XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 267 utakmica za dan
Nedelja, 25 April 2010

Fudbal

25.04.2010 16:30 Čukarički Stankom 0 : 0 Smederevo
25.04.2010 15:00 Hajduk 0 : 1 Crvena zvezda
25.04.2010 16:00 Sloga (K) 2 : 1 Novi Pazar
25.04.2010 16:00 Kolubara 2 : 1 Zemun
25.04.2010 16:00 Banat 1 : 2 Radnički (S)
25.04.2010 16:00 Dinamo 1 : 0 Proleter (NS)
25.04.2010 BSK 1 : 1 Drina HE
25.04.2010 16:00 Sloboda (Č) 0 : 0 FAP
25.04.2010 16:00 Radnički Stobeks 1 : 5 Šumadija Radnički 1923
25.04.2010 11:00 Car Konstantin 2 : 1 Kopaonik
25.04.2010 16:30 Rudar Alpos 1 : 1 Vlasina
25.04.2010 16:30 Radnički (P) 1 : 3 Sinđelić
25.04.2010 16:30 Radnik 1 : 1 Timok
25.04.2010 16:00 Palić 2 : 0 Bačka (BP)
25.04.2010 16:00 Dolina 1 : 0 Senta
25.04.2010 10:00 Železničar (BV) 0 : 1 Srem
25.04.2010 10:00 Sindjelić 3 : 2 Šumadija
25.04.2010 11:00 Hajduk 1 : 2 Palilulac
25.04.2010 10:00 Grafičar 2 : 7 Kovačevac
25.04.2010 17:00 Resnik 1 : 2 Mladenovac
25.04.2010 16:00 Polet (T) 4 : 2 Partizan (KM)
25.04.2010 16:00 Bane 1 : 0 Takovo
25.04.2010 16:00 Jošanica 1 : 0 Prijevor
25.04.2010 16:00 Sušica 0 : 3 Polet (LJ)
25.04.2010 16:00 Pobeda 3 : 0 Omladinac (NS)
25.04.2010 16:00 Osečina 0 : 2 Zlatar
25.04.2010 16:00 Sloga (LŠ) 1 : 0 Radnički (V)
25.04.2010 11:00 Jedinstvo Putevi 5 : 0 Jadar (GD)
25.04.2010 16:00 Polimlje 2 : 0 Loznica
25.04.2010 16:00 Šapine 2 : 2 Partizan (BB)
25.04.2010 16:00 Obilić (Ž) 4 : 0 Borac
25.04.2010 16:00 Omladinac (Š) 3 : 1 Železničar Inon
25.04.2010 16:30 Vučje 4 : 1 Mladost (M)
25.04.2010 16:30 Zaplanjac 1 : 0 Žitorađa
25.04.2010 16:30 BSK Bujanovac 2 : 1 Pusta Reka
25.04.2010 16:30 Zloćudovo 1 : 1 Pukovac
25.04.2010 16:30 Mladost (B) 2 : 2 Radan
25.04.2010 16:30 Mladost (L) 0 : 3 OFK Brzi Brod
25.04.2010 16:30 Trajal 1 : 1 Sloga (Ć)
25.04.2010 16:30 Timočanin 2 : 3 Đerdap
25.04.2010 16:30 Temnić 0 : 1 Borac
25.04.2010 16:00 Polet (N) 0 : 5 Radnik
25.04.2010 16:00 Radnički (B) 2 : 0 Vojvodina
25.04.2010 16:00 Bačka (P) 5 : 0 Budućnost (A)
25.04.2010 16:00 Jedinstvo 11 : 0 BAK
25.04.2010 16:00 ŽAK 0 : 0 Omladinac
25.04.2010 16:00 Mladost 2 : 1 Ljukovo
25.04.2010 16:00 Index 0 : 0 Borac
25.04.2010 16:00 Budućnost (M) 2 : 0 Hajduk
25.04.2010 17:00 Lasta 1 : 1 Posavac Tišma
25.04.2010 17:00 PKB 0 : 0 Borac (O)
25.04.2010 16:00 Mataruge 1 : 1 Proleter Lasta
25.04.2010 16:00 Morava 2 : 1 Ibar
25.04.2010 16:00 Radnički 1 : 1 Napredak
25.04.2010 16:00 Borac (A) 1 : 0 Rudar
25.04.2010 16:00 Borac (V) 2 : 0 Tutin
25.04.2010 16:00 Jedinstvo 0 : 2 Karađorđe
25.04.2010 16:30 Napredak (K) 4 : 2 Napredak (S)
25.04.2010 16:30 Jedinstvo (P) 3 : 0 Šumadija
25.04.2010 16:30 Omladinac (Z) 3 : 0 Jedinstvo (K)
25.04.2010 16:30 Gorušica 0 : 2 Rudar
25.04.2010 16:30 Miokovci 1 : 4 Dragačevo
25.04.2010 16:30 Jedinstvo (GG) 4 : 1 Mladost (P)
25.04.2010 15:30 Višesava 0 : 2 Luna Avijatičar
25.04.2010 15:30 Sečica 2 : 3 Jedinstvo
25.04.2010 15:30 Savinac 6 : 3 Perućac
25.04.2010 15:30 Lazarica 1 : 1 Železničar
25.04.2010 15:30 Jasen 3 : 1 Omladinac
25.04.2010 15:30 Polet 0 : 0 Crnokosa
25.04.2010 16:00 Brezovica 1 : 1 ZSK
25.04.2010 16:00 Ribnikar 2 : 3 Dimitrije Tucović
25.04.2010 16:00 Brežđe 2 : 2 Zadrugar
25.04.2010 16:00 Mladi radnik 1 : 4 OFK Jabučje
25.04.2010 16:00 Tešnjar 1 : 1 Mladost
25.04.2010 16:00 Tulari 1 : 2 Sovljak
25.04.2010 Šumadija 1 : 4 Radnik
25.04.2010 Sloboda 0 : 3 Železničar (S)
25.04.2010 Budućnost 6 : 3 Udarnik
25.04.2010 Jedinstvo 2 : 0 Mladi borac
25.04.2010 Drugovac 1 : 1 Mladi radnik
25.04.2010 Železničar (K) 3 : 5 Napredak
25.04.2010 Sloga 5 : 0 Cerovac
25.04.2010 Omladinac 3 : 0 Lunjevac
25.04.2010 16:00 Banja 4 : 1 Karađorđe (R)
25.04.2010 16:00 Šumadinac (N) 4 : 3 Bare
25.04.2010 16:00 Badnjevac 2 : 0 Partizan (D)
25.04.2010 16:00 Beli Orlovi 4 : 3 Junkovac
25.04.2010 16:00 Borac (Lj) 2 : 1 Šumadija
25.04.2010 16:00 Šumadinac (B) 5 : 0 Karađorđe (T)
25.04.2010 16:00 Sloga (K) 1 : 2 Polet (A)
25.04.2010 16:00 Vihor 3 : 2 Mlava
25.04.2010 16:00 Sloga (D) 5 : 2 Crni Vrh
25.04.2010 16:00 Sloga (B) 5 : 0 Dunavac
25.04.2010 16:00 Zadrugar 1 : 4 Napredak (N)
25.04.2010 16:00 Beli Orao 4 : 0 Petar Dobrnjac
25.04.2010 16:00 Bata Bulić 4 : 2 Napredak (VC)
25.04.2010 16:00 Vrtište 2 : 1 Omladinac (GK)
25.04.2010 16:00 Radnički (T) 4 : 2 Proleter (M)
25.04.2010 16:00 Delijski Vis 0 : 0 Mramor
25.04.2010 16:00 Vulkan 4 : 3 Čegar
25.04.2010 16:00 Sloboda 2 : 5 Budućnost (PK)
25.04.2010 16:30 Zemljoradnik 1 : 0 Rad
25.04.2010 16:30 Morava 2 : 1 Borac
25.04.2010 16:30 Radnički 5 : 1 Knežica
25.04.2010 16:30 Jedinstvo 0 : 1 Mladost (B)
25.04.2010 16:30 Rasovača 1 : 1 Rutevac
25.04.2010 16:30 Bukovik 2 : 1 Omladinac
25.04.2010 16:00 Vihor 3 : 2 Alakince
25.04.2010 16:00 Bukuroca 0 : 1 Hajduk
25.04.2010 16:00 Zufo 1 : 3 Čelik
25.04.2010 16:00 Polet 3 : 0 Pčinja
25.04.2010 Dragoš 1 : 3 Prčevac
25.04.2010 Jedinstvo (P) 4 : 1 Borac
25.04.2010 Slatina (N) 2 : 1 Brodoremont
25.04.2010 Miloševo 1 : 1 Nemetali
25.04.2010 Radnički 1 : 0 Rajac
25.04.2010 16:30 Tisa 8 : 2 Njegoš
25.04.2010 16:30 AFK 5 : 1 Tavankut
25.04.2010 16:30 Čantavir 2 : 0 Eđšeg
25.04.2010 16:30 Bajša 2 : 1 Preporod
25.04.2010 16:00 Partizan (G) 2 : 2 Vulturul
25.04.2010 16:00 Proleter 5 : 2 Dolovo
25.04.2010 16:00 Polet 2 : 0 Sloga
25.04.2010 16:00 Tempo 3 : 1 Borac
25.04.2010 16:00 Jugoslavija 3 : 2 Slavija
25.04.2010 16:00 Radnički (B) 2 : 0 Radnički (K)
25.04.2010 16:00 Naftagas (B) 1 : 0 OFK Klek
25.04.2010 16:00 Borac (A) 2 : 2 Vojvodina
25.04.2010 16:00 ŽAK 0 : 4 Bilećanin
25.04.2010 16:00 Potisje 6 : 1 Krajina
25.04.2010 16:00 Mladost (BD) 1 : 3 Zadrugar
25.04.2010 16:00 Graničar 2 : 0 Omladinac (B)
25.04.2010 16:00 Kula 6 : 3 Rusin
25.04.2010 16:00 Omladinac (D) 1 : 1 Crvenka
25.04.2010 16:00 BSK 1 : 0 Radnički
25.04.2010 16:00 PIK 4 : 0 Lipar
25.04.2010 Hercegovac 2 : 4 Mladost (NS)
25.04.2010 Mladost (BP) 2 : 1 Srbobran
25.04.2010 Omladinac (S) 1 : 0 Petrovaradin
25.04.2010 Kabel 2 : 1 Slavija (NS)
25.04.2010 Jedinstvo (R) 1 : 0 Fruškogorac
25.04.2010 PSK Putinci 1 : 2 Hajduk (V)
25.04.2010 Graničar (A) 2 : 2 Dunav
25.04.2010 Graničar (K) 3 : 0 Hajduk (B)
25.04.2010 Mladost 1 : 1 Borac (S)
25.04.2010 Fruškogorac 1 : 0 Jedinstvo
25.04.2010 LSK Laćarak 1 : 0 Jadran
25.04.2010 Vrnjci 4 : 1 Mladost (V)
25.04.2010 Jedinstvo (D) 3 : 4 Polet (R)
25.04.2010 Ribnica 3 : 0 Lazac
25.04.2010 Morava (M) 4 : 1 Žiča
25.04.2010 Šumadija 3 : 1 Granit
25.04.2010 Olimpik 4 : 0 Tavnik
25.04.2010 16:30 Stolice 5 : 3 Borac (K)
25.04.2010 16:30 Prva iskra 5 : 1 Jelav
25.04.2010 16:30 Cer 3 : 1 Milan Orlić
25.04.2010 16:30 Granit 3 : 4 Velika Reka
25.04.2010 Iskra 9 : 1 Zadrugar
25.04.2010 Milenko Pavlović 4 : 1 Gradac
25.04.2010 Lukavac 9 : 1 Mali korak
25.04.2010 Mladost (D) 7 : 0 Beloševac
25.04.2010 OFK Povlen 0 : 4 OFK Divci
25.04.2010 Mladost (VK) 1 : 2 Polet
25.04.2010 Kotešica 6 : 2 Vragočanica
25.04.2010 Badljevica 2 : 2 Petrijevac
25.04.2010 16:00 Landol 0 : 0 Ravni Gaj
25.04.2010 7. Jul 3 : 0 Šumadinac
25.04.2010 Vučak 2 : 0 Podunavac
25.04.2010 Polet 0 : 1 Mladost
25.04.2010 Karadjordje 3 : 0 Jasenica
25.04.2010 16:00 Bokanja 2 : 1 Mladi rudar
25.04.2010 16:00 Borac 2 : 2 Trešnjevica
25.04.2010 16:00 Vinča 3 : 3 Šumadinac
25.04.2010 16:00 Prvi srpski ustanak 4 : 2 Radoje Domanović
25.04.2010 16:00 OFK Šatornja 4 : 0 Jasenica
25.04.2010 16:00 Mladost (CK) 2 : 0 BSK
25.04.2010 16:00 Kotlenik 1 : 1 Polet
25.04.2010 16:00 Sloga (Z) 2 : 0 Mladost (R)
25.04.2010 16:00 Crvena zvezda 5 : 2 Karađorđe
25.04.2010 16:00 Sloga (M) 2 : 0 Omladinac
25.04.2010 16:00 ŽSK 5 : 0 Rača Popović
25.04.2010 16:00 Pobeda 2 : 1 Sloga
25.04.2010 16:00 Desine 2 : 2 Sloga (Ć)
25.04.2010 16:00 Makce 1 : 0 Borac
25.04.2010 16:00 Jedinstvo 2 : 0 Mladost
25.04.2010 16:00 Omladinac 0 : 3 Laolac
25.04.2010 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Zadrugar
25.04.2010 16:00 Košava 2 : 1 Napredak
25.04.2010 16:00 Radnički 6 : 2 Rudar
25.04.2010 16:00 Vrelo 4 : 1 Dragoš
25.04.2010 16:00 Integral 0 : 0 Mladost
25.04.2010 Rudar 7 : 0 Radnički (KS)
25.04.2010 Rujnik 1 : 3 Crvena zastava
25.04.2010 Jedinstvo 1 : 0 Zadrugar
25.04.2010 Sloga 2 : 0 Lokomotiva
25.04.2010 Budućnost 1 : 4 Temac
25.04.2010 Pobeda 2 : 1 Mladost (MS)
25.04.2010 Provalija 4 : 2 Željuša
25.04.2010 16:00 Žednik 1 : 4 Subotica
25.04.2010 16:00 Udarnik 4 : 0 Sever
25.04.2010 16:00 Hajduk 3 : 4 Lokomotiva
25.04.2010 16:00 Elektrovojvodina 6 : 1 Poljoprivrednik
25.04.2010 16:00 Đurđin TB 5 : 1 Mala Bosna
25.04.2010 16:00 Solid 4 : 0 Bratstvo
25.04.2010 16:00 Tisa 3 : 1 Jedinstvo
25.04.2010 16:00 Graničar 2 : 1 Čoka
25.04.2010 16:00 Slavija 3 : 1 Šampion Olimpija
25.04.2010 16:30 Mićunovo 4 : 3 Pobeda
25.04.2010 Vojvodina 3 : 2 Jedinstvo Stević
25.04.2010 Železničar 2 : 1 Borac (S)
25.04.2010 Plavi Dunav 4 : 1 Pobeda
25.04.2010 Unirea 2 : 2 Omladinac (O)
25.04.2010 Glogonj 0 : 3 Kolonija
25.04.2010 Borac (P) 3 : 0 Jedinstvo
25.04.2010 Mladost 4 : 0 Omladinac (D)
25.04.2010 Proleter 0 : 3 BSK Bavanište
25.04.2010 Borac 0 : 5 Karaš (J)
25.04.2010 Hajduk 3 : 2 Potporanj
25.04.2010 Banat 0 : 5 Vršac United
25.04.2010 Hajdučica 1 : 0 Dobrica
25.04.2010 Dunav 2 : 1 Ratar
25.04.2010 Bratstvo Unirea 1 : 3 Karaš (K)
25.04.2010 Sloga 3 : 0 Mladost
25.04.2010 Jedinstvo 3 : 0 Vinogradar
25.04.2010 16:00 Crvena Zvezda 1 : 1 Vojvodina
25.04.2010 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Napredak
25.04.2010 16:00 2. Oktobar 3 : 2 Borac
25.04.2010 Stubal 0 : 0 Gruža
25.04.2010 Progorelica 6 : 0 Musina reka
25.04.2010 Zgodačica 0 : 3 Zvezda
25.04.2010 Omladinac (D) 4 : 2 Stara Čaršija
25.04.2010 Napredak (B) 2 : 2 Dunav
25.04.2010 Sloga 4 : 1 Vojvoda Milenko
25.04.2010 Proleter 1 : 0 Stig
25.04.2010 Mlava 2 : 1 Dizel
25.04.2010 Stari Trstenik 10 : 1 Tomako Internacional
25.04.2010 Morava 6 : 0 Vinogradar
25.04.2010 Beli Orlovi 3 : 0 Ribnik
25.04.2010 17:00 Omladinac 3 : 1 Kapedunum
25.04.2010 17:00 Crvenka 6 : 2 Olimpija
25.04.2010 17:00 Mladost 4 : 1 GAK
25.04.2010 16:00 Partizan 4 : 1 Jedinstvo
25.04.2010 16:00 Ševac 5 : 1 Pobeda
25.04.2010 16:00 Vojvodina 4 : 1 Omladinac
25.04.2010 Požarevac 2 : 1 Unafortuna 04
25.04.2010 Kolibri 0 : 5 Mašinac PZP
25.04.2010 Jerina 2 : 5 Lemind Lavice
25.04.2010 11:00 Zemun 0 : 3 Vojvodina
25.04.2010 12:00 Radnički (NB) 2 : 0 Jagodina
25.04.2010 10:00 Bežanija 0 : 2 Partizan
25.04.2010 13:00 OFK Beograd 2 : 2 Radnički (N)
25.04.2010 11:00 Borac (Č) 5 : 1 Voždovac
25.04.2010 11:00 Partizan 2 : 3 Vojvodina
25.04.2010 13:00 Zemun 0 : 1 Čukarički Stankom
25.04.2010 13:00 OFK Beograd 2 : 0 Radnički (N)
25.04.2010 13:00 Napredak 1 : 0 BSK Borča
25.04.2010 11:00 Šumadija Radnički 1923 2 : 3 OFK Beograd
25.04.2010 11:00 Napredak 2 : 1 Bežanija

Odbojka

25.04.2010 19:00 Crvena Zvezda 1 : 3 Radnički 1:3
25.04.2010 18:30 Putevi Trendteks 1 : 3 Šumadija Aqua Viva
25.04.2010 Zlatibor (Č) 3 : 2 Trstenik
25.04.2010 Gimnazijalac 3 : 0 Libero

Rukomet

25.04.2010 17:00 Novi Pazar 10 : 0 Mladost TSK
25.04.2010 18:00 Vrbas - Vital 35 : 32 Nova Pazova
25.04.2010 18:00 Kučevo 34 : 38 Bačka Palanka - Nopal

Vaterpolo

25.04.2010 Niš 9 : 7 Beograd 1:1

Futsal

25.04.2010 Kopernikus Vidre 6 : 8 Kolubara
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.