XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2009 Mladi radnik - Napredak 1:3
2 23.08.2009 Šumadija - Napredak 0:1
3 30.08.2009 Napredak - Cerovac 3:1
4 06.09.2009 Lunjevac - Napredak 2:1
5 13.09.2009 Napredak - Omladinac 0:0
6 20.09.2009 Sloga - Napredak 1:2
7 27.09.2009 Napredak - Železničar (K) 4:1
8 04.10.2009 Drugovac - Napredak 0:0
9 11.10.2009 Napredak - Jedinstvo 5:1
10 18.10.2009 Budućnost - Napredak 0:1
11 25.10.2009 Napredak - Sloboda 2:0
12 01.11.2009 Radnik - Napredak 0:3
13 08.11.2009 Napredak - Železničar (S) 1:1
14 15.11.2009 Udarnik - Napredak 0:4
15 22.11.2009 Napredak - Mladi borac 2:0
16 21.03.2010 Napredak - Mladi radnik 0:0
17 28.03.2010 Napredak - Šumadija 1:0
18 04.04.2010 Cerovac - Napredak 1:3
19 07.04.2010 Napredak - Lunjevac 2:0
20 11.04.2010 Omladinac - Napredak 1:1
21 18.04.2010 Napredak - Sloga 3:0
22 25.04.2010 Železničar (K) - Napredak 3:5
23 28.04.2010 Napredak - Drugovac 3:0
24 02.05.2010 Jedinstvo - Napredak 1:1
25 09.05.2010 Napredak - Budućnost 3:0
26 16.05.2010 Sloboda - Napredak 1:2
27 21.05.2010 Napredak - Radnik 3:0
28 23.05.2010 Železničar (S) - Napredak 1:2
29 30.05.2010 Napredak - Udarnik 5:0
30 06.06.2010 Mladi borac - Napredak 2:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Dunav" Železničar (S) 30 24 4 2 76
2 Napredak 30 23 6 1 75
3 Beleška: prelazi u jaseničku ligu Železničar (K) (-3) 30 15 3 12 45
4 Cerovac 30 14 0 16 42
5 Omladinac 30 13 3 14 42
6 Sloboda 30 12 5 13 41
7 Budućnost 30 12 4 14 40
8 Mladi borac 30 12 3 15 39
9 Sloga 30 11 5 14 38
10 Mladi radnik 30 11 5 14 38
11 Jedinstvo 30 11 4 15 37
12 Lunjevac 30 10 7 13 37
13 Udarnik 30 12 1 17 37
14 Drugovac (-1) 30 11 3 16 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Jasenička opštinska liga Šumadija 30 10 3 17 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Jasenička opštinska liga Radnik 30 8 6 16 30
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu