XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 395 utakmica za dan
Subota, 10 Maj 2014

Fudbal

10.05.2014 17:00 Radnički 1923 3 : 3 Javor Matis
10.05.2014 20:00 Vojvodina 0 : 1 Jagodina
10.05.2014 17:00 OFK Beograd 2 : 1 Napredak
10.05.2014 17:30 Sloboda Point 0 : 2 Crvena zvezda
10.05.2014 17:00 Rad 0 : 0 Donji Srem
10.05.2014 20:00 Partizan 5 : 0 Voždovac
10.05.2014 19:00 Radnički (N) 2 : 1 Spartak
10.05.2014 17:00 Novi Pazar 0 : 0 Čukarički
10.05.2014 17:00 Teleoptik 1 : 2 Inđija
10.05.2014 17:00 Sloga (PM) 2 : 0 Bežanija
10.05.2014 17:00 Sindjelić 0 : 3 Timok
10.05.2014 17:00 BSK Borča 3 : 0 Radnik
10.05.2014 20:00 Metalac (GM) 1 : 0 Smederevo
10.05.2014 14:30 Jedinstvo Putevi 3 : 1 Dolina
10.05.2014 17:00 Proleter 2 : 0 Mladost (L)
10.05.2014 17:00 Sloga (K) 0 : 1 Borac
10.05.2014 16:30 Mladi radnik 0 : 2 Mačva
10.05.2014 16:30 SFK Moravac 3 : 1 Trstenik PPT
10.05.2014 16:30 Sloga (D) 6 : 2 Kopaonik
10.05.2014 16:30 ČSK Pivara 6 : 0 Radnički (NP)
10.05.2014 16:30 Radnički (SM) 0 : 3 Dinamo
10.05.2014 16:30 Novi Sad 0 : 0 Bačka 1901
10.05.2014 17:30 IM Rakovica 0 : 0 Lokomotiva
10.05.2014 16:30 Mokra Gora 1 : 1 Dragačevo
10.05.2014 16:30 Trepča 2 : 2 Arsenal
10.05.2014 16:30 Sloboda 2 : 1 Polet
10.05.2014 16:30 Sloga 2 : 1 Obilić
10.05.2014 16:30 Železničar 2 : 0 Karađorđe
10.05.2014 16:30 Jedinstvo (UB) 3 : 2 Sloga 1940
10.05.2014 16:30 Budućnost 3 : 2 Borac
10.05.2014 16:30 Ribnica 0 : 2 Sloga (P)
10.05.2014 16:30 FAP 0 : 0 Radnički Stobeks
10.05.2014 16:30 Jedinstvo 1945 5 : 3 Sevojno
10.05.2014 16:30 Mladost (DD) 2 : 4 Zlatar
10.05.2014 16:30 Pusta Reka 1 : 2 Radan
10.05.2014 16:30 Lužnica 1 : 0 Dinamo
10.05.2014 16:30 Balkanski 5 : 2 Svrljig
10.05.2014 16:30 Topličanin 1 : 1 Pukovac
10.05.2014 16:30 SFS Borac 3 : 1 Radnički
10.05.2014 16:30 Rtanj 2 : 0 Župa
10.05.2014 16:30 Ozren 4 : 0 Dunav
10.05.2014 16:30 OFK Kikinda 0 : 1 Budućnost
10.05.2014 16:30 TSC 4 : 0 Sloboda
10.05.2014 16:30 Proleter 2 : 3 Vršac
10.05.2014 16:30 Vršac United 3 : 1 Radnički (K)
10.05.2014 16:30 Kozara 5 : 4 Jedinstvo (BK)
10.05.2014 16:30 Vrbas 2 : 0 Graničar 1924
10.05.2014 16:30 Jugović 2 : 2 Index
10.05.2014 16:30 Jedinstvo 1 : 3 PIK Prigrevica
10.05.2014 16:30 Polet 1 : 2 Omladinac
10.05.2014 16:30 Sloga 0 : 2 Cement
10.05.2014 17:30 Balkan Mirijevo 1 : 0 Palilulac
10.05.2014 17:30 IMT 3 : 1 Sremčica
10.05.2014 17:00 Goč 2 : 0 Ibar
10.05.2014 17:00 Backovac Junajted 5 : 4 Miokovci
10.05.2014 16:30 Partizan 2 : 1 Maršić
10.05.2014 Sočanica 0 : 3 Zvečan
10.05.2014 16:30 Karađorđe 3 : 0 Marjan
10.05.2014 17:00 Majur 3 : 0 Jedinstvo (Š)
10.05.2014 17:00 Sindjelić 4 : 0 Mladost (P)
10.05.2014 17:00 Gučevo 1 : 0 Mačva 2005
10.05.2014 16:00 Pepeljevac 2 : 1 OFK Jabučje
10.05.2014 16:00 OFK Divci 0 : 1 Mladost (V)
10.05.2014 16:00 Kolubara 3 : 2 Spartak 1924
10.05.2014 16:30 Crnokosa 1 : 5 Ariljska rampa
10.05.2014 16:30 Moravica 2 : 1 Rutevac
10.05.2014 16:30 Borac (A) 0 : 3 Radnički 1947 (Č)
10.05.2014 16:30 Orljane 3 : 1 Zemljoradnik
10.05.2014 16:30 Radnički 1924 (K) 4 : 2 Rad
10.05.2014 16:30 Omladinac 1 : 1 Mladost (M)
10.05.2014 16:30 OFK Niš 1 : 2 Mladost (L)
10.05.2014 16:30 Aluminjum 3 : 1 Crvena zastava
10.05.2014 16:30 Budućnost 5 : 0 Šumadija
10.05.2014 17:00 Polet 2 : 1 Trbunje
10.05.2014 16:30 Tanasko Rajić 3 : 0 Jedinstvo ( B.P)
10.05.2014 16:30 Vladimir Durković 1 : 3 Jedinstvo ( P )
10.05.2014 16:30 Morava 4 : 1 Levosoje
10.05.2014 16:30 Pčinja 3 : 0 Vranjska Banja
10.05.2014 16:30 Gračanica 8 : 0 Ugljare
10.05.2014 17:00 Morava 1918 7 : 1 Napredak (D)
10.05.2014 17:00 FUD 5 : 0 Jedinstvo 1936
10.05.2014 17:00 Poljoprivrednik 6 : 0 Trudbenik
10.05.2014 16:30 Poreč 2 : 2 Rudna Glava
10.05.2014 16:30 Krivelj 4 : 3 Brodoremont
10.05.2014 16:30 Rudar (P) 1 : 0 BSK
10.05.2014 16:30 Midžor 5 : 2 Borac
10.05.2014 16:30 Bučje 2 : 1 Trebič
10.05.2014 17:30 BAK 1 : 2 Polet
10.05.2014 17:30 Sloga (P) 2 : 1 Sloga (BNS)
10.05.2014 17:00 Jadran 3 : 2 Preporod
10.05.2014 17:00 Olimpija (G) 3 : 0 AFK
10.05.2014 17:00 Čoka 4 : 3 Krivaja
10.05.2014 17:00 Panonija IM Topola 2 : 4 Bačka
10.05.2014 17:00 Naftagas 0 : 3 Omladinac
10.05.2014 17:00 Radnički (Z) 2 : 0 Vojvodina (B)
10.05.2014 17:00 Krajina 2 : 0 Crvena zvezda
10.05.2014 17:00 Begej 4 : 0 Potisje
10.05.2014 17:00 Borac 1 : 0 Kordun
10.05.2014 17:00 Stanišić 2 : 1 Omladinac (D)
10.05.2014 17:00 Graničar 5 : 2 ŽAK
10.05.2014 17:00 OFK Mladost APA 0 : 1 OFK Odžaci
10.05.2014 17:00 Polet 5 : 3 Crvenka
10.05.2014 17:00 1. Maj 1 : 4 LSK Laćarak
10.05.2014 17:00 Rudar 2 : 1 Sremac
10.05.2014 17:00 Hajduk (V) 3 : 0 Hrtkovci
10.05.2014 16:30 Petrovaradin 3 : 1 Tvrdjava
10.05.2014 16:30 Mladost (NS) 4 : 2 Mladost (T)
10.05.2014 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Borac
10.05.2014 16:30 ŽSK 2 : 1 Veternik
10.05.2014 17:30 PKB Kovilovo 4 : 1 Poštar Zvezdara
10.05.2014 10:00 Brodarac 1 : 1 Borac
10.05.2014 17:30 Milutinac 4 : 1 13. maj
10.05.2014 17:30 Policajac 0 : 1 Jedinstvo
10.05.2014 11:00 Slavija 5 : 0 Obilić
10.05.2014 17:30 OFK Zabrežje 1 : 4 Stepojevac VAGA
10.05.2014 17:30 Šumadija 1 : 0 Budućnost
10.05.2014 17:30 Krtinska 3 : 0 Borac
10.05.2014 17:00 Proleter 4 : 0 Bogutovačka Banja
10.05.2014 16:00 Lunjevica 3 : 0 Šilopaj
10.05.2014 16:00 Mladi Rudar 1 : 2 Jablanica
10.05.2014 17:00 Parmenac 11 : 2 Rakova
10.05.2014 17:00 Sloga 1 : 2 Jedinstvo (P)
10.05.2014 17:00 Bratstvo 4 : 2 Prilike
10.05.2014 16:30 Sloga 3 : 3 Mladost Teferič
10.05.2014 16:30 Meteor 7 : 0 Sloga (Z)
10.05.2014 16:30 Bare 0 : 3 Pobeda (S)
10.05.2014 Šumadinac 0 : 4 7. Jul
10.05.2014 16:30 Bata Bulić 0 : 1 Omladinac (B)
10.05.2014 16:30 Žitkovica 1 : 2 Vojvoda Milenko
10.05.2014 16:30 Jedinstvo (Lj) 1 : 4 Mlava
10.05.2014 17:00 Mladost 3 : 2 Borac Lešnica
10.05.2014 17:00 Gorki 7 : 1 Napredak BP
10.05.2014 16:00 Rudar 1945 0 : 0 Kalenić
10.05.2014 16:30 Blagaja 2 : 1 Borac
10.05.2014 16:30 Pobeda 1 : 0 Doljevac 1971
10.05.2014 16:30 Moravac (ZT) 3 : 2 Real
10.05.2014 16:30 Polet (V) 1 : 1 Ratar
10.05.2014 16:30 Pobeda 1976 3 : 6 Sloga (K)
10.05.2014 16:30 Napredak 2012 6 : 0 OFK Sloga (D)
10.05.2014 16:30 Jastrebac 5 : 1 Padina
10.05.2014 16:30 Jedinstvo 1 : 2 Omladinac
10.05.2014 16:30 MB Marjan 1 : 2 OFK Morava
10.05.2014 16:30 Zvezda 1 : 0 Provalija
10.05.2014 16:30 Sloboda 1 : 3 Temac
10.05.2014 17:00 Zenit 2 : 3 Vinogradar
10.05.2014 17:00 Ursule 3 : 0 Sindjelić (G)
10.05.2014 17:00 Resavac (VP) 5 : 0 Mladost (S)
10.05.2014 17:00 OFK Tamnič 3 : 3 Ratar
10.05.2014 16:30 Mladost 3 : 0 Slemen
10.05.2014 14:30 Sloboda 2013 1 : 2 Rtanj
10.05.2014 16:30 Timok 3 : 1 Šljivar
10.05.2014 17:00 Obilić 4 : 3 Horgoš 1911
10.05.2014 17:00 Radnički Gladiolus 2 : 2 Potisje
10.05.2014 17:00 Radnički 1905 3 : 1 Đurđin
10.05.2014 17:00 Dušan Silni 1 : 2 Elektrovojvodina
10.05.2014 17:00 Mladost 7 : 1 Radnički 1918
10.05.2014 17:30 Podrinje 5 : 0 OFK Bačinci
10.05.2014 17:00 Sofeks 3 : 1 Šajkaš 1908
10.05.2014 17:00 Omladinac 1 : 3 Dinamo
10.05.2014 17:00 Fruškogorski partizan 5 : 0 Bačka
10.05.2014 17:00 Krila Krajine 11 : 0 Slavija
10.05.2014 17:30 Pionir 2 : 1 Olimpija
10.05.2014 17:30 Sparta 1 : 3 Mladi proleter
10.05.2014 17:30 Lazarevac 2 : 4 Mladi Borac
10.05.2014 17:30 Mladost (Č) 6 : 0 Polet
10.05.2014 17:30 Rudar 3 : 0 TEK Sloga
10.05.2014 17:30 Šumadija (MC) 1 : 3 OFK Burovo
10.05.2014 17:00 Sibnica 0 : 3 Ropočevo
10.05.2014 17:00 Rudar 2012 1 : 2 Denim
10.05.2014 17:30 Avala 1939 2 : 1 Heroj-Polet
10.05.2014 17:00 Stara Čaršija 3 : 0 Žiča
10.05.2014 17:00 Studen Vitez 1 : 2 Omladinac
10.05.2014 17:00 Budućnost 7 : 2 Musina Reka
10.05.2014 17:00 Popovići 2 : 3 Real
10.05.2014 17:00 Jedinstvo 6 : 2 Mladost 1925
10.05.2014 17:00 Miločajac 5 : 2 Jovo Kursula
10.05.2014 17:00 Borac 4 : 2 ZT Gorovič
10.05.2014 17:00 Jarmenovci 0 : 5 Budućnost
10.05.2014 16:30 Ranilović 3 : 2 Tulež
10.05.2014 16:30 Kusovac 0 : 0 Jedinstvo
10.05.2014 16:30 Mladi Radnik 3 : 0 Borac
10.05.2014 16:00 Mladost 6 : 0 Napredak
10.05.2014 16:00 Badnjevac 1 : 0 Feniks
10.05.2014 16:30 Vukan 5 : 0 Melnica
10.05.2014 16:30 Napredak 5 : 2 Omladinac B
10.05.2014 16:30 Soko 0 : 3 B.S.K.
10.05.2014 16:30 Dobrnje 5 : 0 7 juli
10.05.2014 16:30 Laolac 2 : 6 Čokordin
10.05.2014 16:30 Mlava 2 : 0 Radnik
10.05.2014 16:30 Budućnost 1 : 3 Zadrugar
10.05.2014 16:30 Mladost 2 : 3 Mlava
10.05.2014 16:30 Jasenovac 5 : 0 OFK Homolje
10.05.2014 16:30 Zvezda 1 : 2 Borac
10.05.2014 16:30 Kobilje 4 : 2 Stig (MC)
10.05.2014 16:30 BSK 4 : 2 Sloga (VS)
10.05.2014 16:30 Metalac 1 : 0 Napredak 1947
10.05.2014 17:00 Žika 1 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
10.05.2014 Rankovac 14 : 0 Mladost 2011
10.05.2014 Metlić 0 : 3 Mladost sl
10.05.2014 17:00 Dušan Silni 3 : 0 Sava
10.05.2014 Rudar 3 : 2 Prva Iskra
10.05.2014 17:00 Mladost Br 1 : 2 Sloga
10.05.2014 17:00 Krasava 1 : 2 7. Juli
10.05.2014 11:00 Omladinac 1 : 5 Stojan Lazarac
10.05.2014 17:00 Napredak 1 : 2 Fortuna Miki
10.05.2014 17:00 Letnjikovac 3 : 0 Culjkovic
10.05.2014 Radnički Šabački 4 : 0 Sloga
10.05.2014 Omladinac 2 : 2 Cer
10.05.2014 Maovi MH 0 : 3 Zadrugar
10.05.2014 17:00 Nepričava 0 : 2 Sloga
10.05.2014 16:30 Crvena Jabuka 3 : 1 Vukona
10.05.2014 16:30 Šarbane 3 : 0 Čučuge
10.05.2014 16:30 Jedinstvo 0 : 3 Goblen
10.05.2014 16:30 Gornje Krajince 3 : 0 Moravac
10.05.2014 16:30 Turekovac 4 : 1 BSK
10.05.2014 17:00 Kolonija 2 : 2 Trnava
10.05.2014 16:30 Kostrež 3 : 0 Parcane
10.05.2014 16:30 Varvarin 4 : 2 Borac
10.05.2014 16:30 Topoljak 3 : 0 Moravac-C 74
10.05.2014 16:30 Jugovići 2 : 0 Kamenorezac 76
10.05.2014 16:30 Stragari 1 : 2 Omladinac (U)
10.05.2014 16:30 Mladost 0 : 3 Polet 57
10.05.2014 17:00 Zmajevac 1 : 3 Polet (Š)
10.05.2014 16:30 Graničar 1 : 2 Naša Krajina
10.05.2014 17:00 Belica 1 : 5 Bresje
10.05.2014 17:00 Šantarovac 10 : 0 Oniks
10.05.2014 17:00 Crnovršanin 1 : 2 Omladinac
10.05.2014 17:00 OFK Borac 2 : 0 Hajduk
10.05.2014 17:00 OFK Dragoševac 0 : 1 PSS-192
10.05.2014 17:30 Petka 0 : 5 OFK Radnički
10.05.2014 17:30 Strmovo 0 : 1 OFK Borac
10.05.2014 17:30 Pobeda 2 : 3 Duboko
10.05.2014 17:30 Rekreativo 3 : 0 Skela
10.05.2014 17:30 Partizan 1 : 2 Zvezda Konatice
10.05.2014 17:30 Ljubinić 1 : 3 Crvena Zastava
10.05.2014 17:30 Borac 3 : 2 Baljevac
10.05.2014 17:30 Proleter 1 : 2 Sloga
10.05.2014 17:00 Dečić 1 : 2 Rudar
10.05.2014 17:00 Grbalj 3 : 1 Zeta
10.05.2014 17:00 Mladost 2 : 1 Mornar
10.05.2014 17:00 Mogren 1 : 1 OFK Petrovac
10.05.2014 17:00 Sutjeska 0 : 1 Budućnost
10.05.2014 17:00 Lovćen 1 : 1 Čelik
10.05.2014 Borac 2 : 3 Travnik
10.05.2014 Zvijezda 1 : 3 Vitez
10.05.2014 Rudar 1 : 1 Željezničar
10.05.2014 Sarajevo 3 : 2 Radnik
10.05.2014 Velež 1 : 0 Zrinjski
10.05.2014 Mladost 2 : 0 Slavija
10.05.2014 Olimpic 0 : 0 Široki Brijeg
10.05.2014 Čelik 3 : 0 Leotar
10.05.2014 16:30 Sloga 2 : 0 Borac
10.05.2014 16:30 Sloboda (MG) 3 : 1 Sloboda (NG)
10.05.2014 16:30 Sutjeska 2 : 1 Podrinje
10.05.2014 16:30 Napredak 2 : 1 Drina HE
10.05.2014 16:30 Rudar 0 : 1 Drina (Z)
10.05.2014 16:30 Mladost 1 : 1 Proleter
10.05.2014 16:30 Kozara 2 : 0 Modriča Maxima
10.05.2014 16:30 ŽFK Jerina 3 : 0 ŽFK Užice
10.05.2014 16:30 ŽFK Bukovička Banja 0 : 6 Radnički 2013
10.05.2014 16:30 Slatke male 4 : 2 Unafortuna 04
10.05.2014 12:30 Bačka Žabalj 0 : 11 Radnički 1919
10.05.2014 13:00 Radnički (P) 1 : 2 OFK Beograd
10.05.2014 11:00 Crvena zvezda 4 : 2 Borac
10.05.2014 10:00 Radnički (S) 2 : 0 Proleter 2006
10.05.2014 10:00 Dinamo 8 : 0 Omladinac
10.05.2014 10:00 Inđija 6 : 0 Radnički (SM)
10.05.2014 10:00 Banat 0 : 1 Vojvodina
10.05.2014 12:00 Sušica 2 : 0 Sloga (P)
10.05.2014 11:00 Pobeda 0 : 0 Sloboda (Č)
10.05.2014 11:00 BIP 1 : 5 Šumadija 1903
10.05.2014 11:00 Radan 0 : 1 Jedinstvo (P)
10.05.2014 11:00 Bor 0 : 1 Vlasina
10.05.2014 11:00 Palilulac 6 : 0 Radnik
10.05.2014 11:00 Dinamo 2 : 0 Moravac Orion
10.05.2014 11:00 Hajduk Veljko 5 : 1 Timok
10.05.2014 12:00 Mladost (O) 1 : 2 Kolonija
10.05.2014 10:00 Sloga (BNS) 0 : 3 Železničar
10.05.2014 11:00 C.zvezda 3 : 3 Vulturul
10.05.2014 17:00 Dobrica 1 : 3 Spartak
10.05.2014 17:00 Glogonj 4 : 0 Polet
10.05.2014 14:00 Radnički (B) 1 : 6 Vojvodina
10.05.2014 16:00 Slavija 0 : 4 Borac (S)
10.05.2014 14:30 Teleoptik 2 : 0 Napredak
10.05.2014 13:00 Sloboda (Č) 2 : 4 Jagodina
10.05.2014 11:00 Sloga (L) 1 : 0 OFK Beograd
10.05.2014 11:00 Bane 3 : 1 Mladost (L)
10.05.2014 11:00 Šumadija 1903 4 : 0 Jedinstvo Putevi
10.05.2014 11:00 Metalac (GM) 1 : 2 Čačak 94
10.05.2014 10:00 Sloga 1940 1 : 3 Metalac (K)
10.05.2014 10:00 Sloga (P) 4 : 0 Budućnost
10.05.2014 Trepča 3 : 0 Jošanica ND
10.05.2014 Rudar 2 : 2 Jošanica ND
10.05.2014 10:00 Subotica 4 : 1 Senta
10.05.2014 14:00 Borac (St) 6 : 1 Dinamo
10.05.2014 10:00 Mika Antić 4 : 0 Banat
10.05.2014 16:00 Jedinstvo Stević 1 : 6 Dolina
10.05.2014 10:00 Mladost (L) 1 : 0 Banat
10.05.2014 14:00 Vojvodina 2 : 2 Inđija
10.05.2014 10:00 TSC 3 : 0 Radnički (S)
10.05.2014 10:00 Novi Sad 1 : 3 Vršac
10.05.2014 10:00 Spartak 0 : 1 Bačka 1901
10.05.2014 10:00 OFK Hajduk 2 : 0 Vrbas
10.05.2014 10:00 Železničar 0 : 1 Dinamo
10.05.2014 10:00 Proleter 2006 5 : 1 Bečej
10.05.2014 17:00 Dragačevo 4 : 3 Šumadija 1903
10.05.2014 16:00 Mladost (V) 1 : 0 Železničar
10.05.2014 14:00 Unirea 7 : 3 Vladimirovac
10.05.2014 10:00 Stenli 5 : 4 Budućnost (A)
10.05.2014 Podunavac 1 : 5 Mladi radnik
10.05.2014 Bane 2 : 5 Rudar (KM)
10.05.2014 OFK Vlada Dimitrijević 2 : 4 OFK Nacional
10.05.2014 Rudar (KM) 7 : 4 Granit
10.05.2014 OFK Vlada Dimitrijević 1 : 7 Kosmet
10.05.2014 Kosmet 2 : 1 Tutin
10.05.2014 OFK Nacional 0 : 4 ŠF Fenerbahče
10.05.2014 16:00 Čantavir 1 : 1 Vinogradar
10.05.2014 08:30 Subotica 0 : 4 Spartak '01
10.05.2014 10:00 Senta 1 : 0 TSC
10.05.2014 10:00 Spartak '02 1 : 1 Bačka 1901
10.05.2014 10:00 Čoka 1 : 0 Dribling
10.05.2014 Krusik 2 0 : 1 Sampion
10.05.2014 Jedinstvo 0 : 1 Krusik
10.05.2014 11:00 OFK Osecina 0 : 5 Radnicki
10.05.2014 10:00 Gruža 0 : 3 Šumadija
10.05.2014 10:00 Sušica 0 : 3 Apolon 4 I
10.05.2014 10:00 Šumadija 1903 II 0 : 9 Radnicki 1923 I
10.05.2014 10:00 Šumadija 1903 I 1 : 2 Apolon 4 II
10.05.2014 Kosmet 2 : 0 Tutin
10.05.2014 OFK Lešak 3 : 8 Tutin
10.05.2014 OFK Lešak 1 : 6 Pionir 028
10.05.2014 Mokra Gora 3 : 0 Rudar (B)

Košarka

10.05.2014 20:00 Borac Mozzart Sport 70 : 78 Crvena zvezda Telekom
10.05.2014 19:30 Metalac Farmakom 64 : 63 FMP
10.05.2014 19:00 Crnokosa 81 : 97 Mega Vizura
10.05.2014 20:00 Crvena zvezda 44 : 69 Radivoj Korać 1:3

Rukomet

10.05.2014 18:00 Vojvodina 30 : 25 Metaloplastika
10.05.2014 19:00 Rudar 30 : 24 PKB
10.05.2014 19:00 Kolubara 24 : 22 Spartak
10.05.2014 19:00 Napredak 37 : 33 Jugović
10.05.2014 19:00 Vrbas 29 : 24 Morava
10.05.2014 Crvenka 34 : 23 Mokra Gora
10.05.2014 Metalac 27 : 23 Jagodina
10.05.2014 Dinamo 34 : 32 Planinka PV
10.05.2014 Požarevac 17 : 16 Sloga
10.05.2014 Obilić 29 : 31 Jastrebac
10.05.2014 Zlatar 26 : 25 Crvena zvezda
10.05.2014 15:00 Knez Lazar 2 31 : 37 Šamot 65 -2
10.05.2014 19:00 Prva Petoletka 33 : 28 Šamot 65 -2
10.05.2014 17:00 Sloga 25 : 24 Bane
10.05.2014 20:00 Lokomotiva 37 : 26 Karađorđe
10.05.2014 19:00 Knjaževac 34 : 26 Rudar
10.05.2014 19:00 Paraćin 25 : 23 Rtanj
10.05.2014 16:00 Rembas 34 : 25 Brestovac
10.05.2014 18:00 Apatin 29 : 20 Vladimirovac
10.05.2014 19:00 Somborelektro 26 : 28 Banatski Karlovac
10.05.2014 20:30 Metalac 26 : 18 Srem Sm
10.05.2014 15:30 Junior 29 : 25 Radnički
10.05.2014 19:00 Sloga 33 : 33 Ub
