XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2010 Crnokosa - GP Zlatibor 1:2
2 21.08.2010 GP Zlatibor - Luna Avijatičar 3:1
3 29.08.2010 Polet - GP Zlatibor 2:2
4 04.09.2010 GP Zlatibor - Železničar 1:2
5 08.09.2010 Jasen - GP Zlatibor 0:1
6 11.08.2010 GP Zlatibor - Zlatibor voda 2:1
7 19.09.2010 Perućac - GP Zlatibor 1:5
8 25.09.2010 GP Zlatibor - Jedinstvo 3:0
9 03.10.2010 Omladinac - GP Zlatibor 0:3
10 06.10.2010 GP Zlatibor - Napredak 3:0
11 10.10.2010 Savinac - GP Zlatibor 2:1
13 24.10.2010 Sevojno - GP Zlatibor 0:0
14 30.10.2010 GP Zlatibor - Ariljska rampa 2:1
15 07.11.2010 Budućnost - GP Zlatibor 0:1
16 19.03.2011 GP Zlatibor - Crnokosa 1:1
17 27.03.2011 Luna Avijatičar - GP Zlatibor 0:3
18 03.04.2011 GP Zlatibor - Polet 4:2
19 10.04.2011 Železničar - GP Zlatibor 3:2
20 16.04.2011 GP Zlatibor - Jasen 2:0
21 27.04.2011 Zlatibor voda - GP Zlatibor 0:1
22 30.04.2011 GP Zlatibor - Perućac 5:0
23 08.05.2011 Jedinstvo - GP Zlatibor 2:6
24 11.05.2011 GP Zlatibor - Omladinac 1:0
25 15.05.2011 15:30 Napredak - GP Zlatibor 1:4
26 21.05.2011 16:30 GP Zlatibor - Savinac 1:0
28 04.06.2011 GP Zlatibor - Sevojno 0:1
29 12.06.2011 Ariljska rampa - GP Zlatibor 1:1
30 18.06.2011 GP Zlatibor - Budućnost 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Drina" Sevojno 28 23 1 4 70
2 Železničar 28 22 1 5 67
3 GP Zlatibor 28 20 4 4 64
4 Crnokosa 28 17 3 8 54
5 Polet 28 12 7 9 43
6 Budućnost 28 12 5 11 41
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Požega Savinac 28 12 3 13 39
8 Zlatibor voda 28 11 4 13 37
9 Perućac 28 8 9 11 33
10 Jedinstvo 28 9 5 14 32
11 Jasen 28 8 8 12 32
12 Luna Avijatičar 28 8 5 15 29
13 Ariljska rampa 28 5 8 15 23
14 Omladinac 28 6 5 17 23
15 Napredak 28 2 2 24 8
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu