XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2014 17:30 Morava (M) - Zvezda 0:3
2 31.08.2014 17:00 Jedinstvo - Morava (M) 4:0
3 07.09.2014 17:00 Morava (M) - Tavnik 2:1
4 11.09.2014 17:00 Grdica - Morava (M) 5:0
5 14.09.2014 16:30 Morava (M) - Real 0:3
6 20.09.2014 16:00 Magnohrom - Morava (M) 7:0
7 09.10.2014 16:00 Morava (M) - Šumadija 0:2
8 28.09.2014 16:00 Morava (M) - Budućnost 1:0
9 05.10.2014 16:00 Stubal - Morava (M) 3:1
10 12.10.2014 15:30 Morava (M) - Morava (S) 0:0
11 18.10.2014 15:00 Čibukovac - Morava (M) 4:1
12 26.10.2014 14:00 Morava (M) - Partizan 3:2
13 02.11.2014 14:00 Napredak - Morava (M) 4:2
14 09.11.2014 14:00 Morava (M) - Proleter 2:2
15 15.11.2014 13:30 Vrnjci - Morava (M) 3:1
16 22.03.2015 15:00 Zvezda - Morava (M) 4:1
17 29.03.2015 16:00 Morava (M) - Jedinstvo 0:4
18 05.04.2015 16:30 Tavnik - Morava (M) 4:2
19 09.04.2015 16:30 Morava (M) - Grdica 0:2
20 12.04.2015 16:30 Real - Morava (M) 3:1
21 19.04.2015 16:30 Morava (M) - Magnohrom 1:2
22 23.04.2015 16:30 Šumadija - Morava (M) 3:0
23 26.04.2015 17:00 Budućnost - Morava (M) 3:1
24 03.05.2015 17:00 Morava (M) - Stubal 2:9
25 10.05.2015 17:00 Morava (S) - Morava (M) 5:0
26 17.05.2015 17:30 Morava (M) - Čibukovac 0:3
27 23.05.2015 17:30 Partizan - Morava (M) 3:0
28 31.05.2015 17:30 Morava (M) - Napredak 0:3
29 06.06.2015 18:00 Proleter - Morava (M) 3:0
30 13.06.2015 18:00 Morava (M) - Vrnjci 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Raška okružna liga Real 30 23 4 3 73
2 Prelazi u ligu višeg ranga Raška okružna liga Stubal 30 24 1 5 73
3 Napredak 30 17 5 8 56
4 Proleter 30 16 5 9 53
5 Magnohrom 30 15 7 8 52
6 Šumadija (-1) 30 13 6 11 44
7 Jedinstvo 30 13 4 13 43
8 Grdica 30 13 3 14 42
9 Partizan (-1) 30 12 7 11 42
10 Morava (S) 30 10 8 12 38
11 Tavnik 30 11 3 16 36
12 Vrnjci 30 11 2 17 35
13 Zvezda 30 7 8 15 29
14 Budućnost 30 8 4 18 28
15 Klub se ugasio Čibukovac (-1) 30 7 5 18 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga gradska liga Kraljevo grupa "Morava" Morava (M) (-1) 30 3 2 25 10