10.05.2014 Omladinac (I) 26 : 34 Mladost (O)
10.05.2014 Glogonj 34 : 30 Dinamo 2
10.05.2014 Budućnost 34 : 34 Mladost (V)
10.05.2014 Omladinac (D) 35 : 20 Crepaja
10.05.2014 Spartak 34 : 34 Radnički
10.05.2014 20:00 Grafičar 40 : 28 Čonoplja 1947
10.05.2014 20:00 Kljajićevo 31 : 26 Prigrevica
10.05.2014 20:00 Borac 27 : 24 Rusin
10.05.2014 20:00 Graničar 19 : 10 Sombor
10.05.2014 Prva-Iskra Barič 31 : 23 Umčari
10.05.2014 Metaloplastika 2 28 : 23 Kosmaj
10.05.2014 Zemun 1957 43 : 23 Partizan 3
10.05.2014 Gučevo 21 : 31 Smederevo 2
10.05.2014 19:00 Max Sport 27 : 36 Crvena Zvezda
10.05.2014 19:00 BMS Milenijum 31 : 31 Železničar
10.05.2014 19:00 Junior 19 : 30 Jagodina
10.05.2014 19:00 Radnički (KG) 32 : 23 Kikinda
10.05.2014 19:00 Naisa 25 : 25 Radnički (S)
10.05.2014 19:00 Medicinar 43 : 26 Radnički
10.05.2014 19:00 Metalac 30 : 42 Proleter
10.05.2014 Želja 33 : 17 Radnički
10.05.2014 Spartak 23 : 25 Petrovaradin
10.05.2014 Naftagas 31 : 25 Topola
10.05.2014 Miletić 32 : 17 Jedinstvo
10.05.2014 Laki 25 : 24 Apatin
10.05.2014 Mladost 1949 35 : 25 Vlasotince
10.05.2014 Dubočica 26 : 40 Naisa 3
10.05.2014 Žitorađa 22 : 25 Radan
10.05.2014 Aleksinac 16 : 24 Jagodina 2
10.05.2014 Morava Han 31 : 19 Niška Banja
10.05.2014 Rtanj 29 : 18 Knjaževac 2

Futsal

10.05.2014 19:00 Forum 5 : 3 Kikinda
10.05.2014 20:30 Deus Futsal 3 : 2 Leteći Holandjanin
10.05.2014 Sremski Vitezovi 3 : 0 Bačka
10.05.2014 20:00 KMF Sombor 3 : 2 Apa futsal

Američki fudbal

10.05.2014 11:00 SBB Vukovi Beograd 42 : 14 Blue Dragons Beograd
Odigrane su revanš utakmice „baraža“ za popunu seniorskih liga FSB u takmičarskoj sezoni 2019/2020. FK „Sremčica“ je izborila srpskoligaški status, za ˝Zonu˝ se izborila Šopićka FK ˝Šumadija˝, zatim FK „Rojkovac“ u Prvoj beogradskoj ligi – grupa „B“, a u svojim ligama ostali OFK „Balkan“ i FK „Rabrovac“. Evo i postignutih rezultata. Za Srpsku ligu – grupa „Beograd“ FK „Stepojevac Vaga“ - FK „SREMČICA“ 1:1 (prva utakmica 0:1) Za ˝Beogradsku zonu˝ FK ˝Turbina˝Vreoci - FK ˝ŠUMADIJA˝ŠOPIĆ 1:3 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ OFK „BALKAN MIRIJEVO“ - FK „Poštar 1930“ 2:0 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „ROJKOVAC“ - FK „Duboko“ 5:0 (prva utakmica 1:2) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ OFK „Student“ (Mladenovac) - FK „RABROVAC“ 0:4 (prva utakmica 0:3)
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.