstars 3 : 0 MD Zrenjanin 2
29.03.2014 Koral 1 : 3 Kikinda
29.03.2014 Žitište 3 : 0 Banat
29.03.2014 Vojvoda Stepa 0 : 3 Krajišnik
29.03.2014 Mladost 3 : 0 Prvi Tempo
29.03.2014 Star 3 : 1 Dunav
29.03.2014 Beočin Metal 2 : 3 Odbojka 013
29.03.2014 Maks 3 : 1 Trijumf 2013
29.03.2014 Eaton Srem Tempo 2 3 : 0 Neoplanta
29.03.2014 Zaslon 3 : 0 Proleter
29.03.2014 Tamnava Voćar 0 : 3 Ub
29.03.2014 Mali Zvornik 3 : 1 Ribnica
29.03.2014 VA 014 3 : 0 Rađevac
29.03.2014 Osečina 3 : 0 Valjevo
29.03.2014 NIS Spartak 2 3 : 0 CVS
29.03.2014 Goks In 2 : 3 Senta
29.03.2014 Merkur 3 : 0 Apatin
29.03.2014 Bečej 3 : 0 Turija
29.03.2014 Volejstars 2 : 3 Hajduk
29.03.2014 Mladi Radnik 2 3 : 0 Rudar
29.03.2014 Tvrđava L 3 : 1 Plana
29.03.2014 Tehničar 3 : 0 VGSK
29.03.2014 Carina 2 : 3 Mladi Radnik
29.03.2014 Stampedo 0 : 3 Pirot
29.03.2014 Caribrod 0 : 3 Aleksinac
29.03.2014 Naissus 97 0 : 3 Desetka
29.03.2014 Prvi Tempo 2 0 : 3 Jedinstvo 2
29.03.2014 Sloga 3 : 0 Mladost
29.03.2014 Mitrovica 0 : 3 Radinci Volej
29.03.2014 Sremac 3 : 1 Srem 022
29.03.2014 KI 0230 3 : 1 Kikinda 2
29.03.2014 Subotica 3 : 1 Panonija
29.03.2014 Zlatica 3 : 0 Topola
29.03.2014 NIS Spartak 3 2 : 3 Vollejstar

Rukomet

29.03.2014 19:00 Jugović Unimet 23 : 21 Crvena Zvezda
29.03.2014 19:00 Kolubara 26 : 26 Napredak
29.03.2014 19:00 Radnički 33 : 28 Morava
29.03.2014 19:00 PKB 15 : 24 Metaloplastika
29.03.2014 19:00 Vrbas Carnex 33 : 30 Spartak Vojput
29.03.2014 19:00 Železničar 1949 32 : 31 Rudar
29.03.2014 18:00 Mladost 26 : 34 Dinamo
29.03.2014 17:30 Proleter 31 : 31 Titel Džon Dir
29.03.2014 13:00 Smederevo 26 : 22 Sindjelić
29.03.2014 19:00 Zlatar 41 : 29 Radnički 2
29.03.2014 18:00 Priboj 24 : 28 Mokra Gora
29.03.2014 18:00 Šamot 65 38 : 24 Novi Pazar
29.03.2014 19:00 Lokomotiva 30 : 24 Prva Petoletka
29.03.2014 15:00 Karađorđe 30 : 23 Štrpce Tandems
29.03.2014 19:00 Bane 10 : 0 Knez Lazar 2
29.03.2014 19:00 Jedinstvo 27 : 22 Metalac
29.03.2014 19:00 Napredak 23 : 19 Somborelektro
29.03.2014 Rekreativo 19 : 19 Studentski grad
29.03.2014 18:00 Mačva 34 : 27 Ub
29.03.2014 19:00 Morava 21 : 34 Radan
29.03.2014 Omladinac (D) 54 : 18 Glogonj
29.03.2014 Spartak 29 : 28 Omladinac (I)
29.03.2014 Radnički 28 : 25 Dolovo
29.03.2014 Crepaja 22 : 23 Mladost (O)
29.03.2014 Mladost (V) 33 : 15 Dinamo 2
29.03.2014 20:00 Dalmatinac 36 : 22 Rusin
29.03.2014 20:00 Vojput 2 23 : 20 Sombor
29.03.2014 20:00 Grafičar 27 : 30 Graničar
29.03.2014 20:00 Kljajićevo 40 : 28 Borac
29.03.2014 Knjaz Miloš 2 31 : 9 Košutnjak
29.03.2014 Metalac 32 : 25 Napredak 12
29.03.2014 Metalac AD 29 : 29 Prijepolje
29.03.2014 Sočanica 30 : 26 Čačak
29.03.2014 Rudar 26 : 16 VGSK
29.03.2014 Cepelin 20 : 19 Junior
29.03.2014 ORK Loznica 32 : 16 Mačva
29.03.2014 Feniks 29 : 24 Petrovac
29.03.2014 Želja 32 : 20 Miletić
29.03.2014 Laki 25 : 21 Naftagas
29.03.2014 Vrbas 40 : 26 Radnički
29.03.2014 Apatin 18 : 18 Petrovaradin
29.03.2014 Jedinstvo 30 : 27 Topola
29.03.2014 17:00 Mladost 1949 35 : 27 Aleksinac
29.03.2014 15:00 Morava Han 21 : 19 Žitorađa
29.03.2014 20:00 Rtanj 29 : 11 Dubočica
29.03.2014 20:00 Knjaževac 2 28 : 25 Vlasotince

Futsal

29.03.2014 19:30 Bečej 3 : 0 Kolubara
29.03.2014 21:00 VIK Naisus 4 : 2 Kalča
29.03.2014 19:00 Vranje 1 : 6 Ekonomac
29.03.2014 21:00 Smederevo 3 : 5 SAS
29.03.2014 Ekonomac 2 6 : 1 RB
29.03.2014 18:30 Mašinac 3 : 4 Fontana
29.03.2014 16:30 Raška 3 : 0 Bajina Bašta
29.03.2014 16:30 Partenon 3 : 3 Užice
29.03.2014 20:30 Deus Futsal 3 : 2 Forum
29.03.2014 21:00 Leteći Holandjanin 1 : 0 Tvrdjava
29.03.2014 Nova Pazova 4 : 1 Tango Liman
29.03.2014 15:00 Ekonomist 6 : 2 Gardec
29.03.2014 16:30 Slodes 3 : 6 TMF Adonis hospital
29.03.2014 Kareli 2 : 4 Flash
29.03.2014 Aranđelovac 4 : 3 Župski Rubin
29.03.2014 92 6 : 4 Kosjerić
29.03.2014 Ivanjica 3 : 3 Kragujevac 2011
29.03.2014 14:30 Telep 22 : 2 Bačka
29.03.2014 Gurgusovac 7 : 5 Kopernikus Vidre 2

Ragbi 13

29.03.2014 15:00 Bijeli Zečevi 14 : 52 Crvena Zvezda
29.03.2014 Vojna akademija 0 : 18 Voždovac
29.03.2014 Zmaj 18 : 0 Vojvoda
29.03.2014 Soko 18 : 0 Niš
Odigrane su revanš utakmice „baraža“ za popunu seniorskih liga FSB u takmičarskoj sezoni 2019/2020. FK „Sremčica“ je izborila srpskoligaški status, za ˝Zonu˝ se izborila Šopićka FK ˝Šumadija˝, zatim FK „Rojkovac“ u Prvoj beogradskoj ligi – grupa „B“, a u svojim ligama ostali OFK „Balkan“ i FK „Rabrovac“. Evo i postignutih rezultata. Za Srpsku ligu – grupa „Beograd“ FK „Stepojevac Vaga“ - FK „SREMČICA“ 1:1 (prva utakmica 0:1) Za ˝Beogradsku zonu˝ FK ˝Turbina˝Vreoci - FK ˝ŠUMADIJA˝ŠOPIĆ 1:3 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ OFK „BALKAN MIRIJEVO“ - FK „Poštar 1930“ 2:0 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „ROJKOVAC“ - FK „Duboko“ 5:0 (prva utakmica 1:2) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ OFK „Student“ (Mladenovac) - FK „RABROVAC“ 0:4 (prva utakmica 0:3)
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.